Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 28, 29, 30  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 29.09.2016 13:57:56 vasta tsitaadiga

londiste, thumbs_up.gif just keegi võiks ikka selle läbu ja teemavälised postid ikkagi ära kustutada,muidu on küll mõnes teises teemas korra mingit teemavälist juttu ajad siis hakkab keegi kohe õiendama.

mängust et ma ei ole nendest drivataride põhimõtest aru saanud ja ei ole viitsinud süveneda ka ... kruuisin lihtsalt ringi ja kuulan head muusikat icon_cool.gif ja teen mõned võidusõidud vahepeal ..... aga see küsimus ka veel kas neid oma autosi mis garaazis on neid müüa ei saagi ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2016 14:43:28 vasta tsitaadiga

Rivals eventidel jään ma päris tihti starti üksi sitsima, samal ajal drivatar võtab juba teist kurvi icon_lol.gif
Eespool mainisin ka, et AI/Drivatar cheatib mõnusalt ja tativenitamie sõitudes on ka veidi üle aisa keeratud. Kõrgematel levelitel pidavat asi päris hulluks minema, sest alati on üks vant, keda pea võimatu kinni püüda.

_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2016 14:51:49 vasta tsitaadiga

Catch-up on kahjuks jah forzas sees olnud koguaeg.

Muidu mäng jookseb i5-4460 ja GTX970 peal üsna talutavalt. Linnas on küll stutter, aga õnneks päris alla 30fps ikka ei löö. Installisin SSD peale. Garages juppide valimise lag on aga küll häiriv.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008




sõnum 29.09.2016 15:23:16 vasta tsitaadiga

ot:
G2rry kirjutas:
...fakt on see et mingi AHV tegi refundi ja ma olen mängust ilma

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AnduLamer
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2012




sõnum 29.09.2016 16:35:41 vasta tsitaadiga

G2rry kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif no aga jube hea on ju hämara taustaga lehtedelt mõni sent odavamalt asju osta, peaasi, et täis hinda ei peaks maksma või ootama mingeid sale icon_lol.gif


No ~50€ odavamalt saada on märkimisväärne summa Ultimate variandi puhul. Nii et sentidest siin juttu pole ja varasemalt pole sellise jamaga kokku puutunud, edukalt cd-keysid ostnud jne. aga vot see kasutaja ostmine on BS. Olin ise ka skeptiline algul aga no ei paistnud kuskilt otsast scami lehena eriti, kuna veel g2a-ga kuidagi oli seotud see maksmine ja paypali sai ka kenasti kasutada. Mul mulje jäänud, et scami vennad rohkem tahavad krediitkaardi andmeid. Anyway, need kes sealt ostsid olge valmis, paar päeva ja ilmselt konto lännu.


Minuarust pole sa midagi odavamalt saanud, maksid peale ja mängu ikka pole icon_smile.gif Ise maksin 100€ ilusti kenasti ja väga väärt ost olnud, kes mängida tahab lisagu: AnduLamer, üldiselt teen goliath sõite onlines.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2016 16:45:57 vasta tsitaadiga

Mihkel. kirjutas:
Catch-up on kahjuks jah forzas sees olnud koguaeg.

Muidu mäng jookseb i5-4460 ja GTX970 peal üsna talutavalt. Linnas on küll stutter, aga õnneks päris alla 30fps ikka ei löö. Installisin SSD peale. Garages juppide valimise lag on aga küll häiriv.


Võtan sõnad tagasi. Sittagi ei jookse. Nüüd keerasin veel graafikat maha ja fps kõigub 20st 60ni surfers paradises. thumbs_up.gif Erinevaid netist leitud workarounde juba proovitud, aga kahjuks mul nad märgatavat vahet ei anna.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003




sõnum 29.09.2016 17:41:56 vasta tsitaadiga

Mihkel., Proovi GF experiencega optimeerida vaata, mis teeb.
Endal jookseb küll väga libedalt.

