Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 1 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 55, 56, 57  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Ostad?
Juba ostetud.
14%
 14%  [ 61 ]
Ostan.
26%
 26%  [ 113 ]
Ootan hinna langust ja ostan siis.
35%
 35%  [ 149 ]
Ei osta.
23%
 23%  [ 98 ]
hääli kokku : 421

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2016 12:22:54 vasta tsitaadiga

alla 60 vist ongi juba hoiatus
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2016 13:33:48 vasta tsitaadiga

Mul näitab kah pidevalt seda kuigi ei oma mingit seost reaalse fps-iga. Vsync peal fps on seal 59.x-60 vahel ja ei ole seost, et just alla 60 ajal näitab. Bf4-s oli sama isegi ilma vsyncita. Aga ega see ei sega ega muuda midagi.

Huvitav kuna see serverimajandus asjalikumaks saab? Tahaks juba ammu forest (e. infantry) only kaarti jooksutavat serverit ja ticketi seisu võiks kah juba näidata info aknas, siis teaks kas üldse sinna serverisse enam trügida. Tüütu veidi iga roundi lõppedes serverit vahetada ja pidevalt sattuda mängu kus lahing kohe lõppemas.. ja no normaalsed nimed võiks kah serveritel olla.

E: serverite jutu jätkuks ka see, et praegu on serverd kas 0 mängijaga või max+mõni ootel. Teisisõnu serveri populiseerimine on probleem kuna keegi ei taha üksikuna kuni paari inimesega sevrerisse minna kuna serverid on identiteedita ja spetsialiteedita ehk ühesugused, mistõttu inimene lihtsalt läheb sinna, kus rahvas parasjagu on. Ja mis `mõte peaks küll olema serveri rendil?

Varasemates BF-des olid serverid identiteediga ja spetsialiteediga ja inimesed liitusid rõõmuga oma lemmikserveritega teades, et kui moment on seal mängijaid hommikutundidel või crashi tagajärjel või mis iganes muul põhjusel vähe, siis kohe varsti on see jälle täis. Praegu on nii, et kui rendid serveri, siis jääbki see tõenäoliselt 0 mängijaga..

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2016 13:39:47 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
Mul näitab kah pidevalt seda kuigi ei oma mingit seost reaalse fps-iga. Vsync peal fps on seal 59.x-60 vahel ja ei ole seost, et just alla 60 ajal näitab. Bf4-s oli sama isegi ilma vsyncita. Aga ega see ei sega ega muuda midagi.

Huvitav kuna see serverimajandus asjalikumaks saab? Tahaks juba ammu forest (e. infantry) only kaarti jooksutavat serverit ja ticketi seisu võiks kah juba näidata info aknas, siis teaks kas üldse sinna serverisse enam trügida. Tüütu veidi iga roundi lõppedes serverit vahetada ja pidevalt sattuda mängu kus lahing kohe lõppemas.. ja no normaalsed nimed võiks kah serveritel olla.

E: serverite jutu jätkuks ka see, et praegu on serverd kas 0 mängijaga või max+mõni ootel. Teisisõnu serveri populiseerimine on probleem kuna keegi ei taha üksikuna kuni paari inimesega sevrerisse minna kuna serverid on identiteedita ja spetsialiteedita ehk ühesugused, mistõttu inimene lihtsalt läheb sinna, kus rahvas parasjagu on. Ja mis `mõte peaks küll olema serveri rendil?

Varasemates BF-des olid serverid identiteediga ja spetsialiteediga ja inimesed liitusid rõõmuga oma lemmikserveritega teades, et kui moment on seal mängijaid hommikutundidel või crashi tagajärjel või mis iganes muul põhjusel vähe, siis kohe varsti on see jälle täis. Praegu on nii, et kui rendid serveri, siis jääbki see tõenäoliselt 0 mängijaga..


Forest serveri puhul oleks kah käpp icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Misfits
Kreisi kasutaja
Misfits

liitunud: 25.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2016 15:34:07 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U kirjutas:
Mäng on freezinud 2 korda juba mängides, arvuti tervikuna jookseb kokku. Teistel ka jamab?


