Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 1 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 55, 56, 57  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Ostad?
Juba ostetud.
14%
 14%  [ 61 ]
Ostan.
26%
 26%  [ 113 ]
Ootan hinna langust ja ostan siis.
35%
 35%  [ 149 ]
Ei osta.
23%
 23%  [ 98 ]
hääli kokku : 421

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 15:42:47 vasta tsitaadiga

Kapitan kirjutas:
Jala mapil joosta ei saa sest kõik on snaiprid kuskil kivi taga icon_biggrin.gif 2 varianti kas oled ka snaiper või kõmmutad tankiga teisi tanke.

Irw reaalselt praegu minu tiimis oli 5 tüüpi ühe kivi taga snaipriga campimas icon_biggrin.gif

Sniper Simulator 2016


panin ise eile sama tähele... sniper on ülitäpne ka ja ei saand välja liikudagi oli mingi 10 vs 10 snaiprid... lõpus ei jäänd muu üle kui ise ka võtta:D
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 31.08.2016 15:50:03 vasta tsitaadiga

Eile proovisin esimest korda ja tundus kuidagi võõras.

Aga täna uuesti proovides oli juba täitsa kodune. Seega arvan, et vajab lihtsalt harjumist kuna teistmoodi kui BF4.
Töötas igatahes korralikult ja välimuselt oli ilus. Mängumõnu oli ka küllaga. Usun, et sellest tuleb ikkagi hea mäng ja tasub kindlasti seda mängima asuda.

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 15:51:18 vasta tsitaadiga

edaj kirjutas:
Ma olen ka seni päris rahul, seni kõige efektiivsem on olnud tankidega ringi müristada, sisuliselt koguaeg leaderboard topis kui tanki saab spawnida. Teine lahe mängustiil on assaultiga B-C-D vahet trippida, close ranged combat pakub adrenaliini. msi 280x-ga jookseb täitsa rahuldavalt, 75hz monitori taga, vahepeal kukub 65-70 peale kuid kui saaks AA disableda siis ilmselt jookseks smoothilt.

Conquestis? Mis seadetel? Mul endal pmst sama kaart ja mediumi peal seaded, AA ja see ambient off, kukub ikka keskel madistades seal 35 peale ja lööb sutteri sisse. Rush on hoopis teine teema, seal kõik sujuv.

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 15:52:24 vasta tsitaadiga

Märkasin ka seda, et kui liivatormi ajal ultra pealt graafika low peale kruttida, on nähtavus palju parem thumbs_up.gif

Lifehäkk beer_yum.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
edaj
HV kasutaja
edaj

liitunud: 13.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 16:08:29 vasta tsitaadiga

Conquestis HIGH sätetel. Ma nüüd avastasin, et saab AA ja asjad maha võtta, testin kohe seadeid ja annan teada. Mis protsessor sul on? Vb selles asi
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 16:16:56 vasta tsitaadiga

Täitsa kena icon_biggrin.gif Profiilis oleval arvutil jookseb ilusti kõik seaded põhjas ja FPS on kenasti lukus 60-ne peal. (V-sync on peal). Siiani suuremaid probleeme 0. Vahepeal paar glitchi ikka on: Teiste tüüpide seljakotid ja vööd teevad vahest lambist ringe ümber mehe ning üks koomiline viga oli selline, kus sõitsime 5-kesi ühes tankis ja keset kõrbe tank lihtsalt kadus ära - jäime kõik 5-kesi kõrbes jalameheks.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 31.08.2016 16:26:56 vasta tsitaadiga

Maiku007 kirjutas:
Kes veel nüüd ei tea, siis nüüd on BETA kõigile avatud - https://www.origin.com/en-ie/store/free-games/demos-betas



yess panin ka tõmbama siis icon_biggrin.gif Tänud thumbs_up.gif


viimati muutis Gap 31.08.2016 16:33:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 16:33:10 vasta tsitaadiga

simo5555 kirjutas:
Täitsa kena icon_biggrin.gif Profiilis oleval arvutil jookseb ilusti kõik seaded põhjas ja FPS on kenasti lukus 60-ne peal. (V-sync on peal). Siiani suuremaid probleeme 0. Vahepeal paar glitchi ikka on: Teiste tüüpide seljakotid ja vööd teevad vahest lambist ringe ümber mehe ning üks koomiline viga oli selline, kus sõitsime 5-kesi ühes tankis ja keset kõrbe tank lihtsalt kadus ära - jäime kõik 5-kesi kõrbes jalameheks.


