Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus 3/3T märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2016 00:12:30 vasta tsitaadiga

3.2.2 on väljas. Kannatab peale ka lasta?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2016 01:58:48 vasta tsitaadiga

Huvitav on see et ainult kiidetakse, kiidetakse, kiidetakse.. seadmega mitterahulolevaid persoone ka siin leidub icon_question.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Qrat
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2016 10:48:32 vasta tsitaadiga

Ei, samuti olen ülirahul. Akuteema on pseudo - pole veel kahe nädalaga ühtegi korda tühjaks saanud, kuigi kasutanud enda kohta üsnagi palju. Ainult kiitus ja kiidaks veel originaal carbon kesta. Ülimõnus ikka käevahel.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2016 11:40:28 vasta tsitaadiga

No kuidas võtta jah, mul sel nädalal päevi olnud, kus päris palju telefoni kasutamist - facebook, youtube, waze. Õhtuks ikka ~10% järgi olnud. Pokemon GO -d ei soovita väga mängida, see imeb ikka korralikult icon_lol.gif

Igatahes, kui keegi ikkagi midagi tellima hakkab ametlikult lehelt, siis sooviksin ka ühte carbon kesta saada, oleks väga tänulik icon_smile.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 30.07.2016 11:24:17 vasta tsitaadiga

Freedom kirjutas:
ruts8 kirjutas:
Kas kellelgi on arve peal välja toodud ka ettevõte, kes selle arve väljastas - mul seal hetkel vaid enda andmed? Kuna telefon sai firma nimele ostetud, siis raamatupidamiseks vajaka.

Olen suppordiga pidamas juba pikemat dialoogi (vahepeal tunne, et räägin bot'iga), ja siiamaani nad pole suutnud mulle öelda täpse ettevõtte nime kes on arve väljastaja. Ka krediitkaardi väljavõtte infos pole seda infot. Googeldades paistab olema see "da sheng international trade co. limited", aga tahaks kindla peale teada.


Support ei anna seda infot. Googeldades ennegi probleemi sellega olnud äriklientidel. Saad selle purchase receipe lehelt ja kõik.


Eksid icon_smile.gif

Sain lõpuks (8 päeva ping-pong'i) support'i käest ka täiesti korrektse arve kus väljastaja andmed peal.

Ehk kellelgi ka vaja:
tsitaat:

DA SHENG INTERNATIONAL TRADE CO., LIMITED
6/F MAY MAY BUILDING, 683­685 NATHAN ROAD, MONGKOK, HONG KONG
Tel. 00852­25237012 Fax. 00852­28681419
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2016 12:00:31 vasta tsitaadiga

sweezy kirjutas:
Huvitav on see et ainult kiidetakse, kiidetakse, kiidetakse.. seadmega mitterahulolevaid persoone ka siin leidub :?: :lol:


Ootame ära esimese support/RMA case ja siis tuleb tuld ja tõrva:)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2016 12:42:38 vasta tsitaadiga

kriist kirjutas:
3.2.2 on väljas. Kannatab peale ka lasta?


Ikka tasub.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2016 15:53:30 vasta tsitaadiga

ents75 kirjutas:
kriist kirjutas:
3.2.2 on väljas. Kannatab peale ka lasta?


Ikka tasub.
Paistab, et sellega parandatakse ära ka osadel esinev sõrmejälje anduri bug, mis võis vabalt olla Roonemaal aku tühjenemise põhjus icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2016 11:57:24 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:
sweezy kirjutas:
Huvitav on see et ainult kiidetakse, kiidetakse, kiidetakse.. seadmega mitterahulolevaid persoone ka siin leidub icon_question.gif icon_lol.gif


Ootame ära esimese support/RMA case ja siis tuleb tuld ja tõrva:)


Eks Oneplus'il olegi RMA'ga päris pupud lood .. One RMA'ga jebima hakkasin, kakkusin rohkem kui pooled karvad peast välja, aga tehtud sai lõpuks icon_lol.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2016 21:12:33 vasta tsitaadiga

https://forums.oneplus.net/threads/information-on-oneplus-3-availability-in-europe.458234/
Kel huvi siis ruttu ära osta, 9. august kuni 12. september osta ei saa.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2016 10:34:20 vasta tsitaadiga

Mul on viimasel ajal mingi teema sellega, et vahest ja õnneks harva kõne ajal põsk vms "näo osa" paneb mikri kinni vms jama. Teine poole ei kuule midagi ja pean ise uuesti mikri aktiveerima. Kas kellegi teisel on ka see ekraan liiga tundlik või saab seda kuidagi ise reguleerida?

