|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Ostad? |
| Juba ostetud. |
|
14% |
[ 61 ] |
| Ostan. |
|
26% |
[ 113 ] |
| Ootan hinna langust ja ostan siis. |
|
35% |
[ 149 ] |
| Ei osta. |
|
23% |
[ 98 ] |
|
| hääli kokku : 421 |
|
| autor |
|
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
31.08.2016 15:42:47
|
|
|
| Kapitan kirjutas: |
Jala mapil joosta ei saa sest kõik on snaiprid kuskil kivi taga 2 varianti kas oled ka snaiper või kõmmutad tankiga teisi tanke.
Irw reaalselt praegu minu tiimis oli 5 tüüpi ühe kivi taga snaipriga campimas
Sniper Simulator 2016 |
panin ise eile sama tähele... sniper on ülitäpne ka ja ei saand välja liikudagi oli mingi 10 vs 10 snaiprid... lõpus ei jäänd muu üle kui ise ka võtta:D
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaido163
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2008
|
31.08.2016 15:50:03
|
|
|
Eile proovisin esimest korda ja tundus kuidagi võõras.
Aga täna uuesti proovides oli juba täitsa kodune. Seega arvan, et vajab lihtsalt harjumist kuna teistmoodi kui BF4.
Töötas igatahes korralikult ja välimuselt oli ilus. Mängumõnu oli ka küllaga. Usun, et sellest tuleb ikkagi hea mäng ja tasub kindlasti seda mängima asuda.
_________________ EBV  |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
31.08.2016 15:51:18
|
|
|
| edaj kirjutas: |
| Ma olen ka seni päris rahul, seni kõige efektiivsem on olnud tankidega ringi müristada, sisuliselt koguaeg leaderboard topis kui tanki saab spawnida. Teine lahe mängustiil on assaultiga B-C-D vahet trippida, close ranged combat pakub adrenaliini. msi 280x-ga jookseb täitsa rahuldavalt, 75hz monitori taga, vahepeal kukub 65-70 peale kuid kui saaks AA disableda siis ilmselt jookseks smoothilt. |
Conquestis? Mis seadetel? Mul endal pmst sama kaart ja mediumi peal seaded, AA ja see ambient off, kukub ikka keskel madistades seal 35 peale ja lööb sutteri sisse. Rush on hoopis teine teema, seal kõik sujuv.
_________________ Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
31.08.2016 15:52:24
|
|
|
Märkasin ka seda, et kui liivatormi ajal ultra pealt graafika low peale kruttida, on nähtavus palju parem
Lifehäkk
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
edaj
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2007
|
31.08.2016 16:08:29
|
|
|
| Conquestis HIGH sätetel. Ma nüüd avastasin, et saab AA ja asjad maha võtta, testin kohe seadeid ja annan teada. Mis protsessor sul on? Vb selles asi
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
simo5555
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2007
|
31.08.2016 16:16:56
|
|
|
Täitsa kena Profiilis oleval arvutil jookseb ilusti kõik seaded põhjas ja FPS on kenasti lukus 60-ne peal. (V-sync on peal). Siiani suuremaid probleeme 0. Vahepeal paar glitchi ikka on: Teiste tüüpide seljakotid ja vööd teevad vahest lambist ringe ümber mehe ning üks koomiline viga oli selline, kus sõitsime 5-kesi ühes tankis ja keset kõrbe tank lihtsalt kadus ära - jäime kõik 5-kesi kõrbes jalameheks.
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
31.08.2016 16:26:56
|
|
|
yess panin ka tõmbama siis Tänud
viimati muutis Gap 31.08.2016 16:33:14, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eldest
HV kasutaja

liitunud: 01.07.2013
|
31.08.2016 16:33:10
|
|
|
| simo5555 kirjutas: |
Täitsa kena Profiilis oleval arvutil jookseb ilusti kõik seaded põhjas ja FPS on kenasti lukus 60-ne peal. (V-sync on peal). Siiani suuremaid probleeme 0. Vahepeal paar glitchi ikka on: Teiste tüüpide seljakotid ja vööd teevad vahest lambist ringe ümber mehe ning üks koomiline viga oli selline, kus sõitsime 5-kesi ühes tankis ja keset kõrbe tank lihtsalt kadus ära - jäime kõik 5-kesi kõrbes jalameheks. |
Täpselt samad bugid on endal ka olnud. Lisaks üks kord kadus sound ära keset mängu ja tagasi ei tulnud (mujal oli sound OK).
