Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 198, 199, 200  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Xstr
HV kasutaja
Xstr

liitunud: 18.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 10:27:07 vasta tsitaadiga

Ühendus õle wifi katkendlik.
Kiirused on muidu head ja korras. Lihtsalt aeg-ajalt ühendust hangub korraks ja tuleb kohe tagasi. Telepilt püsib.
Kaneleid on muudetud ja valitud parim. Tegemist on kortermajaga.
Viga ilmnes kuu tagasi, jubedalt käib närvidele. Kõigil 5. arvutil ilmneb see hangumise mure.
Inteno kärakas, valguskaabel.

Olen üritanud uuendada tarkvara ja vaatasin ka kaablid üle.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 10:35:12 vasta tsitaadiga

Äkki mingi (naabrimehe) "WiFi segaja" lülitub regulaarselt tööle?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 10:35:50 vasta tsitaadiga

Mul sama jama. Ruuter on küll teises toas, 7m on vast sinna maad, aga jõhkralt halb levi esiteks ja vahepeal kaob täitsa ära. Mul see kõige tavalisem pakett 20 alla ja 5 üles. Huvitav, et Raekoja platsi ei saa kiiremat kui 20mb/s ühendust panna. Mängudes ka vahepeal ping kahtlaselt kõrge, ca 80-100. Ei tea millest see tuleneb.
_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 10:40:10 vasta tsitaadiga

Xstr kirjutas:
Ühendus õle wifi katkendlik.
Kiirused on muidu head ja korras. Lihtsalt aeg-ajalt ühendust hangub korraks ja tuleb kohe tagasi. Telepilt püsib.
Kaneleid on muudetud ja valitud parim. Tegemist on kortermajaga.
Viga ilmnes kuu tagasi, jubedalt käib närvidele. Kõigil 5. arvutil ilmneb see hangumise mure.
Inteno kärakas, valguskaabel.

Olen üritanud uuendada tarkvara ja vaatasin ka kaablid üle.

Ma mõtlesin, et mul on ainukesena see anomaalia. Kõik oleks nagu ok, aga reaalselt pole ok.
Speedtestid jne on korra, aga wifi käib salaja maas, kuigi kusagilt näha pole seda.
Vahel on mingid pikad pausid lehtede laadimise vahel.
Mängin moblas golfstari ja seal vahel viskab reconnect.....seda pole varem eales juhtunud üle wifi. Probleem algas kuu poolteist tagasi
Vaadanud wifi kanalit, olen ilusti üksi ühes nurgas, teised kõik teises nurgas.
Otseselt väga hullu pole, aga varem sellist anomaaliat pole olnud
Kortermaja, valguskaabel

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 30.08.2016 10:41:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 10:40:56 vasta tsitaadiga

Samal kanalil on liiga palju ruutereid?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 10:42:41 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Samal kanalil on liiga palju ruutereid?

Ei, mina istun 12 kanalil, ülejäänud istuvad 10 ja alla poole

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 10:45:27 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Vaadanud wifi kanalit, olen ilusti üksi ühes nurgas, teised kõik teises nurgas.

Paraku sa näed tõesti vaid WiFi seadmeid/kanaleid, mitte suvalisi segajaid.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xstr
HV kasutaja
Xstr

liitunud: 18.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 10:50:30 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Xstr kirjutas:
Ühendus õle wifi katkendlik.
Kiirused on muidu head ja korras. Lihtsalt aeg-ajalt ühendust hangub korraks ja tuleb kohe tagasi. Telepilt püsib.
Kaneleid on muudetud ja valitud parim. Tegemist on kortermajaga.
Viga ilmnes kuu tagasi, jubedalt käib närvidele. Kõigil 5. arvutil ilmneb see hangumise mure.
Inteno kärakas, valguskaabel.

Olen üritanud uuendada tarkvara ja vaatasin ka kaablid üle.

Ma mõtlesin, et mul on ainukesena see anomaalia. Kõik oleks nagu ok, aga reaalselt pole ok.
Speedtestid jne on korra, aga wifi käib salaja maas, kuigi kusagilt näha pole seda.
Vahel on mingid pikad pausid lehtede laadimise vahel.

