|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
29.07.2016 00:12:30
|
|
|
| 3.2.2 on väljas. Kannatab peale ka lasta?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
29.07.2016 01:58:48
|
|
|
Huvitav on see et ainult kiidetakse, kiidetakse, kiidetakse.. seadmega mitterahulolevaid persoone ka siin leidub
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Qrat
HV kasutaja
liitunud: 17.01.2004
|
29.07.2016 10:48:32
|
|
|
| Ei, samuti olen ülirahul. Akuteema on pseudo - pole veel kahe nädalaga ühtegi korda tühjaks saanud, kuigi kasutanud enda kohta üsnagi palju. Ainult kiitus ja kiidaks veel originaal carbon kesta. Ülimõnus ikka käevahel.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
29.07.2016 11:40:28
|
|
|
No kuidas võtta jah, mul sel nädalal päevi olnud, kus päris palju telefoni kasutamist - facebook, youtube, waze. Õhtuks ikka ~10% järgi olnud. Pokemon GO -d ei soovita väga mängida, see imeb ikka korralikult
Igatahes, kui keegi ikkagi midagi tellima hakkab ametlikult lehelt, siis sooviksin ka ühte carbon kesta saada, oleks väga tänulik
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ruts8
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002
|
30.07.2016 11:24:17
|
|
|
| Freedom kirjutas: |
| ruts8 kirjutas: |
Kas kellelgi on arve peal välja toodud ka ettevõte, kes selle arve väljastas - mul seal hetkel vaid enda andmed? Kuna telefon sai firma nimele ostetud, siis raamatupidamiseks vajaka.
Olen suppordiga pidamas juba pikemat dialoogi (vahepeal tunne, et räägin bot'iga), ja siiamaani nad pole suutnud mulle öelda täpse ettevõtte nime kes on arve väljastaja. Ka krediitkaardi väljavõtte infos pole seda infot. Googeldades paistab olema see "da sheng international trade co. limited", aga tahaks kindla peale teada. |
Support ei anna seda infot. Googeldades ennegi probleemi sellega olnud äriklientidel. Saad selle purchase receipe lehelt ja kõik. |
Eksid
Sain lõpuks (8 päeva ping-pong'i) support'i käest ka täiesti korrektse arve kus väljastaja andmed peal.
Ehk kellelgi ka vaja:
| tsitaat: |
DA SHENG INTERNATIONAL TRADE CO., LIMITED
6/F MAY MAY BUILDING, 683685 NATHAN ROAD, MONGKOK, HONG KONG
Tel. 0085225237012 Fax. 0085228681419
|
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
30.07.2016 12:00:31
|
|
|
| sweezy kirjutas: |
| Huvitav on see et ainult kiidetakse, kiidetakse, kiidetakse.. seadmega mitterahulolevaid persoone ka siin leidub :?: :lol: |
Ootame ära esimese support/RMA case ja siis tuleb tuld ja tõrva:)
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ents75
HV kasutaja
liitunud: 18.03.2005
|
30.07.2016 12:42:38
|
|
|
| kriist kirjutas: |
| 3.2.2 on väljas. Kannatab peale ka lasta? |
Ikka tasub.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
30.07.2016 15:53:30
|
|
|
| ents75 kirjutas: |
| kriist kirjutas: |
| 3.2.2 on väljas. Kannatab peale ka lasta? |
Ikka tasub. |
Paistab, et sellega parandatakse ära ka osadel esinev sõrmejälje anduri bug, mis võis vabalt olla Roonemaal aku tühjenemise põhjus
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
31.07.2016 11:57:24
|
|
|
| ksuuk kirjutas: |
| sweezy kirjutas: |
Huvitav on see et ainult kiidetakse, kiidetakse, kiidetakse.. seadmega mitterahulolevaid persoone ka siin leidub  |
Ootame ära esimese support/RMA case ja siis tuleb tuld ja tõrva:) |
Eks Oneplus'il olegi RMA'ga päris pupud lood .. One RMA'ga jebima hakkasin, kakkusin rohkem kui pooled karvad peast välja, aga tehtud sai lõpuks
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ents75
HV kasutaja
liitunud: 18.03.2005
|
04.08.2016 10:34:20
|
|
|
Mul on viimasel ajal mingi teema sellega, et vahest ja õnneks harva kõne ajal põsk vms "näo osa" paneb mikri kinni vms jama. Teine poole ei kuule midagi ja pean ise uuesti mikri aktiveerima. Kas kellegi teisel on ka see ekraan liiga tundlik või saab seda kuidagi ise reguleerida?
