|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
14.09.2016 11:47:54
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Omnivale sobiks ilmselt kui tallinnas, tartus ja pärnus oleks 1 postkontor ja ülejäänud eesti käiks nendes |
Miks Tartus ja Pärnus postkontoreid vaja on, Tallinna omast ei piisa vä? Tehakse ju varsti uus 8-realine kiirtee ja puha...
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.09.2016 21:30:21
|
|
|
Ma koju enam ei telli, sest kui vanasti tulid lehed 99,9% enne kella 8, siis lõpus ma sain nädalas heal juhul 1 lehe selleks kellaajaks.
Erastagu see onaja, kinnisvara on niigi kõik maha müüdud enamjaolt. Sealt need suured kasumid tulidki
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
14.09.2016 21:40:20
|
|
|
Krt stta on vaja laupäeval üldse neid lehti välja anda, miskit tarka sealt ei tule juba aastaid ju. Ühest saad lugeda iga paari kuu tagant kuidas Aunastel läheb, teisel kuidas Ilvesel ja õhtulehe teemad on üldse maru kahtlased.
Ise lõpetasin ajakirjade tellimused ära (lehti ple tellinud) kuna nende sisu muutus järjest kehvemaks ja hinda järjest kruviti. Lihtsalt pingutatakse et miskit kokku surada. Selleks ajaks kui ükskord ajakiri postkasti jõudis oli juba ammu netist kogu taoline teema ära loetud.
Huvitav mis peale erastamist toimuma hakkaks veel. Eraomanik tahab ikka kasumit aga kui kirjutatakse, et
| tsitaat: |
| Prognoosi kohaselt kannatab Eesti Post tänavu nn universaalse postiteenuse osutamisega enam kui kahe miljoni euro suurust kahjumit. |
siis hakkate ilmselt kord nädalas oma lehti saama
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.09.2016 21:42:52
|
|
|
No kui laupäeval enam kandeid ei tehtaks, siis laupäeviti enam lehed ei ilmuks.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
14.09.2016 21:55:24
|
|
|
see on jälle omamoodi andekus - riik nõuab kärpeid, mis tähendavad laupäevaste kannete lõppu, mis omakorda tähendab laupäevaste väljaannete kadumist, mis omakorda tähendab ka väljaandjate kärpeid ehk riigile vähem nii käibe- kui tulumaksu (ja ehk ka igast töötuskindlustust jmt toetusi vabaks saanud töötajatele)
oleks vist palju loota, et riigiisad ka veits kaugemale mõelda oskaks
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
14.09.2016 21:58:25
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Krt stta on vaja laupäeval üldse neid lehti välja anda, miskit tarka sealt ei tule juba aastaid ju. |
No pakke pole ka vaja saata, sest enamuses vanaema villased sokid jmt. hiina elektrooniline saast.
Pakiautomaadid võib ka kokku korjata seega.
Hakkab Uber autojuhi teenus neid eestisiseselt kätte toimetama.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.09.2016 22:00:15
|
|
|
Teie tellitud ajalehed ootavad pakiautomaadis, uksekood 123456
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
15.09.2016 20:35:16
|
|
|
http://digileht.maaleht.delfi.ee/uudised/eesti-post-ahvardab-jatta-inimesed-laupaeval-lehtedeta?id=75609269
Teeme siis kokkuvõtte?
Postiteenusele aka Eesti Post (kirjad, ajalehed ja muu rämps mida kasti topitakse) 2+ miljonit € kahjumit.
Pakiäril aka Omniva Kasum.
Omniva kasumiga lapitakse siis hetkel Eesti Posti kahjumit.
Kui nüüd splititakse omniva ja eesti post, ehk siis omniva müüakse erakätesse ja eesti post jääb riigile, siis usun ma jah, et eraomanik hakkab EP kahjumit kinni taguma - sel juhl oleks EP ilmselt koheselt käpuli, sest arvestades kuidas riik ei suuda haigekassalegi raha jagada ning pensionirahasigi pole, siis hui hakatakse 2+ miljoni (selleks hetkeks ilmselt juba 3+ miljoni suurust) kahjumit kinni taguma. Vaevalt ka, et ministrid ja muud naljahambad seal riigikogus oma söögiarvete kinnitagumisest loobuksid.
