Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2016 18:01:17 vasta tsitaadiga

http://www.forzamotorsport.net/en-us/news/fh3_october_update

Update tulemas paari tunni pärast thumbs_up.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 04.10.2016 18:14:03 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
kuidas mängu variatsiooni ja tegevusega lood on? sama moodi nagu nfsh*t rival kus sõidad ühte ja sama (sarnast) rada ning ainuke game mode on time triali erinevad variatsioonid? Ja kuidas autode füüsikaga lood on?

nagu aru saan siis ainult windows store'is mäng saadaval... peab ootama ehk tuleb karbi/muud poed versioon icon_neutral.gif



ei päris need for sh*it pole tegemist.... selle prahiga ei annagi seda võrrelda ,kõvasti etem/parem mäng... mulle meenutab pigem rohkem test drive unlimitedi mis oli omal ajal väga äge mäng. (tdu2 ei ole kahjuks mänginud) mis sa selle autode füüsika all täpselt mõtled seda ma ei oska öelda,aga kummi saab vilistad küll nii et tossu tuleb ja muidugi autode purunemisega on see et vastu puud sõites või kaljult alla kukkudes auto ei plahvata ja päris kortu ei lähe .tulevad ainult väiksed mõlgid ja triibud peale icon_biggrin.gif muidugi ei ole veel proovinud 300km/h vastu puud panna aga vastu teisi autosi sõites midagi hullu ei juhtu,saad edasi sõita icon_razz.gif

Mäng endale meeldib väga,mängima hakkates ei saa arugi kui juba 4-5 tundi läbi ja ei suuda kuidagi lõpetada icon_biggrin.gif autode valik on minu meelest ikka väga suur ja minu meelest suurem kui sellises üllitises nagu project cars muidugi võin ka eksida icon_rolleyes.gif vaevalt et see mäng steami vms kohta tuleb,kuna arvan et müüs/müüb PC peal hästi võrreldes quantum break-iga icon_smile.gif kui lasevad dlc näol ka mingeid lisapakette kunagi välja,kas siis uusi kaarte ja autosi siis on potentsiaali küll sellel mängul icon_wink.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2016 18:21:15 vasta tsitaadiga

autosi on üle 400 ja lisatakse juurde koguaeg dlc-ga.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matjuha
HV vaatleja

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2016 18:49:52 vasta tsitaadiga

Seadete alt saab peale panna auto liikumist mõjutavad kahjustused kah, aga see ei ole eriti nauditav, eriti kui online races oled ainus, kellel see peal.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2016 20:14:12 vasta tsitaadiga

HAIGE MIS PELA SEE ikka on wow. Suur vahe on, kas alustad enne auto uuendamisest vasakult paremale v ennem "ENGINE" "DRIVERTRAIN" "CONVERSION"ist v paned hoopis ennem bodykiti peale. Arvasin, et suva alustame algusest ehk siis mootorist vasakult paremale et nagunii saab max perf numbri katte aga EI. Hetkel ehitasin oma ITALIA uuesti ja alutasin hoopis sellest, et panin bodykiti peale, seejarel tegin auto neljaveoliseks, tegin kergemaks auto jne ja lopus hakkasin mootorit uuendama. Tulemus on see, et alguses oli mul KW 682, TORQ 834 , Rating 971, TOPSPEED 403 ja nüüd KW 881 , TORQ 1135 , Rating 984 .TOP SPEED 430 .

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2016 20:20:11 vasta tsitaadiga

Oled kindel, et enne hoopis midagi puudu ei olnud? Minuteada forzas küll sellist asja ei ole varem olnud, ega tohiks ka selles olla.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2016 21:39:24 vasta tsitaadiga

See kontode ostmine on legit värk?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 04.10.2016 21:40:59 vasta tsitaadiga

Kas see uuendus käib automaatselt või peab läbi win uuenduste neid taga ajama või läbi poe ?
Ma pole asjaga kursis, kuna esimene mäng läbi selle süsteemi.

