Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 774, 775, 776 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2016 09:13:37 vasta tsitaadiga

omg kirjutas:
Mirc kirjutas:
Loen aeg-ajalt seda teemat ja mulle jääb arusaamatuks, et miks virisetakse selle puldi pärast.
Telekas lülitab sisse ja välja, vahetab kanaleid ja muudab heli. Telekas on 2012 aasta oma, mis tehnika arengus on juba üsna vana toode.


lapsi sul järelikult pole, 4aastane tunneb numbreid ja teab et kui valida "oma " kanali number saab multikad - lugeda veel ei oska et menüüst suudaks oma kanali leida


ma mõistan, et ajukapatsiteet ei ole kõigil võrdne. minu neljane suudab ilusasti navigeerida Lastenurga juurde ja enda soovitud " Muinasjutudetektiiv Sandra " käima panna. Numbreid tunneb samuti, et multikate juurde jõuda.
ebavajalikku ja ebameeldivat tellitud ei ole.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 17.10.2016 11:42:46 vasta tsitaadiga

Et see uus menüü on lastele, kes vaatavad oma lastekanalit ja memmedele kes oskavad vajutada puldil 1, 2, ja 3, või suudavad selle esimese kolme kanali vahel ka nooltega liikuda ülesse-alla. Ja siis ülejäänutele kes kasutavad filmiriiulit. (kordus tv-ks see pult ja menüü ei kõlba)
Hästi paned indrekp.
Tuleta meelde millest see jama alguse sai. Totrast ja auahnest Samsungi kiirelt läbikukkunud projektist, mis vägistati selga ka boxi kasutajatele.
See mis edasi toimus pole Elionile mingi meelakkumine olnud, aga oma vigu ei suudetud kuidagi tunnistada ka ja tuli lihtsalt inimesi lõpuks lahti laskma hakata.
Kelle peal seda testiti on siiani arusaamatu. Tollase Elioni enda töötajad loobusi kiirelt selle menüü kasutamisest, olen nii mõnegagi rääkinud.
Alguses oli korraks huvitav, hiljem käis pidevalt närvidele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anryo
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2016 12:04:26 vasta tsitaadiga

Aga minule ilma numbriteta pult ja "uus" menüü meeldivad. Juba aastaid. Ja ka lapsed saavad väga ilusti lastenurgavaatamisega hakkama - tavalisi "multika" kanaleid ei vaata keegi enam ammu.
Puudust tunnen väga vaid ühest asjast - kui vaadata järelvaatamises mingit saadet/seriaali võiks olla mugavam eelmise/järgmise osa vahel liikumine. Suht tobe on saatest välja minna, muu päev valida ja siis uuesti kellaaja järgi otsima hakata. Millal selline lisamuudatus küll tehakse ja kas see on üldse plaanis?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2016 12:49:14 vasta tsitaadiga

küsimus..

Kui tellida Telia teenus ning peale kanalite valimist läheb teenuse kinnitamiseks (Iseteenindus), siis küsitakse olemasoleva digiboksi kohta. Kas on siis mingi vahe mida valida või võib tõesti valida suvalise pakutud boksidest?

Pull selline et mul Amino boks (pole niiehknaa HD võimelist telekat ja pole vahet), paar kuud tagasi sai ajutuselt IPTV kinni pandud (ei vaadanud telekat). Iseteenindus Aminot olemasolevate sobivate bokside seas enam ei näita aga faktina tean et see boks töötab (emal omas kodus töötab praegugi ja mul töötas veel augustis). Sai helistatud 123 tehn. tukke ja sealne reibas hääl väitis et tegelikult pole vahet.A la vali mingi motorola ja küll tööle hakkab..

Praegu suht lõhkise küna ees. Paluda see Telia otsast Amino peale seadistada või teenus uuesti kinni lüüa. Fakt on see et hetkel teenus elumärke ei näita. Uue "sobiva" digiboksi sundkorras ostmiseks hetkel vähimgi huvi puudub.