Nagu lugeda sai, et omniva optimeerib, koondab, sulgeb poskontoreid jne mõnusas tempos aga abi pole sest suurt miskit, kahjum suureneb samas tempos. Mis saab edasi - 1 kirjakandja teeb 4 kirjakandja tööd, lehed jõuavad postkasti kõige sitemal juhul õhtul 5 ajal. seejärel inimesed loobuvad tellimast ja nii see pall veereb. Lõpuks on ikka nii, et tellijateks on miskid penskarid kuskilt obinitsa metsast ja peab ikka 2 lehe pärast 50km maha sõitma - maru sääst?
Lahendus - Põhmõtteliselt ongi selle riigi ainuke lahendus suretada elu maal välja, kuna raha lihtsalt njetu. Ning sellega tegeldakse suht aktiivselt. Põlva on ideaalne näide - midagi vaja, sõida tartu. Räpina on veel parem näide pommiaugust - seal vahest juba juhtuvad sisse nii 2-3 kuulised augud kus mentegi ei näe enam linnapeal. Veel miski x aastat tagasi tiirutasid pidevalt linnavahel. Põhimõtteliselt võib räpinas suht julgelt kasvõi 90-ga läbi linna tõmmata, vahelejäämise võimalus on nii 10-15%. Kui juhtuvadki passima, siis täpselt linna piiridel kust juba kaugele näha. Mis järgmiseks, jätame lähima kiirabi/päästeameti ka kuhugi tartusse, odavam lasta inimesel ära surra kui ravi peale raha hakata raiskama või las maja põleb maha, stta sest kustutada. Nagunii pensionärid ka veel elavad sees, riigile kasulikum, saab koormat vähemaks. <-- praegu võib tunduda julm aga miskipärast arvan vägagi, et väheke kaugem reaalsus väikestes kohtades. (tallinn citys elavate inimestega ei viitsi eriti sel teemal vaidlema hakata, need nagunii biiti ei taju, loevad ja usuvad seda möga mis lehtedes ministrid kiidavad)
Olgem reaalsed - see riik liigub üha enam omadega peese mida üritatakse igasugu maksudega ära hoida (mis nagu näha väga ei taha toimida).
Krt nüüd läks pool teksti juba omniva teemast välja
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
15.09.2016 21:03:51
|
|
|
Ma arvasin, et Eesti Posti polegi enam ja ongi nüüd ainult Omniva.
Mis te ajate lihtinimese jaoks asja niikuradi keeruliseks
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kriisa H
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2009
|
16.09.2016 10:16:14
|
|
|
Eesti postimajandus pole normaalne.
Hiinast jõuab pakk Eesti pinnale nelja päevaga ja siit edasi liikumine minuni (loe:pole veel jõudnud teadet) siis 6+ päeva
Spoiler 
_________________ xxx |
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
16.09.2016 12:38:43
|
|
|
| Kriisa H kirjutas: |
Eesti postimajandus pole normaalne.
Hiinast jõuab pakk Eesti pinnale nelja päevaga ja siit edasi liikumine minuni (loe:pole veel jõudnud teadet) siis 6+ päeva
Spoiler 
|
Anna pakikood kah. Võin kihla vedada, et see on Hiina-sisene jälgimiskood, mida Eestis jälgida ei saa. Panevad Eesti pinnal omaloomingut. Lennujaamas ei toimu mingit saadetiste registreerimist.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
16.09.2016 23:44:24
|
|
|
Krt.
Vaatasin omniva lehelt, et mu 2 pakki jõudis postkontorisse. Mõtlen siis, et laupäeval käib otsib ära. Aga oh üllatust - Põlva postkontor on laupäeviti suletud Varem oli kella 12-ni avatud ja nüüd sedamoodi.....
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
17.09.2016 00:14:48
|
|
|
See vist semptembri algusest sedasi, siis nad muutsid siin ja seal neid lahtiolekuaegasi.