Täpselt samad bugid on endal ka olnud. Lisaks üks kord kadus sound ära keset mängu ja tagasi ei tulnud icon_biggrin.gif (mujal oli sound OK).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxstpau
HV veteran
Maxstpau

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 16:38:33 vasta tsitaadiga

Maiku007 kirjutas:
Kes veel nüüd ei tea, siis nüüd on BETA kõigile avatud - https://www.origin.com/en-ie/store/free-games/demos-betas



yess panin ka tõmbama siis icon_biggrin.gif Tänud thumbs_up.gif


Tegin sama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 16:54:00 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
lauri23 kirjutas:
minu confi peal fps 30-45 vahel high seaded nagu olid deafultis. vahepeal freezib ja vahepeal crashib nii et restart ka ei aita. aga noh sellised need betad kipuvadki olema.


Freezib mul ka pidevalt, nii mitmeks sekundiks lihtsalt jääb seisma. Nvidia 660'ga. Vahest deploy lehel ka, kuigi hiir liigub endiselt...


Gtx670.. probleeme graafikaga polnud, kaarti ajas tuliseks ainult.

relvadest sihtimine, ajas närvi et "toggle" ei olnud. Lasin hiirenupu lahti, viskas sihiku eest kohe minema..

graafikast jäi mulje et Battlefronti kloon-multikas..
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rein001
HV kasutaja

liitunud: 18.04.2010




sõnum 31.08.2016 16:56:58 vasta tsitaadiga

Mängisin betat paar tundi aga noo kohe üldse ei kutsu kuidagi nii casual-x ära tehtud, kõik see graafika ja feeling , ei meeldi . thumbs_down.gif cs endiselt parim shooter, mis turul kugi võiks ainult vähe mahlasid juurde sinna panna aeg ajalt .

viimati muutis rein001 31.08.2016 17:02:36, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 31.08.2016 16:57:53 vasta tsitaadiga

Õhtu poole teen proovi, aga mängu ei osta.
Tänu sellele, et bf3 ja 4 on Origin Access kaudu kõigile saadaval ei ole ma nõus neile selle mängu eest maksma.
Ma mingit kompensatsiooni ei saanud ju selle eest, et bf3 ja 4 oman premuimit ja nüüd saavad 4 euro eest kõik neid mängida.
Ma saan aru kui kõik EA mängud oleks seal Origin access, siis oleks teine teema.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 17:24:37 vasta tsitaadiga

aht0, Ma ka alguses ei leidnud ja tegi pahameelt see. Aga advanced settingute all kuskil oli see toggle täitsa olemas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 31.08.2016 18:52:41 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Õhtu poole teen proovi, aga mängu ei osta.
Tänu sellele, et bf3 ja 4 on Origin Access kaudu kõigile saadaval ei ole ma nõus neile selle mängu eest maksma.
Ma mingit kompensatsiooni ei saanud ju selle eest, et bf3 ja 4 oman premuimit ja nüüd saavad 4 euro eest kõik neid mängida.
Ma saan aru kui kõik EA mängud oleks seal Origin access, siis oleks teine teema.


Ära ole teiste peale kade. Pealegi said sina juba BF3 ja BF4 aastaid mängida. Teised, kes nüüd soodsalt selle ostavad peavad leppima sellega, et enamus inimesi liiguvad edasi juba
uute mängude juurde ja mängukaaslasi on raskem leida.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 18:55:51 vasta tsitaadiga

Hetkel jah tankid kuidagi domineerivamad ja nende vastu pole just kõige lihtsam kui nad ise AT kahuri ette ei tule.. aga tundub, et tuleb korralik mäng beer_yum.gif
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 19:06:02 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
Kapitan kirjutas:
Jala mapil joosta ei saa sest kõik on snaiprid kuskil kivi taga icon_biggrin.gif 2 varianti kas oled ka snaiper või kõmmutad tankiga teisi tanke.

