Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 1 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Ostad?
Juba ostetud.
14%
 14%  [ 60 ]
Ostan.
26%
 26%  [ 113 ]
Ootan hinna langust ja ostan siis.
35%
 35%  [ 149 ]
Ei osta.
23%
 23%  [ 98 ]
hääli kokku : 420

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
zim01
Kreisi kasutaja
zim01

liitunud: 29.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2016 13:22:30 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
Avot kirjutas:
Kas on mingit infot, millal HC versioon tuleb? Oleksin huvitatud mängu ostmisest aga seda NORMAL = laste versiooni, ei viitsi kohe mitte rohkem mängida.

tra sul viga on, haige vend?


Nagu lasteaed. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2016 13:24:36 vasta tsitaadiga

Avot, sinu jaoks on olemas: https://arma3.com
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XD
HV kasutaja
XD

liitunud: 12.01.2006




sõnum 24.10.2016 13:25:04 vasta tsitaadiga

MarbleDuck võtab Normal vs HC teema hästi kokku: https://www.youtube.com/watch?v=BiYZ2CVzt-o
_________________
"Kui inimene ei ole rahul tarkvaraga, siis on probleem tõenäoliselt inimeses" M.J.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2016 13:31:21 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
niijana. Sinul täiesti õigus. Lapsed peavadki võitma lastemängus täiskasvanuid. Mis sinule selle juures muret teeb? Kui aga räägime mängust, kus on vaja rohkem taktikalist mõtlemist, ettevaatlikust, koostööd jne. jäävad meie toredad lapsed loomulikult kaotajateks. Loodan et loogiline mõtlemine on selle kohapealt sinul ikka alles?
Mis puudutab BF1, siis loodan et saad ikka aru, et tegemist on ainult meelelahutusega, mitte võistlus mänguga, kus mängu oskus tuleb kasuks, aga ei ole kõige tähtsam faktor. HC tõstaks lihtsalt natukenegi selle laste mängu sügavust ja tõepärasust. Kas sinu meelest ei ole natuke naljakas, kui jooksed NORMIS raske kuulpildujaga ringi, mis aga mängus meenutab oma võimsuselt hernepüssi? icon_rolleyes.gif


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 24.10.2016 13:32:45 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
niijana. Sinul täiesti õigus. Lapsed peavadki võitma lastemängus täiskasvanuid. Mis sinule selle juures muret teeb? Kui aga räägime mängust, kus on vaja rohkem taktikalist mõtlemist, ettevaatlikust, koostööd jne. jäävad meie toredad lapsed loomulikult kaotajateks. Loodan et loogiline mõtlemine on selle kohapealt sinul ikka alles?
Mis puudutab BF1, siis loodan et saad ikka aru, et tegemist on ainult meelelahutusega, mitte võistlus mänguga, kus mängu oskus tuleb kasuks, aga ei ole kõige tähtsam faktor. HC tõstaks lihtsalt natukenegi selle laste mängu sügavust ja tõepärasust. Kas sinu meelest ei ole natuke naljakas, kui jooksed NORMIS raske kuulpildujaga ringi, mis aga mängus meenutab oma võimsuselt hernepüssi? icon_rolleyes.gif


Avot palun jaga oma BF4 profiili ja vaataksime koos sellele otsa. Tõesti minul ei ole vaja ennast õigustada ja teisi süüdistada. Kui sa tuled siin teisi sopaga loopima, siis sooviks esmalt tutvuda oma oponendiga. Sooviks vastust, mille alusel sa väidad, et minul ja meie laste karjal puuduvad taktikalised oskused? Too palun faktid lauale ennem kui siin tatti pritsid. Usun, et meie seas leidub palju vanu EBV liikmeid ja uusi, kes võivad vabalt sind rahustada maha, et taktikalised oskused on LASTEL olemas ja kuidas muidu suutsime LASTE liigas EBV'ga viimases liiga mängudes väga kõrgele positsioonile saada. Tõesti sooviks näha meie armsate HC fännide tulemusi? Kus need on?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 24.10.2016 13:41:02 vasta tsitaadiga

Olles ise ka juba 30'ndate teises pooles tahaksin nooremate käest vabandust paluda. Kõik me ei ole nii mandunud kännud nagu Avot.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2016 13:54:08 vasta tsitaadiga

703,02 mb uuenduse tõmbas praegu alla !?
e: .... ja siia otsa veel 436,22 mb uuendus icon_eek.gif


viimati muutis villu70 24.10.2016 13:57:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 24.10.2016 13:56:35 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
703,02 mb uuenduse tõmbas praegu alla !?
On teada ka mida muudeti?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 24.10.2016 13:58:02 vasta tsitaadiga

niijana. Fakt on see, et mängid ja naudid NORM versioonist. Millest me üldse räägime?

