Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mafia III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2016 14:25:59 vasta tsitaadiga

Mafia 1 endal kenasti kapipeal olemas, sai ostetud mingi "Sold out best games" vms edition. Siis kui Mafia 1 ise välja tuli ei olnud eriti mänge saada Eestis. Välismaalt vast leiab kusagilt veel plaate. Või jagada kellegagi.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2016 12:51:55 vasta tsitaadiga

Gameplay
https://www.youtube.com/watch?v=a1bjl9wM-og
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2016 13:16:33 vasta tsitaadiga

Täitsa ok mäng ju selle gameplay põhjal thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eastsider
HV kasutaja
eastsider

liitunud: 13.02.2005




sõnum 28.09.2016 06:17:50 vasta tsitaadiga

valter4 kirjutas:
Mafia 1 oli ikka parim, aga ei saa öelda, et teine osa oleks halb mäng olnud. Lihtsalt tundus poolik. Aga tundub, et kolmandas osas on palju pisikesi detaile välja jäetud, mis tegid Mafia eriliseks.
Spoiler Spoiler Spoiler

Kui nüüd tänasel päeval Mafia ja Mafia II kõrvuti panna, on Mafia II tehniliselt kõvasti parem mäng. Parem gunplay, lisandunud cover mehhaanika, parem autode füüsika (simulation modes) ning korralik hüpe graafika osas. Samas on see kõik ebaoluline kuna esimese osa story oli kordades põnevam ja kaasakiskuvam ning tervikuna on Mafia esimene osa legendi staatuse igati välja teeninud. Üldiselt oli ka Mafia II päris hea mäng. Seda seni, kuni esimese osaga võrdlema ei hakka.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2016 09:16:21 vasta tsitaadiga

Peale graafilise, füüsilise arengu seal midagi muud ei olnudki. Sellega võrreldes on näiteks järgmine 3Dmark parim mäng, parem graafika, parem füüsika... auto piloot game mode... Ühes asjas oli Mafia 1 mootori Mafia 2'est ees pool -> mängu esemed, autod jäeti mällu. Kui enne video algust oli auto a'la punast värvi ja sõelaks lastud siis peale video lõppu oli sama auto samamoodi sodiks lastud kuna tegemist oli sama esemega mida missioonis kasutati. Sellist süsteemi sai väga hästi enda jaoks ära kasutada kui teadsid missiooni kulgu. Lasid vastase auto pilbasteks ennem kui ta sellega põgenema pidi, näiteks.

Mafia 2 oli isegi teiste mängudega võrreldes vilets, killustatud, poolik, bugine, elutu.

Kogu see cover mehhaanika hakkab vaikselt üle viskama koos oma elude täis regenereerimis loogikaga. Võtab igasugu väljakutse ja pinge mängust välja. Saad pihta, mine nurga taha, oota kuni elud täis. Mafia 1 sai väga edukalt asjade taha peituda ja hiilida. Tundus reaalsem ja loogilisem kui kasti taga passida ja kõike näha, mis ümberingi toimub ja siis sirutad käe välja karbi tagant ja lased täpselt sinna kuhu vaja. Teleskoopiline vaade ja käed ?



Aga jah, kõik tahavad paremat grafat, bloom shader efekte, awwesome easy game power objective marker mängu, et siis kerge vaevaga läbi joosta ning kuna asja sisu on 0 siis ununeb kuniks tuleb järgmine awesome nextgen parim on alati uus mäng välja icon_lol.gif

Näis kas Mafia 3 õppis vana mängu vigadest või üritatakse ikka brändi nime peal liugu lasta ja loota, et müüb.

Võimalik, et paljud ei ole mafia 1 eriti süvenenud või mänginud ega mäleta detaile mida sinna mängu pandi. Isegi detailid millel otsene vajdus või otstarve puudus a'la benzu paagi tühjenemine sõites.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 28.09.2016 09:28:16 vasta tsitaadiga

Seda uut mängu tuleb võtta kui uut mängu millel on nimeks Mafia 3. Vastasel korral ei saagi mängu nautida vaid otsid ainult võrdluseid. Väga vähe on maailmas filme ja mänge kus viimane osa trumpab üle esimese osa. Esimest osa tehakse alati kõige suurema entusiasmi ja hoolega.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2016 09:45:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Seda uut mängu tuleb võtta kui uut mängu millel on nimeks Mafia 3

thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenc
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006




sõnum 28.09.2016 10:36:08 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Väga vähe on maailmas filme ja mänge kus viimane osa trumpab üle esimese osa. Esimest osa tehakse alati kõige suurema entusiasmi ja hoolega.


