Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 53, 54, 55  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2016 22:46:19 vasta tsitaadiga

Odavam on neid kahtlaseid osta. Videokaardi raha eest saad tavaliselt sülega kahtlaseid. Ja kui üks mitmesaja hulgast läheb kasvama, siis oled õnnega koos juba. icon_smile.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2016 22:50:49 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Odavam on neid kahtlaseid osta. Videokaardi raha eest saad tavaliselt sülega kahtlaseid. Ja kui üks mitmesaja hulgast läheb kasvama, siis oled õnnega koos juba. icon_smile.gif

No just! Et ostad tasakesi igast kahtlast coini ja mõtled nii, et need on nagu lotopiletid. Loodad võita aga tegelikult enamasti kaotad. No nagu loto ongi. Aga kindlasti mõni coin teeb kiiret tõusu ka, ja siis mõtled jälle, et deem, miks ma seda nii vähe ostsin. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2016 22:51:26 vasta tsitaadiga

Sooviks väikese koguse 0.1BTC'd rahaks teha. Kas keegi teab mõnda saiti, kus nii väikese summa (~50€) saab välja võtta?
_________________
Twitch.tv/allavett
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timothy
HV kasutaja
timothy

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2016 08:34:32 vasta tsitaadiga

Millises vahetuspunktis oma SIA müntideg tegelete? Praegu korjan kohalikku rahakotti.. eth, etc ja bitcoiniga majandan Krakenis.
_________________
www.minuprint.com fototrükk
3dmarket.ee filamendid 3d printerile ja 3d prinditud tooted
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2016 10:36:53 vasta tsitaadiga

timothy kirjutas:
Millises vahetuspunktis oma SIA müntideg tegelete? Praegu korjan kohalikku rahakotti.. eth, etc ja bitcoiniga majandan Krakenis.


Poloniex.
Suvalise mündi vahetuskoha otsinguks sobib see: http://coinmarketcap.com/currencies/volume/24-hour/
Kus on suurim käive see on parim koht.

yerba kirjutas:
Odavam on neid kahtlaseid osta. Videokaardi raha eest saad tavaliselt sülega kahtlaseid. Ja kui üks mitmesaja hulgast läheb kasvama, siis oled õnnega koos juba. icon_smile.gif

Aga need ülejäänud 99 samal ajal langevad ja peab olema oidu et kõrgseisu tabada et müüa.

yerba kirjutas:
Belgias on ca 25 senti kwh.


Oot, kuidas sellega plussi jääb?

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2016 09:06:09 vasta tsitaadiga

allavett kirjutas:
Sooviks väikese koguse 0.1BTC'd rahaks teha. Kas keegi teab mõnda saiti, kus nii väikese summa (~50€) saab välja võtta?

Anybody?

_________________
Twitch.tv/allavett
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2016 09:15:41 vasta tsitaadiga

allavett kirjutas:
allavett kirjutas:
Sooviks väikese koguse 0.1BTC'd rahaks teha. Kas keegi teab mõnda saiti, kus nii väikese summa (~50€) saab välja võtta?

Anybody?

Selle ajaga oleks Bitstampis konto juba valideeritud ja rahagi teele pandud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2016 12:01:20 vasta tsitaadiga

degreal, saan aru, et Bitstampis on miinimum wthdraw fee 15$, et 50st jääks siis ca 35 alles. MTA ka sellest midagi tahab/peab saama (mingi % tulumaksu vms)?
_________________
Twitch.tv/allavett
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HunabKu
HV kasutaja
HunabKu

liitunud: 15.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2016 12:25:03 vasta tsitaadiga

allavett kirjutas:
degreal, saan aru, et Bitstampis on miinimum wthdraw fee 15$, et 50st jääks siis ca 35 alles. MTA ka sellest midagi tahab/peab saama (mingi % tulumaksu vms)?

Krüpto on maskuvaba. EL direktiiv.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2016 17:22:12 vasta tsitaadiga

allavett kirjutas:
degreal, saan aru, et Bitstampis on miinimum wthdraw fee 15$, et 50st jääks siis ca 35 alles. MTA ka sellest midagi tahab/peab saama (mingi % tulumaksu vms)?


