Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 1 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 55, 56, 57  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Ostad?
Juba ostetud.
14%
 14%  [ 61 ]
Ostan.
26%
 26%  [ 113 ]
Ootan hinna langust ja ostan siis.
35%
 35%  [ 149 ]
Ei osta.
23%
 23%  [ 98 ]
hääli kokku : 421

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.10.2016 20:13:47 vasta tsitaadiga

Võrreldes eelnevate bf seeria mängudega on see teema uskumatult vaikne. Varsti november käes, kas keegi plaanib serverit eest vedama hakata? Praegu suvalistes serverites on vahest mängimine rohkem närvide rikkumine kui meelelahutus. No ei taheta objekte mängida. Isegi operationites kui enamus mängivad snaipreid kaitstes siis keegi ei viitsi anti tanki peale ümber vahetada enne kuni viimane kaitseliin. Tundub nagu mängus enamik on veel vanuses, kus esimesed kotikarvad hakkavad välja kasvama.

bf4 reliisi alguses oli HV server tihti 64/64 täis ja enamus eestlased. lõbus oli

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2016 20:25:07 vasta tsitaadiga

Keegi juhuslikult teab millal serverimajandus inimlikuks tehakse? Võiksid nimed saada ja spetsialiseeruda. Hetkel kõik ketravad kõiki kaarte samas järjekorras, serverite nimeks vaid numbrikood jne.
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2016 00:41:51 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
Keegi juhuslikult teab millal serverimajandus inimlikuks tehakse? Võiksid nimed saada ja spetsialiseeruda. Hetkel kõik ketravad kõiki kaarte samas järjekorras, serverite nimeks vaid numbrikood jne.


adminnidele ju EA adminniõigusi ei anna icon_lol.gif kes see ikka neil tingimustel väga serverit rentida tahab
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2016 10:40:46 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Võrreldes eelnevate bf <b>seeria</b> mängudega on see teema uskumatult vaikne. Varsti november käes, kas keegi plaanib serverit eest vedama hakata? Praegu suvalistes serverites on vahest mängimine rohkem närvide rikkumine kui meelelahutus. No ei taheta objekte mängida. Isegi operationites kui enamus mängivad snaipreid kaitstes siis keegi ei viitsi anti tanki peale ümber vahetada enne kuni viimane kaitseliin. Tundub nagu mängus enamik on veel vanuses, kus esimesed kotikarvad hakkavad välja kasvama.

bf4 reliisi alguses oli HV server tihti 64/64 täis ja enamus eestlased. lõbus oli


Minuteada pidavat alels novembris tulema serveri rentimine ja sedagi läbi daissi.

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 27.10.2016 11:02:13 vasta tsitaadiga

Hinnad on ju pmst teada:
1 day:- $2.99 on PC $1.99 on PS4/Xbox One
7 days:- $11.99 on PC $7.99 on PS4/Xbox One
30 days:- $42.99 on PC $26.99 on PS4/Xbox One
90 days:- $99.99 on PC $64.99 on PS4/Xbox One
180 days:- $149.99 on PC $99.99 on PS4/Xbox One
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2016 11:12:26 vasta tsitaadiga

Mõtet võtta kolmeks kuuks mingi 10 peale. vist pole enam slottide arv oluline nagu ma aru saan
_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2016 11:16:13 vasta tsitaadiga

https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/comment/315085/#Comment_315085

serverimajandusest homme mingi ea tüüp räägib täpsemalt
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2016 12:22:58 vasta tsitaadiga

See EA tüüp võiks öelda, et PC servud maksavad samapalju kui konsoolide ;D
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2016 12:49:26 vasta tsitaadiga

Konsoolidele piisab ju juustudest servudest kus tickrate on 30 hz sest gameplay ise on ka nkn cinematic, mitte alates 60hz nagu PC puhul icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 27.10.2016 12:49:38 vasta tsitaadiga

FX8350 ja gtx660 oc ja multiplayeris korralik fps drop kohati. Kui muidu jookseb mediumis 60fps, siis kohati kukub 20 peale, kiire google andis et paljudel sama probleem, ka high end arvutitega. Eks ootab patchi.

