|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Xstr
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2013
|
30.08.2016 10:27:07
|
|
|
Ühendus õle wifi katkendlik.
Kiirused on muidu head ja korras. Lihtsalt aeg-ajalt ühendust hangub korraks ja tuleb kohe tagasi. Telepilt püsib.
Kaneleid on muudetud ja valitud parim. Tegemist on kortermajaga.
Viga ilmnes kuu tagasi, jubedalt käib närvidele. Kõigil 5. arvutil ilmneb see hangumise mure.
Inteno kärakas, valguskaabel.
Olen üritanud uuendada tarkvara ja vaatasin ka kaablid üle.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
30.08.2016 10:35:12
|
|
|
| Äkki mingi (naabrimehe) "WiFi segaja" lülitub regulaarselt tööle?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-steven--
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2007
|
30.08.2016 10:35:50
|
|
|
Mul sama jama. Ruuter on küll teises toas, 7m on vast sinna maad, aga jõhkralt halb levi esiteks ja vahepeal kaob täitsa ära. Mul see kõige tavalisem pakett 20 alla ja 5 üles. Huvitav, et Raekoja platsi ei saa kiiremat kui 20mb/s ühendust panna. Mängudes ka vahepeal ping kahtlaselt kõrge, ca 80-100. Ei tea millest see tuleneb.
_________________ mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.08.2016 10:40:10
|
|
|
| Xstr kirjutas: |
Ühendus õle wifi katkendlik.
Kiirused on muidu head ja korras. Lihtsalt aeg-ajalt ühendust hangub korraks ja tuleb kohe tagasi. Telepilt püsib.
Kaneleid on muudetud ja valitud parim. Tegemist on kortermajaga.
Viga ilmnes kuu tagasi, jubedalt käib närvidele. Kõigil 5. arvutil ilmneb see hangumise mure.
Inteno kärakas, valguskaabel.
Olen üritanud uuendada tarkvara ja vaatasin ka kaablid üle. |
Ma mõtlesin, et mul on ainukesena see anomaalia. Kõik oleks nagu ok, aga reaalselt pole ok.
Speedtestid jne on korra, aga wifi käib salaja maas, kuigi kusagilt näha pole seda.
Vahel on mingid pikad pausid lehtede laadimise vahel.
Mängin moblas golfstari ja seal vahel viskab reconnect.....seda pole varem eales juhtunud üle wifi. Probleem algas kuu poolteist tagasi
Vaadanud wifi kanalit, olen ilusti üksi ühes nurgas, teised kõik teises nurgas.
Otseselt väga hullu pole, aga varem sellist anomaaliat pole olnud
Kortermaja, valguskaabel
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
viimati muutis jeesus188 30.08.2016 10:41:25, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
30.08.2016 10:40:56
|
|
|
| Samal kanalil on liiga palju ruutereid?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.08.2016 10:42:41
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
| Samal kanalil on liiga palju ruutereid? |
Ei, mina istun 12 kanalil, ülejäänud istuvad 10 ja alla poole
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
30.08.2016 10:45:27
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Vaadanud wifi kanalit, olen ilusti üksi ühes nurgas, teised kõik teises nurgas. |
Paraku sa näed tõesti vaid WiFi seadmeid/kanaleid, mitte suvalisi segajaid.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xstr
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2013
|
30.08.2016 10:50:30
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Xstr kirjutas: |
Ühendus õle wifi katkendlik.
Kiirused on muidu head ja korras. Lihtsalt aeg-ajalt ühendust hangub korraks ja tuleb kohe tagasi. Telepilt püsib.
Kaneleid on muudetud ja valitud parim. Tegemist on kortermajaga.
Viga ilmnes kuu tagasi, jubedalt käib närvidele. Kõigil 5. arvutil ilmneb see hangumise mure.
Inteno kärakas, valguskaabel.
Olen üritanud uuendada tarkvara ja vaatasin ka kaablid üle. |
Ma mõtlesin, et mul on ainukesena see anomaalia. Kõik oleks nagu ok, aga reaalselt pole ok.
Speedtestid jne on korra, aga wifi käib salaja maas, kuigi kusagilt näha pole seda.
Vahel on mingid pikad pausid lehtede laadimise vahel.