Irw reaalselt praegu minu tiimis oli 5 tüüpi ühe kivi taga snaipriga campimas icon_biggrin.gif

Sniper Simulator 2016


panin ise eile sama tähele... sniper on ülitäpne ka ja ei saand välja liikudagi oli mingi 10 vs 10 snaiprid... lõpus ei jäänd muu üle kui ise ka võtta:D

Snaipimine on minu arust väga raske. Peab põhimõtteliselt jumalast mööda laskma, et üldse oleks võimalust pihta saada. icon_razz.gif Nii nagu päriselt. icon_biggrin.gif
Relva laeb vaid kaua. See on tüütu. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 19:20:22 vasta tsitaadiga

Ei tea kas on raske icon_biggrin.gif Snaipril on alguses 4 kuuli mis teevad insta killi. Kui lähed scoutina mängu siis vajutad klaveril "4" ja tulevad mingid võimsamad kuulid. Kui vaenlane püsib paigal ja pole päris mapi teises otsas on kill olemas. Aga jah kuulil võtab aega, et kohale jõuda.
"
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 19:25:36 vasta tsitaadiga

https://www.reddit.com/r/Battlefield/comments/50h482/bf1_get_weapons_without_leveling_up_your_class/

tsitaat:
Step 1: Go to battlefield.com and sign in
Step 2: Click on CAREER
Step 3: Select BF1
Step 4: Go to LOADOUT
Step 5: Buy whatever you want
Step 6: Go ingame
Step 7: Profit


seal lehel ka näha klassi progress
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 31.08.2016 19:40:13 vasta tsitaadiga

Proovisin ka ära, paraku oma profiiliarvutiga jooksis väga sandisti, isegi kõige madalamate sätete peal, mängida kannatas ainult siis, kui "Resolution Scale" täiesti maha keerata, siis samas oli võimalik ainult ruudukesi vaadata.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 31.08.2016 19:42:03 vasta tsitaadiga

mitu kaarti betas on muidu ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 19:43:04 vasta tsitaadiga

Gap, 1 kaart.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 20:05:36 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
https://www.reddit.com/r/Battlefield/comments/50h482/bf1_get_weapons_without_leveling_up_your_class/

tsitaat:
Step 1: Go to battlefield.com and sign in
Step 2: Click on CAREER
Step 3: Select BF1
Step 4: Go to LOADOUT
Step 5: Buy whatever you want
Step 6: Go ingame
Step 7: Profit


seal lehel ka näha klassi progress

Tänud, see töötas icon_smile.gif

Kellelgi veel probleeme mänguga - ei suuda online'i minna?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 20:07:15 vasta tsitaadiga

Mul i5 6400 ja r7 360. Low-Med peal jookseb stabiilselt 70 - 90 fps kui kasutan DX11. DX12 tulevad framedropid ja freezid. FOV lükkasin 75 peale.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 20:07:35 vasta tsitaadiga

mannatera, serverritel maintenance hetkel käib
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 20:19:09 vasta tsitaadiga

duxdery kirjutas:
aht0, Ma ka alguses ei leidnud ja tegi pahameelt see. Aga advanced settingute all kuskil oli see toggle täitsa olemas thumbs_up.gif


ok, tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 20:41:12 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
mannatera, serverritel maintenance hetkel käib


Yess noh, tööinimene ka koju saabub et mängida siis on serverid hoolduses icon_lol.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 20:59:19 vasta tsitaadiga

jep, jõudsin roundi teha enne icon_lol.gif
nägin, kuidas rong ilmus, see tuleb kui 40 ticketi vahe saab, 130-170skoor oli ja siis tuli.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
edaj
HV kasutaja
edaj

liitunud: 13.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 21:14:08 vasta tsitaadiga

Kaua kesta võib? Täna veel saab ligi? Tahaks AT guni proovida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 21:19:12 vasta tsitaadiga

edaj kirjutas:
Kaua kesta võib? Täna veel saab ligi? Tahaks AT guni proovida icon_biggrin.gif