Kõigile kellel veel raskusi sõnade tõlkimisega Hard ja Normal, soovitan kasutada kasvõi Google tõlki. Lõpetan Normal vs. HC teema sellega.


viimati muutis Avot 24.10.2016 14:01:32, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2016 13:58:12 vasta tsitaadiga

niijana, ei veel.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 24.10.2016 13:59:26 vasta tsitaadiga

niijana kirjutas:
lauri23 kirjutas:
Snaipri eelis pikk distants, enamikel teistel lühike, seega tuleks vastavalt klassile valida, kuhu ja kuidas joosta. Kui pikka põldu oma pisikese automaadiga üritatakse juba kolmandat korda ületada surres snaipri kuuli läbi, siis ei tasu veel OP karjuda, vaid mõelda, mida valesti teed. jälle.

Võin vabalt öelda, et pole karjunud, et snaiprid OP vaid pigem probleem kui enamus mängijatest otsustab sniperi campimise kasuks, kui selle asemel midagi kasuliku teha - Loe istumise asemel oleks abiks lipu hõivamisel. Oleme mitmeid õhtuid koos mänginud ja võime rahus öelda, et rush, Operation mänge mängides on snaiprid tüütud, kuid võitu see lauale ei too. Oi kui kõvasti valmistab rõõmu kui istuvale snaiprile kirvega või labidaga pikki pead paned - Paras neile.


kaido163 kirjutas:

EBV mängijad kogunevad näiteks juba praegu igal õhtul EBV teamspeaki: www.ebvteam.eu. Lisaks on jätkuvalt võimalik liituda meie BF4 platooniga ja sealt ka BF1 kohta infot saada. Loodetavasti tulevad platoonid ka Battlefield 1-te.
Nii, et kel huvi on siis astuge ligi.

Kaido teeks väikese täpsustuse. EBV'sse on oodatud mängijad, kes oskavad käituda täiskasvanult, austavad mängijaid, on valmis ohverdusteks ja suudavad oma ego maha suruda. Sorry Kaido kuid nagu tead ise, et meie kõikide tööpäevad on pingelised ja õhtul kui veedan aega BF1 ja teie seltsis, siis ei sooviks küll mingi möla ja jamaga tegeleda. Ootaks uutelt mängijatelt rohkem soovi ja tahtmist ühiselt meekonna tööd ja vaimu parandamist. Muidugi oleks super kui suudaksime kokku saada 2 squadi jagu mehi ja koos ühiselt serveris lammutada. Muidugi algus saab meil raske olema, kuid kui meie tuleviku plaane arvestades, siis iga väärt meeskonna liige võib tulevikus tulla suureks kasuks. See ka põhjus, miks sooviks nn õnne otsijaid ja nipernaate eemale hoida.


Siin vaidleks vastu snaiper ei = camp. Olles ise olnud snaiper teinud alati rohkem kille kui teised medicud j.m. Ja samas lippe hõivanud ka rohkem kui teised. Siin kohal olen seda meelt, et kõigile anda valida ise mis relvaga ta olla tahab ja mängid. Kellele meile meeldivad piirangud?

_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 24.10.2016 14:13:06 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
niijana. Fakt on see, et mängid ja naudid NORM versioonist. Millest me üldse räägime?

Kõigile kellel veel raskusi sõnade tõlkimisega Hard ja Normal, soovitan kasutada kasvõi Google tõlki. Lõpetan Normal vs. HC teema sellega.