Krakenis on 9 senti nii et 49.91 jääb järgi. Kursi kõikumine mõjutab tulemust rohkem.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2016 16:24:44 vasta tsitaadiga

P2ris p6nev nendel kellel XMR rahakoti vahel. thumbs_up.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sanchos
Kreisi kasutaja
sanchos

liitunud: 25.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2016 23:19:02 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
P2ris p6nev nendel kellel XMR rahakoti vahel. thumbs_up.gif


No jah pikalt hind oli 1,5 keegi ei tahtnud nüüd 8-9 vahel) mõtlesin osta kui hind kasvas neljani aga tunne oli et see on mäe tipp aga ei olnud kopp.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2016 23:32:31 vasta tsitaadiga

Kaevata on ka põnev, vist on kasulikum kui ether ja voolu võtab vähem, rx470 jätab vahepeal vendid seisma icon_cool.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2016 23:37:22 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Kaevata on ka põnev, vist on kasulikum kui ether ja voolu võtab vähem, rx470 jätab vahepeal vendid seisma icon_cool.gif


Mis hashratet 470 või 290 teevad XMRiga?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2016 23:54:01 vasta tsitaadiga

470 ökorezhiimis teevad 570h 4GB ja 640h 8GB, gpuz näitab 51W tarbimist icon_biggrin.gif
290 defaultis 790h

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.08.2016 23:55:41 vasta tsitaadiga

290 ikka tšempion, old but gold
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 00:01:31 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
470 ökorezhiimis teevad 570h 4GB ja 640h 8GB, gpuz näitab 51W tarbimist icon_biggrin.gif
290 defaultis 790h


Aga palju Sul 5 x 290 rig XMRiga seinast tarbib?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 00:10:02 vasta tsitaadiga

Mis rig? 1020W muidu. Maha volditud muidugi aga def kellad. Keeraks juurde aga see pirtsakas münt ja tahab aega saada finetuning.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 00:42:30 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Mis rig? 1020W muidu. Maha volditud muidugi aga def kellad. Keeraks juurde aga see pirtsakas münt ja tahab aega saada finetuning.


Kui yksaeg 290d enam ei tooda piisavalt siis myy mulle edasi. 3 on puudu icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 00:59:12 vasta tsitaadiga

You wish.. Ma võin sulle 270x müüa.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sanchos
Kreisi kasutaja
sanchos

liitunud: 25.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2016 10:44:55 vasta tsitaadiga

Vahet ei ole mida praegust mainida, hinnad on suhteliselt samad. +- 10$

kas nüüd kaevavad Monerod (XMR)? icon_lol.gif icon_lol.gif Hinna pooles on mõistlikum, aga kas hind mpüsib?)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HunabKu
HV kasutaja
HunabKu

liitunud: 15.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2016 23:03:38 vasta tsitaadiga

sanchos kirjutas:
Vahet ei ole mida praegust mainida, hinnad on suhteliselt samad. +- 10$

kas nüüd kaevavad Monerod (XMR)? icon_lol.gif icon_lol.gif Hinna pooles on mõistlikum, aga kas hind mpüsib?)


Seda alati raske spekuleerida, kuid arvesades, et monero hind tõusis enda anonüümsuse tõstmise tõttu, misomakorda tõmbas ligi darkneti kasutajaid, siis võiks justkui arvata, et nii rängalt ta enam alla ei kuku, kui tõusis. Hetkel diffi tõus on ka hoo maha võtnud. Paar päeva tagasi oli tasuvus enne tõusu 30% suurem, kui praegu.
Panin kah seda kaevama, kuna masin võtab kohe ~150w vähem voolu. Ehk õnnestub seda veelgi langetada, aga eks näis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2016 00:04:02 vasta tsitaadiga

Mida rohkem erinevaid kasumlikke münte, seda parem. Saab kõikide maailma GPU kaevurite videokaartide jõudluse paremini ära jaotada. icon_smile.gif
Mõelda vaid, kui nad kõik oleks ühe ja sama mündi kallal...
XMR on jah tublisti kaardisäästlikum asi. Kus kaart käis eetri all 80% ventidega, käib ta nüüd 30% ventidega..

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HunabKu
HV kasutaja
HunabKu

liitunud: 15.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2016 16:44:57 vasta tsitaadiga

Kas keegi eth/etc+LBC juba on proovinud?`
Kuidas voolukulu, hashrate näitajad on?

Ise küsin, ise vastan:
Claymore kirjutas:
1. AMD cards always handle dual mode better than NVidia. Especially 290(X)/390(X) cards, they are the best. RX480 is good too. Other cards are not so good in dual mode.
2. Lbry is not so good for dual mode as Sia or Decred, it takes too much GPU time, therefore ETH suffers. So only powerful cards are good in ETH+LBC mode. Do not use it on 280, 270, 7xxx, etc. On these cards ETH+DCR or ETH+SIA is better.
3. My test rig: 6x390, stock clocks, gives 172MH/s ETH in ETH-only mode.
In ETH+LBC mode, "-dcri 16", it gives 167MH/s ETH + 167MH/s LBC.
If you have 290/390 cards and see big drop on ETH even on "-dcri 16", make sure you use 15.12 drivers.
So I see -5MH/s ETH but +167MH/S Lbry, i.e. dual mining is working. Unfortunately, there is no way to get 0% drop on ETH if you mine ETH+LBC. Why? See item #2.
4. Why I added ETH+LBC if it causes ETH hashrate drop? Because this mode is good anyway for fast cards like 290/390/480, you get small ETH drop but good LBC speed.
5. Why I added ETH+LBC if ETH+LBC has less profit than LBC-only mining? Because in future ETH+LBC can have more profit than LBC-only.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri123
HV kasutaja
henri123

liitunud: 29.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2016 12:30:33 vasta tsitaadiga

mida rahvas siis hetkel kaevandab? ikka see vana hea eth? või panustate pigem eth classicu peale? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2016 14:15:37 vasta tsitaadiga