Mäng ise super. Conquesti mängides ikka eriti vägev, 12-13 aastat tagasi sai seda sama kogetud Wolfenstein ET-d mängides. Igati ostu väärt. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 27.10.2016 13:42:03 vasta tsitaadiga

Kas hoiate mouse smoothingut ON või OF peal?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2016 15:28:06 vasta tsitaadiga

a22t kirjutas:
FX8350 ja gtx660 oc ja multiplayeris korralik fps drop kohati. Kui muidu jookseb mediumis 60fps, siis kohati kukub 20 peale, kiire google andis et paljudel sama probleem, ka high end arvutitega. Eks ootab patchi.

Mäng ise super. Conquesti mängides ikka eriti vägev, 12-13 aastat tagasi sai seda sama kogetud Wolfenstein ET-d mängides. Igati ostu väärt. thumbs_up.gif

betat mängisin veel 660tiga ja siis sai low peal enam-vähem ilma actionita kohtades 60fps kätte. Tore, et vahepeal on asja piisavalt optimeeritud
1080ga Ultra peal fps on kuskil 65-120

kas nüüd on kindel, et kõik serverid on 60hz? BF4 ajal ei olnud neid valikuid üldse, praegu battlelogist vaatan, et mingid hertsid on tõesti tekkinud filtritesse, aga enamik ikka 30/40

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 27.10.2016 15:58:33 vasta tsitaadiga

ampsu kirjutas:
72h account suspended. Reason: Referring to Genocide and mass murder:

Spoiler Spoiler Spoiler


Natukene hilja vastan küll sellele, aga ma ise sain kunagi Battlefield 4's selle eest 72h bani, kui ma tegin endale Waffen-SS embleemi ja panin selle ka enda platoonile. Okei, selge.. Neile ei meeldi, tegin uuesti sarnase embleemi, aga panin SS ruunide asemel enda platooni tähised GD. Guess what? Sain permanendi, aga ime kombel nädal aega peale Origini suppordi pommitamist, anti mulle viimane võimalus.
Aga noh.. Samal ajal jooksevad sibulad ringi, sirp ja vasar vapralt nime ees ja mõnel on isegi Putini või Stalini pilt. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rometl6
HV vaatleja
Rometl6

liitunud: 11.11.2010




sõnum 27.10.2016 16:26:45 vasta tsitaadiga

Proovisin natuke hobusega mängu:


Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qwerty007
HV veteran
qwerty007

liitunud: 16.04.2003




sõnum 27.10.2016 19:44:16 vasta tsitaadiga

Tuleb hobusega välja küll thumbs_up.gif
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2016 20:28:37 vasta tsitaadiga

Jõhker härg - jookseb üle ja kohe surnud icon_biggrin.gif
Väga äge manööverdamine, selline takistusterohke, isegi realistlik võiks mainida.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rometl6
HV vaatleja
Rometl6

liitunud: 11.11.2010




sõnum 28.10.2016 00:37:47 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Jõhker härg - jookseb üle ja kohe surnud icon_biggrin.gif

See on üldse huvitavate reeglitega mäng, kus labidas on kohati võimsam ja efektiivsem kui päris relvad icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snap3
Kreisi kasutaja
snap3

liitunud: 20.04.2004




sõnum 28.10.2016 12:45:27 vasta tsitaadiga

millal mängule allahindlused tulevad?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2016 13:08:04 vasta tsitaadiga

8. Jaanuar kell 13:43 Eesti aja järgi
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2016 13:52:36 vasta tsitaadiga

snap3 kirjutas:
millal mängule allahindlused tulevad?


otsest allahindlust ei tea aga Origin Access liikmelisus annab 10 tundi mänguaega, maksab 4 eurot kuus aga saab igal ajal liikmelisuse lõpetada, proovimise eesmärgil hea valik.
cdkeys.com koos -5% koodiga tuleb hinnaks ~39 eurot hetkel, oluliselt odavam kui Originist osta.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
snap3
Kreisi kasutaja
snap3

liitunud: 20.04.2004




sõnum 28.10.2016 13:58:10 vasta tsitaadiga

Stabby kirjutas:
snap3 kirjutas:
millal mängule allahindlused tulevad?