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maxstpau
HV veteran

liitunud: 30.07.2008
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
31.08.2016 16:54:00
|
|
|
| madness kirjutas: |
| lauri23 kirjutas: |
| minu confi peal fps 30-45 vahel high seaded nagu olid deafultis. vahepeal freezib ja vahepeal crashib nii et restart ka ei aita. aga noh sellised need betad kipuvadki olema. |
Freezib mul ka pidevalt, nii mitmeks sekundiks lihtsalt jääb seisma. Nvidia 660'ga. Vahest deploy lehel ka, kuigi hiir liigub endiselt... |
Gtx670.. probleeme graafikaga polnud, kaarti ajas tuliseks ainult.
relvadest sihtimine, ajas närvi et "toggle" ei olnud. Lasin hiirenupu lahti, viskas sihiku eest kohe minema..
graafikast jäi mulje et Battlefronti kloon-multikas..
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rein001
HV kasutaja
liitunud: 18.04.2010
|
31.08.2016 16:56:58
|
|
|
Mängisin betat paar tundi aga noo kohe üldse ei kutsu kuidagi nii casual-x ära tehtud, kõik see graafika ja feeling , ei meeldi . cs endiselt parim shooter, mis turul kugi võiks ainult vähe mahlasid juurde sinna panna aeg ajalt .
viimati muutis rein001 31.08.2016 17:02:36, muudetud 4 korda |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
31.08.2016 16:57:53
|
|
|
Õhtu poole teen proovi, aga mängu ei osta.
Tänu sellele, et bf3 ja 4 on Origin Access kaudu kõigile saadaval ei ole ma nõus neile selle mängu eest maksma.
Ma mingit kompensatsiooni ei saanud ju selle eest, et bf3 ja 4 oman premuimit ja nüüd saavad 4 euro eest kõik neid mängida.
Ma saan aru kui kõik EA mängud oleks seal Origin access, siis oleks teine teema.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duxdery
HV veteran

liitunud: 13.05.2011
|
31.08.2016 17:24:37
|
|
|
aht0, Ma ka alguses ei leidnud ja tegi pahameelt see. Aga advanced settingute all kuskil oli see toggle täitsa olemas
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaido163
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2008
|
31.08.2016 18:52:41
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
Õhtu poole teen proovi, aga mängu ei osta.
Tänu sellele, et bf3 ja 4 on Origin Access kaudu kõigile saadaval ei ole ma nõus neile selle mängu eest maksma.
Ma mingit kompensatsiooni ei saanud ju selle eest, et bf3 ja 4 oman premuimit ja nüüd saavad 4 euro eest kõik neid mängida.
Ma saan aru kui kõik EA mängud oleks seal Origin access, siis oleks teine teema. |
Ära ole teiste peale kade. Pealegi said sina juba BF3 ja BF4 aastaid mängida. Teised, kes nüüd soodsalt selle ostavad peavad leppima sellega, et enamus inimesi liiguvad edasi juba
uute mängude juurde ja mängukaaslasi on raskem leida.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kala1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2006
|
31.08.2016 18:55:51
|
|
|
Hetkel jah tankid kuidagi domineerivamad ja nende vastu pole just kõige lihtsam kui nad ise AT kahuri ette ei tule.. aga tundub, et tuleb korralik mäng
_________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
31.08.2016 19:06:02
|
|
|
| siven kirjutas: |
| Kapitan kirjutas: |
Jala mapil joosta ei saa sest kõik on snaiprid kuskil kivi taga 2 varianti kas oled ka snaiper või kõmmutad tankiga teisi tanke.
Irw reaalselt praegu minu tiimis oli 5 tüüpi ühe kivi taga snaipriga campimas
Sniper Simulator 2016 |
panin ise eile sama tähele... sniper on ülitäpne ka ja ei saand välja liikudagi oli mingi 10 vs 10 snaiprid... lõpus ei jäänd muu üle kui ise ka võtta:D |
Snaipimine on minu arust väga raske. Peab põhimõtteliselt jumalast mööda laskma, et üldse oleks võimalust pihta saada. Nii nagu päriselt.
Relva laeb vaid kaua. See on tüütu.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
31.08.2016 19:20:22
|
|
|
Ei tea kas on raske Snaipril on alguses 4 kuuli mis teevad insta killi. Kui lähed scoutina mängu siis vajutad klaveril "4" ja tulevad mingid võimsamad kuulid. Kui vaenlane püsib paigal ja pole päris mapi teises otsas on kill olemas. Aga jah kuulil võtab aega, et kohale jõuda.
