|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Ostad? |
| Juba ostetud. |
|
14% |
[ 61 ] |
| Ostan. |
|
26% |
[ 113 ] |
| Ootan hinna langust ja ostan siis. |
|
35% |
[ 149 ] |
| Ei osta. |
|
23% |
[ 98 ] |
|
| hääli kokku : 421 |
|
| autor |
|
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
20.10.2016 16:58:33
|
|
|
Möllasin linnas tankiga ennem.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZacXz
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
20.10.2016 17:44:35
|
|
|
| Veab, Kinguin ei ole suvatsenud end veel liigutada ja võtmed ilmselt saabuvad alles homme.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qwerty007
HV veteran

liitunud: 16.04.2003
|
20.10.2016 17:46:27
|
|
|
Just cdkeys tegin makse ja kohe oli kood ka olemas läheb lammutamiseks
viimati muutis qwerty007 20.10.2016 17:48:03, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
20.10.2016 17:47:02
|
|
|
| ZacXz kirjutas: |
| Veab, Kinguin ei ole suvatsenud end veel liigutada ja võtmed ilmselt saabuvad alles homme. |
Kuna Kinguin on Honk Kongi firma, siis neil hetkel kell 22:46 20 okt. Idees võiks võti saabuda meie ajajärgi täna kell 19:00.
Aga see lihtsalt teooria.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
20.10.2016 18:31:54
|
|
|
| lauri23 kirjutas: |
| Kes ei kannata homseni oodata, tõmmake flyvpn, valige austraalia brisbane server, originis korra mäng tööle ja olemas. Peale seda siis vpn kinni ja mäng jääbki unlocked. Minul igatahes mängus sees. |
Ole sa JUMAL tanatud kallike .
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
P2ppin
HV vaatleja
liitunud: 20.07.2013
|
20.10.2016 18:45:16
|
|
|
| Redeemisin originis Kinguinist ostetud koodi, kõik läks justkui hästi, aga my librarys mängu pole ? Kuhu see tekkima peaks siis ? Kinnituseks e-maili ka ei tulnud ning kui uuesti redeemin, siis ütleb, et kasutuses.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
20.10.2016 18:49:30
|
|
|
Battleshipiga kõmmutamine ikka jõhker see barrage on absolute niiduk. Tekitab kuumaastiku ja ehitised haihtuvad.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Voyage
HV Guru
liitunud: 07.01.2004
|
20.10.2016 18:52:17
|
|
|
| P2ppin kirjutas: |
| Redeemisin originis Kinguinist ostetud koodi, kõik läks justkui hästi, aga my librarys mängu pole ? Kuhu see tekkima peaks siis ? Kinnituseks e-maili ka ei tulnud ning kui uuesti redeemin, siis ütleb, et kasutuses. |
Mul oli sama. Tee Originile resa
|
|
| Kommentaarid: 826 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
655 |
|
| tagasi üles |
|
 |
P2ppin
HV vaatleja
liitunud: 20.07.2013
|
20.10.2016 19:03:59
|
|
|
| Voyage kirjutas: |
| P2ppin kirjutas: |
| Redeemisin originis Kinguinist ostetud koodi, kõik läks justkui hästi, aga my librarys mängu pole ? Kuhu see tekkima peaks siis ? Kinnituseks e-maili ka ei tulnud ning kui uuesti redeemin, siis ütleb, et kasutuses. |
Mul oli sama. Tee Originile resa |
Neid juba 10 tehtud.
E: Endiselt midagi...no mida ?
viimati muutis P2ppin 20.10.2016 20:24:54, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
20.10.2016 19:05:05
|
|
|
| Huvitav ei tea kas see season pass tuleb hiljem eraldi ka ikka müüki ? Mäletan et battlefield 4 ostsin baasmängu detsembris millagil ja season passi ostsin alles kevadel aprillis vms ...see aasta vast veel uut dlc ei tule aga järgmise aasta alguses kindlasti tahaks season pass-i ka osta kui selline asi ikka eraldi ka müüki tuleb ..