Edit: nvm viskas kohe poodi kui mängu tööle panin.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 04.10.2016 21:54:42 vasta tsitaadiga

päris suur jah icon_biggrin.gif enne jooksis high settingutega väga hästi , fps55-60 kohati ainult jõnksatas midagi hullu polnud ,vaatab kas nüüd jookseb siis hullemini.

viimati muutis Gap 04.10.2016 22:16:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2016 21:56:45 vasta tsitaadiga

Ausaltöeldes, ega see patch midagi oluliselt paremaks küll ei teinud. Suuremad fps dropid surfers paradises on kadunud, kuid vahepeal ikka viskab alla ja kerge suvalise hetke stutter on ikka sees. Samuti upgrade kataloogi räme lag. Vähemalt üritavad ja äkki i7 meestel juba väga hea seis. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2016 21:56:59 vasta tsitaadiga

Mitte mingit tolku sellest uuendusest - fps käib endiselt ülesse alla. Esimene sõit peale uuendust lõppes sellega, et mäng pani ennast ühelt hetkel kinni (eelnes mõnus flickering, asukohaks kurikuulus Surfers Paradise).
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2016 22:04:26 vasta tsitaadiga

oeh, võiks ju automaagiliselt uuendada. 1.89gb.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 04.10.2016 22:43:48 vasta tsitaadiga

Kas seda drivatars ja liiklust kuskilt menüüst eemaldada ka saab ? Jube pinda käib see tihe liiklus. Driftida niigi raske ja siis veel selline liiklus ka.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2016 01:01:13 vasta tsitaadiga

Vabandan kui arutletud küsimus, ent kas seda mängu saab PC'le osta lihtsalt XBOX ONE key ostes? St. XBOX ONE key'd saab aktiveerida PC peal?

lopes39 kirjutas:
http://www.allkeyshop.com/blog/buy-forza-horizon-3-xbox-one-code-compare-prices/

3 esimest poodi müüvad seda 33 euro eest. Ma ise ostsin game2dl lehelt. Teised siin ostsid psngames-st.
Pmst saad accoundi ja vahetad parooli ja maili ära kui kätte saad.

Kui accoundi ostad, siis jääbki sulle see account, st. mängu transferida ei saa? St. kui endal juba account on, siis seda mängu selle peale ei saa accounti ostes, eks?
Kas accounti nimi on muudetav, st. peale ostu saad selle "enda omaks teha" täiesti, st. nagu teeks ise uue accounti?

Key'd omades sisestad selle lihtsalt kontole ja toimib nii Xboxi kui ka PC peal?

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2016 02:48:14 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Key'd omades sisestad selle lihtsalt kontole ja toimib nii Xboxi kui ka PC peal?
jah.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2016 09:46:49 vasta tsitaadiga

kui ainult windooza storeis siis peab ootama, ei meeldi see vägisi kontode peale surumine, steami kohto juba ammu olemas ning ei limiteeri mängu omadusi (kui just see vahepeal muutunud ei ole) - ala no sli support, no refund (steamis kasutand, toimis väga hästi), no moding, refrash rate lock.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2016 10:11:46 vasta tsitaadiga

angel, sli support on dx12 kohaselt mängutootja kätes. microsofti pood on konsoolidega ühine nii et refund on alati võimalus olnud, mis refresh rate lock? modding on ikka pigem mängu kui platvormi küsimus.
see on microsofti 1st party mäng, oodata et see muudesse poodidesse tuleb, on mõttetu.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2016 10:13:07 vasta tsitaadiga

Ega mängul 30fps lock'i peal ei ole? Aga eks kui asi tõesti ei ole sisutu same s all over again peab mingi aeg ligi võtma. Peab siis tegema uue konto pisipehme väikemees ja las siis naudivad neid kontode laviini icon_lol.gif Kuigi kuidagi ei tahaks win10 mingi kontoga kasutada... vanakooli offline account loodetavasti lubatakse jätta.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2016 10:19:33 vasta tsitaadiga

ei ole mingit 30fps locki.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RobbieEst
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2016 10:26:13 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Ega mängul 30fps lock'i peal ei ole? Aga eks kui asi tõesti ei ole sisutu same s all over again peab mingi aeg ligi võtma. Peab siis tegema uue konto pisipehme väikemees ja las siis naudivad neid kontode laviini icon_lol.gif Kuigi kuidagi ei tahaks win10 mingi kontoga kasutada... vanakooli offline account loodetavasti lubatakse jätta.