Aga sellele, miks EP oma 2 millise puudujäägi juures kükitab on suht lihtne põhjus - õigel ajal ei tõstetud hinda õiges koguses. Käristati oma mingi 3%-ga, reaalselt oleks 6% tõusu vaja olnud. Ning sedasi aastast aastasse, lõpuks on protsentuaalne vahe miski 40-50% ja hui teedki 50%-se vahe hinnatõusuga enam tasa. Oleks õigel ajal vajalikus koguses ära tõstnud pleks probleemi. Maksaks mark mingi 1.40€ siis maksaks, poogen, palju neid kirju ikka saadad. Vähemalt oleks hinnatõusud olnud sujuvad mitte laksust 40-50% otsa. Selle 5€ mingi 3 kirja jaoks aastas ikka leiad. Nüüd siis üritataksegi tõmmata nii koomale kuis annab, aga ega sellestki piisa.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
felix kütt
HV vaatleja

liitunud: 01.03.2005
|
17.09.2016 01:24:40
|
|
|
Kaheteistkümnendal tellisin PCSTO'st paki(Sapphire RX470 Nitro+ 8GB, plus muud pudi) ja ELS kulleri teenusel. Peale neli päeva ootamist et laost kaup neile jõuaks avastasin et järsku on mitte ainult kaup teele pandud aga 'kohal' ka, ometi mulle ei ole helistatud ja pakist pole ka haisugi. Eks Esmaspäeval läheb helistamiseks.
Varem pole sealt tellides probleeme olnud kuid vanasti tallinna siseselt nad toimetasid kauba ka ise kohale seega PCSTO'd veel asjas otseselt ei süüdistaks.
_________________ apt-get moo |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
17.09.2016 13:13:02
|
|
|
| tsitaat: |
Varem pole sealt tellides probleeme olnud kuid vanasti tallinna siseselt nad toimetasid kauba ka ise kohale seega PCSTO'd veel asjas otseselt ei süüdistaks.
|
Ei ole seallt kunagi julgenud tellida, olemuselt jätab ebaprofesionaalse mulje, nii asutus kui weeb.
Võimalik et mingid enda luulud.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
17.09.2016 13:53:28
|
|
|
| ot: |
Mingi ~25€ maksva vidina sealt kunagi tellisin ja tuli ilusti lubatud ajaks smartposti. Aga midagi suuremat sealt jah tellida ei julgeks
|
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
17.09.2016 14:50:56
|
|
|
tellisin mais sealt DPD pakipoodi ja jäin vägagi rahule.
tilluke maksuvõlg küll paistab olema. poe puhul mitte just liiga meeldiv näitaja
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
felix kütt
HV vaatleja

liitunud: 01.03.2005
|
17.09.2016 22:35:40
|
|
|
Jah koduleht neil disainilt pole just kena ja kirja vigu ka seal mitmeid, kuid nagu mainitud, varem sealt kõik ilusti käte saanud. Kuid ega tulevikus ei kipu sealt vast uuseti tellima.
edit:
Ei no tublid lapsed, PCSTO antud jälgimis koodi teistes kuller teenuste jälgimis süsteemides kasutades avastasin et nad vist teele panid hoopis pakki DPD kaudu ja valele aadressile.
Eks dpd on odavam ja nad(DPD) mu pakke ennemgi mujale vedanud, vinge. Lehmja Küla, huvitav ma oma teada asun nagu Tallinnas...
_________________ apt-get moo |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
18.09.2016 00:26:25
|
|
|
| felix kütt kirjutas: |
Jah koduleht neil disainilt pole just kena ja kirja vigu ka seal mitmeid, kuid nagu mainitud, varem sealt kõik ilusti käte saanud. Kuid ega tulevikus ei kipu sealt vast uuseti tellima.
edit:
Ei no tublid lapsed, PCSTO antud jälgimis koodi teistes kuller teenuste jälgimis süsteemides kasutades avastasin et nad vist teele panid hoopis pakki DPD kaudu ja valele aadressile.
Eks dpd on odavam ja nad(DPD) mu pakke ennemgi mujale vedanud, vinge. Lehmja Küla, huvitav ma oma teada asun nagu Tallinnas... |
Seal asub dpd mingisugune ladu ja kontor
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
felix kütt
HV vaatleja

liitunud: 01.03.2005
|
18.09.2016 06:10:04
|
|
|
Selge, hea teada.
_________________ apt-get moo |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
18.09.2016 14:45:14
|
|
|
| felix kütt kirjutas: |
Ei no tublid lapsed, PCSTO antud jälgimis koodi teistes kuller teenuste jälgimis süsteemides kasutades avastasin et nad vist teele panid hoopis pakki DPD kaudu ja valele aadressile.