Mäng ise on ikka päris mõnus, vähemalt esmapilgul, eks näis. Väheke näpin seda siis saab parema pildi.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 29.09.2016 18:01:29 vasta tsitaadiga

Selle psn refundi poole pealt nad annavad uue kasutaja, pead lihtsalt Live chatis jarjekorras ootama, loodan, et endal muresi eitule .
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G2rry
HV kasutaja
G2rry

liitunud: 19.08.2004




sõnum 29.09.2016 18:08:53 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
Selle psn refundi poole pealt nad annavad uue kasutaja, pead lihtsalt Live chatis jarjekorras ootama, loodan, et endal muresi eitule .


Olin laivis ja jutustasin teenindajaga, öeldi et suhtlevad enda bossiga, avati mingi ticketi laadne asi ja võtavad 24h jooksul ühendust. Kahtlane veidi, et saan uue kasutaja ja siis jälle 3 päeva mängin ja laks konto kinni? icon_biggrin.gif Ehk saab refundi ikka, paar päeva ootan psn vastust ja siis ostan kalli raha eest uue ja sealt kust alguses juba oleks pidanud ostma. icon_lol.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 29.09.2016 18:22:06 vasta tsitaadiga

kas enda autosi garaazis ei saa siis maha parseldada ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2016 18:24:43 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
kas enda autosi garaazis ei saa siis maha parseldada ?


Miks ei saa? Oksjoni alt saad, aga seal on mingi piirang samuti palju sa teatud aja jooksul osta/müüa saad.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 29.09.2016 18:55:55 vasta tsitaadiga

Kas ma saan/voin samal ajal edasi liikuda kui mang tombab? Ehk siis Ma ei tea panen mangu oma main email peale, muudan pw ja m6llan?
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m6mmikiisu
HV kasutaja
m6mmikiisu

liitunud: 19.11.2009




sõnum 29.09.2016 19:04:24 vasta tsitaadiga

Sai ka ligi võetud icon_smile.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 29.09.2016 19:57:54 vasta tsitaadiga



Lisasin endale Primary email sinna ja nagu aru saan siis voin need teised Remove panna ja saangi enda Primary accoundiga Store'sse sisse logida ja sealt panna mang kaima ja kunagi hiljem downloadida ka ehk unustan PSN saadetud kasutajad(we ja hiinakas) ara v pean ikka ennem selle saadetud MS accoundiga mis PSN saatis sisse logima, et downloadida?

_________________


viimati muutis Vihmausss 29.09.2016 20:06:11, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RobbieEst
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2016 19:59:56 vasta tsitaadiga

Ostsin ise ka preorderina,üks lemmikumaid mänge praegu. thumbs_up.gif
Perfektne näide milline The Crew oleks pidanud olema.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HATER
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2016 20:52:44 vasta tsitaadiga

G2rry kirjutas:
puik17 kirjutas:
E: Nüüd taob error code 0x803F8001

Google mingit tarka vastust ei adnud, reddit samuti mitte. kellelgi veel sellist jama loopis?


Palju õnne, oled scamis üle saanud. Sain ise täna sama teate kui mängu käivitasin. (edit mul 0x803f8007 kood mis erroriks tuleb, xbox one peal aga vahet pole, fakt on see et mingi AHV tegi refundi ja ma olen mängust ilma)

Mängu ostsin www.psngames.org 25.09 sain 27.09 kätte ja toimis kenasti. Vahetasi paroolid ja panin enda isikliku maili recovery mailiks jne. Täna aga on mul selle psngames.org lehelt saadud kasutaja mailboxis kenasti kiri kus on näha, et mängu ostjale on refund tehtud.