PS. Muide seesama väike tüütus tekkis ka OPO-l (kuigi seal on hoopis teine Cyanogeni opisüsteem peal). On mu nägu kuidagi muutunud poole aastaga
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
04.08.2016 11:12:23
|
|
|
| Rohkem sööma, siis ei paista läbi.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
04.08.2016 12:02:13
|
|
|
| ents75 kirjutas: |
| Mul on viimasel ajal mingi teema sellega, et vahest ja õnneks harva kõne ajal põsk vms "näo osa" paneb mikri kinni vms jama. Teine poole ei kuule midagi ja pean ise uuesti mikri aktiveerima. Kas kellegi teisel on ka see ekraan liiga tundlik või saab seda kuidagi ise reguleerida? |
Ma ise olen pidevalt selle probleemiga hädas, ilmselt peaks vähem sööma hakkama, et nägu kiitsakamaks tõmbuks...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkel7
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.10.2012
|
04.08.2016 14:11:56
|
|
|
Ega siin ei ole tegemist sellega, et väike näpp läheb mikrofoni ette. See on mu enda kogemus.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrek08
HV vaatleja
liitunud: 04.08.2016
|
04.08.2016 14:17:36
|
|
|
| Sai samuti eile ära tellitud. Nüüd aga hakkasin otsima mingit veekindlat ümbrist, või midagi millega saaks ka metsas käia, kartmata, et kraavi kukub. Mis kataks terve telefoni, ka eest klaasi, ainuke mis leidsin on need kilekotid, aga neid ei taha. Teab keegi midagi soovitada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
04.08.2016 14:55:22
|
|
|
| Lähedussensor ei saa aru, et telefon kõrva juures ja jätab ekraani sisse. Hoiad telefoni kahtlases asendis kõrva juures või on/hakkab minema sensor pekki.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
04.08.2016 16:11:09
|
|
|
Mõne aja nüüd kasutanud seda masinat. Häirib see, et vahest heliseb pimeda ekraaniga. Ja automaatne ekraanivalgus toimib ka kuidas juhtub. Valges on alati valge. Kui valgust vähe siis vahest laseb ekraani suht pimedaks. Sony ZR'ga sellist jama ei olnud igatahes.
Muidu on mõnus ja kiire pill. Sõrme andur on ka väga nobe. Aku ka kestab ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k3st
HV vaatleja
liitunud: 21.07.2005
|
04.08.2016 22:12:01
|
|
|
| k3st kirjutas: |
Sai ka OnePlus 3 tellitud!
Jul 27, 2016 kella 14.00 paiku arve tasutud
Aug 05, 2016 Estimated dispatch
Aug 10, 2016 Estimated delivery
Kas originaalsele Dash Charge Type-C Cable'lile on olemas ka alternatiiv? Kuskil sai mainitud, et sellega teisi telefone laadida ei tohi (ilmselt asi kõrges laadimisvoolus).
Aga OnePlus 3 peaks ju saama laadida teiste noname type-C kaablitega? Kiirlaadimine sellisel juhul ei toimiks, kuid varuvariandina autos/kontroris peaks hädaga aitama? |
Veel üks One+3 kohal.
Esmaspäeval 01.08 sai saadetud SZCZECIN - POLAND'st, kolmapäeval hommikul Tallinnas ning täna keskpäeval Tartus.
