Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 28, 29, 30  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2016 22:41:15 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
No anyway ma praegu ei saa enam teha. Kasutasin liiga palju seda verification teemat tänaseks ja saan alles 24h pärast uuesti proovida.


no asu siis mängima vahet pole mis kontoga hetkel sisse logid mängida saad ikka.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003




sõnum 28.09.2016 22:54:25 vasta tsitaadiga

Sain meili kätte, hakkan seda nüüd lähemalt uurima icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2016 23:03:52 vasta tsitaadiga

Ma sain kontosse logitud ja mängu tõmmatud, kuid mäng käima ei lähe. Loading screenil viskab välja ja ongi kõik. Kõige uuem nvidia driver peal.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 28.09.2016 23:33:40 vasta tsitaadiga

krt lihtsam juba oleks kuskilt piratebayst asi ära võtta kunagi, kui siin jaurata pool elu teemal, kuidas illegaalset kaupa tööle saada. icon_eek.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2016 23:39:12 vasta tsitaadiga

[quote="Mihkel."]Ma sain kontosse logitud ja mängu tõmmatud, kuid mäng käima ei lähe. Loading screenil viskab välja ja ongi kõik. Kõige uuem nvidia driver peal.[/quote

xbox app ikka töötab? see peab töötama ja pead looma xboxi konto...
kõik salvestub ju xboxi kontole niiöelda ja võid ükskõik kus arvutis või konsoolis sisse logida ja on sul kõik alles.

ma ei tea jah mida nad jauravad endal oli minutite teema:D aga ilmselt seda mängu ei pirata ära kui üldse...
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kondekas
HV kasutaja
kondekas

liitunud: 31.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2016 00:07:17 vasta tsitaadiga

Minul läks ka suht kiirelt. Oluline on sealt windowsi poest ennast enne välja logida, muidu hakkab seda Azure AD kelbast ajama.
Logid välja, logid uue hotmaili kontoga sisse.
Sisselogides küsib security koodi, selle saad sealt hiina meilist.
Paned mängu tirima ja vahetad hotmaili konto parooli ära (selleks vist oli vaja uuesti sinna 126 meili sisse logida kuna sinna tuleb paroolivahetuse kinnituskood ka)
Kui juba hotmaili parool vahetet, lisad oma meiliaadressi sinna (hiinaka saad ära kustutada alles peale seda)
Esimesel korral mängu käivitades oli mul ka must pilt kusjuures. Alt+F4 ja teisel korral käivitus ilusti.
Mis puudutab läbi vee ja metsade sõitmist, siis uute sõitjate värbamised saab sellisel kujul üsna lihtsalt tehtud. Kuna nendel sõitudel vahe checkpointe pole, siis paned raginaga läbi metsa finishi poole kohe, AI üritab ikka mööda teed minna üldiselt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003




sõnum 29.09.2016 00:16:06 vasta tsitaadiga

Vabandage mind, kust sa selle täpselt tirima paned? mul on vertikatsioon tehtud
xbox appi login selle kontoga sisse ja sealt panen tirima?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kondekas
HV kasutaja
kondekas

liitunud: 31.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2016 00:17:54 vasta tsitaadiga

Windowsi poest. Otsid Forza 3 üles ja kui veab, siis on seal kirjas et "omad seda mängu" icon_wink.gif
Seal on installi nupp ka.
Jutt siis käib arvutist, xkasti kohta ei oska musta ega valget kosta
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 29.09.2016 00:18:25 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
lopes39 kirjutas:
No anyway ma praegu ei saa enam teha. Kasutasin liiga palju seda verification teemat tänaseks ja saan alles 24h pärast uuesti proovida.


no asu siis mängima vahet pole mis kontoga hetkel sisse logid mängida saad ikka.


Demo saan ainult mängida.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003




sõnum 29.09.2016 00:58:07 vasta tsitaadiga

Ok, nüüd laeb alla.
Vahepeal kalas ka, kogu teema tuli hispaania vms keeles icon_biggrin.gif xkasti teemas ei ole jah vaja midagi näppida
Ütleks veel, et esimese hooga ta ei lisanud kohe seda kontot sinna, kus seadetes on MS põhikonto, mõne aja pärast alles ilmus see konto sinna olemasoleva alla ja alles siis sai tõmbama panna.
Ja see 163.com oli ka muidugi jaapani vms keelne keskkond icon_biggrin.gif

Nüüd siis veel ainult sellel MS kontol muuta parool ja password siis peaks nagu minu olema.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HKZ
HV vaatleja

liitunud: 27.11.2010




sõnum 29.09.2016 01:16:01 vasta tsitaadiga

Mihkel. kirjutas:
Ma sain kontosse logitud ja mängu tõmmatud, kuid mäng käima ei lähe. Loading screenil viskab välja ja ongi kõik. Kõige uuem nvidia driver peal.


