Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 230, 231, 232 ... 478, 479, 480  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2016 19:00:30 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
OK, kuidas ma siis 200'ga wifi lan küljest lahti võtan? Tahaks sinna ainult netiühenduse jätta.


Nagu sulle vastati, siis seda teha ei saa, ei uues ega vanas tarkvaras.
Kunagi olnud avaliku wifi test, oli test mis lõpetati negatiivse tulemusega.

Püüa leida alternatiivsed võimalused eraldi võrkude ehitamiseks.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2016 19:06:39 vasta tsitaadiga

Pailapse jutust ma loen välja, et siiski läbi ussiemmi on kuidagi ikkagi võimalik.
Pailaps kirjutas:

Ma olen nõus, et LUCI webui-d kasutades on eesmärgi saavutamine pisut piin, kuid mitte ilmvõimatu.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2016 19:11:11 vasta tsitaadiga

Võtan endale mingi hetk 200A renti ja teen juhendi. Ma lootsin, et te suudate iseseisvalt expert modes navigeerida.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2016 19:30:27 vasta tsitaadiga

Seal ei ole IMO mitte mingit vahet, expert või dumbuser, täpselt sama vähe nupukesi ja linnukesi.

Aga oleksin tänulik. icon_smile.gif
Muidu läheb kapp liiga kirjuks.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2016 19:54:42 vasta tsitaadiga

Täna kuidagi nett uimab ? Ping on kah 18ms :/
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2016 19:55:47 vasta tsitaadiga

mul on 6 ms
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.10.2016 20:06:50 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Ükskord on kõigil JUCY.

ma kujutan seda asja juba ette....3 korda vajutad 301 peal, siis avaneb.....peale seda kurtmist soovitatakse uue peale kolida
Ajaga tuleb kaasas käia thumbs_up.gif


? mismõttes, kellelgi mingi kiirusemure?

ma hetkel tõin paralleelse näite digibokside maailmast ja standardsest elioni vastusest

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2016 20:09:01 vasta tsitaadiga

Kas reaalselt see dg200a on parem kui see DG301A õnnetus ?
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.10.2016 20:10:18 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Kas reaalselt see dg200a on parem kui see DG301A õnnetus ?

vaevalt

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2016 20:15:05 vasta tsitaadiga

Oli uut vaja ja rentisin. Loodetavasti saab varsti 5ghz asemele.
Kui funktsioonide kinnikeeramine jätkub, siis muidugi vist sellega suurt peale võrgu nime ja on/off valida ei lasegi
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2016 20:43:58 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
indrekp kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Ükskord on kõigil JUCY.

ma kujutan seda asja juba ette....3 korda vajutad 301 peal, siis avaneb.....peale seda kurtmist soovitatakse uue peale kolida
Ajaga tuleb kaasas käia thumbs_up.gif


? mismõttes, kellelgi mingi kiirusemure?

ma hetkel tõin paralleelse näite digibokside maailmast ja standardsest elioni vastusest


:S DG301 ja DG200 on sama prose, mälu. Aga jah, eks see pläma nii käärima läheb kui keegi midagi arvab.

ufo56 kirjutas:
Kas reaalselt see dg200a on parem kui see DG301A õnnetus ?

mis asi on õnnetus? on mingeid probleeme või on arvamus, et liiga soodsalt said, peaks olema mingi 300€ ruuter?
Varsti tuleb DG400 kes ihaldab lihtsalt oma teadmiseks, võimsamat proset ja rohkem mälu, saab kallima raha eest hankida.

sooty kirjutas:
Oli uut vaja ja rentisin. Loodetavasti saab varsti 5ghz asemele.
Kui funktsioonide kinnikeeramine jätkub, siis muidugi vist sellega suurt peale võrgu nime ja on/off valida ei lasegi


Mida kinni keerati? Lubatud pordisuunamised, wifi muutmised jms on kõik nii nagu olema peab, teenused toimivad ja kõik on ok. Mingid testfunktsioonid ei ole kunagi olnud teenusruuteri teenusepakkumise osa.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2016 20:48:13 vasta tsitaadiga

Bridge mode ka tuleb?
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2016 20:56:00 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
Bridge mode ka tuleb?

osta modem, olgu siis ADSL, VDSL
KMI ja GPON peal saadki modemi.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2016 20:57:06 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
maatriks kirjutas:
Bridge mode ka tuleb?

osta modem, olgu siis ADSL, VDSL
KMI ja GPON peal saadki modemi.
Ehk siis ei tule?
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 19.10.2016 21:02:39 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
maatriks kirjutas:
Bridge mode ka tuleb?

osta modem, olgu siis ADSL, VDSL
KMI ja GPON peal saadki modemi.


