Võrreldes eelnevate bf seeria mängudega on see teema uskumatult vaikne. Varsti november käes, kas keegi plaanib serverit eest vedama hakata? Praegu suvalistes serverites on vahest mängimine rohkem närvide rikkumine kui meelelahutus. No ei taheta objekte mängida. Isegi operationites kui enamus mängivad snaipreid kaitstes siis keegi ei viitsi anti tanki peale ümber vahetada enne kuni viimane kaitseliin. Tundub nagu mängus enamik on veel vanuses, kus esimesed kotikarvad hakkavad välja kasvama.
Keegi juhuslikult teab millal serverimajandus inimlikuks tehakse? Võiksid nimed saada ja spetsialiseeruda. Hetkel kõik ketravad kõiki kaarte samas järjekorras, serverite nimeks vaid numbrikood jne. _________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Keegi juhuslikult teab millal serverimajandus inimlikuks tehakse? Võiksid nimed saada ja spetsialiseeruda. Hetkel kõik ketravad kõiki kaarte samas järjekorras, serverite nimeks vaid numbrikood jne.
adminnidele ju EA adminniõigusi ei anna kes see ikka neil tingimustel väga serverit rentida tahab
Võrreldes eelnevate bf <b>seeria</b> mängudega on see teema uskumatult vaikne. Varsti november käes, kas keegi plaanib serverit eest vedama hakata? Praegu suvalistes serverites on vahest mängimine rohkem närvide rikkumine kui meelelahutus. No ei taheta objekte mängida. Isegi operationites kui enamus mängivad snaipreid kaitstes siis keegi ei viitsi anti tanki peale ümber vahetada enne kuni viimane kaitseliin. Tundub nagu mängus enamik on veel vanuses, kus esimesed kotikarvad hakkavad välja kasvama.
bf4 reliisi alguses oli HV server tihti 64/64 täis ja enamus eestlased. lõbus oli
Minuteada pidavat alels novembris tulema serveri rentimine ja sedagi läbi daissi. _________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Hinnad on ju pmst teada:
1 day:- $2.99 on PC $1.99 on PS4/Xbox One
7 days:- $11.99 on PC $7.99 on PS4/Xbox One
30 days:- $42.99 on PC $26.99 on PS4/Xbox One
90 days:- $99.99 on PC $64.99 on PS4/Xbox One
180 days:- $149.99 on PC $99.99 on PS4/Xbox One
Mõtet võtta kolmeks kuuks mingi 10 peale. vist pole enam slottide arv oluline nagu ma aru saan _________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
FX8350 ja gtx660 oc ja multiplayeris korralik fps drop kohati. Kui muidu jookseb mediumis 60fps, siis kohati kukub 20 peale, kiire google andis et paljudel sama probleem, ka high end arvutitega. Eks ootab patchi.
Mäng ise super. Conquesti mängides ikka eriti vägev, 12-13 aastat tagasi sai seda sama kogetud Wolfenstein ET-d mängides. Igati ostu väärt.
FX8350 ja gtx660 oc ja multiplayeris korralik fps drop kohati. Kui muidu jookseb mediumis 60fps, siis kohati kukub 20 peale, kiire google andis et paljudel sama probleem, ka high end arvutitega. Eks ootab patchi.
Mäng ise super. Conquesti mängides ikka eriti vägev, 12-13 aastat tagasi sai seda sama kogetud Wolfenstein ET-d mängides. Igati ostu väärt.
betat mängisin veel 660tiga ja siis sai low peal enam-vähem ilma actionita kohtades 60fps kätte. Tore, et vahepeal on asja piisavalt optimeeritud
1080ga Ultra peal fps on kuskil 65-120
kas nüüd on kindel, et kõik serverid on 60hz? BF4 ajal ei olnud neid valikuid üldse, praegu battlelogist vaatan, et mingid hertsid on tõesti tekkinud filtritesse, aga enamik ikka 30/40 _________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
72h account suspended. Reason: Referring to Genocide and mass murder:
Spoiler
Natukene hilja vastan küll sellele, aga ma ise sain kunagi Battlefield 4's selle eest 72h bani, kui ma tegin endale Waffen-SS embleemi ja panin selle ka enda platoonile. Okei, selge.. Neile ei meeldi, tegin uuesti sarnase embleemi, aga panin SS ruunide asemel enda platooni tähised GD. Guess what? Sain permanendi, aga ime kombel nädal aega peale Origini suppordi pommitamist, anti mulle viimane võimalus.
