Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  1a.ee OÜ märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 49, 50, 51  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 16.08.2016 00:16:44 vasta tsitaadiga

Hetkle mul ühe vidina lubatav tarneaeg, on sujuvalt liikunud ~10 päeva pealt, 43 päeva peale ... ning seegi on "orienteeruv".
Ehk kui on asjaga kiire siis küsige kindlasti otse järele, muidu on nagu on... thumbs_down.gif

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanus-
HV kasutaja
jaanus-

liitunud: 22.07.2013




sõnum 17.08.2016 21:30:54 vasta tsitaadiga

siis tasub minna teise e-poodi, digizone on stabiilselt ühe ja sama tarne ajaga ja tõenäolisemalt saaks sealt kõik samad jupid ühe pakina
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2016 12:30:29 vasta tsitaadiga

Ei soovita 1A.ee-d, leidsin sobiva külmkapi, kirjas oli LAOS. Maksin ära ja öeldi 3-5tp, 5ndaks tööpäevaks polnud mingit infot ning küsimise peale selgus, et kapp on laost otsas, milllal juurde saab - ei tea. Selleasemel, et kliendiga ühendust võtta omal algatusel ja otsida alternatiive, visati telefon lihtsalt hargile, kui neile seda ette heitsin icon_biggrin.gif

Raha lubati tagasi maksta nädala jooksul icon_biggrin.gif Hea huumor. 1A.ee läks minul blacklisti. Esimene ja viimane tellimus sealt.

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krizzjaa
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2014




sõnum 23.08.2016 18:36:22 vasta tsitaadiga

Lasin ka ühe tellimuse tühistada, lubatud 3-5 päeva asemel öeldi 7ndal päeval (küsisin ise), et järgmisel nädalal jõuab ehk siis 12+ päeva oleks võtnud ühe küllaltki lihtsa tellimuse täitmine. thumbs_down.gif Tellisin "computersmartist" ja sain lõpuks kiiremini oma asjad kätte - oleks pidanud seda kohe tegema, kuid mõtlesin, et prooviks mõned eurod kokku hoida.
Raha maksti kenasti tagasi, väga meeldiv, kuid rohkem seda lehte mina ei kasuta.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.08.2016 18:46:58 vasta tsitaadiga

tellisin monitori oli ka staatus ,et laos ja oli kuupäev ,et 25 saan kätte.
aga oh seda üllatust juba täna käes. ehk siis 2 päeva varem lubatud tähtajast.
kindlasti tellin veel .
eelistan seda igatahes arvutitargale.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carlakene
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2016




sõnum 26.08.2016 11:47:33 vasta tsitaadiga

10. August sai tellitud lauakas ja monitor. Kohale pidavat jõudma 22dal, kuna ei jõudnud, sai samal päeval meilitud ning anti lootust et hiljemalt tänaseks peaks jõudma. Ei muhvigi. Tänase päringu peale vastati, et uuel nädalal ARVATAVASTI jõuab. Ei soovita.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrez
HV veteran
Andrez

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.08.2016 13:41:34 vasta tsitaadiga

Pole veel kaupa kätte saanud aga senine asjade käik on küll kuidagi uimane. Tellisin telefoni kaaned.

23 august vormistasin tellimuse (kell 12:29) sain arve, arve tasusin umbes tunni kahe jooksul (swedbank - > swedbank)
24 august umbes kell 11 saan kirja, et makse pärale jõudnud. Ok, kena aga see makse jõudis sinna ikka kiiremini kohale.
26 august umbes kell 14 saan kirja, et nemad hakkavad nüüd seda kaupa tellima. Ehk siis sellest hetkest peaks tarne olema 3-5 tööpäeva nagu ma aru saan.

Ma saan aru, et tegu ei ole just sajandi tellimusega ja summa on väike aga ma eeldasin, et need asjad käivad kuidagi kiiremini. Tellid, maksad ja siis läheb 3-5 päeva, et oma soust kätte saada. Nüüd venib see asi 6-8 päeva peale.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raimzu
HV kasutaja
raimzu

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2016 07:52:41 vasta tsitaadiga

Andrez kirjutas:
Pole veel kaupa kätte saanud aga senine asjade käik on küll kuidagi uimane. Tellisin telefoni kaaned.