Mul hakkas hiljuti sama jama. Peale u. 2h mängimist on 2korda pildi roheliseks visanud ja arvuti restardib + peale roundi lõppu ei näita skoore vaid rõngas keerleb kuni uue roundini.
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omang
HV kasutaja
omang

liitunud: 29.01.2005




sõnum 06.11.2016 16:33:04 vasta tsitaadiga

Kas i5 4690k ja GTX960 jooksutab selle mängu välja?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2016 16:33:44 vasta tsitaadiga

omang kirjutas:
Kas i5 4690k ja GTX960 jooksutab selle mängu välja?


Low peal vast ikka... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AM1986EST
HV vaatleja
AM1986EST

liitunud: 22.02.2016




sõnum 06.11.2016 17:31:29 vasta tsitaadiga

omang kirjutas:
Kas i5 4690k ja GTX960 jooksutab selle mängu välja?


Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omang
HV kasutaja
omang

liitunud: 29.01.2005




sõnum 06.11.2016 17:34:09 vasta tsitaadiga

AM1986EST kirjutas:
omang kirjutas:
Kas i5 4690k ja GTX960 jooksutab selle mängu välja?


Spoiler Spoiler Spoiler


Täitsa mängitav ju icon_smile.gif tänud.

Võtan siis selle 3.99 eest 10h trialit ära . Vaatab kas meeldib icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
Kreisi kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2016 20:45:43 vasta tsitaadiga

Misfits kirjutas:
S.I.L.L.U kirjutas:
Mäng on freezinud 2 korda juba mängides, arvuti tervikuna jookseb kokku. Teistel ka jamab?


Mul hakkas hiljuti sama jama. Peale u. 2h mängimist on 2korda pildi roheliseks visanud ja arvuti restardib + peale roundi lõppu ei näita skoore vaid rõngas keerleb kuni uue roundini.


Ilmslegelt on teil riisvaraline probleem, kas siis ebastabiilne overclock või midagi kuumeneb üle.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2016 21:02:29 vasta tsitaadiga

andreL kirjutas:
Misfits kirjutas:
S.I.L.L.U kirjutas:
Mäng on freezinud 2 korda juba mängides, arvuti tervikuna jookseb kokku. Teistel ka jamab?


Mul hakkas hiljuti sama jama. Peale u. 2h mängimist on 2korda pildi roheliseks visanud ja arvuti restardib + peale roundi lõppu ei näita skoore vaid rõngas keerleb kuni uue roundini.


Ilmslegelt on teil riisvaraline probleem, kas siis ebastabiilne overclock või midagi kuumeneb üle.


jap see mäng on OC suhtes eriti pirts arvasin ise ka ,et oc täiesti rock solid kuna 2 kuud ei crashin midagi erinevates pelades...
bf1 aga oli täpselt vaja 10mhz core videol alla lasta muidu crashis:D
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2016 21:07:33 vasta tsitaadiga

Kas on teada ka millal HardCore- ja rendiserverid tulevad?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cummel
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.06.2009




sõnum 06.11.2016 22:53:16 vasta tsitaadiga

Kas BF1 Premium eeldab, et põhimäng on juba olemas või saab kõik Premiumiga kaasa?
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2016 22:55:48 vasta tsitaadiga

cummel kirjutas:
Kas BF1 Premium eeldab, et põhimäng on juba olemas või saab kõik Premiumiga kaasa?


Premium eeldab põhimängu olemasolu, nagu alati...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2016 19:35:54 vasta tsitaadiga

Only in Battlefield

https://gfycat.com/MessyAmpleHarvestmen
https://gfycat.com/SpiritedAntiqueHowlermonkey

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KurjaJuur
HV kasutaja
KurjaJuur

liitunud: 17.07.2007




sõnum 07.11.2016 20:07:02 vasta tsitaadiga

Teisi f.luxi kasutajaid on? Pasitab, et kui mängu ajal töötab, siis aeg-ajalt esineb BSODe. Välja lülitamine aitas.
_________________
Steam|Last.fm|
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 08.11.2016 12:00:43 vasta tsitaadiga

Kust praegu kõige odavam/mõttekam mängu osta oleks? Otse läbi origini või äkki umbes sama raha eest müüakse Eestis kuskil karbikat ka? Oleks kingiks vaja osta.
Läbi origini saab ainult enda kontole osta või on võimalik kuidagi CD-key kätte saada või siis giftina saata?
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 08.11.2016 12:50:28 vasta tsitaadiga

Originis standard 59.99 , Euronicsis "karbikas" sama hinnaga. Karp on ka ainult karp, füüsilist meediat seal sees pole, alla laadima peab anyway. Giftina kõige "odavam lahendus" oleks võtmemüüjad.
_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2016 13:41:54 vasta tsitaadiga