otsest allahindlust ei tea aga Origin Access liikmelisus annab 10 tundi mänguaega, maksab 4 eurot kuus aga saab igal ajal liikmelisuse lõpetada, proovimise eesmärgil hea valik.
cdkeys.com koos -5% koodiga tuleb hinnaks ~39 eurot hetkel, oluliselt odavam kui Originist osta.


aitäh info eest
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cummel
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.06.2009




sõnum 28.10.2016 18:56:04 vasta tsitaadiga

Selline veateade tuleb, kui Afterburneriga püüan MSI GTX 1060 kaardile OC teha. Enne oli masinas Gainward GTX 1060 ja Afterburner OC läks läbi.

https://www.upload.ee/image/6293353/BF1.jpg
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2016 19:56:06 vasta tsitaadiga

Tundub et levinud probleem https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/38131/directx-function-error-nvidia-still-no-fix-first-reply-from-ea-28-10-16-00-16-cest

viimati muutis Stabby 09.05.2021 13:50:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2016 23:04:24 vasta tsitaadiga

Tundub nagu BETA's oli 760-ga parem fps. Praegu 1060 ja 4670k jääb hätta nagu. Settingute muutmisega ka midagi nagu ei muutu. Muidu on mäng hea.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Misfits
Kreisi kasutaja
Misfits

liitunud: 25.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2016 01:40:53 vasta tsitaadiga

OC on BFid teinud pidevalt ebastabiilseks.
Sniper on tehtud mõnusalt kiireks. Nagu CODis juba. Võtab isegi lähedalt jooksu pealt plaks ja plaks icon_lol.gif
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 29.10.2016 14:15:39 vasta tsitaadiga

Sai ka siis ligi võetud ja natuke SP tehtud, päris hea pala tehtud üle pika aja thumbs_up.gif
Jookseb päris hästi: DX12, Ultra, FXAA ja SSAO @ 1920x1080.
FPS on enamasti 50-70, vahepeal langeb 40 juurde, vahevideoddes on lag sees siiski.
Aga üldjuhul thumbs_up.gif

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cummel
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.06.2009




sõnum 29.10.2016 15:12:51 vasta tsitaadiga

Misfits kirjutas:
OC on BFid teinud pidevalt ebastabiilseks.
Sniper on tehtud mõnusalt kiireks. Nagu CODis juba. Võtab isegi lähedalt jooksu pealt plaks ja plaks icon_lol.gif


Tuli välja, et natuke oli OC-le volti juurde vaja ja hetkel lippab ilusti.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2016 20:28:09 vasta tsitaadiga

Operationsite vaheklippides jääb pilt mul iga kord seisma pärast paari sekundit ja siis mõne aja pärast hüppab reaalaega tagasi. Levinud probleem? Väga ei häirigi nvn ootan skip nuppu, aga huvitab lihtsalt
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 29.10.2016 22:30:52 vasta tsitaadiga

Krt! On asju mis veel häirivad, nii kui saad pikali visata oled teistele nagu libe jalamatt mida annab siia-sinna tõugata. Ja veel see ronimise teema paljus paned üle 2 meetriste müüride, et pole asi ja samas ei saa pisemast künkast üle, hüppa palju tahad või osutub mõni pisem äär komistuskiviks:(
_________________
Battlelog: eesti38


viimati muutis aim17 30.10.2016 08:46:58, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2016 00:00:23 vasta tsitaadiga

Ei ole Battlefield 1 puhul enam sellist entusiasmi, et lükkaks kõik muu kõrvale ja ainult mängiks nagu eelnevate BF'de puhul oli. Saaks nüüd aru kas asi mängus eneses või muutunud prioriteetides, mis vanusega kaasnevad.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2016 00:18:02 vasta tsitaadiga

A-Circus. kirjutas:
Ei ole Battlefield 1 puhul enam sellist entusiasmi, et lükkaks kõik muu kõrvale ja ainult mängiks nagu eelnevate BF'de puhul oli. Saaks nüüd aru kas asi mängus eneses või muutunud prioriteetides, mis vanusega kaasnevad.