Ma tahaks muidugi näha kedagi, kes esimest GTA mängu peaks paremaks, põnevamaks kui GTA V icon_razz1.gif
Kindlasti tehti seda esimestki suure entusiasmi ja hoolega, aga noh....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 28.09.2016 10:43:43 vasta tsitaadiga

lenc kirjutas:
vipu kirjutas:
Väga vähe on maailmas filme ja mänge kus viimane osa trumpab üle esimese osa. Esimest osa tehakse alati kõige suurema entusiasmi ja hoolega.


Ma tahaks muidugi näha kedagi, kes esimest GTA mängu peaks paremaks, põnevamaks kui GTA V icon_razz1.gif
Kindlasti tehti seda esimestki suure entusiasmi ja hoolega, aga noh....


Esimene GTA oli pealtvaates ja hoopis teistmoodi mäng kui GTA 5. Tollel ajal oli ta väga äge mäng ja ta oli just fun, eriti kõige retsimisest saadavate punktide kogumine.
Gta 3 oli alles see mäng mis sarnaneb GTA 5ga. GTA 5 on väga igav mäng kui oled mänginud läbi varasemad seeriad. Kõige paremaks GTA osaks peetakse VC, samas ega ka 3 osal väga viga polnud.
Edasi on kõik GTAd rahategemise projektid olnud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2016 10:48:01 vasta tsitaadiga

ot: gta detailsus ja teami töö on siiani tasemel kuigi eriti midagi väga uut ta tõesti ei suuda pakkuda v.a online täis cheatereid icon_lol.gif ... oot tegelt online coop jms on midagi uutset vähemalt sedasorti massiivsuses.... icon_neutral.gif

... peensusteni minnes siiani meeles kuidas mafia 1'es tüüp keris akna alla ennem kui autost relva kõmmutamiseks välja võttis... olid ajad.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|


viimati muutis angel 28.09.2016 10:50:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenc
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006




sõnum 28.09.2016 10:49:47 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
GTA 5 on väga igav mäng kui oled mänginud läbi varasemad seeriad.

Minu jaoks küll ei olnud. Ja mängitavus oli umbes 3x parem kui GTA IV.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 28.09.2016 11:33:17 vasta tsitaadiga

Küsimus pole uudsuses. Küsimus on mängutegijate viitsimatus teha leveleid, kus oleks midagi teha ja mängida.
Vorbitakse mingi kaart valmis ning siis keskendutakse sellele, et mängija ise midagi ei "leiutaks" vaid jookseks täpselt etteantud koridoris. Ja see koridor on enamasti väga kitsas ning lühike. Ja et mängijaid ära "petta" siis on hunnikute viisi vahevideoid ning mõttetud mööda linna tiirutamised + minimängud.

Mafia II-s oli mälu järgi ainult paar korralikumat levelit. Konkreetsena meenub mingi puskaritehas(?). Kui oleks kogu mängu suudetud sellist taset hoida siis oleks päris vägev olnud.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 28.09.2016 12:42:59 vasta tsitaadiga

marcor1 kirjutas:
Küsimus pole uudsuses. Küsimus on mängutegijate viitsimatus teha leveleid, kus oleks midagi teha ja mängida.
Vorbitakse mingi kaart valmis ning siis keskendutakse sellele, et mängija ise midagi ei "leiutaks" vaid jookseks täpselt etteantud koridoris. Ja see koridor on enamasti väga kitsas ning lühike. Ja et mängijaid ära "petta" siis on hunnikute viisi vahevideoid ning mõttetud mööda linna tiirutamised + minimängud.

Mafia II-s oli mälu järgi ainult paar korralikumat levelit. Konkreetsena meenub mingi puskaritehas(?). Kui oleks kogu mängu suudetud sellist taset hoida siis oleks päris vägev olnud.


