Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2016 22:22:10 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kas kellegi mõnda vana Nokia 3310 akut on korraks laenata? Tahaks teada, kas sel telefonil on veel mingit eluvaimu sees või mitte.

Ilmselt leiaks mõne aku ikka icon_wink.gif

_________________
* CyberTiger *
Kommentaarid: 304 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
perseas
Kreisi kasutaja
perseas

liitunud: 01.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2016 22:47:24 vasta tsitaadiga

Dell Latitude D430-le töökorras dokki vaja. Tahaks miskit DVI väljundiga.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lockdown92
Kreisi kasutaja
lockdown92

liitunud: 17.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2016 23:02:55 vasta tsitaadiga

Otsin taga Samsungi originaal kõrvaklappidega kaasa tulevaid silikoonist otsikuid, mis on kujult veidi ovaalsed ja värvuselt valged. Peaks olema komplektis S3 ja Note 2 klappidega, kuid võib-olla ka uuematega.
_________________
BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2016 23:04:38 vasta tsitaadiga

Millist suurust?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lockdown92
Kreisi kasutaja
lockdown92

liitunud: 17.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2016 14:36:54 vasta tsitaadiga

Ovaalsed olid minuteada keskmised. Minu komplektis olid need ainsad, mis ei paistnud läbi ja mis polnud ümmargused.
_________________
BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2016 14:46:51 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
kui kellelgi vedeleb molex -> 6pin, dvi->hdmi / dvi -> vga värki, võin postitasu kinni maksta.

Said juba? Mul ka vast kapis leidub..
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2016 20:11:13 vasta tsitaadiga

lockdown92 kirjutas:
Ovaalsed olid minuteada keskmised. Minu komplektis olid need ainsad, mis ei paistnud läbi ja mis polnud ümmargused.

Peaks leiduma vist mõned.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lockdown92
Kreisi kasutaja
lockdown92

liitunud: 17.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2016 20:42:02 vasta tsitaadiga

Igaks petteks panen ka täpsustava pildi - ehk aitab see kindlaks teha:



Nimelt siit kõige parempoolset ehk "ellipse medium" tarvis, mida rohkem seda uhkem.
Kui juhtumisi ongi sellised, siis korjaks nad ära.

_________________
BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2016 20:43:59 vasta tsitaadiga

Aix kirjutas:
laurx kirjutas:
kui kellelgi vedeleb molex -> 6pin, dvi->hdmi / dvi -> vga värki, võin postitasu kinni maksta.

Said juba? Mul ka vast kapis leidub..


ühe peotäie sain aga mida sul täpsemalt ja kui palju on?

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2016 20:46:57 vasta tsitaadiga

lockdown92 kirjutas:
Igaks petteks panen ka täpsustava pildi - ehk aitab see kindlaks teha:



Nimelt siit kõige parempoolset ehk "ellipse medium" tarvis, mida rohkem seda uhkem.
Kui juhtumisi ongi sellised, siis korjaks nad ära.

Minu meelest need pole elliptilised, vaid pakendis selliseks läinud. Aga eks vaatan, mida mul leidub.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2016 15:34:43 vasta tsitaadiga

tahan kõu karpi motech cnr- 680w
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
perseas
Kreisi kasutaja
perseas

liitunud: 01.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 21:13:11 vasta tsitaadiga

Ideaalis oleks vaja 4x1GB DDR PC3200 mälusid... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 21:24:45 vasta tsitaadiga

ühele masinale? 939 võiks olla ainus platvorm kus sai ka reaalselt 4gb ddr i ühes masinas kasutada. IF.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perseas
Kreisi kasutaja
perseas

liitunud: 01.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 21:36:08 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
ühele masinale? 939 võiks olla ainus platvorm kus sai ka reaalselt 4gb ddr i ühes masinas kasutada. IF.