Siit vist mõistlik osta https://www.cdkeys.com/checkout/cart/
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2016 16:17:31 vasta tsitaadiga

just hakkasin hindu vaatama ja ~10€ hind tõusnud ... wth, just kavatseme osta lähipäevil karjaga icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KurjaJuur
HV kasutaja
KurjaJuur

liitunud: 17.07.2007




sõnum 08.11.2016 17:49:40 vasta tsitaadiga

Reliisi ajal ja enne sai 40 euriga kätte, pärast hinnad järk-järgult tõusnud.
_________________
Steam|Last.fm|
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2016 18:12:59 vasta tsitaadiga

Olen teadlik jah... kuna mäng on hea, siis nõudluse tõttu on hind üles läinud. Nagu GTA V'gagi oli.. minu kahjuks ;P
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 08.11.2016 19:21:50 vasta tsitaadiga

sai isegi siis 38-ga.
_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rometl6
HV vaatleja
Rometl6

liitunud: 11.11.2010




sõnum 09.11.2016 17:04:08 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
Only in Battlefield

https://gfycat.com/MessyAmpleHarvestmen
https://gfycat.com/SpiritedAntiqueHowlermonkey

Heh, lahe! icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2016 18:39:53 vasta tsitaadiga

Mis seal teises videos on?
_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2016 19:21:10 vasta tsitaadiga

Mäng vajab ikka korralikku patchi optimeerimise koha pealt. Tegin format c, lootes et viga minus, aga ei. Vaata et hullemgi nüüd. 1080p ultra peal multiplayeris kõigub fps 40 ja 120-ne vahel profiili arvutiga. SP peal muidugi kõik ilus aga just MP. See pole päris normaalne, et gpu kasutus nii madal, cpu aga päris kõrge. Praegu tundub, et ainult kõige uuemad i7-med suudavad stabiilsust hoida.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2016 19:22:07 vasta tsitaadiga

Tankijuht ei näinud et külje peal on vastase tank. Tiimikaaslane tulistas esmalt tiimikaaslase tanki poole et tähelepanu äratada, siis tulistas püstoliga vastase tanki pihta ja tankist nägi ära vastast.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2016 19:52:09 vasta tsitaadiga

Amphor, automaadiga tüüp spotib tanki
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2016 20:46:15 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Mäng vajab ikka korralikku patchi optimeerimise koha pealt. Tegin format c, lootes et viga minus, aga ei. Vaata et hullemgi nüüd. 1080p ultra peal multiplayeris kõigub fps 40 ja 120-ne vahel profiili arvutiga. SP peal muidugi kõik ilus aga just MP. See pole päris normaalne, et gpu kasutus nii madal, cpu aga päris kõrge. Praegu tundub, et ainult kõige uuemad i7-med suudavad stabiilsust hoida.


Miks sa arvad et siusuliselt 4a vana rig peab tõmbama probleemidata värsket AAA tiitlit, täpsemini, kus kohast tekivad sellised luulud. icon_razz.gif
Intel I5 3570K @4,3
XFX RX480 GTR
Kingston Hyper X 8gb
ASUS P8 Z77-V LX

Mul proofilis mõlemad pillid Ultra DX12 @ 144Mhz, ei tõksa ega kõigu suurt midagi.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 09.11.2016 20:51:05 vasta tsitaadiga

XFX RX480 GTR on 4 aastat vana ? icon_eek.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 09.11.2016 21:37:38 vasta tsitaadiga

WäntWõll, Ma arvan, et siin mängib rolli ikkagi I7, nimelt just need 4 lisa threads'i.
I7 2600K, kaardiga 1070 on ka väga stabiilne ja 100+fpsi.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2016 21:58:49 vasta tsitaadiga

2500k + r9 290 jooksis 1080p peal stabiilselt 60fps kandis open beta.. homme saan teada, kas ka release icon_wink.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2016 22:38:32 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
XFX RX480 GTR on 4 aastat vana ? icon_eek.gif

So, sama kiire oli Nvidia mingi GTX680 aastaid tagasi, muidugi on tänane värk, muidugi.
Aasta number ei loe muhvigi spetsialist, perf loeb.

i5 vs i7 reaalne vahe suht olematu, materjali terve net täis https://www.youtube.com/watch?v=MSkpyuLgsoI kopp.gif
Vahe tuleb klokist, ja ma lasen ka sellele i7 6600k kõrge kaarega kuna mul jookseb 4600-4700 MHz
Jah HT aitab kuid jälle mittemidagi enneolematut.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 09.11.2016 23:31:50 vasta tsitaadiga

Ei ole hea test. Ei võrrelda i5 ja i7't. Lihtsalt lülitatakse HT'd välja. Siis resolutsioone võiks suuremaid olla. Samuti ei näpita scalingut. Ja veel mõned puudused.
Aga ma ei öelnutki, et vahe 3x on. Aga kindlasti on suurem kui antud testis.