Mängin moblas golfstari ja seal vahel viskab reconnect.....seda pole varem eales juhtunud üle wifi. Probleem algas kuu poolteist tagasi
Vaadanud wifi kanalit, olen ilusti üksi ühes nurgas, teised kõik teises nurgas.
Otseselt väga hullu pole, aga varem sellist anomaaliat pole olnud
Kortermaja, valguskaabel |
Ma polegi ainus. Mul algas ka kuskil kuu ja peale tagasi umbes. Kõik arvutid teevad sama nalja. Levi on hea, seadmed samas ruumis.
Proovinud juba kõike, ka kõrgemaid kanaleid, midagi ei aita.
Samuti lehed jäävad vahel laadima. Mõnikord ühendust ei katkesta, vahel viskab alla kolmnurga. Katkestused on küll väga lühikesed, samas häirivad.
Ei teagi mida pihta hakata
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.08.2016 10:53:55
|
|
|
A.S., no ise pole midagi uut vahepeal soetanud.
Lisaks ma pole ainuke selle probleemiga. Vaevalt, et nüüd kõigil naabrid mingit segavat tehnikat kokku ostnud
Mingit püsivara pole vahepeal selga lastud intenole selle aja jooksul?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xstr
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2013
|
30.08.2016 10:59:03
|
|
|
Tahtsin vastust postitada ja nett hangus taas
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
30.08.2016 11:01:00
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Mingit püsivara pole vahepeal selga lastud intenole selle aja jooksul? |
Sellisel juhul suure tõenäosusega on. Iseasi, kas Telia seda tunnistada julgeb.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.08.2016 11:03:31
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| Mingit püsivara pole vahepeal selga lastud intenole selle aja jooksul? |
Sellisel juhul suure tõenäosusega on. Iseasi, kas Telia seda tunnistada julgeb.
|
Ma hetkel tööl, õhtul saan vaadata, mis intenol seljas on hetkel
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xstr
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2013
|
30.08.2016 11:08:07
|
|
|
Mul on hetkel: ELION3.4.3-160209.
Sain sell info online abi lehelt
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
30.08.2016 11:12:51
|
|
|
| Xstr kirjutas: |
Mul on hetkel: ELION3.4.3-160209.
Sain sell info online abi lehelt  |
200A või 301 ?
Tõenäoliselt 301, kuna 200A sai kuuldavasti juba 3.6.2 softi. Mine vaheta karp ringi Eedenis.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
30.08.2016 11:14:56
|
|
|
Kortermajas võiks esimese asjana osta 5GHz wifi purgi, 2,4 on nii ammu juba umbes + igasugune muu saast mida seda sagedust kasutab, kaamerad, beebimonitorid jne.
Muidugi võib selguda kurb tõsiasi, et paljud vanemad/odavamad seadmed ei toetagi 5GHz.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.08.2016 11:19:09
|
|
|
Mul näitab läbi telia lehe sama softi
| tsitaat: |
Tarkvara versioon ELION3.4.3-160209
|
| tsitaat: |
| Garantii üür, müüjavastutuse lõpp: 26.08.2017 |
Kas on mõtet uut ruuterit võtta?
Kuidas see uue ruuteri vahetamine käib ja kas vana nuti jääb mulle alles?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
30.08.2016 11:28:39
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Mul näitab läbi telia lehe sama softi
| tsitaat: |
Tarkvara versioon ELION3.4.3-160209
|
| tsitaat: |
| Garantii üür, müüjavastutuse lõpp: 26.08.2017 |
Kas on mõtet uut ruuterit võtta?
Kuidas see uue ruuteri vahetamine käib ja kas vana nuti jääb mulle alles? |
Arvesta sellega, et vana lepingu puhul said seadme omanikuks pärast mingi aja möödumisest, uue lepingu sõlmimisel on see igavene. Vana nutitv menüüna võib alles jääda, kuid pakett tuleb uusnutitv oma.
Uus seade ei anna Sul midagi erilist juurde, kui kõik asjad toimivad. Osade seeriate Inteno DG301-del on probleeme olnud ülekuumenemisega.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
someguy
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004
|
30.08.2016 11:28:41
|
|
|
Kurja küll. Sattusin maale ämma-äia poole ja kuramus küll. Nad on kasutanud 5.99 telia 3g netipaketti, mille 15gb mahtu nad mitu korda täis saanud. Nüüd Telia teatas, et uus hind on 7,49 ja mahtu 1,5gb mida sellise netiga üldse tehakse tänapäeval? Oskab keegi soovitada mis asenduseks võtta?
