Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 563, 564, 565 ... 1525, 1526, 1527  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?
Ei, ei suitseta üldse
80%
 80%  [ 104 ]
Ei suitseta autos, mujal küll
12%
 12%  [ 16 ]
Jah, suitsukonide jaoks kasutan tuhatoosi
3%
 3%  [ 4 ]
Jah, suitsukonid viskan aknast välja
4%
 4%  [ 6 ]
hääli kokku : 130

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
vmpp
HV vaatleja

liitunud: 08.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2016 23:01:16 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Vahepeal saab äkkpidurdusega parameetreid kalibreerida.


Seda küll icon_smile.gif
Super AMOLED kirjutas:


Aga teeolud ju muutuvad... et kui koduteeotsas proovid libedust ja kogu 300km otsa sõidad siis nende andmetega?

rumalus ju


Peale seda hakkan teeolusid hindama ja vastavalt sellele sõitma icon_smile.gif Mitte ei hakka selliselt sõitma, kus sihtpunkti jõudes voolab külm higi mööda selga alla ja lisaks tohutu väsimus peale sõitu.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 07.11.2016 23:03:18 vasta tsitaadiga

vmpp kirjutas:
Mina pigem eelistan - mootori soojenedes kusagil õrn äkkpidurdus teha (teada millal ABS rakendub) ja kusagil ristmikul õrn kiirendus teha.

Sellega piirid paigas ja teada, mis teeolud on. Ja antud parameetritega ajus sõidan üldjuhul terve tee.

NB! Mitte kusagil kiiruspiirangute juures (a'la 70 või 90).
Täna Tartu-Tallinn peal oli kohati täiesti jää, kohati puhas asfalt. Pidevalt vaja ikka kontrollida. Jää peal sai kõik rattad ringi, kui soti pealt gaas põhja panna.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 07.11.2016 23:04:42 vasta tsitaadiga

rattad peavadki ringi käima... ei saa neist aru kes end kohe täis teevad kui väike kaps või libisemine on
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2016 23:05:01 vasta tsitaadiga

Kui keegi seljataga ei sõida siis ma tihtipeale teen maanteel praegustes ilmastikuoludes äkkpidurdust ja kiirendust, saab pildi ette. Muidu sõidadki "pimedas".
Kommentaarid: 317 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 271
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 07.11.2016 23:06:11 vasta tsitaadiga

no seda ei pea tegema kui vähegi näed milline tee on ju

kui nael klõbiseb, siis on kuiv asfalt. kui ei klõbise ja näed valget, siis on libe

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 07.11.2016 23:22:50 vasta tsitaadiga

vmpp kirjutas:
Rumalat juttu ajate - sügavas lumes aitab ainult täissild ja täielikud lukud. Tänapäeva "maasturid" ehk linnamaasturid jäävad väga kergelt kinni. Täissild + kõrge kere, see on super+ aga vähesed teevad tänapäeval selliseid masinaid tänavaliikluseks (USA ja Vene). Kõik söjatööstuse masinad ehitatakse antud printsiibil (täissillad nii ees ja taga).

Sügavas lumes aitab kõrge kliirens ja korralikud rehvid, talasildadest või sillalukkudest pole mingit kasu kui põhja peal kinni istud.
Paljudel militaarmasinatel on selleks tarbeks portaalsillad.

Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 07.11.2016 23:23:53 vasta tsitaadiga

oh tore tark jutt. millisel sõiduautol on täissillad ja lukud
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 07.11.2016 23:31:32 vasta tsitaadiga

R3negadeX kirjutas:
mario20031 kirjutas:
Kasutagem siis normaalseid talverehve. Jäi täna selline mulje, et pole kas varem talveilma nähtud või siis on mingi kulunud suverehv all, sest tulin just Jõhvi - Tartu - Jõhvi ning 100-110km/h sõitmine tähendas paljudest samas suunas liiklejatest nagu postist möödasõitu - mida kuradit nad seisavad keset teed, enamus oleks võinud bussiga sõita. icon_mad.gif Veeresin uute Hankook i*Pike naastudega ning isegi nendele ei olnud mitte mingeid etteheiteid - pidamine 5+.


