Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 331, 332, 333  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
target
Kreisi kasutaja
target

liitunud: 17.08.2003




sõnum 23.08.2016 22:44:17 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Nokia Lumia 930 näitab Telia, aga Samsa S7 on EMT peale tagasi muutunud. Tuleb nimemuutus äkki uuesti? icon_cool.gif

iPhone 6S'l on näiteks carrier EMT 24.0
Mida see ka siis ei tähenda...

_________________
PSN: powwa25
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 23.08.2016 23:24:53 vasta tsitaadiga

target, ma mõtlen seda kohta, mis androidil lukuekraanil näitab. Mitte menüüs või kuskil.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estdata
Kreisi kasutaja
estdata

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2016 06:34:16 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
target, ma mõtlen seda kohta, mis androidil lukuekraanil näitab. Mitte menüüs või kuskil.


Network Name , need iga mudelitel erinevad. Iga telefon näitab erinevalt
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2016 12:23:14 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Uurisin nüüd üle ja andmed on ikka jah samad mis vanasti. Võtsin prooviks teise seadme ja seal saadab MMS ilusti ära aga ühe uuema mudeliga toimima ei saa. Iseenesest see väga oluline ei olegi aga hea kui töötaks. Arvatavasti on asi ikka seadmest aga aru ei saa mis valesti on. Kas miskit võrgu poolt ei meeldi või on tarkvaraline viga. Hetkel ei saa sedagi aru kas üldse võrguga ühendust võtabki.


Hing ei andud ikka rahu ja uurisin edasi. Lugu on siis selline, et on NO_NAME hiina aparaat mis Telias ei taha töötada. Sai proovitud tele2 ja Elisat. Kõik toimis ja MMS liikusid kuhu vaja. Miks ma seda üldse uurima hakkasin oli see, et võtsin tootjaga ühendust ja nemad väidavad, et on testinud igal pool Euroopas (soomes, rootsis, lätis), et seal töötas, et otsigu ma oma viga teenuspakkuja juurest. Ja tuleb välja, et nagu töötabki teistes võrkudes.

Kas on nüüd mul midagi väga valesti või on Telia serveris kõvem filter ees. Kui on keegi kes saab ligi, et vaadata mis ühenduses valesti on siis võib vaadata. Tetsisin 12:00 ja 12:05 vahel. Kõnekaart on 53775765

MMS parameetrid mida kasutasin:
MMSC: mms.emt.ee/servlets/mms
APN: mms.emt.ee
Proxy: 217.71.32.82
Port: 8080

Need on muidugi 1-2 aasta tagused andmed. Võib-olla on veel mingeid teisi variante. Helistasin ka Telia infosse ja no issand jumal.. tule taevas appi. Nad ei oska MMS parameetrid öelda ja tel. teel neid ei jagata. Ainuke mis suutsid ette laulda oli APN internet.emt.ee aga ei hakanud vaidlema kah, et mul pole vaja interneti ühenduseks APN teada. Tuleb minna esindusse ja oma seade kaasa võtta.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2016 12:30:13 vasta tsitaadiga

Aga kas nett on aktiveeritud?
Nagu ma alles teada sain, siis ilma selleta ei funka icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 24.08.2016 12:32:57 vasta tsitaadiga

#1 Kontrolli siit https://www.telia.ee/must-nimekiri

Osade hiina NO_NAME võrgufunktsioonid on blokeeritud.

#2 MMS Seaded , täiesti korrektsed.
APN: mms.emt.ee
MMSC: http://mms.emt.ee/servlets/mms
Puhverserver: 217.071.32.82 (osades seadmetes kujul 217.71.32.82)

Ahjaa mobiilne andmeside peab olema sees ja töötav, wifiga paralleelselt.

Foorum pole telefoni helpdesk, seega siin midagi ei uurita. Saada oma telefonimudel koos IMEI-ga tugi@telia.ee peale. Registreeritakse juhtum, mida lahendatakse 5 tp jooksul.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2016 13:00:28 vasta tsitaadiga

Internet on loomulikult aktiveeritud ja seadistatud, sellest küsimus pole. Telia neiu isegi väitis seda, et see mul töötab kenasti ja töötabki.