Ma arvan, et tiba mõlemat...nagu mulgi...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 30.10.2016 01:43:16 vasta tsitaadiga

Avot, siin paraku ei tohi midagi negatiivset öelda mängu kohta. Omal nahal õppisin ära, ei tasu väga teiste tundeid riivata. icon_smile.gif
Aga olen tore kaasfoorumlane ja soovitan sulle Verduni, kui sind tõmbab WW1 teema.
Kui meeldib WW2 teema, siis tasuta on Heroes & Generals, tasulistest ehk Red Orchestra 2/Rising Storm.
Tänapäeva varustus meeldib, siis Insurgency või Squad.
Sest jamh, Battlefield 1 on paraku arcade shooter, mis minu silmis rikub igasuguse immersioni ära. Ma loodan, et mind selle viimase lause pärast siin kasti ei lööda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 30.10.2016 03:03:59 vasta tsitaadiga

Athunik. Tänud asjaliku vastuse eest. Minul kõik sinu esiletoodud mängud olemas. Kõige paremaks on minu meelest osutunud Red Orchestra 2/Rising Storm. Suured ootused ja lootused ka Squadi peal, kahjuks on Squad veel alpha seisus, aga pisut juba saab ikka mängida. Ainult fps probleemid veel jne...
Battlefieldi olen mänginud ka alates Battlefield 2 alates. Kõige suurema elamuse aga sain arcade shooter mängudest BF3 puhul. See oli siis ikka midagi muud, kui suurem osa eelnevatest mängudest.(minu meelest). BF4 enam ei üllatanud ja praegune BF1 jääb silma ainult oma graafilise ilu poolest. Battlefield on jõudnud minu puhul siia punkti, kus huvi on kadunud. Nagu eelpool ka mainiti, mängib siin kindalsti rolli ka vanus, kus mängijad ootavad mängult veidi rohkem sügavust ja pinget. Mõttettu ringi jooksmine ei paku enam lihtsalt pinget, olgu see siis graafiliselt nii ilus, või naljakas kui tahes. Näiteks keksu, pimesikku ja kulli mängitakse teatud vanuseni ja siis minnakse veidi teistsuguste mängude peale üle. Õnneks tulevad uued põlvkonnad peale ja Battlefield elab edasi, kõige paremat neile soovides. icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2016 03:35:04 vasta tsitaadiga

Avot, kunagi oli America's Army ka korralik nn. sõjasimulatsioon, kus tuli asja väga rahulikult võtta ja korra vaenlase sihiku ette jäädes oli kaotus kindel. Ei tea, mis seisus see mäng tänasel päeval enam on, aga Steamis on ta tasuta olemas ja võib proovida.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 30.10.2016 09:34:03 vasta tsitaadiga

Ülla-ülla origin on offline. Tegelevad probleemiga.

Ja tööle ta said nüüd icon_biggrin.gif

_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2016 11:04:09 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
A-Circus. kirjutas:
Ei ole Battlefield 1 puhul enam sellist entusiasmi, et lükkaks kõik muu kõrvale ja ainult mängiks nagu eelnevate BF'de puhul oli. Saaks nüüd aru kas asi mängus eneses või muutunud prioriteetides, mis vanusega kaasnevad.


Ma arvan, et tiba mõlemat...nagu mulgi...


Käid ju tööl, paljukest sa seda mänguaega ikka leiad :d
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2016 12:30:03 vasta tsitaadiga

https://twitter.com/Striterax_/status/791755490464268289

hc mode tuleb ikka hc
tsitaat:
health is at 100%, bullet damage is set to 200%
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2016 13:06:57 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Etz kirjutas:
A-Circus. kirjutas:
Ei ole Battlefield 1 puhul enam sellist entusiasmi, et lükkaks kõik muu kõrvale ja ainult mängiks nagu eelnevate BF'de puhul oli. Saaks nüüd aru kas asi mängus eneses või muutunud prioriteetides, mis vanusega kaasnevad.