Mis sa hädaldad selle üle, et kui kiirelt teised sõidavad, piirkiirus on meil 90km/h või ei? Ja kui inimene ei tunne ennast kindlalt ka 90km/h sõites, siis las sõitku 80km/h, peaasi, et jõuab ilusti koju pere juurde. Võiks siis natukenegi olla respecti teiste sõitjate suhtes, mitte närveerida, et teised sulle ette jäävad. Kui närvikava ei kannata sinust aeglasemalt sõitjaid, siis ei tasu üldse rooli istuda, lõpetad veel ise kastis oma lolluste pärast icon_wink.gif. Ühesõnaga, austa teisi sõitjaid.
Alustame sellest, et liikluses tuleb kiiruses valida vastavalt teeoludele. Kui teeolud on üldiselt normaalsed ja tavakiirusel sõidetavad, lihtsalt sinu jaoks on teeolud raskemad, sest sul on sitt rehv, vähene sõidukogemus vms, siis on minu arvates tegemist liiklusseaduse §50 lõige 7 punkt 1'ga - "Juht ei tohi põhjendamatult aeglase sõiduga takistada teisi sõidukeid". Te peaksite sõitma kas ühistranspordi, wisemile, uberi, taxify või mõne muu alternatiiviga. Maanteel 50-70km/h sõitvad deb**likud rikuvad seadust sama palju, kui teie mõistes "huligaanid". Sõidaks ma 3.5t+ autoga, millel korralik raud ka ees, siis mul oleks ilmselt savi, kuid muul juhul ma ei tahaks mõnele keset teed seisjale tagant selga sõita.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2016 23:36:18 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
R3negadeX kirjutas:
mario20031 kirjutas:
Kasutagem siis normaalseid talverehve. Jäi täna selline mulje, et pole kas varem talveilma nähtud või siis on mingi kulunud suverehv all, sest tulin just Jõhvi - Tartu - Jõhvi ning 100-110km/h sõitmine tähendas paljudest samas suunas liiklejatest nagu postist möödasõitu - mida kuradit nad seisavad keset teed, enamus oleks võinud bussiga sõita. icon_mad.gif Veeresin uute Hankook i*Pike naastudega ning isegi nendele ei olnud mitte mingeid etteheiteid - pidamine 5+.


Mis sa hädaldad selle üle, et kui kiirelt teised sõidavad, piirkiirus on meil 90km/h või ei? Ja kui inimene ei tunne ennast kindlalt ka 90km/h sõites, siis las sõitku 80km/h, peaasi, et jõuab ilusti koju pere juurde. Võiks siis natukenegi olla respecti teiste sõitjate suhtes, mitte närveerida, et teised sulle ette jäävad. Kui närvikava ei kannata sinust aeglasemalt sõitjaid, siis ei tasu üldse rooli istuda, lõpetad veel ise kastis oma lolluste pärast icon_wink.gif. Ühesõnaga, austa teisi sõitjaid.
Alustame sellest, et liikluses tuleb kiiruses valida vastavalt teeoludele. Kui teeolud on üldiselt normaalsed ja tavakiirusel sõidetavad, lihtsalt sinu jaoks on teeolud raskemad, sest sul on sitt rehv, vähene sõidukogemus vms, siis on minu arvates tegemist liiklusseaduse §50 lõige 7 punkt 1'ga - "Juht ei tohi põhjendamatult aeglase sõiduga takistada teisi sõidukeid". Te peaksite sõitma kas ühistranspordi, wisemile, uberi, taxify või mõne muu alternatiiviga. Maanteel 50-70km/h sõitvad deb**likud rikuvad seadust sama palju, kui teie mõistes "huligaanid". Sõidaks ma 3.5t+ autoga, millel korralik raud ka ees, siis mul oleks ilmselt savi, kuid muul juhul ma ei tahaks mõnele keset teed seisjale tagant selga sõita.

Ta ei sõitnud põhjendamatult aeglaselt. Tal oli põhjus. Selline asi nagu "põhjendamatult aeglane sõit" on absurdne mõiste, kuna alati on põhjus, miks aeglasemalt sõidetakse.
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2016 23:43:44 vasta tsitaadiga

Keegi dvd vaderile juba rääkis mida mario siin postitab?
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 07.11.2016 23:46:06 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Ta ei sõitnud põhjendamatult aeglaselt. Tal oli põhjus. Selline asi nagu "põhjendamatult aeglane sõit" on absurdne mõiste, kuna alati on põhjus, miks aeglasemalt sõidetakse.
Sel teemal on tegelikult ka juristid vaielnud ja sul on õigus, kuid teisi sõidukeid ei tohiks sellegipoolest takistada. Mul on täiesti ükskõik mis põhjusel seda tehakse, aga kui see takistab teisi liiklejaid, siis no anna andeks, aga ma ei näe, et keegi teine siin süüdi on peale selle kesk teed tiksuja.