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
simo5555
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2007
|
20.10.2016 20:50:35
|
|
|
| lauri23 kirjutas: |
| Kes ei kannata homseni oodata, tõmmake flyvpn, valige austraalia brisbane server, originis korra mäng tööle ja olemas. Peale seda siis vpn kinni ja mäng jääbki unlocked. Minul igatahes mängus sees. |
Krt, mul see ei tööta Aktiivse VPN-iga saan ilusti mängu küll, aga kui VPN-i kinni panen siis näitab, et ikkagi kell 1AM saab mängida. Kas VPN-i kinni panemise hetkel peab mäng töötama? Ehk siis teete mängule minimize või quit?
| P2ppin kirjutas: |
| Voyage kirjutas: |
| P2ppin kirjutas: |
| Redeemisin originis Kinguinist ostetud koodi, kõik läks justkui hästi, aga my librarys mängu pole ? Kuhu see tekkima peaks siis ? Kinnituseks e-maili ka ei tulnud ning kui uuesti redeemin, siis ütleb, et kasutuses. |
Mul oli sama. Tee Originile resa |
Neid juba 10 tehtud.
E: Endiselt midagi...no mida ? |
Vajuta origin-i vasakus üleval nurgas "filter" nupule äkki sul on lihtsalt mingil põhjusel see mäng hidden-iks pandud?
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maiku007
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2006
|
20.10.2016 21:28:00
|
|
|
| Gap kirjutas: |
| Huvitav ei tea kas see season pass tuleb hiljem eraldi ka ikka müüki ? Mäletan et battlefield 4 ostsin baasmängu detsembris millagil ja season passi ostsin alles kevadel aprillis vms ...see aasta vast veel uut dlc ei tule aga järgmise aasta alguses kindlasti tahaks season pass-i ka osta kui selline asi ikka eraldi ka müüki tuleb .. |
Premium on juba müügis. Löö origin shop otsingusse battlefield 1 premium, siis leiad ülesse ilmselt.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
20.10.2016 21:41:43
|
|
|
| simo5555 kirjutas: |
| lauri23 kirjutas: |
| Kes ei kannata homseni oodata, tõmmake flyvpn, valige austraalia brisbane server, originis korra mäng tööle ja olemas. Peale seda siis vpn kinni ja mäng jääbki unlocked. Minul igatahes mängus sees. |
Krt, mul see ei tööta Aktiivse VPN-iga saan ilusti mängu küll, aga kui VPN-i kinni panen siis näitab, et ikkagi kell 1AM saab mängida. Kas VPN-i kinni panemise hetkel peab mäng töötama? Ehk siis teete mängule minimize või quit?
| P2ppin kirjutas: |
| Voyage kirjutas: |
| P2ppin kirjutas: |
| Redeemisin originis Kinguinist ostetud koodi, kõik läks justkui hästi, aga my librarys mängu pole ? Kuhu see tekkima peaks siis ? Kinnituseks e-maili ka ei tulnud ning kui uuesti redeemin, siis ütleb, et kasutuses. |
Mul oli sama. Tee Originile resa |
Neid juba 10 tehtud.
E: Endiselt midagi...no mida ? |
Vajuta origin-i vasakus üleval nurgas "filter" nupule äkki sul on lihtsalt mingil põhjusel see mäng hidden-iks pandud? |
Jah, kui mäng lahti siis paned vpn kinni.
_________________ Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
20.10.2016 22:21:46
|
|
|
| Kellelgi veel mäng pange paneb? Pole veel aru saanud kas on DX12 teema aga kord 2h jooksul on crash to desktop.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
20.10.2016 22:24:10
|
|
|
| Pihv kirjutas: |
| Kellelgi veel mäng pange paneb? Pole veel aru saanud kas on DX12 teema aga kord 2h jooksul on crash to desktop. |
Nope, jookseb ilusti...nagu siid...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
20.10.2016 22:25:29
|
|
|
Jookseb tõesti nagu siid aga pange paneb ikka
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
20.10.2016 22:40:53
|
|
|
Pange ei pane ja jookseb hästi
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
20.10.2016 22:41:45
|
|
|
Kui keegi cdkeys.com-st ostab, siis vaadake, et 5% sooduskupongi ka kasutate.
