|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
21.08.2016 22:46:19
|
|
|
Odavam on neid kahtlaseid osta. Videokaardi raha eest saad tavaliselt sülega kahtlaseid. Ja kui üks mitmesaja hulgast läheb kasvama, siis oled õnnega koos juba.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
21.08.2016 22:50:49
|
|
|
| yerba kirjutas: |
Odavam on neid kahtlaseid osta. Videokaardi raha eest saad tavaliselt sülega kahtlaseid. Ja kui üks mitmesaja hulgast läheb kasvama, siis oled õnnega koos juba.  |
No just! Et ostad tasakesi igast kahtlast coini ja mõtled nii, et need on nagu lotopiletid. Loodad võita aga tegelikult enamasti kaotad. No nagu loto ongi. Aga kindlasti mõni coin teeb kiiret tõusu ka, ja siis mõtled jälle, et deem, miks ma seda nii vähe ostsin.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
allavett
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.09.2007
|
21.08.2016 22:51:26
|
|
|
Sooviks väikese koguse 0.1BTC'd rahaks teha. Kas keegi teab mõnda saiti, kus nii väikese summa (~50€) saab välja võtta?
_________________ Twitch.tv/allavett |
|
| tagasi üles |
|
 |
timothy
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
22.08.2016 10:36:53
|
|
|
| timothy kirjutas: |
| Millises vahetuspunktis oma SIA müntideg tegelete? Praegu korjan kohalikku rahakotti.. eth, etc ja bitcoiniga majandan Krakenis. |
Poloniex.
Suvalise mündi vahetuskoha otsinguks sobib see: http://coinmarketcap.com/currencies/volume/24-hour/
Kus on suurim käive see on parim koht.
| yerba kirjutas: |
Odavam on neid kahtlaseid osta. Videokaardi raha eest saad tavaliselt sülega kahtlaseid. Ja kui üks mitmesaja hulgast läheb kasvama, siis oled õnnega koos juba.  |
Aga need ülejäänud 99 samal ajal langevad ja peab olema oidu et kõrgseisu tabada et müüa.
| yerba kirjutas: |
| Belgias on ca 25 senti kwh. |
Oot, kuidas sellega plussi jääb?
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
allavett
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.09.2007
|
24.08.2016 09:06:09
|
|
|
| allavett kirjutas: |
| Sooviks väikese koguse 0.1BTC'd rahaks teha. Kas keegi teab mõnda saiti, kus nii väikese summa (~50€) saab välja võtta? |
Anybody?
_________________ Twitch.tv/allavett |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
24.08.2016 09:15:41
|
|
|
| allavett kirjutas: |
| allavett kirjutas: |
| Sooviks väikese koguse 0.1BTC'd rahaks teha. Kas keegi teab mõnda saiti, kus nii väikese summa (~50€) saab välja võtta? |
Anybody? |
Selle ajaga oleks Bitstampis konto juba valideeritud ja rahagi teele pandud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
allavett
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.09.2007
|
24.08.2016 12:01:20
|
|
|
degreal, saan aru, et Bitstampis on miinimum wthdraw fee 15$, et 50st jääks siis ca 35 alles. MTA ka sellest midagi tahab/peab saama (mingi % tulumaksu vms)?