Töötab juba

EDIT: sain ühe mängu tehtud ja siis jälle sama teema, et ei saa serveritega ühendust. Pigem nad ei saa koormusega hakkama, sest täna tuli open beta kõigi jaoks välja ja terve süsteem on ülekoormatud.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 21:30:39 vasta tsitaadiga

Ma saan vaid Offline Mode sisse logida Originis icon_sad.gif
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 21:34:48 vasta tsitaadiga

kõik on maas icon_lol.gif
isegi bf3/4 ei saa mängida
https://forums.battlefield.com/en-us/
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 21:39:15 vasta tsitaadiga

Ea servers have been ddos attacked by a group called PoodleCorp

http://www.product-reviews.net/2016/08/31/poodlecorp-ddos-takes-ea-blizzard-servers-down/
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 22:08:58 vasta tsitaadiga

suht lol, early accessi ajal ei proovinud ja nüüd kui tahaks ei toimi icon_razz.gif

edit: suht lamp, et EA'l battlefieldi servude või üldse mängude servude status page'i ei ole?

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 22:13:51 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
kõik on maas icon_lol.gif
isegi bf3/4 ei saa mängida
https://forums.battlefield.com/en-us/


Hardline sai.. kuigi vaatasin ka et 64p server mis muidu 24/7 täis vajus algul pooltühjaks ja siis ühele poolele ei jäänudki kedagi..
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 22:16:18 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
suht lol, early accessi ajal ei proovinud ja nüüd kui tahaks ei toimi icon_razz.gif

edit: suht lamp, et EA'l battlefieldi servude või üldse mängude servude status page'i ei ole?

https://www.origin.com/en-ie/status
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 22:24:26 vasta tsitaadiga

Dj-E, see on origini oma... mängude oma eraldi tahaks

näiteks: http://status.hirezstudios.com/

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 22:25:42 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Dj-E, see on origini oma... mängude oma eraldi tahaks

näiteks: http://status.hirezstudios.com/

No esmase info saab sellelt lingilt kah kätte. Kui ikka Origin ei tööta siis pole enam vahet mis mängudega toimub. icon_razz.gif Aga jah tundub, et tänaseks võib BF1 ära unustada. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 31.08.2016 22:54:40 vasta tsitaadiga

Sai täna siis proovitud. High peal hämmastavalt hästi jookseb ja mul pole mingi ulme masin. i7 ja 960M
Hea näeb välja ka.

Aint ei oska mängida, koguaeg saan pähe. Kuidas kõik nii prod on juba? Muidu päris reaalne selle aja relvade kohta, isegi snipriga lendab kuul sinna kuhu ise tahab.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 31.08.2016 23:09:25 vasta tsitaadiga

RustyZ, aga üks väike küsimus oleks, et miks sinu arvates pole selle aja relvad täpsed? Need relvad on sama täpsed kui praeguse aja leiutised. icon_smile.gif
Aga muidu mulle meeldib mäng, kuul lendab alati sinna kuhu vaja http://b.reich.io/bkwbik.webm
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 31.08.2016 23:23:58 vasta tsitaadiga

Saaks siis kuskile mängu sisse ka oleks midagi tark ka öelda.
Vahepeal sai tund mängitud ja sellest siis 3 kaarti vist. Ühes sai kõvasti kämbitud ja snaiperiga 7 tapmist ja 0 surma.
Oleks tahtnud näha mis mängu lõpus näitab selle peale, kuid oli ainult must pilt ja loading ringike ülal nurgas.

Praegu proovisin mingit serverit leida või matchmaking aga lihtsalt mõttetu. Ainult errorid ja midagi ei saavuta.
Mängida lihtsalt ei saa, kuna ei saa kuskile serveritesse sisse.
Ühes sain niikaugele, et olin queue listis 99 icon_biggrin.gif ei viitsind ootama jääda.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 31.08.2016 23:49:21 vasta tsitaadiga

The Game Statistics Engine is currently down. Kohe esimene kord kui proovin, vaatan selline rida ees.... Bf4 ka ei tööta.. EA'le DDOS jälle ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 31.08.2016 23:54:22 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Saaks siis kuskile mängu sisse ka oleks midagi tark ka öelda.
Vahepeal sai tund mängitud ja sellest siis 3 kaarti vist. Ühes sai kõvasti kämbitud ja snaiperiga 7 tapmist ja 0 surma.
Oleks tahtnud näha mis mängu lõpus näitab selle peale, kuid oli ainult must pilt ja loading ringike ülal nurgas.