Mängin moblas golfstari ja seal vahel viskab reconnect.....seda pole varem eales juhtunud üle wifi. Probleem algas kuu poolteist tagasi
Vaadanud wifi kanalit, olen ilusti üksi ühes nurgas, teised kõik teises nurgas.
Otseselt väga hullu pole, aga varem sellist anomaaliat pole olnud
Kortermaja, valguskaabel


Ma polegi ainus. Mul algas ka kuskil kuu ja peale tagasi umbes. Kõik arvutid teevad sama nalja. Levi on hea, seadmed samas ruumis.
Proovinud juba kõike, ka kõrgemaid kanaleid, midagi ei aita.
Samuti lehed jäävad vahel laadima. Mõnikord ühendust ei katkesta, vahel viskab alla kolmnurga. Katkestused on küll väga lühikesed, samas häirivad.

Ei teagi mida pihta hakata icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 10:53:55 vasta tsitaadiga

A.S., no ise pole midagi uut vahepeal soetanud.
Lisaks ma pole ainuke selle probleemiga. Vaevalt, et nüüd kõigil naabrid mingit segavat tehnikat kokku ostnud icon_eek.gif
Mingit püsivara pole vahepeal selga lastud intenole selle aja jooksul?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xstr
HV kasutaja
Xstr

liitunud: 18.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 10:59:03 vasta tsitaadiga

Tahtsin vastust postitada ja nett hangus taas kopp.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 11:01:00 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Mingit püsivara pole vahepeal selga lastud intenole selle aja jooksul?

Sellisel juhul suure tõenäosusega on. Iseasi, kas Telia seda tunnistada julgeb.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 11:03:31 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Mingit püsivara pole vahepeal selga lastud intenole selle aja jooksul?

Sellisel juhul suure tõenäosusega on. Iseasi, kas Telia seda tunnistada julgeb.
 

Ma hetkel tööl, õhtul saan vaadata, mis intenol seljas on hetkel

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xstr
HV kasutaja
Xstr

liitunud: 18.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 11:08:07 vasta tsitaadiga

Mul on hetkel: ELION3.4.3-160209.

Sain sell info online abi lehelt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 11:12:51 vasta tsitaadiga

Xstr kirjutas:
Mul on hetkel: ELION3.4.3-160209.

Sain sell info online abi lehelt icon_biggrin.gif


200A või 301 ?

Tõenäoliselt 301, kuna 200A sai kuuldavasti juba 3.6.2 softi. Mine vaheta karp ringi Eedenis.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 11:14:56 vasta tsitaadiga

Kortermajas võiks esimese asjana osta 5GHz wifi purgi, 2,4 on nii ammu juba umbes + igasugune muu saast mida seda sagedust kasutab, kaamerad, beebimonitorid jne.
Muidugi võib selguda kurb tõsiasi, et paljud vanemad/odavamad seadmed ei toetagi 5GHz.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 11:19:09 vasta tsitaadiga

Mul näitab läbi telia lehe sama softi
tsitaat:

Tarkvara versioon ELION3.4.3-160209

tsitaat:
Garantii üür, müüjavastutuse lõpp: 26.08.2017

Kas on mõtet uut ruuterit võtta?
Kuidas see uue ruuteri vahetamine käib ja kas vana nuti jääb mulle alles?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 11:28:39 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Mul näitab läbi telia lehe sama softi
tsitaat:

Tarkvara versioon ELION3.4.3-160209

tsitaat:
Garantii üür, müüjavastutuse lõpp: 26.08.2017

Kas on mõtet uut ruuterit võtta?
Kuidas see uue ruuteri vahetamine käib ja kas vana nuti jääb mulle alles?


Arvesta sellega, et vana lepingu puhul said seadme omanikuks pärast mingi aja möödumisest, uue lepingu sõlmimisel on see igavene. Vana nutitv menüüna võib alles jääda, kuid pakett tuleb uusnutitv oma.

Uus seade ei anna Sul midagi erilist juurde, kui kõik asjad toimivad. Osade seeriate Inteno DG301-del on probleeme olnud ülekuumenemisega.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
someguy
Kreisi kasutaja
someguy

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 11:28:41 vasta tsitaadiga

Kurja küll. Sattusin maale ämma-äia poole ja kuramus küll. Nad on kasutanud 5.99 telia 3g netipaketti, mille 15gb mahtu nad mitu korda täis saanud. Nüüd Telia teatas, et uus hind on 7,49 ja mahtu 1,5gb icon_biggrin.gif mida sellise netiga üldse tehakse tänapäeval? Oskab keegi soovitada mis asenduseks võtta?
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 11:30:22 vasta tsitaadiga

someguy kirjutas:
Kurja küll. Sattusin maale ämma-äia poole ja kuramus küll. Nad on kasutanud 5.99 telia 3g netipaketti, mille 15gb mahtu nad mitu korda täis saanud. Nüüd Telia teatas, et uus hind on 7,49 ja mahtu 1,5gb icon_biggrin.gif mida sellise netiga üldse tehakse tänapäeval? Oskab keegi soovitada mis asenduseks võtta?


