|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
k3st
HV vaatleja
liitunud: 21.07.2005
|
04.09.2016 12:29:59
|
|
|
| dr454 kirjutas: |
| Kas eestikeelt saab sellele pillile? |
Sisestamiskeeleks saab küll, kuid menüükeeleks mitte!
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
05.09.2016 15:45:22
|
|
|
| k3st kirjutas: |
| dr454 kirjutas: |
| Kas eestikeelt saab sellele pillile? |
Sisestamiskeeleks saab küll, kuid menüükeeleks mitte! |
Isegi Morelocale2 abil ei saa?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
surender007
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2002
|
06.09.2016 22:54:12
|
|
|
| Need kes tahavad soome tellida siis minge parem soomes elisa esindusest läbi ja saate sama hinnaga mis oneplus lehel. Lisaks saate garantii korral põõrduda soome elisasse...
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
07.09.2016 09:47:30
|
|
|
| surender007 kirjutas: |
| Need kes tahavad soome tellida siis minge parem soomes elisa esindusest läbi ja saate sama hinnaga mis oneplus lehel. Lisaks saate garantii korral põõrduda soome elisasse... |
ja millal estoonjast osta saab?!
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
07.09.2016 09:52:40
|
|
|
| sweezy kirjutas: |
| surender007 kirjutas: |
| Need kes tahavad soome tellida siis minge parem soomes elisa esindusest läbi ja saate sama hinnaga mis oneplus lehel. Lisaks saate garantii korral põõrduda soome elisasse... |
ja millal estoonjast osta saab?!  |
See küsimus tuleks vast Elisa Eesti esindusele edastada?
Kunagi oli juttu, et peaks tulemas olema...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
07.09.2016 10:13:28
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| sweezy kirjutas: |
| surender007 kirjutas: |
| Need kes tahavad soome tellida siis minge parem soomes elisa esindusest läbi ja saate sama hinnaga mis oneplus lehel. Lisaks saate garantii korral põõrduda soome elisasse... |
ja millal estoonjast osta saab?!  |
See küsimus tuleks vast Elisa Eesti esindusele edastada?
Kunagi oli juttu, et peaks tulemas olema... |
Done, eks näis mis vastavad.
Eriti kiired
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaztastic
HV kasutaja

liitunud: 18.06.2014
|
07.09.2016 14:33:47
|
|
|
| Mulle vastasid ka Elisast kunagi, et enne oktoobri lõppu/novembri algust oodata pole. Demo telefonid pidid neil juba olemas olema.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EastoN
HV vaatleja
liitunud: 29.08.2016
|
11.09.2016 11:33:11
|
|
|
| Nüüd juba ei tea, kas osta Hiinast või ootama. Kes teab, kas võivad olla mingid probleemid garantiiga, kui Hiinast ostan?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaztastic
HV kasutaja

liitunud: 18.06.2014
|
12.09.2016 17:18:08
|
|
|
Oota homseni ja osta Oneplus kodukalt.
Edit: Ostsin ära, Estimated delivery Sep 21, 2016
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heix35
HV vaatleja
liitunud: 19.10.2014
|
12.09.2016 19:34:49
|
|
|
| Mis moodi sinul septembris jõuab? Ma täna tellisin ja estimated delivery oct 10
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaztastic
HV kasutaja

liitunud: 18.06.2014
|
12.09.2016 19:41:31
|
|
|
| Ei oska öelda, võibolla shipivad varem, sest võtsin case ka. Estimated dispatch 14.sept ja delivery 21.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitzzzz
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2010
|
12.09.2016 22:10:53
|
|
|
| Snaztastic kirjutas: |
| Ei oska öelda, võibolla shipivad varem, sest võtsin case ka. Estimated dispatch 14.sept ja delivery 21. |
Mul samad kuupäevad, tellisin umbes tund pärast meili saamist koos nahast ümbrisega. Umbes 20€ eest oleks selleks nädalaks ka saanud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaztastic
HV kasutaja