Ma arvan, et tiba mõlemat...nagu mulgi...


Käid ju tööl, paljukest sa seda mänguaega ikka leiad :d


Eks lisaks pere taha kah oma ja muud toimetused... icon_razz1.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2016 13:40:51 vasta tsitaadiga

same old shit uues kuues, kaua sa ikka seda mängid, omal jäi ka ostmata ainult see 10h triali tegin, samasugune lollakas spamfest nagu bf4
Bad company 2, bf3 olid veel normaalsed peale seda läheb käest ära ja ei paku huvi.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 30.10.2016 19:07:10 vasta tsitaadiga

Soovitan proovida Battlefield 3-e, peale BF4 ja BF1! Ise sain päris hea mänguelamuse + nostalgia icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rein001
HV kasutaja

liitunud: 18.04.2010




sõnum 30.10.2016 19:23:21 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
same old shit uues kuues, kaua sa ikka seda mängid, omal jäi ka ostmata ainult see 10h triali tegin, samasugune lollakas spamfest nagu bf4
Bad company 2, bf3 olid veel normaalsed peale seda läheb käest ära ja ei paku huvi.


ma jätsin bf4 puutumata , bf1 tiba parem kui 4 i
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2016 19:25:51 vasta tsitaadiga

võtsin ka ligi, kuna korralikku fpsi ei tundnud turul olevat hetkel. mapid väga head, klassid tunduvad head (ise snaiprimees nagu ikka). Sõidukid on üpris balansseeritud ja mingit räiget rappimist ei ole. eks näis kaua närvid vastu peavad icon_lol.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 30.10.2016 19:31:58 vasta tsitaadiga

Olen BF 2'te, BC2'te, BF3, BF4 ja BF1'te mänginud.
Siis pean ütlema, et 3 ja 4 ei meeldinud mulle absoluutselt. Õnneks ei pidanud kummagi eest ka kukrut kergendama.
1'te üle mitme mitme aasta on päris fun mängida.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Misfits
Kreisi kasutaja
Misfits

liitunud: 25.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2016 21:39:32 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru miks peale roundi lõppu vahest skoore ei näita.
Ring jääb lihtsalt keerlema
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 31.10.2016 00:38:58 vasta tsitaadiga

Täna hakkas jah see jama.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2016 09:16:05 vasta tsitaadiga

Kas ma olen ainus, kes järgnevale leheküljele sisse ei saa - https://www.battlefield.com/companion ? Varasemalt töötas, aga nüüd viskab pärast "login to web companion" vajutamist tagasi samale leheküljele.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 31.10.2016 09:51:21 vasta tsitaadiga

X-Tream99 kirjutas:
Kas ma olen ainus, kes järgnevale leheküljele sisse ei saa - https://www.battlefield.com/companion ? Varasemalt töötas, aga nüüd viskab pärast "login to web companion" vajutamist tagasi samale leheküljele.


Mul töötab ilma probleemideta.

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2016 13:16:28 vasta tsitaadiga

kaido163 kirjutas:
X-Tream99 kirjutas:
Kas ma olen ainus, kes järgnevale leheküljele sisse ei saa - https://www.battlefield.com/companion ? Varasemalt töötas, aga nüüd viskab pärast "login to web companion" vajutamist tagasi samale leheküljele.


Mul töötab ilma probleemideta.


+1

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 31.10.2016 14:45:24 vasta tsitaadiga

ilus laul tehtud. https://www.youtube.com/watch?v=KUfAn76p950
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 31.10.2016 19:21:30 vasta tsitaadiga

niijana kirjutas:
ilus laul tehtud. https://www.youtube.com/watch?v=KUfAn76p950


Peale 10't sekundit läks kinni, umbes sama tase nagu Taneli mänguülevaated icon_wink.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 1 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 55, 56, 57  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.