Unlocked refresh rate on olemas.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 05.10.2016 12:11:49 vasta tsitaadiga

Ajuvaba mul ütleb et mäng on refunded ja pean uuesti ostma.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 05.10.2016 12:33:57 vasta tsitaadiga

lopes39, Sama. Võtab siis müüa suportiga ühendust ja saad varsti edasi mängida. Ootan parasjagu uut maili, kus pidavat uus MS konto koos uue mänguga olema icon_biggrin.gif Küsisin, kas sellist asja hakkab veel juhtuma, mispeale tuli vastuseks, et mitte kunagi enam. Saved pidavat alles jääma. Ja saadavad uue konto 24h jooksul. Vbl seal sinu teemas käib asi kiirem.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 05.10.2016 12:34:53 vasta tsitaadiga

Ma tegin juba paypal-is refundi.
Ehk siis üritan seda teha seal. Pole varem teinud ja ei oska eriti ka nagu.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2016 12:37:58 vasta tsitaadiga

savegame on seotud microsofti kontoga. saved jäävad siis alles, kui mäng on ostetud kontoga sikutatud ja mängisid oma põhikontoga.
millise kontoga mängisite? icon_smile.gif

kontode ostmine on tore ja ilus (kuigi selgelt keelatud), nii kaua kuniks ise riskidest õigesti aru saate.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2016 12:40:50 vasta tsitaadiga

noh, kui mängisite selle kontoga, millega mängu ostsite, siis uuel ostmisel saategi oma kokkuhoitud 27€ eest uuesti 0st alustada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2016 12:41:33 vasta tsitaadiga

ma ikka ise mängin ka oma põhikontoga...
et isegi kui mingi jama on siis save gamed alles.
õnneks mul pole mingit jama olnud ja asi toimib...
tundub ,et jama on nende kontodega kui neil kinni see asi jooksis ja piisavalt võtmeid ei olnud...
ilmselt leiti lahendus mingi susser vusseri kaudu.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2016 12:50:46 vasta tsitaadiga

Kas jõuab ükskord kohale, et igasuguste kontode ostmine, on selgelt krediitkaardipettuste ja varguste toetamine? Sisuliselt sama, aga juba järgmine level tavalisest piraatlusest. Piraatluse puhul jääb potentsiaalne tulu saamata, siis igasugu kontode jebimise puhul võib lõpuks Developer oma rahakotist selle refundi teha ja vahendaja laob rõõmsalt raha taskusse.

E: Teeks ettepaneku, et IGASUGUNE kontode ostmise, müümise ja muu jebimise jutt siit kustutada ja ära keelata. Vähemalt sama hull kui piraatlusest siin rääkida.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.


viimati muutis painkillah 05.10.2016 12:51:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2016 12:51:58 vasta tsitaadiga

painkillah, mõttetu lahmiv väide.

siin teemas kajastatud juhused on ju lihtsalt puhas pettus.
tehakse konto, ostetakse mäng peale, müüakse paari päeva jooksul maha ja siis võetakse mängule refund. kontod ja maksevahendid on disposable ja ongi kergelt teenitud 30€ olemas icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 05.10.2016 12:52:40 vasta tsitaadiga

londiste, Ma oleks koodi ostnud, aga neid koode ei müüda eraldi poodides.
Konto ostmine on esimest korda mul.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2016 12:52:50 vasta tsitaadiga

Kui sa tood mulle mõistliku põhjenduse, et miks müüakse võtmete asemel kontosid, siis võtan oma sõnad tagasi.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2016 13:00:29 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
painkillah, mõttetu lahmiv väide.