liitunud: 18.06.2014
|
12.09.2016 22:52:02
|
|
|
| Heix35 kirjutas: |
| Mis moodi sinul septembris jõuab? Ma täna tellisin ja estimated delivery oct 10 |
Tellisid Soft goldi? Foorumis lugesin, et nende delivery date pidi segast peksma. Jõudma peaksid ikka kusagil nädalaga.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heix35
HV vaatleja
liitunud: 19.10.2014
|
13.09.2016 06:47:22
|
|
|
| Soft gold jah. No eks näis kuna ta jõuab siis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
13.09.2016 07:37:17
|
|
|
| Oleksin huvitatud ikkagi ühest carbon kestast, kui keegi pealinnas tellib, siis võtaksin punti.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RyDos
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2007
|
13.09.2016 19:01:44
... |
|
|
| Sai ka täna tellitud...eks näis millal jõuab...
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaztastic
HV kasutaja

liitunud: 18.06.2014
|
21.09.2016 06:04:12
|
|
|
Sain siis täna enda oma kätte. Esmamulje
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
21.09.2016 07:25:39
|
|
|
| Nonii, kuna keegi mulle carbon kesta tellida ei taha, siis plaanin ise tellida. Kas oleks veel kellelgi millegi järele soovi? Saatmine oli 6.30€, kui õieti meeles ja 100€ täitumisel for free. Kui saaks mõne inimese veel punti, teeks tellimuse ära, näiteks pühapäeva õhtul.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wezz
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2008
|
22.09.2016 17:32:59
|
|
|
| Kuskil Tallinnas/Pärnus klaasikilet ka pakutakse? Augusti lõpus käisin mitmetes kohtades ja kuskil ei olnud.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
23.09.2016 14:28:33
|
|
|
| Tõenäoliselt ei ole, lihtsam tellida aliexpressist vms laadsest kohast.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stks
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wezz
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2008
|
23.09.2016 15:03:14
|
|
|
| See €15 ja ilmselt pole curved ka ehk ei kata servi ära. Mõistlikum oleks vist originaal tellida, aga hetkel out of stock.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Trxz
HV vaatleja
liitunud: 02.03.2012
|
25.09.2016 11:26:09
|
|
|
Kellelgi veel teel?
Dispatch 21
Delivery 28
Loodan, et tuleb varem ikka?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Harrison
HV veteran