Minu otsast on kõik õieti seadistatud (seda xx arv kordi käsitsi teinud ja isegi kirjutasin kunagi HV'sse analoogse juhendmaterjali teistele).
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2016 13:12:25 vasta tsitaadiga

Sul siis pole Telia ruuter? Arvutis (VLC-s) vabakanalid nähtavad?
udp://@239.3.1.1:1234
udp://@239.3.1.106:1234
Aga Amino töötab küll jah, pole vahet, vana või uus nuti. Iseküsimus, et kui momendil aktiveerida, siis ehk midagi tahtlikult blokeeritakse.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 17.10.2016 15:21:43 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
PS. pult lähima paari aasta jooksul muutumas ei ole. Võib-olla oleks, kui kõik oleks juba uue puldi peal, aga hetkel tuleb vanad puldid elimineerida, siis edasi, et ikka rahvale mitte rahu anda icon_biggrin.gif

Mis jutt see selline on? Justkui vana puldi kasutajad on süüdi, et uue puldi peale ei lähe.
Enne elimineerige oma Amino box ja siis aja muud jura edasi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2016 18:53:38 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Sul siis pole Telia ruuter? Arvutis (VLC-s) vabakanalid nähtavad?
udp://@239.3.1.1:1234
udp://@239.3.1.106:1234
Aga Amino töötab küll jah, pole vahet, vana või uus nuti. Iseküsimus, et kui momendil aktiveerida, siis ehk midagi tahtlikult blokeeritakse.
 


ei. x86 masin.

Antud IPdelt ei tulnud midagi. Aga sain probleemi lõpuks lahendatud.
Lasin suure vihaga masina lõpuks restarti ja aitas. icon_redface.gif kopp.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2016 19:25:17 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Ma oskan sulle seeru ainult ühte soovitada, sul kindlasti levib DVB-T ja DVB-S, võibolla ka DVB-C Kasuta ühte neist, numbritega ja teleri menüüs kasutatava telekavaga digilahendust ja ehk on elu muretum. Ma tõesti ei tahtnud, et Telia su elu võimatuks muudab ja juuksed halliks ajab. Hoia see 5€ pool meediaboksi sarnasest teenusest kokku ja julgen soovitada alternatiivi sest sa ise soovid midagi anaaloogset.

anryo kirjutas:
Aga minule ilma numbriteta pult ja "uus" menüü meeldivad. Juba aastaid. Ja ka lapsed saavad väga ilusti lastenurgavaatamisega hakkama - tavalisi "multika" kanaleid ei vaata keegi enam ammu.
Puudust tunnen väga vaid ühest asjast - kui vaadata järelvaatamises mingit saadet/seriaali võiks olla mugavam eelmise/järgmise osa vahel liikumine. Suht tobe on saatest välja minna, muu päev valida ja siis uuesti kellaaja järgi otsima hakata. Millal selline lisamuudatus küll tehakse ja kas see on üldse plaanis?


Ideed on kuuldavasti laual. Näiteks lastenurga multikad peaks täiesti ilusti järjest jooksma.
Küll aga on seriaalidega keerulisem, just puuduliku telekava tõttu mis salvestab kolmanda osapoole kaudu tulnud kavast, ka kordussaated ja seriaalid. Oli isegi soove, et näiteks AK uudised vaadates võiks järgneda Sport jms. jätkuosad, nagu ETVs kombeks. Igal juhul mõte on, loodetatavasti ka lahendatav.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 17.10.2016 20:12:20 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Ma oskan sulle seeru ainult ühte soovitada, sul kindlasti levib DVB-T ja DVB-S, võibolla ka DVB-C Kasuta ühte neist, numbritega ja teleri menüüs kasutatava telekavaga digilahendust ja ehk on elu muretum. Ma tõesti ei tahtnud, et Telia su elu võimatuks muudab ja juuksed halliks ajab. Hoia see 5€ pool meediaboksi sarnasest teenusest kokku ja julgen soovitada alternatiivi sest sa ise soovid midagi anaaloogset.


Ei oska sa midagi ja ära aja mulli. Tead väga hästi, et mul on Arris koos uue puldiga olemas ja istun ammu uue teenuse peal. Ma olen seda kümme korda öelnud.
Ja ometi ma eelistan selle uue teenuse peal kasutada VIP1903 koos vana menüüga, sest anna andeks see uus oma ülesse-alla, vasakule-paremale lõputu otsimise ja kerimisega ei kõlba minu jaoks kassi saba alla ka mitte.
DVB-T mul loomulikult levib ja ma kasutangi seda ja kasutan Telia vana menüüd samuti edasi.
Aga sina indrekp ära tule kilkama, kui hästi see uus menüü ja pult kõigile meeldib. Ma ei tea isiklikult mitte kedagi, kes sellega rõõmsalt rahul on ja kes varem kasutasid vana menüüd.