Ei väidagi, et antud kasutaja peaks CPU'd vahetama või viga selles. Seal võib olla palju asju olla, mälu pole piisavalt, ketas blokib. Windowsi seadistustes viga.

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2016 23:40:42 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Gap kirjutas:
XFX RX480 GTR on 4 aastat vana ? icon_eek.gif

So, sama kiire oli Nvidia mingi GTX680 aastaid tagasi, muidugi on tänane värk, muidugi.
Aasta number ei loe muhvigi spetsialist, perf loeb.

i5 vs i7 reaalne vahe suht olematu, materjali terve net täis https://www.youtube.com/watch?v=MSkpyuLgsoI kopp.gif
Vahe tuleb klokist, ja ma lasen ka sellele i7 6600k kõrge kaarega kuna mul jookseb 4600-4700 MHz
Jah HT aitab kuid jälle mittemidagi enneolematut.

See ju Singleplayer benchmark mis ei näita mitte midagi, single player jookseb 4a vanal arvutil ilusti 90+ fps. See sinu gtx680 jutt on täielik pask. Toon sulle välja i5 vs i7 multiplayeris, no ei ole vahe olematu....
https://www.youtube.com/watch?v=SEtqwEjK6Tg&t=141s

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2016 00:28:23 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
See ju Singleplayer benchmark mis ei näita mitte midagi, single player jookseb 4a vanal arvutil ilusti 90+ fps. See sinu gtx680 jutt on täielik piix. Toon sulle välja i5 vs i7 multiplayeris, no ei ole vahe olematu....
https://www.youtube.com/watch?v=SEtqwEjK6Tg&t=141s


Huvitavalt kõrge CPU load on tal...
Mul i7-6700K load jääb, per thread kuskil 55-60% kanti... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2016 01:10:44 vasta tsitaadiga

lauri23, tõid iseendale välja teadmise et teema ei ole i5 proses vaid kuskil mujal. thumbs_up.gif
Mul ei ole vaja tõestust, ütlesin kõik jookseb nagu kulda i5-ga ja ka youtube lingil ei ole mingeid droppe näha, lihtsalt freimi vahe uuema kasuks, mis ei ole uudis ka minu arust.
tsitaat:

i5 vs i7 reaalne vahe suht olematu

kas ta nüüd jookseb 82 või 93 FPS, siis mingi suva monitorioga seal küll vahet ei ole.
Profiilis sul suht suva kontori pill Dell uh2311h. Pilt kena aga nothing special about it, right ?
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 10.11.2016 08:28:06 vasta tsitaadiga

