Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 771, 772, 773 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2016 17:25:26 vasta tsitaadiga

Huvitav on see, et telekas mängib ilusti. Nii kui läpaka lahti ta teeb ja wifisse ühendab kaob teleka pilt ja tuleb kiri "Andmeside on häiritud" vms.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 19.09.2016 17:33:58 vasta tsitaadiga

Läppar tõmbab kogu riba ära? Läpakas kõik servised üle vaadata, taustal äkki mingi ribaröövel avatud?
_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2016 17:37:49 vasta tsitaadiga

Mis ruuter ja kas wifi on otse ruuterist või Access Pointiga?
Märksõna on IGMP Snooping, mis peaks sisselülitatud olema.
Kuigi multicast peaks rohkem wifi umbe peksma, mitte telekat häirima...

Pätu kirjutas:
Huvitav on see, et telekas mängib ilusti. Nii kui läpaka lahti ta teeb ja wifisse ühendab kaob teleka pilt ja tuleb kiri "Andmeside on häiritud" vms.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2016 17:47:55 vasta tsitaadiga

Six, wifi on otse ruuterist. Ruuteri mudelit täpsustan. Huvitav on see, et kui läpakas kinni panna või wifi välja lülitada, siis on telekal pilt kohe plaksti tagasi.


Kuna ta elab suht metsa sees, kuhu vist kaabel ei tulegi, siis on tal kasutusel see ZyXEL LTE ruuter. Täpsustan seda veel.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 19.09.2016 17:51:26 vasta tsitaadiga

H5500 ja Samsungi app, sai prooviks uuesti salvestamine võetud ja avastasin enda pettumuseks et salvestuse kerimisel panevad endiselt tiitrid saba... peaks olema aastaid tagasi avastatud probleem.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 19.09.2016 18:08:37 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Six, wifi on otse ruuterist. Ruuteri mudelit täpsustan. Huvitav on see, et kui läpakas kinni panna või wifi välja lülitada, siis on telekal pilt kohe plaksti tagasi.


Kuna ta elab suht metsa sees, kuhu vist kaabel ei tulegi, siis on tal kasutusel see ZyXEL LTE ruuter. Täpsustan seda veel.


See on 4G ühendusel teenus. TV ja nett tulevad õhust. Kui sul 5 mega alla ühendus, jälgi, mida arvuti taustal tirima hakkab. Mingi liiklus peab seal olema, mis tõmbab saadaval oleva ribalaiuse kooma. 20 megabitti alla ühenduse puhul seda enam kummaline.

MinuTV Kodus TV teenus ja Fix4G ühendus.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2016 18:58:59 vasta tsitaadiga

Nüüd miskised juhtnöörid käes, et kust mida vaatama hakata, aga ruuterist endast ei anna kuidagi seda piirata, et telekale jääks piisavalt ressurssi ?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2016 19:22:15 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Nüüd miskised juhtnöörid käes, et kust mida vaatama hakata, aga ruuterist endast ei anna kuidagi seda piirata, et telekale jääks piisavalt ressurssi ?


Ei saa, veebiliideses puudub viimane funktsioon. Loodetakse kasutaja erudeeritusele, et oma ruuterit kooma ei tõmbaks.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2016 19:45:37 vasta tsitaadiga

Okei. Tal jooksis torrent arvutis, pani selle kinni ja nüüd pilt ära ei kao vaid hakib. Asi edeneb. Homme pidi läpaka kaasa võtma. Vaatan asja ise üle.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2016 19:54:06 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Okei. Tal jooksis torrent arvutis, pani selle kinni ja nüüd pilt ära ei kao vaid hakib. Asi edeneb. Homme pidi läpaka kaasa võtma. Vaatan asja ise üle.


Lükka windows update metered peale , häälesta sitasikutajat ja elu on taas ilus. Võrkari upgrade ei teeks paha.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2016 19:55:58 vasta tsitaadiga

Eks homme vaatan üle, mis tal seal on, mis nõnda seda võrku õgib.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 20.09.2016 15:13:01 vasta tsitaadiga

No nii. Telia TV ja salvestamine jälle surnud.

https://static.elion.ee/www/

Kadus Digi TV nii kaablist kui 4G kaudu ( viimasel ilmnes Tehniline tõrge, nagu teade ütleb ) Esimene ei jõua pärast rebuutsi värvilistest rõngastest kaugemale.