Kaevamiseks sobivad ühtmoodi mõlemad, tulusus on sama, kui hind kõigub siis kõigub diff järgi nii et vahet pole. Panustamiseks on kristallkuuli vaja, kaevamiseks mitte.
Kui jahutuse ja toitega kõva varu siis dualminingus eth+sia toodab rohkem, kui on vastupidi et ainult eetriga hätta jääb siis on monero, võtab tublisti vähem voolu=vähem soojust. Kasum siiasinna sõltuvalt kaardist, pigem vähem, aga vaadates kui vähenõudlik see on siis las olla vähem.
Kes muidu kaevamist põlgab et see liiga rauda võib retsida siis see münt on teile thumbs_up.gif
Lülitus dualilt monero peale, temp kukub nagu oleks masin kinni jooksnud icon_biggrin.gif :

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HunabKu
HV kasutaja
HunabKu

liitunud: 15.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2016 16:25:00 vasta tsitaadiga

Korralik vahe on jah icon_biggrin.gif
Hetkel küll monero hind teinud hea languse, aga ehk toibub.
Eetriga on see lugu, et "ametlik" ether läheb järgmine aasta Proof of state süsteemile üle, kui aga classicuga seda arvatavasti ei juhtu.
Mis vähemalt minu jaoks tähendab seda, et classicut saab rahulikult siis edasi kaevata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2016 17:01:29 vasta tsitaadiga

Eetriga saab vahepeal uncle blokke ka. Nagu väike lotovõit lisaks. icon_smile.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tannukas6
Aeg maha 1p
tannukas6

liitunud: 12.01.2011




sõnum 16.09.2016 21:02:38 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Eetriga saab vahepeal uncle blokke ka. Nagu väike lotovõit lisaks. icon_smile.gif


Lotovõite ei võeta kunagi näpust.
https://www.youtube.com/watch?v=1KPwj2v1sco
Aega ei saa maksustada, ainult maapinda. Internet ei ole kellegi oma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2016 09:47:26 vasta tsitaadiga

Kaua tavaliselt või maksimaalselt üldse walletist walletisse mündid liiguvad?

Eile sai 18.00 paiku (isegi enne seda) kantud ja siiani pole confirmed.

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2016 10:21:47 vasta tsitaadiga

Oleneb müntidest. Millega konkreetsemalt tegu? Ja kus walletid asuvad? Tõenäoliselt ei haaku teemaga aga vahel on mõnel kaevandussaidil väljamaksete teenus kokku jooksnud ning keegi peab selle käsitsi restartima, peale seda hakkavad asjad liikuma.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2ts
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2016 11:44:54 vasta tsitaadiga

Go Kane! kirjutas:
Kaua tavaliselt või maksimaalselt üldse walletist walletisse mündid liiguvad?

Eile sai 18.00 paiku (isegi enne seda) kantud ja siiani pole confirmed.


Bitcoin? Palju fee oli? Tavaliselt liiguvad mündid aadressilt aadressile 10min kuni 1h. https://bitcoinfees.21.co/ , keri alla ja vaata: Which fee should I use?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2016 00:22:40 vasta tsitaadiga

Zcash+genoil0.5+nanopool=profit
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2016 00:28:14 vasta tsitaadiga

Kui profit võrreldes eetriga, kordades? icon_smile.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2016 00:39:27 vasta tsitaadiga

Kordades on leebelt öeldud icon_biggrin.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2016 00:41:54 vasta tsitaadiga

Oi krt, panen minerid ümber siis icon_smile.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2016 00:45:52 vasta tsitaadiga

Head unetut ööd thumbs_up.gif
Ei pea vähemalt eri mainereid ja poole katsetama, kõik muu mis sai proovitud oli ebastabiilne.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2016 02:17:37 vasta tsitaadiga

Tänud info eest , selle jagamine on väärtus omaette. 2 minerit juba materdavad mul..