siin teemas kajastatud juhused on ju lihtsalt puhas pettus.
tehakse konto, ostetakse mäng peale, müüakse paari päeva jooksul maha ja siis võetakse mängule refund. kontod ja maksevahendid on disposable ja ongi kergelt teenitud 30€ olemas icon_smile.gif


Ma ei väida, et kontode ostmine on legaalne, aga antud juhul kui konto läheb lukku, saadab müüja (vähemalt psngames) ju uue asemele.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2016 13:07:04 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Kui sa tood mulle mõistliku põhjenduse, et miks müüakse võtmete asemel kontosid, siis võtan oma sõnad tagasi.
protesteerisin su selgete krediitkaardipettuste ja varguste väite peale.
lisaks on su arusaam refundidest kõver.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2016 13:17:05 vasta tsitaadiga

No mis ta muud siis on? Kauplemine selliste kontodega ei ole enamuse ajast ausate tagamõtetega.
Refundi koha pealt on agasid rohkem. Paljudel juhtudel klaarib viimase otsa ikkagi developer (just nt kahtlaste saitide võtmete müümise puhul) .

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2016 13:41:10 vasta tsitaadiga

Paljud key'd kontod jms. ostetakse ilmselt mingite a'la CSGO kastide müügist ja a'la kaevandatud coinide trademise jne. teel. Ei maksa kohe kõike maksimaalselt keelama hakata... lihtsalt ostes tasub riskiga arvestada.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2016 13:47:13 vasta tsitaadiga

Enamus juhtudel on TOS iga kontode müük ka keelatud. Seega pole põhjust miks peaks seda lubama.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2016 13:55:16 vasta tsitaadiga

Ära ole nüüd politsei ja poltergeist. TOS'id keelavad paljusid asju.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2016 14:10:19 vasta tsitaadiga

ka mina eelistaks, kui siin neid kontode äritsemise asju pikalt ei arutaks. lihtsalt põhjusel, et tegemist on selgelt ja üheselt keelatud tegevusega niing sellest tulenevalt on täiesti loogiliselt ostjale tugi täiesti olematu.
ei ole mõtet hakata tegema mingeid meelevaldseid sidumisi krediitkaardipettuste ja varastatud kontodega.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 05.10.2016 16:00:15 vasta tsitaadiga

Mäng jätkub samast kohast. Midagi kaduma ei läinud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.10.2016 16:31:35 vasta tsitaadiga

parasitego kirjutas:
Mul on aeg-ajalt sellised vahvad efektid:

Spoiler Spoiler Spoiler
Videomälu täis?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2016 17:48:15 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
parasitego kirjutas:
Mul on aeg-ajalt sellised vahvad efektid:

Spoiler Spoiler Spoiler
Videomälu täis?


Võimalik, kuid väheke veider on see, et selline vilkumine oli mängus ühes graafiliselt vähem nõudlikumas alas (minu arvates). Praegu viskasin EVGA Precision X-i taustale mõõtma ja mäng õgib enamus saadaval olevast 4GB videomälust ära (mängu enda poolt soovitatud high seaded, kuid kruvisn MSAA ning anistropic filtering-i alla 4x peale, FXAA off). Raske uskuda, et 1920x1200 resol jääb mäng hätta sellepärast, et videmälu on vähevõitu (pigem on devvidel küllaga arenguruumi asjade optimeerimisel).
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ESTCrak3r
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.02.2016




sõnum 05.10.2016 18:59:56 vasta tsitaadiga

Plaan endal ka mäng ligi võtta,ainuke küsimus teemat jälgides,kust siis lõppude lõpuks odavam või mõistlikum osta on icon_lol.gif plaan oleks täna kuskilt ära osta.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 05.10.2016 19:01:12 vasta tsitaadiga

Võta win storest ära, mäng ju korralik ja endal vähem nssimist pärast.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2016 19:02:17 vasta tsitaadiga

Minu kasutajale tehti ka refundi icon_biggrin.gif. Loodan, et see mingit probleemi eitekita ka ma enda hotmaili peale mangu peale pand/muutnud, et ma vist eisaa PSNi hotmailigagi sisse logida.
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 05.10.2016 20:29:11 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Võta win storest ära, mäng ju korralik ja endal vähem nssimist pärast.