Aga noh.. Samal ajal jooksevad sibulad ringi, sirp ja vasar vapralt nime ees ja mõnel on isegi Putini või Stalini pilt.
otsest allahindlust ei tea aga Origin Access liikmelisus annab 10 tundi mänguaega, maksab 4 eurot kuus aga saab igal ajal liikmelisuse lõpetada, proovimise eesmärgil hea valik.
cdkeys.com koos -5% koodiga tuleb hinnaks ~39 eurot hetkel, oluliselt odavam kui Originist osta.
otsest allahindlust ei tea aga Origin Access liikmelisus annab 10 tundi mänguaega, maksab 4 eurot kuus aga saab igal ajal liikmelisuse lõpetada, proovimise eesmärgil hea valik.
cdkeys.com koos -5% koodiga tuleb hinnaks ~39 eurot hetkel, oluliselt odavam kui Originist osta.
Sai ka siis ligi võetud ja natuke SP tehtud, päris hea pala tehtud üle pika aja
Jookseb päris hästi: DX12, Ultra, FXAA ja SSAO @ 1920x1080.
FPS on enamasti 50-70, vahepeal langeb 40 juurde, vahevideoddes on lag sees siiski.
Aga üldjuhul _________________ Purgatory Judgement
Operationsite vaheklippides jääb pilt mul iga kord seisma pärast paari sekundit ja siis mõne aja pärast hüppab reaalaega tagasi. Levinud probleem? Väga ei häirigi nvn ootan skip nuppu, aga huvitab lihtsalt
Krt! On asju mis veel häirivad, nii kui saad pikali visata oled teistele nagu libe jalamatt mida annab siia-sinna tõugata. Ja veel see ronimise teema paljus paned üle 2 meetriste müüride, et pole asi ja samas ei saa pisemast künkast üle, hüppa palju tahad või osutub mõni pisem äär komistuskiviks:( _________________ Battlelog: eesti38
viimati muutis aim17 30.10.2016 08:46:58, muudetud 1 kord
Ei ole Battlefield 1 puhul enam sellist entusiasmi, et lükkaks kõik muu kõrvale ja ainult mängiks nagu eelnevate BF'de puhul oli. Saaks nüüd aru kas asi mängus eneses või muutunud prioriteetides, mis vanusega kaasnevad.
Ei ole Battlefield 1 puhul enam sellist entusiasmi, et lükkaks kõik muu kõrvale ja ainult mängiks nagu eelnevate BF'de puhul oli. Saaks nüüd aru kas asi mängus eneses või muutunud prioriteetides, mis vanusega kaasnevad.
Ma arvan, et tiba mõlemat...nagu mulgi... _________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Avot, siin paraku ei tohi midagi negatiivset öelda mängu kohta. Omal nahal õppisin ära, ei tasu väga teiste tundeid riivata.
Aga olen tore kaasfoorumlane ja soovitan sulle Verduni, kui sind tõmbab WW1 teema.
Kui meeldib WW2 teema, siis tasuta on Heroes & Generals, tasulistest ehk Red Orchestra 2/Rising Storm.
Tänapäeva varustus meeldib, siis Insurgency või Squad.
Sest jamh, Battlefield 1 on paraku arcade shooter, mis minu silmis rikub igasuguse immersioni ära. Ma loodan, et mind selle viimase lause pärast siin kasti ei lööda.
Athunik. Tänud asjaliku vastuse eest. Minul kõik sinu esiletoodud mängud olemas. Kõige paremaks on minu meelest osutunud Red Orchestra 2/Rising Storm. Suured ootused ja lootused ka Squadi peal, kahjuks on Squad veel alpha seisus, aga pisut juba saab ikka mängida. Ainult fps probleemid veel jne...