Testiks pandud 280x teeb 30 soli ning voolutarve on vaid 120w.. wonder icon_smile.gif

Niih, minerid ümber tambitud nanopooli. Mingit asjalikku solide kalkulaatorit veel ei ole leidnud ja mining pooli statistika osa tundub vähe kummaline.. reported hashrate on null. Kuigi calculated ja SMA on okeid. Ning sharesid on ka acceptitud. Ning workerid on ka nagu nõiaväel kadunud nüüd. Pool tundi tagasi hakkasid kenasti workerid ilmuma pooli.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sanchos
Kreisi kasutaja
sanchos

liitunud: 25.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2016 12:07:52 vasta tsitaadiga

yerba, Kas sul töötab stabiilselt ? 280x kaardidega?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qwerty007
HV veteran
qwerty007

liitunud: 16.04.2003




sõnum 02.11.2016 12:17:50 vasta tsitaadiga

pappi pritsib icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2016 12:19:43 vasta tsitaadiga

Töötab, aga hashratel on kama kaks, mis kaardiga tegu on vist. Selline tunne, et asi sõltub kastis olevast prosest.
280x = 20 sol
290 = 25 sol
rx 470 = 25 sol
390 = 20 sol

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sanchos
Kreisi kasutaja
sanchos

liitunud: 25.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2016 12:27:38 vasta tsitaadiga

qwerty007, ka läksid zeki üle icon_biggrin.gif
yerba, mis prosed sul on? ei tea imelik et genoil pidurdab. aga kokku 6*280x annavad 150-165sol clock 1100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2016 12:30:56 vasta tsitaadiga

Või siis ka mitte. nüüd hommikul hakkasin minereid üle vaatama ja öösel on kaarte nulli kukkunud vahelt..
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sanchos
Kreisi kasutaja
sanchos

liitunud: 25.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2016 12:31:41 vasta tsitaadiga

yerba, enamustel on teatud probleem icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qwerty007
HV veteran
qwerty007

liitunud: 16.04.2003




sõnum 02.11.2016 12:34:05 vasta tsitaadiga

tundub jah, et kokkuvõttes on prose asja peamine faktor, nt. 4790k koosluses teeb 370 kuni 25mhs aga celeroni põhjal vaevu näeb 19.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2016 12:38:40 vasta tsitaadiga

Selline mõte välkus peas. Ütleme, et võtan mingi suvalise uue altcoini ja minin kohe alguses 1 sita kaardiga nii kaua kuni kannatab ja jätan seisma. 2 kuu pärast lähen vaatan hinda ja ostan Lambo endale ja rebin naisi. Kui tõenäoline on selline stsenaarium?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qwerty007
HV veteran
qwerty007

liitunud: 16.04.2003




sõnum 02.11.2016 12:41:25 vasta tsitaadiga

Kapitan kirjutas:
Selline mõte välkus peas. Ütleme, et võtan mingi suvalise uue altcoini ja minin kohe alguses 1 sita kaardiga nii kaua kuni kannatab ja jätan seisma. 2 kuu pärast lähen vaatan hinda ja ostan Lambo endale ja rebin naisi. Kui tõenäoline on selline stsenaarium?
piirdud ainult lambo ja naistega? icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2016 12:42:07 vasta tsitaadiga

qwerty007 kirjutas:
Kapitan kirjutas:
Selline mõte välkus peas. Ütleme, et võtan mingi suvalise uue altcoini ja minin kohe alguses 1 sita kaardiga nii kaua kuni kannatab ja jätan seisma. 2 kuu pärast lähen vaatan hinda ja ostan Lambo endale ja rebin naisi. Kui tõenäoline on selline stsenaarium?
piirdud ainult lambo ja naistega? icon_lol.gif


Pizza telliks ka. icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2016 12:43:24 vasta tsitaadiga

Kapitan kirjutas:
Selline mõte välkus peas. Ütleme, et võtan mingi suvalise uue altcoini ja minin kohe alguses 1 sita kaardiga nii kaua kuni kannatab ja jätan seisma. 2 kuu pärast lähen vaatan hinda ja ostan Lambo endale ja rebin naisi. Kui tõenäoline on selline stsenaarium?


0,00000....1 % icon_smile.gif

eks see ole paljudel käidud tee, aga mida me siin foorumis siis veel passime? icon_smile.gif


viimati muutis yerba 02.11.2016 12:44:02, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qwerty007
HV veteran
qwerty007

liitunud: 16.04.2003




sõnum 02.11.2016 12:46:06 vasta tsitaadiga

Kapitan kirjutas:
Selline mõte välkus peas. Ütleme, et võtan mingi suvalise uue altcoini ja minin kohe alguses 1 sita kaardiga nii kaua kuni kannatab ja jätan seisma. 2 kuu pärast lähen vaatan hinda ja ostan Lambo endale ja rebin naisi. Kui tõenäoline on selline stsenaarium?
see mõte kaob eos, sest loojad võtavad ise selle koorekihi, kaevandavad alguses ja kui piisavalt, siis saavad alles teised.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 53, 54, 55  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.