Pead teenusepakkujat vahetama. Iseasi , kas levivad. Asenduseks võid võtta KoduInternet I kiirusega 5/1 Mbps alla. Viimane on 16€.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 11:30:46 vasta tsitaadiga

Pailaps, see ruuter on mul eraldi üüritud.
Aga lugedes kommentaare selle 200A kohta telia lehel, siis jätan parem vahele.
90+% kasutan ikkagi juhtmega ühendust

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 13:21:15 vasta tsitaadiga

someguy kirjutas:
Kurja küll. Sattusin maale ämma-äia poole ja kuramus küll. Nad on kasutanud 5.99 telia 3g netipaketti, mille 15gb mahtu nad mitu korda täis saanud. Nüüd Telia teatas, et uus hind on 7,49 ja mahtu 1,5gb icon_biggrin.gif mida sellise netiga üldse tehakse tänapäeval? Oskab keegi soovitada mis asenduseks võtta?

Diili internet L: https://www.diil.ee/internet-arvutis
tsitaat:
Allalaadimiskiirus kuni 3 Mbit/s
Üleslaadimiskiirus kuni 1 Mbit/s
Andmemaht 15GB
Soovi korral netipulk 0 €
5,93€ kuus

Diil internet XL
tsitaat:
Allalaadimiskiirus kuni 15 Mbit/s
Üleslaadimiskiirus kuni 5 Mbit/s
Andmemaht 30GB
Soovi korral netipulk 0 €
15€ kuus

Kui andmemaht täis saab, siis hädapärast saab ikka hakkama. Diili eelis - ei pea mahtu juurde hakkama tellima thumbs_up.gif
tsitaat:
Kuutasus sisalduva andmemahu täitumisel piiratakse teenuse allalaadimiskiirus 120 kb/s ja üleslaadimiskiirus 64 kb/s. Iga ületatud MB on sel juhul tasuta

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 15:32:14 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
sukelduja kirjutas:
Samal kanalil on liiga palju ruutereid?

Ei, mina istun 12 kanalil, ülejäänud istuvad 10 ja alla poole


icon_rolleyes.gif http://www.ekahau.com/wifidesign/blog/2015/07/10/ekahau-site-survey-heatmap-visualizations-part-7-channel-overlap/

_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 15:36:04 vasta tsitaadiga

Ma teen õhtul pildi, 1 teine signaal vist natuke kattus, aga see on kogu aeg olnud.
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 17:18:27 vasta tsitaadiga

jeesus188, kui sul mingit 2,4GHz spectrum analyzerit, siis minig wifi screenshoti postitamine on mõttetu tegevus, seoses levi probleemidega. Ja miks üldse kanal 12, mitte 11? Keegi istub 7ndal kanalil?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 17:21:48 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
jeesus188, kui sul mingit 2,4GHz spectrum analyzerit, siis minig wifi screenshoti postitamine on mõttetu tegevus, seoses levi probleemidega. Ja miks üldse kanal 12, mitte 11? Keegi istub 7ndal kanalil?

ma sellega vaadanud
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.farproc.wifi.analyzer&hl=et
ei ole mingit süvauuringute aparaati icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 17:33:57 vasta tsitaadiga

jeesus188, see näitab ainult wifi võrkusi, aga 2,4 peal võib liikuda õhus igast prügi, mida ilma spets seadmeta ei näe.