Battlefieldi olen mänginud ka alates Battlefield 2 alates. Kõige suurema elamuse aga sain arcade shooter mängudest BF3 puhul. See oli siis ikka midagi muud, kui suurem osa eelnevatest mängudest.(minu meelest). BF4 enam ei üllatanud ja praegune BF1 jääb silma ainult oma graafilise ilu poolest. Battlefield on jõudnud minu puhul siia punkti, kus huvi on kadunud. Nagu eelpool ka mainiti, mängib siin kindalsti rolli ka vanus, kus mängijad ootavad mängult veidi rohkem sügavust ja pinget. Mõttettu ringi jooksmine ei paku enam lihtsalt pinget, olgu see siis graafiliselt nii ilus, või naljakas kui tahes. Näiteks keksu, pimesikku ja kulli mängitakse teatud vanuseni ja siis minnakse veidi teistsuguste mängude peale üle. Õnneks tulevad uued põlvkonnad peale ja Battlefield elab edasi, kõige paremat neile soovides.
Avot, kunagi oli America's Army ka korralik nn. sõjasimulatsioon, kus tuli asja väga rahulikult võtta ja korra vaenlase sihiku ette jäädes oli kaotus kindel. Ei tea, mis seisus see mäng tänasel päeval enam on, aga Steamis on ta tasuta olemas ja võib proovida.
Ei ole Battlefield 1 puhul enam sellist entusiasmi, et lükkaks kõik muu kõrvale ja ainult mängiks nagu eelnevate BF'de puhul oli. Saaks nüüd aru kas asi mängus eneses või muutunud prioriteetides, mis vanusega kaasnevad.
Ma arvan, et tiba mõlemat...nagu mulgi...
Käid ju tööl, paljukest sa seda mänguaega ikka leiad :d
Ei ole Battlefield 1 puhul enam sellist entusiasmi, et lükkaks kõik muu kõrvale ja ainult mängiks nagu eelnevate BF'de puhul oli. Saaks nüüd aru kas asi mängus eneses või muutunud prioriteetides, mis vanusega kaasnevad.
Ma arvan, et tiba mõlemat...nagu mulgi...
Käid ju tööl, paljukest sa seda mänguaega ikka leiad :d
Eks lisaks pere taha kah oma ja muud toimetused... _________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
same old shit uues kuues, kaua sa ikka seda mängid, omal jäi ka ostmata ainult see 10h triali tegin, samasugune lollakas spamfest nagu bf4
Bad company 2, bf3 olid veel normaalsed peale seda läheb käest ära ja ei paku huvi.
same old shit uues kuues, kaua sa ikka seda mängid, omal jäi ka ostmata ainult see 10h triali tegin, samasugune lollakas spamfest nagu bf4
Bad company 2, bf3 olid veel normaalsed peale seda läheb käest ära ja ei paku huvi.
võtsin ka ligi, kuna korralikku fpsi ei tundnud turul olevat hetkel. mapid väga head, klassid tunduvad head (ise snaiprimees nagu ikka). Sõidukid on üpris balansseeritud ja mingit räiget rappimist ei ole. eks näis kaua närvid vastu peavad _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Olen BF 2'te, BC2'te, BF3, BF4 ja BF1'te mänginud.
Siis pean ütlema, et 3 ja 4 ei meeldinud mulle absoluutselt. Õnneks ei pidanud kummagi eest ka kukrut kergendama.
1'te üle mitme mitme aasta on päris fun mängida.
Kas ma olen ainus, kes järgnevale leheküljele sisse ei saa - https://www.battlefield.com/companion ? Varasemalt töötas, aga nüüd viskab pärast "login to web companion" vajutamist tagasi samale leheküljele.
Kas ma olen ainus, kes järgnevale leheküljele sisse ei saa - https://www.battlefield.com/companion ? Varasemalt töötas, aga nüüd viskab pärast "login to web companion" vajutamist tagasi samale leheküljele.
Mul töötab ilma probleemideta. _________________ EBV
Kas ma olen ainus, kes järgnevale leheküljele sisse ei saa - https://www.battlefield.com/companion ? Varasemalt töötas, aga nüüd viskab pärast "login to web companion" vajutamist tagasi samale leheküljele.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.