PS. Muide seesama väike tüütus tekkis ka OPO-l (kuigi seal on hoopis teine Cyanogeni opisüsteem peal). On mu nägu kuidagi muutunud poole aastaga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 04.08.2016 11:12:23 vasta tsitaadiga

Rohkem sööma, siis ei paista läbi.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2016 12:02:13 vasta tsitaadiga

ents75 kirjutas:
Mul on viimasel ajal mingi teema sellega, et vahest ja õnneks harva kõne ajal põsk vms "näo osa" paneb mikri kinni vms jama. Teine poole ei kuule midagi ja pean ise uuesti mikri aktiveerima. Kas kellegi teisel on ka see ekraan liiga tundlik või saab seda kuidagi ise reguleerida?


Ma ise olen pidevalt selle probleemiga hädas, ilmselt peaks vähem sööma hakkama, et nägu kiitsakamaks tõmbuks... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2016 14:11:56 vasta tsitaadiga

Ega siin ei ole tegemist sellega, et väike näpp läheb mikrofoni ette. See on mu enda kogemus. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrek08
HV vaatleja

liitunud: 04.08.2016




sõnum 04.08.2016 14:17:36 vasta tsitaadiga

Sai samuti eile ära tellitud. Nüüd aga hakkasin otsima mingit veekindlat ümbrist, või midagi millega saaks ka metsas käia, kartmata, et kraavi kukub. Mis kataks terve telefoni, ka eest klaasi, ainuke mis leidsin on need kilekotid, aga neid ei taha. Teab keegi midagi soovitada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2016 14:55:22 vasta tsitaadiga

Lähedussensor ei saa aru, et telefon kõrva juures ja jätab ekraani sisse. Hoiad telefoni kahtlases asendis kõrva juures või on/hakkab minema sensor pekki.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2016 16:11:09 vasta tsitaadiga

Mõne aja nüüd kasutanud seda masinat. Häirib see, et vahest heliseb pimeda ekraaniga. Ja automaatne ekraanivalgus toimib ka kuidas juhtub. Valges on alati valge. Kui valgust vähe siis vahest laseb ekraani suht pimedaks. Sony ZR'ga sellist jama ei olnud igatahes.
Muidu on mõnus ja kiire pill. Sõrme andur on ka väga nobe. Aku ka kestab ilusti.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k3st
HV vaatleja

liitunud: 21.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2016 22:12:01 vasta tsitaadiga

k3st kirjutas:
Sai ka OnePlus 3 tellitud!
Jul 27, 2016 kella 14.00 paiku arve tasutud
Aug 05, 2016 Estimated dispatch
Aug 10, 2016 Estimated delivery

Kas originaalsele Dash Charge Type-C Cable'lile on olemas ka alternatiiv? Kuskil sai mainitud, et sellega teisi telefone laadida ei tohi (ilmselt asi kõrges laadimisvoolus).
Aga OnePlus 3 peaks ju saama laadida teiste noname type-C kaablitega? Kiirlaadimine sellisel juhul ei toimiks, kuid varuvariandina autos/kontroris peaks hädaga aitama?


Veel üks One+3 kohal.

Esmaspäeval 01.08 sai saadetud SZCZECIN - POLAND'st, kolmapäeval hommikul Tallinnas ning täna keskpäeval Tartus.

Mõned tunnid aktiivsel kasutamisel - hästi palju positiivseid momente, kuid tooks välja mõned väiksed miinused, mida kõiki saab kergesti fixida:
- häirib tehase kaitsekile, mis ei katta ekraani täielikul vaid on ca 2 mm igalt poolt väiksem;
- minu jaoks üsna peenike met. korpus, mis hästi libiseb kätes, kaitsekatted juba tellitud, loodan et nendega muutub on mugavamaks;
- standardne kaamera ja phone rakendus ei meeldinud, õnneks tulid ExDialer ja OpenCamera/CameraMX appi.

Muidu telefon on super-lux! icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2016 08:17:43 vasta tsitaadiga

Minu arust just hea, et kile väiksem on. Silikonümbrise ääred nühivad kile nurgad muidu kohe lahti.

