|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Speefy
HV vaatleja
liitunud: 10.03.2014
|
25.07.2016 22:52:44
|
|
|
| mteachx kirjutas: |
| Speefy kirjutas: |
Tervist!
Sony Xperia Z1 compactil digitizeril mõrad, LCD tundub terve olevat. +tarvis tagumise kaane vahetust. Saaks ühe korraga ära teha ehk?
Ja ega mingil põhjusel micro USB laadija katet pole Xperia Z1 compactile? Enda oma kadus ära ja nüüd on laadija pesa rumalasti avatud.
Parimat |
Tere,
*A digitizer+LCD+vahetus - tarne umbes kuu - 50€
*A digitizer+LCD+vahetus - KOHAPEAL - 65€
*OEM digitizer+LCD+vahetus - paari päeva kuni nädalaga saab korda. - 80€
Tagakaas 10€ kohapeal koos vahetusega.
USB kate 10€ , mõne päevase tellimusega.
Aga kõige selle jaoks vajalik teada, mis värvi telefoniga tegu? Aga üldiselt saab kõik korraga jah teostada.
Parimat, |
Telefoni värvus must. Kaalun pakkumist!
Jõudu
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hashi
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
26.07.2016 16:47:44
|
|
|
Heips!
Vaja oleks:
1. Nokia Lumia 535 puutetundlik ekraan/digitizer (täpsemalt ei tea hetkel)
2. LG Optimus G E975 nupud (helitugevus, on/off ja kõik teised, ka. micro-sd kaardi kate)
Paigaldamise/asendamisega saan ise hakkama.
Paluksin ülaltoodud asjadele hinnapakkumist ja sobivuse korral teeksin ka tellimuse.
_________________ Seniks...
---
Hashi |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lnxab
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2006
|
26.07.2016 22:48:11
|
|
|
| iPhone 6, ekraan ämblik, hall
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
26.07.2016 23:32:39
|
|
|
| hashi kirjutas: |
Heips!
Vaja oleks:
1. Nokia Lumia 535 puutetundlik ekraan/digitizer (täpsemalt ei tea hetkel)
2. LG Optimus G E975 nupud (helitugevus, on/off ja kõik teised, ka. micro-sd kaardi kate)
Paigaldamise/asendamisega saan ise hakkama.
Paluksin ülaltoodud asjadele hinnapakkumist ja sobivuse korral teeksin ka tellimuse. |
Hei,
Lumia 535
*digitizer - tarne ca kuu - 15€
*A digitizer - tarne ca paar nädalat - 30€
Muidugi enne tellimust oleks vaja vaadata vana digi numbrit kaablilt.
LG heli flex, onoff nupp ja sim hoidja - tarne ca kuu - 20€
SD kaart peaks telefonil sees olema, ainuke välise osaga on sim pesa. Lisaks pean ma silmas hetkel plastik nuppe, mitte füüsilisi nuppe seadme seest.
Parimat,
| lnxab kirjutas: |
| iPhone 6, ekraan ämblik, hall |
Tere,
* LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 85€
* LCD+digitizer+vahetus - tarne ca paar nädalat - 95€
* LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 105€ - must
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca paar nädalat - 105€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandra
HV Guru

liitunud: 30.08.2006
|
27.07.2016 10:11:19
|
|
|
Tere!
Microsoft Lumia 550. Must. Vajab uut ekraani.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
27.07.2016 10:20:30
|
|
|
| Sandra kirjutas: |
Tere!
Microsoft Lumia 550. Must. Vajab uut ekraani. |
Tere,
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 55€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 62€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - tarne paar nädalat - 69€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hashi
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
28.07.2016 09:13:24
|
|
|
| mteachx kirjutas: |
| hashi kirjutas: |
Heips!
Vaja oleks:
1. Nokia Lumia 535 puutetundlik ekraan/digitizer (täpsemalt ei tea hetkel)
2. LG Optimus G E975 nupud (helitugevus, on/off ja kõik teised, ka. micro-sd kaardi kate)
Paigaldamise/asendamisega saan ise hakkama.