Kes teab, millal ellu äratatakse ?
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2016 15:20:03 vasta tsitaadiga

Võrus Nuti TV paistab maas olevat(error 2 no IP). Nett olemas, aga online abi link samuti maas. Kodulehel hooldustööd silt.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2016 15:26:17 vasta tsitaadiga

Mulle öeldakse, et ca tunni jooksul saab korda. e-mail, TV ja Telia.ee on arvatavasti mõjutatud. Veateatest arvan ma , et SQL baasis andis midagi saba.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2016 15:45:03 vasta tsitaadiga

Kel pilt ees, restarti ei soovita jällegi teha icon_smile.gif
Küllap varsti taastub.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 20.09.2016 15:45:10 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Mulle öeldakse, et ca tunni jooksul saab korda. e-mail, TV ja Telia.ee on arvatavasti mõjutatud. Veateatest arvan ma , et SQL baasis andis midagi saba.



Minul tuli tagasi bii TV-d kui salvestamine.
Koduleht ka tagasi https://www.telia.ee/
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2016 22:34:22 vasta tsitaadiga

TV6 kellelgi veel hetkel hakib jõnka-jõnka?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.09.2016 22:38:18 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
TV6 kellelgi veel hetkel hakib jõnka-jõnka?

steven seagal küll ei tõmmelnud 20 sekundi jooksul icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2016 23:29:07 vasta tsitaadiga

No hetkel käib paras lag fest jälle... Vahepeal oli üldse paar sekki must pilt ees.
Taustaks käib aga on ju kohe kuulda kui heli seisma jääb.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.09.2016 23:49:47 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
No hetkel käib paras lag fest jälle... Vahepeal oli üldse paar sekki must pilt ees.
Taustaks käib aga on ju kohe kuulda kui heli seisma jääb.


No peale 1 minutit oli kerge hakk korraks reklaamis sees, rohkem ei viitsinud vaadata

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2016 09:02:47 vasta tsitaadiga

Ilmselt olid TV6-l mingid enda sisemised edastusprobleemid, sest jõnksutas ZuumTV samuti, vaatasin MinuTV-d ja keerasin tagasi TV6 peale.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delef
HV veteran

liitunud: 12.12.2009




sõnum 21.09.2016 09:31:22 vasta tsitaadiga

Elion/Telia on kindlasti paar hallikarva mulle tekitanud icon_sad.gif!
Olen nüüd 3 nädalat Starmani klient ning pole hetkel ühtegi halba sõna öelda!
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2016 20:33:50 vasta tsitaadiga

delef kirjutas:
Elion/Telia on kindlasti paar hallikarva mulle tekitanud icon_sad.gif!
Olen nüüd 3 nädalat Starmani klient ning pole hetkel ühtegi halba sõna öelda!

Midagi head ka ei kuulnud? Pane Starmani teemasse, küll me loeme.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 24.09.2016 15:20:11 vasta tsitaadiga

Krt mul viskab täiega üle see aegajalt ekraanile ilmuv teade, et
"Nüüd saate kasutusele võtta uue nuti TV..." ja blaa-blaa-blaa

krt mul on kasutusel uus nuti tv.
Ja ma ei võta vanadele motoroladele uut menüüd.
Unusta ära Telia.
Ma olen oma valiku teinud ja mingi krdi keskseade võiks sellest lõpuks aru saada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2016 15:36:56 vasta tsitaadiga

seeru, eesmärk on vananutil pistik tagant ära tõenäoliselt. ei saa kahte platformi korraga pidada, kulukas. ma mõistan, et sind kui tarbijat ei koti.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.09.2016 16:00:07 vasta tsitaadiga

seeru, mul küll ei viska midagi ette, kordagi vist pole näinud.
Ainuke, mida ma näen on ok, sinine nupp (kanalid-saatekava). siis seal all on tekst, et proovi uut telia tv-d.

Aga üldiselt ma seda valikut ei kasuta üldjuhul üldse, nii et las olla seal kui tahab

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 24.09.2016 18:21:49 vasta tsitaadiga

Ega mul ka nüüd koguaeg ei viska, aga tegemist on siiski üle ekraani lapakaga ja aegajal ta ilmub. Ja neid teaadaandeid on kahte liiki ma olen tähele pannud.
Ühe neist saab kollase nupuga suht pikalt neutraliseerida.
Suht totter on seda teadet alternatiivse salvestusseadme pealt vaadata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.09.2016 18:28:23 vasta tsitaadiga

Mina selliseid näinud pole.....äkki see sinu uus nuti vana menüü teema
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 24.09.2016 18:51:04 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Mina selliseid näinud pole.....äkki see sinu uus nuti vana menüü teema