Edit:
Krt, mis teema nende kella äppidega on? Originaal kell ei meeldi ja olen proovinud erinevaid. Panen selle widgeti desktopile, kuid aeg edasi ei liigu. Millest see olla võib? Jutt siis sense flip clock & weather ning digital clock widget Xperia.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2016 10:39:40 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Lähedussensor ei saa aru, et telefon kõrva juures ja jätab ekraani sisse. Hoiad telefoni kahtlases asendis kõrva juures või on/hakkab minema sensor pekki.


Päike paistab pea ja telefoni vahelt sensorile, või mõni muu hele valgus, see on päris kindlasti põhjus.
Kommentaarid: 207 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 191
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2016 14:52:55 vasta tsitaadiga

PAUKA kirjutas:
olafsand kirjutas:
Lähedussensor ei saa aru, et telefon kõrva juures ja jätab ekraani sisse. Hoiad telefoni kahtlases asendis kõrva juures või on/hakkab minema sensor pekki.


Päike paistab pea ja telefoni vahelt sensorile, või mõni muu hele valgus, see on päris kindlasti põhjus.


tänud heade põhjuste eest... katsetan kindlasti järgi icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fate
HV kasutaja
Fate

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2016 17:18:31 vasta tsitaadiga

Kas originaal tempered glass on oma hinda väärt? St sobib hästi ja peab ka või on kohe mõistlikum mingi asjalik asi eBayst/Amazonist külge haarata?
Millised on originaal tagakülje plussid/miinused?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k3st
HV vaatleja

liitunud: 21.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2016 23:51:46 vasta tsitaadiga

https://www.upload.ee/image/6036863/Screenshot_20160805-234524.png

Esimene täispäev seljataga, üle 2 tundi ekraan sees ja pea pool aku mahtu veel alles. Täitsa rahul!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
owndyaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2016 10:14:11 vasta tsitaadiga

Kui tahta laadida ka tööl, kas peaks ostma originaal laadija või sobib mingi muu variant ka ?
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 20.08.2016 14:26:38 vasta tsitaadiga

owndyaa kirjutas:
Kui tahta laadida ka tööl, kas peaks ostma originaal laadija või sobib mingi muu variant ka ?


Sobib ka muu aga kiirlaadimist ei saa. Kiirlaadimiseks peab ametlik Dash Chargei kaabel ja laadija olema.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rasmusk
HV kasutaja
rasmusk

liitunud: 03.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2016 07:25:42 vasta tsitaadiga

On keegi proovinud?

http://downloads.oneplus.net/oneplus-3/oneplus_3_oxygenos_3.5.0_community_build/

_________________
M: DELL 24" LCD E2422H - garantii 2025 sept
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 25.08.2016 10:54:40 vasta tsitaadiga

Huvitav, ametlikult Eestisse OPO+3 osta hetkel ei saa. icon_rolleyes.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2016 11:11:55 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Huvitav, ametlikult Eestisse OPO+3 osta hetkel ei saa. icon_rolleyes.gif

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9146823#9146823
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 25.08.2016 11:29:15 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
OPO+3
Misasi see on?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 25.08.2016 12:40:27 vasta tsitaadiga

mikk36, O(ne)+3 on parem? icon_wink.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
owndyaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2016 19:16:42 vasta tsitaadiga

Sai ühele töökaaslasele antud oneplus 3, vanem naisterahvas. Telefonist sillas ja healjuhul aku peab tema käes kolmpäeva
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 26.08.2016 20:00:54 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
mikk36, O(ne)+3 on parem? icon_wink.gif


Ei, OP3 on õige.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaztastic
HV kasutaja
Snaztastic

liitunud: 18.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2016 07:59:41 vasta tsitaadiga

Kui kaua nüüd see shipping aega võtab? Mäletan kui esimese pidi läbi mailboxde tellima. Tahaks oma kuu vana Iphone 6s välja vahetada.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 27.08.2016 16:16:18 vasta tsitaadiga

Snaztastic kirjutas:
Kui kaua nüüd see shipping aega võtab? Mäletan kui esimese pidi läbi mailboxde tellima. Tahaks oma kuu vana Iphone 6s välja vahetada.