Paluksin ülaltoodud asjadele hinnapakkumist ja sobivuse korral teeksin ka tellimuse. |
Hei,
Lumia 535
*digitizer - tarne ca kuu - 15€
*A digitizer - tarne ca paar nädalat - 30€
Muidugi enne tellimust oleks vaja vaadata vana digi numbrit kaablilt.
LG heli flex, onoff nupp ja sim hoidja - tarne ca kuu - 20€
SD kaart peaks telefonil sees olema, ainuke välise osaga on sim pesa. Lisaks pean ma silmas hetkel plastik nuppe, mitte füüsilisi nuppe seadme seest. |
Tänud info eest
Uurin Lumia digi-kaabli numbri järgi ja annan teada.
LG puhul pidasin minagi silmas just väliseid plastik-nuppe/SIM katet.
Eee... mis vahe on *digitizer vs *A digitizer, et hinnad nii drastiliselt erinevad?
_________________ Seniks...
---
Hashi |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
28.07.2016 10:12:40
|
|
|
| hashi kirjutas: |
| mteachx kirjutas: |
| hashi kirjutas: |
Heips!
Vaja oleks:
1. Nokia Lumia 535 puutetundlik ekraan/digitizer (täpsemalt ei tea hetkel)
2. LG Optimus G E975 nupud (helitugevus, on/off ja kõik teised, ka. micro-sd kaardi kate)
Paigaldamise/asendamisega saan ise hakkama.
Paluksin ülaltoodud asjadele hinnapakkumist ja sobivuse korral teeksin ka tellimuse. |
Hei,
Lumia 535
*digitizer - tarne ca kuu - 15€
*A digitizer - tarne ca paar nädalat - 30€
Muidugi enne tellimust oleks vaja vaadata vana digi numbrit kaablilt.
LG heli flex, onoff nupp ja sim hoidja - tarne ca kuu - 20€
SD kaart peaks telefonil sees olema, ainuke välise osaga on sim pesa. Lisaks pean ma silmas hetkel plastik nuppe, mitte füüsilisi nuppe seadme seest. |
Tänud info eest
Uurin Lumia digi-kaabli numbri järgi ja annan teada.
LG puhul pidasin minagi silmas just väliseid plastik-nuppe/SIM katet.
Eee... mis vahe on *digitizer vs *A digitizer, et hinnad nii drastiliselt erinevad? |
Hei,
Vastus sinu digi küsimusele-
Hiina vs hiina. Üks kvaliteetsem ja originaali lähedasem, teine hiina mis hiina. Suurem tõenäosus, et touch pole sünkroonis ja kehvem kvaliteet klaasil.. Kuid nagu öeldakse, vahel on odavam parem ,kui kallim, ehk et on ka originaale, mis võivad vigased olla, sealjuures hiina oma töötab. Joppamise värk. Garantii mõlemal juhul- lihtsalt tõenäosus asja ajamisega, et asi venib- ainus kulu kliendile siis on aeg.
Jään ootele,
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dataq
HV kasutaja
liitunud: 31.10.2003
|
28.07.2016 20:57:27
|
|
|
| Galaxy S7 edge kukkus maha. Ekraan oleks nagu füüsiliselt terve aga pilt virvendab ees ja koab kohati ära. Mis kakti ja palju võiks maksta?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hashi
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
28.07.2016 22:57:48
|
|
|
| mteachx kirjutas: |
| hashi kirjutas: |
| mteachx kirjutas: |
| hashi kirjutas: |
Heips!
Vaja oleks:
1. Nokia Lumia 535 puutetundlik ekraan/digitizer (täpsemalt ei tea hetkel)
2. LG Optimus G E975 nupud (helitugevus, on/off ja kõik teised, ka. micro-sd kaardi kate)
Paigaldamise/asendamisega saan ise hakkama.
Paluksin ülaltoodud asjadele hinnapakkumist ja sobivuse korral teeksin ka tellimuse. |
Hei,
Lumia 535
*digitizer - tarne ca kuu - 15€
*A digitizer - tarne ca paar nädalat - 30€
Muidugi enne tellimust oleks vaja vaadata vana digi numbrit kaablilt.
LG heli flex, onoff nupp ja sim hoidja - tarne ca kuu - 20€
SD kaart peaks telefonil sees olema, ainuke välise osaga on sim pesa. Lisaks pean ma silmas hetkel plastik nuppe, mitte füüsilisi nuppe seadme seest. |
Tänud info eest
Uurin Lumia digi-kaabli numbri järgi ja annan teada.