Mihkel. kirjutas:
Keegi dvd vaderile juba rääkis mida mario siin postitab?
Darth Vader?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2016 23:46:40 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Sõitsin täna 21 ajal Tallinnast Paldiski poole ja tagasi - terve tee oli DVD Vadereid täis icon_evil.gif

No ei taha uskuda, et kõigil olid suvekad all, et pidid max 60 km/h sõitma täiesti korralikul teel.

Reedel sõitsin Keilast-Kloogale 50kmh pikas rongis, rongi vedas üks minu trepikojast, pärast vaatasin slikid suvekad all thumbs_down.gif

_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi
Kommentaarid: 862 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 668
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2016 23:47:04 vasta tsitaadiga

Eiei, meie isiklik dvd vader.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 07.11.2016 23:51:14 vasta tsitaadiga

Commeri tsiteeritust järeldub, et ta on üks selliseid p**dreid, kellele kesk teed meeldib seista? Huvitaks ühe sellise indiviidi põhjus...mis kuradi pärast ta nii aeglaselt sõidab ja sellest tulenevalt, et miks ta üldse liiklusesse ronib?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 07.11.2016 23:53:29 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
Betamax kirjutas:
Ta ei sõitnud põhjendamatult aeglaselt. Tal oli põhjus. Selline asi nagu "põhjendamatult aeglane sõit" on absurdne mõiste, kuna alati on põhjus, miks aeglasemalt sõidetakse.
Sel teemal on tegelikult ka juristid vaielnud ja sul on õigus, kuid teisi sõidukeid ei tohiks sellegipoolest takistada. Mul on täiesti ükskõik mis põhjusel seda tehakse, aga kui see takistab teisi liiklejaid, siis no anna andeks, aga ma ei näe, et keegi teine siin süüdi on peale selle kesk teed tiksuja.

Mihkel. kirjutas:
Keegi dvd vaderile juba rääkis mida mario siin postitab?
Darth Vader?
Spoiler Spoiler Spoiler


Kui väikse möödasõidu pärast emotsioone taltsutada ei suuda, siis oleks mõistlik teha väike 10min paus tee ääres. Selle ajaga on see uimerdaja kaugele ette jõudnud ja saad murevabalt oma sõitu jätkata. Kui ta uuesti ette jääb, siis korda protseduuri. Nii on tee närvaritest ja potiensaalsetest mõrvaritest puhtam.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2016 23:54:22 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
Betamax kirjutas:
Ta ei sõitnud põhjendamatult aeglaselt. Tal oli põhjus. Selline asi nagu "põhjendamatult aeglane sõit" on absurdne mõiste, kuna alati on põhjus, miks aeglasemalt sõidetakse.
Sel teemal on tegelikult ka juristid vaielnud ja sul on õigus, kuid teisi sõidukeid ei tohiks sellegipoolest takistada. Mul on täiesti ükskõik mis põhjusel seda tehakse, aga kui see takistab teisi liiklejaid, siis no anna andeks, aga ma ei näe, et keegi teine siin süüdi on peale selle kesk teed tiksuja.

Piirkiirus ei tähenda, et pead just piirkiirusega sõitma. Kas 110 km/h märke pole veel ära korjatud, et nii lõdva pahkluuga pedaalid? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vmpp
HV vaatleja

liitunud: 08.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2016 23:58:28 vasta tsitaadiga

fedja kirjutas:
vmpp kirjutas:
Rumalat juttu ajate - sügavas lumes aitab ainult täissild ja täielikud lukud. Tänapäeva "maasturid" ehk linnamaasturid jäävad väga kergelt kinni. Täissild + kõrge kere, see on super+ aga vähesed teevad tänapäeval selliseid masinaid tänavaliikluseks (USA ja Vene). Kõik söjatööstuse masinad ehitatakse antud printsiibil (täissillad nii ees ja taga).

Sügavas lumes aitab kõrge kliirens ja korralikud rehvid, talasildadest või sillalukkudest pole mingit kasu kui põhja peal kinni istud.
Paljudel militaarmasinatel on selleks tarbeks portaalsillad.



Järjekordne rumal jutt. Portaalsillad on tavaliikluses keelatud ja kui ongi lubatud siis neile on rakendatud max 70 km/h.

Ma räägin talasildadest - on ikka vahe, kas "linnamaasturi" (ehk mitte maastikule mõeldud) või täissilla masinad. Linnamaasturid jäävad 99% tõenäosusega ennem kinni kui täissilla masinad (täissillamasinatel, jookseb üldjuhul "pa**", üle silla maha, mitte ei kogu kuhugi kõhu alla ja ei tõsta esiotsa õhku). Samas ka ehtsatel maasturitel on kontakt maaga parem, kui "üli super linnamaastur", jääb lihtsalt kolme jalaga.

