Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus 3/3T märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
k3st
HV vaatleja

liitunud: 21.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2016 12:29:59 vasta tsitaadiga

dr454 kirjutas:
Kas eestikeelt saab sellele pillile?


Sisestamiskeeleks saab küll, kuid menüükeeleks mitte!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2016 15:45:22 vasta tsitaadiga

k3st kirjutas:
dr454 kirjutas:
Kas eestikeelt saab sellele pillile?


Sisestamiskeeleks saab küll, kuid menüükeeleks mitte!


Isegi Morelocale2 abil ei saa?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
surender007
HV kasutaja
surender007

liitunud: 13.09.2002




sõnum 06.09.2016 22:54:12 vasta tsitaadiga

Need kes tahavad soome tellida siis minge parem soomes elisa esindusest läbi ja saate sama hinnaga mis oneplus lehel. Lisaks saate garantii korral põõrduda soome elisasse...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2016 09:47:30 vasta tsitaadiga

surender007 kirjutas:
Need kes tahavad soome tellida siis minge parem soomes elisa esindusest läbi ja saate sama hinnaga mis oneplus lehel. Lisaks saate garantii korral põõrduda soome elisasse...

icon_eek.gif icon_rolleyes.gif ja millal estoonjast osta saab?! icon_lol.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2016 09:52:40 vasta tsitaadiga

sweezy kirjutas:
surender007 kirjutas:
Need kes tahavad soome tellida siis minge parem soomes elisa esindusest läbi ja saate sama hinnaga mis oneplus lehel. Lisaks saate garantii korral põõrduda soome elisasse...

icon_eek.gif icon_rolleyes.gif ja millal estoonjast osta saab?! icon_lol.gif


See küsimus tuleks vast Elisa Eesti esindusele edastada?
Kunagi oli juttu, et peaks tulemas olema...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2016 10:13:28 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
sweezy kirjutas:
surender007 kirjutas:
Need kes tahavad soome tellida siis minge parem soomes elisa esindusest läbi ja saate sama hinnaga mis oneplus lehel. Lisaks saate garantii korral põõrduda soome elisasse...

icon_eek.gif icon_rolleyes.gif ja millal estoonjast osta saab?! icon_lol.gif


See küsimus tuleks vast Elisa Eesti esindusele edastada?
Kunagi oli juttu, et peaks tulemas olema...


Done, eks näis mis vastavad.

Eriti kiired icon_eek.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaztastic
HV kasutaja
Snaztastic

liitunud: 18.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2016 14:33:47 vasta tsitaadiga

Mulle vastasid ka Elisast kunagi, et enne oktoobri lõppu/novembri algust oodata pole. Demo telefonid pidid neil juba olemas olema.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EastoN
HV vaatleja

liitunud: 29.08.2016




sõnum 11.09.2016 11:33:11 vasta tsitaadiga

Nüüd juba ei tea, kas osta Hiinast või ootama. Kes teab, kas võivad olla mingid probleemid garantiiga, kui Hiinast ostan?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaztastic
HV kasutaja
Snaztastic

liitunud: 18.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2016 17:18:08 vasta tsitaadiga

Oota homseni ja osta Oneplus kodukalt.


Edit: Ostsin ära, Estimated delivery Sep 21, 2016
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heix35
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2014




sõnum 12.09.2016 19:34:49 vasta tsitaadiga

Mis moodi sinul septembris jõuab? Ma täna tellisin ja estimated delivery oct 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaztastic
HV kasutaja
Snaztastic

liitunud: 18.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2016 19:41:31 vasta tsitaadiga

Ei oska öelda, võibolla shipivad varem, sest võtsin case ka. Estimated dispatch 14.sept ja delivery 21.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitzzzz
HV vaatleja
raitzzzz

liitunud: 28.07.2010




sõnum 12.09.2016 22:10:53 vasta tsitaadiga

Snaztastic kirjutas:
Ei oska öelda, võibolla shipivad varem, sest võtsin case ka. Estimated dispatch 14.sept ja delivery 21.