Oli sama jama, mäng läks tööle kui cotrol panelis mikrofoni seadete alt võtsin forzal linnu eest.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006




sõnum 29.09.2016 08:41:20 vasta tsitaadiga

E: Nüüd taob error code 0x803F8001

Google mingit tarka vastust ei adnud, reddit samuti mitte. kellelgi veel sellist jama loopis?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2016 09:29:43 vasta tsitaadiga

Ma tahan näha seda inimest, kes PC peal (konsooli peal vist saab ka "juba" tänapäeval oma muusikat taustaks mängima panna) seda teenust raha eest kasutama hakkab. icon_lol.gif Ega vist kaugel ei ole ka päev, kui hakatakse raha küsima selle eest, kui soovid mängus automaatsete checkpointide asemel suvalises kohas salvestada. icon_neutral.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 29.09.2016 09:51:44 vasta tsitaadiga

parasitego, spotify on millegipärast väga popp, miks mitte siis ka groove?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2016 10:15:39 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
parasitego, spotify on millegipärast väga popp, miks mitte siis ka groove?


Spotify ei ole sul mängus reklaami näol kergeusklike lollitamas ("vau, ma saan nüüd oma muusikat mängusisesest raadiost kuulata"). Varem käis asi ikka nii, et tõstsid oma muusika vastavasse kausta (või viitasid muusika kaustale) ja lastigi mängus sees sulle päris oma muusikat. Praegu rõhutakse just sellele oma muusika kuulamisele tasulise teenuse näol. Pealegi pakub Groove-i oma lehel 30-päevast (FH3 14-päevase asemel) trialit hetkel. Samas, eks igal inimesel on oma põhimõtted ja väärtushinnangud (mõni ostab mitu aastat juba early access staatuses mängule DLC ka).


viimati muutis HPN 29.09.2016 10:27:02, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2016 10:17:09 vasta tsitaadiga

parasitego kirjutas:
londiste kirjutas:
parasitego, spotify on millegipärast väga popp, miks mitte siis ka groove?


Spotify ei ole sul mängus reklaami näol kergeusklike lollitamas ("vau, ma saan nüüd oma muusikat mängu sisesest raadiost kuulata"). Varem käis asi ikka nii, et tõstsid oma muusika vastavasse kausta (või viitasid muusika kaustale) ja lastigi mängus sees sulle päris oma muusikat. Praegu rõhutakse just sellele oma muusika kuulamisele tasulise teenuse näol. Pealegi pakub Groove-i oma lehel 30-päevast (FH3 14-päevase asemel) trialit hetkel.


Muude mängijate tausta tugi peaks lähimates uuendustes tekkima. Groove ja vist Pandora said selle toe esimesena.

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 302 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 29.09.2016 12:22:10 vasta tsitaadiga

Busta ostis mängu hiljem ja ma pole ikka veel keyd saand, kuradi p*ede ! icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003




sõnum 29.09.2016 12:43:10 vasta tsitaadiga

Vihmausss, Jah, see juba peal ja töötab ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G2rry
HV kasutaja
G2rry

liitunud: 19.08.2004




sõnum 29.09.2016 13:08:41 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
E: Nüüd taob error code 0x803F8001

Google mingit tarka vastust ei adnud, reddit samuti mitte. kellelgi veel sellist jama loopis?


Sain ise täna sama teate kui mängu käivitasin. (edit mul 0x803f8007 kood mis erroriks tuleb, xbox one peal aga vahet pole, fakt on see et mingi AHV tegi refundi ja ma olen mängust ilma)

Mängu ostsin www.psngames.org 25.09 sain 27.09 kätte ja toimis kenasti. Vahetasi paroolid ja panin enda isikliku maili recovery mailiks jne. Täna aga on mul selle psngames.org lehelt saadud kasutaja mailboxis kenasti kiri kus on näha, et mängu ostjale on refund tehtud.

Suht kettasse ajab. Kasutasin ostmiseks paypal-i ja veel mingi g2a.com walleti teema ja buyer protection ning noh võtsin psngames.org lehega ühendust ja avasin ka g2a.com lehel case, et olen üle saanud ja tahan mängu või raha tagasi. Paypalis veel ei ole avanud ja ei tea kas ongi lootust midagi kustkil tagasi saada. Puudub kogemus ülesaamisega. Enda arust veel tegin ilgelt ohutu ostu kasutades neid paypale ja google nagu ka mingit jama ei leidnud selle psngames.org kohta esmasel vaatlusel. Tänaseks juba leidsin ühe lehe kus mainitakse sama juhtumit.