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
30.08.2016 11:30:22
|
|
|
| someguy kirjutas: |
Kurja küll. Sattusin maale ämma-äia poole ja kuramus küll. Nad on kasutanud 5.99 telia 3g netipaketti, mille 15gb mahtu nad mitu korda täis saanud. Nüüd Telia teatas, et uus hind on 7,49 ja mahtu 1,5gb mida sellise netiga üldse tehakse tänapäeval? Oskab keegi soovitada mis asenduseks võtta? |
Pead teenusepakkujat vahetama. Iseasi , kas levivad. Asenduseks võid võtta KoduInternet I kiirusega 5/1 Mbps alla. Viimane on 16€.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.08.2016 11:30:46
|
|
|
Pailaps, see ruuter on mul eraldi üüritud.
Aga lugedes kommentaare selle 200A kohta telia lehel, siis jätan parem vahele.
90+% kasutan ikkagi juhtmega ühendust
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
30.08.2016 13:21:15
|
|
|
| someguy kirjutas: |
Kurja küll. Sattusin maale ämma-äia poole ja kuramus küll. Nad on kasutanud 5.99 telia 3g netipaketti, mille 15gb mahtu nad mitu korda täis saanud. Nüüd Telia teatas, et uus hind on 7,49 ja mahtu 1,5gb mida sellise netiga üldse tehakse tänapäeval? Oskab keegi soovitada mis asenduseks võtta? |
Diili internet L: https://www.diil.ee/internet-arvutis
| tsitaat: |
Allalaadimiskiirus kuni 3 Mbit/s
Üleslaadimiskiirus kuni 1 Mbit/s
Andmemaht 15GB
Soovi korral netipulk 0 €
5,93€ kuus |
Diil internet XL
| tsitaat: |
Allalaadimiskiirus kuni 15 Mbit/s
Üleslaadimiskiirus kuni 5 Mbit/s
Andmemaht 30GB
Soovi korral netipulk 0 €
15€ kuus |
Kui andmemaht täis saab, siis hädapärast saab ikka hakkama. Diili eelis - ei pea mahtu juurde hakkama tellima
| tsitaat: |
| Kuutasus sisalduva andmemahu täitumisel piiratakse teenuse allalaadimiskiirus 120 kb/s ja üleslaadimiskiirus 64 kb/s. Iga ületatud MB on sel juhul tasuta |
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaabakas
HV veteran

liitunud: 01.04.2002
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.08.2016 15:36:04
|
|
|
Ma teen õhtul pildi, 1 teine signaal vist natuke kattus, aga see on kogu aeg olnud.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
30.08.2016 17:18:27
|
|
|
| jeesus188, kui sul mingit 2,4GHz spectrum analyzerit, siis minig wifi screenshoti postitamine on mõttetu tegevus, seoses levi probleemidega. Ja miks üldse kanal 12, mitte 11? Keegi istub 7ndal kanalil?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.08.2016 17:21:48
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| jeesus188, kui sul mingit 2,4GHz spectrum analyzerit, siis minig wifi screenshoti postitamine on mõttetu tegevus, seoses levi probleemidega. Ja miks üldse kanal 12, mitte 11? Keegi istub 7ndal kanalil? |
ma sellega vaadanud
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.farproc.wifi.analyzer&hl=et
ei ole mingit süvauuringute aparaati
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
30.08.2016 17:33:57
|
|
|
jeesus188, see näitab ainult wifi võrkusi, aga 2,4 peal võib liikuda õhus igast prügi, mida ilma spets seadmeta ei näe.
Eramaja rõõmud

|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.08.2016 19:34:41
|
|
|
Nagu ma ütlesin, varem pole probleeme olnud
Spoiler 
Koliks 14 kanalile, aga seda pole
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
30.08.2016 19:45:39
|
|
|
jeesus188, sul on õigus, Intenoga polegi varem wifi probleeme esinenud va. algsetes softides väidetavalt oli. Isiklikult pole märganud.
Üks on aga kindel, Intenode tarkvarades pole vahepeal wifi osas muutusi olnud, seega segaja peab kohapeal olema...või on tõesti ruuter mingist asjast "väsinud" (ka vähetõenäoline)
Minul töötab ühes asukohas kolme kordse maja kolmandal korrusel, kolmetoalises korteris, wifi igas toas, kuigi kõikides korterites on oma wifi ja ruuter eri kanalitel. Samuti on wifi olemas maja ees ja ka maja eest veidi eemale garaaziboksi ukse ees.