Peab lehel konto tegema ja FB-s cdkeys.com lehele minnes on vasakus servas link "Click here to get 5% off". Sealt saab 5% koodi, millega saab ~2€ hinnast veel alla
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
20.10.2016 22:53:08
|
|
|
71 15, Total Score 61k Operation
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
20.10.2016 23:12:25
|
|
|
Sai natuke ka Singleplayerit tehtud...story on asjal ikka vägev....
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
20.10.2016 23:16:03
|
|
|
| Kas on mõtet mängu eest rohkem maksta, kui tavaline kõige odavam versioon? Kardan, et juhtub sama nali nagu BF4-ga, et mängitud on suhteliselt vähe ja kõik lisaosad on jäänud tegelikkuses "tolmu koguma". Mängus huvitab rohkem teema ja graafilne pool (silmailu).
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rein001
HV kasutaja
liitunud: 18.04.2010
|
20.10.2016 23:22:11
|
|
|
| Avot kirjutas: |
| Kas on mõtet mängu eest rohkem maksta, kui tavaline kõige odavam versioon? Kardan, et juhtub sama nali nagu BF4-ga, et mängitud on suhteliselt vähe ja kõik lisaosad on jäänud tegelikkuses "tolmu koguma". Mängus huvitab rohkem teema ja graafilne pool (silmailu). |
ei ole need lisad ei ole midagi väärt mis kaasas on . mingi paar lisa skinni ja battlepacki , ei näe mingit pointi neis . ja see lawracne of arabia relv on ka mingi saast minu teada pluss vanillas sama statidega relv peaks ka olemas olema .
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
P2ppin
HV vaatleja
liitunud: 20.07.2013
|
20.10.2016 23:39:37
|
|
|
| simo5555 kirjutas: |
| lauri23 kirjutas: |
| Kes ei kannata homseni oodata, tõmmake flyvpn, valige austraalia brisbane server, originis korra mäng tööle ja olemas. Peale seda siis vpn kinni ja mäng jääbki unlocked. Minul igatahes mängus sees. |
Krt, mul see ei tööta Aktiivse VPN-iga saan ilusti mängu küll, aga kui VPN-i kinni panen siis näitab, et ikkagi kell 1AM saab mängida. Kas VPN-i kinni panemise hetkel peab mäng töötama? Ehk siis teete mängule minimize või quit?
| P2ppin kirjutas: |
| Voyage kirjutas: |
| P2ppin kirjutas: |
| Redeemisin originis Kinguinist ostetud koodi, kõik läks justkui hästi, aga my librarys mängu pole ? Kuhu see tekkima peaks siis ? Kinnituseks e-maili ka ei tulnud ning kui uuesti redeemin, siis ütleb, et kasutuses. |
Mul oli sama. Tee Originile resa |
Neid juba 10 tehtud.
E: Endiselt midagi...no mida ? |
Vajuta origin-i vasakus üleval nurgas "filter" nupule äkki sul on lihtsalt mingil põhjusel see mäng hidden-iks pandud? |
Mitte midagi. 5h juba pole mängu kuhugi ilmunud.
viimati muutis P2ppin 20.10.2016 23:44:07, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
20.10.2016 23:42:48
|
|
|
| Etz kirjutas: |
Sai natuke ka Singleplayerit tehtud...story on asjal ikka vägev....  |
Kindel?
Spoiler 
Siit jääb hoopis teine mulje.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
21.10.2016 00:04:25
|
|
|
Näeb vällja sama hea kui forza 3
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
21.10.2016 00:08:06
|
|
|
| kriist kirjutas: |
Siit jääb hoopis teine mulje.  |
Ma rääkisin stoorist endast, pealegi ma ei viitsinud seda eriti pikalt nokkida...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rein001
HV kasutaja
liitunud: 18.04.2010
|
21.10.2016 00:30:03
|
|
|
| P2ppin kirjutas: |
| Voyage kirjutas: |
| P2ppin kirjutas: |
| Redeemisin originis Kinguinist ostetud koodi, kõik läks justkui hästi, aga my librarys mängu pole ? Kuhu see tekkima peaks siis ? Kinnituseks e-maili ka ei tulnud ning kui uuesti redeemin, siis ütleb, et kasutuses. |
Mul oli sama. Tee Originile resa |
Neid juba 10 tehtud.