Eks dpd on odavam ja nad(DPD) mu pakke ennemgi mujale vedanud, vinge. Lehmja Küla, huvitav ma oma teada asun nagu Tallinnas... |
Nagu Firma nimest oletada võib, siis miski venelaste pundiga tegu? Ja vot nende puhul on küll üsna tavaline, et valid näiteks EP kulleri kätetoimetamiseks ja siis saadetakse üldse DPD-ga või siis vastupidi.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
18.09.2016 17:06:06
|
|
|
P.o kirjavigu
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
18.09.2016 21:39:34
|
|
|
Ma tean seda Pcsto poodi miski viisteist+ aastat vist juba. Nendest bling-bling ühepäevaliblikatest veebipoodidest "julgevad" vist isa+emaahvid vist tuhandete eest kaupu ettemaksuga tellida?
Edit.
Miks see Pcsto jutt üldse omniva teemas arutusel on?
Pcsto teema on siin-> https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=412348
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
felix kütt
HV vaatleja

liitunud: 01.03.2005
|
18.09.2016 23:25:02
|
|
|
See minu viga, ma maksin ja märkisin omniva/els kulleri teenuse omale sealt koju toomiseks ja mõtlesin et kus mu pakk on aga tuli välja et nad saatsid hoopis dpd'ga...
Ning nagu ma mainisin juba ennegi sealt ostnud ja pakid kohale jõudnud küll, suurem osa oste tegin ma seal muidugi ajal mil nad Tallinna piires tõid ise ukseni ära.
Paistab et pakk on endiselt teel ja kõik tegelikult korras, lihtsalt ma olin ise segaduses sest ootasin et paki jälgimine toimub teises süsteemis/kulleriga ja siis peale kullerile üle andmist nad oma veebipoe süsteemis olid märkinud juba kohal olnuks saadetise.
| Märt. kirjutas: |
P.o kirjavigu
 |
Mnjah, fair enough. Aga üks asi on suvaline foorumi sõnum, teine on ametlik äri veebileht.
_________________ apt-get moo |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
19.09.2016 06:13:09
|
|
|
Kuna siin DPD-d mainitud, panen oma juhtumi ka kirja.
Pakk veebipoest kohalikku Omniva postkontorisse märkega 'Nõudmiseni'. Seni probleeme pole olnud, kõik saadetised kenasti postkontorist kätte saadud, muuhulgas DHLiga tulnud ebay pakk, aga DPD pakiga probleem - seda vastu ei võetud. Kuller käis ennelõunal neile pakki pakkumas, ise läksin juba õhtul postkontorisse küsima. Teenindaja jutu järgi pole neil lepingut DPD-ga, kohapeal ei saavat Omniva jälgimisnumbrit külge panna ning olla saadetud DPD-kuller pakki Omniva kesklattu üle andma. Paluti järgmine päev järgi tulla, kui kesklaost Omniva kulleriga postkontorisse tuuakse. Siiski nii see asi ei käinud ja järgmine päev tahtis DPD ise paki mulle koju tuua. Et edasine pole käesoleva lõime teema, siis rohkem sellel ei peatu.
Ma ei saa aru, mis kriteeriumitel selline vahetegemine käib Eelmised DPD pakid võeti vastu (isegi samalt saatjalt, tõsi, sellega oli eelmine kord mitu aastat tagasi) ja sain kenasti kätte.
Samuti on olnud segadus hoiutähtaegadega. Kodulehel on kirjas, et pakki hoitakse 2 nädalat, nõudmiseni pakke kuu aega (ma ei venita järgiminemisega kuu aega, aga mõnikord läheb 8-9 päeva ). Ühe SportsDirecti pakiga oli aga nii, et nädal polnud veel täis, kui oli e-mail, et tulge kohe järgi, muidu saadavad hommikul tagasi. Sain õnneks paar päeva pikendada ja kui järgi läksin, küsisin nii lühikese hoiuaja kohta. Kui õigesti mäletan, oli põhjus selles, et saadetis oli kullerpakk, mitte tavapakk. Ja ikka seesama Barlin, kes kogu aeg SD pakke on transportinud ja tavapärase kahenädalase hoiuajaga olnud.
