Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 1 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 55, 56, 57  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Ostad?
Juba ostetud.
14%
 14%  [ 61 ]
Ostan.
26%
 26%  [ 113 ]
Ootan hinna langust ja ostan siis.
35%
 35%  [ 149 ]
Ei osta.
23%
 23%  [ 98 ]
hääli kokku : 421

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 20.10.2016 16:58:33 vasta tsitaadiga

Möllasin linnas tankiga ennem. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2016 17:23:40 vasta tsitaadiga

Kes ei kannata homseni oodata, tõmmake flyvpn, valige austraalia brisbane server, originis korra mäng tööle ja olemas. Peale seda siis vpn kinni ja mäng jääbki unlocked. Minul igatahes mängus sees.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2016 17:44:35 vasta tsitaadiga

Veab, Kinguin ei ole suvatsenud end veel liigutada ja võtmed ilmselt saabuvad alles homme.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qwerty007
HV veteran
qwerty007

liitunud: 16.04.2003




sõnum 20.10.2016 17:46:27 vasta tsitaadiga

Just cdkeys tegin makse ja kohe oli kood ka olemas icon_cool.gif läheb lammutamiseks icon_evil.gif

viimati muutis qwerty007 20.10.2016 17:48:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 20.10.2016 17:47:02 vasta tsitaadiga

ZacXz kirjutas:
Veab, Kinguin ei ole suvatsenud end veel liigutada ja võtmed ilmselt saabuvad alles homme.


Kuna Kinguin on Honk Kongi firma, siis neil hetkel kell 22:46 20 okt. Idees võiks võti saabuda meie ajajärgi täna kell 19:00.
Aga see lihtsalt teooria.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2016 18:31:54 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Kes ei kannata homseni oodata, tõmmake flyvpn, valige austraalia brisbane server, originis korra mäng tööle ja olemas. Peale seda siis vpn kinni ja mäng jääbki unlocked. Minul igatahes mängus sees.


Ole sa JUMAL tanatud kallike .

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2ppin
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2016 18:45:16 vasta tsitaadiga

Redeemisin originis Kinguinist ostetud koodi, kõik läks justkui hästi, aga my librarys mängu pole ? Kuhu see tekkima peaks siis ? Kinnituseks e-maili ka ei tulnud ning kui uuesti redeemin, siis ütleb, et kasutuses.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2016 18:49:30 vasta tsitaadiga

Battleshipiga kõmmutamine ikka jõhker icon_biggrin.gif see barrage on absolute niiduk. Tekitab kuumaastiku ja ehitised haihtuvad.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Voyage
HV Guru

liitunud: 07.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.10.2016 18:52:17 vasta tsitaadiga

P2ppin kirjutas:
Redeemisin originis Kinguinist ostetud koodi, kõik läks justkui hästi, aga my librarys mängu pole ? Kuhu see tekkima peaks siis ? Kinnituseks e-maili ka ei tulnud ning kui uuesti redeemin, siis ütleb, et kasutuses.


Mul oli sama. Tee Originile resa
Kommentaarid: 826 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 655
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2ppin
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2016 19:03:59 vasta tsitaadiga

Voyage kirjutas:
P2ppin kirjutas:
Redeemisin originis Kinguinist ostetud koodi, kõik läks justkui hästi, aga my librarys mängu pole ? Kuhu see tekkima peaks siis ? Kinnituseks e-maili ka ei tulnud ning kui uuesti redeemin, siis ütleb, et kasutuses.


Mul oli sama. Tee Originile resa
Neid juba 10 tehtud.
E: Endiselt midagi...no mida ?


viimati muutis P2ppin 20.10.2016 20:24:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 20.10.2016 19:05:05 vasta tsitaadiga

Huvitav ei tea kas see season pass tuleb hiljem eraldi ka ikka müüki ? Mäletan et battlefield 4 ostsin baasmängu detsembris millagil ja season passi ostsin alles kevadel aprillis vms ...see aasta vast veel uut dlc ei tule aga järgmise aasta alguses kindlasti tahaks season pass-i ka osta kui selline asi ikka eraldi ka müüki tuleb ..
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2016 20:50:35 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Kes ei kannata homseni oodata, tõmmake flyvpn, valige austraalia brisbane server, originis korra mäng tööle ja olemas. Peale seda siis vpn kinni ja mäng jääbki unlocked. Minul igatahes mängus sees.