Eramaja rõõmud icon_biggrin.gif

Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 19:34:41 vasta tsitaadiga

Nagu ma ütlesin, varem pole probleeme olnud
Spoiler Spoiler Spoiler

Koliks 14 kanalile, aga seda pole

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 19:45:39 vasta tsitaadiga

jeesus188, sul on õigus, Intenoga polegi varem wifi probleeme esinenud va. algsetes softides väidetavalt oli. Isiklikult pole märganud.
Üks on aga kindel, Intenode tarkvarades pole vahepeal wifi osas muutusi olnud, seega segaja peab kohapeal olema...või on tõesti ruuter mingist asjast "väsinud" (ka vähetõenäoline)

Minul töötab ühes asukohas kolme kordse maja kolmandal korrusel, kolmetoalises korteris, wifi igas toas, kuigi kõikides korterites on oma wifi ja ruuter eri kanalitel. Samuti on wifi olemas maja ees ja ka maja eest veidi eemale garaaziboksi ukse ees.
Ruuter asub tavalise korteri sahvris lae all. Levi ulatusest pole halvem kui võrrelda saadaval olevaid tplinke, trendnette, engeniuseid jms seadmeid.

Hankisin ka testiks viimase Apple Airport Extreme seadme ja isegi selle levi jääb Intenole alla. Võimalik sellepärast, et sellel ühe nimega nii 2,4G kui 5G raadio ja seade eelistab kiiremat võrku mille leviulatus aga väiksem.

Samas on igal majal oma eripärad, olgu või talumaja kus häireid vähe, klient mainib, et tal teisel korrusel diagonaalis läbi ahjumüüri ei levi, samas aknast paistab 100M kaugusel naabri saun, kuhu jällegi Inteno levib icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 20:29:07 vasta tsitaadiga

Ok, aga nagu ma eelnevalt mainisin, mul rendiseade (üldse eraldi renditud), kas siis kui uue ruuteri rendis pean ka loobuma vanast nutist ( ruuteriga siduvaid lepinguid pole)....mõtlesin ehk ootan selle uue ruuteri ära.....
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 20:34:53 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Ok, aga nagu ma eelnevalt mainisin, mul rendiseade (üldse eraldi renditud), kas siis kui uue ruuteri rendis pean ka loobuma vanast nutist ( ruuteriga siduvaid lepinguid pole)....mõtlesin ehk ootan selle uue ruuteri ära.....


1. ruuterit saab vahetada garantiikorras kui seadmel on mõni reaalne viga.
2. ruuterit saab tagasi viia üürilepingut lõpetades ning siis saab uuele pidevale üürilepingule võtta DG200 ruuteri.
3. uus DG400 ruuter mis kunagi võibolla tuleb, ei tule kindlasti samadel tingimustel, tõenäoliselt eraldi müüki või kallima üürihinnaga.

Seega sinu puhul säilita oma 3 aastase üürilepinguga DG301 ja kasuta julgelt, täna sul midagi paremat pole.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 20:51:55 vasta tsitaadiga

Mul ei ole mingit üürilepingut(kui üürileping pole rentimine) ....mitu korda ma pean seda rääkima. Ma läksin esindusse ja küsisin, et tahan seadet rentida icon_rolleyes.gif
Ja kui punkt 1 kehtib, siis nagu mis on rentimise mõte icon_question.gif
tsitaat:
Garantii üür, müüjavastutuse lõpp: 26.08.2017

kui see on tähtajalise lepinguga üürimine, siis ma vist ka lepingut ei lugenud.
Sellisel juhul vist ei saagi niisama rentida ja see rent on BS

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 20:54:44 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Mul ei ole mingit üürilepingut....mitu korda ma pean seda rääkima. Ma läksin esindusse ja küsisin, et tahan seadet rentida icon_rolleyes.gif
Ja kui punkt 1 kehtib, siis nagu mis on rentimise mõte icon_question.gif


Rent? Milline leping sätestab renti?

Vanasti oli Tähtajaline leping
Täna on Üürileping

Üürilepingu tingimuste kohaselt kehtib
Vanadel lepingutel 3 aastane üürileping, kohustust ei ole, garantii kehtib ja leping lõpeb automaatselt kolme aasta möödumisel.
Uutel tingimustel tähtajatu üürileping, kohustust ei ole, garantii kehtib ja leping kestab igavesti.