Tea kas nüüd on küsimus viitsimatuses. Mängud maksavad palju raha, äkki investorid ei taha mängu liiga kaua arendada ja võib-olla rahaliselt võttes (kui palju hakkab mäng maksma) ei ole väga vahet kui palju sa võimalusi juurde nikerdad. Rohkem raha sellest ei teeni.
Mängude loomine on äritegevus ja kui mänge ostetakse niisamagi siis milleks tõesti rohkem vaeva näha. Kindlasti tehakse uuringuid milliseid mänge rahvas kõige meelsamini mängiks ja tänapäeval otsitakse kergemat meelelahutust, see on selgemast selgem. Mänguloojatel võib vabalt olla loomisel projektid kus üks mäng on keerukas ja raske, aga teine mäng kergem meelelahutus mida siis ka Mafia 3 hakkab olema.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 28.09.2016 13:36:00 vasta tsitaadiga

Lihtne on ilmselt raha ja tähtaegade taha pugeda aga paraku ajud ja andekus peab ka taga olema. Ma ei taha näiteid tuua aga ka lihtne dialoog või fetch võib nauditav olla.
Antud juhul Mafia III soundtracki esimesed 3 lugu ütlevad, et maitset on olnud - loodetavasti jätkus seda ka käsikirja.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 28.09.2016 13:53:28 vasta tsitaadiga

Mafia 1 tuli liigelda korrektselt, kui foori all seisma ei jäänud siis politsei vilistas või hakkas tagaajama, kiirust ei tohtinud ületada kui politsei võis seda näha. Eks see paljudele mängijatele ei meeldinud selline asi, segav faktor kui ei saa niisama ringi rallida. Sedasi need võimalused mängudest kaovadki.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2016 14:03:23 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Mafia 1 tuli liigelda korrektselt, kui foori all seisma ei jäänud siis politsei vilistas või hakkas tagaajama, kiirust ei tohtinud ületada kui politsei võis seda näha. Eks see paljudele mängijatele ei meeldinud selline asi, segav faktor kui ei saa niisama ringi rallida. Sedasi need võimalused mängudest kaovadki.



See oli ka ju Mafia 2's. Ma pole ühte mänginud, vb sellepärast ka teine osa mulle väga meeldis.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 28.09.2016 14:18:22 vasta tsitaadiga

markedmen kirjutas:
vipu kirjutas:
Mafia 1 tuli liigelda korrektselt, kui foori all seisma ei jäänud siis politsei vilistas või hakkas tagaajama, kiirust ei tohtinud ületada kui politsei võis seda näha. Eks see paljudele mängijatele ei meeldinud selline asi, segav faktor kui ei saa niisama ringi rallida. Sedasi need võimalused mängudest kaovadki.



See oli ka ju Mafia 2's. Ma pole ühte mänginud, vb sellepärast ka teine osa mulle väga meeldis.


Võin eksida, aga mafia 2 oli see juba rohkem tilu lilu ja ei saanud võrrelda mafia 1ga. Ma mäletan kui ma neid takso missioone mafia 1 tegin ja kui korralikult pidi sõitma, kohe oli saba taga. Mafia 2 politsei oli siis kallal kui kedagi tulistasid.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2016 14:21:11 vasta tsitaadiga

vipu, Mafia 2's oli politsei siis ka kannul kui kiirust ületasid politsei nähes.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tteam
Kreisi kasutaja
tteam

liitunud: 20.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2016 15:15:59 vasta tsitaadiga

vipu, Nad eemaldasid ainult punase tule järgimise.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2016 17:11:50 vasta tsitaadiga

Videode põhjal ei meeldi mulle eriti Mafia 3-e relvad. Mafia 2-hes oli nende tunnetus väga hea: relvad tundusid rasked, valjud ja hea tagasilöögiga. Mafia 3-es tunduvad need olevat nagu plastmassist hernepüssid...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2016 18:03:06 vasta tsitaadiga

Adrenaliinisüst elude taastamiseks? What the shit.
Ajastu on äge aga tundub, et strateegia on meelitada nooremat põlvkonda seda mängima. Parema meelega feilin 5 korda, et saaks korralikult leveli läbi teha selleasemel, et süstin ennast mingi jamaga. Lisaks bossivõitlus, no mis jama see veel oli. 15 kuuli, et mees maha võtta? Mingi Doom on see või? thumbs_down.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 30.09.2016 00:10:37 vasta tsitaadiga

mõneti mõistan, sessuhtes, et mulle ka ei meeldi et saad poole leveli peal surma ja siis pead sama asja uuesti tegema ühe eksimuse pärast
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2016 08:57:23 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
mõneti mõistan, sessuhtes, et mulle ka ei meeldi et saad poole leveli peal surma ja siis pead sama asja uuesti tegema ühe eksimuse pärast


hea mängu puhul hoiab selline asi natukenegi põnevust ja pinget ning väldib olukordi kus järjest pea ees vastu seina joostakse, et siis uuesti seda sama korrata kuni õnnestub end kuidagi läbi raiuda... kui liiga tihti checkpoindid ei ole siis ei häiri, aitavad reaalselt tegelt selle vastu kui mingi bug on või mäng pange paneb... juhtunud icon_neutral.gif

halvas mängus enamasti on jah head checkpoindid kuna siis peab vähem seda jama kannatama ja saab kiiremini ja kergemini asi läbi. icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2016 09:19:21 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
mõneti mõistan, sessuhtes, et mulle ka ei meeldi et saad poole leveli peal surma ja siis pead sama asja uuesti tegema ühe eksimuse pärast