Avot... sa võid ju oma võõrsõnu tõlkida kuidas tahad, aga FAKT on see, et HARDCORE mängijad ei julge NORMALI omadele oma oskusi tõestada. Nagu Niijana ütles: tõde selgub siis kui kõvad HARDCORE fännid ükskord julgevad lahingus vastu tulla ja näidata kui kõvad nad on. Ja selleks, et see lahing oleks võrdne oleks aus teha mõned roundid HARDCORES ja mõned roundid NORMALIS. Siis peaks küll tingimused mõlemale poolele võrdsed olema? Kas oled valmis oma oskusi tõestama?

_________________
EBV
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 24.10.2016 14:33:12 vasta tsitaadiga

kaido163. Kindlasti saan teilt "sugeda" nii NORMIS, kui ka HC. Ma ei ole omaarust kunagi Battlefieldi mänguoskustega uhkustanud? Kuna Battlefield on vaid meelelahutus, vähemalt minu jaoks, ei võistlus mäng. Siis mängu oskuste võrdelmine Battlefieldi puhul, võrduks minu maailmavaates väittega, et mina oskan sinust paremini näiteks filmi vaadata. oskan jube kiiresti pausi vajutada, edasi ja tagasi kerida jne. icon_biggrin.gif Kui ikka sõrmed terved on ja hiir käes püsib, on tavaliselt tapmiste ja surma saamiste seis suuremal osal Battlefield mängijatest suhteliselt võrdne icon_wink.gif Nende tulemuste üle vaielda ja neid tõsiselt võtta, ei räägi millestki muust kui lapsikusest.. HC on minule lihtsalt usutavam ja sügavam elamus. icon_wink.gif

PS. Mina ei tõlgi, vaid Google! Dice on need asjad ja nimetused paika pannud, ei mina. icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 24.10.2016 14:49:44 vasta tsitaadiga

Istuge sisse see hc endale juba, aitab küll. Eelmisel lehel toodi video välja mis seletab teie diagnoosi ilusti lahti. HC tahate, siis lend Süüriasse, kohapealt saab odavalt relva ja tehke hc palju tahate.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003




sõnum 24.10.2016 15:05:36 vasta tsitaadiga

Battlepolitica on üsna räpane icon_lol.gif


Tegin eile SP. Väga lahed olid need lendamise missioonid.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 24.10.2016 15:05:55 vasta tsitaadiga

lauri23. Kas tõsisemate, reaalsemate mängude mängijad peaksid sinu meelest hoopis Süüriassa sõdima minema? icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tteam
Kreisi kasutaja
tteam

liitunud: 20.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2016 15:08:29 vasta tsitaadiga

Siin käib suurem sõda kui BFi enda serverites mängu ajal. icon_lol.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 24.10.2016 15:13:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Siin vaidleks vastu snaiper ei = camp. Olles ise olnud snaiper teinud alati rohkem kille kui teised medicud j.m. Ja samas lippe hõivanud ka rohkem kui teised. Siin kohal olen seda meelt, et kõigile anda valida ise mis relvaga ta olla tahab ja mängid. Kellele meile meeldivad piirangud?

Ma osaliselt mängin reconit selle pärast, et saab valida vastaseid spotiva püstoli (flaregun) - lippude ja punktide võtmisel palju efektiivsem kui tavalise soldatina vastu müüri peaga joosta.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KURIHUNT
HV vaatleja
KURIHUNT

liitunud: 06.04.2012




sõnum 24.10.2016 15:39:32 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
KURIHUNT kirjutas:
No kui on kuhu seda panna. Mul 4x2GB näiteks icon_biggrin.gif
Mälud võiks samade näitajatega olla jne. See selleks ..
Mu point oli rohkem, et 8GB on BF1 jaoks piisav.

Aga sheeri linki kust 20 ööriga 8 kiti saab icon_biggrin.gif


Jah, 8gb'st ongi piisav, aga windows koos muu mudruga võtab 4-5 ära, siis minu matemaatika ütleb, et 8't enam alles ei jää icon_biggrin.gif

Võta HV müügi teema lahti pane otsingusse DDR3 ja leiad.

Ma otsida oskan ise ka, aga kohe kuidagi ei saa sellise raha eest ju icon_biggrin.gif
Sellepärast küsingi linki. Isegi 1333 mälud pole nii odavad veel.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 24.10.2016 15:54:13 vasta tsitaadiga

KURIHUNT kirjutas:
SilQ kirjutas:
KURIHUNT kirjutas:
No kui on kuhu seda panna. Mul 4x2GB näiteks icon_biggrin.gif
Mälud võiks samade näitajatega olla jne. See selleks ..
Mu point oli rohkem, et 8GB on BF1 jaoks piisav.