Krt, mul see ei tööta icon_biggrin.gif Aktiivse VPN-iga saan ilusti mängu küll, aga kui VPN-i kinni panen siis näitab, et ikkagi kell 1AM saab mängida. Kas VPN-i kinni panemise hetkel peab mäng töötama? Ehk siis teete mängule minimize või quit?

P2ppin kirjutas:
Voyage kirjutas:
P2ppin kirjutas:
Redeemisin originis Kinguinist ostetud koodi, kõik läks justkui hästi, aga my librarys mängu pole ? Kuhu see tekkima peaks siis ? Kinnituseks e-maili ka ei tulnud ning kui uuesti redeemin, siis ütleb, et kasutuses.


Mul oli sama. Tee Originile resa
Neid juba 10 tehtud.
E: Endiselt midagi...no mida ?


Vajuta origin-i vasakus üleval nurgas "filter" nupule icon_biggrin.gif äkki sul on lihtsalt mingil põhjusel see mäng hidden-iks pandud?
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maiku007
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2016 21:28:00 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Huvitav ei tea kas see season pass tuleb hiljem eraldi ka ikka müüki ? Mäletan et battlefield 4 ostsin baasmängu detsembris millagil ja season passi ostsin alles kevadel aprillis vms ...see aasta vast veel uut dlc ei tule aga järgmise aasta alguses kindlasti tahaks season pass-i ka osta kui selline asi ikka eraldi ka müüki tuleb ..


Premium on juba müügis. Löö origin shop otsingusse battlefield 1 premium, siis leiad ülesse ilmselt.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2016 21:41:04 vasta tsitaadiga

50€ maksab premium, just nii nagu ka BF4 puhul https://www.microsoft.com/en-us/store/p/battlefield-1-premium-pass/bp1fnb50905n
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2016 21:41:43 vasta tsitaadiga

simo5555 kirjutas:
lauri23 kirjutas:
Kes ei kannata homseni oodata, tõmmake flyvpn, valige austraalia brisbane server, originis korra mäng tööle ja olemas. Peale seda siis vpn kinni ja mäng jääbki unlocked. Minul igatahes mängus sees.


Krt, mul see ei tööta icon_biggrin.gif Aktiivse VPN-iga saan ilusti mängu küll, aga kui VPN-i kinni panen siis näitab, et ikkagi kell 1AM saab mängida. Kas VPN-i kinni panemise hetkel peab mäng töötama? Ehk siis teete mängule minimize või quit?

P2ppin kirjutas:
Voyage kirjutas:
P2ppin kirjutas:
Redeemisin originis Kinguinist ostetud koodi, kõik läks justkui hästi, aga my librarys mängu pole ? Kuhu see tekkima peaks siis ? Kinnituseks e-maili ka ei tulnud ning kui uuesti redeemin, siis ütleb, et kasutuses.


Mul oli sama. Tee Originile resa
Neid juba 10 tehtud.
E: Endiselt midagi...no mida ?


Vajuta origin-i vasakus üleval nurgas "filter" nupule icon_biggrin.gif äkki sul on lihtsalt mingil põhjusel see mäng hidden-iks pandud?

Jah, kui mäng lahti siis paned vpn kinni.

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 20.10.2016 22:21:46 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel mäng pange paneb? Pole veel aru saanud kas on DX12 teema aga kord 2h jooksul on crash to desktop.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2016 22:24:10 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Kellelgi veel mäng pange paneb? Pole veel aru saanud kas on DX12 teema aga kord 2h jooksul on crash to desktop.


Nope, jookseb ilusti...nagu siid... icon_razz1.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 20.10.2016 22:25:29 vasta tsitaadiga

Jookseb tõesti nagu siid aga pange paneb ikka icon_smile.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 20.10.2016 22:40:53 vasta tsitaadiga

Pange ei pane ja jookseb hästi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2016 22:41:45 vasta tsitaadiga

Kui keegi cdkeys.com-st ostab, siis vaadake, et 5% sooduskupongi ka kasutate.
Peab lehel konto tegema ja FB-s cdkeys.com lehele minnes on vasakus servas link "Click here to get 5% off". Sealt saab 5% koodi, millega saab ~2€ hinnast veel alla thumbs_up.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2016 22:53:08 vasta tsitaadiga

71 15, Total Score 61k Operation thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2016 23:12:25 vasta tsitaadiga

Sai natuke ka Singleplayerit tehtud...story on asjal ikka vägev.... thumbs_up.gif icon_eek.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 20.10.2016 23:16:03 vasta tsitaadiga