Kas klient peab teadma, mis vedaja talle paki toob ja mis tingimused Omnival sellele toojale kehtivad? Eriti juhul, kui saadetis on 'nõudmiseni'?
Teises teemas soovitati mulle forward2me lehte. Sealt tuleb pakk UPS-kulleriga, huvitav, kas nendega on Omnival koostöö ja see pakk võetakse postkontoris vastu? Niikuinii on UPSil tracking olemas ja näen, kui kohale jõuab.
(Kui keegi tunneb huvi, miks ma nõudmiseni pakke postkontorisse tellin, vaadaku lahkelt Postiseaduse § 30 lõike 1 punkti 4.)
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fr3nzy
HV kasutaja

liitunud: 02.02.2008
|
19.09.2016 07:16:54
|
|
|
| Eesti Posti kontotisse käivad ikka nnde pakid. Ei DPD, UPS ega keeg teine ei saagi pakke sinna jätta. DHL'iga on teine lugu, Neil on koostööleping ja kui pakk suunatakse omnivale kätte toimetamiseks, siis tegeleb omniva sellega ja ükskõik siis kuidas, kas kulleriga, postkontoisse vms. Olen natuke hämmingus, et DPD on su pakke varem Eesti Posti postkontorisse jättnud. Jääb mulje, et mõlema poole töötajad on siis mitte väga päedvad oma töös. Postkontoris hoiustatakse pakke 15 päeva, kui õigesti mäletan.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
19.09.2016 10:21:51
|
|
|
tea kas DHL ja Omniva koostöö enam toimib? mäletamistmööda tõi mul viimati DHL paki DPD kohale.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
felix kütt
HV vaatleja

liitunud: 01.03.2005
|
19.09.2016 10:32:52
|
|
|
| frenzo kirjutas: |
| Olen natuke hämmingus, et DPD on su pakke varem Eesti Posti postkontorisse jättnud. |
Eks siis toovad kui sul seal P.O. kast on... pmst renditud post kast kontoris. Aga jah muuseas oma paki ma sain vähemasti just kätte.
_________________ apt-get moo |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
19.09.2016 11:52:11
|
|
|
Toon teistsuguse näite. Oletame et tahtsin sõbrale tema käest laenatud asja tagasi viia, aga sõber polnud sel ajal kodus. Lähen siis postkontorisse ja ütlen, et võtke see nõudmiseni pakk nüüd hoiule, sõber tuleb varsti järgi. Võin kihla vedada, et nad kas keelduvad selle vastuvõtmisest või vormistavad selle tavalise postipakina ja küsivad selle eest raha. Omniva ajuvaba süsteemi teades eriti ei imestaks, et sel juhul teeks see pakk reisi sorteerimiskeskusesse ja tagasi ka ära.
Kui raha nõudma hakatakse, siis mina eraisikuna võin selle ju põhimõtteliselt ära maksta. Aga DPD või mõne muu kulleriga pole asi nii lihtne, kui neil Omnivaga lepingut pole, siis ega kuller seda ju omast taskust maksma hakka
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.09.2016 11:55:01
|
|
|
DPD saab ju teise aja kokku leppida, kasvõi teisel päeval, teises kohas
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
19.09.2016 11:57:33
|
|
|
Tellige töö juurde kui teate et olete tööl sel ajal kui kuller käib KUi just mingi 1 mehe kontor pole siis ei tohiks erilist probleemi tekkida kui ka ennast ei juhtu sel ajal seal olema
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
19.09.2016 12:06:49
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
DPD saab ju teise aja kokku leppida, kasvõi teisel päeval, teises kohas  |
Kuidas ta selle siis kokku lepib, kui paki peal ongi saaja nimi, postkontori aadress ja nõudmiseni? Kulleri puhul pole see postiseaduse § ka määrav, kuller annab nagunii paki füüsiliselt üle mitte ei ürita postkasti toppida. Pigem on asi kas selles, et isik ei taha oma aadressi avaldada(näiteks elab Laagris kuuse tänaval ) või on ta liikumised nii prognoosimatud, et raske on konkreetset aega kokku leppida kui ta kindlasti kodus on.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asterum
HV vaatleja

liitunud: 21.01.2007
|
19.09.2016 21:54:41
|
|
|
Kui mulle nüüd õigesti kõrva jäi, siis omniva teenib aastas 2M eur kahjumit. Näis kaua pidu kestab
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
19.09.2016 22:16:25
|
|
|
omniva ei teeni, eesti post teenib
| PCman kirjutas: |
Krt.