Mul samad kuupäevad, tellisin umbes tund pärast meili saamist koos nahast ümbrisega. Umbes 20€ eest oleks selleks nädalaks ka saanud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaztastic
HV kasutaja
Snaztastic

liitunud: 18.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2016 22:52:02 vasta tsitaadiga

Heix35 kirjutas:
Mis moodi sinul septembris jõuab? Ma täna tellisin ja estimated delivery oct 10


Tellisid Soft goldi? Foorumis lugesin, et nende delivery date pidi segast peksma. Jõudma peaksid ikka kusagil nädalaga.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heix35
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2014




sõnum 13.09.2016 06:47:22 vasta tsitaadiga

Soft gold jah. No eks näis kuna ta jõuab siis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2016 07:37:17 vasta tsitaadiga

Oleksin huvitatud ikkagi ühest carbon kestast, kui keegi pealinnas tellib, siis võtaksin punti.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RyDos
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2007




sõnum 13.09.2016 19:01:44 ... vasta tsitaadiga

Sai ka täna tellitud...eks näis millal jõuab...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaztastic
HV kasutaja
Snaztastic

liitunud: 18.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2016 06:04:12 vasta tsitaadiga

Sain siis täna enda oma kätte. Esmamulje thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2016 07:25:39 vasta tsitaadiga

Nonii, kuna keegi mulle carbon kesta tellida ei taha, siis plaanin ise tellida. Kas oleks veel kellelgi millegi järele soovi? Saatmine oli 6.30€, kui õieti meeles ja 100€ täitumisel for free. Kui saaks mõne inimese veel punti, teeks tellimuse ära, näiteks pühapäeva õhtul.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wezz
HV vaatleja
wezz

liitunud: 05.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2016 17:32:59 vasta tsitaadiga

Kuskil Tallinnas/Pärnus klaasikilet ka pakutakse? Augusti lõpus käisin mitmetes kohtades ja kuskil ei olnud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2016 14:28:33 vasta tsitaadiga

Tõenäoliselt ei ole, lihtsam tellida aliexpressist vms laadsest kohast.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stks
HV kasutaja
stks

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2016 14:59:21 vasta tsitaadiga

https://www.kannukas.ee/id/kataloog/act/seadista/toode/4918/
Seda mõtled või tavalist kilet?

_________________
Minu loogika jääb minu loogikaks
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wezz
HV vaatleja
wezz

liitunud: 05.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2016 15:03:14 vasta tsitaadiga

See €15 ja ilmselt pole curved ka ehk ei kata servi ära. Mõistlikum oleks vist originaal tellida, aga hetkel out of stock.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trxz
HV vaatleja

liitunud: 02.03.2012




sõnum 25.09.2016 11:26:09 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel teel?
Dispatch 21
Delivery 28


Loodan, et tuleb varem ikka?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harrison
HV veteran
Harrison

liitunud: 13.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2016 11:44:44 vasta tsitaadiga

Hoian ka asjal silma peal.
Kommentaarid: 286 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 255
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sonex
HV kasutaja
sonex

liitunud: 27.09.2005




sõnum 26.09.2016 13:02:38 vasta tsitaadiga

stks kirjutas:
https://www.kannukas.ee/id/kataloog/act/seadista/toode/4918/
Seda mõtled või tavalist kilet?


Käsin täna seda kohapeal paigaldamas, aga selgus et OP3-mele see ei sobi, mis siis et OP3 kirjad peal :/
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Éxxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2016 18:31:44 vasta tsitaadiga

Trxz kirjutas:
Kellelgi veel teel?
Dispatch 21
Delivery 28


Loodan, et tuleb varem ikka?


Täpselt samad kuupäevad. Tellimuse tegin juba 22. septembril.
Ka kerge lootus sees, et tuleb varem.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snatsnoff
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2016




sõnum 01.10.2016 20:08:38 vasta tsitaadiga

Kui ma OnePlus 3 tellin. Oneplus.net lehelt, siis mingeid käibemakse ja värgendusi juurde ei tule? Maksan 399€ ja kõik?

Ise omanud iphone ja htc-si ja samsung s5.
Ootan huviga oneplusi ostmist. Midagi uut ja huvitavat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2016 20:10:03 vasta tsitaadiga

Snatsnoff kirjutas:
Kui ma OnePlus 3 tellin. Oneplus.net lehelt, siis mingeid käibemakse ja värgendusi juurde ei tule? Maksan 399€ ja kõik?


Täpselt nii, lisandub ainult transpordikulu...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stks
HV kasutaja
stks

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2016 20:11:22 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Snatsnoff kirjutas:
Kui ma OnePlus 3 tellin. Oneplus.net lehelt, siis mingeid käibemakse ja värgendusi juurde ei tule? Maksan 399€ ja kõik?


Täpselt nii, lisandub ainult transpordikulu...