Aga endiselt ma arvan, et selle mängupuhul on väga palju määravaks ram. Just 8giga. Nüüd tuleb nurga tagant välja 7 inimest kes hakkavad minuga vaidlema. Aga ütlen teile ära, et ma ei viitsi sellele reageerida, liiga vana selleks. Panen on piisavad põhjendused kohe ühte posti:
Kui Windows installitakse arvutisse jäetakse reeglina page file näppimatta. See tähendab seda, et windows ise vaatab kui suure ta selle teeb. Iga järgneva restardiga tehakse seda tihti suuremaks, sest page file peab olema varuga ja alati kui te midagi kasutate siis kasutatakse ka seda. Saba kinni, nokk lahti situatsioon.
Kui page file on piisavalt suur, siis windows armastab ka seda kasutada, isegi siis kui ram'i on poole võrra vaba. Ta juba niiöelda ennetab seda ram'i täis saamist. Siis kõik 8giga ram'i mehed vaatavad, et mängu ajal ju ruumi veel ram'is küll.
Kuidas windows paneb asjad ram'ist page file'sse??
Vastus on: Kokku pakkimise teel. Kõik mudru pakitakse kokku ja viiakse page filesse.
Nüüd mõelge natuke. Mäng käib, laetakse koguaeg uusi detaile rami ja samas ka vanu asju page file'sse. Mis siis taga taustal koguaeg toimub? Üks meeletu protsessori ja ketta piinamine. Samuti teeb Windows taustal veel omi asju, mõned rakendused midagi liigutavad ja seal hakkabki tunne tekkima, et CPU on pudelikael. Ja sealt tuleb ka suuresti I7 eelis välja ja ka kõrgem clock protsessoril. Kuna temas on pakkimise ja muude asjade tegemiseks rohkem jõudu. Seda testijad ei teisti, kui su masin on aasta vana windows, taustal üksjagu rakendusi jne. Keegi ei testi mis tulemused siis on. Kes teab siis nõu neile on, et neil oleks blank ja puhas windows alati enne testimist.
Windowsil on prioriteet alati esimene viiruse tõrje, ram'i liigutamise , siis enda tööd, siis paljud rakendused ja kuskil kaugel tuleb teie kõrgelt soovitud mäng. Siis ei ole üldse imestada miks FPS droppe on meeletult. Ja samuti miks suurtel testi saitidel ja youtuberitel jooksevad asjad tihti peale palju paremini kui teie aasta vanas windowsiga masinal.
Tavaliselt ei olegi süüdi sellises asjas üks komponent, vaid mitme asja koos mõju. Isiklikult soovitan (mitte ei sunni) inimestel kolida 16giga peale, see võiks juba olla selliste mängudel nagu BF1 vajalik.


viimati muutis SilQ 10.11.2016 14:20:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomaz
HV kasutaja
thomaz

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2016 11:50:50 vasta tsitaadiga

Mul 8GB mäluga kiilus pilt aegajalt keset madinat kinni umbes sekundiks. Nüüd on masinas 16GB rami ja seda probleemi ei ole kordagi enam esinenud. Üldise fps-i suhtes ei oska vahet välja tuua.
_________________
NC
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2016 13:10:53 vasta tsitaadiga

lauri23, Osta 1x8gb pulk juurde endale. 8gb ramiga on sisuliselt mõttetu mängida seda. Omal nahal proovitud. Enne mängisin 1080p @ med, 40-50fps, peale rami lisamist high/ultra preset ja 60fps lukus koguaeg.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2016 13:17:44 vasta tsitaadiga


Link

thumbs_up.gif beer_yum.gif icon_lol.gif #2016
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KurjaJuur
HV kasutaja
KurjaJuur

liitunud: 17.07.2007




sõnum 10.11.2016 15:28:23 vasta tsitaadiga

Käis ka kunagi juunis vist siit läbi.
_________________
Steam|Last.fm|
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Misfits
Kreisi kasutaja
Misfits

liitunud: 25.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2016 15:41:26 vasta tsitaadiga

See mängudesse sisenemine ja väljumine võtab terve igaviku.
Küll kerib ja kerib. Operationsites kerib terve elu ning lõpuks peab ikka ise uue mängu otsima.
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2016 18:43:38 vasta tsitaadiga

Tuli välja, et minu ebastabiilset fps-i mõjutas hoopis cpu clock. Panin prooviks deafulti peale ja enam multiplayeris ultra peal ei kippund alla 60-ne kukkuma. CPU temp aga kippus kõrgemale minema, kui enne koos OC-ga icon_eek.gif Käis isegi seal 80-ne juures ära, cpu kasutus 98-100% pidevalt.
Rammi olen naguinii juba uurind, kus samasugust pulka saab soodsalt, see plaanis lähiajal võtta. Hetkel mul eile tehtud puhas format c, uus windows ja üle 5gb ei kipu mängus kasutama.


kas ebastabiilne cpu oc võis niimoodi töövõimet vähendada ilma reaalselt crashimata?

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2016 19:57:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kas ebastabiilne cpu oc võis niimoodi töövõimet vähendada ilma reaalselt crashimata?

vabalt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
Kreisi kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2016 16:39:44 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Tuli välja, et minu ebastabiilset fps-i mõjutas hoopis cpu clock. Panin prooviks deafulti peale ja enam multiplayeris ultra peal ei kippund alla 60-ne kukkuma. CPU temp aga kippus kõrgemale minema, kui enne koos OC-ga icon_eek.gif Käis isegi seal 80-ne juures ära, cpu kasutus 98-100% pidevalt.
Rammi olen naguinii juba uurind, kus samasugust pulka saab soodsalt, see plaanis lähiajal võtta. Hetkel mul eile tehtud puhas format c, uus windows ja üle 5gb ei kipu mängus kasutama.


kas ebastabiilne cpu oc võis niimoodi töövõimet vähendada ilma reaalselt crashimata?