Jah. https://h10057.www1.hp.com/ecomcat/hpcatalog/specs/provisioner/05/PC931A.htm
Sellise masinaga tegu. Ubuntu 16.04 baasil süsteem peal. Paberi peal nagu peaks toetama küll.
Miskit Foxconni jahutusega ja P4 prose Hyperthreadinguga, 3,4GHz. Selliste masinate kohta suurt väga midagi ei tea ja alles katsetan, lootes, et kõik sobib.
Aga kui ei, siis leian 512mb pulkasid ise....Neid samu võin pakkuda vahetuseks, kasvõi komplektse süsteemina.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 21:53:27 vasta tsitaadiga

kui see on D650 mis seal peal on siis paberil on sellel tõesti 64bit tugi olemas. ma kahtlustan, et see vana masin on 3gb ram i ja 32bit os iga nobedam kui 64bit osi ja 4gb ramiga.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perseas
Kreisi kasutaja
perseas

liitunud: 01.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2016 19:00:55 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
kui see on D650 mis seal peal on siis paberil on sellel tõesti 64bit tugi olemas. ma kahtlustan, et see vana masin on 3gb ram i ja 32bit os iga nobedam kui 64bit osi ja 4gb ramiga.

Eks 32-bitisele PAE-d värgid ka olemas. OP süsteemide vahetamine pole mingi probleem. Põhimõtte pärast tahaks kõik augud täis toppida icon_redface.gif
Mobo on HP 0968h. Bios on 786C1 v01.05 daatumiga 06/16/2004. Kas uuendus oleks soovitatav?
Bootisin ta üles, siis vaatas selline pilt vastu:
Spoiler Spoiler Spoiler

Üks gigane pulk nüüdseks olemas.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2016 20:44:37 vasta tsitaadiga

32bit OS kasutab sul 3,2gb. võid ju 4x1gb panna sinna.. bios tuleks uuendada. brändikad ei toeta väga paljusid prosesid. uuendus aitab. 4gb rami tugi võib ka alles biose uuendusega tulla.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perseas
Kreisi kasutaja
perseas

liitunud: 01.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2016 20:52:07 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
32bit OS kasutab sul 3,2gb. võid ju 4x1gb panna sinna.. bios tuleks uuendada. brändikad ei toeta väga paljusid prosesid. uuendus aitab. 4gb rami tugi võib ka alles biose uuendusega tulla.

Uurin lähiajal biose värki jm, aga 3 analoogset pulka ikka veel vaja. Prose jääb samaks. Ei ole vaja mingit Core Duo kraami sellesse kasti panna hetkel, piisab täitsa olemasolevast.
Panen süsteemile SSD juurde ja sellisel juhul usun, et 64-bit OS jooksutamine pole probleem. Seega nõudlus siiski olemas veel.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2016 20:55:36 vasta tsitaadiga

915 kiibi peal enamasti coreduo ei tööta kah. DDR teema on selline pentium4 teema rohkem. http://ark.intel.com/products/27522/Intel-Pentium-D-Processor-960-4M-Cache-3_60-GHz-800-MHz-FSB aga ma ei otsinud cpu support listi väga hoolega. nainit prose on "ahi".
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perseas
Kreisi kasutaja
perseas

liitunud: 01.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2016 16:50:30 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
915 kiibi peal enamasti coreduo ei tööta kah. DDR teema on selline pentium4 teema rohkem. http://ark.intel.com/products/27522/Intel-Pentium-D-Processor-960-4M-Cache-3_60-GHz-800-MHz-FSB aga ma ei otsinud cpu support listi väga hoolega. nainit prose on "ahi".

Talv ongi tulemas. Esipaneeli temperatuurimõõdik näitas praeguse prosega kraade miskit 50 kanti vms. idles kui mälu ei peta. See juhe mis mõõdab üsna sügaval HSF sees aga programmiga pole veel mõõtnud.
Endiselt otsin 1GB DDR PC-3200 pulkasid. 3tk vaja ja kindlasti leian midagi vastu pakkuda.
Edit: vist saan 2tk osta/vahetada lähiajal....seega otsin veel 1tk 1Gb DDR PC3200 mälumoodulit.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kaemka
HV Guru
Kaemka

liitunud: 28.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2016 23:48:52 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on tavaline Handsfrre mis sobib samsung s4-le? thumbs_up.gif
_________________
GSM Service: Ost-Kodeerimine-Tarkvara uuendamine-Remont-Vahetus
SAT-TV Süsteemide hooldus, paigaldus, seadmed.
M:533333*5, 51999*99, 533000*0
Kommentaarid: 333 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 263
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
perseas
Kreisi kasutaja
perseas

liitunud: 01.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2016 22:03:31 vasta tsitaadiga