viimati muutis seeru 17.10.2016 20:33:15, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2016 20:30:25 vasta tsitaadiga

seeru, Keegi ei olegi keelanud sul omada oma arvamust, täiesti nõus, et kõik ei peagi sobima. Ma usun, Telia ei vaata kokkuvõttes seda ei ühe, kahe ega saja kliendi vaatevinklist. Küll aga võib mõtteid kuulda võtta.
Siiralt loodan, et kõik teised kliendid kes rahul on, pole Teliale valetanud, et kõik on hästi. Kui sa oma sõbrale seda uut menüüd kirud, ega siis sõber ei julgegi sulle vastu öelda, et täiesti OK on icon_biggrin.gif Sa tood kõik negatiivse oma arvamuse põhjal välja ja sõber saab ainult kinnitada, jah ilmselt nii ongi icon_biggrin.gif
See selleks, ei sina ega mina pole siin selleks et olukorda kardinaalselt muuta. Antud juhul mina ei ole nii pirts iga teema peale mis õhku visatakse, kui on siis on ja saame teha ainult ettepanekuid pisikeste muudatuste sisse viimiseks mis aitaks menüüd mugavamalt kasutada.
Ilmselt oled läbi aja, alates aastast 2012, märganud ka muutuseid mis tänu kliendi ettepanekutele tehtud on, iseasi kaua kasutanud oled.

Aga ma kordan siiski, vaatamata sellele, et sul on Arris ja uus pult mida sa eriti kasutada ei taha, mina sind ei sunniks. Su jutt lihtsalt ütleb kõik mis selle uue menüü kohta öelda on. Arvestades, et vanal menüül pikka pidu pole, soovitaks need usb pulgad telerisse pista ja antenni pealt kordusega vaatamist harjutama hakata.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.10.2016 20:36:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Arvestades, et vanal menüül pikka pidu pole, soovitaks need usb pulgad telerisse pista ja antenni pealt kordusega vaatamist harjutama hakata.

Et siis kuupäev paigas

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2016 20:39:26 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Arvestades, et vanal menüül pikka pidu pole, soovitaks need usb pulgad telerisse pista ja antenni pealt kordusega vaatamist harjutama hakata.

Et siis kuupäev paigas


Ei ole, aga pikka pidu ikka pole, võib-olla aasta, võib-olla paar. Rohkem ei ennustaks. Neid kliente on juba liiga vähe alles jäänud, et tervet serveriparki üleval pidada.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 17.10.2016 20:41:39 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
[b]Kui sa oma sõbrale seda uut menüüd kirud, ega siis sõber ei julgegi sulle vastu öelda, et täiesti OK on icon_biggrin.gif Sa tood kõik negatiivse oma

Ka seda olen ma mitu korda siin ütelnud, et ma ei kiru Elioni/Telia teenust kunagi kuskil küla peal. Ei sõbra ei mitte kellegi teise juures või kui nemad on minu juures. Sest ma tean, et nad võtavadki minu sõnu tõsiselt. Hoopis olen Elionile hulga kliente juurde rääkinud.
Siin foorumis ma olen teistmoodi, sest selleks see siin on aga ka siin olen mitmel korral öelnud, mis mul Telia teenuse juures meeldib mitte ainult mittemeeldivaid asju rääkinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2016 20:45:47 vasta tsitaadiga

Ma tõmbaks enne Aminol pistiku seinast. 10 aasta(tm) aitab. Aeg on suruda telekanalitootjad nurka ja miinimum 720p pilti näitama hakata.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2016 20:57:21 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Ma tõmbaks enne Aminol pistiku seinast. 10 aasta(tm) aitab. Aeg on suruda telekanalitootjad nurka ja miinimum 720p pilti näitama hakata.


Word.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2016 21:00:37 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:

Ei ole, aga pikka pidu ikka pole, võib-olla aasta, võib-olla paar. Rohkem ei ennustaks. Neid kliente on juba liiga vähe alles jäänud, et tervet serveriparki üleval pidada.
Olete ikka kursis, et vastavalt klientide arvu vähenemisele saab ka serverite arvu skaleerida? Või on süsteem nii jäigalt ehitatud, et skaleerimine ei ole võimalik?
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2016 21:12:15 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
indrekp kirjutas:

Ei ole, aga pikka pidu ikka pole, võib-olla aasta, võib-olla paar. Rohkem ei ennustaks. Neid kliente on juba liiga vähe alles jäänud, et tervet serveriparki üleval pidada.
Olete ikka kursis, et vastavalt klientide arvu vähenemisele saab ka serverite arvu skaleerida? Või on süsteem nii jäigalt ehitatud, et skaleerimine ei ole võimalik?


iptv-d vuristav masin on virtuaalne. vanasti aastal 2007 võis see nii olla, et sai hakkama dedicatediga. lihtsalt mitme ökosüsteemi haldamine on võrdlemisi piin.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 17.10.2016 21:56:47 vasta tsitaadiga