Aga noh, see on andeks antav, paljud "teadjad autohuvilised" peavadki super üli maasturiteks linnamaastureid, mitte ehtsaid maastureid. Üldjuhul pole samuti "teadjad autohuvilised" istunudki ega sõitnud täissildadega masinas ega ei tea selliste masinate läbivust ega jõudlust maastikul, samalajal kui "super üli linnamaasturid" sitsivad juba esimesel kümnel meetril.


viimati muutis vmpp 08.11.2016 00:06:23, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 08.11.2016 00:01:43 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Kui väikse möödasõidu pärast emotsioone taltsutada ei suuda, siis oleks mõistlik teha väike 10min paus tee ääres. Selle ajaga on see uimerdaja kaugele ette jõudnud ja saad murevabalt oma sõitu jätkata. Kui ta uuesti ette jääb, siis korda protseduuri. Nii on tee närvaritest ja potiensaalsetest mõrvaritest puhtam.
Väike möödasõit või? Terve see Jõhvi - Tartu - Jõhvi üks paras möödasõit oligi. Selline tunne nagu kõigil olid mingi kulunud suvekummid all, ja siis katsuti linna kiirusel vaikselt tiksuda, et äkki jõuab kuhu iganes neil inimestel vaja oli. Need tegelased oleks bussiga oleks raudselt kiiremini jõudnud, sest bussid sõitsid 90-100 vahel. Ma peale 38. möödasõitu loobusin lugemast palju möödasõite tegin. Ajas närvi piisavalt mustaks - iga talve algus sama jama, unustatakse ära talverehvide olemasolu ning see, kuidas talvel sõita.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 08.11.2016 00:02:04 vasta tsitaadiga

No selge siis, järelikult olid lihtsalt huligaan ja kihutasid.
_________________
Tahad autovaruosi hea hinnaga? Kirjuta mulle ja saad mu kaudu suurema soodustusega konto ühes tuntumas veebipoes.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 08.11.2016 00:10:08 vasta tsitaadiga

Muide, portaalsillad on ka nn "maastikusapakal" ehk LuAZ-il. Päriselt ei tohigi sellega üle 70 sõita? Ehituslik kiirus on 85 igatahes.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 08.11.2016 00:15:30, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 08.11.2016 00:11:11 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et Sa ei taha sellega üle 70kmh sõita.
_________________
Tahad autovaruosi hea hinnaga? Kirjuta mulle ja saad mu kaudu suurema soodustusega konto ühes tuntumas veebipoes.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vmpp
HV vaatleja

liitunud: 08.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2016 00:11:40 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Muide, portaalsillad on ka nn "maastikusapakal" ehk LuAZ-il. Päriselt ei tohigi sellega üle 70 sõita? Ehituslik kiirus on 85 igatahes.


Seadus näeb ette. Sõja ajal on kõik lubatud, kui elu hinnas.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 08.11.2016 00:13:19 vasta tsitaadiga

mis seadus?
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 08.11.2016 00:15:21 vasta tsitaadiga

vmpp kirjutas:
Aga noh, see on andeks antav, paljud "teadjad autohuvilised" peavadki super üli maasturiteks linnamaastureid, mitte ehtsaid maastureid. Üldjuhul pole samuti "teadjad autohuvilised" istunudki ega sõitnud täissildadega masinas ega ei tea selliste masinate läbivust ega jõudlust maastikul, samalajal kui "super üli linnamaasturid" sitsivad juba esimesel kümnel meetril.
Igapäevaseks liiklemiseks küll mingit pärismaasturi laadset kärakat ei ole vaja. Ainus mis neil on, on läbivus. Kõik muu, mida päris autod pakuvad, on ju puudu.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 08.11.2016 00:20:13 vasta tsitaadiga

Ai, ma ikka eksin. Ei ole LuAZ-il portaalsillad, lihtsalt sõltumatu (torsioon)vedrustusega ratastel on reduktorid ja veovõll saab seetõttu olla tsentrist kõrgemal. See oli nii ammu, kui ühe remontimisel osalesin (korduvalt). 10-13 aastane olin vist. Igatahes kliirens on sellel aparaadil vaatamata pisikestele ratastele suht ulmeline, näeb altpoolt välja nagu marsikulgur.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 563, 564, 565 ... 1525, 1526, 1527  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.