Kaemka kirjutas:
Kas kellelgi on tavaline Handsfrre mis sobib samsung s4-le? thumbs_up.gif

Mul on ühed sellised klapid ÄA teemas. Samsungi omad. Mikriga ja puha.
Aga kokkusobivust ei garanteeri icon_idea.gif
l2bukast kirjutas:
Ega kellelgi ei vedele kuskil 5din klaviatuuri? Sellise otsaga:
Spoiler Spoiler Spoiler

Või siis kui ei, ma võin ülemineku ise ka teha, aga ühte ps/2 klavi oleks siiski vaja.

Täitsa olemas üks 5din klaver. Kas huvitab veel?
laurx kirjutas:
mõnda vana radeoniga kaasas olnud dvi -> hdmi adapterit ei vedele kellelgi kusagil?

http://ecx.images-amazon.com/images/I/41zREguahKL._SX300_.jpg

Täitsa olemas. ATI RADEON GRAPHICS märgistusega isegi, ning peenem ja elegantsem kui viidatud pildil olev isend.
Võid saada kui Neljapäeval/Reedel läbi astud.

Aitäh kasutajatele Etss ja Mihkel. kellelt sain töötavaid DDR 1Gb PC-3200 pulkasid. Ideaalis üks veel puudu, aga sellega enam kiiret pole icon_cool.gif
Samas antud süsteemile oleks nüüd vaja 3x VGA outputi, s.t. üks tuleb integreeritud videost, ja teised kaks võiks tulla PCI-E kaardist. Single-slot.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2016 22:19:30 vasta tsitaadiga

Xtream

Kui vaja leian sulle selle 1GB pulga icon_smile.gif Aga tore kui Tartus ise ära nopiksid.

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perseas
Kreisi kasutaja
perseas

liitunud: 01.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2016 22:21:22 vasta tsitaadiga

Go Kane! kirjutas:
Xtream

Kui vaja leian sulle selle 1GB pulga icon_smile.gif Aga tore kui Tartus ise ära nopiksid.

Küsin laurx käest, ehk saaks ära tuua. Me peaks ideeliselt kokku saama see nädal Tallinnas.
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2016 22:22:27 vasta tsitaadiga

Xtream kirjutas:
Go Kane! kirjutas:
Xtream

Kui vaja leian sulle selle 1GB pulga icon_smile.gif Aga tore kui Tartus ise ära nopiksid.

Küsin laurx käest, ehk saaks ära tuua. Me peaks ideeliselt kokku saama see nädal Tallinnas.
thumbs_up.gif


laurx teab väga hästi kuhu tulla ja mis numbrile helistada. Aga eks uuri siis thumbs_up.gif

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perseas
Kreisi kasutaja
perseas

liitunud: 01.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2016 09:04:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Samas antud süsteemile oleks nüüd vaja 3x VGA outputi, s.t. üks tuleb integreeritud videost, ja teised kaks võiks tulla PCI-E kaardist. Single-slot.

Siiski mitte. Tundub, et int. videost ei saa asja. Otsin siis NVidia Quadro pci graafikakaarti veel...
Aitäh kõigile aitajatele Putitan ühte retropilli üles, millest tuleb loodetavasti üpriski võimas vanakooli (heli)produktsioonistuudio. icon_cool.gif DDR 4x1GB olemas! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TheAnswer
HV kasutaja
TheAnswer

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2016 09:23:49 vasta tsitaadiga

Xtream kirjutas:
tsitaat:

Samas antud süsteemile oleks nüüd vaja 3x VGA outputi, s.t. üks tuleb integreeritud videost, ja teised kaks võiks tulla PCI-E kaardist. Single-slot.