Aga sheeri linki kust 20 ööriga 8 kiti saab icon_biggrin.gif


Jah, 8gb'st ongi piisav, aga windows koos muu mudruga võtab 4-5 ära, siis minu matemaatika ütleb, et 8't enam alles ei jää icon_biggrin.gif

Võta HV müügi teema lahti pane otsingusse DDR3 ja leiad.

Ma otsida oskan ise ka, aga kohe kuidagi ei saa sellise raha eest ju icon_biggrin.gif
Sellepärast küsingi linki. Isegi 1333 mälud pole nii odavad veel.


Mina ühe leidsin, ja 25€'ga ka. Ütlen rahustuseks ära, et 1333 vs 1600 ei anna mängule juurde isegi mitte poolt fpsi.
Ise müüsin kuuaega tagasi 2 sellist kit'i maha, ok hind oli ka selline. Tuleb õigel ajal silmad lahti hoida.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 24.10.2016 15:55:11 vasta tsitaadiga

KURIHUNT kirjutas:
SilQ kirjutas:
KURIHUNT kirjutas:
No kui on kuhu seda panna. Mul 4x2GB näiteks icon_biggrin.gif
Mälud võiks samade näitajatega olla jne. See selleks ..
Mu point oli rohkem, et 8GB on BF1 jaoks piisav.

Aga sheeri linki kust 20 ööriga 8 kiti saab icon_biggrin.gif


Jah, 8gb'st ongi piisav, aga windows koos muu mudruga võtab 4-5 ära, siis minu matemaatika ütleb, et 8't enam alles ei jää icon_biggrin.gif

Võta HV müügi teema lahti pane otsingusse DDR3 ja leiad.

Ma otsida oskan ise ka, aga kohe kuidagi ei saa sellise raha eest ju icon_biggrin.gif

Sellepärast küsingi linki. Isegi 1333 mälud pole nii odavad veel.


Kasutatud mälud isegi võivad olla nii odavad. Ise ostsin Cruciali Ballistix 1600Mhz 8GB mälud poest 44 EURiga. (Seega täitsa võimalik, et kasutatud mälu võib saada 20 EURiga kätte)

_________________
EBV
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kondekas
HV kasutaja
kondekas

liitunud: 31.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2016 16:01:13 vasta tsitaadiga

Mul paneb iga kord mäng pange peale sulgemist (tihtipeale Origin ise ka)
See mõne sekundiline seisak iga ntaukese aja tagant, mida siin keegi eespool kirjeldas, tekib mul peale Alt+Tabi.
Muidu jookseb kenasti ja mängimise ajal muid probleeme pole täheldanud.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KURIHUNT
HV vaatleja
KURIHUNT

liitunud: 06.04.2012




sõnum 24.10.2016 17:30:14 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
KURIHUNT kirjutas:
SilQ kirjutas:
KURIHUNT kirjutas:
No kui on kuhu seda panna. Mul 4x2GB näiteks icon_biggrin.gif
Mälud võiks samade näitajatega olla jne. See selleks ..
Mu point oli rohkem, et 8GB on BF1 jaoks piisav.

Aga sheeri linki kust 20 ööriga 8 kiti saab icon_biggrin.gif


Jah, 8gb'st ongi piisav, aga windows koos muu mudruga võtab 4-5 ära, siis minu matemaatika ütleb, et 8't enam alles ei jää icon_biggrin.gif

Võta HV müügi teema lahti pane otsingusse DDR3 ja leiad.

Ma otsida oskan ise ka, aga kohe kuidagi ei saa sellise raha eest ju icon_biggrin.gif
Sellepärast küsingi linki. Isegi 1333 mälud pole nii odavad veel.


Mina ühe leidsin, ja 25€'ga ka. Ütlen rahustuseks ära, et 1333 vs 1600 ei anna mängule juurde isegi mitte poolt fpsi.
Ise müüsin kuuaega tagasi 2 sellist kit'i maha, ok hind oli ka selline. Tuleb õigel ajal silmad lahti hoida.

