|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.08.2016 19:12:59
|
|
|
no sul ongi vaid 2 võimalust. Vii teenused miinimumini, sealt võidad ehk pool rahast.....(kindla peale minek)
Anna leping edasi.....Pailapse sõnul läbikukkunud üritus.
Ma valiks esimese.
Ma küll täpseid tingimusi ei tea, aga kindlapeale minek on asi homme ära teha. Kuigi mäletamist mööda toimub arvestus peale esimest kuud päeva põhiselt.
Seda võid üle küsida või keegi kinnitab seda siin, ma ausalt ei tea. Pole vajadust olnud veel
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
30.08.2016 19:26:11
|
|
|
Tegelikult on #3 võimalus samuti olemas.
Koli oma teenus aadressile, kus ei pakuta muud peale traadita interneti. Pakud kompromissi, et lõpetame lepingu ära ja tagastad seadmed leppetrahvita.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laizk
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2003
|
30.08.2016 19:55:02
|
|
|
| keilast kirjutas: |
| Uue info valguses ma vabalt tagastaksin seadmed Teliasse, aga et pääseda 80eur trahvist siis ma pigem maksman ühe kuu mingit miinimumsummat ja annan siis seadmed neile. |
Keera pakett nii miinimumi peale mis saad (muuda igaksjuhuks digiboxi default pin ka ära kui pole seda teinud) ja vii parem kohe seadmed teliale ning lase tulevikukuupäega (sellega mil tähtaega 2a täis) leping ära lõpetada - oled asjast kohe mureta ning lase lõpetamise lepingusse märge teha, et ei ela enam antud aadressil ja seadmedki tagastatud...jokk
... või siis see, mis Pailaps soovitas
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keilast
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2006
|
30.08.2016 19:57:17
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
Tegelikult on #3 võimalus samuti olemas.
Koli oma teenus aadressile, kus ei pakuta muud peale traadita interneti. Pakud kompromissi, et lõpetame lepingu ära ja tagastad seadmed leppetrahvita. |
aga klienditeenindusest tulnud info põhjal on minu leping praegu 2-ks aastaks kohustatud sellele korterile. praeguse seisuga siis 1 kuu lepingut veel järgi. siis ju see kolimine ja sundimine telia suunal ei aitaks?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
30.08.2016 20:08:41
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
Tegelikult on #3 võimalus samuti olemas.
Koli oma teenus aadressile, kus ei pakuta muud peale traadita interneti. Pakud kompromissi, et lõpetame lepingu ära ja tagastad seadmed leppetrahvita. |
Seda kompromissi ei eksisteeri juba pikemat aega, usun, et juba 3 aastat. Tegelikult pole see kompromiss kunagi tingimustes kirjas olnud, mingi aeg tehti seda kliendile vastu tulles kuna Telia ei tahtnud klienti kolimise tõttu ka ahistada.
Juba küll räägiti aga:
Klient kes on teinud siduvuslepinguga seadmed kehtib 3 aastase tähtajaga leping, 2 aastase kohustusega.
2 aastat täis, lõpetad lepingu, tagastad seadmed. 3 aastat täis, võid lepingu lõpetada, jätad seadmed endale.
Eelpool kirjutanu valikud.
1. nagu mainiti, lõpetad interneti ja jätad vaid alusühenduse koos TeliaTVga, kuumakse 6.33+5€ Peale kuud võid lepingu lõpetada ja seadmed tagasi viia. (võid kaasa võtta ja korteri tühjaks jätta, uus üürnik saab teenindajale öelda, et vana omanik läinud ja lõpetab hiljem teenuse. uus teenus pannakse uuel üürnikul tööle)
2. ALATI saab ja tohib siduvuslepinguga teenust ümber paigutada KUI uuel aadressil on Telia tehniline kaablivõimalus olemas. Paraku ei saa igale poole kahte teenust seega võimalik, et kohapealne teenus tuleks lõpetada. Seda otsustad aga ise, kas seal on uuem või vanem leping, uuemad või vanemad seadmed. (Juhul kui kliendi soovitud uuel aadressil ei ole Telia võimalust tuleb kliendil aktsepteerida sõlmitud lepingu tingimusi, lõpetada trahviga, jätkata vanas kohas või loovutada vanas kohas uuele elanikule.)