Kas tavatarbijale on mingi legaalne VDSL modem olemas?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2016 21:07:03 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
indrekp kirjutas:
maatriks kirjutas:
Bridge mode ka tuleb?

osta modem, olgu siis ADSL, VDSL
KMI ja GPON peal saadki modemi.
Ehk siis ei tule?


Miks sa peaksid ostma kalli ruuteri kui võid osta odava modemi, eeldades, et tahad silda.


jaank kirjutas:
indrekp kirjutas:
maatriks kirjutas:
Bridge mode ka tuleb?

osta modem, olgu siis ADSL, VDSL
KMI ja GPON peal saadki modemi.


Kas tavatarbijale on mingi legaalne VDSL modem olemas?


Ma ei oska öelda mis on legaalne aga võta millist soovid, ise proovisin, sellega korras, paned suvalise ruuteri WAN pesa kaudu käima ja tuld:
http://yeint.ee/it-multimeedia/konverterid-3/fo-meediakonverterid/10100mbps-ethernet-to-vdsl2-converter-17a-30a-profile

keegi soovib siis mul üks vedeleb.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 19.10.2016 21:29:57 vasta tsitaadiga

Vist jääb pisut kalliks, aga võid hinnasoovi privasse panna.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2016 22:15:20 vasta tsitaadiga

jaank, sellise raha eest saab juba mingi asuse vdsl 5ghz wifi ruuteri poest. Milleks sellise raha eest eraldi meedikonverter ja sinna otsa ruuter.
Kõige odavam variant vast oleks tg789 nii 20-25€ eest osta ja sillaks teha ja sinna otsa suva ruuter, kui see peaks lahjaks jääma.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2016 18:13:26 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
jaank kirjutas:
indrekp kirjutas:
maatriks kirjutas:
Bridge mode ka tuleb?

osta modem, olgu siis ADSL, VDSL
KMI ja GPON peal saadki modemi.


Kas tavatarbijale on mingi legaalne VDSL modem olemas?


Ma ei oska öelda mis on legaalne aga võta millist soovid, ise proovisin, sellega korras, paned suvalise ruuteri WAN pesa kaudu käima ja tuld:
http://yeint.ee/it-multimeedia/konverterid-3/fo-meediakonverterid/10100mbps-ethernet-to-vdsl2-converter-17a-30a-profile

keegi soovib siis mul üks vedeleb.

Umbes aasta aega tagasi Telia VDSL2 otsas see see konverter ei linkinud. Nüüd asjad paremaks läinud?
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2016 18:59:40 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
indrekp kirjutas:
jaank kirjutas:
indrekp kirjutas:
maatriks kirjutas:
Bridge mode ka tuleb?

osta modem, olgu siis ADSL, VDSL
KMI ja GPON peal saadki modemi.


Kas tavatarbijale on mingi legaalne VDSL modem olemas?


Ma ei oska öelda mis on legaalne aga võta millist soovid, ise proovisin, sellega korras, paned suvalise ruuteri WAN pesa kaudu käima ja tuld:
http://yeint.ee/it-multimeedia/konverterid-3/fo-meediakonverterid/10100mbps-ethernet-to-vdsl2-converter-17a-30a-profile

keegi soovib siis mul üks vedeleb.

Umbes aasta aega tagasi Telia VDSL2 otsas see see konverter ei linkinud. Nüüd asjad paremaks läinud?


Minuteada pole midagi muutunud, umbes aasta tagasi proovisingi, 17a protokoll kasutusel. Liin püsti ja ruuter järgi ning võrk toimis.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2016 21:05:25 vasta tsitaadiga

Kuidas hästi Telial internets toimib?

Mul annavad twitter.com ja speedtest.net ja naljakal kombel saan ka "Firefox ei suuda leida serverit asukohast www.isitdownrightnow.com" icon_smile.gif

e: hello
U.S. internet disrupted as firm gets hit by cyberattack
http://www.cbsnews.com/news/internet-disrupted-dyn-hit-by-ddos-cyberattack/
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2016 21:06:08 vasta tsitaadiga

Internet toimib Telial hästi. http://isup.me/twitter.com

Twitter ja Speedtest.net on lihtsalt katki.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2016 21:27:43 vasta tsitaadiga

Juba nägin. USAs mingi karmim pauk käinud/käimas.

http://uudised.err.ee/v/valismaa/ceffd647-6c33-402f-9ed5-15aaa0742a86/kuberrunnakud-loid-rivist-valja-mitu-veebilehte-teiste-seas-twitteri
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SndyBrdge
HV vaatleja
SndyBrdge

liitunud: 11.07.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2016 21:44:31 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
maatriks kirjutas:
indrekp kirjutas:
maatriks kirjutas:
Bridge mode ka tuleb?

osta modem, olgu siis ADSL, VDSL
KMI ja GPON peal saadki modemi.
Ehk siis ei tule?


