|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
cybertiger
HV veteran

liitunud: 16.09.2005
|
25.08.2016 22:22:10
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Kas kellegi mõnda vana Nokia 3310 akut on korraks laenata? Tahaks teada, kas sel telefonil on veel mingit eluvaimu sees või mitte. |
Ilmselt leiaks mõne aku ikka
_________________ * CyberTiger * |
|
| Kommentaarid: 304 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perseas
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2008
|
27.08.2016 22:47:24
|
|
|
| Dell Latitude D430-le töökorras dokki vaja. Tahaks miskit DVI väljundiga.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lockdown92
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.04.2007
|
27.08.2016 23:02:55
|
|
|
Otsin taga Samsungi originaal kõrvaklappidega kaasa tulevaid silikoonist otsikuid, mis on kujult veidi ovaalsed ja värvuselt valged. Peaks olema komplektis S3 ja Note 2 klappidega, kuid võib-olla ka uuematega.
_________________ BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas. |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lockdown92
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.04.2007
|
28.08.2016 14:36:54
|
|
|
Ovaalsed olid minuteada keskmised. Minu komplektis olid need ainsad, mis ei paistnud läbi ja mis polnud ümmargused.
_________________ BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas. |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
28.08.2016 14:46:51
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| kui kellelgi vedeleb molex -> 6pin, dvi->hdmi / dvi -> vga värki, võin postitasu kinni maksta. |
Said juba? Mul ka vast kapis leidub..
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lockdown92
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.04.2007
|
28.08.2016 20:42:02
|
|
|
Igaks petteks panen ka täpsustava pildi - ehk aitab see kindlaks teha:
Nimelt siit kõige parempoolset ehk "ellipse medium" tarvis, mida rohkem seda uhkem.
Kui juhtumisi ongi sellised, siis korjaks nad ära.
_________________ BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas. |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
28.08.2016 20:43:59
|
|
|
| Aix kirjutas: |
| laurx kirjutas: |
| kui kellelgi vedeleb molex -> 6pin, dvi->hdmi / dvi -> vga värki, võin postitasu kinni maksta. |
Said juba? Mul ka vast kapis leidub.. |
ühe peotäie sain aga mida sul täpsemalt ja kui palju on?
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
28.08.2016 20:46:57
|
|
|
| lockdown92 kirjutas: |
Igaks petteks panen ka täpsustava pildi - ehk aitab see kindlaks teha:
Nimelt siit kõige parempoolset ehk "ellipse medium" tarvis, mida rohkem seda uhkem.
Kui juhtumisi ongi sellised, siis korjaks nad ära. |
Minu meelest need pole elliptilised, vaid pakendis selliseks läinud. Aga eks vaatan, mida mul leidub.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
29.08.2016 15:34:43
|
|
|
tahan kõu karpi motech cnr- 680w
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perseas
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2008
|
31.08.2016 21:13:11
|
|
|
Ideaalis oleks vaja 4x1GB DDR PC3200 mälusid...
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
31.08.2016 21:24:45
|
|
|
ühele masinale? 939 võiks olla ainus platvorm kus sai ka reaalselt 4gb ddr i ühes masinas kasutada. IF.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perseas
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2008
|
31.08.2016 21:36:08
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| ühele masinale? 939 võiks olla ainus platvorm kus sai ka reaalselt 4gb ddr i ühes masinas kasutada. IF. |
Jah. https://h10057.www1.hp.com/ecomcat/hpcatalog/specs/provisioner/05/PC931A.htm
Sellise masinaga tegu. Ubuntu 16.04 baasil süsteem peal. Paberi peal nagu peaks toetama küll.
Miskit Foxconni jahutusega ja P4 prose Hyperthreadinguga, 3,4GHz. Selliste masinate kohta suurt väga midagi ei tea ja alles katsetan, lootes, et kõik sobib.