Siiski mitte. Tundub, et int. videost ei saa asja. Otsin siis NVidia Quadro pci graafikakaarti veel...
Aitäh kõigile aitajatele Putitan ühte retropilli üles, millest tuleb loodetavasti üpriski võimas vanakooli (heli)produktsioonistuudio. icon_cool.gif DDR 4x1GB olemas! thumbs_up.gif


fb fotograafide müügigrupis müüb Aldo Raudver PNY Nvidia Quadro 600 30€. Äkki abiks icon_smile.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perseas
Kreisi kasutaja
perseas

liitunud: 01.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2016 09:26:28 vasta tsitaadiga

TheAnswer kirjutas:
Xtream kirjutas:
tsitaat:

Samas antud süsteemile oleks nüüd vaja 3x VGA outputi, s.t. üks tuleb integreeritud videost, ja teised kaks võiks tulla PCI-E kaardist. Single-slot.

Siiski mitte. Tundub, et int. videost ei saa asja. Otsin siis NVidia Quadro pci graafikakaarti veel...
Aitäh kõigile aitajatele Putitan ühte retropilli üles, millest tuleb loodetavasti üpriski võimas vanakooli (heli)produktsioonistuudio. icon_cool.gif DDR 4x1GB olemas! thumbs_up.gif


fb fotograafide müügigrupis müüb Aldo Raudver PNY Nvidia Quadro 600 30€. Äkki abiks icon_smile.gif

600 peaks olema juba PCI-e. Ma alles algaja ja uurin asja, aga enda arust sobivad ainult antud mudelid. Mitte ükski muu. Ehk siis: NVS 100, 200, 280, 400, ja vist mingi FX seeria oma oli ka.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TheAnswer
HV kasutaja
TheAnswer

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2016 10:55:28 vasta tsitaadiga

Xtream kirjutas:
TheAnswer kirjutas:
Xtream kirjutas:
tsitaat:

Samas antud süsteemile oleks nüüd vaja 3x VGA outputi, s.t. üks tuleb integreeritud videost, ja teised kaks võiks tulla PCI-E kaardist. Single-slot.

Siiski mitte. Tundub, et int. videost ei saa asja. Otsin siis NVidia Quadro pci graafikakaarti veel...
Aitäh kõigile aitajatele Putitan ühte retropilli üles, millest tuleb loodetavasti üpriski võimas vanakooli (heli)produktsioonistuudio. icon_cool.gif DDR 4x1GB olemas! thumbs_up.gif


fb fotograafide müügigrupis müüb Aldo Raudver PNY Nvidia Quadro 600 30€. Äkki abiks icon_smile.gif

600 peaks olema juba PCI-e. Ma alles algaja ja uurin asja, aga enda arust sobivad ainult antud mudelid. Mitte ükski muu. Ehk siis: NVS 100, 200, 280, 400, ja vist mingi FX seeria oma oli ka.


tõepoolest, see jäi mul tähelepanuta. ostas paistab üks tavaline olevat aga seal tööseisukord teadmata, hind muidugi ka vastav hetkel.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perseas
Kreisi kasutaja
perseas

liitunud: 01.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2016 07:28:04 vasta tsitaadiga

TheAnswer kirjutas:
Xtream kirjutas:
TheAnswer kirjutas:
Xtream kirjutas:
tsitaat:

Samas antud süsteemile oleks nüüd vaja 3x VGA outputi, s.t. üks tuleb integreeritud videost, ja teised kaks võiks tulla PCI-E kaardist. Single-slot.

Siiski mitte. Tundub, et int. videost ei saa asja. Otsin siis NVidia Quadro pci graafikakaarti veel...
Aitäh kõigile aitajatele Putitan ühte retropilli üles, millest tuleb loodetavasti üpriski võimas vanakooli (heli)produktsioonistuudio. icon_cool.gif DDR 4x1GB olemas! thumbs_up.gif


fb fotograafide müügigrupis müüb Aldo Raudver PNY Nvidia Quadro 600 30€. Äkki abiks icon_smile.gif

600 peaks olema juba PCI-e. Ma alles algaja ja uurin asja, aga enda arust sobivad ainult antud mudelid. Mitte ükski muu. Ehk siis: NVS 100, 200, 280, 400, ja vist mingi FX seeria oma oli ka.


tõepoolest, see jäi mul tähelepanuta. ostas paistab üks tavaline olevat aga seal tööseisukord teadmata, hind muidugi ka vastav hetkel.