Esialgu võiks jah Aminotest lahti saada, saaks vähemalt MPEG4 peale kõik.
Samas ei ole paljudel nende kasutajatel motivatsiooni uue digiboksi soetamiseks, neile vajalik osa ju toimib veel.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2016 22:11:19 vasta tsitaadiga

LongHorn kirjutas:
Esialgu võiks jah Aminotest lahti saada, saaks vähemalt MPEG4 peale kõik.
Samas ei ole paljudel nende kasutajatel motivatsiooni uue digiboksi soetamiseks, neile vajalik osa ju toimib veel.


toiteadapter vist nende nõrgim lüli. Küll surevad needki lõpuks.

Kui tehtaks tasuta vahetus uuema vastu, siis vahetaks. Muidu ei näe tõesti pointi sadat euri välja käia. Sada muud kohta kuhu seda raha rohkem vaja.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 18.10.2016 07:31:52 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Ma tõmbaks enne Aminol pistiku seinast. 10 aasta(tm) aitab. Aeg on suruda telekanalitootjad nurka ja miinimum 720p pilti näitama hakata.


Word.


Millal siis Telia telekanalitootjad nurka surub ja miinimum 720p pilti näitama hakkab ? Enne pole nagu pointi boksi vahetada.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2016 08:45:21 vasta tsitaadiga

Jänes kirjutas:
indrekp kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Ma tõmbaks enne Aminol pistiku seinast. 10 aasta(tm) aitab. Aeg on suruda telekanalitootjad nurka ja miinimum 720p pilti näitama hakata.


Word.


Millal siis Telia telekanalitootjad nurka surub ja miinimum 720p pilti näitama hakkab ? Enne pole nagu pointi boksi vahetada.


Ma ei pidanud siin silmas Teliat, vaid hoopis telerivaatajaid, kes võiksid head pilti nõudma hakata. Tagasisidel on jõudu.

yawn.gif Ma olen üdini veendunud, et eestlane vaatab oma amino ja tikutopsiga pilti edasi enne kui tõrva ja hangud kätte võtab.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2016 08:47:18 vasta tsitaadiga

Kuidas te jôuate aastast-aastasse siin vinguda ja mitte midagi peale selle
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.10.2016 09:15:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ma ei pidanud siin silmas Teliat, vaid hoopis telerivaatajaid, kes võiksid head pilti nõudma hakata. Tagasisidel on jõudu

icon_lol.gif

Nagu vähe neile mainitud, et võiks HD kanaleid juurde tuua. Jah on toodud, aga selliseid mida keegi reaalselt ei vaata
Lisaks siin foorumis otse viashitile kirjutatud. Lisaks otse neilt küsitud.
Tegu on puhtalt vastu seina jooksmisega. thumbs_up.gif

Eesti kanaleid on meediaski kolgitud kehva pildi pärast, aga ei huvita see neid........ainult kulu ja kulu stampvastuseks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2016 09:20:57 vasta tsitaadiga

Tegijal juhtub. Telliti Starmani asemele Telia. Eile sai siis Telia ühendus paika. Kõigepealt pandi ruuter üles ja tehnikuga kontrolliti toimivus üle (tehnik polnud kohapeal, tegi jaamas mingeid lülitamisi). Siis hakati digiboksi üles panema ja selgus, et HDMI-kaabel ja pult komplektist puudu icon_biggrin.gif Tehnik ei osanud selle peale kah miskit kosta.
Eks tuleb klienditeenindusse helistada. Enda asjad olen kõik iseteeninduse kaudu tellinud ja seal on eraldi puldi ning HDMI kaabli valiku koht. Esinduses kohapeal Telia ühendust tellides nende kohta igatahes midagi küll ei küsitud.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 18.10.2016 09:32:56 vasta tsitaadiga

Kohalikud telekanalid (Kanal 2 ja TV3) enne suve andsid lootust, et tulevikus (määratlemata ajal) jõuab ka televaatajateni HD pilt.
Kanal 2 pidi tänavu ka oma tehnikat välja vahetama.
ot:

jeesus188, lihtsam tundub olla vasikaga võidu joosta kui Viasatiga kohalikest HD kanalitest rääkida. icon_lol.gif
Tuletab meelde:
tsitaat:

«Oleme kaalunud ETV ja ETV2 HD kvaliteedis näitamist, kuid hetkel leiame, et meie HD kanalite valik on piisavalt mitmekesine,» ütles Viasati pressiesindaja Karin Laurima.

Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.10.2016 10:28:02 vasta tsitaadiga

LongHorn, ma pidasin silmas rohkem VSB HD
Aga noh, 99,99% tuleb sisse HD pilt......mingit adekvaatset põhjendust peale selle, et meile näitamine HD´s on kallis pole

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 18.10.2016 17:46:43 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Jänes kirjutas:
indrekp kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Ma tõmbaks enne Aminol pistiku seinast. 10 aasta(tm) aitab. Aeg on suruda telekanalitootjad nurka ja miinimum 720p pilti näitama hakata.


Word.


Millal siis Telia telekanalitootjad nurka surub ja miinimum 720p pilti näitama hakkab ? Enne pole nagu pointi boksi vahetada.


Ma ei pidanud siin silmas Teliat, vaid hoopis telerivaatajaid, kes võiksid head pilti nõudma hakata. Tagasisidel on jõudu.

yawn.gif Ma olen üdini veendunud, et eestlane vaatab oma amino ja tikutopsiga pilti edasi enne kui tõrva ja hangud kätte võtab.

Ka praegu on Telia kanalivalikus selliseid SD kanaleid, mida mõni teine Eesti teenusepakkuja edastab HD-na. (Näit BBC Earth)
Ja samas Telia ise teeb ju mõnedest HD kanalitest SD versioone oma võrgus näitamiseks.
Niiet peame ikka silmas Teliat ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2016 18:02:04 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Digiboksis on põhivara ja vahevara.
Seda esimest (firmware) klient kusagilt ei näegi (versioon 4.10.1.p1_31) aga aimu annab see kui seadistuste menüüs muuta helivalik Stereo asemel Automaatne, siis võiks ressiiveris olla filmiriiuli filmide näitel 5.1 heli. (uuendatakse automaatselt või kontrollitakse restardil kui Telia väljastab uue versiooni vastavale grupile seadmetest, asub seadmes sees)

Tundub, justkui lisaks pilootgrupile, muutus uus "tarkus" ka lihtsurelikele kättesaadavaks?
http://stb-fw.mw.elion.ee/arris-vip1113?product=arris-vip1113&serial=&kernel_version=4.10.1
http://static.mw.elion.ee/dtv-fw/kernel/kreatv-bi-indur-arris-31.config_4.10.1.p1_31_st40_vip28x3.bin
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2016 20:29:42 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Tegijal juhtub. Telliti Starmani asemele Telia. Eile sai siis Telia ühendus paika. Kõigepealt pandi ruuter üles ja tehnikuga kontrolliti toimivus üle (tehnik polnud kohapeal, tegi jaamas mingeid lülitamisi). Siis hakati digiboksi üles panema ja selgus, et HDMI-kaabel ja pult komplektist puudu icon_biggrin.gif Tehnik ei osanud selle peale kah miskit kosta.
Eks tuleb klienditeenindusse helistada. Enda asjad olen kõik iseteeninduse kaudu tellinud ja seal on eraldi puldi ning HDMI kaabli valiku koht. Esinduses kohapeal Telia ühendust tellides nende kohta igatahes midagi küll ei küsitud.

LOL. Nüüd tuleb võtta digiboks kaasa ja esindusse minna. Milleks seda digiboksi sinna tarida on vaja? icon_eek.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 18.10.2016 20:31:54 vasta tsitaadiga

Kas see termin "põhivara" ongi levinud tõlge "firmware" puhul?

Miks mitte "püsivara"?
Ma selle viimasega rohkem harjunud, kuna esimene pigem raamatupidamuslik jmt. termin.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.10.2016 13:45:09 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9234533#9234533
Tea kas siia teemasse ka kunagi UHD jõuab ja ma ei mõtle 10 aasta pärast icon_razz.gif

Sellega seoses kordan ka varasemat küsimust, millele vastust ei antud ja teema läks puldile
tsitaat:

Küsiks üle pika aja, et kas mingi uuem box ka testimisel on?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2016 14:13:00 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9234533#9234533
Tea kas siia teemasse ka kunagi UHD jõuab ja ma ei mõtle 10 aasta pärast icon_razz.gif

Sellega seoses kordan ka varasemat küsimust, millele vastust ei antud ja teema läks puldile
tsitaat:

Küsiks üle pika aja, et kas mingi uuem box ka testimisel on?


Sellist võiks testida:
http://www.arris.com/products/vip5602/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2016 14:16:20 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9234533#9234533
Tea kas siia teemasse ka kunagi UHD jõuab ja ma ei mõtle 10 aasta pärast icon_razz.gif

Sellega seoses kordan ka varasemat küsimust, millele vastust ei antud ja teema läks puldile
tsitaat:

Küsiks üle pika aja, et kas mingi uuem box ka testimisel on?