LG puhul pidasin minagi silmas just väliseid plastik-nuppe/SIM katet.
Eee... mis vahe on *digitizer vs *A digitizer, et hinnad nii drastiliselt erinevad? |
Hei,
Vastus sinu digi küsimusele-
Hiina vs hiina. Üks kvaliteetsem ja originaali lähedasem, teine hiina mis hiina. Suurem tõenäosus, et touch pole sünkroonis ja kehvem kvaliteet klaasil.. Kuid nagu öeldakse, vahel on odavam parem ,kui kallim, ehk et on ka originaale, mis võivad vigased olla, sealjuures hiina oma töötab. Joppamise värk. Garantii mõlemal juhul- lihtsalt tõenäosus asja ajamisega, et asi venib- ainus kulu kliendile siis on aeg.
Jään ootele,
Parimat, |
Heips!
Lääb siis tellimiseks...
1. Lumia digitizer nr CT2S1973FPC-A1-E (on siis Hiina või hiina, kama kaks, pea-asi, et kiiremini kohale jõuaks )
2. LG puhul oleks hea, kui saaks lausa kogu tagumise kaane koos nuppudega - keegi "meister" on juba proovinud sinna midagi aretada ja nupu-pesad on räbalateks.
Käib ka mõni kasutatud("used") LG tagakaas, ei pea olema tutikas, kuid soovitavalt valget värvi, kuigi ka see pole absoluutselt määrav.
Kas digitizeriga tuleb kaasa ka kleepe-teip või peab selle ise/eraldi hankima? Mingi õhuke kahepoolne teip on isegi olemas,
kuid see on 19mm lai ja üsna tülikas mõõtu lõikuda
Samas saab ka sellega hakkama...
Jään kannatamatult tulemusi ootama
_________________ Seniks...
---
Hashi |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
29.07.2016 00:21:59
|
|
|
| dataq kirjutas: |
| Galaxy S7 edge kukkus maha. Ekraan oleks nagu füüsiliselt terve aga pilt virvendab ees ja koab kohati ära. Mis kakti ja palju võiks maksta? |
Tere,
Vajalik vahetada terve ekraani moodul.
Mis värvi telefoniga tegu.
OEM koos vahetusega peaks tulema olenevalt värvist 240€(+-10€) kanti , garantii jätkumine samuti siis. Umbes nädala ringis võiks arvestada, et tuleb ilma telefonita olla.
Parimat,
| hashi kirjutas: |
| mteachx kirjutas: |
| hashi kirjutas: |
| mteachx kirjutas: |
| hashi kirjutas: |
Heips!
Vaja oleks:
1. Nokia Lumia 535 puutetundlik ekraan/digitizer (täpsemalt ei tea hetkel)
2. LG Optimus G E975 nupud (helitugevus, on/off ja kõik teised, ka. micro-sd kaardi kate)
Paigaldamise/asendamisega saan ise hakkama.
Paluksin ülaltoodud asjadele hinnapakkumist ja sobivuse korral teeksin ka tellimuse. |
Hei,
Lumia 535
*digitizer - tarne ca kuu - 15€
*A digitizer - tarne ca paar nädalat - 30€
Muidugi enne tellimust oleks vaja vaadata vana digi numbrit kaablilt.
LG heli flex, onoff nupp ja sim hoidja - tarne ca kuu - 20€
SD kaart peaks telefonil sees olema, ainuke välise osaga on sim pesa. Lisaks pean ma silmas hetkel plastik nuppe, mitte füüsilisi nuppe seadme seest. |
Tänud info eest
Uurin Lumia digi-kaabli numbri järgi ja annan teada.
LG puhul pidasin minagi silmas just väliseid plastik-nuppe/SIM katet.
Eee... mis vahe on *digitizer vs *A digitizer, et hinnad nii drastiliselt erinevad? |
Hei,
Vastus sinu digi küsimusele-
Hiina vs hiina. Üks kvaliteetsem ja originaali lähedasem, teine hiina mis hiina. Suurem tõenäosus, et touch pole sünkroonis ja kehvem kvaliteet klaasil.. Kuid nagu öeldakse, vahel on odavam parem ,kui kallim, ehk et on ka originaale, mis võivad vigased olla, sealjuures hiina oma töötab. Joppamise värk. Garantii mõlemal juhul- lihtsalt tõenäosus asja ajamisega, et asi venib- ainus kulu kliendile siis on aeg.