Aga kui ei, siis leian 512mb pulkasid ise....Neid samu võin pakkuda vahetuseks, kasvõi komplektse süsteemina.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
31.08.2016 21:53:27
|
|
|
kui see on D650 mis seal peal on siis paberil on sellel tõesti 64bit tugi olemas. ma kahtlustan, et see vana masin on 3gb ram i ja 32bit os iga nobedam kui 64bit osi ja 4gb ramiga.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perseas
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2008
|
01.09.2016 19:00:55
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| kui see on D650 mis seal peal on siis paberil on sellel tõesti 64bit tugi olemas. ma kahtlustan, et see vana masin on 3gb ram i ja 32bit os iga nobedam kui 64bit osi ja 4gb ramiga. |
Eks 32-bitisele PAE-d värgid ka olemas. OP süsteemide vahetamine pole mingi probleem. Põhimõtte pärast tahaks kõik augud täis toppida
Mobo on HP 0968h. Bios on 786C1 v01.05 daatumiga 06/16/2004. Kas uuendus oleks soovitatav?
Bootisin ta üles, siis vaatas selline pilt vastu:
Spoiler 
Üks gigane pulk nüüdseks olemas.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
01.09.2016 20:44:37
|
|
|
32bit OS kasutab sul 3,2gb. võid ju 4x1gb panna sinna.. bios tuleks uuendada. brändikad ei toeta väga paljusid prosesid. uuendus aitab. 4gb rami tugi võib ka alles biose uuendusega tulla.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perseas
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2008
|
01.09.2016 20:52:07
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| 32bit OS kasutab sul 3,2gb. võid ju 4x1gb panna sinna.. bios tuleks uuendada. brändikad ei toeta väga paljusid prosesid. uuendus aitab. 4gb rami tugi võib ka alles biose uuendusega tulla. |
Uurin lähiajal biose värki jm, aga 3 analoogset pulka ikka veel vaja. Prose jääb samaks. Ei ole vaja mingit Core Duo kraami sellesse kasti panna hetkel, piisab täitsa olemasolevast.
Panen süsteemile SSD juurde ja sellisel juhul usun, et 64-bit OS jooksutamine pole probleem. Seega nõudlus siiski olemas veel.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perseas
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2008
|
04.09.2016 16:50:30
|
|
|
Talv ongi tulemas. Esipaneeli temperatuurimõõdik näitas praeguse prosega kraade miskit 50 kanti vms. idles kui mälu ei peta. See juhe mis mõõdab üsna sügaval HSF sees aga programmiga pole veel mõõtnud.
Endiselt otsin 1GB DDR PC-3200 pulkasid. 3tk vaja ja kindlasti leian midagi vastu pakkuda.
Edit: vist saan 2tk osta/vahetada lähiajal....seega otsin veel 1tk 1Gb DDR PC3200 mälumoodulit.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaemka
HV Guru

liitunud: 28.03.2004
|
04.09.2016 23:48:52
|
|
|
Kas kellelgi on tavaline Handsfrre mis sobib samsung s4-le?
_________________ GSM Service: Ost-Kodeerimine-Tarkvara uuendamine-Remont-Vahetus
SAT-TV Süsteemide hooldus, paigaldus, seadmed.
M:533333*5, 51999*99, 533000*0 |
|
| Kommentaarid: 333 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
263 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perseas
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2008
|
05.09.2016 22:03:31
|
|
|
| Kaemka kirjutas: |
Kas kellelgi on tavaline Handsfrre mis sobib samsung s4-le?  |
Mul on ühed sellised klapid ÄA teemas. Samsungi omad. Mikriga ja puha.
Aga kokkusobivust ei garanteeri
| l2bukast kirjutas: |
Ega kellelgi ei vedele kuskil 5din klaviatuuri? Sellise otsaga:
Spoiler 
Või siis kui ei, ma võin ülemineku ise ka teha, aga ühte ps/2 klavi oleks siiski vaja. |
Täitsa olemas üks 5din klaver. Kas huvitab veel?
Täitsa olemas. ATI RADEON GRAPHICS märgistusega isegi, ning peenem ja elegantsem kui viidatud pildil olev isend.
Võid saada kui Neljapäeval/Reedel läbi astud.