liitunud: 13.08.2010
|
26.09.2016 11:44:44
|
|
|
| Hoian ka asjal silma peal.
|
|
| Kommentaarid: 286 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
255 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sonex
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2005
|
26.09.2016 13:02:38
|
|
|
Käsin täna seda kohapeal paigaldamas, aga selgus et OP3-mele see ei sobi, mis siis et OP3 kirjad peal :/
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Éxxon
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2007
|
01.10.2016 18:31:44
|
|
|
| Trxz kirjutas: |
Kellelgi veel teel?
Dispatch 21
Delivery 28
Loodan, et tuleb varem ikka? |
Täpselt samad kuupäevad. Tellimuse tegin juba 22. septembril.
Ka kerge lootus sees, et tuleb varem.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snatsnoff
HV vaatleja
liitunud: 01.10.2016
|
01.10.2016 20:08:38
|
|
|
Kui ma OnePlus 3 tellin. Oneplus.net lehelt, siis mingeid käibemakse ja värgendusi juurde ei tule? Maksan 399€ ja kõik?
Ise omanud iphone ja htc-si ja samsung s5.
Ootan huviga oneplusi ostmist. Midagi uut ja huvitavat.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
01.10.2016 20:10:03
|
|
|
| Snatsnoff kirjutas: |
| Kui ma OnePlus 3 tellin. Oneplus.net lehelt, siis mingeid käibemakse ja värgendusi juurde ei tule? Maksan 399€ ja kõik? |
Täpselt nii, lisandub ainult transpordikulu...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stks
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
01.10.2016 20:11:22
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| Snatsnoff kirjutas: |
| Kui ma OnePlus 3 tellin. Oneplus.net lehelt, siis mingeid käibemakse ja värgendusi juurde ei tule? Maksan 399€ ja kõik? |
Täpselt nii, lisandub ainult transpordikulu... |
Free shipping
for orders over 100,00 €
_________________ Minu loogika jääb minu loogikaks |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
01.10.2016 20:12:24
|
|
|
| stks kirjutas: |
Free shipping
for orders over 100,00 € |
Ahsoo, no siis ei lisandu enam üldse midagi...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snatsnoff
HV vaatleja
liitunud: 01.10.2016
|
01.10.2016 21:07:03
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| stks kirjutas: |
Free shipping
for orders over 100,00 € |
Ahsoo, no siis ei lisandu enam üldse midagi...  |
Tänud. Ma siin lugesin tolli mingisuguseid lehti ja ei saanud enam aru midagi lõpuks ^^ Tellin homme ära
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
02.10.2016 01:03:05
|
|
|
| Saadetis saadetakse Euroopast, hind on täpselt see, mis välja näidatakse ja toll ega keegi vahele ei sega.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heix35
HV vaatleja
liitunud: 19.10.2014
|
03.10.2016 09:54:50
|
|
|
Kas praegust on tõesti laoseis nii niru et tuleb kuuaega kohale?
Panin tellimuse sisse 12 september. Tänase seisuga pole veel teele pandud.
Tellisin kuldse, mõned hõbeda mehed said nädalaga kätte.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Trxz
HV vaatleja
liitunud: 02.03.2012
|
03.10.2016 14:40:22
|
|
|
| Heix35 kirjutas: |
Kas praegust on tõesti laoseis nii niru et tuleb kuuaega kohale?
Panin tellimuse sisse 12 september. Tänase seisuga pole veel teele pandud.
Tellisin kuldse, mõned hõbeda mehed said nädalaga kätte. |
22. september kui tellisin oli Soft Gold Out of Stock, sama ka tänase seisuga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Heix35
HV vaatleja
liitunud: 19.10.2014
|
03.10.2016 17:34:00
|
|
|
12 september tulid müüki need oneplusid uuesti, ilmselt läksid nagu soojad saiad need soft goldid.
Kodulehelt order statust vaadates siis oleks pidanud tänasel kuupäeval Estimated dispatch olema kuid ei ole midagi muutunud.
Kuuaega ootamist ajab vist närviliseks:D
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Trxz
HV vaatleja
liitunud: 02.03.2012
|
04.10.2016 19:49:38
|
|
|
kas mõni pikaaegne omanik saaks sõna võtta? loen neid viimaseid kommentaare O+ fb lehelt ja vaikselt hirm
ooteaeg ka nii pikk, et emotsiooni pealt ostetud telefonile tekib tahtmine varsti cancel panna
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
04.10.2016 20:06:43
|
|
|
Mis sõnavõttu sa ootad?
Telefoniga rahul siiani.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RyDos
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2007
|
04.10.2016 23:07:55
|
|
|
Enne oli Galaxy note 2...akuga sain 12h kuigi oli 3100mah, Nüüd 2,5 päeva, ekraani reso on ka parem 720 vs 1080, aga parim asi on vast see 20 min 60+% aku laadimine, vana note istus ainult laadijas päevad läbi, seda uut ei julge laadima pannagi juba täis:)
Ainuke miinus minu jaoks on, et 64GB mälukaart jäi nüüd kasutamata...mõtlen, et kas läbi OTG saab kasutada? keegi teab täpsustada?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Trxz
HV vaatleja
liitunud: 02.03.2012
|
05.10.2016 10:23:03
|
|
|
| RyDos kirjutas: |
Enne oli Galaxy note 2...akuga sain 12h kuigi oli 3100mah, Nüüd 2,5 päeva, ekraani reso on ka parem 720 vs 1080, aga parim asi on vast see 20 min 60+% aku laadimine, vana note istus ainult laadijas päevad läbi, seda uut ei julge laadima pannagi juba täis:)
Ainuke miinus minu jaoks on, et 64GB mälukaart jäi nüüd kasutamata...mõtlen, et kas läbi OTG saab kasutada? keegi teab täpsustada? |
"USB OTG and cloud storage are gonna be your only options besides using the internal storage."
Micro SD Card Alternative? | OnePlus 3
http://forum.xda-developers.com/oneplus-3/help/micro-sd-card-alternative-t3473644
|
|
| tagasi üles |
|
 |
JRISETH
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.04.2011
|
07.10.2016 00:04:24
|
|
|
| Mul mõned OP3 kaitseklaasid pakkuda kui kedagi peaks huvitama, ei ole päris edge-to-edge. Pole veel ise korraliku edge-to-edge näinud, ka OnePlusi ametlik kahtlane (võtab ekraaniruumi ära st kui tekst läheb täitsa servani välja näeb täht-kaks nägemata).
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2007
|
11.10.2016 11:41:00
|
|
|
Tellisin omale ka selle viguri ära. Esmapilgul ei pööranud tähelepanu aga nüüd vaatan, et estimated dispatch on 04.11.2016.
Eks siis paistab, kas saab varem kätte või mitte.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skewp
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2008
|
11.10.2016 16:56:42
|
|
|
Kas keegi on Soomest Elisast ka endale OnePlus 3 soetanud? Oneplus.net kaudu tundub ca kuu aega tulevat, lihtsam tundub lasta mõnel kalevipojal endale kaasa tuua, kui nädala lõpus koju tulevad.
_________________ Täpne 3D skanneerimine | Aerofotod | Aerovideod | |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaztastic
HV kasutaja