Kas on mõtet mängu eest rohkem maksta, kui tavaline kõige odavam versioon? Kardan, et juhtub sama nali nagu BF4-ga, et mängitud on suhteliselt vähe ja kõik lisaosad on jäänud tegelikkuses "tolmu koguma". Mängus huvitab rohkem teema ja graafilne pool (silmailu).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rein001
HV kasutaja

liitunud: 18.04.2010




sõnum 20.10.2016 23:22:11 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Kas on mõtet mängu eest rohkem maksta, kui tavaline kõige odavam versioon? Kardan, et juhtub sama nali nagu BF4-ga, et mängitud on suhteliselt vähe ja kõik lisaosad on jäänud tegelikkuses "tolmu koguma". Mängus huvitab rohkem teema ja graafilne pool (silmailu).


ei ole need lisad ei ole midagi väärt mis kaasas on . mingi paar lisa skinni ja battlepacki , ei näe mingit pointi neis . ja see lawracne of arabia relv on ka mingi saast minu teada pluss vanillas sama statidega relv peaks ka olemas olema .
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2ppin
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2016 23:39:37 vasta tsitaadiga

simo5555 kirjutas:
lauri23 kirjutas:
Kes ei kannata homseni oodata, tõmmake flyvpn, valige austraalia brisbane server, originis korra mäng tööle ja olemas. Peale seda siis vpn kinni ja mäng jääbki unlocked. Minul igatahes mängus sees.


Krt, mul see ei tööta icon_biggrin.gif Aktiivse VPN-iga saan ilusti mängu küll, aga kui VPN-i kinni panen siis näitab, et ikkagi kell 1AM saab mängida. Kas VPN-i kinni panemise hetkel peab mäng töötama? Ehk siis teete mängule minimize või quit?

P2ppin kirjutas:
Voyage kirjutas:
P2ppin kirjutas:
Redeemisin originis Kinguinist ostetud koodi, kõik läks justkui hästi, aga my librarys mängu pole ? Kuhu see tekkima peaks siis ? Kinnituseks e-maili ka ei tulnud ning kui uuesti redeemin, siis ütleb, et kasutuses.


Mul oli sama. Tee Originile resa
Neid juba 10 tehtud.
E: Endiselt midagi...no mida ?


Vajuta origin-i vasakus üleval nurgas "filter" nupule icon_biggrin.gif äkki sul on lihtsalt mingil põhjusel see mäng hidden-iks pandud?

Mitte midagi. 5h juba pole mängu kuhugi ilmunud.


viimati muutis P2ppin 20.10.2016 23:44:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2016 23:42:48 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Sai natuke ka Singleplayerit tehtud...story on asjal ikka vägev.... thumbs_up.gif icon_eek.gif

Kindel?
Spoiler Spoiler Spoiler

Siit jääb hoopis teine mulje. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 21.10.2016 00:04:25 vasta tsitaadiga

Näeb vällja sama hea kui forza 3 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2016 00:08:06 vasta tsitaadiga

kriist kirjutas:
Siit jääb hoopis teine mulje. icon_rolleyes.gif


Ma rääkisin stoorist endast, pealegi ma ei viitsinud seda eriti pikalt nokkida...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rein001
HV kasutaja

liitunud: 18.04.2010




sõnum 21.10.2016 00:30:03 vasta tsitaadiga

P2ppin kirjutas:
Voyage kirjutas:
P2ppin kirjutas:
Redeemisin originis Kinguinist ostetud koodi, kõik läks justkui hästi, aga my librarys mängu pole ? Kuhu see tekkima peaks siis ? Kinnituseks e-maili ka ei tulnud ning kui uuesti redeemin, siis ütleb, et kasutuses.


Mul oli sama. Tee Originile resa
Neid juba 10 tehtud.
E: Endiselt midagi...no mida ?


ega sul 2 koodi plnud mul oli minu arust üks kood hellfighteri jaoks , seda ei näitagi ja teine oli mäng
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2ppin
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2016 00:55:20 vasta tsitaadiga

rein001 kirjutas:
P2ppin kirjutas:
Voyage kirjutas:
P2ppin kirjutas:
Redeemisin originis Kinguinist ostetud koodi, kõik läks justkui hästi, aga my librarys mängu pole ? Kuhu see tekkima peaks siis ? Kinnituseks e-maili ka ei tulnud ning kui uuesti redeemin, siis ütleb, et kasutuses.