Aitäh kasutajatele Etss ja Mihkel. kellelt sain töötavaid DDR 1Gb PC-3200 pulkasid. Ideaalis üks veel puudu, aga sellega enam kiiret pole
Samas antud süsteemile oleks nüüd vaja 3x VGA outputi, s.t. üks tuleb integreeritud videost, ja teised kaks võiks tulla PCI-E kaardist. Single-slot.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perseas
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2008
|
05.09.2016 22:21:22
|
|
|
| Go Kane! kirjutas: |
Xtream
Kui vaja leian sulle selle 1GB pulga Aga tore kui Tartus ise ära nopiksid. |
Küsin laurx käest, ehk saaks ära tuua. Me peaks ideeliselt kokku saama see nädal Tallinnas.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
05.09.2016 22:22:27
|
|
|
| Xtream kirjutas: |
| Go Kane! kirjutas: |
Xtream
Kui vaja leian sulle selle 1GB pulga Aga tore kui Tartus ise ära nopiksid. |
Küsin laurx käest, ehk saaks ära tuua. Me peaks ideeliselt kokku saama see nädal Tallinnas.
 |
laurx teab väga hästi kuhu tulla ja mis numbrile helistada. Aga eks uuri siis
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perseas
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2008
|
07.09.2016 09:04:16
|
|
|
| tsitaat: |
Samas antud süsteemile oleks nüüd vaja 3x VGA outputi, s.t. üks tuleb integreeritud videost, ja teised kaks võiks tulla PCI-E kaardist. Single-slot. |
Siiski mitte. Tundub, et int. videost ei saa asja. Otsin siis NVidia Quadro pci graafikakaarti veel...
Aitäh kõigile aitajatele Putitan ühte retropilli üles, millest tuleb loodetavasti üpriski võimas vanakooli (heli)produktsioonistuudio. DDR 4x1GB olemas!
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheAnswer
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
07.09.2016 09:23:49
|
|
|
| Xtream kirjutas: |
| tsitaat: |
Samas antud süsteemile oleks nüüd vaja 3x VGA outputi, s.t. üks tuleb integreeritud videost, ja teised kaks võiks tulla PCI-E kaardist. Single-slot. |
Siiski mitte. Tundub, et int. videost ei saa asja. Otsin siis NVidia Quadro pci graafikakaarti veel...
Aitäh kõigile aitajatele Putitan ühte retropilli üles, millest tuleb loodetavasti üpriski võimas vanakooli (heli)produktsioonistuudio. DDR 4x1GB olemas!  |
fb fotograafide müügigrupis müüb Aldo Raudver PNY Nvidia Quadro 600 30€. Äkki abiks
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perseas
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2008
|
07.09.2016 09:26:28
|
|
|
| TheAnswer kirjutas: |
| Xtream kirjutas: |
| tsitaat: |
Samas antud süsteemile oleks nüüd vaja 3x VGA outputi, s.t. üks tuleb integreeritud videost, ja teised kaks võiks tulla PCI-E kaardist. Single-slot. |
Siiski mitte. Tundub, et int. videost ei saa asja. Otsin siis NVidia Quadro pci graafikakaarti veel...
Aitäh kõigile aitajatele Putitan ühte retropilli üles, millest tuleb loodetavasti üpriski võimas vanakooli (heli)produktsioonistuudio. DDR 4x1GB olemas!  |
fb fotograafide müügigrupis müüb Aldo Raudver PNY Nvidia Quadro 600 30€. Äkki abiks  |
600 peaks olema juba PCI-e. Ma alles algaja ja uurin asja, aga enda arust sobivad ainult antud mudelid. Mitte ükski muu. Ehk siis: NVS 100, 200, 280, 400, ja vist mingi FX seeria oma oli ka.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheAnswer
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
07.09.2016 10:55:28
|
|
|
| Xtream kirjutas: |
| TheAnswer kirjutas: |
| Xtream kirjutas: |
| tsitaat: |
Samas antud süsteemile oleks nüüd vaja 3x VGA outputi, s.t. üks tuleb integreeritud videost, ja teised kaks võiks tulla PCI-E kaardist. Single-slot. |
Siiski mitte. Tundub, et int. videost ei saa asja. Otsin siis NVidia Quadro pci graafikakaarti veel...