Esiteks soovitan lugeda battlefield 1 PC foorumit, seal on kõik vajalik info olemas: https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/42847/high-cpu-usage-low-fps-potential-fix#latest

Kinldasti ka kiiremas korras 8gb juurde!

Mis puudutab CPU OC, siis raske on kommenteerida miks sul sellised kõikumised tekkisid ja seda ilma crashimata. Aga miks ta sul stockis kuni 80 kraadi läks on ilmselt seotud sellega, et bios reguleerib automaatselt cpu volte.
Soovitan siiski leida manuaalselt biosist stable volt stock clockile, seda siis AIDA64-ga paar tundi stressata.
Siiski mina tahaks isiklikult uskuda, et CPU OC ja 8gb rami kooslus tekitas ebastabiilsust, ning 16gb + 4.3ghz ei tohiks antud probleemi tekitada. Eks osta 8gb juurde ja hakka katsetama.

Enda kogemus on selle mänguga selline, et i5 6600k @ 4.5ghz 16gb ddr4 2400mhz rami ja gtx 1070, tekitas mängus pidevat ebastabiilust (1440p 144hz/fps)
Otsustasin upgrade teha i7 6700k peale ja kõik mu mured kadusid, nagu sulavõi!

Mis suure lugemise ja uurimise peale on selgeks saanud, et i5 protsessor on piisav kui sa mängid BF1-te kuni 60fps @ 1080p, kuid kõrgemate resolutsioonide ja fps-i renderdamise jaoks on juba vaja i7 proset.
Seega i5-ga ka kindlasti teha config fail kus on fps lock 60 RenderDevice.RenderAheadLimit 2 või 1, olenevalt kuidas mäng jookseb.

Config: https://diaryofdennis.com/2016/08/11/how-to-create-a-config-file-for-battlefield-1/
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2016 18:26:15 vasta tsitaadiga

15 tuleb patch thumbs_up.gif

"Hey... don't do that."
http://i.imgur.com/FglOKz1.gifv

https://gfycat.com/UntidyAcidicCassowary

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
verylame
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2016 21:41:23 vasta tsitaadiga

andreL kirjutas:

Enda kogemus on selle mänguga selline, et i5 6600k @ 4.5ghz 16gb ddr4 2400mhz rami ja gtx 1070, tekitas mängus pidevat ebastabiilust (1440p 144hz/fps)
Otsustasin upgrade teha i7 6700k peale ja kõik mu mured kadusid, nagu sulavõi!

Mis suure lugemise ja uurimise peale on selgeks saanud, et i5 protsessor on piisav kui sa mängid BF1-te kuni 60fps @ 1080p, kuid kõrgemate resolutsioonide ja fps-i renderdamise jaoks on juba vaja i7 proset.
Seega i5-ga ka kindlasti teha config fail kus on fps lock 60 RenderDevice.RenderAheadLimit 2 või 1, olenevalt kuidas mäng jookseb.


i5 4690k @ 4.3ghz, 16gb ddr3, gtx1070, 144hz @ 1080p - mäng jookseb stabiilselt. 45t pelanud polnud kordagi probleemi.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rometl6
HV vaatleja
Rometl6

liitunud: 11.11.2010




sõnum 14.11.2016 18:43:00 vasta tsitaadiga

Tegin lennukiga ka video:


Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2016 12:21:31 vasta tsitaadiga

Ma sain aru, et patch pidi täna hommikul välja tulema ja kell 11:00 pidid serverid tagasi üleval olema, aga praegu on veel vaikus.

tsitaat:
PC: Multiplayer will be offline for 1h starting 08.00 UTC / 12.00 AM PT.
https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/58244/battlefield-1-fall-update-11152016


Edit:
Patch on olemas ja koos sellega ka Hardcore mode beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
Ametlikke patch note veel olemas pole, aga siin on veidi informatsiooni - https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/58238/bf1-patch-1-what-we-know/p1


viimati muutis X-Tream99 15.11.2016 13:33:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2016 13:20:21 vasta tsitaadiga

Mul updateb, miski 2GB on lausa patch.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 1 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 55, 56, 57  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.