Free shipping
for orders over 100,00 €

_________________
Minu loogika jääb minu loogikaks
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2016 20:12:24 vasta tsitaadiga

stks kirjutas:
Free shipping
for orders over 100,00 €


Ahsoo, no siis ei lisandu enam üldse midagi... icon_biggrin.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snatsnoff
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2016




sõnum 01.10.2016 21:07:03 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
stks kirjutas:
Free shipping
for orders over 100,00 €


Ahsoo, no siis ei lisandu enam üldse midagi... icon_biggrin.gif


Tänud. Ma siin lugesin tolli mingisuguseid lehti ja ei saanud enam aru midagi lõpuks ^^ Tellin homme ära
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.10.2016 01:03:05 vasta tsitaadiga

Saadetis saadetakse Euroopast, hind on täpselt see, mis välja näidatakse ja toll ega keegi vahele ei sega.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heix35
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2014




sõnum 03.10.2016 09:54:50 vasta tsitaadiga

Kas praegust on tõesti laoseis nii niru et tuleb kuuaega kohale?
Panin tellimuse sisse 12 september. Tänase seisuga pole veel teele pandud.
Tellisin kuldse, mõned hõbeda mehed said nädalaga kätte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trxz
HV vaatleja

liitunud: 02.03.2012




sõnum 03.10.2016 14:40:22 vasta tsitaadiga

Heix35 kirjutas:
Kas praegust on tõesti laoseis nii niru et tuleb kuuaega kohale?
Panin tellimuse sisse 12 september. Tänase seisuga pole veel teele pandud.
Tellisin kuldse, mõned hõbeda mehed said nädalaga kätte.


22. september kui tellisin oli Soft Gold Out of Stock, sama ka tänase seisuga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heix35
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2014




sõnum 03.10.2016 17:34:00 vasta tsitaadiga

12 september tulid müüki need oneplusid uuesti, ilmselt läksid nagu soojad saiad need soft goldid.
Kodulehelt order statust vaadates siis oleks pidanud tänasel kuupäeval Estimated dispatch olema kuid ei ole midagi muutunud.
Kuuaega ootamist ajab vist närviliseks:D
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trxz
HV vaatleja

liitunud: 02.03.2012




sõnum 04.10.2016 19:49:38 vasta tsitaadiga

kas mõni pikaaegne omanik saaks sõna võtta? loen neid viimaseid kommentaare O+ fb lehelt ja vaikselt hirm
ooteaeg ka nii pikk, et emotsiooni pealt ostetud telefonile tekib tahtmine varsti cancel panna
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 04.10.2016 20:06:43 vasta tsitaadiga

Mis sõnavõttu sa ootad?
Telefoniga rahul siiani.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RyDos
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2007




sõnum 04.10.2016 23:07:55 vasta tsitaadiga

Enne oli Galaxy note 2...akuga sain 12h kuigi oli 3100mah, Nüüd 2,5 päeva, ekraani reso on ka parem 720 vs 1080, aga parim asi on vast see 20 min 60+% aku laadimine, vana note istus ainult laadijas päevad läbi, seda uut ei julge laadima pannagi juba täis:)
Ainuke miinus minu jaoks on, et 64GB mälukaart jäi nüüd kasutamata...mõtlen, et kas läbi OTG saab kasutada? keegi teab täpsustada?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trxz
HV vaatleja

liitunud: 02.03.2012




sõnum 05.10.2016 10:23:03 vasta tsitaadiga

RyDos kirjutas:
Enne oli Galaxy note 2...akuga sain 12h kuigi oli 3100mah, Nüüd 2,5 päeva, ekraani reso on ka parem 720 vs 1080, aga parim asi on vast see 20 min 60+% aku laadimine, vana note istus ainult laadijas päevad läbi, seda uut ei julge laadima pannagi juba täis:)
Ainuke miinus minu jaoks on, et 64GB mälukaart jäi nüüd kasutamata...mõtlen, et kas läbi OTG saab kasutada? keegi teab täpsustada?


"USB OTG and cloud storage are gonna be your only options besides using the internal storage."

Micro SD Card Alternative? | OnePlus 3
http://forum.xda-developers.com/oneplus-3/help/micro-sd-card-alternative-t3473644
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 07.10.2016 00:04:24 vasta tsitaadiga

Mul mõned OP3 kaitseklaasid pakkuda kui kedagi peaks huvitama, ei ole päris edge-to-edge. Pole veel ise korraliku edge-to-edge näinud, ka OnePlusi ametlik kahtlane (võtab ekraaniruumi ära st kui tekst läheb täitsa servani välja näeb täht-kaks nägemata).
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2016 11:41:00 vasta tsitaadiga

Tellisin omale ka selle viguri ära. Esmapilgul ei pööranud tähelepanu aga nüüd vaatan, et estimated dispatch on 04.11.2016. icon_neutral.gif
Eks siis paistab, kas saab varem kätte või mitte.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skewp
HV kasutaja
Skewp

liitunud: 04.08.2008




sõnum 11.10.2016 16:56:42 vasta tsitaadiga

Kas keegi on Soomest Elisast ka endale OnePlus 3 soetanud? Oneplus.net kaudu tundub ca kuu aega tulevat, lihtsam tundub lasta mõnel kalevipojal endale kaasa tuua, kui nädala lõpus koju tulevad.
_________________
Täpne 3D skanneerimine | Aerofotod | Aerovideod |
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaztastic
HV kasutaja
Snaztastic

liitunud: 18.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2016 21:58:40 vasta tsitaadiga