Aitäh kõigile aitajatele Putitan ühte retropilli üles, millest tuleb loodetavasti üpriski võimas vanakooli (heli)produktsioonistuudio. DDR 4x1GB olemas!  |
fb fotograafide müügigrupis müüb Aldo Raudver PNY Nvidia Quadro 600 30€. Äkki abiks  |
600 peaks olema juba PCI-e. Ma alles algaja ja uurin asja, aga enda arust sobivad ainult antud mudelid. Mitte ükski muu. Ehk siis: NVS 100, 200, 280, 400, ja vist mingi FX seeria oma oli ka. |
tõepoolest, see jäi mul tähelepanuta. ostas paistab üks tavaline olevat aga seal tööseisukord teadmata, hind muidugi ka vastav hetkel.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perseas
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2008
|
08.09.2016 07:28:04
|
|
|
| TheAnswer kirjutas: |
| Xtream kirjutas: |
| TheAnswer kirjutas: |
| Xtream kirjutas: |
| tsitaat: |
Samas antud süsteemile oleks nüüd vaja 3x VGA outputi, s.t. üks tuleb integreeritud videost, ja teised kaks võiks tulla PCI-E kaardist. Single-slot. |
Siiski mitte. Tundub, et int. videost ei saa asja. Otsin siis NVidia Quadro pci graafikakaarti veel...
Aitäh kõigile aitajatele Putitan ühte retropilli üles, millest tuleb loodetavasti üpriski võimas vanakooli (heli)produktsioonistuudio. DDR 4x1GB olemas!  |
fb fotograafide müügigrupis müüb Aldo Raudver PNY Nvidia Quadro 600 30€. Äkki abiks  |
600 peaks olema juba PCI-e. Ma alles algaja ja uurin asja, aga enda arust sobivad ainult antud mudelid. Mitte ükski muu. Ehk siis: NVS 100, 200, 280, 400, ja vist mingi FX seeria oma oli ka. |
tõepoolest, see jäi mul tähelepanuta. ostas paistab üks tavaline olevat aga seal tööseisukord teadmata, hind muidugi ka vastav hetkel. |
Tänan vihje eest Leidsin ise ka nüüd üles! Uurin asja ja ostan ära Siis veel üleminek vaja sebida sellele. Sellist mida vaja isegi pakutakse viieka raha eest seal ostas! Aitüma
EDIT: DDR 512MB klotse vaja, praegu 3tk apacereid, 5tk juurde vaja.
EDITx2: Tundub, et täna saan 5 klotsi. Seega enam ei otsi.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-steven--
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2007
|
08.09.2016 17:09:46
|
|
|
Ehk kellelgi on 140cm pikkusega lauda ära anda Tartus? Võib ka nõks pikem olla muidugi.
_________________ mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perseas
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2008
|
09.09.2016 07:35:20
|
|
|
| TheAnswer kirjutas: |
| Xtream kirjutas: |
| TheAnswer kirjutas: |
| Xtream kirjutas: |
| tsitaat: |
Samas antud süsteemile oleks nüüd vaja 3x VGA outputi, s.t. üks tuleb integreeritud videost, ja teised kaks võiks tulla PCI-E kaardist. Single-slot. |
Siiski mitte. Tundub, et int. videost ei saa asja. Otsin siis NVidia Quadro pci graafikakaarti veel...
Aitäh kõigile aitajatele Putitan ühte retropilli üles, millest tuleb loodetavasti üpriski võimas vanakooli (heli)produktsioonistuudio. DDR 4x1GB olemas!  |
fb fotograafide müügigrupis müüb Aldo Raudver PNY Nvidia Quadro 600 30€. Äkki abiks  |
600 peaks olema juba PCI-e. Ma alles algaja ja uurin asja, aga enda arust sobivad ainult antud mudelid. Mitte ükski muu. Ehk siis: NVS 100, 200, 280, 400, ja vist mingi FX seeria oma oli ka. |
tõepoolest, see jäi mul tähelepanuta. ostas paistab üks tavaline olevat aga seal tööseisukord teadmata, hind muidugi ka vastav hetkel. |
Tänan Sind kogu südamest! Loodan, et homme saan oma 3 uut Quadro kaarti arvutilaost testida (tänu Sinu viitele). Lükkasin sulle positiivse tänutäheks
Igatahes võib lugeda graafikakaardi vajaduse täidetuks, samamoodi hetkel DDR mäludega. Aga nüüd on quadrodele juhtmeid vaja. Kui kellelgi on DMS-59 to VGA/DVI adaptereid, palun anda märku.
Laagris sellist vaja ka:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
09.09.2016 09:58:37
|
|
|
10-12m lan kaablit ?