Mulle ka ei meeldi surma saada. Mulle ei meeldi ka rallis vastu puud sõita. Ega FIFA's finaalis AI vastu kaotada. Mille muu läbi sa õpid, kui mitte eksimuste? Põnevus ja pinge muudavad mängu ägedaks, mitte lihtsus ja lihtsalt läbi tegemine.

Ma ei saa aru mängust, mis tahab pakkuda reaalaja tunnetust, tuues sisse ebarealistlikud elemendid, mis kogu konseptsioonile vee peale tõmbavad.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 30.09.2016 09:23:08 vasta tsitaadiga

"Elupakid" ja "savemine" on PC FPS aegade algusest - ei mõista paanikat. Konsoolindusega tulid minu meelest checkpoitnid

edit: tundub, et inimesed kes arvutimängudest "reaalsust" otsivad, ei kao kunagi. Reaalsus on see, et saad ühe kuuli ja siis oled vähemalt paar nädalat mängust eemal. Või kui politsei kinni võtab siis vähemalt 5 aastat.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2016 09:32:23 vasta tsitaadiga

marcor1 kirjutas:
"Elupakid" ja "savemine" on PC FPS aegade algusest - ei mõista paanikat. Konsoolindusega tulid minu meelest checkpoitnid

edit: tundub, et inimesed kes arvutimängudest "reaalsust" otsivad, ei kao kunagi. Reaalsus on see, et saad ühe kuuli ja siis oled vähemalt paar nädalat mängust eemal. Või kui politsei kinni võtab siis vähemalt 5 aastat.


Ajad muutuvad, elupakkide asemel tulekski ainult autosave kasutada. Ära nüüd reaalsusega äärmuslikuks muutu icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kondekas
HV kasutaja
kondekas

liitunud: 31.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2016 10:26:52 vasta tsitaadiga

Esimeses Mafias olid ka elupakid meditsiinikastikeste näol seina peal olemas (harva küll). Mingi boss fight oli ka, kui mälu ei peta (Sam äkki?). Kuidagi ei tahtnud esimese korraga ära surra icon_smile.gif
Aga mõnusalt raske oli küll. Pikad levelid ja salvestusvõimaluse puudumine tegid ikka ettevaatlikuks. Kuskil sadamas sain mitu korda surma lõpus ja pidin otsast alustama.
Loodetavasti kolmas osa on midagi väärt. Ajastu ja autod eriti on väga meelt mööda.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 30.09.2016 11:26:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Mille muu läbi sa õpid, kui mitte eksimuste?


miks ma peaks tahtma single-player midagi õppida, kui isegi mingit leaderboardi pole? Kiiret story läbi et saaks mängu kaelast ära icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 30.09.2016 12:37:37 vasta tsitaadiga

ertr2, ei meeldi, ära mängi.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2016 12:56:43 vasta tsitaadiga

Tundub huvitav, ootan huviga juba.
_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2016 12:59:46 vasta tsitaadiga

..kas kedagi need leeeduboordid üldse huvitavad? Ise enamasti ei jälgi neid kuna sageli on nende tippude tippus... cheaterid. A'la ringrada läbiti 0 sec jooksul icon_lol.gif

kui mängida pingevabalt siis lihtsam youtuubist videosid passida...