Jään ootele,
Parimat, |
Heips!
Lääb siis tellimiseks...
1. Lumia digitizer nr CT2S1973FPC-A1-E (on siis Hiina või hiina, kama kaks, pea-asi, et kiiremini kohale jõuaks )
2. LG puhul oleks hea, kui saaks lausa kogu tagumise kaane koos nuppudega - keegi "meister" on juba proovinud sinna midagi aretada ja nupu-pesad on räbalateks.
Käib ka mõni kasutatud("used") LG tagakaas, ei pea olema tutikas, kuid soovitavalt valget värvi, kuigi ka see pole absoluutselt määrav.
Kas digitizeriga tuleb kaasa ka kleepe-teip või peab selle ise/eraldi hankima? Mingi õhuke kahepoolne teip on isegi olemas,
kuid see on 19mm lai ja üsna tülikas mõõtu lõikuda
Samas saab ka sellega hakkama...
Jään kannatamatult tulemusi ootama |
Siis nokia puhul see kahe nädalane variant- teip on taga olemas jah. - 30€
Ja kui nüüd LG asju edasi ajada, siis saada on ise-enesest terve tagumine valge kaas nii valge kui must, samuti on saada nii valget kui musta sim pesa, kuid nuppe on saada musti ainult, seega kas ja kuidas see kokku sobib, küsitav. Valged nupud tulevad utoopilised 20+20€ koos saatmisega, on ainult saksast saada.
Seega pean mõistlikuks musta taguse kasuks otsustada, kuid saab soovil, vajadusel kombineerida, nuppu ja sim pesa.
Hetkel siis must/valge tagakaas uus + sim pesa must/valge + nupud mustad - 40€ kokku. Tarne kuu kanti, kui kõik kohal.
Et tellida, siis küsin 25€ ettemaksu ning ka nüüd kinnitust.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauipla
HV vaatleja
liitunud: 30.07.2016
|
30.07.2016 13:20:02
|
|
|
Tere!
Samsung Galaxy S5 - ekraan katki. Kiire. Ekraani saaksin osta täna vajadusel ise. Seega sooviks teada, kas ainult vahetust saaks kiirelt või ekrran + vahetus kiirelt (kui teil endal olemas ekraan)?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
30.07.2016 15:29:39
|
|
|
| lauipla kirjutas: |
Tere!
Samsung Galaxy S5 - ekraan katki. Kiire. Ekraani saaksin osta täna vajadusel ise. Seega sooviks teada, kas ainult vahetust saaks kiirelt või ekrran + vahetus kiirelt (kui teil endal olemas ekraan)? |
Nii, sellega sai juba korda.
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakukeo
HV Guru
liitunud: 24.04.2013
|
30.07.2016 16:30:34
|
|
|
kas sellie asjaga ka tegelksid ?
samsung a3 demo unit, vaja lahti võtta(ekraan siis tervelt kätte saada) ja panna sinna teine emaplaat(endal olemas)
Olen mitmelt inimeselt uurinud ja nemad ei anna garantiid, et ekraani tervelt kätte saavad. Kuidas sinuga lood ? kas teed ära, kui paljuga ja kas võib arvestada, et saab pärast tagasi terve ja töötava telefoni ilma mõrades lcd või klaasita ?
2015 metallist versiooniga tegu, kui see midagi määrab
|
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eq9999
HV vaatleja
liitunud: 21.03.2010
|
30.07.2016 21:29:39
|
|
|
| Tere.Sony Z2 valge.palju mikrofoni vahetus maksma läheb,tagaklaas on ka mõradega
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AneteN
HV vaatleja
liitunud: 31.07.2016
|
31.07.2016 10:24:01
|
|
|
Mudel: Sony Z1 compact (valge)
Mure: Kukkus maha, esiklaas on katki ja puutetundlikkus ei tööta.