_________________ Twitch.tv/allavett |
|
| tagasi üles |
|
 |
HunabKu
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2012
|
24.08.2016 12:25:03
|
|
|
| allavett kirjutas: |
| degreal, saan aru, et Bitstampis on miinimum wthdraw fee 15$, et 50st jääks siis ca 35 alles. MTA ka sellest midagi tahab/peab saama (mingi % tulumaksu vms)? |
Krüpto on maskuvaba. EL direktiiv.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
24.08.2016 17:22:12
|
|
|
| allavett kirjutas: |
| degreal, saan aru, et Bitstampis on miinimum wthdraw fee 15$, et 50st jääks siis ca 35 alles. MTA ka sellest midagi tahab/peab saama (mingi % tulumaksu vms)? |
Krakenis on 9 senti nii et 49.91 jääb järgi. Kursi kõikumine mõjutab tulemust rohkem.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
28.08.2016 16:24:44
|
|
|
P2ris p6nev nendel kellel XMR rahakoti vahel.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
sanchos
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.05.2008
|
29.08.2016 23:19:02
|
|
|
| yerba kirjutas: |
P2ris p6nev nendel kellel XMR rahakoti vahel.  |
No jah pikalt hind oli 1,5 keegi ei tahtnud nüüd 8-9 vahel) mõtlesin osta kui hind kasvas neljani aga tunne oli et see on mäe tipp aga ei olnud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
29.08.2016 23:32:31
|
|
|
Kaevata on ka põnev, vist on kasulikum kui ether ja voolu võtab vähem, rx470 jätab vahepeal vendid seisma
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
29.08.2016 23:37:22
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
Kaevata on ka põnev, vist on kasulikum kui ether ja voolu võtab vähem, rx470 jätab vahepeal vendid seisma  |
Mis hashratet 470 või 290 teevad XMRiga?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
29.08.2016 23:54:01
|
|
|
470 ökorezhiimis teevad 570h 4GB ja 640h 8GB, gpuz näitab 51W tarbimist
290 defaultis 790h
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
kert06
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2010

|
29.08.2016 23:55:41
|
|
|
| 290 ikka tšempion, old but gold
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
30.08.2016 00:01:31
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
470 ökorezhiimis teevad 570h 4GB ja 640h 8GB, gpuz näitab 51W tarbimist
290 defaultis 790h |
Aga palju Sul 5 x 290 rig XMRiga seinast tarbib?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
30.08.2016 00:10:02
|
|
|
Mis rig? 1020W muidu. Maha volditud muidugi aga def kellad. Keeraks juurde aga see pirtsakas münt ja tahab aega saada finetuning.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
30.08.2016 00:42:30
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| Mis rig? 1020W muidu. Maha volditud muidugi aga def kellad. Keeraks juurde aga see pirtsakas münt ja tahab aega saada finetuning. |
Kui yksaeg 290d enam ei tooda piisavalt siis myy mulle edasi. 3 on puudu
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
30.08.2016 00:59:12
|
|
|
You wish.. Ma võin sulle 270x müüa.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
sanchos
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.05.2008
|
05.09.2016 10:44:55
|
|
|
Vahet ei ole mida praegust mainida, hinnad on suhteliselt samad. +- 10$
kas nüüd kaevavad Monerod (XMR)? Hinna pooles on mõistlikum, aga kas hind mpüsib?)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HunabKu
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2012
|
05.09.2016 23:03:38
|
|
|
| sanchos kirjutas: |
Vahet ei ole mida praegust mainida, hinnad on suhteliselt samad. +- 10$
kas nüüd kaevavad Monerod (XMR)? Hinna pooles on mõistlikum, aga kas hind mpüsib?) |
Seda alati raske spekuleerida, kuid arvesades, et monero hind tõusis enda anonüümsuse tõstmise tõttu, misomakorda tõmbas ligi darkneti kasutajaid, siis võiks justkui arvata, et nii rängalt ta enam alla ei kuku, kui tõusis. Hetkel diffi tõus on ka hoo maha võtnud. Paar päeva tagasi oli tasuvus enne tõusu 30% suurem, kui praegu.
Panin kah seda kaevama, kuna masin võtab kohe ~150w vähem voolu. Ehk õnnestub seda veelgi langetada, aga eks näis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
06.09.2016 00:04:02
|
|
|
Mida rohkem erinevaid kasumlikke münte, seda parem. Saab kõikide maailma GPU kaevurite videokaartide jõudluse paremini ära jaotada.
Mõelda vaid, kui nad kõik oleks ühe ja sama mündi kallal...
XMR on jah tublisti kaardisäästlikum asi. Kus kaart käis eetri all 80% ventidega, käib ta nüüd 30% ventidega..
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
HunabKu
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2012
|
08.09.2016 16:44:57
|
|
|
Kas keegi eth/etc+LBC juba on proovinud?`
Kuidas voolukulu, hashrate näitajad on?
Ise küsin, ise vastan:
| Claymore kirjutas: |
1. AMD cards always handle dual mode better than NVidia. Especially 290(X)/390(X) cards, they are the best. RX480 is good too. Other cards are not so good in dual mode.
2. Lbry is not so good for dual mode as Sia or Decred, it takes too much GPU time, therefore ETH suffers. So only powerful cards are good in ETH+LBC mode. Do not use it on 280, 270, 7xxx, etc. On these cards ETH+DCR or ETH+SIA is better.
3. My test rig: 6x390, stock clocks, gives 172MH/s ETH in ETH-only mode.
In ETH+LBC mode, "-dcri 16", it gives 167MH/s ETH + 167MH/s LBC.
If you have 290/390 cards and see big drop on ETH even on "-dcri 16", make sure you use 15.12 drivers.
So I see -5MH/s ETH but +167MH/S Lbry, i.e. dual mining is working. Unfortunately, there is no way to get 0% drop on ETH if you mine ETH+LBC. Why? See item #2.