3. Ongi loovutamine kas korteri omanikule või uuele üürnikule.
See skeemitamine oligi üks põhjus miks lõpetati tähtajaliste lepingute tegemine, tekitas piisavalt probleeme ajutiste elupindade kasutajatel, koolis käijatel, ajutiselt suvemajja teenuse soovijatel jms.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keilast
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2006
|
30.08.2016 20:40:50
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Eelpool kirjutanu valikud.
1. nagu mainiti, lõpetad interneti ja jätad vaid alusühenduse koos TeliaTVga, kuumakse 6.33+5€ Peale kuud võid lepingu lõpetada ja seadmed tagasi viia. (võid kaasa võtta ja korteri tühjaks jätta, uus üürnik saab teenindajale öelda, et vana omanik läinud ja lõpetab hiljem teenuse. uus teenus pannakse uuel üürnikul tööle) |
selle plaani ma valiksingi. aga see siis tähendab, et uus üürnik saab samasse korterisse paralleelselt tellida uue ühenduse/lepingu?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
30.08.2016 20:49:27
|
|
|
| keilast, eks esimene kisa tuleb, et ei saa aga küll saama hakkab.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
31.08.2016 21:03:37
|
|
|
Kellelgi veel hetkel Eurosport 1/2 HD artifakte täis pidevalt?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002

|
31.08.2016 21:10:53
|
|
|
Ruudutab jah.
| bladerunner kirjutas: |
| Kellelgi veel hetkel Eurosport 1/2 HD artifakte täis pidevalt? |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
31.08.2016 21:44:06
|
|
|
| Eurosport Newsil pole üldse pilti
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
01.09.2016 23:07:53
|
|
|
History HD heli on kalendri jagu süngist väljas.
_________________ ...---... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
02.09.2016 08:04:04
|
|
|
| alpha kirjutas: |
| Eurosport Newsil pole üldse pilti |
Eurospot News ei tööta Amino digiboksiga. Arris/Motorola kaudu pilt ees. Edastaja muutis koodekit vist.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
02.09.2016 08:18:13
|
|
|
| On jah H.264, seega Aminoga pole lootustki. Niimoodi nad tasapisi neid bokse välja suretada üritavadki.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
02.09.2016 08:40:26
|
|
|
10 aastat NutiTV tulemisest. Ammu oleks aeg pensionile minna, et hd vastuvõtule teed rajada.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
02.09.2016 08:48:55
|
|
|
A.S., EuroNEWS sunnib, kuna Telia käseb?
| Pailaps kirjutas: |
| Euronews (TÄRN, HÜÜUMÄRK) |
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
viimati muutis jägaja 02.09.2016 08:51:43, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
02.09.2016 09:17:05
|
|
|
Pigem on kokkulepe kohaliku edasimüüjaga, et odavamat signaali osta. Euronews ei suhtle muudmoodi. Mida vähem konversiooni tegema peab, seda kasulikum.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.09.2016 09:19:40
|
|
|
| tsitaat: |
Ammu oleks aeg pensionile minna, et hd vastuvõtule teed rajada
|
Vastu võib ju võtta, kui oleks midagi vastu võtta.