Mõned tunnid aktiivsel kasutamisel - hästi palju positiivseid momente, kuid tooks välja mõned väiksed miinused, mida kõiki saab kergesti fixida:
- häirib tehase kaitsekile, mis ei katta ekraani täielikul vaid on ca 2 mm igalt poolt väiksem;
- minu jaoks üsna peenike met. korpus, mis hästi libiseb kätes, kaitsekatted juba tellitud, loodan et nendega muutub on mugavamaks;
- standardne kaamera ja phone rakendus ei meeldinud, õnneks tulid ExDialer ja OpenCamera/CameraMX appi.
Muidu telefon on super-lux!
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
05.08.2016 08:17:43
|
|
|
Minu arust just hea, et kile väiksem on. Silikonümbrise ääred nühivad kile nurgad muidu kohe lahti.
Edit:
Krt, mis teema nende kella äppidega on? Originaal kell ei meeldi ja olen proovinud erinevaid. Panen selle widgeti desktopile, kuid aeg edasi ei liigu. Millest see olla võib? Jutt siis sense flip clock & weather ning digital clock widget Xperia.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PAUKA
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
05.08.2016 10:39:40
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Lähedussensor ei saa aru, et telefon kõrva juures ja jätab ekraani sisse. Hoiad telefoni kahtlases asendis kõrva juures või on/hakkab minema sensor pekki. |
Päike paistab pea ja telefoni vahelt sensorile, või mõni muu hele valgus, see on päris kindlasti põhjus.
|
|
| Kommentaarid: 207 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
191 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ents75
HV kasutaja
liitunud: 18.03.2005
|
05.08.2016 14:52:55
|
|
|
| PAUKA kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
| Lähedussensor ei saa aru, et telefon kõrva juures ja jätab ekraani sisse. Hoiad telefoni kahtlases asendis kõrva juures või on/hakkab minema sensor pekki. |
Päike paistab pea ja telefoni vahelt sensorile, või mõni muu hele valgus, see on päris kindlasti põhjus. |
tänud heade põhjuste eest... katsetan kindlasti järgi
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fate
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2004
|
05.08.2016 17:18:31
|
|
|
Kas originaal tempered glass on oma hinda väärt? St sobib hästi ja peab ka või on kohe mõistlikum mingi asjalik asi eBayst/Amazonist külge haarata?
Millised on originaal tagakülje plussid/miinused?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k3st
HV vaatleja
liitunud: 21.07.2005
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
owndyaa
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.11.2006
|
20.08.2016 10:14:11
|
|
|
| Kui tahta laadida ka tööl, kas peaks ostma originaal laadija või sobib mingi muu variant ka ?
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JRISETH
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.04.2011
|
20.08.2016 14:26:38
|
|
|
| owndyaa kirjutas: |
| Kui tahta laadida ka tööl, kas peaks ostma originaal laadija või sobib mingi muu variant ka ? |
Sobib ka muu aga kiirlaadimist ei saa. Kiirlaadimiseks peab ametlik Dash Chargei kaabel ja laadija olema.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rasmusk
HV kasutaja

liitunud: 03.08.2005
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
25.08.2016 10:54:40
|
|
|
Huvitav, ametlikult Eestisse OPO+3 osta hetkel ei saa.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
25.08.2016 11:29:15
|
|
|
|
Misasi see on?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
25.08.2016 12:40:27
|
|
|
mikk36, O(ne)+3 on parem?