Jah vist küll.
Samas ma ei taha vana menüü kasutajaid uue teenuse peal ära ehmatada.
See teade ilmub ekraanile ikka suht harva.
ja punase nupuga lendab kohe minema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 26.09.2016 10:31:52 vasta tsitaadiga

Mul maakodus vanematel aegade algusest saati Thomson 585 + 2x Amino kasutusel, töötab ideaalselt, pole muid jamasid peale katkestuste olnud. Nüüd need Aminod neile vist ette jäänud ning on eksitavate ekirjadega spammima hakanud. Iseenesest meil seadmete vahetuseks otsest vajadust pole, iseasi kaua nendega telekat vaadata lastakse. On keegi uusi seadmeid täiesti tasuta ka saanud või peab ikka kukrut kergitama?
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ritsard
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2016 11:01:34 vasta tsitaadiga

Tere, palun abi.

Info tuhnimine võtab jube palju aega, äkki keegi oskab paari sõnaga kiiresti ära seletada.
Soov kodus 1 teleri lisakoht juurde tekitada. Saan aru, et selleks nutiTV-s ära tellida ja lisa-digibox Teliast. Aga et neid seadmeid võimalikult vähe oleks, saaks ka mingi pädeva Samsungi telekaga TeliaTV äpiga hakkama (võrgujuhe ruuterist telekasse?). Kas see kehtib ainult Samsungi SmartTV funktsiooniga mudelitele? Kas nt LG analoogidega see ei tööta? Mõte oli selline telekas lastele osta - http://www.1a.ee/tv_audio_video_konsoolid/telerid_tarvikud/led_tv/lg_32lh6047
Kasutan Inteno DG200A ruuterit, digiboksi marki ei mäleta, aga see mudel võimaldas lisakoha tekitamist. Vana pult, vana nutiTV.

Head,

Riho
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2016 11:05:57 vasta tsitaadiga

Telia äpp toimib ainult 2015. a. (webOS 2.0) LG telerites. Mõned mudelid on veel müügil.
Äppi toetavaid Samsungeid (E, F, H-seeria) sa enam müügilt ei leia. Kui siis ainult järelturult.

Ritsard kirjutas:
Tere, palun abi.

Info tuhnimine võtab jube palju aega, äkki keegi oskab paari sõnaga kiiresti ära seletada.
Soov kodus 1 teleri lisakoht juurde tekitada. Saan aru, et selleks nutiTV-s ära tellida ja lisa-digibox Teliast. Aga et neid seadmeid võimalikult vähe oleks, saaks ka mingi pädeva Samsungi telekaga TeliaTV äpiga hakkama (võrgujuhe ruuterist telekasse?). Kas see kehtib ainult Samsungi SmartTV funktsiooniga mudelitele? Kas nt LG analoogidega see ei tööta? Mõte oli selline telekas lastele osta - http://www.1a.ee/tv_audio_video_konsoolid/telerid_tarvikud/led_tv/lg_32lh6047
Kasutan Inteno DG200A ruuterit, digiboksi marki ei mäleta, aga see mudel võimaldas lisakoha tekitamist. Vana pult, vana nutiTV.

Head,

Riho
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2016 11:13:09 vasta tsitaadiga

Esiteks, LG teler, mida välja tood on WebOS 3.0, kus Telia äpp ei tööta ja vaja on digiboksi.

http://www.1a.ee/tv_audio_video_konsoolid/telerid_tarvikud/led_tv/lg_40lf632v

See, vist oli, kuna sarnaneb Telia poolt müüdavale LG LF630V mudelile. Täpsusta LG tehnilise toega üle.

Samsungil oli ES8000/F/H seeria. Uuemad enam ei toeta.

Edit: OnOFF omab veel mingeid laojääke vist.

http://www.onoff.ee/televiisorid-ja-kodukinod/televiisorid/samsung-ue40h6400akxxh/

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marec
HV kasutaja
Marec

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2016 12:20:44 vasta tsitaadiga

Kas saan õigesti aru, et nutiTV'd enam telerite OS'idesse ei arendata ja need mis on veel müügis töötavad (saavad mõningaid update?) ning uusi peale ei tule ja jääb digiboxi põhiseks?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.09.2016 12:35:44 vasta tsitaadiga

Kes seda Telia mõttelaadi oskab ennustada, näiteks Philipsid on veel läbiproovimata icon_lol.gif
Aga kipub nii olema jah, et taheti parimat, aga välja tuli nagu alati
Kuni pole standardit paika pandud, siis vast ei tasu loota boksi kadumisele