On kül suisa 12HD kanalit + Eesti omad, aga nendest 12 on enamus kräpp, mis kräpp (hind ei olegi hull muidu)
Millegipärast ei loe kanali nimesi välja ilma hiire abita
Spoiler 
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
02.09.2016 11:12:12
|
|
|
| Kas selle HD kanalite paketi kanaleid saab ka salvestada/järelevaadata?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002

|
02.09.2016 11:36:53
|
|
|
Jah saab, va mõni üksik. Nt WildTV HD ei saa.
| JazZ kirjutas: |
| Kas selle HD kanalite paketi kanaleid saab ka salvestada/järelevaadata? |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
02.09.2016 12:12:50
|
|
|
| WildTV on 99% reklaamid ka, totaalselt mõttetu kanal. How It's Made jt masinate/ehitiste ning loomade dokumentaalid (discovery, animal planet, jt) jällegi HD's kenad vaadata ja nende kanalite eest olen tänulik.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
03.09.2016 07:45:20
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| 10 aastat NutiTV tulemisest. Ammu oleks aeg pensionile minna, et hd vastuvõtule teed rajada. |
Ja siis soovitab teh. tugi "eelista SD kvaliteeti" valiku teha, kuna ADSL ühenduse otsas tekivad tõenäoliselt probleemid.
Ei raja siin midagi
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
03.09.2016 09:24:50
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
| 10 aastat NutiTV tulemisest. Ammu oleks aeg pensionile minna, et hd vastuvõtule teed rajada. |
Ja siis soovitab teh. tugi "eelista SD kvaliteeti" valiku teha, kuna ADSL ühenduse otsas tekivad tõenäoliselt probleemid.
Ei raja siin midagi  |
Eks sõltub mida ja palju rebid. ca 8M mahub ka ADSList vabalt läbi, 2x vaatajakohas korraga erinevatel HD kanalitel läheb muidugi keeruliseks.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
03.09.2016 09:58:46
|
|
|
| Paljudel 2 telerit aga ongi. Tegelikult keegi ju ei keela ADSL võrgus kiirust paari-kolme mega võrra tõsta, tuleks paar HD kanalit ilusasti läbi, tahtmist peab vaid olema, seda kahjuks pole.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
03.09.2016 10:22:13
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| Paljudel 2 telerit aga ongi. Tegelikult keegi ju ei keela ADSL võrgus kiirust paari-kolme mega võrra tõsta, tuleks paar HD kanalit ilusasti läbi, tahtmist peab vaid olema, seda kahjuks pole. |
Paljudel on ka kolm ja neli telerit, alati võiks kiirem ühendus olla Tean ka neid kes on tellinud omale majja kaks ADSL ühendust kuna liin lihtsalt üle selle ühe paari peal ei võimalda.
Kui liin on hea ja sobiva pikkusega saab ilusti kiirust tõsta, VDSL peale.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
03.09.2016 10:24:42
|
|
|
Ma näen oma vaimusilmas kombot pikema liiniga klientidele, kus teler jookseb HD pildiga vasepaarliini peal ja internet üle õhu. Inteno DG301/200A auk võimaldab internetti USB kaudu ruutida. Huawei E3372 pulk järgi ja
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
03.09.2016 10:31:13
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
Ma näen oma vaimusilmas kombot pikema liiniga klientidele, kus teler jookseb HD pildiga vasepaarliini peal ja internet üle õhu. Inteno DG301/200A auk võimaldab internetti USB kaudu ruutida. Huawei E3372 pulk järgi ja  |
Reaalselt ka lahendatud aga hetkeseisuga saab õhk paksuks. Mina näen pikkade liinide lahenduseks ainult liini lühendamist, kas siis jaama lähemale toomisega või pikema liini maha lõikamisega.
Kasutavad kliendid 12M(2vk 16M) adsl liini kõrval ka 4G teenust kiirusel 20/5
Jah, ühes seadmes teoreetiliselt saab ka, kunagi lasi üks klient ADSL pesast TV teenuse ja WAN pesa kaudu sisse 4G ruuterist tuleva kirema interneti, nii töötaks ka Samsungi nutiTV äpp.
Pulgaga ruuterit elutoa nurka pole mõtet toppida, kõrgemad sagedused sisse ei jõua ja pole kiirest 4G ühendusest enam lõhnagi.