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
owndyaa
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.11.2006
|
25.08.2016 19:16:42
|
|
|
| Sai ühele töökaaslasele antud oneplus 3, vanem naisterahvas. Telefonist sillas ja healjuhul aku peab tema käes kolmpäeva
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
26.08.2016 20:00:54
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
mikk36, O(ne)+3 on parem?  |
Ei, OP3 on õige.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaztastic
HV kasutaja

liitunud: 18.06.2014
|
27.08.2016 07:59:41
|
|
|
| Kui kaua nüüd see shipping aega võtab? Mäletan kui esimese pidi läbi mailboxde tellima. Tahaks oma kuu vana Iphone 6s välja vahetada.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JRISETH
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.04.2011
|
27.08.2016 16:16:18
|
|
|
| Snaztastic kirjutas: |
| Kui kaua nüüd see shipping aega võtab? Mäletan kui esimese pidi läbi mailboxde tellima. Tahaks oma kuu vana Iphone 6s välja vahetada. |
Praegu tellimine peatatud kuni 12 septembrini. Kui jätkuvad tellimused siis on Estimated Delivery Date märgitud, osadel on see aga päris puusse pandud. Standardiga tähendab seda, et peale saatmist tuleb kas Saksamaalt, Inglismaalt või Poolast rekkaga siia ehk 3-5tp või kui võtad Expressiga tuleb lennukiga päevaga. See, kui kiiresti posti panevad on samuti märgitud ära kui on in stock. Ise tellisin launchi päeval ja 2 päeva hiljem oli käes, Express shipping.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaztastic
HV kasutaja

liitunud: 18.06.2014
|
27.08.2016 18:17:23
|
|
|
| Üks küsimus veel, kas sellel 3-l jälle see 2100mhz vms puudu, mida maakohtades kasutatakse või kõik tavapärane?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
27.08.2016 19:01:47
|
|
|
| Snaztastic kirjutas: |
| Üks küsimus veel, kas sellel 3-l jälle see 2100mhz vms puudu, mida maakohtades kasutatakse või kõik tavapärane? |
800MHz kasutatakse maakohtades ja see on olemas.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitzzzz
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2010
|
27.08.2016 19:56:51
|
|
|
| http://willmyphonework.net/ näitab muidu ära sobivust erinevate operaatoritega ja sellel paistab kõik olemas olevat.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EastoN
HV vaatleja
liitunud: 29.08.2016
|
29.08.2016 12:32:15
|
|
|
Tervist!
Kes kust telefoni tellis? Kas on keegi, kes ostis aliexpressist? Praegu näen seal ainult A3000 OP3 mudelid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
29.08.2016 14:19:05
|
|
|
| Ikka otse Oneplusi käest.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sonex
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2005
|
30.08.2016 13:48:52
|
|
|
OnePlusi kodukalt sai tellitud telefon, aga Soome
26.08.16 makstud
29.08.16 Dispatched
Eks näis kaua aega läheb.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaztastic
HV kasutaja

liitunud: 18.06.2014
|
30.08.2016 14:28:02
|
|
|
| Oskab keegi öelda, palju Soomest Eestisse smartpost maksab? Kuna Eestisse osta ei saa hetkel, siis telliks ka äkki Soome ja laseks smartpostiga Eestisse saata.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaztastic
HV kasutaja

liitunud: 18.06.2014
|
30.08.2016 14:55:16
|
|
|
| Suur tänu, see jäi endal täiesti märkamata
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
30.08.2016 15:09:49
|
|
|
Ei suuda leida Posti.fi lehelt Smartposti kasutamise kohta erakliendile
Ärikliendi hinnakirjas on Smartpost täitsa olemas, erakliendis pole midagi selle kohta.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k3st
HV vaatleja
liitunud: 21.07.2005
|
31.08.2016 08:29:43
|
|
|
Kas kellelgil veel Telia asemel kuvatakse EMT nimi?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
31.08.2016 09:46:15
|
|
|
| Täitsa EMT jah, Z5C näitab Telia nimega.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
31.08.2016 11:58:57
|
|
|
| See on vist telefonis kinni ikkagi. Kirjutasin ka sama küsimuse Telia teemasse, otsest vastust ei saanud. Sim, mis oli enne Meizu sees, näitas Telia ja nüüd Samsung S7 sees näitab EMT
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H2K
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2012
|
01.09.2016 21:26:15
|
|
|
| Kas eestikeelt saab sellele pillile?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaztastic
HV kasutaja

liitunud: 18.06.2014
|
02.09.2016 11:09:41
|
|
|
| On ikka
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sonex
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2005
|
02.09.2016 16:01:10
|
|
|
| sonex kirjutas: |
OnePlusi kodukalt sai tellitud telefon, aga Soome
26.08.16 makstud
29.08.16 Dispatched
Eks näis kaua aega läheb. |
26.08.16 makstud
29.08.16 Dispatched
02.09.16 Delivered
Ehk täpselt üks nädal läks aega.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|