23 august vormistasin tellimuse (kell 12:29) sain arve, arve tasusin umbes tunni kahe jooksul (swedbank - > swedbank)
24 august umbes kell 11 saan kirja, et makse pärale jõudnud. Ok, kena aga see makse jõudis sinna ikka kiiremini kohale.
26 august umbes kell 14 saan kirja, et nemad hakkavad nüüd seda kaupa tellima. Ehk siis sellest hetkest peaks tarne olema 3-5 tööpäeva nagu ma aru saan.

Ma saan aru, et tegu ei ole just sajandi tellimusega ja summa on väike aga ma eeldasin, et need asjad käivad kuidagi kiiremini. Tellid, maksad ja siis läheb 3-5 päeva, et oma soust kätte saada. Nüüd venib see asi 6-8 päeva peale.



Nad ei telli juu ühte asja korraga, ainult selle pärast et sa arvasid et asjad käivad kiiremini.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrez
HV veteran
Andrez

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.08.2016 09:02:31 vasta tsitaadiga

raimzu kirjutas:
Andrez kirjutas:
Pole veel kaupa kätte saanud aga senine asjade käik on küll kuidagi uimane. Tellisin telefoni kaaned.

23 august vormistasin tellimuse (kell 12:29) sain arve, arve tasusin umbes tunni kahe jooksul (swedbank - > swedbank)
24 august umbes kell 11 saan kirja, et makse pärale jõudnud. Ok, kena aga see makse jõudis sinna ikka kiiremini kohale.
26 august umbes kell 14 saan kirja, et nemad hakkavad nüüd seda kaupa tellima. Ehk siis sellest hetkest peaks tarne olema 3-5 tööpäeva nagu ma aru saan.

Ma saan aru, et tegu ei ole just sajandi tellimusega ja summa on väike aga ma eeldasin, et need asjad käivad kuidagi kiiremini. Tellid, maksad ja siis läheb 3-5 päeva, et oma soust kätte saada. Nüüd venib see asi 6-8 päeva peale.



Nad ei telli juu ühte asja korraga, ainult selle pärast et sa arvasid et asjad käivad kiiremini.


Mina ei arva midagi. Mina loen mis on tarnetingimustes kirjas ja arvestan sellega. Nagu ma enne ka mainisin, kiiret mul ei ole ja summa on väike aga selline asjade käik ei kutsu ka suuremat summat seal kulutama. Aga ootame kauba saabumise ära, siis võib mingid lõplikud järeldused teha.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXceed
HV veteran
eXceed

liitunud: 28.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2016 11:57:21 vasta tsitaadiga

Eks näis sai ka endal suurem tellimus tehtud...

17.08 Tellimus
18.08 Tuli makse kinnitus.
Lubati 29.08.16 ,et saab kätte,hetkel helistasin 14 asjast 3 on veel puuud.Öeldi ,et kaup tuleb tavaliselt kuni 15:00.Ootab ära ja näis kas saab kätte või ei....Kuigi nagu aru saan tarnetega suht jura neil...

E:Ja hakkab juradega pihta...asjad ei jõua ja pole aimugi kuna jõuavad.... icon_rolleyes.gif icon_lol.gif icon_evil.gif

Tundub ,et peab hakkama tühistama vist...teist ja viimast korda...eks olen ka targem...
Lugesin ,et tarnetega neil probleeme,aga eelenvalt 1 korra tellinud 1 asja ja siis tõesti isegi vist joppas ja sain lubatud ajal kätte...

_________________
Endast uuematele/vähem tehinguid teinud inimestele, ei saada raha ega kaupa ette...
Seda enam kui pole isegi ID-kaardiga autentimist.


viimati muutis eXceed 29.08.2016 17:56:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2016 17:31:14 vasta tsitaadiga