Inteno, USB ja 4G pulk oli küll backupina kunagi plaanis. Viimati proovisin, siis täiesti toimis switchimine..käsitsi. Automaatselt aga DSL kukkumisel 4G peale ei ühendatud.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
03.09.2016 10:34:55
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| Kui liin on hea ja sobiva pikkusega saab ilusti kiirust tõsta, VDSL peale. |
Tegelikult saaks ka ADSL liini peal kiirust tõsta, tahtmist peab vaid olema. Seda paraku pole, on vaid rumalad selgitused, miks kiirust tõsta ei saa.
Aga HD kanaleid Telia ju nagunii lähitulevikus edastama ei hakka, seega vahet pole.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
03.09.2016 12:46:43
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
| Kui liin on hea ja sobiva pikkusega saab ilusti kiirust tõsta, VDSL peale. |
Tegelikult saaks ka ADSL liini peal kiirust tõsta, tahtmist peab vaid olema. Seda paraku pole, on vaid rumalad selgitused, miks kiirust tõsta ei saa.
Aga HD kanaleid Telia ju nagunii lähitulevikus edastama ei hakka, seega vahet pole.
|
Saab ikka jah, ADSL2+ on kuni 24/3 AnnexM kiirustel. See kehtib aga samadel tingimustel nagu VDSL2 tehnoloogialgi, kaugusest ja kaablitüübist. Kas ja kui palju sellest reaalselt läbi jookseb.
Ehk siis kui ütlen, et kuni 1200M saab sellist ADSL2+ kiirust, siis miks mitte kasutada hoopis VDSL2 kus saab 25/6 kiirust (liin)
ADSL2+ kliendid üle 1200m pole enam aga mingit mõtet tõsta kiirust suuremaks kui kahe vaatajakohaga 16/1 sest liinile tekivad vead, ühendus võib katkeda ja pole igas mõttes stabiilne.
Tahtmist kindlasti on.
HD kanalite osas vaidlema ei hakka. Igaüks jääb enda arvamuse juurde niikuinii.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
03.09.2016 18:24:37
|
|
|
Kaugel G.Fast'i arendus on ja mis juhul võiks seda enda koju ükshetk oodata? Kui hetkel 60/10 (VDSL) sisse tuleb, kas siis on lootust? Aasta-paar tagasi olid artikli sellel teemal, viimasel ajal pole kahjuks midagi kuulnud.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
03.09.2016 19:21:24
|
|
|
Kui juba 60/10 VDSL sisse tuleb, siis lase FTTH kalkulatsioon teha. Tõenäoliselt on suurusjärgus 2k. G.Fasti ei hakka keegi Eestis kasutama. VDSL liinikaartide ost tuleb kinni maksta enne.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
03.09.2016 21:33:07
|
|
|
Ma algusest peale ei uskunud et need Fastid Eestis kasutusele võivad tulla. Perspektiivitusse tehnoloogiasse pole enam mõtet investeerida. Parem teha juba kohe asjad õigesti.
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SndyBrdge
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2016
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
04.09.2016 15:38:50
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| Kui juba 60/10 VDSL sisse tuleb, siis lase FTTH kalkulatsioon teha. Tõenäoliselt on suurusjärgus 2k. G.Fasti ei hakka keegi Eestis kasutama. VDSL liinikaartide ost tuleb kinni maksta enne. |
Veebis pakkus 2k € kalkulatsiooniks tõesti, seda ei hakka kinni taguma :)
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
04.09.2016 15:42:41
|
|
|
Reaalne suurusjärk on arvatavasti vähem. Kui elad eramajas, siis võta seda investeeringuna oma kinnisvara väärtusesse. Lisaks saad äikesemaiast vasest lahti.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
04.09.2016 15:43:23
|
|
|
Väike 6 korteriga kortermaja, kus teistel ilmselt huvi puudub paraku.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
04.09.2016 21:40:08
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
Ma näen oma vaimusilmas kombot pikema liiniga klientidele, kus teler jookseb HD pildiga vasepaarliini peal ja internet üle õhu. Inteno DG301/200A auk võimaldab internetti USB kaudu ruutida. Huawei E3372 pulk järgi ja  |
Ma olen linnast reaalselt ühe kilomeetri kaugusel ja mobiililevi on selline, et hea, kui kolme pulka näed. On ka reaalselt lühiajalist blackouti ette tulnud. Pole vahet, kas toas, või õues.