Sellist võiks testida:
http://www.arris.com/products/vip5602/

Sellel on mingi grillahju funktsioon kah sees? Või misasi see punane seal ees hõõgub?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.10.2016 14:16:43 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9234533#9234533
Tea kas siia teemasse ka kunagi UHD jõuab ja ma ei mõtle 10 aasta pärast icon_razz.gif

Sellega seoses kordan ka varasemat küsimust, millele vastust ei antud ja teema läks puldile
tsitaat:

Küsiks üle pika aja, et kas mingi uuem box ka testimisel on?


Sellist võiks testida:
http://www.arris.com/products/vip5602/

Värv ka õige icon_razz.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2016 14:54:55 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9234533#9234533
Tea kas siia teemasse ka kunagi UHD jõuab ja ma ei mõtle 10 aasta pärast icon_razz.gif

Sellega seoses kordan ka varasemat küsimust, millele vastust ei antud ja teema läks puldile
tsitaat:

Küsiks üle pika aja, et kas mingi uuem box ka testimisel on?


Sellist võiks testida:
http://www.arris.com/products/vip5602/
Siin on suletud ring. Telia ei taha mingile 4K sisu pakkumisele mõeldagi, sest pole bokse millega seda vaadata. Teiselt poolt pole mõtet 4K bokse jagada, kui puudub vastav sisu mida sellega vaadata. Aga siiski ma arvan et aeg oleks küps katsetamiseks icon_smile.gif Ja LG äpp võiks seda 4K-d ilma digiboksita näidata icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.10.2016 15:10:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ja LG äpp võiks seda 4K-d ilma digiboksita näidata

See on laibastunud ju, mis sest enam torkida, varsti tugi lõppeb ja pead uue peale niikuinii kolima....... nagu teliale meeldib öelda icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2016 15:20:05 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Ja LG äpp võiks seda 4K-d ilma digiboksita näidata

See on laibastunud ju, mis sest enam torkida, varsti tugi lõppeb ja pead uue peale niikuinii kolima....... nagu teliale meeldib öelda icon_rolleyes.gif


Kaua sa vaatad mingit 2014 aasta telekat? Piinlik ju.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 19.10.2016 15:34:59 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Ja LG äpp võiks seda 4K-d ilma digiboksita näidata

See on laibastunud ju, mis sest enam torkida, varsti tugi lõppeb ja pead uue peale niikuinii kolima....... nagu teliale meeldib öelda icon_rolleyes.gif


Kaua sa vaatad mingit 2014 aasta telekat? Piinlik ju.

icon_lol.gif thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tompa
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2014




sõnum 19.10.2016 15:47:10 vasta tsitaadiga

Kui osad siin teevad seda uut menüüd maha, siis mina arvan küll, et see on parem kui vana. Käisin mõni päev tagasi ühe tuttava juures kes kasutas seda vana ja minule tundus see nii klikiaegne olema. Eks see muidugi harjumise asi. Kui veel selle 5.1 DD heli ka saaks oleks kõik OK thumbs_up.gif

See Viasati UHD boks on ka hea, Viasat ei suuda oma põhi kanaleid nagu TV3, TV6, TV1000 ja VSB isegi 1080i-s pakkuda, mis UHD boksist Viasat räägib? icon_lol.gif icon_lol.gif thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2016 15:49:32 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Ja LG äpp võiks seda 4K-d ilma digiboksita näidata

See on laibastunud ju, mis sest enam torkida, varsti tugi lõppeb ja pead uue peale niikuinii kolima....... nagu teliale meeldib öelda icon_rolleyes.gif


Kaua sa vaatad mingit 2014 aasta telekat? Piinlik ju.

Ma lähen kohe häbenema. Ma vaatan isegi 2011 aasta telekat icon_razz.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 19.10.2016 16:06:11 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Ja LG äpp võiks seda 4K-d ilma digiboksita näidata

See on laibastunud ju, mis sest enam torkida, varsti tugi lõppeb ja pead uue peale niikuinii kolima....... nagu teliale meeldib öelda icon_rolleyes.gif

Ma ~kuu aega tagasi ostsin ühe LG teleri laste tuppa just selle äpi pärast. Ilma Telia äpita poleks elu sees LG LED'i koju toonud, IPS paneel on kohutav hämaras vaatamiseks. Telia äpp kusjuures toimib siiani ilma ühegi probleemita. Seega tõesti viimane aeg see äpp ära tappa, muidu mõni klient veel harjub ära toimiva asjaga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2016 16:16:40 vasta tsitaadiga

Võin su rahustuseks öelda, et päris korralikult see äpp siiski ei tööta.
Nagu kombeks on, siis väikesed kalad on ikka sees.
Subtiitrite kuvamisega nimelt. ETV, ETV2, ETV+, FilmZoned jm kanalitel.
Aga lootust on, et fw 5.16.x peaks midagi paremaks tegema.