Ruuter asub tavalise korteri sahvris lae all. Levi ulatusest pole halvem kui võrrelda saadaval olevaid tplinke, trendnette, engeniuseid jms seadmeid.
Hankisin ka testiks viimase Apple Airport Extreme seadme ja isegi selle levi jääb Intenole alla. Võimalik sellepärast, et sellel ühe nimega nii 2,4G kui 5G raadio ja seade eelistab kiiremat võrku mille leviulatus aga väiksem.
Samas on igal majal oma eripärad, olgu või talumaja kus häireid vähe, klient mainib, et tal teisel korrusel diagonaalis läbi ahjumüüri ei levi, samas aknast paistab 100M kaugusel naabri saun, kuhu jällegi Inteno levib
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.08.2016 20:29:07
|
|
|
Ok, aga nagu ma eelnevalt mainisin, mul rendiseade (üldse eraldi renditud), kas siis kui uue ruuteri rendis pean ka loobuma vanast nutist ( ruuteriga siduvaid lepinguid pole)....mõtlesin ehk ootan selle uue ruuteri ära.....
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
30.08.2016 20:34:53
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Ok, aga nagu ma eelnevalt mainisin, mul rendiseade (üldse eraldi renditud), kas siis kui uue ruuteri rendis pean ka loobuma vanast nutist ( ruuteriga siduvaid lepinguid pole)....mõtlesin ehk ootan selle uue ruuteri ära..... |
1. ruuterit saab vahetada garantiikorras kui seadmel on mõni reaalne viga.
2. ruuterit saab tagasi viia üürilepingut lõpetades ning siis saab uuele pidevale üürilepingule võtta DG200 ruuteri.
3. uus DG400 ruuter mis kunagi võibolla tuleb, ei tule kindlasti samadel tingimustel, tõenäoliselt eraldi müüki või kallima üürihinnaga.
Seega sinu puhul säilita oma 3 aastase üürilepinguga DG301 ja kasuta julgelt, täna sul midagi paremat pole.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.08.2016 20:51:55
|
|
|
Mul ei ole mingit üürilepingut(kui üürileping pole rentimine) ....mitu korda ma pean seda rääkima. Ma läksin esindusse ja küsisin, et tahan seadet rentida
Ja kui punkt 1 kehtib, siis nagu mis on rentimise mõte
| tsitaat: |
| Garantii üür, müüjavastutuse lõpp: 26.08.2017 |
kui see on tähtajalise lepinguga üürimine, siis ma vist ka lepingut ei lugenud.
Sellisel juhul vist ei saagi niisama rentida ja see rent on BS
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
30.08.2016 20:54:44
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Mul ei ole mingit üürilepingut....mitu korda ma pean seda rääkima. Ma läksin esindusse ja küsisin, et tahan seadet rentida
Ja kui punkt 1 kehtib, siis nagu mis on rentimise mõte  |
Rent? Milline leping sätestab renti?
Vanasti oli Tähtajaline leping
Täna on Üürileping
Üürilepingu tingimuste kohaselt kehtib
Vanadel lepingutel 3 aastane üürileping, kohustust ei ole, garantii kehtib ja leping lõpeb automaatselt kolme aasta möödumisel.
Uutel tingimustel tähtajatu üürileping, kohustust ei ole, garantii kehtib ja leping kestab igavesti.
1. garantiivahetus teostatakse kui seade on rikkis, amortiseerunud või Telia soovib seda. (ma usun, et sinul pole mingit eelist vahetada DG301 millel on lisaks muule ka DECT tugi, DG200 vastu mis on täpselt sama jõudlusega ilma DECTita)
2. garantiivahetus teostatakse üüriseadmel samas vääringus ehk samaväärse seadme vastu. (tuleb kunagi uus DG400 ja kui see üldse renti tuleb siis teistel tingimustel, lõpetad eelneva seadme lepingu, alustad uue seadme lepinguga)
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.08.2016 21:16:09
|
|
|
ah minge pekki
Mul oli vana ruuter, see viskas vahepeal mulle silda. Läksin esindusse ja tahtsin seadet rentida....