1. garantiivahetus teostatakse kui seade on rikkis, amortiseerunud või Telia soovib seda. (ma usun, et sinul pole mingit eelist vahetada DG301 millel on lisaks muule ka DECT tugi, DG200 vastu mis on täpselt sama jõudlusega ilma DECTita)
2. garantiivahetus teostatakse üüriseadmel samas vääringus ehk samaväärse seadme vastu. (tuleb kunagi uus DG400 ja kui see üldse renti tuleb siis teistel tingimustel, lõpetad eelneva seadme lepingu, alustad uue seadme lepinguga)
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 21:16:09 vasta tsitaadiga

ah minge pekki icon_lol.gif
Mul oli vana ruuter, see viskas vahepeal mulle silda. Läksin esindusse ja tahtsin seadet rentida....
Nüüd tahaks tagastada......
indrekp, loen ma nüüd välja, et see rentimine on lihtsalt sõnakõlks? Et seadmeid ei saa tagasi viia ja uusi võtta mil iganes tahan?
Tekib küsimus, mis selle rentimise mõte siis on. Järelmaksu nimi muudeti rendiks? Mina sain selgelt aru esinduses olles, et võin tagastada seadme igal ajal
Küsisin veel ekstra, et kui uus ruuter müüki tuleb, kas siis saan selle uuema vastu vahetada! Vastuse sain jah. Mul oli sõbranna kaasas kui seda tegemas käisin.
tundub, et järelmaks nüüd rendi nime all jah
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8326042#8326042
eks soga ajati arvatavasti ka esinduse

Mitte, et ma nüüd seda vahetada tahaks, asi põhimõttes icon_idea.gif
Järgmine kord tuleks kõnet lindistada.....tarkus tagantjärele

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 30.08.2016 21:42:21 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
ah minge pekki icon_lol.gif
Mul oli vana ruuter, see viskas vahepeal mulle silda. Läksin esindusse ja tahtsin seadet rentida....
Nüüd tahaks tagastada......
indrekp, loen ma nüüd välja, et see rentimine on lihtsalt sõnakõlks? Et seadmeid ei saa tagasi viia ja uusi võtta mil iganes tahan?
Tekib küsimus, mis selle rentimise mõte siis on. Järelmaksu nimi muudeti rendiks? Mina sain selgelt aru esinduses olles, et võin tagastada seadme igal ajal
Küsisin veel ekstra, et kui uus ruuter müüki tuleb, kas siis saan selle uuema vastu vahetada! Vastuse sain jah. Mul oli sõbranna kaasas kui seda tegemas käisin.
tundub, et järelmaks nüüd rendi nime all jah
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8326042#8326042
eks soga ajati arvatavasti ka esinduse

Mitte, et ma nüüd seda vahetada tahaks, asi põhimõttes icon_idea.gif
Järgmine kord tuleks kõnet lindistada.....tarkus tagantjärele

rent=üür
Mida sulle öelda tahetakse on see, et renditingimusi on vahepeal muudetud. Sina oled 3 aastase rendiperioodiga, peale seda saad seadme enadale ja garantii läbi.

Mine võta veel üks ruuter rendile ja vaata kas sellega probleem laheneb. Maksad 2 seadme eest kuutasu seni kuni selgusele jõuad. Pärast viid tagasi selle seadme, millega jätkata soovid icon_cool.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 21:52:26 vasta tsitaadiga

Unista edasi, enam ei võta sealt ühtegi seadet
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 22:09:08 vasta tsitaadiga

Kui sul on rent=üür, siis saad vabalt vahetada. Mine vii tagasi, lõpeta selle seadme rent ära ja võta uus. Milles probleem on?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 22:27:06 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Kui sul on rent=üür, siis saad vabalt vahetada. Mine vii tagasi, lõpeta selle seadme rent ära ja võta uus. Milles probleem on?

Mida te siin mulle viimased 10+ posti teist juttu räägite siis? icon_rolleyes.gif

Mu juhe on koos icon_neutral.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 31.08.2016 07:54:41 vasta tsitaadiga

Üürikorteriga võiks ka nii olla et 10a maksad siis sinu. Kui selle asja nimi on üürileping siis on see debiilne ju et peale 3 aastat seade kliendile jääb. Kui klient ent 3a maksab ja see talle jääb on tegu ju osamaksetega vara müügilepinguga.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 08:31:21 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Üürikorteriga võiks ka nii olla et 10a maksad siis sinu. Kui selle asja nimi on üürileping siis on see debiilne ju et peale 3 aastat seade kliendile jääb. Kui klient ent 3a maksab ja see talle jääb on tegu ju osamaksetega vara müügilepinguga.


Ka õige, sellepärast sellist reeglit enam ei ole.
ot.
Üürnik võib samas üürides korterit omanikuga sõlmida lepingu, et kui soovib võib 10 aasta pärast korteri välja osta ning üürisumma arvestatakse korteri hinnast maha.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 31.08.2016 09:20:14 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Üürikorteriga võiks ka nii olla et 10a maksad siis sinu. Kui selle asja nimi on üürileping siis on see debiilne ju et peale 3 aastat seade kliendile jääb. Kui klient ent 3a maksab ja see talle jääb on tegu ju osamaksetega vara müügilepinguga.