Ega nende taretega ei ole nii, et täna tellin ja laos töömees istub ja ootab su tellimust. Kindla peale tal 107 teist tellimust ka ees, lisaks osad on tähtsamad kui teised(trahv mitte tarnimise eest).
Täna tellin, homme mees paneb kokku, kui on edastatud ja ülehomme paneb auto peale(kui auto on tellitud). Mõni firma käib ainult korra nädalas kauba järel.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXceed
HV veteran
eXceed

liitunud: 28.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2016 17:59:21 vasta tsitaadiga

sogar, Hmm 18 sain kinnituse ja 29 asjad puudu... pole just ,et oleks hakanud minu tellimusega tegelma...nõks ikka aega ka olnud...
Aga jamh vb ka natuke rumal ja tegin vähe suurema ostu...eks edaspidi ikka Arvutitark vms...omad vitsad peksavad...vähemalt mul õigus tellimusest loobuda ja raha tagasi.... thumbs_up.gif

_________________
Endast uuematele/vähem tehinguid teinud inimestele, ei saada raha ega kaupa ette...
Seda enam kui pole isegi ID-kaardiga autentimist.
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Indrekus
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2005




sõnum 29.08.2016 21:48:55 vasta tsitaadiga

Vahepeal siis natuke head ka siia teemasse. Olen sellel aastal neli korda sealt tellinud ja minul ei ole mitte midagi halba öelda. Ühel korral peale tellimuse tegemist ühte toodet enam polnud ja mõne tunni jooksul sai e-maili vahendusel teine toode tellitud. Mina oma kogemusega tellin sealt ikka edasi kui vajadus tekib.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inczp
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2014




sõnum 29.08.2016 22:28:00 vasta tsitaadiga

Paar 3 korda tellinud sealt, kaup saabunud isegi kiiremini kui eeldasin.
Samas pisut mõrudamat poolt ka, seoses sellega, et nüüd üks teler garantiis käis. Lubati 2-3nädalat ja korras, minu andmed neil olemas ja annavad teada kui valmis. 3 nädalat möödas ja mitte piuksugi. Helistasin neile siis, jeestikjeeles siis üteldi tuleb hoopis meil saata. Vastus meilile tuli, et asi korras ja juba välja saadetud DPD pakipoodi nädal tagasi. Lahe asi see, et DPD poolt ka piuksugi. Tsirkus kuubis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXceed
HV veteran
eXceed

liitunud: 28.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.08.2016 10:18:01 vasta tsitaadiga

Mul hetkeseisuga lubati neljapäev...Kuigi väga ei usu icon_lol.gif icon_biggrin.gif
Samas kujutan ette ,et kui tühistada siis raha tagastamine ka 7-14 päeva... icon_rolleyes.gif

_________________
Endast uuematele/vähem tehinguid teinud inimestele, ei saada raha ega kaupa ette...
Seda enam kui pole isegi ID-kaardiga autentimist.
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.08.2016 12:13:01 vasta tsitaadiga

Mulle endale meeldib nende juures, kuidas HV `s kuvatakse toote tarneajaks 2-4tp aga reaalsuses võib minna 2-4 nädalat, kui mitte kuud... icon_evil.gif thumbs_down.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXceed
HV veteran
eXceed

liitunud: 28.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.08.2016 14:12:07 vasta tsitaadiga

Etz, just...

Endal ka VIST lootus asjad kätte saada,vahetasin ühe toote välja ...eks näis.... icon_rolleyes.gif

E:Lubati ,et saan täna kätte...

_________________
Endast uuematele/vähem tehinguid teinud inimestele, ei saada raha ega kaupa ette...
Seda enam kui pole isegi ID-kaardiga autentimist.
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carlakene
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2016




sõnum 30.08.2016 15:02:46 vasta tsitaadiga

Carlakene kirjutas:
10. August sai tellitud lauakas ja monitor. Kohale pidavat jõudma 22dal, kuna ei jõudnud, sai samal päeval meilitud ning anti lootust et hiljemalt tänaseks peaks jõudma. Ei muhvigi. Tänase päringu peale vastati, et uuel nädalal ARVATAVASTI jõuab. Ei soovita.

Uuest nädalast sai 12. September sujuvalt. Ja selle kohta öeldi ka et arvatavasti. 10 august tellisin, 12 september PEAKS jõudma, täitsa perses.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.08.2016 16:08:14 vasta tsitaadiga

Carlakene kirjutas:
Carlakene kirjutas:
10. August sai tellitud lauakas ja monitor. Kohale pidavat jõudma 22dal, kuna ei jõudnud, sai samal päeval meilitud ning anti lootust et hiljemalt tänaseks peaks jõudma. Ei muhvigi. Tänase päringu peale vastati, et uuel nädalal ARVATAVASTI jõuab. Ei soovita.