Nüüd tahaks tagastada......
indrekp, loen ma nüüd välja, et see rentimine on lihtsalt sõnakõlks? Et seadmeid ei saa tagasi viia ja uusi võtta mil iganes tahan?
Tekib küsimus, mis selle rentimise mõte siis on. Järelmaksu nimi muudeti rendiks? Mina sain selgelt aru esinduses olles, et võin tagastada seadme igal ajal
Küsisin veel ekstra, et kui uus ruuter müüki tuleb, kas siis saan selle uuema vastu vahetada! Vastuse sain jah. Mul oli sõbranna kaasas kui seda tegemas käisin.
tundub, et järelmaks nüüd rendi nime all jah
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8326042#8326042
eks soga ajati arvatavasti ka esinduse
Mitte, et ma nüüd seda vahetada tahaks, asi põhimõttes
Järgmine kord tuleks kõnet lindistada.....tarkus tagantjärele
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
30.08.2016 21:42:21
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
ah minge pekki
Mul oli vana ruuter, see viskas vahepeal mulle silda. Läksin esindusse ja tahtsin seadet rentida....
Nüüd tahaks tagastada......
indrekp, loen ma nüüd välja, et see rentimine on lihtsalt sõnakõlks? Et seadmeid ei saa tagasi viia ja uusi võtta mil iganes tahan?
Tekib küsimus, mis selle rentimise mõte siis on. Järelmaksu nimi muudeti rendiks? Mina sain selgelt aru esinduses olles, et võin tagastada seadme igal ajal
Küsisin veel ekstra, et kui uus ruuter müüki tuleb, kas siis saan selle uuema vastu vahetada! Vastuse sain jah. Mul oli sõbranna kaasas kui seda tegemas käisin.
tundub, et järelmaks nüüd rendi nime all jah
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8326042#8326042
eks soga ajati arvatavasti ka esinduse
Mitte, et ma nüüd seda vahetada tahaks, asi põhimõttes
Järgmine kord tuleks kõnet lindistada.....tarkus tagantjärele |
rent=üür
Mida sulle öelda tahetakse on see, et renditingimusi on vahepeal muudetud. Sina oled 3 aastase rendiperioodiga, peale seda saad seadme enadale ja garantii läbi.
Mine võta veel üks ruuter rendile ja vaata kas sellega probleem laheneb. Maksad 2 seadme eest kuutasu seni kuni selgusele jõuad. Pärast viid tagasi selle seadme, millega jätkata soovid
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.08.2016 21:52:26
|
|
|
Unista edasi, enam ei võta sealt ühtegi seadet
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
30.08.2016 22:09:08
|
|
|
| Kui sul on rent=üür, siis saad vabalt vahetada. Mine vii tagasi, lõpeta selle seadme rent ära ja võta uus. Milles probleem on?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.08.2016 22:27:06
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| Kui sul on rent=üür, siis saad vabalt vahetada. Mine vii tagasi, lõpeta selle seadme rent ära ja võta uus. Milles probleem on? |
Mida te siin mulle viimased 10+ posti teist juttu räägite siis?
Mu juhe on koos
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
31.08.2016 07:54:41
|
|
|
Üürikorteriga võiks ka nii olla et 10a maksad siis sinu. Kui selle asja nimi on üürileping siis on see debiilne ju et peale 3 aastat seade kliendile jääb. Kui klient ent 3a maksab ja see talle jääb on tegu ju osamaksetega vara müügilepinguga.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
31.08.2016 08:31:21
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| Üürikorteriga võiks ka nii olla et 10a maksad siis sinu. Kui selle asja nimi on üürileping siis on see debiilne ju et peale 3 aastat seade kliendile jääb. Kui klient ent 3a maksab ja see talle jääb on tegu ju osamaksetega vara müügilepinguga. |
Ka õige, sellepärast sellist reeglit enam ei ole.
ot.
Üürnik võib samas üürides korterit omanikuga sõlmida lepingu, et kui soovib võib 10 aasta pärast korteri välja osta ning üürisumma arvestatakse korteri hinnast maha.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
31.08.2016 09:20:14
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| RustyZ kirjutas: |
| Üürikorteriga võiks ka nii olla et 10a maksad siis sinu. Kui selle asja nimi on üürileping siis on see debiilne ju et peale 3 aastat seade kliendile jääb. Kui klient ent 3a maksab ja see talle jääb on tegu ju osamaksetega vara müügilepinguga. |
Ka õige, sellepärast sellist reeglit enam ei ole.
ot.