4. Why I added ETH+LBC if it causes ETH hashrate drop? Because this mode is good anyway for fast cards like 290/390/480, you get small ETH drop but good LBC speed.
5. Why I added ETH+LBC if ETH+LBC has less profit than LBC-only mining? Because in future ETH+LBC can have more profit than LBC-only. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
henri123
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2013
|
13.09.2016 12:30:33
|
|
|
mida rahvas siis hetkel kaevandab? ikka see vana hea eth? või panustate pigem eth classicu peale?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
13.09.2016 14:15:37
|
|
|
Kaevamiseks sobivad ühtmoodi mõlemad, tulusus on sama, kui hind kõigub siis kõigub diff järgi nii et vahet pole. Panustamiseks on kristallkuuli vaja, kaevamiseks mitte.
Kui jahutuse ja toitega kõva varu siis dualminingus eth+sia toodab rohkem, kui on vastupidi et ainult eetriga hätta jääb siis on monero, võtab tublisti vähem voolu=vähem soojust. Kasum siiasinna sõltuvalt kaardist, pigem vähem, aga vaadates kui vähenõudlik see on siis las olla vähem.
Kes muidu kaevamist põlgab et see liiga rauda võib retsida siis see münt on teile
Lülitus dualilt monero peale, temp kukub nagu oleks masin kinni jooksnud :
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
HunabKu
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2012
|
13.09.2016 16:25:00
|
|
|
Korralik vahe on jah
Hetkel küll monero hind teinud hea languse, aga ehk toibub.
Eetriga on see lugu, et "ametlik" ether läheb järgmine aasta Proof of state süsteemile üle, kui aga classicuga seda arvatavasti ei juhtu.
Mis vähemalt minu jaoks tähendab seda, et classicut saab rahulikult siis edasi kaevata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
13.09.2016 17:01:29
|
|
|
Eetriga saab vahepeal uncle blokke ka. Nagu väike lotovõit lisaks.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
tannukas6
Aeg maha 1p

liitunud: 12.01.2011
|
16.09.2016 21:02:38
|
|
|
| yerba kirjutas: |
Eetriga saab vahepeal uncle blokke ka. Nagu väike lotovõit lisaks.  |
Lotovõite ei võeta kunagi näpust.
https://www.youtube.com/watch?v=1KPwj2v1sco
Aega ei saa maksustada, ainult maapinda. Internet ei ole kellegi oma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
18.09.2016 09:47:26
|
|
|
Kaua tavaliselt või maksimaalselt üldse walletist walletisse mündid liiguvad?
Eile sai 18.00 paiku (isegi enne seda) kantud ja siiani pole confirmed.
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
18.09.2016 10:21:47
|
|
|
Oleneb müntidest. Millega konkreetsemalt tegu? Ja kus walletid asuvad? Tõenäoliselt ei haaku teemaga aga vahel on mõnel kaevandussaidil väljamaksete teenus kokku jooksnud ning keegi peab selle käsitsi restartima, peale seda hakkavad asjad liikuma.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
m2ts
HV kasutaja
liitunud: 15.12.2003
|
03.10.2016 11:44:54
|
|
|
| Go Kane! kirjutas: |
Kaua tavaliselt või maksimaalselt üldse walletist walletisse mündid liiguvad?
Eile sai 18.00 paiku (isegi enne seda) kantud ja siiani pole confirmed. |
Bitcoin? Palju fee oli? Tavaliselt liiguvad mündid aadressilt aadressile 10min kuni 1h. https://bitcoinfees.21.co/ , keri alla ja vaata: Which fee should I use?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
02.11.2016 00:22:40
|
|
|
Zcash+genoil0.5+nanopool=profit
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
02.11.2016 00:28:14
|
|
|
Kui profit võrreldes eetriga, kordades?
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
02.11.2016 00:39:27
|
|
|
Kordades on leebelt öeldud
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
02.11.2016 00:41:54
|
|
|
Oi krt, panen minerid ümber siis
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
02.11.2016 00:45:52
|
|
|
Head unetut ööd
Ei pea vähemalt eri mainereid ja poole katsetama, kõik muu mis sai proovitud oli ebastabiilne.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
02.11.2016 02:17:37
|
|
|
Tänud info eest , selle jagamine on väärtus omaette. 2 minerit juba materdavad mul..