Mul oli sama. Tee Originile resa
Neid juba 10 tehtud.
E: Endiselt midagi...no mida ?


ega sul 2 koodi plnud mul oli minu arust üks kood hellfighteri jaoks , seda ei näitagi ja teine oli mäng
Suured tänud ! Loll mina lõin ühe sisse ja hiljem proovisin seda teist ka, aga ütles vale kood. Ilmselt toksisin valesti sisse ja uuesti nagunii ei suvatsenud proovida, sest pidasin seda millekski muuks kopp.gif .
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 21.10.2016 01:59:25 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2016 02:06:09 vasta tsitaadiga

Hindenburgi piloodikohal olles need 3 pommi on ju eriti jõhkrad icon_eek.gif
Ei tea, kas inimesed pole veel eriti sellest aru saanud, aga eriti ei põgeneta selle eest, nt 2-3 pommi heavy tankile on juba kill, rääkimata muudest sihtmärkidest, plahvatusraadius on ka võrdlemisi suur.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2016 07:23:20 vasta tsitaadiga

Mulle tundub et tsepelin on samas just kõige haavatavam. Vähegi ajusid peas on tiimil siis kõik hakkavad kõmmutama AA gunidega. Kui lihtsalt lambakari siis jah killing spree icon_smile.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2016 08:52:54 vasta tsitaadiga

Kui tiim ei focusi airshippi siis on suhteliselt pees, vastane lihtsalt notib maha kõrgelt v siis jalamees teeb viimase hiti ja oledki pikali maas. Sai eile enda Medic ja Support grinditud 10 peale, et lvl 10 relvi proovida. Medicu lvl 10 Selblaster Factory on suurema dämmiga enam vähem relv aga minuarvates on Autoreloading Extended ülim teiste relvade suhtes ja Suppordi poisi viimane lvl 10 relv näeb äge välja ja on minuarvates top2 suppordi klassis, Madsen Storm is LOVE top1.

Ati uued deiverid tulid ka välja ja redditi järgi cpu usage madalam, rohkem perfi ja stabiilsem, ma ei tea kuidas teil on aga mul iga roundi mängimise algus fps 50 mingised 10 sek ja ja siis läheb 144 peale tagasi + mängupilt vahepeal glitchib ehk terve ekraan läheb punaseks/siniseks/roheliseks ehk see on mängu sätete alt värvipimeduse gamma defaultilt teise peale pandud (Tripotonia) vms v pole lihtsalt tänast uut Ati driverit peal.

Ausaltöeldes eijõua õhtut oodata kuna saaks uuesti mängule käpad külge ja teamspeakis oma tiimiga orgunnida punkte.

PTFO plebs beer_yum.gif
dUUUmzz out .

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2016 10:22:56 vasta tsitaadiga

Stabby kirjutas:
Hindenburgi piloodikohal olles need 3 pommi on ju eriti jõhkrad icon_eek.gif
Ei tea, kas inimesed pole veel eriti sellest aru saanud, aga eriti ei põgeneta selle eest, nt 2-3 pommi heavy tankile on juba kill, rääkimata muudest sihtmärkidest, plahvatusraadius on ka võrdlemisi suur.

Jah a pmst ei nääe mitte üldse kuhu sa need kõrgelt kukutad, pmst lampi kaardi järgi kuhugi punkti.
See 10h 4 euri eest töötas mul ilusti, a nüüd on hakanud crashima, battlefield 1 has stopped working. Tõenäoliselt viga eile installitud uutes amd driverites. Mäng jookseb mediumil mul üllatavalt hästi, seal 70-100fps ringis, juba vaikselt kahetsen et uue kaardi tellisin icon_lol.gif

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Misfits
Kreisi kasutaja
Misfits

liitunud: 25.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2016 11:37:58 vasta tsitaadiga

Sai kah siis ära ostetud. CDKEYs jäi asi toppama viimasel astmel. Võtsin otse Originist. Tirib alla praegu icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 21.10.2016 15:03:47 vasta tsitaadiga

Tänud kõigile, kes soovitasid ennem ostu 4 Euroga 10 tundi proovida. Nüüd on tunnike mängitud ja mäng on ilus, sujuv ja jookseb hästi. Ultra + 120% = fps 90-100 (980Ti + i7 6700K). Ostan kindalsti pimedate sügisõhtute ajaviiteks. Peamine, et HC versioon ka tuleks, see nagu rohkem meele järele.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 21.10.2016 16:11:18 vasta tsitaadiga

Kui MP on ? YT vaadates siis seal väga sõidukeid ja värke pole.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 21.10.2016 16:11:51 vasta tsitaadiga

Mina proovin Origin membershipiga BF1 ära.