Kui palju oleks hind vahetusele? Kui palju tuleks juurde kui vahetada tagumine klaas ka ära?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
02.08.2016 01:22:36
|
|
|
| kakukeo kirjutas: |
kas sellie asjaga ka tegelksid ?
samsung a3 demo unit, vaja lahti võtta(ekraan siis tervelt kätte saada) ja panna sinna teine emaplaat(endal olemas)
Olen mitmelt inimeselt uurinud ja nemad ei anna garantiid, et ekraani tervelt kätte saavad. Kuidas sinuga lood ? kas teed ära, kui paljuga ja kas võib arvestada, et saab pärast tagasi terve ja töötava telefoni ilma mõrades lcd või klaasita ?
2015 metallist versiooniga tegu, kui see midagi määrab |
Hei. Kahjuks ei saa samuti garanteerida seda.
| eq9999 kirjutas: |
| Tere.Sony Z2 valge.palju mikrofoni vahetus maksma läheb,tagaklaas on ka mõradega |
Hei,
25€ mikrofoni vahetus, kohapeal.
15€ tagakaane vahetus, kohapeal.
Kokku saan teha 35€
Parimat,
| AneteN kirjutas: |
Mudel: Sony Z1 compact (valge)
Mure: Kukkus maha, esiklaas on katki ja puutetundlikkus ei tööta.
Kui palju oleks hind vahetusele? Kui palju tuleks juurde kui vahetada tagumine klaas ka ära? |
Hei,
*digitizer+LCD+vahetus - tarne umbes kuu - 45€ (1-2 surnud pixlit (võib olla aga ei pruugi))
*A digitizer+LCD+vahetus - tarne umbes kuu - 50€
*A digitizer+LCD+vahetus - KOHAPEAL - 60€
*OEM digitizer+LCD+vahetus - paari päeva kuni nädalaga saab korda. - 80€
Tagakaas tavaline 10€ koos vahetusega- kohapeal.
Tagakaas ja ekraan koos vahetades 65€ (kohapealse variandiga.)
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
02.08.2016 21:17:22
|
|
|
Tablet z, must, digitizer ämblik.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
02.08.2016 21:23:05
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
| Tablet z, must, digitizer ämblik. |
Hei,
*LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 90€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 105€
*A LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 115€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakukeo
HV Guru
liitunud: 24.04.2013
|
03.08.2016 21:37:27
|
|
|
| galaxy s plus ehk gt i9001, kas sellele mingit klaasi on võimalik saada ?
|
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
04.08.2016 08:23:11
|
|
|
Hei kõik see pere. Olen pühapäevani eemal, seega pakkumistega saan tegeleda nädala lõpupoole, kui vahepeal arvuti võimalust just ei teki. Vabandan
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
04.08.2016 10:54:23
|
|
|
| Sony Xperia Z2 digitizer ämblikuks, display ise töötab. Palju varuosad + remont läheks maksma?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pahalane
HV vaatleja
liitunud: 04.08.2016
|
04.08.2016 16:29:31
|
|
|
Tere.
Palju maksab Microsoft Lumia 640 XL ekraanivahetus?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kasparis
HV vaatleja
liitunud: 03.06.2015
|
04.08.2016 22:32:16
|
|
|
| Kunagi lasin mõlemad pooled vahetada, nüüd uuesti abi vaja. Z3 compact eesmise klaasi vahetuse hind ja kaua läheb/ootamisaeg?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toataim
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2008
|
04.08.2016 22:34:23
|
|
|
sony Xperia Z3+ ekraanil mõra, puutetundlikus nagu töötab, hetkel näib, et mõra avaldab survet ja
üritab ise puutekäsklusi anda. Model : E6553
halli raamiga. (aqua green vist värviks)
mis remont maksab, kas arve võimalus ka on ?
_________________ ...midagi võiks siin olla.... |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiit26
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2003
|
05.08.2016 14:16:37
|
|
|
Samsung A5 ekraan pime, palju uus ekraan koos vahetusega ?
_________________ www.akud24.ee/ Sülearvuti akud korralike elementidega ja sülearvuti laadijad. Palju originaal akusid ja laadijaid kohe laos. |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
288 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veiks112
HV vaatleja
liitunud: 06.05.2004
|
06.08.2016 08:38:48
|
|
|
Tervist!