Vaatasin omniva lehelt, et mu 2 pakki jõudis postkontorisse. Mõtlen siis, et laupäeval käib otsib ära. Aga oh üllatust - Põlva postkontor on laupäeviti suletud Varem oli kella 12-ni avatud ja nüüd sedamoodi.....  |
Koondamiste laine käis üle nagu kuuldud sai.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
19.09.2016 23:17:45
|
|
|
Käisin omniva pakiautomaadis, ekraan ei reageeri üldse, ühes nurgas õnnestus kaks korda saada reklaam eest ära.
Siis meenus mingi ekraanijama, googlisse omniva ekraan, esimene vaste delfi artikkel samal teemal, et nühkige ekraani ja et pole üldse tavaline puutetundlik ekraan, vaid ekraani servas on andurid, et saaks vajadusel kindaga ka kasutada jne.
Ekraani ei hakanud üldse nühkima, tõmbasin näpuga servas olevad 5mm mustad ribad üle ja hakkas ideaalselt toimima.
Kordki elus delfist mingit kasu
Omniva pakiautomaadi ekraan
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
20.09.2016 06:40:26
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
... et võtke see nõudmiseni pakk nüüd hoiule, sõber tuleb varsti järgi. Võin kihla vedada, et nad kas keelduvad selle vastuvõtmisest või vormistavad selle tavalise postipakina ja küsivad selle eest raha. ...
Kui raha nõudma hakatakse, siis mina eraisikuna võin selle ju põhimõtteliselt ära maksta. Aga DPD või mõne muu kulleriga pole asi nii lihtne, kui neil Omnivaga lepingut pole, siis ega kuller seda ju omast taskust maksma hakka  |
Põhimõtteliselt võiks Omnival see pakkide postkontori kaudu edastamine teenusena olla ja mul poleks midagi selle vastu, et see ka natuke lisaks maksab. Mõelda mingid konkreetsed tingimused, mis alusel see vahendamine käiks. Postkontor on ju enam-vähem igas külas, nt DPD pakipoed ainult Tallinna piires.
| napoleon kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
DPD saab ju teise aja kokku leppida, kasvõi teisel päeval, teises kohas  |
Kuidas ta selle siis kokku lepib, kui paki peal ongi saaja nimi, postkontori aadress ja nõudmiseni? Kulleri puhul pole see postiseaduse § ka määrav, kuller annab nagunii paki füüsiliselt üle mitte ei ürita postkasti toppida. Pigem on asi kas selles, et isik ei taha oma aadressi avaldada(näiteks elab Laagris kuuse tänaval ) või on ta liikumised nii prognoosimatud, et raske on konkreetset aega kokku leppida kui ta kindlasti kodus on. |
Paki peal on telefoninumber, mul võttis DPD nii ühendust.
See ei puutu enam Omnivasse/Eesti Posti, kuid oma paki aadressi pidin ära muutma hoopis põhjusel, et kulleri ajad ei sobinud. DPD lehel küll kirjas, et toovad kliendile sobival ajal, aga kui see "sobiv" aeg on tunni piires hommikupoole ja klient saab vastu võtta iga päev alates pealelõunast suvalisel (kullerile sobival) ajal ning mitme päeva jooksul sellist aega ei leitud (kuigi kuller oli ülehelistamise hetkel vähem kui kilomeetri kaugusel), siis mul pakisaajana on lihtsam ise (kodulähedasse postkontorisse) järgi minna. Kui veebipood oleks pakkunud ELS-teenust vedamiseks, oleksin loomulikult selle valinud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
20.09.2016 20:08:11
|
|
|
| Pakipoed nüüd küll Tallinna piires pole.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
21.09.2016 02:34:20
|
|
|
| frenzo kirjutas: |
| ... DHL'iga on teine lugu, Neil on koostööleping [Eesti Postiga] ja kui pakk suunatakse omnivale kätte toimetamiseks, siis tegeleb omniva sellega ja ükskõik siis kuidas, kas kulleriga, postkontoisse vms. ... |
| arm2004 kirjutas: |
| tea kas DHL ja Omniva koostöö enam toimib? mäletamistmööda tõi mul viimati DHL paki DPD kohale. |
On's siis see leping praegusel hetkel veel kehtiv
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
21.09.2016 17:04:22
|
|
|
DHL tavapakid toimetab Omniva kohale, kuna DHL on Saksamaa riiklik postifirma nagu meil Omniva on.