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
09.09.2016 10:11:27
|
|
|
tartus 10 se saan õhtupoole anda.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
10.09.2016 14:11:26
|
|
|
mis sa sinna külge tahad panna? USB on selle pärast lühike, et pikas juhtmes on pingelang liiga suur.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
10.09.2016 16:44:19
|
|
|
| Xtream kirjutas: |
... tuleb loodetavasti üpriski võimas vanakooli (heli)produktsioonistuudio. DDR 4x1GB olemas!  |
kas sellel mingid eelised uuema raua ees? mis helikaardiks?
mul sama stuudio teema muidu päevakorras, ajan rauda kasti ... miskit puudu ja teist üle
PS, kui huvi
_________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100 |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zorg
Batareimees
liitunud: 06.04.2002
|
15.09.2016 19:48:27
|
|
|
Ma siin sorteerisin oma prosesi ja nüüd tekkis uuesti väike huvi asja vastu. Üks exeli tabel on kah kus kirjas mis mul olemas. Kui kellelgi on miskit mida seal listis pole siis pakkuge julgelt.
Ja andke teada kes veel siin HV kommuunis prosesi koguvad, vahetuseks mul suur kastitäis.
http://prosed.csgo.ee/
_________________ Protsessorid mis mul juba olemas |
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
15.09.2016 21:29:25
|
|
|
marxveix
ma vaatasin su tabelit ja ilmselt peab sulle pakikese kokku panema. mul on mingi murtud pinnidega athlon2 jms joga tekkinud. sul on seal ilmselt asju puudu ka. celeron 331, 326, 430 ja 420 on puhta puudu.. 266 mmx on kah sinu jaoks hoitud..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zorg
Batareimees
liitunud: 06.04.2002
|
15.09.2016 22:26:55
|
|
|
| laurx kirjutas: |
marxveix
ma vaatasin su tabelit ja ilmselt peab sulle pakikese kokku panema. mul on mingi murtud pinnidega athlon2 jms joga tekkinud. sul on seal ilmselt asju puudu ka. celeron 331, 326, 430 ja 420 on puhta puudu.. 266 mmx on kah sinu jaoks hoitud.. |
Eks anna privas teada kui pakk koos, kannan sulle saatmiskulud
_________________ Protsessorid mis mul juba olemas |
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakukeo
HV Guru
liitunud: 24.04.2013
|
15.09.2016 22:41:31
|
|
|
Sooviksin saada vanaaegse raadio (ei pea toimiv olema aga välimus võiks olla enamvähem)
plaan asi taastada uuema sisuga
sarnanases stiilis : link
|
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StanceW
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2013
|
15.09.2016 22:44:51
|
|
|
| Zorg, mul peaks üks Celeron D sahtlis vedelema. Mudel peaks 352 olema, aga ei garanteeri. Sobran sahtlis homme, kui tahad kollektsiooni lisada, anna teada.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
16.09.2016 10:53:15
|
|
|
| kakukeo kirjutas: |
Sooviksin saada vanaaegse raadio (ei pea toimiv olema aga välimus võiks olla enamvähem)
plaan asi taastada uuema sisuga
sarnanases stiilis : link |
Arvestades, et selliseid asju müüakse näiteks Balti jaama turul päris krõbeda hinnaga, siis vaevalt, et niisama saad. Selline retrokraam on juba olemuselt üpris hinnas
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
17.09.2016 00:48:04
|
|
|
Ei tea, kas AUX-AUX juhet tohib ka siit küsida?
Äkki on kellelgi üle?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perseas
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2008
|
17.09.2016 03:07:15
|
|
|
| radok kirjutas: |
Ei tea, kas AUX-AUX juhet tohib ka siit küsida?
Äkki on kellelgi üle? |
Ma arvan küll. Leiaks ka sulle, aga neid vist ka erinevaid?
Pole inventuuri teinud veel, aga sain selliseid just äsja uue portsu (mõned üksikud tegelt).
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
17.09.2016 13:08:32
|
|
|
| Mul vaja sellist kõige lihtsamat lahendust (et ühendada telefon ja autoraadio).
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perseas
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2008
|
17.09.2016 15:17:08
|
|
|
| Pane konkreetne pilt mida täpselt vaja või tule võta oma silma järgi, kuna guuglisse toksides annab auxi all nii 3.5mm kui ka RCA jms. ühendusi...
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markus1998
HV veteran
liitunud: 18.07.2012
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
180 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
17.09.2016 22:56:15
|
|
|
Selline jah
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|