Üürnik võib samas üürides korterit omanikuga sõlmida lepingu, et kui soovib võib 10 aasta pärast korteri välja osta ning üürisumma arvestatakse korteri hinnast maha. |
ma tahaks näha seda omaniku (ot lõpp)
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mina2t
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.04.2005
|
01.09.2016 00:05:27
|
|
|
| Kas keegi teab, kui keeruline näiteks Asus DSL-AC52U seadistamine Telia jaoks on? Ma eeldan et kui ma Telia enda oma ei võta, siis pean veidi seadistamist tegema...
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-steven--
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2007
|
01.09.2016 09:54:23
|
|
|
Keegi eile õhtul veel sitta netti koges? Püüdsin mängida ja ping oli 90-110 vahel stabiilselt.
_________________ mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
01.09.2016 13:30:21
|
|
|
Ei kogenud. Mul on smokepingis monitooring.
Pingi Telia ei müü, kuna viimane ei sõltu ainult Telia enda võrgust.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
01.09.2016 13:52:36
|
|
|
| -steven-- kirjutas: |
| Keegi eile õhtul veel sitta netti koges? Püüdsin mängida ja ping oli 90-110 vahel stabiilselt. |
Mul oli ka. Eesti sisene oli ok, osad välisühendused olid väga aeglased, google nende seas, mistõttu pea kõik webilehed, millel googlega asja, oli sigaaeglased.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.09.2016 17:24:54
|
|
|
Voip telo ei tööta, tooni ei tule peale. Samas kui vajutada kõne alustamise nuppu, siis ruuteril hakkab voip vilkuma
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
05.09.2016 17:30:29
|
|
|
| okieV kirjutas: |
Voip telo ei tööta, tooni ei tule peale. Samas kui vajutada kõne alustamise nuppu, siis ruuteril hakkab voip vilkuma  |
reset ruuterile tikuga. inteno puhul aitab reboot.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.09.2016 17:33:51
|
|
|
| tsitaat: |
inteno puhul aitab reboot
|
Heh, aitaski. Ennem pole sellist kammi olnud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
05.09.2016 18:54:03
|
|
|
Ohhoo!
Telia saadab sünnipäeva puhul kliendile muusikalise videoõnnitluse juhtivtöötajate ansambli poolt.
Päris lahe!
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
07.09.2016 09:12:46
|
|
|
Mina palun Telia ametlikku seisukohavõttu oma reklaamiga foorumite spämmimise - kas algatamise või soodustamise kohta: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9184544#9184544
Kui see spämm ei ole Telia ametlik reklaamivõte, siis ilmselt tegeleb sellega mõni Telia agar müügimees, kes oma läbimüüki suurendada üritab ja samas spämmiga Telia nime määrib. Kui oleksin Telia avalike suhete eest vastutav inimene, siis mind igatahes huvitaks väga selle isiku väljaselgitamine ja talle netiketi reeglite ja eetilise äri reeglite õpetamine.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
07.09.2016 10:26:19
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
Mina palun Telia ametlikku seisukohavõttu oma reklaamiga foorumite spämmimise - kas algatamise või soodustamise kohta: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9184544#9184544
Kui see spämm ei ole Telia ametlik reklaamivõte, siis ilmselt tegeleb sellega mõni Telia agar müügimees, kes oma läbimüüki suurendada üritab ja samas spämmiga Telia nime määrib. Kui oleksin Telia avalike suhete eest vastutav inimene, siis mind igatahes huvitaks väga selle isiku väljaselgitamine ja talle netiketi reeglite ja eetilise äri reeglite õpetamine. |
See postitus ei meenuta kuidagi ametlikku reklaampostitust, võiks pisut korrektsem olla. Pigem on mulje, et keegi arvas, et sai mõne salajase soodustellimiskoodi ning siis lahke samariitlasena otsustas oma arvamust ja koodi teistega jagada. Harukordne on ainult see, et see kasutaja netis nii agaralt kõikides foorumites tegutseda viitsib.
Ma ei usu, et Telial selle vastu midagi on kui keegi omaalgatuslikult reklaami teha üritab. Kui postitus foorumi moderaatorit häirib on selleks DEL nupp olemas.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|