Sõber ostis endale. Sai euro odavamalt kui 399 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.10.2016 17:00:55 vasta tsitaadiga

https://www.nextpowerup.com/news/30963/oneplus-3-production-stopped-to-make-room-for-new-variant/
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 12.10.2016 19:22:08 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
https://www.nextpowerup.com/news/30963/oneplus-3-production-stopped-to-make-room-for-new-variant/


Ei

https://forums.oneplus.net/threads/recent-rumor-of-amoled-to-an-lcd-panel.469519/#post-15305446
https://forums.oneplus.net/threads/recent-rumor-of-amoled-to-an-lcd-panel.469519/#post-15305388
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trxz
HV vaatleja

liitunud: 02.03.2012




sõnum 13.10.2016 10:42:38 vasta tsitaadiga

ma panin cancel sellele tellimusele igatahes
Elisast sain vastuse, et telefon tuleb kindlasti, aga pole aimugi millal
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.10.2016 20:50:59 vasta tsitaadiga

http://geenius.ee/uudis/oneplus-kaalub-uue-hiigelsuure-telefoni-turule-toomist
tsitaat:

Tootmisega kursis isikud on portaalile GSMarena rääkinud, et OnePlus on pidanud ajutiselt peatama oma OnePlus 3 mudeli tootmise, kuna nad ei suuda tarnida piisavalt AMOLED-ekraane. Sellest tulenevalt plaanib OnePlus välja tulla uue mudeliga, kus on 6-tolline LCD ekraan ning Snapdragon 821 protsessor.

GSMarena andmetel on hetkel OnePlusi telefone ette tellitud nõnda palju, et uued tellimused võetakse ette alles kolme nädala möödumisel tellimisest. Klienditoe sõnul on näiteks kuldne värvitoon täielikult välja müüdud.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 13.10.2016 20:52:59 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
http://geenius.ee/uudis/oneplus-kaalub-uue-hiigelsuure-telefoni-turule-toomist
tsitaat:

Tootmisega kursis isikud on portaalile GSMarena rääkinud, et OnePlus on pidanud ajutiselt peatama oma OnePlus 3 mudeli tootmise, kuna nad ei suuda tarnida piisavalt AMOLED-ekraane. Sellest tulenevalt plaanib OnePlus välja tulla uue mudeliga, kus on 6-tolline LCD ekraan ning Snapdragon 821 protsessor.

GSMarena andmetel on hetkel OnePlusi telefone ette tellitud nõnda palju, et uued tellimused võetakse ette alles kolme nädala möödumisel tellimisest. Klienditoe sõnul on näiteks kuldne värvitoon täielikult välja müüdud.


Üks asutajatest kirjutab ise foorumisse "AMOLED > IPS" ja nad peaksid tooma IPS ekraaniga telefoni välja? Talk about shooting themselves in the foot, täielik jama rumour imo.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stks
HV kasutaja
stks

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2016 21:04:59 vasta tsitaadiga

JRISETH kirjutas:
Tanel kirjutas:
http://geenius.ee/uudis/oneplus-kaalub-uue-hiigelsuure-telefoni-turule-toomist
tsitaat:

Tootmisega kursis isikud on portaalile GSMarena rääkinud, et OnePlus on pidanud ajutiselt peatama oma OnePlus 3 mudeli tootmise, kuna nad ei suuda tarnida piisavalt AMOLED-ekraane. Sellest tulenevalt plaanib OnePlus välja tulla uue mudeliga, kus on 6-tolline LCD ekraan ning Snapdragon 821 protsessor.

GSMarena andmetel on hetkel OnePlusi telefone ette tellitud nõnda palju, et uued tellimused võetakse ette alles kolme nädala möödumisel tellimisest. Klienditoe sõnul on näiteks kuldne värvitoon täielikult välja müüdud.


Üks asutajatest kirjutab ise foorumisse "AMOLED > LCD" ja nad peaksid tooma IPS ekraaniga telefoni välja? Talk about shooting themselves in the foot, täielik jama rumour imo.

_________________
Minu loogika jääb minu loogikaks
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitzzzz
HV vaatleja
raitzzzz

liitunud: 28.07.2010




sõnum 14.10.2016 18:03:46 vasta tsitaadiga

Kas siin endiselt mõnel soovi lisavarustust tellida? Ise oleksin huvitatud Black Apricot kestast.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus 3/3T mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.