Miks sa peaksid ostma kalli ruuteri kui võid osta odava modemi, eeldades, et tahad silda.


jaank kirjutas:
indrekp kirjutas:
maatriks kirjutas:
Bridge mode ka tuleb?

osta modem, olgu siis ADSL, VDSL
KMI ja GPON peal saadki modemi.


Kas tavatarbijale on mingi legaalne VDSL modem olemas?


Ma ei oska öelda mis on legaalne aga võta millist soovid, ise proovisin, sellega korras, paned suvalise ruuteri WAN pesa kaudu käima ja tuld:
http://yeint.ee/it-multimeedia/konverterid-3/fo-meediakonverterid/10100mbps-ethernet-to-vdsl2-converter-17a-30a-profile

keegi soovib siis mul üks vedeleb.

kas see konverter töötaks ka ADSLiga?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2016 21:50:13 vasta tsitaadiga

Telia on Võru linnas maas?
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2016 21:55:29 vasta tsitaadiga

Ei , midagi sellist näiteks.

https://www.amazon.co.uk/D-Link-DSL-320B-ADSL2-Ethernet-Modem/dp/B0015RRIKM

ykshuntka kirjutas:
Telia on Võru linnas maas?


https://www.telia.ee/abi/service-status

Midagi lokaalset, kas Su liini või ruuteriga seoses.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2016 22:02:17 vasta tsitaadiga

ykshuntka kirjutas:
Telia on Võru linnas maas?

Telial peakskorras olema. Ju sellega seotud. Välismaa lehed ei tööta?
http://uudised.err.ee/v/valismaa/ceffd647-6c33-402f-9ed5-15aaa0742a86/kuberrunnakud-loid-rivist-valja-mitu-veebilehte-teiste-seas-twitteri
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2016 22:38:14 vasta tsitaadiga

SndyBrdge kirjutas:
indrekp kirjutas:
maatriks kirjutas:
indrekp kirjutas:
maatriks kirjutas:
Bridge mode ka tuleb?

osta modem, olgu siis ADSL, VDSL
KMI ja GPON peal saadki modemi.
Ehk siis ei tule?


Miks sa peaksid ostma kalli ruuteri kui võid osta odava modemi, eeldades, et tahad silda.


jaank kirjutas:
indrekp kirjutas:
maatriks kirjutas:
Bridge mode ka tuleb?

osta modem, olgu siis ADSL, VDSL
KMI ja GPON peal saadki modemi.


Kas tavatarbijale on mingi legaalne VDSL modem olemas?


Ma ei oska öelda mis on legaalne aga võta millist soovid, ise proovisin, sellega korras, paned suvalise ruuteri WAN pesa kaudu käima ja tuld:
http://yeint.ee/it-multimeedia/konverterid-3/fo-meediakonverterid/10100mbps-ethernet-to-vdsl2-converter-17a-30a-profile

keegi soovib siis mul üks vedeleb.

kas see konverter töötaks ka ADSLiga?


Selle jaoks leian sobiva Zyxel ADSL2+ Bridge seadme kui soovid.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2016 22:45:44 vasta tsitaadiga

Tänan vastajaid.
Sain Telianeiu abil interneti ühenduse tagasi.
Ruuter Thomson TG789vn tahtis kaugemalt lahti harutamist arvatavasti.
Juhe seinast ei toiminud. See ruuter on 3a korralikult toimetanud.
WIFI tegemisega tegeleb teine seade.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2016 23:58:08 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Internet toimib Telial hästi. http://isup.me/twitter.com

Twitter ja Speedtest.net on lihtsalt katki.


Ei vastanud tõele. Katki oli Telia DNS, sest kui asendasin Google DNS-ga, toimis speedtest kui kulda!
Testitud erinevate Telia mobiilsete ühendustega (fix ja mobiilne).

_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2016 23:59:59 vasta tsitaadiga

mega kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Internet toimib Telial hästi. http://isup.me/twitter.com

Twitter ja Speedtest.net on lihtsalt katki.


Ei vastanud tõele. Katki oli Telia DNS, sest kui asendasin Google DNS-ga, toimis speedtest kui kulda!
Testitud erinevate Telia mobiilsete ühendustega (fix ja mobiilne).


Ei olnud Telia DNS katki... icon_wink.gif
Suurem mäsu käis hoopis internetis, üks suur DNS`i provider tõmamati DDoS`iga kummuli...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2016 01:00:13 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
mega kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Internet toimib Telial hästi. http://isup.me/twitter.com

Twitter ja Speedtest.net on lihtsalt katki.