Ka õige, sellepärast sellist reeglit enam ei ole.
ot.
Üürnik võib samas üürides korterit omanikuga sõlmida lepingu, et kui soovib võib 10 aasta pärast korteri välja osta ning üürisumma arvestatakse korteri hinnast maha.


ma tahaks näha seda omaniku icon_biggrin.gif (ot lõpp)

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina2t
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2016 00:05:27 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab, kui keeruline näiteks Asus DSL-AC52U seadistamine Telia jaoks on? Ma eeldan et kui ma Telia enda oma ei võta, siis pean veidi seadistamist tegema...
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2016 09:54:23 vasta tsitaadiga

Keegi eile õhtul veel sitta netti koges? Püüdsin mängida ja ping oli 90-110 vahel stabiilselt.
_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2016 13:30:21 vasta tsitaadiga

Ei kogenud. Mul on smokepingis monitooring.

Pingi Telia ei müü, kuna viimane ei sõltu ainult Telia enda võrgust.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2016 13:52:36 vasta tsitaadiga

-steven-- kirjutas:
Keegi eile õhtul veel sitta netti koges? Püüdsin mängida ja ping oli 90-110 vahel stabiilselt.

Mul oli ka. Eesti sisene oli ok, osad välisühendused olid väga aeglased, google nende seas, mistõttu pea kõik webilehed, millel googlega asja, oli sigaaeglased.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2016 17:24:54 vasta tsitaadiga

Voip telo ei tööta, tooni ei tule peale. Samas kui vajutada kõne alustamise nuppu, siis ruuteril hakkab voip vilkuma icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2016 17:30:29 vasta tsitaadiga

okieV kirjutas:
Voip telo ei tööta, tooni ei tule peale. Samas kui vajutada kõne alustamise nuppu, siis ruuteril hakkab voip vilkuma icon_rolleyes.gif


reset ruuterile tikuga. inteno puhul aitab reboot.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2016 17:33:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:

inteno puhul aitab reboot

Heh, aitaski. Ennem pole sellist kammi olnud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.09.2016 18:54:03 vasta tsitaadiga

Ohhoo!
Telia saadab sünnipäeva puhul kliendile muusikalise videoõnnitluse juhtivtöötajate ansambli poolt.
Päris lahe! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2016 09:12:46 vasta tsitaadiga

Mina palun Telia ametlikku seisukohavõttu oma reklaamiga foorumite spämmimise - kas algatamise või soodustamise kohta: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9184544#9184544

Kui see spämm ei ole Telia ametlik reklaamivõte, siis ilmselt tegeleb sellega mõni Telia agar müügimees, kes oma läbimüüki suurendada üritab ja samas spämmiga Telia nime määrib. Kui oleksin Telia avalike suhete eest vastutav inimene, siis mind igatahes huvitaks väga selle isiku väljaselgitamine ja talle netiketi reeglite ja eetilise äri reeglite õpetamine.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2016 10:26:19 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Mina palun Telia ametlikku seisukohavõttu oma reklaamiga foorumite spämmimise - kas algatamise või soodustamise kohta: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9184544#9184544

Kui see spämm ei ole Telia ametlik reklaamivõte, siis ilmselt tegeleb sellega mõni Telia agar müügimees, kes oma läbimüüki suurendada üritab ja samas spämmiga Telia nime määrib. Kui oleksin Telia avalike suhete eest vastutav inimene, siis mind igatahes huvitaks väga selle isiku väljaselgitamine ja talle netiketi reeglite ja eetilise äri reeglite õpetamine.


See postitus ei meenuta kuidagi ametlikku reklaampostitust, võiks pisut korrektsem olla. Pigem on mulje, et keegi arvas, et sai mõne salajase soodustellimiskoodi ning siis lahke samariitlasena otsustas oma arvamust ja koodi teistega jagada. Harukordne on ainult see, et see kasutaja netis nii agaralt kõikides foorumites tegutseda viitsib.
Ma ei usu, et Telial selle vastu midagi on kui keegi omaalgatuslikult reklaami teha üritab. Kui postitus foorumi moderaatorit häirib on selleks DEL nupp olemas.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 198, 199, 200  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.