JazZ kirjutas:

Ma ~kuu aega tagasi ostsin ühe LG teleri laste tuppa just selle äpi pärast. Ilma Telia äpita poleks elu sees LG LED'i koju toonud, IPS paneel on kohutav hämaras vaatamiseks. Telia äpp kusjuures toimib siiani ilma ühegi probleemita. Seega tõesti viimane aeg see äpp ära tappa, muidu mõni klient veel harjub ära toimiva asjaga.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.10.2016 16:53:33 vasta tsitaadiga

Tompa kirjutas:
Kui osad siin teevad seda uut menüüd maha, siis mina arvan küll, et see on parem kui vana. Käisin mõni päev tagasi ühe tuttava juures kes kasutas seda vana ja minule tundus see nii klikiaegne olema. Eks see muidugi harjumise asi. Kui veel selle 5.1 DD heli ka saaks oleks kõik OK thumbs_up.gif

See Viasati UHD boks on ka hea, Viasat ei suuda oma põhi kanaleid nagu TV3, TV6, TV1000 ja VSB isegi 1080i-s pakkuda, mis UHD boksist Viasat räägib? icon_lol.gif icon_lol.gif thumbs_down.gif

Pane uus ja vana joonele, kasvõi kiiruse võrdluseks icon_wink.gif
Ja vanal nutil on 5.1 heli olemas teatud kanalitel, mida ma ei kasuta...ennem vähemalt oli.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2016 19:24:26 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
somnambuul kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9234533#9234533
Tea kas siia teemasse ka kunagi UHD jõuab ja ma ei mõtle 10 aasta pärast icon_razz.gif

Sellega seoses kordan ka varasemat küsimust, millele vastust ei antud ja teema läks puldile
tsitaat:

Küsiks üle pika aja, et kas mingi uuem box ka testimisel on?


Sellist võiks testida:
http://www.arris.com/products/vip5602/
Siin on suletud ring. Telia ei taha mingile 4K sisu pakkumisele mõeldagi, sest pole bokse millega seda vaadata. Teiselt poolt pole mõtet 4K bokse jagada, kui puudub vastav sisu mida sellega vaadata. Aga siiski ma arvan et aeg oleks küps katsetamiseks icon_smile.gif Ja LG äpp võiks seda 4K-d ilma digiboksita näidata icon_smile.gif


Hea, et targemaks sain, asjas sees küll aga Telia plaane 4K osas pole kuulnud.
Ma arvan, et minnakse ikka kohe 5G ja 6K peale.

Tompa kirjutas:
Kui osad siin teevad seda uut menüüd maha, siis mina arvan küll, et see on parem kui vana. Käisin mõni päev tagasi ühe tuttava juures kes kasutas seda vana ja minule tundus see nii klikiaegne olema. Eks see muidugi harjumise asi. Kui veel selle 5.1 DD heli ka saaks oleks kõik OK thumbs_up.gif

See Viasati UHD boks on ka hea, Viasat ei suuda oma põhi kanaleid nagu TV3, TV6, TV1000 ja VSB isegi 1080i-s pakkuda, mis UHD boksist Viasat räägib? icon_lol.gif icon_lol.gif thumbs_down.gif


word, seda mainisin eelmainitud 4K teemaski.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakjaak22
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2016 19:47:47 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
Siin on suletud ring. Telia ei taha mingile 4K sisu pakkumisele mõeldagi, sest pole bokse millega seda vaadata. Teiselt poolt pole mõtet 4K bokse jagada, kui puudub vastav sisu mida sellega vaadata. Aga siiski ma arvan et aeg oleks küps katsetamiseks icon_smile.gif Ja LG äpp võiks seda 4K-d ilma digiboksita näidata icon_smile.gif


Kui Telia e-poes müüdavatest telekatest on 66% juba 4K, siis võiks ka vaevaks võtta nende jaoks sisu leida, mis nad ikka niisama SD-st hiigelsuurt pilti venitavad icon_biggrin.gif

Full HD (1920 x 1080 pikslit) (17)
HD Ready (1366 x 768 pikslit) (2)
Ultra HD (3840 x 2160 pikslit) (33)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2016 19:54:20 vasta tsitaadiga

jaakjaak22, Nagu öeldud, tehnika ja telerid on alati sisust eespool olnud. Sisu pakub Netflix. telekanaleid on Eestis 0 ja satelliidi pealt leiad mõned demokanalid.