Ei vastanud tõele. Katki oli Telia DNS, sest kui asendasin Google DNS-ga, toimis speedtest kui kulda!
Testitud erinevate Telia mobiilsete ühendustega (fix ja mobiilne).


Ei olnud Telia DNS katki... icon_wink.gif
Suurem mäsu käis hoopis internetis, üks suur DNS`i provider tõmamati DDoS`iga kummuli...


Või nojah, Telia otseselt süüdi ei olnud, aga jäi sinna ahelasse... Käsitsi sai ajutiselt toimetada.

_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2016 08:14:30 vasta tsitaadiga

Klienditugi kirjutas päringule vastuseks, et Inteno saab bridge mode'i panna küll tahtmise korral. Lihtsalt teadmiseks.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2016 08:51:01 vasta tsitaadiga

Jah, enne teadagi, kuid staatilisi ipsid ostes.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2016 09:21:00 vasta tsitaadiga

Siin teemas räägiti teist juttu.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2016 10:52:20 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
Siin teemas räägiti teist juttu.


Eino mõtle potentsiaalsetele muredele. Muidugi on võimalik Telial käsurea pealt seadistada, kuid esimene reset nupu või kaughaldusega softiuuendusel ja ongi asi peetis.

Ma imestan, et klienditugi sai taolise lahenduse pakkumiseks nõusoleku.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2016 14:29:59 vasta tsitaadiga

Kõike saab aga ei tehta. Klienditugi pidas silmas AIP ärikliendilahendust või ei tea mida räägib.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2016 20:46:36 vasta tsitaadiga

Mis teema telia netiga on viimased nädal aega... youtube videod lihtsalt ei hakka telefonis läbi wifi tööle ei brauseris ega äpis. Vb kui ülikaua oodata, siis laadib ära... panen aga elisa mobiilse neti, siis hakkavad videod kohe mängima. mida piixu
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.10.2016 20:54:49 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Mis teema telia netiga on viimased nädal aega... youtube videod lihtsalt ei hakka telefonis läbi wifi tööle ei brauseris ega äpis. Vb kui ülikaua oodata, siis laadib ära... panen aga elisa mobiilse neti, siis hakkavad videod kohe mängima. mida <b>piixu</b>

osta telia certificated telo thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 22.10.2016 20:54:52 vasta tsitaadiga

Super AMOLED, tavalise Telia traadinetiga sama probleem.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.10.2016 20:57:54 vasta tsitaadiga

mingi viide on sellega mobiilses browseris, vahel rohkem, vahel vähem. samas sama ühenduse otsas läpakas avab kohe. Ma mõelnud, et asi rohkem browseris kinni. Samas HV-s olevad lingid hakkavad kohe mängima, youtube äpis läheb ikka aega
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 22.10.2016 20:58:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2016 20:57:57 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Super AMOLED, tavalise Telia traadinetiga sama probleem.


Täpselt nii..

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2016 21:00:30 vasta tsitaadiga

Super Ekraan, keela ära seadmes ära IPV6 tugi ja proovi uuesti. Google-le tegin mina ticketi viimase kohta. Võid chromet kasutada.

Kui tegu on Inteno seadmega võid võtta Networks-Interfaces-LAN ja ipv6 osal panna disabled, vaikimisi seal /56.

Tegu on dualstackiga, vaikimisi prioriteet on v6, hiljem toimib fallback v4 peale, sellest ka viivitus.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.10.2016 21:01:17 vasta tsitaadiga

Miks klient peaks seda probleemi lahendama kui probleem on teenusepakkuja poolel?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2016 21:02:28 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Miks klient peaks seda probleemi lahendama kui probleem on teenusepakkuja poolel?


Kust otsas teenusepakkuja süüdi on, kui Google ei oska oma v6 võrku hallata? Muud lehed toimivad juu probleemideta.

Nagu ütlesin, kurtsin mina muret Googlele, koos mtr jms infoga.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2016 21:03:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

vaikimisi seal /56.


mul on /57

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2016 21:03:45 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
tsitaat:

vaikimisi seal /56.


mul on /57


pane valik Disabled, kliki nuppu Save and Apply. Ära unusta kopsikut restartida.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2016 21:03:48 vasta tsitaadiga

Google ongi antud juhul teenusepakkuja, muide.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2016 21:05:03 vasta tsitaadiga

jeesus188 pidas silmas ilmselgelt Teliat, sestap mul tekkiski kerge WTF moment.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2016 21:09:02 vasta tsitaadiga

mina ei hakka ise midagi kruttima, pärast on kõik tuksis ja telekas tumm. jätan selle asja professionaalide hallata
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 230, 231, 232 ... 478, 479, 480  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.