EDIT: tänaseks uus ja toimiv konto olemas. Loodame et jääb kestma!


viimati muutis G2rry 02.10.2016 16:32:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 29.09.2016 13:17:42 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif no aga jube hea on ju hämara taustaga lehtedelt mõni sent odavamalt asju osta, peaasi, et täis hinda ei peaks maksma või ootama mingeid sale icon_lol.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2016 13:27:39 vasta tsitaadiga

NATAS999, vot mina ei saa sellest aru, et mida sa lämised siin teemas?
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G2rry
HV kasutaja
G2rry

liitunud: 19.08.2004




sõnum 29.09.2016 13:27:50 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif no aga jube hea on ju hämara taustaga lehtedelt mõni sent odavamalt asju osta, peaasi, et täis hinda ei peaks maksma või ootama mingeid sale icon_lol.gif


No ~50€ odavamalt saada on märkimisväärne summa Ultimate variandi puhul. Nii et sentidest siin juttu pole ja varasemalt pole sellise jamaga kokku puutunud, edukalt cd-keysid ostnud jne. aga vot see kasutaja ostmine on BS. Olin ise ka skeptiline algul aga no ei paistnud kuskilt otsast scami lehena eriti, kuna veel g2a-ga kuidagi oli seotud see maksmine ja paypali sai ka kenasti kasutada. Mul mulje jäänud, et scami vennad rohkem tahavad krediitkaardi andmeid. Anyway, need kes sealt ostsid olge valmis, paar päeva ja ilmselt konto lännu.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 29.09.2016 13:39:39 vasta tsitaadiga

üldiselt võiks lillatäpimees neist konto ostmise ikalduste postidest üle käia. siingi teemas hoiatati asja eest korduvalt.
kontode müümine on kõigil digital download platvormidel otsesõnu keelatud. tänu kaaperdamise üsna laiale levikule on üsna lihtne konto algse omanikuna mingi käkk teha ja kvalifitseerub ostjale 'oma viga' alla.
ka muidu pole palju vaja, nagu näha siis refund töötab. samamoodi töötab ka makse 'ebaõnnestumine' (mis ei eelda isegi varastatud krediitkaarti) ja korjatakse mäng kontolt maha.

rääkige mängust endast parem.

kellelgi veel drivatarid mingeid müstilisi asju teevad? mul alguses drivatar lasi rõõmsalt pikalt eest ära ja kuidagi kätte ei saanud. mõne sõidu järgi muutus küll mõistlikumaks.

mängu arcade aspekt on huvitav. ma sõitsin risti-rästi läbi aga võidu sõitmise mõttes mängu endaga pole omast arust veel eriti kaugele arenenud. mäng näitas vist 2% completion. aventador garaazis ja sealt enam väga palju paremaid/kiiremaid autosid olema ei paista.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G2rry
HV kasutaja
G2rry

liitunud: 19.08.2004




sõnum 29.09.2016 13:45:14 vasta tsitaadiga

No jah, eks sul on õigus londiste, mul omad vitsad peksvad. Pohh, eks ostab uue mängu nüüd.

Aga mäng ise väga mõnus, kuid ka minu arust drivatarid sõidavad seal veidralt.

Mul mingi 1000hp auto full tuuninguga ning siis mingi stock (välimusega, sisu ju ei tea) toyota ae86 laseb mu bmw m4-st tuimalt mööda ja kätte ka ei saa. Sõidu raskus oli above average ja igast abid suht maha keeratud. Sõita nagu mõikan ka. Samas mõnes teises sõidus sain kenasti ette. Aga no nende sõidukultuur on ka masendav, nagu romurallit mängiks aga ainult mind saab välja puksida, nemad sõidavad suht nagu trammid rööbastel. "Tore" on ka see kui on check point ja drivatar laseb lipust valelt poolt mööda ei juhtu midagi, kui ma lasen lipust mööda või heal juhul riivan, siis kohe missed check point kiri ja sõit tuksis. Et jah teatud asjad häirivad aga muidu avastamist on kõvasti ja pigem tuleks 4wd autoga seal liigelda, pidevalt saad kuskil põllupeal sõita icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 29.09.2016 13:47:26 vasta tsitaadiga

pc demo kuupäevast pole juttu olnud ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 28, 29, 30  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.