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 30.09.2016 13:29:56 vasta tsitaadiga

Aga kui ei ole leaderboarde või võimalik kellegagi võistelda, siis milleks kulutada aega et teha asju raskemalt, kui saab asja läbi kiiremini lihtsamalt, saab sama elamuse ning ei raiska ära niipalju aega. Mänge on niipalju, niikuinii ei jõua kõiki läbi mängida, siis mida vähem ühe juures aega veedad seda parem. Eks igalühel see maailmapilt erineb, mina lihtsalt vaatan seda asja nii.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2016 14:59:47 vasta tsitaadiga

selleks, et nautida asjaliku gameplay'd, sisukat story? mängu mehaanikat? nuputamist? actionit vms?

aaa ok, igale crapile leederboard otsa ja ongi goty edition... tase icon_cool.gif

stats... we all need those stats... stats are goood thumbs_up.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2016 15:20:05 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
Aga kui ei ole leaderboarde või võimalik kellegagi võistelda, siis milleks kulutada aega et teha asju raskemalt, kui saab asja läbi kiiremini lihtsamalt, saab sama elamuse ning ei raiska ära niipalju aega. Mänge on niipalju, niikuinii ei jõua kõiki läbi mängida, siis mida vähem ühe juures aega veedad seda parem. Eks igalühel see maailmapilt erineb, mina lihtsalt vaatan seda asja nii.


Halbe mänge mängid, miks mängid mänge selleks, et võimalikult vähe mängida?

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2016 15:32:16 vasta tsitaadiga

ertr2, tundub, et sa võtad seda mängimist nagu tüütut kohustust, mitte meelelahutust. GTA V stiilis mänge mängid ka, kiirelt stoori läbi ja karp riiulile? icon_lol.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KurjaJuur
HV kasutaja
KurjaJuur

liitunud: 17.07.2007




sõnum 30.09.2016 15:52:21 vasta tsitaadiga

Mis nendes GTA V stiilis mängudes teistmoodi on, neis ka ju ainult story ongi?
_________________
Steam|Last.fm|


viimati muutis KurjaJuur 30.09.2016 15:53:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
popcorn
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2016 15:54:04 vasta tsitaadiga

kondekas kirjutas:
Esimeses Mafias olid ka elupakid meditsiinikastikeste näol seina peal olemas (harva küll). Mingi boss fight oli ka, kui mälu ei peta (Sam äkki?). Kuidagi ei tahtnud esimese korraga ära surra icon_smile.gif
Aga mõnusalt raske oli küll. Pikad levelid ja salvestusvõimaluse puudumine tegid ikka ettevaatlikuks. Kuskil sadamas sain mitu korda surma lõpus ja pidin otsast alustama.
Loodetavasti kolmas osa on midagi väärt. Ajastu ja autod eriti on väga meelt mööda.

Esimene Mafia oli tõesti raske. Missioonide keskel võis olla küll mitu autosave'i, kuid need olid parajalt kaugel, et uuesti alustamine tekitas frustratsiooni. Enda elus hoidmine oli kohati väljakutse, kuna neid arstipakke oli ühe missiooni jooksul 1-3 olenevalt missiooni pikkusest ja raskusest. Health regen ja cover system polnud veel leiutatud icon_smile.gif Kuigi ringisõitmist oli üpris palju, siis missioonid olid siiski mitmekülgsed ja erinevates olustikes (maakohad, laev, mahajäetud vangla, miljonäri häärber, võidusõit, kõrvalmissioonid + freeride ja freeride extreme). Sadama missiooni mäletan isegi, kuna proovisin seda üle kümne korra, et läbi saada. Pole küll teab mis palju mänge elus läbi teinud, aga sellegipoolest paigutan Mafia 1 story Top 10 paremate hulka läbi aegade. Teine osa jättis suht külmaks.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 30.09.2016 16:57:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:
selleks, et nautida asjaliku gameplay'd, sisukat story? mängu mehaanikat? nuputamist? actionit vms?

Sa naudid täpselt samu asju ka siis, kui sa kordagi surma ei saa icon_biggrin.gif kui kunagi Modern Warfare 2 välja tuli, siis ma hakkasin seda algues mängima kõige raskema tasemega mis alguses valikus oli, too oli vist täiesti maksimumist ühe võrra madalam. Arvestades kombinatsiooni, kus oli raske raskustase, arvuti kus mäng laggis, ning mängijaks 9. klassi poiss kes sakkis tol ajal shooterites, siis mõnda checkpointi tuli enam kui 5 korda uuesti teha. Kas ma sain parema elamuse, kui siis kui ma oleks mängu normaliga läbi teinud? Ei, tõenäoliselt mitte, ainus asi mis ma saavutasin oli steami achivement, et "hea töö mees, tegid ära". Samas mainin ära et näiteks hitman:contractsis tegin küll kõiki missioone mitu korda et silent assassin kätte saada, sest seal elasin kuidagi rolli sisse ja ei suutnud mängida "tapan kõik ära" stiilis. Eks see sõltub inimesest, aga minus ei tekita see mingit rahulolu, kui ma storyga mängus pean ühte lõiku mängust mitmeid kordi kordama, et läbi saada.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 30.09.2016 17:02:51 vasta tsitaadiga