Mustas nimekirjas ka pole.

Kas MMSC: http://mms.emt.ee/servlets/mms oleks võimalik ka IP kujul sisestada? Ehk on selles asi

Huvitav, et Telias on pidevalt karmid nõuded. Alles see oli kui SMTP serverile pandi filter vahele ja infoliin oli jahimeeste möla täis. Ega ma ise hakka saatma midagi.. küll varsti teised hakkavad info liini pommitama, ise saan ilma hakkama aga tahtmine on lihtsalt suur probleemile eos lahendus leida.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2016 18:06:16 vasta tsitaadiga

Mms-i kohapealt naisel iphone ja tele2 peab mobiilne andmeside sees olema et saata.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 24.08.2016 19:20:58 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Internet on loomulikult aktiveeritud ja seadistatud, sellest küsimus pole. Telia neiu isegi väitis seda, et see mul töötab kenasti ja töötabki.

Mustas nimekirjas ka pole.

Kas MMSC: http://mms.emt.ee/servlets/mms oleks võimalik ka IP kujul sisestada? Ehk on selles asi

Huvitav, et Telias on pidevalt karmid nõuded. Alles see oli kui SMTP serverile pandi filter vahele ja infoliin oli jahimeeste möla täis. Ega ma ise hakka saatma midagi.. küll varsti teised hakkavad info liini pommitama, ise saan ilma hakkama aga tahtmine on lihtsalt suur probleemile eos lahendus leida.


Ei pea, lisaks kui oleks üleüldine probleem, siis oleks foorumid kiunu täis.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2016 19:46:54 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:

Ei pea, lisaks kui oleks üleüldine probleem, siis oleks foorumid kiunu täis.


Ei ole üleüldine probleem, muidu MMS toimivad aga just konkreetses seadmes ei tööta. Kuna endal seda MMS vaja ei lähe siis las olla.

Aga siiski oli viimane mõte, et kas MMSC IP aadressi kujul pole saada? Teistel operaatoritel on IP kujul. Ehk ongi selles see konks.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mina2t
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.04.2005




sõnum 24.08.2016 19:48:14 vasta tsitaadiga

See uus ruuterite diil on päris halb. Ära on kaotanud selle et oled kaks aastat klient ja saad ruuteri endale.
Teab keegi öelda, mis ruuterit tehnoloogiat on vaja et üle vase saada 20/5? Vana thompson seda ei toetatavat (ning telia vasel on monopol siin kesklinna nurgas). Ostaks siis juba mingi korralikuma kui ostmiseks läheb.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 24.08.2016 19:53:18 vasta tsitaadiga

See kõver must ruuter töötab VDSLga. Nime ei tea küll öelda.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 24.08.2016 20:01:28 vasta tsitaadiga

mina2t kirjutas:
See uus ruuterite diil on päris halb. Ära on kaotanud selle et oled kaks aastat klient ja saad ruuteri endale.
Teab keegi öelda, mis ruuterit tehnoloogiat on vaja et üle vase saada 20/5? Vana thompson seda ei toetatavat (ning telia vasel on monopol siin kesklinna nurgas). Ostaks siis juba mingi korralikuma kui ostmiseks läheb.


https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/V%C3%B5rguseadmed/727664/

Kasutatuna TG 789vn või Inteno DG301.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 24.08.2016 20:34:31 vasta tsitaadiga

mina2t kirjutas:
See uus ruuterite diil on päris halb. Ära on kaotanud selle et oled kaks aastat klient ja saad ruuteri endale.
Teab keegi öelda, mis ruuterit tehnoloogiat on vaja et üle vase saada 20/5? Vana thompson seda ei toetatavat (ning telia vasel on monopol siin kesklinna nurgas). Ostaks siis juba mingi korralikuma kui ostmiseks läheb.


