|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
19.09.2016 17:25:26
|
|
|
| Huvitav on see, et telekas mängib ilusti. Nii kui läpaka lahti ta teeb ja wifisse ühendab kaob teleka pilt ja tuleb kiri "Andmeside on häiritud" vms.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
19.09.2016 17:33:58
|
|
|
Läppar tõmbab kogu riba ära? Läpakas kõik servised üle vaadata, taustal äkki mingi ribaröövel avatud?
_________________ ...---... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
19.09.2016 17:37:49
|
|
|
Mis ruuter ja kas wifi on otse ruuterist või Access Pointiga?
Märksõna on IGMP Snooping, mis peaks sisselülitatud olema.
Kuigi multicast peaks rohkem wifi umbe peksma, mitte telekat häirima...
| Pätu kirjutas: |
| Huvitav on see, et telekas mängib ilusti. Nii kui läpaka lahti ta teeb ja wifisse ühendab kaob teleka pilt ja tuleb kiri "Andmeside on häiritud" vms. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
19.09.2016 17:47:55
|
|
|
Six, wifi on otse ruuterist. Ruuteri mudelit täpsustan. Huvitav on see, et kui läpakas kinni panna või wifi välja lülitada, siis on telekal pilt kohe plaksti tagasi.
Kuna ta elab suht metsa sees, kuhu vist kaabel ei tulegi, siis on tal kasutusel see ZyXEL LTE ruuter. Täpsustan seda veel.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
19.09.2016 17:51:26
|
|
|
| H5500 ja Samsungi app, sai prooviks uuesti salvestamine võetud ja avastasin enda pettumuseks et salvestuse kerimisel panevad endiselt tiitrid saba... peaks olema aastaid tagasi avastatud probleem.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
19.09.2016 18:08:37
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
Six, wifi on otse ruuterist. Ruuteri mudelit täpsustan. Huvitav on see, et kui läpakas kinni panna või wifi välja lülitada, siis on telekal pilt kohe plaksti tagasi.
Kuna ta elab suht metsa sees, kuhu vist kaabel ei tulegi, siis on tal kasutusel see ZyXEL LTE ruuter. Täpsustan seda veel. |
See on 4G ühendusel teenus. TV ja nett tulevad õhust. Kui sul 5 mega alla ühendus, jälgi, mida arvuti taustal tirima hakkab. Mingi liiklus peab seal olema, mis tõmbab saadaval oleva ribalaiuse kooma. 20 megabitti alla ühenduse puhul seda enam kummaline.
MinuTV Kodus TV teenus ja Fix4G ühendus.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
19.09.2016 18:58:59
|
|
|
| Nüüd miskised juhtnöörid käes, et kust mida vaatama hakata, aga ruuterist endast ei anna kuidagi seda piirata, et telekale jääks piisavalt ressurssi ?
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
19.09.2016 19:22:15
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
| Nüüd miskised juhtnöörid käes, et kust mida vaatama hakata, aga ruuterist endast ei anna kuidagi seda piirata, et telekale jääks piisavalt ressurssi ? |
Ei saa, veebiliideses puudub viimane funktsioon. Loodetakse kasutaja erudeeritusele, et oma ruuterit kooma ei tõmbaks.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
19.09.2016 19:45:37
|
|
|
| Okei. Tal jooksis torrent arvutis, pani selle kinni ja nüüd pilt ära ei kao vaid hakib. Asi edeneb. Homme pidi läpaka kaasa võtma. Vaatan asja ise üle.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
19.09.2016 19:54:06
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
| Okei. Tal jooksis torrent arvutis, pani selle kinni ja nüüd pilt ära ei kao vaid hakib. Asi edeneb. Homme pidi läpaka kaasa võtma. Vaatan asja ise üle. |
Lükka windows update metered peale , häälesta sitasikutajat ja elu on taas ilus. Võrkari upgrade ei teeks paha.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
19.09.2016 19:55:58
|
|
|
| Eks homme vaatan üle, mis tal seal on, mis nõnda seda võrku õgib.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
20.09.2016 15:13:01
|
|
|
No nii. Telia TV ja salvestamine jälle surnud.
https://static.elion.ee/www/
Kadus Digi TV nii kaablist kui 4G kaudu ( viimasel ilmnes Tehniline tõrge, nagu teade ütleb ) Esimene ei jõua pärast rebuutsi värvilistest rõngastest kaugemale.