Suht kettasse ajab. Kasutasin ostmiseks paypal-i ja veel mingi g2a.com walleti teema ja buyer protection ning noh võtsin psngames.org lehega ühendust ja avasin ka g2a.com lehel case, et olen üle saanud ja tahan mängu või raha tagasi. Paypalis veel ei ole avanud ja ei tea kas ongi lootust midagi kustkil tagasi saada. Puudub kogemus ülesaamisega. Enda arust veel tegin ilgelt ohutu ostu kasutades neid paypale ja google nagu ka mingit jama ei leidnud selle psngames.org kohta esmasel vaatlusel. Tänaseks juba leidsin ühe lehe kus mainitakse sama juhtumit.

psngame.org on suht kindlalt scami leht ma usun. vb kui saadud kontol ära kustutada maksja andmed, microsofti lehel, siis ehk nad ei saa refundi teha aga kahtlen. Osadel krediitkaartidel mingi selline refundi teema ja krt teab kelle kredadega makstakse, needki andmed varastatud vb.

Edaspidi mina igastahes ei osta ühtegi kasutajat ja soovitan ka teil seda mitte teha! 55€ mööda pükse ilmselt!




Sain kah enda maili kätte veits ikka jamamist oli.Algul panin tõmbama mängu siis tuli laks Error Code: 0x803F8001 AGA selle errori põhjus oli see et minu enda kasutaja oli seal xboxi äppis sees, logisin uue kasutaja sinna kah ikka sisse ja asi korras.Praegu tõmban ilusti mängu.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2016 21:10:29 vasta tsitaadiga

jah nende primary removi ära. see välistab ,et nad seda kontot sult tagasi võtta saavad.
ja see kes ilma jäid kirjuta suporti neil seal ilusti ju kirjas ,et kui ilmad jääd saad uue asemel.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2016 21:58:21 vasta tsitaadiga

Olen psngames-ist PS4-le accountidega mänge ostnud. Siiani kõik toimib ja olen rahul. Seega ei saa öelda, et see in scami leht. Lihtsalt see MS Store teema PC-l on alles uus.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2016 21:58:54 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
Mihkel., Proovi GF experiencega optimeerida vaata, mis teeb.
Endal jookseb küll väga libedalt.

Mäng ise on ikka päris mõnus, vähemalt esmapilgul, eks näis. Väheke näpin seda siis saab parema pildi.


Proovisin seda ka, tolku ei miskit. CPU suht enamuse ajast 90+ koormuse all, GPU 50-60%. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 29.09.2016 23:28:56 vasta tsitaadiga

Krt see ikka kuidagi keeruline või ma lihtsalt ei saa hakkama icon_biggrin.gif

Pmst logid sisse, siis tahab seda @126.com maili et saata security code 4 numbrit.
Panen siis sellelt lehelt skip ja järgmisel oma maili aadressi kuhu saadab selle security code.
Panen selle security code sinna ja siis on see Tips to get back into your account
Nimi, perekonnanimi, sünniaeg ja regioon kus ma see konto tehtud on.

Seda peab täitma ja mul pole neid andmeid et seda täita.
Enda nime vanust ja regiooni ei saa sinna ju panna.

Kui oma andmed sinna panen, siis järgmisel lehel tahab paroole mida oled kasutanud sellele akkaundile ja sinna ei pea midagi panema.
ja siis järgmisel lehel on sedasi punaselt " You didn't provide us with enough information to confirm your identity. Please complete more fields in addition to the ones you have currently completed. "
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 29.09.2016 23:52:48 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Krt see ikka kuidagi keeruline või ma lihtsalt ei saa hakkama icon_biggrin.gif

Pmst logid sisse, siis tahab seda @126.com maili et saata security code 4 numbrit.
Panen siis sellelt lehelt skip ja järgmisel oma maili aadressi kuhu saadab selle security code.
Panen selle security code sinna ja siis on see Tips to get back into your account
Nimi, perekonnanimi, sünniaeg ja regioon kus ma see konto tehtud on.

Seda peab täitma ja mul pole neid andmeid et seda täita.
Enda nime vanust ja regiooni ei saa sinna ju panna.