edit:
| tsitaat: |
| Paljudel on ka kolm ja neli telerit, alati võiks kiirem ühendus olla |
See jutt ei päde, kuna Telia pakub ainult kahte vaatajakohta.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
04.09.2016 21:43:36
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
See jutt ei päde, kuna Telia pakub ainult kahte vaatajakohta. |
ADSL peal. VDSL ja optika otsas saab rohkem telekaid järgi ühendada.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omg
HV kasutaja
liitunud: 14.04.2006
|
04.09.2016 22:49:51
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
See jutt ei päde, kuna Telia pakub ainult kahte vaatajakohta. |
Mismõttes? Mul on 3 arrist korraga töös ja pole probleeme
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
05.09.2016 07:54:42
|
|
|
vaatajakohti piirab ainult pordi/liini kiirus, optikal kuni 9.
ADSL peal kahe vaatajakoha teenusega näeb ka kuni 3 SD kvaliteedis pilti kui striimikiirus lubab. 1 HD ja 1 SD pole ka probleem.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
05.09.2016 07:56:32
|
|
|
Ma teadsin siiani, et n.ö. ametlikult pakub Telia ainult kahte vaatajakohta. Kui ei, siis loomulikult minu viga.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002

|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omg
HV kasutaja
liitunud: 14.04.2006
|
05.09.2016 23:10:39
|
|
|
| Loll küsimus aga kuidas ma teada saaks kas mul A või V-DSL. Vasktraat tuleb kuskilt , seda ei tea kus jaam on
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
digipunk
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2015
|
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
06.09.2016 00:02:28
|
|
|
| Proovisin korra, põhimõtteliselt töötab Arrisega (+TG784), aga originaalkanal hakkab ennast millegipärast regulaarselt vahele peksma. Teise võrgukaardiga tundus tunduvalt stabiilsem olevat, aga ikka hästi õrnalt hakkis. Rohkem katsetada ei viitsi, suure tõenäosusega ruuteri uue tarkvara probleem.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002

|
06.09.2016 07:07:40
|
|
|
Toksi aadress sisse ja vaata, mis kiiruseid pakub https://www.telia.ee/era/internet/pusiuhendus/
| omg kirjutas: |
| Loll küsimus aga kuidas ma teada saaks kas mul A või V-DSL. Vasktraat tuleb kuskilt , seda ei tea kus jaam on |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
06.09.2016 15:35:11
|
|
|
Mida teha? Motorola boksil sai vajutatud uue puldiga tagasi nuppu, teavitatakse mind "Palju õnne uue puldi puhul" ja räägitakse uue menüü allalaadimisest. Ühegi puldil oleva nupuga seda eest ära ei saa, wtf?
Ei ole uuest menüüst huvitatud.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
06.09.2016 15:49:16
|
|
|
Juhe seinast?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
06.09.2016 15:49:18
|
|
|
| maatriks kirjutas: |
Mida teha? Motorola boksil sai vajutatud uue puldiga tagasi nuppu, teavitatakse mind "Palju õnne uue puldi puhul" ja räägitakse uue menüü allalaadimisest. Ühegi puldil oleva nupuga seda eest ära ei saa, wtf?
Ei ole uuest menüüst huvitatud. |
Kuskohast saabus siis uus pult? see käib kokku ainult uue menüüga ning tagasi nupp on uue menüü laadimise algataja, korra tallad läheb rong liikuma.
Tee digiboksi toitega restart ja kasuta vana pulti (peaks toimima nii)
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
06.09.2016 16:04:47
|
|
|
| Uut pulti on selles kohas juba ca aasta vist kasutatud. Mälu järgi vahetati pärast vana puldi purunemist välja. Igatahes tundub, et toimis, suured tänud. Ise proovisin ainult puldist välja-sisse lülitamist
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|