Ehk siis viitad Telia jaoks heale maaletoojale, kes 4K kanaleid impordib, ning ole hea, vaata enda rahakoti suhtes, kas jõuad ka nende eest maksta.
Kui eelnev korras, siis toob Telia ilmselt heameelega 4K digiboksi välja ning hakkab seda ka kiirete ühenduste peal pakkuma, VDSL, Gpon, KMI. (ADSL unustame ära)

Mina paneks prioriteedi SD kaotamise survestamisele ning vähemalt HD kanalite striimimisele. 4K on selline nii ja naa mis esialgu pinget ei paku kuni ekraanid juba kinosuuruses koduseinal ei ole.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2016 20:01:53 vasta tsitaadiga

indrekp, jah, sisust on eespool olnud aga eesti puhul on see ikka tõeline nali kuubis. euroopa esimene HD testkanal avati 2003 aastal, 2004 läks juba ametlikult ja sealt hakkas asi hooga edasi minema.
Põhimõtteliselt pole eesti kanalid (jätame siis ERR välja) koos muude juradega suutnud 14 aasta jooksul minna üle HD peale. Seega võib tuimalt pakkuda, et 4K kanali lootust enne aastat 2030 küll pole ja peale sedagi kahtlane.

Sama teema FOX, Fox Lifega, kus nende kanalite HD versioonid on? Väidetavalt pidid olemas olema (vähemalty kanali tootja sõnul) aga eesti operaatorid ei pidavat nendest huvitatud olema. Kes siis õigust räägib?

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud


viimati muutis salatoimik 19.10.2016 20:03:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 19.10.2016 20:02:57 vasta tsitaadiga

Tompa kirjutas:
Kui osad siin teevad seda uut menüüd maha, siis mina arvan küll, et see on parem kui vana. Käisin mõni päev tagasi ühe tuttava juures kes kasutas seda vana ja minule tundus see nii klikiaegne olema.

Kui klikiaegadest rääkida, siis see uus on samaaegne umbes.
Aga sa proovi ajamasinat kasutada, 100 kanali vahel lapata ning saatekava ja saateinfot saada ning õpi vana menüü võimalused selles osas selgeks, siis saad aru palju see vana parem, mugavam ja kiirem on.
Vana menüü loogika on uuest menüüst pika puuga ees.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.10.2016 20:10:02 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
indrekp, jah, sisust on eespool olnud aga eesti puhul on see ikka tõeline nali kuubis. euroopa esimene HD testkanal avati 2003 aastal, 2004 läks juba ametlikult ja sealt hakkas asi hooga edasi minema.
Põhimõtteliselt pole eesti kanalid (jätame siis ERR välja) koos muude juradega suutnud 14 aasta jooksul minna üle HD peale. Seega võib tuimalt pakkuda, et 4K kanali lootust enne aastat 2030 küll pole ja peale sedagi kahtlane.

Sama teema FOX, Fox Lifega, kus nende kanalite HD versioonid on? Väidetavalt pidid olemas olema (vähemalty kanali tootja sõnul) aga eesti operaatorid ei pidavat nendest huvitatud olema. Kes siis õigust räägib?

word

Eesti on ju teada tuntud maa kust kasumeid saab ja palju

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2016 20:27:50 vasta tsitaadiga

No aga kanalitootja küsib ka arvatavasti HD versiooni eest mõnevõrra kõrgemat hinda.
Telia omanikud pole ka arvatavasti vaimustuses mõttest et see HD nende kasumi arvelt peaks saabuma.
Kes selle kinni maksma peaks? 90% vaatajatest pole arvatavasti suurt sooja ega külma sellest pildi kvaliteedist.
Euro-paar paketi hinnale otsa keevitada siis on kisa taevani.

Eks tuleb loota ja oodata kuniks kvaliteeti ihalejate mass kasvab.

jeesus188, ainuüksi kasuminumbrit pole mõtet vaadata. Tuleks ikka selgeks teha, millise käibe ja investeeringute pealt see teeniti.
Kui kasum on 1M aga selleks tuleb kõigepealt 100M investeerida siis on tegemist küll kehva tootlusega.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 774, 775, 776 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.