Vastupidi, see vana diil oli halb, seoti siduva lepinguga klient kinni ja kui kolis, lõpetada tahtis tuli ikkagi seadmed mingis osas kinni maksta. Teine variant oli osta.
Nüüd lihtne, seade renti ja pidev garantii olemas, tahab, võtab teenuse suvekoju mõneks kuuks, tahab annab noorele õppurile ülikoolis talveks teenuse. Pole siduvat, pole kohustust.

Aga kui soodsalt vaja siis ehk jah, foorumist, müügiportaalidest leiab seadmeid kuid sealt ostes tuleb tähelepanelik olla, müüja andmed kätte saada sest liigub ka julmalt äikest saanud seadmeid.
Thomson Tg789, või Inteno siis, tavakasutajale piisavalt head ja soodsad.

Igaks juhuks mainin ära, kui sul on ADSL teenus olemas siis küsi viisakalt esindusest uut seadet kaheaastasega, 19€ ühekordne makse. Tõsi see küll sõltub teenuse ajaloost ja muudest asjaoludest kuid ehk pakub süsteem selle välja.
Kui teenindaja ütleb, et ei saa, siis nõuda pole mõtet, teenindajate vormistamiskeskkond on range ja see annab automaatselt ainult lubatud valikuid.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina2t
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.04.2005




sõnum 24.08.2016 22:51:05 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
mina2t kirjutas:
See uus ruuterite diil on päris halb. Ära on kaotanud selle et oled kaks aastat klient ja saad ruuteri endale.
Teab keegi öelda, mis ruuterit tehnoloogiat on vaja et üle vase saada 20/5? Vana thompson seda ei toetatavat (ning telia vasel on monopol siin kesklinna nurgas). Ostaks siis juba mingi korralikuma kui ostmiseks läheb.


Vastupidi, see vana diil oli halb, seoti siduva lepinguga klient kinni ja kui kolis, lõpetada tahtis tuli ikkagi seadmed mingis osas kinni maksta. Teine variant oli osta.
Nüüd lihtne, seade renti ja pidev garantii olemas, tahab, võtab teenuse suvekoju mõneks kuuks, tahab annab noorele õppurile ülikoolis talveks teenuse. Pole siduvat, pole kohustust.

Aga kui soodsalt vaja siis ehk jah, foorumist, müügiportaalidest leiab seadmeid kuid sealt ostes tuleb tähelepanelik olla, müüja andmed kätte saada sest liigub ka julmalt äikest saanud seadmeid.
Thomson Tg789, või Inteno siis, tavakasutajale piisavalt head ja soodsad.

Igaks juhuks mainin ära, kui sul on ADSL teenus olemas siis küsi viisakalt esindusest uut seadet kaheaastasega, 19€ ühekordne makse. Tõsi see küll sõltub teenuse ajaloost ja muudest asjaoludest kuid ehk pakub süsteem selle välja.
Kui teenindaja ütleb, et ei saa, siis nõuda pole mõtet, teenindajate vormistamiskeskkond on range ja see annab automaatselt ainult lubatud valikuid.


Mulle ei meeldi püsikulutsued, üritan neid madala hoida. Hetkel tundub aga totter maksta veel 100 peale niigi kehva interneti diili peale, et ruuter ka saada. Võib olla jään mõneks ajaks 4G peale, telefonis nigunii mingi massiivne odav(5€/50GB) pakett.

Kas lepingut kaasa ei saanud võtta vanasti?

Eelmine elanik lõpetas ära, muidu oleks seda 19 euro diili saanud tõenäoliselt. Nii et ma olen täiesti uus klient, puhtalt lehelt icon_sad.gif

Hetkel mõtlen, et äkki õnnestub sõlmida see vana kiirusega leping, ning siis minna kurva näoga näe et pakute kiiruse uuendust, aga mu vana thompson ei toeta seda. Nad pole teinud siin veel seda "ümbertõstmist" 20/5 peale.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 25.08.2016 16:32:29 vasta tsitaadiga

mina2t, puhtalt lehelt saad kohe vdsli ja tänastel tingimustel, ruuteri üür või ost.
Sisuliselt on see nii kõikide asjadega tänapäeval, liisid, rendid, üürid, laenad, maksad. Iseasi kui seda vaja pole ja saab 4Gga hakkama, pole ju probleemi.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina2t
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.04.2005




sõnum 25.08.2016 20:03:59 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
mina2t, puhtalt lehelt saad kohe vdsli ja tänastel tingimustel, ruuteri üür või ost.
Sisuliselt on see nii kõikide asjadega tänapäeval, liisid, rendid, üürid, laenad, maksad. Iseasi kui seda vaja pole ja saab 4Gga hakkama, pole ju probleemi.