Tänan vihje eest thumbs_up.gif Leidsin ise ka nüüd üles! Uurin asja ja ostan ära icon_wink.gif Siis veel üleminek vaja sebida sellele. Sellist mida vaja isegi pakutakse viieka raha eest seal ostas! Aitüma icon_biggrin.gif
EDIT: DDR 512MB klotse vaja, praegu 3tk apacereid, 5tk juurde vaja.
EDITx2: Tundub, et täna saan 5 klotsi. Seega enam ei otsi.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2016 17:09:46 vasta tsitaadiga

Ehk kellelgi on 140cm pikkusega lauda ära anda Tartus? Võib ka nõks pikem olla muidugi.
_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
perseas
Kreisi kasutaja
perseas

liitunud: 01.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2016 07:35:20 vasta tsitaadiga

TheAnswer kirjutas:
Xtream kirjutas:
TheAnswer kirjutas:
Xtream kirjutas:
tsitaat:

Samas antud süsteemile oleks nüüd vaja 3x VGA outputi, s.t. üks tuleb integreeritud videost, ja teised kaks võiks tulla PCI-E kaardist. Single-slot.

Siiski mitte. Tundub, et int. videost ei saa asja. Otsin siis NVidia Quadro pci graafikakaarti veel...
Aitäh kõigile aitajatele Putitan ühte retropilli üles, millest tuleb loodetavasti üpriski võimas vanakooli (heli)produktsioonistuudio. icon_cool.gif DDR 4x1GB olemas! thumbs_up.gif


fb fotograafide müügigrupis müüb Aldo Raudver PNY Nvidia Quadro 600 30€. Äkki abiks icon_smile.gif

600 peaks olema juba PCI-e. Ma alles algaja ja uurin asja, aga enda arust sobivad ainult antud mudelid. Mitte ükski muu. Ehk siis: NVS 100, 200, 280, 400, ja vist mingi FX seeria oma oli ka.


tõepoolest, see jäi mul tähelepanuta. ostas paistab üks tavaline olevat aga seal tööseisukord teadmata, hind muidugi ka vastav hetkel.

Tänan Sind kogu südamest! icon_wink.gif Loodan, et homme saan oma 3 uut Quadro kaarti arvutilaost testida (tänu Sinu viitele). Lükkasin sulle positiivse tänutäheks icon_lol.gif
Igatahes võib lugeda graafikakaardi vajaduse täidetuks, samamoodi hetkel DDR mäludega. Aga nüüd on quadrodele juhtmeid vaja. Kui kellelgi on DMS-59 to VGA/DVI adaptereid, palun anda märku.
Laagris sellist vaja ka:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2016 09:58:37 vasta tsitaadiga

10-12m lan kaablit ?
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2016 10:11:27 vasta tsitaadiga

tartus 10 se saan õhtupoole anda.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2016 16:45:42 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
10-12m lan kaablit ?

Ordis peaks kohapeal Tartus olema. Äsja sai ostetud.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2016 22:00:42 vasta tsitaadiga

USB-USB kaablit pikemat pole kellelgi üle? Ideaalne oleks miski 5m icon_lol.gif
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2016 14:11:26 vasta tsitaadiga

mis sa sinna külge tahad panna? USB on selle pärast lühike, et pikas juhtmes on pingelang liiga suur.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 10.09.2016 16:44:19 vasta tsitaadiga

Xtream kirjutas:
... tuleb loodetavasti üpriski võimas vanakooli (heli)produktsioonistuudio. icon_cool.gif DDR 4x1GB olemas! thumbs_up.gif
kas sellel mingid eelised uuema raua ees? mis helikaardiks?
mul sama stuudio teema muidu päevakorras, ajan rauda kasti ... miskit puudu ja teist üle
PS, kui huvi

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zorg
Batareimees

liitunud: 06.04.2002




sõnum 15.09.2016 19:48:27 vasta tsitaadiga

Ma siin sorteerisin oma prosesi ja nüüd tekkis uuesti väike huvi asja vastu. Üks exeli tabel on kah kus kirjas mis mul olemas. Kui kellelgi on miskit mida seal listis pole siis pakkuge julgelt.