Mis hinnaga saaks musta NOTE 4 ekraani?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
triinulii
HV vaatleja
liitunud: 06.08.2016
|
06.08.2016 19:31:54
|
|
|
Seadme mudel: Huawei Ascend G 300 (U8815)
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraani klaas ämblik ja killuta. Puutetundlikus töötab hetkel justkui hästi. Pilti kuvab vaid pool LCD-ekraani.
Kuidas ja mis summa eest korda saab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
08.08.2016 08:03:23
|
|
|
Pakkumised tänase jooksul. Vabandan.
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StormXS
HV vaatleja
liitunud: 16.05.2004
|
08.08.2016 17:47:27
|
|
|
Seadme mudel: Sony xperia z
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraan katki, mõra sees, ja puutetundlikus ei tööta. (kukkus maha)
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BaSSaller
HV vaatleja
liitunud: 08.08.2016
|
08.08.2016 21:32:40
|
|
|
Seadme mudel: Sony Xperia Z3 (D6603)
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraan mõrane, puutetundlikus ei tööta (v.a ekraani vasakus ääres keskelt, SIM parooli sisestamisel töötab ainult nr 4) Ekraani ja selle vahetuse hind? Küsiks veel, kas USB-pordi kaanele (Cover for charger/USB cable port) uue tihendi saaksite panna samuti? Kui eraldi tihendit ei müüda, võib ka terve kaane vahetuse teha.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
09.08.2016 00:40:58
|
|
|
| kakukeo kirjutas: |
| galaxy s plus ehk gt i9001, kas sellele mingit klaasi on võimalik saada ? |
Hei,
Ainult klaas ilma vahetuseta tellimise peale 10€, nii must kui valge.
Vahetada võib üritada, kuid alla 30€ ei toimu see.
Ekraani moodul, must 40€, valge 50€.
Vahetus 15€ vajadusel.
Tarne kuu.
Jaksu,
| Andykas kirjutas: |
| Sony Xperia Z2 digitizer ämblikuks, display ise töötab. Palju varuosad + remont läheks maksma? |
Hei,
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 80€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 90€
*A LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 100€
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - Telefon vaja ette saata, umbes nädalaga saab korda - 110€
Parimat,
| Pahalane kirjutas: |
Tere.
Palju maksab Microsoft Lumia 640 XL ekraanivahetus? |
Hei,
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 59€
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 68€
A ekraan+lcd+vahetus - tarne umbes kuu - 75€
A+ ekraan+lcd+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 85€
Parimat,
| kasparis kirjutas: |
| Kunagi lasin mõlemad pooled vahetada, nüüd uuesti abi vaja. Z3 compact eesmise klaasi vahetuse hind ja kaua läheb/ootamisaeg? |
Hei,
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 80€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 85€
*A LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 95€
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - KOHAPEAL - 120€
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - 110€ - telefon vaja ette saata, umbes nädal töö teostus.
Kohapealsed saab üsna ruttu tehtud. Üks-kaks päeva.
Parimat,
| toataim kirjutas: |
sony Xperia Z3+ ekraanil mõra, puutetundlikus nagu töötab, hetkel näib, et mõra avaldab survet ja
üritab ise puutekäsklusi anda. Model : E6553
halli raamiga. (aqua green vist värviks)
mis remont maksab, kas arve võimalus ka on ? |
Hei,
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 95€
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 100€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 115€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - töö teostus umbes nädala jooksul - 120€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - töö teostus umbes nädala jooksul - 130€ (garantii jääb kehtima, kui see on telefonil alles) - Saab Tallinnas teostada.
Arve võimalus teoreetiliselt on, kuid pigem tegeleks eraisikuliselt. Aga saab kokku leppida.
Parimat,
| tiit26 kirjutas: |
| Samsung A5 ekraan pime, palju uus ekraan koos vahetusega ? |
Tere, oleks vaja täpsustada, mis versiooniga tegemist, 2016 või SM-A500 ning ka värv. Sellegi poolest hind on üsna krõbe, 99€ keerus originaal koos vahetusega. Mis täpsemalt juhtus?
Parimat,
| veiks112 kirjutas: |
Tervist!
Mis hinnaga saaks musta NOTE 4 ekraani? |
Tere.