Põhimõtteliselt on nii et kui oleks ma eelmise omaniku lepingu üle võtnud, oleksin saanud 19 euro eest tähtajalise lepinguga ruuteri(või lasknud tal lepingu teha ja siis üle võtta). Aga seda ma ei teadnud. Nii et jah, kokkuvõttes pakuvad ainult kas üürimist või välja ostmist. Jään praegu 4g peale, eks näeb kas viskab järgmiseks kuuks üle.

4G telefoni hotspottides on see jama, et katkeb kui kõne tuleb. Ja pole alati 100% stabiilne, kuigi ausalt kiirused on samad mis vasel pakutakse siin kandis.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2016 20:13:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:

4G telefoni hotspottides on see jama, et katkeb kui kõne tuleb. Ja pole alati 100% stabiilne, kuigi ausalt kiirused on samad mis vasel pakutakse siin kandis.

No ma Tapal oma -110 signaaliga kurdan plekkangaaris (tapa linnas pole 4G masti, linna ääres), aga kui 4G-s püsib, siis on suht ok, probleemivaba.
Kahjuks lukustada ei saa, isegi kui saaks, siis hetkel ei tule kõned läbi.
Point see, et kui 4G märk on ees, siis asi töötab stabiilselt kui natukenegi levi on thumbs_up.gif

Pm päev läbi teen hotspoti

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 25.08.2016 22:14:58 vasta tsitaadiga

jeesus188, Turu tänaval asud? Seal on kaks angaari.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2016 22:23:25 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
jeesus188, Turu tänaval asud? Seal on kaks angaari.

kui täpne olla, siis suisa 3 icon_rolleyes.gif
Ma istun seal üksikus
Keskuse poole liikudes läheb 4G levi paremaks, 4G mast on seal pool linna, kusagil rautee ääres rakvere pool

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 25.08.2016 22:30:29 vasta tsitaadiga

Tuleb järelikult plekkangaarist ära kolida paremasse asukohta. thumbs_up.gif
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2016 22:36:30 vasta tsitaadiga

Samas, ega õueski pole leviga hiilata icon_rolleyes.gif
Sa nagu ex töötaja oled kindlasti neid maste piilunud ja fakt on see, et linnas masti pole. Olen isegi kusagil midagi näinud mastide levi, kattuvusest ja suunast
See regioon kus ma asun on pm kõik katmata ja juttude järgi sinna "kunagi" peaks midagi tekkima..... rõhk on sõnal kunagi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 25.08.2016 22:37:45 vasta tsitaadiga

Kohalikke repiitereid ikka on kaubanduskeskuste või suuremate hoonete peale. Võid endale ka odavalt Aliexpressist mõne 2G või 3G repiiteri sebida.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2016 22:39:09 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Kohalikke repiitereid ikka on kaubanduskeskuste või suuremate hoonete peale. Võid endale ka odavalt Aliexpressist mõne 2G või 3G repiiteri sebida.

mis ma nende 2,3G teen, nende levi ok
4G oma tahaks, aga hinnad ei ole eriti mõnusad, lisaks peaks need olema ametlikult keelatud...keegi ei keela mitteametlikult panna

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 25.08.2016 22:40:01 vasta tsitaadiga

No oota, kuni su mudel VoLTE toega tööle hakkab. Hetkel 950 ja 950 XL, Tõenäoliselt hiljem ülejäänud MS lutsud, IÕun jpt. Teenuse võid iseteeninduses sisse lükata.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 331, 332, 333  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.