Kui oma andmed sinna panen, siis järgmisel lehel tahab paroole mida oled kasutanud sellele akkaundile ja sinna ei pea midagi panema.
ja siis järgmisel lehel on sedasi punaselt " You didn't provide us with enough information to confirm your identity. Please complete more fields in addition to the ones you have currently completed. "



Mis tips to get back your accound, vanus regioon nimed asjad , wtf sellist asja eipeagi midagi tegema

1. Logid PSN poolt antud Microsoft kasutajaga sisse (hotmail.com lehele), vajutad view account
2. Change your password peale vajutad
3.Paned valikutest send verify code to piilu****@126.com ja alla tyhja lahtrisse kirjutad realselt v2lja piilupart@126.com , vajutad SEND CODE, seejarel viskab jargmise lehele kus on yks lahter ja seal kirjas midagi sellist, et if dat email is correct you should get code on @126
4. L2hed sinna @126.com hiina emailile ja seal peaks siis kood olema mille siis paned sinna 3. viimasesse lahtrisse ja ongi vahetatud kood
5 Otsid hotmaili lehelt ules sellise valiku nagu "Your info" , sealt "Manage how you sign in to Microsoft" ja vahetad PSN poolt (Primary) email enda omaga ara(mina naiteks eisaand ja tegin mingi @outlook.com kasutaja) ja kustuad selle PSN hotmaili ara ja jaab enda oma sinna ainult . YOUR DONE! final step
6. Otsid sellise valiku nagu "Security and Privacy" sealt valid "More security settings" ja teed samamoodi, lisad oma email(void teisi enda omi ka panna + mobiil) ja kustutad eelmised ara (@126 ja mingi teine)

PS! need punktid peast kirjutatud kuna see asi laks nii ladusalt, et ei ole meeles aga peaks olema enamjaolt arusaadavalt ja kui sul ikka viskab mingi linna regiooni vanust how to get back account siis sa midagi pekki keerand .

EDU!

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 30.09.2016 01:50:17 vasta tsitaadiga

Vihmausss, Ok tänud. Mul oli teine pood game2dl.net sain mingi 15 tunniga umbes selle mängu maili kätte ja nüüd peale suurt pusimist sain ka selle tõmbama pandud ja eks siis paistab mis moodi jookseb jne.

viimati muutis lopes39 30.09.2016 01:59:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 30.09.2016 01:51:51 vasta tsitaadiga

parasitego kirjutas:
Gap kirjutas:
kas enda autosi garaazis ei saa siis maha parseldada ?


Miks ei saa? Oksjoni alt saad, aga seal on mingi piirang samuti palju sa teatud aja jooksul osta/müüa saad.



okei tänud leidsin selle ülesse, panin paar panni müüki ostsin omale lõpuks nissan gtr 2012 black edition icon_razz1.gif krdi haigelt palju on ikka autosi ,ma pole peale gran turismo niipalju autosi ühes mängus tükk aega näinud .... krt need ferrarid tahaks kõik ära osta sealt,haigelt ilusad ikka icon_biggrin.gif Keegi juba rongiga on ka võidu sõitnud ? icon_biggrin.gif minu meelest see on päris ägedalt tehtud et sõidad rongiga võidu ja siis vaatad kas jõuad enne rongi üle või ei jõua ma õnneks esimese korraga jõudsin ei tea mis siis oleks juhtund kui oleks ette jäänud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 30.09.2016 02:00:59 vasta tsitaadiga

Gap, Roadkill oleks olnud, mis seal muud ikka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 30.09.2016 02:31:11 vasta tsitaadiga

Mul pela ei jookse @ultra vahepeal 60 ja siis jarsku on 20 paremaks ei lahe GPU usage 100% CPU 30%, sai neid quick fixe proovitud aga disable core 0 , priority high ja ei midagi . Eks homme kaeb, hetkel kull nagu suht bs ja pointless kuna teisp saadik ootand ja kui nuud k2tte sain siis mingi DX12 sitt paneb n2kku(uus tomb raider ka eijooksnud dx12 peal mul) .
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 28, 29, 30  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.