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2016 12:54:43 vasta tsitaadiga

Kas tuleb arrisest ka uus ja augustatud variant? IMO läheb ta väga soojaks ja pakendil kirjas <40'c
Praegu istub kõhu peal. Kui vertikaalselt panna, siis liigub kuskilt õhk ka?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 26.09.2016 13:33:38 vasta tsitaadiga

sooty, see 40C peaks üldjuhul tähendama seda, et toas võib max 40C olla.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2016 20:03:11 vasta tsitaadiga

Selle aasta LG UH mudelitel enam Telia äppi sees ei ole. Uurisin et sellega oli klientidel palju probleeme olnud pilt hangunud,kokku jooksnud jne jne. Üldiselt on see hetkel pakutav Telia Digibox nii väikene et mul see teleka tagaküljel peidus.

Ostsin just LG UH7707 ja ülirahul sellega. Netflixist 4k tööle panna siis icon_eek.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2016 20:15:22 vasta tsitaadiga

Isiklikult eelistaksingi seda, kui Telia keskenduks digiboksidele, siis jõuavad sinna arendused kiiremini ja olgem ausad, Eesti turg on liiga väike, et eraldi äppide majandamine end ära tasuks (ja eks seda Telia ka koges, kui seda katsetati).

Kui näiteks HDMI-CEC suudaks lisaks teleri käivitamisele ta ka õige inputi peale lülitada, oleksin mina väga rahul (selline võimalus peaks vist HDMI-CEC-l olemas olema?)

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2016 20:24:50 vasta tsitaadiga

Lülitab ise õige asja peale jah ! Panen Telia puldist ühest nupust käima ja teleka pilt ees
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 26.09.2016 21:24:46 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
Kui näiteks HDMI-CEC suudaks lisaks teleri käivitamisele ta ka õige inputi peale lülitada, oleksin mina väga rahul (selline võimalus peaks vist HDMI-CEC-l olemas olema?)


See võimalus on täiesti olemas ja ka töötab korralikult Motorola digiboksil koostöös teleriga.

Oleks ja poleks tuleb mängu siis, kui teleritootja on mingi oma versiooni HDMI CEC protokollile välja mõelnud.
Need töötavad ühe tootja erinevate seadmete vahel. Kui näitena tuleb mängu ühe tootja teler ja teise tootja blu-ray mängija ning kohe ongi puuks.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2016 21:41:43 vasta tsitaadiga

Digiboks on küll väike, saab ära peita jne. Aga vaatamata sellele ei taha ma oma lauale 2 pulti. Millal saab võimalikuks seda digiboksi juhtida teleka puldiga? Praegusel nutiajastul ei saa teleka puldist loobuda. Vaja on vaadata Youtube, Netflixi jne...
_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2016 21:42:51 vasta tsitaadiga

On jah vaja 2 pulti ikkagi kui kasutada netti jne jne
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2016 22:30:09 vasta tsitaadiga

Viimased LG puldid olid võimelised juhtima Arrist, mina tegin viimast nutitelefoniga.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2016 23:13:09 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Viimased LG puldid olid võimelised juhtima Arrist, mina tegin viimast nutitelefoniga.
Kuidas see tehnilises mõttes töötab? Kas õigetpidi HDMI-CEC on tööle saadud?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 27.09.2016 00:43:24 vasta tsitaadiga

-parun-, LG telekal IR transmitter.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2016 10:10:04 vasta tsitaadiga

Pean tunnistama, et pärast viimast massiivset uuendust pole mul Arrise ja uue nutiga mitte mingeid probleeme olnud. Selles osas respekt - näha on, et süsteemi on töökindlamaks muudetud thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 27.09.2016 14:16:45 vasta tsitaadiga

Sama siin. Paistab et hiljuti kõne all olnud kanalivahetus ka korda tehtud. 5.14.2-l vahetab numbritega kanaleid isegi siis kui infoväli all veel aktiivne
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 27.09.2016 16:27:19 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Viimased LG puldid olid võimelised juhtima Arrist, mina tegin viimast nutitelefoniga.

LG pult juhib Motorolat ka. Juhib ka Vu+ boxi ja ressiiveri helitugevust nii et 4 puldi asemel üks laual
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2016 23:35:47 vasta tsitaadiga

Arrise Box lõpetas lambist üle HDMI igasuguse heliedastuse...ideid? icon_eek.gif

Tehaseseadete taastamine ei mõiganud igastahes...
Pilt on häält aga pole... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 771, 772, 773 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.