Praegu proovisin mingit serverit leida või matchmaking aga lihtsalt mõttetu. Ainult errorid ja midagi ei saavuta.
Mängida lihtsalt ei saa, kuna ei saa kuskile serveritesse sisse.
Ühes sain niikaugele, et olin queue listis 99 icon_biggrin.gif ei viitsind ootama jääda.



See mäng on momendil BETA doh.gif arvate et nad lasevad poolvigase mängu välja ? bf4 oli ka muidugi alguses vigane aga ajapikku parandtai muidugi ära enam vähem . päris sellist betat nad ju ei lasknud välja .
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 23:57:36 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:



See mäng on momendil BETA doh.gif arvate et nad lasevad poolvigase mängu välja ? bf4 oli ka muidugi alguses vigane aga ajapikku parandtai muidugi ära enam vähem . päris sellist betat nad ju ei lasknud välja .


Tänapäeval on mittepoolvigane mäng pigem erand kui reegel.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 01.09.2016 00:07:21 vasta tsitaadiga

ilma driveri uuenduseta ei saagi mängida ?

uuendasin driveri ära, aga ei saagi mängida icon_sad.gif Tahaks ka kasvõi natuke proovida...proovin minna online aga ei saa ütleb et lost connection ... naljakas ... netiühendus on ju olemas .... meeldib see avamenüü muidu ... loodan et täismängus ei ole nii nagu bf4 et serveriaken peab avanema browseris... mängus sees on poole parem ...


viimati muutis Gap 01.09.2016 00:52:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 01.09.2016 01:50:29 vasta tsitaadiga

Koletu mäng. See ei tööta hetkel eriti.
Päeval sain natuke tankiga patrullida icon_biggrin.gif Kui vaikselt luurata siis saab päris edukalt hakkama. Veider tank icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 01.09.2016 06:51:32 vasta tsitaadiga

bf4 oli vigasem, kui beeta ise icon_lol.gif ja neil läks väga kaua selle jama fiximisega.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2016 08:20:29 vasta tsitaadiga

Oli ju jutt, et EA servereid DDOS'iti, tõmmake ving alla nüüd...
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 01.09.2016 08:28:56 vasta tsitaadiga

Athunik kirjutas:
RustyZ, aga üks väike küsimus oleks, et miks sinu arvates pole selle aja relvad täpsed? Need relvad on sama täpsed kui praeguse aja leiutised. icon_smile.gif
Aga muidu mulle meeldib mäng, kuul lendab alati sinna kuhu vaja http://b.reich.io/bkwbik.webm


ma ei vingunudki selle üle, äge on jah icon_biggrin.gif Aint kuidas kõik nii täpsed suudavad olla ja ma saan pihta kellelegi siis näitab et veits dämmi tegi aint. Ise olen kohe kutu.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2016 08:39:15 vasta tsitaadiga

Proovisin ka eile. Ausalt öeldes ei tekkinud seda tunnet, et kindlasti ostan endale selle mängu. Oli küll ägedaid elemente aga midagi on ikkagi puudu.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2016 09:18:57 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Athunik kirjutas:
RustyZ, aga üks väike küsimus oleks, et miks sinu arvates pole selle aja relvad täpsed? Need relvad on sama täpsed kui praeguse aja leiutised. icon_smile.gif
Aga muidu mulle meeldib mäng, kuul lendab alati sinna kuhu vaja http://b.reich.io/bkwbik.webm


ma ei vingunudki selle üle, äge on jah icon_biggrin.gif Aint kuidas kõik nii täpsed suudavad olla ja ma saan pihta kellelegi siis näitab et veits dämmi tegi aint. Ise olen kohe kutu.


Ma ei tea mis arvuti sul on, aga kui mul endal graafika liiga peal oli, siis ka ei saanud pihta, LOW-is palju paremini saab pihta.

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 1 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 55, 56, 57  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.