DHL kullerpakid on DHL täitsa oma bussiga alati ukse taha toonud.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
21.09.2016 18:22:36
|
|
|
maakonnakeskustesse peaks dhl ise reeglina tooma, ilmselt saartele nad ei roni.
Sportsdirecti pakk tuli küll omnivaga alles nädalakene tagasi
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
21.09.2016 18:51:21
|
|
|
mul tuli viimane SD pakk pakk üldse Cargobusiga see oli siis kuskil detsember-jaanuar.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
21.09.2016 21:07:49
|
|
|
Sa kirjutasid, et pakipoed on vaid Tallinna piires. Pakipoed on üle Eesti nagu ka lingilt näha.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
22.09.2016 07:44:32
|
|
|
Green_Day, siis oleks tul ud kirjutada mitte
| Green_Day kirjutas: |
| Pakipoed nüüd küll Tallinna piires pole. |
vaid
| tsitaat: |
| Pakipoed nüüd küll ainultTallinna piires pole |
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vedurijuht
HV vaatleja
liitunud: 13.03.2009
|
26.09.2016 11:44:07
|
|
|
| vedurijuht kirjutas: |
| vedurijuht kirjutas: |
Mul selline probleem:
Sai Ebayst nuti tellitud. Kahe päevaga lahkus see Inglismaalt, aga eestisse ei jõudnud. Träkkimine ei näita enam midagi. 2 kuud on juba mõõdas ja rahagi tagasi saadud.
Kuna tahtsin seda telefoni, siis tellisin selle siis saksa Ebayst. DHL liigutas seda saksamaa piires kiiresti ja träkkimine näitab, et kaup on antud Omnivale käsitlemiseks. Sai siis omnivaga ühendust võetud. Vastus oli selline "
| tsitaat: |
Anname teada, et Teile Saksamaalt postitatud saadetis ei ole jõudnud Omniva süsteemi. Vastavalt rahvusvahelistele reeglitele oleme sellest teada andnud ka Saksamaa postiadministratsioonile (Verification Note nr 1818, kuupäev 15.08.2016).
Kuna saadetis pole meieni jõudnud ja saadetise puudumine konteinerist on õigeaegaselt fikseeritud, siis puudub Omnival alus selle kompenseerimiseks. Saadetise saatjal on õigus pöörduda Saksamaa postiadministratsiooni poole kompensatsiooni nõudmiseks. Seetõttu palume Teil kontakteeruda saatjaga ning paluda teda esitada pretensioon Saksamaa postiadministratsioonile |
Varsti kannab Ebay raha tagasi.
Kuna tahaks ikka seda mobiili, siis sai kolmas tellitud Kreekast. Nüüd juba tuttava kaudu ja seni on meil kõik kiiresti laabunud. Varem on kõik kaup nädalaga kohale jõudnud. Aga viimane pakk on 2 nädalat kadunud olnud. Kahe päevaga pandi see lennukile.
Täielik müstika või ei tohigi Eestisse nutitelefone tellida. |
Nõndaks, et plaan minna neljadale katsele. Seekord tellin otse hiinast. Sain sellise vihje, et tollitav kaup ei pidavat kaduma minema. Tuttav on sealt mitu nutit ostnud ja üllataval kombel on kahe nädalaga kohal. |
Nii, neljas telefon jõudis kohale. Läksin postkontorisse lihtsalt järele ja pakk anti allkirja vastu üle.
Mobiiliga väga rahul
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
26.09.2016 20:52:39
|
|
|
Kiikasin postkasti ja ennäe, hiinast pakk tulnud. SMS-i ei tulnud aga seda ennegi juhtunud. Kummaline on muidugi, et teate väljastamise kuupäev on 21.09.2016, samas on kirjas - Saadetist hoiustatakse kuni 16.09.2016.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|