Kes teab, millal ellu äratatakse ?
|
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
11 :: |
200 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ykshuntka
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
20.09.2016 15:20:03
|
|
|
| Võrus Nuti TV paistab maas olevat(error 2 no IP). Nett olemas, aga online abi link samuti maas. Kodulehel hooldustööd silt.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
20.09.2016 15:26:17
|
|
|
Mulle öeldakse, et ca tunni jooksul saab korda. e-mail, TV ja Telia.ee on arvatavasti mõjutatud. Veateatest arvan ma , et SQL baasis andis midagi saba.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
20.09.2016 15:45:03
|
|
|
Kel pilt ees, restarti ei soovita jällegi teha
Küllap varsti taastub.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
20.09.2016 15:45:10
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| Mulle öeldakse, et ca tunni jooksul saab korda. e-mail, TV ja Telia.ee on arvatavasti mõjutatud. Veateatest arvan ma , et SQL baasis andis midagi saba. |
Minul tuli tagasi bii TV-d kui salvestamine.
Koduleht ka tagasi https://www.telia.ee/
|
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
11 :: |
200 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
20.09.2016 22:34:22
|
|
|
TV6 kellelgi veel hetkel hakib jõnka-jõnka?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
20.09.2016 22:38:18
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| TV6 kellelgi veel hetkel hakib jõnka-jõnka? |
steven seagal küll ei tõmmelnud 20 sekundi jooksul
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
20.09.2016 23:29:07
|
|
|
No hetkel käib paras lag fest jälle... Vahepeal oli üldse paar sekki must pilt ees.
Taustaks käib aga on ju kohe kuulda kui heli seisma jääb.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
20.09.2016 23:49:47
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
No hetkel käib paras lag fest jälle... Vahepeal oli üldse paar sekki must pilt ees.
Taustaks käib aga on ju kohe kuulda kui heli seisma jääb. |
No peale 1 minutit oli kerge hakk korraks reklaamis sees, rohkem ei viitsinud vaadata
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
21.09.2016 09:02:47
|
|
|
Ilmselt olid TV6-l mingid enda sisemised edastusprobleemid, sest jõnksutas ZuumTV samuti, vaatasin MinuTV-d ja keerasin tagasi TV6 peale.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
delef
HV veteran
liitunud: 12.12.2009
|
21.09.2016 09:31:22
|
|
|
Elion/Telia on kindlasti paar hallikarva mulle tekitanud !
Olen nüüd 3 nädalat Starmani klient ning pole hetkel ühtegi halba sõna öelda!
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
125 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
21.09.2016 20:33:50
|
|
|
| delef kirjutas: |
Elion/Telia on kindlasti paar hallikarva mulle tekitanud !
Olen nüüd 3 nädalat Starmani klient ning pole hetkel ühtegi halba sõna öelda! |
Midagi head ka ei kuulnud? Pane Starmani teemasse, küll me loeme.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
24.09.2016 15:20:11
|
|
|
Krt mul viskab täiega üle see aegajalt ekraanile ilmuv teade, et
"Nüüd saate kasutusele võtta uue nuti TV..." ja blaa-blaa-blaa
krt mul on kasutusel uus nuti tv.
Ja ma ei võta vanadele motoroladele uut menüüd.
Unusta ära Telia.
Ma olen oma valiku teinud ja mingi krdi keskseade võiks sellest lõpuks aru saada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
24.09.2016 15:36:56
|
|
|
seeru, eesmärk on vananutil pistik tagant ära tõenäoliselt. ei saa kahte platformi korraga pidada, kulukas. ma mõistan, et sind kui tarbijat ei koti.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
24.09.2016 16:00:07
|
|
|
seeru, mul küll ei viska midagi ette, kordagi vist pole näinud.
Ainuke, mida ma näen on ok, sinine nupp (kanalid-saatekava). siis seal all on tekst, et proovi uut telia tv-d.
Aga üldiselt ma seda valikut ei kasuta üldjuhul üldse, nii et las olla seal kui tahab
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
24.09.2016 18:21:49
|
|
|
Ega mul ka nüüd koguaeg ei viska, aga tegemist on siiski üle ekraani lapakaga ja aegajal ta ilmub. Ja neid teaadaandeid on kahte liiki ma olen tähele pannud.