E: Endiselt midagi...no mida ? |
ega sul 2 koodi plnud mul oli minu arust üks kood hellfighteri jaoks , seda ei näitagi ja teine oli mäng
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
P2ppin
HV vaatleja
liitunud: 20.07.2013
|
21.10.2016 00:55:20
|
|
|
| rein001 kirjutas: |
| P2ppin kirjutas: |
| Voyage kirjutas: |
| P2ppin kirjutas: |
| Redeemisin originis Kinguinist ostetud koodi, kõik läks justkui hästi, aga my librarys mängu pole ? Kuhu see tekkima peaks siis ? Kinnituseks e-maili ka ei tulnud ning kui uuesti redeemin, siis ütleb, et kasutuses. |
Mul oli sama. Tee Originile resa |
Neid juba 10 tehtud.
E: Endiselt midagi...no mida ? |
ega sul 2 koodi plnud mul oli minu arust üks kood hellfighteri jaoks , seda ei näitagi ja teine oli mäng |
Suured tänud ! Loll mina lõin ühe sisse ja hiljem proovisin seda teist ka, aga ütles vale kood. Ilmselt toksisin valesti sisse ja uuesti nagunii ei suvatsenud proovida, sest pidasin seda millekski muuks .
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
21.10.2016 02:06:09
|
|
|
Hindenburgi piloodikohal olles need 3 pommi on ju eriti jõhkrad
Ei tea, kas inimesed pole veel eriti sellest aru saanud, aga eriti ei põgeneta selle eest, nt 2-3 pommi heavy tankile on juba kill, rääkimata muudest sihtmärkidest, plahvatusraadius on ka võrdlemisi suur.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
21.10.2016 07:23:20
|
|
|
Mulle tundub et tsepelin on samas just kõige haavatavam. Vähegi ajusid peas on tiimil siis kõik hakkavad kõmmutama AA gunidega. Kui lihtsalt lambakari siis jah killing spree
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
21.10.2016 08:52:54
|
|
|
Kui tiim ei focusi airshippi siis on suhteliselt pees, vastane lihtsalt notib maha kõrgelt v siis jalamees teeb viimase hiti ja oledki pikali maas. Sai eile enda Medic ja Support grinditud 10 peale, et lvl 10 relvi proovida. Medicu lvl 10 Selblaster Factory on suurema dämmiga enam vähem relv aga minuarvates on Autoreloading Extended ülim teiste relvade suhtes ja Suppordi poisi viimane lvl 10 relv näeb äge välja ja on minuarvates top2 suppordi klassis, Madsen Storm is LOVE top1.
Ati uued deiverid tulid ka välja ja redditi järgi cpu usage madalam, rohkem perfi ja stabiilsem, ma ei tea kuidas teil on aga mul iga roundi mängimise algus fps 50 mingised 10 sek ja ja siis läheb 144 peale tagasi + mängupilt vahepeal glitchib ehk terve ekraan läheb punaseks/siniseks/roheliseks ehk see on mängu sätete alt värvipimeduse gamma defaultilt teise peale pandud (Tripotonia) vms v pole lihtsalt tänast uut Ati driverit peal.
Ausaltöeldes eijõua õhtut oodata kuna saaks uuesti mängule käpad külge ja teamspeakis oma tiimiga orgunnida punkte.
PTFO plebs
dUUUmzz out .
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
21.10.2016 10:22:56
|
|
|
| Stabby kirjutas: |
Hindenburgi piloodikohal olles need 3 pommi on ju eriti jõhkrad
Ei tea, kas inimesed pole veel eriti sellest aru saanud, aga eriti ei põgeneta selle eest, nt 2-3 pommi heavy tankile on juba kill, rääkimata muudest sihtmärkidest, plahvatusraadius on ka võrdlemisi suur. |
Jah a pmst ei nääe mitte üldse kuhu sa need kõrgelt kukutad, pmst lampi kaardi järgi kuhugi punkti.