"
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
31.08.2016 19:40:13
|
|
|
| Proovisin ka ära, paraku oma profiiliarvutiga jooksis väga sandisti, isegi kõige madalamate sätete peal, mängida kannatas ainult siis, kui "Resolution Scale" täiesti maha keerata, siis samas oli võimalik ainult ruudukesi vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
31.08.2016 19:42:03
|
|
|
| mitu kaarti betas on muidu ?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
31.08.2016 19:43:04
|
|
|
| Gap, 1 kaart.
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mannatera
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2005
|
31.08.2016 20:05:36
|
|
|
Tänud, see töötas
Kellelgi veel probleeme mänguga - ei suuda online'i minna?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
31.08.2016 20:07:15
|
|
|
| Mul i5 6400 ja r7 360. Low-Med peal jookseb stabiilselt 70 - 90 fps kui kasutan DX11. DX12 tulevad framedropid ja freezid. FOV lükkasin 75 peale.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
31.08.2016 20:07:35
|
|
|
| mannatera, serverritel maintenance hetkel käib
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
31.08.2016 20:19:09
|
|
|
| duxdery kirjutas: |
aht0, Ma ka alguses ei leidnud ja tegi pahameelt see. Aga advanced settingute all kuskil oli see toggle täitsa olemas  |
ok, tänud
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
31.08.2016 20:41:12
|
|
|
| trip kirjutas: |
| mannatera, serverritel maintenance hetkel käib |
Yess noh, tööinimene ka koju saabub et mängida siis on serverid hoolduses
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
31.08.2016 20:59:19
|
|
|
jep, jõudsin roundi teha enne
nägin, kuidas rong ilmus, see tuleb kui 40 ticketi vahe saab, 130-170skoor oli ja siis tuli.
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
edaj
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2007
|
31.08.2016 21:14:08
|
|
|
Kaua kesta võib? Täna veel saab ligi? Tahaks AT guni proovida
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mannatera
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2005
|
31.08.2016 21:19:12
|
|
|
| edaj kirjutas: |
Kaua kesta võib? Täna veel saab ligi? Tahaks AT guni proovida  |
Töötab juba
EDIT: sain ühe mängu tehtud ja siis jälle sama teema, et ei saa serveritega ühendust. Pigem nad ei saa koormusega hakkama, sest täna tuli open beta kõigi jaoks välja ja terve süsteem on ülekoormatud.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
31.08.2016 21:30:39
|
|
|
Ma saan vaid Offline Mode sisse logida Originis
_________________ HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
31.08.2016 22:08:58
|
|
|
suht lol, early accessi ajal ei proovinud ja nüüd kui tahaks ei toimi
edit: suht lamp, et EA'l battlefieldi servude või üldse mängude servude status page'i ei ole?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
31.08.2016 22:13:51
|
|
|
Hardline sai.. kuigi vaatasin ka et 64p server mis muidu 24/7 täis vajus algul pooltühjaks ja siis ühele poolele ei jäänudki kedagi..
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
31.08.2016 22:16:18
|
|
|
| rmc kirjutas: |
suht lol, early accessi ajal ei proovinud ja nüüd kui tahaks ei toimi
edit: suht lamp, et EA'l battlefieldi servude või üldse mängude servude status page'i ei ole? |
https://www.origin.com/en-ie/status
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
31.08.2016 22:25:42
|
|
|
No esmase info saab sellelt lingilt kah kätte. Kui ikka Origin ei tööta siis pole enam vahet mis mängudega toimub. Aga jah tundub, et tänaseks võib BF1 ära unustada.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
31.08.2016 22:54:40
|
|
|
Sai täna siis proovitud. High peal hämmastavalt hästi jookseb ja mul pole mingi ulme masin. i7 ja 960M
Hea näeb välja ka.
Aint ei oska mängida, koguaeg saan pähe. Kuidas kõik nii prod on juba? Muidu päris reaalne selle aja relvade kohta, isegi snipriga lendab kuul sinna kuhu ise tahab.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Athunik
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2014
|
31.08.2016 23:09:25
|
|
|
RustyZ, aga üks väike küsimus oleks, et miks sinu arvates pole selle aja relvad täpsed? Need relvad on sama täpsed kui praeguse aja leiutised.
Aga muidu mulle meeldib mäng, kuul lendab alati sinna kuhu vaja http://b.reich.io/bkwbik.webm
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
31.08.2016 23:23:58
|
|
|
Saaks siis kuskile mängu sisse ka oleks midagi tark ka öelda.
Vahepeal sai tund mängitud ja sellest siis 3 kaarti vist. Ühes sai kõvasti kämbitud ja snaiperiga 7 tapmist ja 0 surma.
Oleks tahtnud näha mis mängu lõpus näitab selle peale, kuid oli ainult must pilt ja loading ringike ülal nurgas.