Ühe neist saab kollase nupuga suht pikalt neutraliseerida.
Suht totter on seda teadet alternatiivse salvestusseadme pealt vaadata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
24.09.2016 18:28:23
|
|
|
Mina selliseid näinud pole.....äkki see sinu uus nuti vana menüü teema
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
24.09.2016 18:51:04
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Mina selliseid näinud pole.....äkki see sinu uus nuti vana menüü teema |
Jah vist küll.
Samas ma ei taha vana menüü kasutajaid uue teenuse peal ära ehmatada.
See teade ilmub ekraanile ikka suht harva.
ja punase nupuga lendab kohe minema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DJope
HV veteran

liitunud: 15.06.2003
|
26.09.2016 10:31:52
|
|
|
| Mul maakodus vanematel aegade algusest saati Thomson 585 + 2x Amino kasutusel, töötab ideaalselt, pole muid jamasid peale katkestuste olnud. Nüüd need Aminod neile vist ette jäänud ning on eksitavate ekirjadega spammima hakanud. Iseenesest meil seadmete vahetuseks otsest vajadust pole, iseasi kaua nendega telekat vaadata lastakse. On keegi uusi seadmeid täiesti tasuta ka saanud või peab ikka kukrut kergitama?
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ritsard
HV kasutaja
liitunud: 20.02.2006
|
26.09.2016 11:01:34
|
|
|
Tere, palun abi.
Info tuhnimine võtab jube palju aega, äkki keegi oskab paari sõnaga kiiresti ära seletada.
Soov kodus 1 teleri lisakoht juurde tekitada. Saan aru, et selleks nutiTV-s ära tellida ja lisa-digibox Teliast. Aga et neid seadmeid võimalikult vähe oleks, saaks ka mingi pädeva Samsungi telekaga TeliaTV äpiga hakkama (võrgujuhe ruuterist telekasse?). Kas see kehtib ainult Samsungi SmartTV funktsiooniga mudelitele? Kas nt LG analoogidega see ei tööta? Mõte oli selline telekas lastele osta - http://www.1a.ee/tv_audio_video_konsoolid/telerid_tarvikud/led_tv/lg_32lh6047
Kasutan Inteno DG200A ruuterit, digiboksi marki ei mäleta, aga see mudel võimaldas lisakoha tekitamist. Vana pult, vana nutiTV.
Head,
Riho
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
26.09.2016 11:05:57
|
|
|
Telia äpp toimib ainult 2015. a. (webOS 2.0) LG telerites. Mõned mudelid on veel müügil.
Äppi toetavaid Samsungeid (E, F, H-seeria) sa enam müügilt ei leia. Kui siis ainult järelturult.
| Ritsard kirjutas: |
Tere, palun abi.
Info tuhnimine võtab jube palju aega, äkki keegi oskab paari sõnaga kiiresti ära seletada.
Soov kodus 1 teleri lisakoht juurde tekitada. Saan aru, et selleks nutiTV-s ära tellida ja lisa-digibox Teliast. Aga et neid seadmeid võimalikult vähe oleks, saaks ka mingi pädeva Samsungi telekaga TeliaTV äpiga hakkama (võrgujuhe ruuterist telekasse?). Kas see kehtib ainult Samsungi SmartTV funktsiooniga mudelitele? Kas nt LG analoogidega see ei tööta? Mõte oli selline telekas lastele osta - http://www.1a.ee/tv_audio_video_konsoolid/telerid_tarvikud/led_tv/lg_32lh6047
Kasutan Inteno DG200A ruuterit, digiboksi marki ei mäleta, aga see mudel võimaldas lisakoha tekitamist. Vana pult, vana nutiTV.