sulle meeldib mängida cod modet, kunagi esimestes doom mängudes oli selline salakood olemas. sai kõikidest kollidest mööda joosta neil kes mängida ei osanud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
valter4
HV kasutaja
valter4

liitunud: 11.01.2009




sõnum 30.09.2016 17:57:00 vasta tsitaadiga

Raskem raskusaste paneb mängu paremini sisse elama, mõtled enne igat liigutust et surma ei saaks jms, aga no iga mängu puhul küll ei tahaks sellist pinget peale. Eriti mingite CODide või muude sarnaste mängude puhul kus ainult peadki tulistama. Aga mängud kus võimalik hiilida jms, seal päris huvitav raskema astmega.
Ehk siis, iga mäng ei väärigi eriti palju mängutunde, aga ise eriti tihti ei mängi mänge mis huvi ei paku, pole raha nii palju. Ja kui mängin midagi, üritan võimalikult palju mängutunde saada, et pärast saaks vähemalt öelda, et mäng oli raha väärt ja pakkus tegevust pikaks ajaks.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2016 00:26:33 vasta tsitaadiga

mille üle siin üldse arutada? ertr, sitta mängu ei ole vaja nui neljaks mängida, veel vähem läbi mängida! head mängu aga vastupidi, tahad lausa ise ja hea meelega mängida rohkem ja kauem...sest see mäng on HEA! dohh icon_neutral.gif ma olen kunagi mingeid asju isegi nii mänginud, et kui miski nö, eriti raske koht saab läbi tehtud, siis vabatahtlikult loadin varasema savegame ja teen sama kohta veel, kuidagi teistmoodi läbi.
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2016 13:41:47 vasta tsitaadiga

Mafia III will not have review copies distributed prior to launch
http://www.polygon.com/platform/amp/2016/9/30/13124366/mafia-3-review-time
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 01.10.2016 13:57:13 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Mafia III will not have review copies distributed prior to launch
http://www.polygon.com/platform/amp/2016/9/30/13124366/mafia-3-review-time


Vist teavad ise ka, et mäng väga kiita pole kui selline otsus vastu võeti icon_smile.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2016 22:29:54 vasta tsitaadiga

sooty, mis versiooni see Angry Joe mängib siis? Mingi demo võib samas olla aga PS4 peal sellist asja väga ei toimu. Igatahes ta videos näeb mäng ikka.. noo.. KOHUUUTAV välja. Graafika aastast 2005, AI puine ja uskumatult loll.. elu tänavatel pole.. hakkasin laginal naerma kui Joe masinaga mingisse baasi sisse pani.. sõitis üle vastaste aga need ei teinud midagi välja mingi oma 3 sekunditg icon_lol.gif NINA ALT varastas auto.. neil oli jumala savi icon_biggrin.gif

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 01.10.2016 22:38:58 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif pullid vennad jah, naeran ka siin nii et silmad märjad ,hea et tänapäeval tehakse mänge kus saab nalja ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 01.10.2016 22:48:49 vasta tsitaadiga

tundub jah et üks jama tuleb,esimene,teine olid head,see 3s näeb ikka väga kahtlane välja.Juba hakkan kahtlema kas viitsingi seda mängida
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 01.10.2016 23:13:20 vasta tsitaadiga

mängb läbi nui neljaks icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2016 11:09:57 vasta tsitaadiga

Videote järgi tundub asi pigem mingi Hitmani moodi kui Mafia...
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saihtam
HV kasutaja
saihtam

liitunud: 11.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2016 14:13:39 vasta tsitaadiga

Kannataks asjad ja vead ära, kui on hea story. Aga noo Mafiasse tuua sisse mingi läbi seina nägemine on küll ajuvaba.
Eks seda ei pea kasutama kuid siiski.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2016 17:07:59 vasta tsitaadiga

saihtam kirjutas:
Kannataks asjad ja vead ära, kui on hea story. Aga noo Mafiasse tuua sisse mingi läbi seina nägemine on küll ajuvaba.
Eks seda ei pea kasutama kuid siiski.

icon_lol.gif icon_rolleyes.gif

hetkel siin striimitakse https://www.twitch.tv/cohhcarnage
stoori tundub täitsa ok
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mafia III mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.