Praegu proovisin mingit serverit leida või matchmaking aga lihtsalt mõttetu. Ainult errorid ja midagi ei saavuta.
Mängida lihtsalt ei saa, kuna ei saa kuskile serveritesse sisse.
Ühes sain niikaugele, et olin queue listis 99 ei viitsind ootama jääda.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
31.08.2016 23:49:21
|
|
|
| The Game Statistics Engine is currently down. Kohe esimene kord kui proovin, vaatan selline rida ees.... Bf4 ka ei tööta.. EA'le DDOS jälle ?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
31.08.2016 23:54:22
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
Saaks siis kuskile mängu sisse ka oleks midagi tark ka öelda.
Vahepeal sai tund mängitud ja sellest siis 3 kaarti vist. Ühes sai kõvasti kämbitud ja snaiperiga 7 tapmist ja 0 surma.
Oleks tahtnud näha mis mängu lõpus näitab selle peale, kuid oli ainult must pilt ja loading ringike ülal nurgas.
Praegu proovisin mingit serverit leida või matchmaking aga lihtsalt mõttetu. Ainult errorid ja midagi ei saavuta.
Mängida lihtsalt ei saa, kuna ei saa kuskile serveritesse sisse.
Ühes sain niikaugele, et olin queue listis 99 ei viitsind ootama jääda. |
See mäng on momendil BETA arvate et nad lasevad poolvigase mängu välja ? bf4 oli ka muidugi alguses vigane aga ajapikku parandtai muidugi ära enam vähem . päris sellist betat nad ju ei lasknud välja .
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
31.08.2016 23:57:36
|
|
|
| Gap kirjutas: |
See mäng on momendil BETA arvate et nad lasevad poolvigase mängu välja ? bf4 oli ka muidugi alguses vigane aga ajapikku parandtai muidugi ära enam vähem . päris sellist betat nad ju ei lasknud välja . |
Tänapäeval on mittepoolvigane mäng pigem erand kui reegel.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
01.09.2016 00:07:21
|
|
|
ilma driveri uuenduseta ei saagi mängida ?
uuendasin driveri ära, aga ei saagi mängida Tahaks ka kasvõi natuke proovida...proovin minna online aga ei saa ütleb et lost connection ... naljakas ... netiühendus on ju olemas .... meeldib see avamenüü muidu ... loodan et täismängus ei ole nii nagu bf4 et serveriaken peab avanema browseris... mängus sees on poole parem ...
viimati muutis Gap 01.09.2016 00:52:05, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
01.09.2016 01:50:29
|
|
|
Koletu mäng. See ei tööta hetkel eriti.
Päeval sain natuke tankiga patrullida Kui vaikselt luurata siis saab päris edukalt hakkama. Veider tank
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
01.09.2016 06:51:32
|
|
|
bf4 oli vigasem, kui beeta ise ja neil läks väga kaua selle jama fiximisega.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
01.09.2016 08:20:29
|
|
|
| Oli ju jutt, et EA servereid DDOS'iti, tõmmake ving alla nüüd...
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
01.09.2016 08:28:56
|
|
|
| Athunik kirjutas: |
RustyZ, aga üks väike küsimus oleks, et miks sinu arvates pole selle aja relvad täpsed? Need relvad on sama täpsed kui praeguse aja leiutised.
Aga muidu mulle meeldib mäng, kuul lendab alati sinna kuhu vaja http://b.reich.io/bkwbik.webm |
ma ei vingunudki selle üle, äge on jah Aint kuidas kõik nii täpsed suudavad olla ja ma saan pihta kellelegi siis näitab et veits dämmi tegi aint. Ise olen kohe kutu.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
01.09.2016 08:39:15
|
|
|
| Proovisin ka eile. Ausalt öeldes ei tekkinud seda tunnet, et kindlasti ostan endale selle mängu. Oli küll ägedaid elemente aga midagi on ikkagi puudu.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
01.09.2016 09:18:57
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| Athunik kirjutas: |
RustyZ, aga üks väike küsimus oleks, et miks sinu arvates pole selle aja relvad täpsed? Need relvad on sama täpsed kui praeguse aja leiutised.
Aga muidu mulle meeldib mäng, kuul lendab alati sinna kuhu vaja http://b.reich.io/bkwbik.webm |
ma ei vingunudki selle üle, äge on jah Aint kuidas kõik nii täpsed suudavad olla ja ma saan pihta kellelegi siis näitab et veits dämmi tegi aint. Ise olen kohe kutu. |
Ma ei tea mis arvuti sul on, aga kui mul endal graafika liiga peal oli, siis ka ei saanud pihta, LOW-is palju paremini saab pihta.
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|