Head,
Riho |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marec
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2006
|
26.09.2016 12:20:44
|
|
|
| Kas saan õigesti aru, et nutiTV'd enam telerite OS'idesse ei arendata ja need mis on veel müügis töötavad (saavad mõningaid update?) ning uusi peale ei tule ja jääb digiboxi põhiseks?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
26.09.2016 12:35:44
|
|
|
Kes seda Telia mõttelaadi oskab ennustada, näiteks Philipsid on veel läbiproovimata
Aga kipub nii olema jah, et taheti parimat, aga välja tuli nagu alati
Kuni pole standardit paika pandud, siis vast ei tasu loota boksi kadumisele
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
26.09.2016 12:54:43
|
|
|
Kas tuleb arrisest ka uus ja augustatud variant? IMO läheb ta väga soojaks ja pakendil kirjas <40'c
Praegu istub kõhu peal. Kui vertikaalselt panna, siis liigub kuskilt õhk ka?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
26.09.2016 13:33:38
|
|
|
| sooty, see 40C peaks üldjuhul tähendama seda, et toas võib max 40C olla.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
26.09.2016 20:03:11
|
|
|
Selle aasta LG UH mudelitel enam Telia äppi sees ei ole. Uurisin et sellega oli klientidel palju probleeme olnud pilt hangunud,kokku jooksnud jne jne. Üldiselt on see hetkel pakutav Telia Digibox nii väikene et mul see teleka tagaküljel peidus.
Ostsin just LG UH7707 ja ülirahul sellega. Netflixist 4k tööle panna siis
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
26.09.2016 20:15:22
|
|
|
Isiklikult eelistaksingi seda, kui Telia keskenduks digiboksidele, siis jõuavad sinna arendused kiiremini ja olgem ausad, Eesti turg on liiga väike, et eraldi äppide majandamine end ära tasuks (ja eks seda Telia ka koges, kui seda katsetati).
Kui näiteks HDMI-CEC suudaks lisaks teleri käivitamisele ta ka õige inputi peale lülitada, oleksin mina väga rahul (selline võimalus peaks vist HDMI-CEC-l olemas olema?)
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
26.09.2016 20:24:50
|
|
|
| Lülitab ise õige asja peale jah ! Panen Telia puldist ühest nupust käima ja teleka pilt ees
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
26.09.2016 21:24:46
|
|
|
| maatriks kirjutas: |
| Kui näiteks HDMI-CEC suudaks lisaks teleri käivitamisele ta ka õige inputi peale lülitada, oleksin mina väga rahul (selline võimalus peaks vist HDMI-CEC-l olemas olema?) |
See võimalus on täiesti olemas ja ka töötab korralikult Motorola digiboksil koostöös teleriga.
Oleks ja poleks tuleb mängu siis, kui teleritootja on mingi oma versiooni HDMI CEC protokollile välja mõelnud.
Need töötavad ühe tootja erinevate seadmete vahel. Kui näitena tuleb mängu ühe tootja teler ja teise tootja blu-ray mängija ning kohe ongi puuks.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
26.09.2016 21:41:43
|
|
|
Digiboks on küll väike, saab ära peita jne. Aga vaatamata sellele ei taha ma oma lauale 2 pulti. Millal saab võimalikuks seda digiboksi juhtida teleka puldiga? Praegusel nutiajastul ei saa teleka puldist loobuda. Vaja on vaadata Youtube, Netflixi jne...
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
26.09.2016 21:42:51
|
|
|
| On jah vaja 2 pulti ikkagi kui kasutada netti jne jne
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
26.09.2016 22:30:09
|
|
|
Viimased LG puldid olid võimelised juhtima Arrist, mina tegin viimast nutitelefoniga.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
26.09.2016 23:13:09
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| Viimased LG puldid olid võimelised juhtima Arrist, mina tegin viimast nutitelefoniga. |
Kuidas see tehnilises mõttes töötab? Kas õigetpidi HDMI-CEC on tööle saadud?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
27.09.2016 00:43:24
|
|
|
| -parun-, LG telekal IR transmitter.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
27.09.2016 14:16:45
|
|
|
| Sama siin. Paistab et hiljuti kõne all olnud kanalivahetus ka korda tehtud. 5.14.2-l vahetab numbritega kanaleid isegi siis kui infoväli all veel aktiivne
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
27.09.2016 16:27:19
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| Viimased LG puldid olid võimelised juhtima Arrist, mina tegin viimast nutitelefoniga. |
LG pult juhib Motorolat ka. Juhib ka Vu+ boxi ja ressiiveri helitugevust nii et 4 puldi asemel üks laual
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
27.09.2016 23:35:47
|
|
|
Arrise Box lõpetas lambist üle HDMI igasuguse heliedastuse...ideid?
Tehaseseadete taastamine ei mõiganud igastahes...
Pilt on häält aga pole...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|