Praegu tellimine peatatud kuni 12 septembrini. Kui jätkuvad tellimused siis on Estimated Delivery Date märgitud, osadel on see aga päris puusse pandud. Standardiga tähendab seda, et peale saatmist tuleb kas Saksamaalt, Inglismaalt või Poolast rekkaga siia ehk 3-5tp või kui võtad Expressiga tuleb lennukiga päevaga. See, kui kiiresti posti panevad on samuti märgitud ära kui on in stock. Ise tellisin launchi päeval ja 2 päeva hiljem oli käes, Express shipping.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaztastic
HV kasutaja
Snaztastic

liitunud: 18.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2016 18:17:23 vasta tsitaadiga

Üks küsimus veel, kas sellel 3-l jälle see 2100mhz vms puudu, mida maakohtades kasutatakse või kõik tavapärane?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2016 19:01:47 vasta tsitaadiga

Snaztastic kirjutas:
Üks küsimus veel, kas sellel 3-l jälle see 2100mhz vms puudu, mida maakohtades kasutatakse või kõik tavapärane?

800MHz kasutatakse maakohtades ja see on olemas.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitzzzz
HV vaatleja
raitzzzz

liitunud: 28.07.2010




sõnum 27.08.2016 19:56:51 vasta tsitaadiga

http://willmyphonework.net/ näitab muidu ära sobivust erinevate operaatoritega ja sellel paistab kõik olemas olevat.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EastoN
HV vaatleja

liitunud: 29.08.2016




sõnum 29.08.2016 12:32:15 vasta tsitaadiga

Tervist!

Kes kust telefoni tellis? Kas on keegi, kes ostis aliexpressist? Praegu näen seal ainult A3000 OP3 mudelid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 29.08.2016 14:19:05 vasta tsitaadiga

Ikka otse Oneplusi käest.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sonex
HV kasutaja
sonex

liitunud: 27.09.2005




sõnum 30.08.2016 13:48:52 vasta tsitaadiga

OnePlusi kodukalt sai tellitud telefon, aga Soome icon_smile.gif

26.08.16 makstud
29.08.16 Dispatched

Eks näis kaua aega läheb.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaztastic
HV kasutaja
Snaztastic

liitunud: 18.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 14:28:02 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, palju Soomest Eestisse smartpost maksab? Kuna Eestisse osta ei saa hetkel, siis telliks ka äkki Soome ja laseks smartpostiga Eestisse saata.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 14:37:40 vasta tsitaadiga

http://uus.smartpost.ee/paki-saatmine-euroopasse/paki-saatmine-soome/paki-saatmine-pakiautomaadist-pakiautomaati
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaztastic
HV kasutaja
Snaztastic

liitunud: 18.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 14:55:16 vasta tsitaadiga

Suur tänu, see jäi endal täiesti märkamata
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 30.08.2016 15:09:49 vasta tsitaadiga

Ei suuda leida Posti.fi lehelt Smartposti kasutamise kohta erakliendile icon_rolleyes.gif
Ärikliendi hinnakirjas on Smartpost täitsa olemas, erakliendis pole midagi selle kohta.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k3st
HV vaatleja

liitunud: 21.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 08:29:43 vasta tsitaadiga


Kas kellelgil veel Telia asemel kuvatakse EMT nimi?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 31.08.2016 09:46:15 vasta tsitaadiga

Täitsa EMT jah, Z5C näitab Telia nimega.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 11:58:57 vasta tsitaadiga

See on vist telefonis kinni ikkagi. Kirjutasin ka sama küsimuse Telia teemasse, otsest vastust ei saanud. Sim, mis oli enne Meizu sees, näitas Telia ja nüüd Samsung S7 sees näitab EMT
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H2K
HV kasutaja
H2K

liitunud: 15.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2016 21:26:15 vasta tsitaadiga

Kas eestikeelt saab sellele pillile?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaztastic
HV kasutaja
Snaztastic

liitunud: 18.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2016 11:09:41 vasta tsitaadiga

On ikka
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sonex
HV kasutaja
sonex

liitunud: 27.09.2005




sõnum 02.09.2016 16:01:10 vasta tsitaadiga

sonex kirjutas:
OnePlusi kodukalt sai tellitud telefon, aga Soome icon_smile.gif

26.08.16 makstud
29.08.16 Dispatched

Eks näis kaua aega läheb.



26.08.16 makstud
29.08.16 Dispatched
02.09.16 Delivered

Ehk täpselt üks nädal läks aega.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus 3/3T mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.