No näed kuidas viiekas otsa tuli icon_biggrin.gif 1333 ja 1600 pole erilist vahet tõesti.
Kuid korraliku 1600 CL8 mälu saab kenasti 2133 peal jooksma.
Paljud uuemad mängud armastavad kiiremat mälu ja BF seeria on üks nendest.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 24.10.2016 17:38:53 vasta tsitaadiga

aim17 kirjutas:
niijana kirjutas:
lauri23 kirjutas:
Snaipri eelis pikk distants, enamikel teistel lühike, seega tuleks vastavalt klassile valida, kuhu ja kuidas joosta. Kui pikka põldu oma pisikese automaadiga üritatakse juba kolmandat korda ületada surres snaipri kuuli läbi, siis ei tasu veel OP karjuda, vaid mõelda, mida valesti teed. jälle.

Võin vabalt öelda, et pole karjunud, et snaiprid OP vaid pigem probleem kui enamus mängijatest otsustab sniperi campimise kasuks, kui selle asemel midagi kasuliku teha - Loe istumise asemel oleks abiks lipu hõivamisel. Oleme mitmeid õhtuid koos mänginud ja võime rahus öelda, et rush, Operation mänge mängides on snaiprid tüütud, kuid võitu see lauale ei too. Oi kui kõvasti valmistab rõõmu kui istuvale snaiprile kirvega või labidaga pikki pead paned - Paras neile.


kaido163 kirjutas:

EBV mängijad kogunevad näiteks juba praegu igal õhtul EBV teamspeaki: www.ebvteam.eu. Lisaks on jätkuvalt võimalik liituda meie BF4 platooniga ja sealt ka BF1 kohta infot saada. Loodetavasti tulevad platoonid ka Battlefield 1-te.
Nii, et kel huvi on siis astuge ligi.

Kaido teeks väikese täpsustuse. EBV'sse on oodatud mängijad, kes oskavad käituda täiskasvanult, austavad mängijaid, on valmis ohverdusteks ja suudavad oma ego maha suruda. Sorry Kaido kuid nagu tead ise, et meie kõikide tööpäevad on pingelised ja õhtul kui veedan aega BF1 ja teie seltsis, siis ei sooviks küll mingi möla ja jamaga tegeleda. Ootaks uutelt mängijatelt rohkem soovi ja tahtmist ühiselt meekonna tööd ja vaimu parandamist. Muidugi oleks super kui suudaksime kokku saada 2 squadi jagu mehi ja koos ühiselt serveris lammutada. Muidugi algus saab meil raske olema, kuid kui meie tuleviku plaane arvestades, siis iga väärt meeskonna liige võib tulevikus tulla suureks kasuks. See ka põhjus, miks sooviks nn õnne otsijaid ja nipernaate eemale hoida.


Siin vaidleks vastu snaiper ei = camp. Olles ise olnud snaiper teinud alati rohkem kille kui teised medicud j.m. Ja samas lippe hõivanud ka rohkem kui teised. Siin kohal olen seda meelt, et kõigile anda valida ise mis relvaga ta olla tahab ja mängid. Kellele meile meeldivad piirangud?


Selle kohapeale ütlen suur kiitus sest selliseid snaipreid on vähe kes sõdurite sees möllavad ja lippe hõivavad kuna enamus sniprid siiski istuvad nurgas oma "Sweet Spot" raadiuses ja ootavad kannatlikult vastasied . Sellised vabandus väljenduse pärast aga türad ongi just kõige frusteerivamad mitte sellised sniprid kes lahingus koos teistega on.

Ja mulle tegelikult meeldib siin seda hc õigustamist lugeda, lausa ootan iga õhtu vaadates Bf1 teemat ja avastades, et 30 uut postitust hc kohta, vahepeal köhin ka oma egot välja, et teema välja eisureks sest ega muidu elu lõbus pole kui lugeda halavaid hc õigustus postitusi icon_biggrin.gif
Aga jah hc is joke , iga üle keskmise BF seeria mängija väidab seda .

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 24.10.2016 17:52:03 vasta tsitaadiga

Nii vahva, et väljendad arvamust millegi kohta ilma, et veidigi põhjendaksid seda.

hc is joke - miks nii arvad?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 1 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.