See 10h 4 euri eest töötas mul ilusti, a nüüd on hakanud crashima, battlefield 1 has stopped working. Tõenäoliselt viga eile installitud uutes amd driverites. Mäng jookseb mediumil mul üllatavalt hästi, seal 70-100fps ringis, juba vaikselt kahetsen et uue kaardi tellisin
_________________ Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Misfits
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2003
|
21.10.2016 11:37:58
|
|
|
Sai kah siis ära ostetud. CDKEYs jäi asi toppama viimasel astmel. Võtsin otse Originist. Tirib alla praegu
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
21.10.2016 15:03:47
|
|
|
| Tänud kõigile, kes soovitasid ennem ostu 4 Euroga 10 tundi proovida. Nüüd on tunnike mängitud ja mäng on ilus, sujuv ja jookseb hästi. Ultra + 120% = fps 90-100 (980Ti + i7 6700K). Ostan kindalsti pimedate sügisõhtute ajaviiteks. Peamine, et HC versioon ka tuleks, see nagu rohkem meele järele.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
21.10.2016 16:11:18
|
|
|
| Kui MP on ? YT vaadates siis seal väga sõidukeid ja värke pole.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gunnar19
Kaevur

liitunud: 12.11.2008
|
21.10.2016 16:11:51
|
|
|
Mina proovin Origin membershipiga BF1 ära.
Saangi enne palgakat mängida
Become a member for just € 3.99/month
Try the game for 10 full hours with Origin Access
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
21.10.2016 16:39:29
|
|
|
| Misfits kirjutas: |
Sai kah siis ära ostetud. CDKEYs jäi asi toppama viimasel astmel. Võtsin otse Originist. Tirib alla praegu  |
Mis asi sul seal siis toppama jäi kui võib uurida ? ma olen ise ka sealt parasjagu mänge ostnud ja mingeid jamasi pole kunagi olnud või et midagi oleks toppama jäänud ? täna tavaversiooni bf launch ehk ülekoormatud asi ?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
21.10.2016 18:22:15
|
|
|
| Kellelgi veel probleeme online pääsemisega praegu?
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
21.10.2016 18:29:12
|
|
|
| Maas jah
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
21.10.2016 18:34:08
|
|
|
Maas jep. Küll viskas mul ka peale seda ühenduse kammi ka peamenüü reso alla. Ja ei aita ühegi seade muutmine. Päris veider.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
21.10.2016 18:34:51
|
|
|
Euroopa inimsedes jõudsid töölt. Kõik lükkasid mängu käima
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Misfits
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2003
|
21.10.2016 19:03:46
|
|
|
Jah ,mul just tiris ära ja multiplayerit ei saagi mängida. Vaatasin EA foorumist ja seal jahuvad mingis DDOS attackist.
Ei no lahe.
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaido163
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2008
|
21.10.2016 19:26:30
|
|
|
| Misfits kirjutas: |
Jah ,mul just tiris ära ja multiplayerit ei saagi mängida. Vaatasin EA foorumist ja seal jahuvad mingis DDOS attackist.
Ei no lahe. |
Lahe värk jah... kogu aeg mingi DDOS. Minu arust pandi need eelmised ründajad kinni.... võiks üldse kõik sellised kinni panna pikaks ajaks, siis lõppeks see teiste mängurõõmu rikkumine ära.
_________________ EBV  |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
21.10.2016 19:29:05
|
|
|
| kaido163 kirjutas: |
| Misfits kirjutas: |
Jah ,mul just tiris ära ja multiplayerit ei saagi mängida. Vaatasin EA foorumist ja seal jahuvad mingis DDOS attackist.
Ei no lahe. |
Lahe värk jah... kogu aeg mingi DDOS. Minu arust pandi need eelmised ründajad kinni.... võiks üldse kõik sellised kinni panna pikaks ajaks, siis lõppeks see teiste mängurõõmu rikkumine ära. |
see mingi suurem rünnak ikka... ka playstation network oli maas mingi aeg ja praegu on isegi twitter maas kõik poodlecrop häkerite grupeeringu kätetöö...
kuna rünnak on nii suur siis pool ameerika netti pidi koomas olema:D
ja tõesit üks nendest saadi kätte ja on täitsa vangis ise... aga nagu näha see neid ei peatanud ja täitsid oma lubaduse...
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heix35
HV vaatleja
liitunud: 19.10.2014
|
21.10.2016 19:32:08
|
|
|
Mis jama on? GPU kasutus tiksub seal 50 juures. Metsamapis singleplayresi mingi 50fpsi.
Sai just mingisugune uus draiver pandud peale. kellelgi mõtteid?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|