Ja andke teada kes veel siin HV kommuunis prosesi koguvad, vahetuseks mul suur kastitäis.

http://prosed.csgo.ee/

_________________
Protsessorid mis mul juba olemas
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2016 21:29:25 vasta tsitaadiga

marxveix

ma vaatasin su tabelit ja ilmselt peab sulle pakikese kokku panema. mul on mingi murtud pinnidega athlon2 jms joga tekkinud. sul on seal ilmselt asju puudu ka. celeron 331, 326, 430 ja 420 on puhta puudu.. 266 mmx on kah sinu jaoks hoitud..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zorg
Batareimees

liitunud: 06.04.2002




sõnum 15.09.2016 22:26:55 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
marxveix

ma vaatasin su tabelit ja ilmselt peab sulle pakikese kokku panema. mul on mingi murtud pinnidega athlon2 jms joga tekkinud. sul on seal ilmselt asju puudu ka. celeron 331, 326, 430 ja 420 on puhta puudu.. 266 mmx on kah sinu jaoks hoitud..


thumbs_up.gif

Eks anna privas teada kui pakk koos, kannan sulle saatmiskulud

_________________
Protsessorid mis mul juba olemas
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2016 22:41:31 vasta tsitaadiga

Sooviksin saada vanaaegse raadio (ei pea toimiv olema aga välimus võiks olla enamvähem)
plaan asi taastada uuema sisuga thumbs_up.gif
sarnanases stiilis : link
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StanceW
HV kasutaja
StanceW

liitunud: 08.05.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2016 22:44:51 vasta tsitaadiga

Zorg, mul peaks üks Celeron D sahtlis vedelema. Mudel peaks 352 olema, aga ei garanteeri. Sobran sahtlis homme, kui tahad kollektsiooni lisada, anna teada.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2016 10:53:15 vasta tsitaadiga

kakukeo kirjutas:
Sooviksin saada vanaaegse raadio (ei pea toimiv olema aga välimus võiks olla enamvähem)
plaan asi taastada uuema sisuga thumbs_up.gif
sarnanases stiilis : link

Arvestades, et selliseid asju müüakse näiteks Balti jaama turul päris krõbeda hinnaga, siis vaevalt, et niisama saad. Selline retrokraam on juba olemuselt üpris hinnas icon_rolleyes.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2016 00:48:04 vasta tsitaadiga

Ei tea, kas AUX-AUX juhet tohib ka siit küsida?
Äkki on kellelgi üle?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perseas
Kreisi kasutaja
perseas

liitunud: 01.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2016 03:07:15 vasta tsitaadiga

radok kirjutas:
Ei tea, kas AUX-AUX juhet tohib ka siit küsida?
Äkki on kellelgi üle?

Ma arvan küll. Leiaks ka sulle, aga neid vist ka erinevaid?
Pole inventuuri teinud veel, aga sain selliseid just äsja uue portsu (mõned üksikud tegelt).
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2016 13:08:32 vasta tsitaadiga

Mul vaja sellist kõige lihtsamat lahendust (et ühendada telefon ja autoraadio).
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perseas
Kreisi kasutaja
perseas

liitunud: 01.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2016 15:17:08 vasta tsitaadiga

Pane konkreetne pilt mida täpselt vaja või tule võta oma silma järgi, kuna guuglisse toksides annab auxi all nii 3.5mm kui ka RCA jms. ühendusi...
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Markus1998
HV veteran

liitunud: 18.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2016 15:37:51 vasta tsitaadiga

Xtream kirjutas:
Pane konkreetne pilt mida täpselt vaja või tule võta oma silma järgi, kuna guuglisse toksides annab auxi all nii 3.5mm kui ka RCA jms. ühendusi...


http://i.ebayimg.com/00/s/NDc3WDUwMA==/z/8rYAAMXQ74JTVku4/$_35.JPG?set_id=2 icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2016 22:56:15 vasta tsitaadiga

Markus1998 kirjutas:
Xtream kirjutas:
Pane konkreetne pilt mida täpselt vaja või tule võta oma silma järgi, kuna guuglisse toksides annab auxi all nii 3.5mm kui ka RCA jms. ühendusi...


http://i.ebayimg.com/00/s/NDc3WDUwMA==/z/8rYAAMXQ74JTVku4/$_35.JPG?set_id=2 icon_rolleyes.gif


Selline jah icon_wink.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.