liitunud: 18.06.2014
|
11.10.2016 21:58:40
|
|
|
Sõber ostis endale. Sai euro odavamalt kui 399
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JRISETH
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.04.2011
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Trxz
HV vaatleja
liitunud: 02.03.2012
|
13.10.2016 10:42:38
|
|
|
ma panin cancel sellele tellimusele igatahes
Elisast sain vastuse, et telefon tuleb kindlasti, aga pole aimugi millal
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JRISETH
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.04.2011
|
13.10.2016 20:52:59
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
http://geenius.ee/uudis/oneplus-kaalub-uue-hiigelsuure-telefoni-turule-toomist
| tsitaat: |
Tootmisega kursis isikud on portaalile GSMarena rääkinud, et OnePlus on pidanud ajutiselt peatama oma OnePlus 3 mudeli tootmise, kuna nad ei suuda tarnida piisavalt AMOLED-ekraane. Sellest tulenevalt plaanib OnePlus välja tulla uue mudeliga, kus on 6-tolline LCD ekraan ning Snapdragon 821 protsessor.
GSMarena andmetel on hetkel OnePlusi telefone ette tellitud nõnda palju, et uued tellimused võetakse ette alles kolme nädala möödumisel tellimisest. Klienditoe sõnul on näiteks kuldne värvitoon täielikult välja müüdud. |
|
Üks asutajatest kirjutab ise foorumisse "AMOLED > IPS" ja nad peaksid tooma IPS ekraaniga telefoni välja? Talk about shooting themselves in the foot, täielik jama rumour imo.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stks
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
13.10.2016 21:04:59
|
|
|
| JRISETH kirjutas: |
| Tanel kirjutas: |
http://geenius.ee/uudis/oneplus-kaalub-uue-hiigelsuure-telefoni-turule-toomist
| tsitaat: |
Tootmisega kursis isikud on portaalile GSMarena rääkinud, et OnePlus on pidanud ajutiselt peatama oma OnePlus 3 mudeli tootmise, kuna nad ei suuda tarnida piisavalt AMOLED-ekraane. Sellest tulenevalt plaanib OnePlus välja tulla uue mudeliga, kus on 6-tolline LCD ekraan ning Snapdragon 821 protsessor.
GSMarena andmetel on hetkel OnePlusi telefone ette tellitud nõnda palju, et uued tellimused võetakse ette alles kolme nädala möödumisel tellimisest. Klienditoe sõnul on näiteks kuldne värvitoon täielikult välja müüdud. |
|
Üks asutajatest kirjutab ise foorumisse "AMOLED > LCD" ja nad peaksid tooma IPS ekraaniga telefoni välja? Talk about shooting themselves in the foot, täielik jama rumour imo. |
_________________ Minu loogika jääb minu loogikaks |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitzzzz
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2010
|
14.10.2016 18:03:46
|
|
|
| Kas siin endiselt mõnel soovi lisavarustust tellida? Ise oleksin huvitatud Black Apricot kestast.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|