Uuest nädalast sai 12. September sujuvalt. Ja selle kohta öeldi ka et arvatavasti. 10 august tellisin, 12 september PEAKS jõudma, täitsa perses.


see küll absurdselt pikk aega... küsi raha tagasi jaluta poodi võta mujalt...
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrez
HV veteran
Andrez

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.08.2016 23:37:37 vasta tsitaadiga

Andrez kirjutas:
raimzu kirjutas:
Andrez kirjutas:
Pole veel kaupa kätte saanud aga senine asjade käik on küll kuidagi uimane. Tellisin telefoni kaaned.

23 august vormistasin tellimuse (kell 12:29) sain arve, arve tasusin umbes tunni kahe jooksul (swedbank - > swedbank)
24 august umbes kell 11 saan kirja, et makse pärale jõudnud. Ok, kena aga see makse jõudis sinna ikka kiiremini kohale.
26 august umbes kell 14 saan kirja, et nemad hakkavad nüüd seda kaupa tellima. Ehk siis sellest hetkest peaks tarne olema 3-5 tööpäeva nagu ma aru saan.

Ma saan aru, et tegu ei ole just sajandi tellimusega ja summa on väike aga ma eeldasin, et need asjad käivad kuidagi kiiremini. Tellid, maksad ja siis läheb 3-5 päeva, et oma soust kätte saada. Nüüd venib see asi 6-8 päeva peale.



Nad ei telli juu ühte asja korraga, ainult selle pärast et sa arvasid et asjad käivad kiiremini.


Mina ei arva midagi. Mina loen mis on tarnetingimustes kirjas ja arvestan sellega. Nagu ma enne ka mainisin, kiiret mul ei ole ja summa on väike aga selline asjade käik ei kutsu ka suuremat summat seal kulutama. Aga ootame kauba saabumise ära, siis võib mingid lõplikud järeldused teha.


Tundub, et pean oma sõnu sööma. Täna pool viis tuli kiri, et kaup kohal. Ehk siis täpselt 5 tööpäeva.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.08.2016 13:04:50 vasta tsitaadiga

Teab keegi mida see täpsemalt tähendab? "Kaup saabunud, ootab komplekteerimist." Kuhu saabunud? Nende kontorisse või lattu?
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanakukk
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2008




sõnum 31.08.2016 13:51:24 vasta tsitaadiga

2III7 kirjutas:
Teab keegi mida see täpsemalt tähendab? "Kaup saabunud, ootab komplekteerimist." Kuhu saabunud? Nende kontorisse või lattu?
Kas info@1a.ee või +372 66 52 770 keeldus vastamast?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raimzu
HV kasutaja
raimzu

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.08.2016 15:37:14 vasta tsitaadiga

2III7 kirjutas:
Teab keegi mida see täpsemalt tähendab? "Kaup saabunud, ootab komplekteerimist." Kuhu saabunud? Nende kontorisse või lattu?



kaup saabunud : ehk siis jõudis nende poodi (mis vana kalevi juures on)
ootab komplekteerimist : ehk siis Merle või keegi kellel aega on paneb selle kokku...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnjack
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2012




sõnum 31.08.2016 16:29:53 vasta tsitaadiga

Tellisin kõrvaklapid, lubati reedeks, sain hoopis täna kätte. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlsson
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.08.2016 20:12:38 vasta tsitaadiga

Sel aastal paar-kolm korda olen tellinud ja alati on tähtajaks või varem tulnud. Suht väiksed arvutividinad. Nii 50-100€ väärtuses. Seekord 2 päeva enne. Reede öösel tellisin ja täna (kolmap) hommik oli juba automaadis.
Pikema tarne puhul võib asi olla ehk ladude vahelise komminikatsiooniga. Selliste probleemsete toodete puhul võiks mingi märge muidugi olla, et tarneaeg võib pikem olla. Või siis vähemalt võiks kirja saata, et tarneaeg pikeneb.
Endal on siiani head kogemused selle firmaga.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  1a.ee OÜ mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 49, 50, 51  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.