OEM uus ekraani paneel, 148€ - töö teostus umbes nädala ringis.
Parimat,
| triinulii kirjutas: |
Seadme mudel: Huawei Ascend G 300 (U8815)
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraani klaas ämblik ja killuta. Puutetundlikus töötab hetkel justkui hästi. Pilti kuvab vaid pool LCD-ekraani.
Kuidas ja mis summa eest korda saab?  |
Hei,
Tarne ca kuu, uus klaas, ekraan ja vahetus 40€
Parimat,
| StormXS kirjutas: |
Seadme mudel: Sony xperia z
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraan katki, mõra sees, ja puutetundlikus ei tööta. (kukkus maha) |
Hei,
*LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes kuu - 55€
*LCD+digitizer+vahetus- KOHAPEAL - 60€
*A LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes kuu - 60€
*A LCD+digitizer+vahetus- KOHAPEAL - 65€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - Remont umbes nädala ringis - 90€
Parimat,
| BaSSaller kirjutas: |
Seadme mudel: Sony Xperia Z3 (D6603)
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraan mõrane, puutetundlikus ei tööta (v.a ekraani vasakus ääres keskelt, SIM parooli sisestamisel töötab ainult nr 4) Ekraani ja selle vahetuse hind? Küsiks veel, kas USB-pordi kaanele (Cover for charger/USB cable port) uue tihendi saaksite panna samuti? Kui eraldi tihendit ei müüda, võib ka terve kaane vahetuse teha. |
Hei,
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 90€
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 90€
*A LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 100€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - töö teostus umbes nädala jooksul - 115€
OEM puhul tuleb ekraan koos raamiga, seega on antud tihend/cover hinna sees.
Parimat,
Nii, said vist kõik.
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirelisuru
HV vaatleja
liitunud: 04.08.2015
|
09.08.2016 20:53:34
|
|
|
Tere!
Umbes aasta tagasi tekkis Xperia Z ekraani kotis mõra, tellisin mingist suvalisest Eesti IT-kaupu müüvast firmast sobiva ekraani ja lasin tuttaval ära vahetada. Kuigi värvid olid palju heledamad, töötas telefon umbes kuu normaalselt, siis märkasin esimest korda, et pilt n.ö virvendab (vt. pilte siit: http://imgur.com/a/3DkyO ). Kas oleks mõttekas ekraan originaali vastu ära vahetada või on viga hoopis paigalduses ja saaks praeguse ekraani kuidagi korda?
Vabandan, kui küsimus siia ei sobi ja tänan juba ette.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
09.08.2016 20:59:25
|
|
|
| sirelisuru kirjutas: |
Tere!
Umbes aasta tagasi tekkis Xperia Z ekraani kotis mõra, tellisin mingist suvalisest Eesti IT-kaupu müüvast firmast sobiva ekraani ja lasin tuttaval ära vahetada. Kuigi värvid olid palju heledamad, töötas telefon umbes kuu normaalselt, siis märkasin esimest korda, et pilt n.ö virvendab (vt. pilte siit: http://imgur.com/a/3DkyO ). Kas oleks mõttekas ekraan originaali vastu ära vahetada või on viga hoopis paigalduses ja saaks praeguse ekraani kuidagi korda?
Vabandan, kui küsimus siia ei sobi ja tänan juba ette. |
Tere,
Originaal ekraani hind 70€ kanti koos vahetusega, see on aga pea telefoni enda väärtus.
Antud ekraan vireleb, kuna tegemist "praak" hiinakaga. Olen neid näinud küll ja küll, ehk et ekraani vahetus aitaks.
Võib ka vahetada mitte originaali vastu, ekraani saab toimima, toonid tõsi jäävad heledamad tsipa, kuid toimib nagu peab edasi. Muidugi garanteerida ei saa, kas ja kuidas vahetatu peab vastu, kuid 45€ eest ekraan koos vahetusega saaks tehtud.