Lõpuks ka üks asjalik post thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 05.10.2016 23:20:37 vasta tsitaadiga

Tekkis Championshipse tehes väike dilemma, nimelt olen sunnitud ilmselt ostma ühe nendest kallitest retromasinatest. Kõige odavam Alfa Romeo algab miljonist rahast. Kas tuleb võimalus neid loosoga võita või peab ikkagi milli välja käima, et edasi saaks?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2016 23:47:31 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
Tekkis Championshipse tehes väike dilemma, nimelt olen sunnitud ilmselt ostma ühe nendest kallitest retromasinatest. Kõige odavam Alfa Romeo algab miljonist rahast. Kas tuleb võimalus neid loosoga võita või peab ikkagi milli välja käima, et edasi saaks?


Barn Finds-idega ei saa probleemi lahendada? http://www.ign.com/wikis/forza-horizon-3/Barn_Finds
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 06.10.2016 03:29:31 vasta tsitaadiga

Vaatan 970 jääb selles mängus natuke alla juba või on asi millegis muus, st vbl optimeerivad veel aga tundub, et jääb juba FULLHD's veits lahjaks. Samas kui seadeid veits alla tuua siis saab pildi libedaks küll. Aeg hakata vaatama, mis on tulemas aga ootaks ikka veel natuke selle kiire asjaga icon_biggrin.gif
Samas prose vahetamiseks veel põhjust ei näe. Pigem kiiremad mälud ja uus kõvem gpu asemele sebida.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2016 09:32:19 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
Vaatan 970 jääb selles mängus natuke alla juba või on asi millegis muus, st vbl optimeerivad veel aga tundub, et jääb juba FULLHD's veits lahjaks. Samas kui seadeid veits alla tuua siis saab pildi libedaks küll. Aeg hakata vaatama, mis on tulemas aga ootaks ikka veel natuke selle kiire asjaga icon_biggrin.gif
Samas prose vahetamiseks veel põhjust ei näe. Pigem kiiremad mälud ja uus kõvem gpu asemele sebida.


Mäng on optimeerimata.
GTX 1080 meestel ka mäng jõnkab
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HZo
HV kasutaja
HZo

liitunud: 29.06.2009




sõnum 06.10.2016 10:09:34 vasta tsitaadiga

puik17, Sul on õigus. Kui enne patchi oli 4770k + gtx970 kooslus vägagi nauditav kui 0 tuum kinni panna.
Nüüd peale viimast patchi ja kaardivahetust ei ole isegi gtx1080 kaardiga midagi teha. MS saab endale korraliku refundi laine, kui redditit ja Forza foorumit lugeda.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2016 14:37:44 vasta tsitaadiga

Viimane patch natuke ikka leevendas olukorda, aga mitte oluliselt. Hullemaks küll ei läinud. HZo, restarti oled ikka teinud vahepeal? Ma olen tähele pannud, et kui mäng crashib, siis peale seda enam gpu klokke üles ei saa. Paar korda oli ka nii, et isegi peale restarti olid klokid liiga madalal ja siis jääb tõesti GPU jalgu. Ma ei arva, et 970 väga lahjaks jääks, pigem on jätkuvalt ikkagi debiilse DRM'i ja üleliigse cpu kasutuse taga asi kinni. icon_wink.gif

Ma tahtsin seda küsida, et kas EST1 klubis 5 miljoni weekly XP'ga inimesed tööl või koolis ei käi? icon_biggrin.gif Või mismoodi selline number saavutatakse? Mul on terve mängitud aja pealegi kokku vaid miljoni kanti. Ise lõpetasin just viimase showcase ja suht pettumus oli, kui mingit erilist auhinda ei saanudki. Pappi ja XP'd kukkus vähem kui suvalises sõidus ja peale seda visati uhkelt lõputiitrid ette. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.