Testiks pandud 280x teeb 30 soli ning voolutarve on vaid 120w.. wonder
Niih, minerid ümber tambitud nanopooli. Mingit asjalikku solide kalkulaatorit veel ei ole leidnud ja mining pooli statistika osa tundub vähe kummaline.. reported hashrate on null. Kuigi calculated ja SMA on okeid. Ning sharesid on ka acceptitud. Ning workerid on ka nagu nõiaväel kadunud nüüd. Pool tundi tagasi hakkasid kenasti workerid ilmuma pooli.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sanchos
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.05.2008
|
02.11.2016 12:07:52
|
|
|
| yerba, Kas sul töötab stabiilselt ? 280x kaardidega?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
qwerty007
HV veteran

liitunud: 16.04.2003
|
02.11.2016 12:17:50
|
|
|
pappi pritsib
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
02.11.2016 12:19:43
|
|
|
Töötab, aga hashratel on kama kaks, mis kaardiga tegu on vist. Selline tunne, et asi sõltub kastis olevast prosest.
280x = 20 sol
290 = 25 sol
rx 470 = 25 sol
390 = 20 sol
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
sanchos
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.05.2008
|
02.11.2016 12:27:38
|
|
|
qwerty007, ka läksid zeki üle
yerba, mis prosed sul on? ei tea imelik et genoil pidurdab. aga kokku 6*280x annavad 150-165sol clock 1100
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
02.11.2016 12:30:56
|
|
|
Või siis ka mitte. nüüd hommikul hakkasin minereid üle vaatama ja öösel on kaarte nulli kukkunud vahelt..
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
sanchos
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.05.2008
|
02.11.2016 12:31:41
|
|
|
yerba, enamustel on teatud probleem
|
|
| tagasi üles |
|
 |
qwerty007
HV veteran

liitunud: 16.04.2003
|
02.11.2016 12:34:05
|
|
|
| tundub jah, et kokkuvõttes on prose asja peamine faktor, nt. 4790k koosluses teeb 370 kuni 25mhs aga celeroni põhjal vaevu näeb 19.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
02.11.2016 12:38:40
|
|
|
| Selline mõte välkus peas. Ütleme, et võtan mingi suvalise uue altcoini ja minin kohe alguses 1 sita kaardiga nii kaua kuni kannatab ja jätan seisma. 2 kuu pärast lähen vaatan hinda ja ostan Lambo endale ja rebin naisi. Kui tõenäoline on selline stsenaarium?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
qwerty007
HV veteran

liitunud: 16.04.2003
|
02.11.2016 12:41:25
|
|
|
| Kapitan kirjutas: |
| Selline mõte välkus peas. Ütleme, et võtan mingi suvalise uue altcoini ja minin kohe alguses 1 sita kaardiga nii kaua kuni kannatab ja jätan seisma. 2 kuu pärast lähen vaatan hinda ja ostan Lambo endale ja rebin naisi. Kui tõenäoline on selline stsenaarium? |
piirdud ainult lambo ja naistega?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
02.11.2016 12:42:07
|
|
|
| qwerty007 kirjutas: |
| Kapitan kirjutas: |
| Selline mõte välkus peas. Ütleme, et võtan mingi suvalise uue altcoini ja minin kohe alguses 1 sita kaardiga nii kaua kuni kannatab ja jätan seisma. 2 kuu pärast lähen vaatan hinda ja ostan Lambo endale ja rebin naisi. Kui tõenäoline on selline stsenaarium? |
piirdud ainult lambo ja naistega?  |
Pizza telliks ka.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
02.11.2016 12:43:24
|
|
|
| Kapitan kirjutas: |
| Selline mõte välkus peas. Ütleme, et võtan mingi suvalise uue altcoini ja minin kohe alguses 1 sita kaardiga nii kaua kuni kannatab ja jätan seisma. 2 kuu pärast lähen vaatan hinda ja ostan Lambo endale ja rebin naisi. Kui tõenäoline on selline stsenaarium? |
0,00000....1 %
eks see ole paljudel käidud tee, aga mida me siin foorumis siis veel passime?
viimati muutis yerba 02.11.2016 12:44:02, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
qwerty007
HV veteran

liitunud: 16.04.2003
|
02.11.2016 12:46:06
|
|
|
| Kapitan kirjutas: |
| Selline mõte välkus peas. Ütleme, et võtan mingi suvalise uue altcoini ja minin kohe alguses 1 sita kaardiga nii kaua kuni kannatab ja jätan seisma. 2 kuu pärast lähen vaatan hinda ja ostan Lambo endale ja rebin naisi. Kui tõenäoline on selline stsenaarium? |
see mõte kaob eos, sest loojad võtavad ise selle koorekihi, kaevandavad alguses ja kui piisavalt, siis saavad alles teised.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|