Saangi enne palgakat mängida icon_biggrin.gif

Become a member for just € 3.99/month
Try the game for 10 full hours with Origin Access

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 21.10.2016 16:39:29 vasta tsitaadiga

Misfits kirjutas:
Sai kah siis ära ostetud. CDKEYs jäi asi toppama viimasel astmel. Võtsin otse Originist. Tirib alla praegu icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


Mis asi sul seal siis toppama jäi kui võib uurida ? ma olen ise ka sealt parasjagu mänge ostnud ja mingeid jamasi pole kunagi olnud või et midagi oleks toppama jäänud ? täna tavaversiooni bf launch ehk ülekoormatud asi ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2016 18:22:15 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel probleeme online pääsemisega praegu?
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2016 18:23:31 vasta tsitaadiga

Mul ka jamad, mõtlesin et ainuke. Menüüs jooksis nii kinni et lõi pildi täitsa punaseks, aitas ainult restart, peale restarti oli vaja failid recoverida, sest mingi erinevus oli. Nüüd kui sisse saan, ütleb et olen offline ja pakub single palyerit, ju siis kõigil maas?
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2016 18:29:12 vasta tsitaadiga

Maas jah
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 21.10.2016 18:34:08 vasta tsitaadiga

Maas jep. Küll viskas mul ka peale seda ühenduse kammi ka peamenüü reso alla. Ja ei aita ühegi seade muutmine. Päris veider.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 21.10.2016 18:34:51 vasta tsitaadiga

Euroopa inimsedes jõudsid töölt. Kõik lükkasid mängu käima icon_smile.gif
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2016 18:46:39 vasta tsitaadiga

Battlefield 1 DDOS Attacked by PoodleCrop, and Servers down.

https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/40853/battlefield-1-ddos-attacked-by-poodlecrop-and-servers-down#latest

Inimesed kes rauast mänguasju lapsepõlves omasid hakkasid oma maailmavalu jälle välja elama.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Misfits
Kreisi kasutaja
Misfits

liitunud: 25.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2016 19:03:46 vasta tsitaadiga

Jah ,mul just tiris ära ja multiplayerit ei saagi mängida. Vaatasin EA foorumist ja seal jahuvad mingis DDOS attackist.
Ei no lahe.
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 21.10.2016 19:26:30 vasta tsitaadiga

Misfits kirjutas:
Jah ,mul just tiris ära ja multiplayerit ei saagi mängida. Vaatasin EA foorumist ja seal jahuvad mingis DDOS attackist.
Ei no lahe.


Lahe värk jah... kogu aeg mingi DDOS. Minu arust pandi need eelmised ründajad kinni.... võiks üldse kõik sellised kinni panna pikaks ajaks, siis lõppeks see teiste mängurõõmu rikkumine ära.

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2016 19:29:05 vasta tsitaadiga

kaido163 kirjutas:
Misfits kirjutas:
Jah ,mul just tiris ära ja multiplayerit ei saagi mängida. Vaatasin EA foorumist ja seal jahuvad mingis DDOS attackist.
Ei no lahe.


Lahe värk jah... kogu aeg mingi DDOS. Minu arust pandi need eelmised ründajad kinni.... võiks üldse kõik sellised kinni panna pikaks ajaks, siis lõppeks see teiste mängurõõmu rikkumine ära.


see mingi suurem rünnak ikka... ka playstation network oli maas mingi aeg ja praegu on isegi twitter maas kõik poodlecrop häkerite grupeeringu kätetöö...
kuna rünnak on nii suur siis pool ameerika netti pidi koomas olema:D
ja tõesit üks nendest saadi kätte ja on täitsa vangis ise... aga nagu näha see neid ei peatanud ja täitsid oma lubaduse...
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heix35
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2014




sõnum 21.10.2016 19:32:08 vasta tsitaadiga

Mis jama on? GPU kasutus tiksub seal 50 juures. Metsamapis singleplayresi mingi 50fpsi.
Sai just mingisugune uus draiver pandud peale. kellelgi mõtteid?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 1 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 55, 56, 57  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.