Edasi Teie otsustada, mis ja kuidas soovite teha.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mr Ilves
HV vaatleja
liitunud: 26.02.2016
|
09.08.2016 23:27:53
|
|
|
LG G2 (LG-D802, 16GB) Must
Ekraan ja puutekas katki, hind, nii kiire tellimusega, kui ka aeglasega.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
09.08.2016 23:38:07
|
|
|
| Mr Ilves kirjutas: |
LG G2 (LG-D802, 16GB) Must
Ekraan ja puutekas katki, hind, nii kiire tellimusega, kui ka aeglasega. |
Hei,
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 65€
*A LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 75€
*A+ LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 75€
Parimat
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sashkenzo
HV vaatleja
liitunud: 10.08.2016
|
10.08.2016 14:15:41
|
|
|
Tere.
S4 i9506. Lcd ja touch katki.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
10.08.2016 17:35:13
|
|
|
| Sashkenzo kirjutas: |
Tere.
S4 i9506. Lcd ja touch katki. |
Tere,
Mis värvi?
Hind ca 75€ ja tarne umbes kuu. Raam hinna sees.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MeaDz
HV kasutaja
liitunud: 05.07.2009
|
11.08.2016 15:56:46
|
|
|
| Sony xperia Z3 compact tablet must. Peal erkaan katki, muidu töötab. Mis hinnaks kujuneks? Kunagi juba uurisin Teilt originaali hinda, kuid nüüd uuriks, et kas B osa ekraani saaks sellele odavamalt?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
11.08.2016 16:19:04
|
|
|
| Samsung Galaxy J5 kuldne J500FN LCD ekraan?
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
11.08.2016 21:53:59
|
|
|
| MeaDz kirjutas: |
| Sony xperia Z3 compact tablet must. Peal erkaan katki, muidu töötab. Mis hinnaks kujuneks? Kunagi juba uurisin Teilt originaali hinda, kuid nüüd uuriks, et kas B osa ekraani saaks sellele odavamalt? |
Hei, ei mingit A ega B varuosa kahjuks.
Ainult originaal ja nüüdseks hind 125€.
Jaksu,
| sixkiller kirjutas: |
| Samsung Galaxy J5 kuldne J500FN LCD ekraan? |
Hei,
63€ koos tööga ja tarne umbes kuu hiinast.
75€ OEM, umbes nädala jooksul valmib.
Parimat
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
svepik
HV vaatleja
liitunud: 15.03.2013
|
13.08.2016 19:48:47
|
|
|
mteachx, mteachx,
Klaas purunes lapse Samsung Galaxy S3 Neo valgel telefonil. Pilti kuvab ja puutetundlikkus osaliselt säilinud, aga klaas täiesti pragusid täis.
Asukoht Tartus. Paluksin hinda ja võimalikku töö tähtaega. Vastust võimalusel telefonile või mailile, sest siin foorumis ei käi igapäevaselt. Aitäh !
Sven 56766992
svepik@hotmail.com
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ronn
HV kasutaja
liitunud: 01.03.2005
|
14.08.2016 13:28:33
|
|
|
| Nexus 5 valge vajaks ekraani vahetust.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
14.08.2016 21:56:50
|
|
|
| svepik kirjutas: |
mteachx, mteachx,
Klaas purunes lapse Samsung Galaxy S3 Neo valgel telefonil. Pilti kuvab ja puutetundlikkus osaliselt säilinud, aga klaas täiesti pragusid täis.
Asukoht Tartus. Paluksin hinda ja võimalikku töö tähtaega. Vastust võimalusel telefonile või mailile, sest siin foorumis ei käi igapäevaselt. Aitäh !
Sven 56766992
svepik@hotmail.com |
Tere,
80€ ja tarne umbes kuu.
Emailile ka vastatud.
Parimat,
| ronn kirjutas: |
| Nexus 5 valge vajaks ekraani vahetust. |
Tere,
*LCD+digitizer+korpus+vahetus - tarne umbes kuu - 70€
*A LCD+digitizer+korpus+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 80€
*A LCD+digitizer+korpus+vahetus - KOHAPEAL - 90€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ronn
HV kasutaja
liitunud: 01.03.2005
|
15.08.2016 12:19:22
|
|
|
| Palju maksaks ainult ekraani vahetus?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
15.08.2016 15:53:27
|
|
|
| ronn kirjutas: |
| Palju maksaks ainult ekraani vahetus? |
30€
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lilleke125
HV vaatleja
liitunud: 16.08.2016
|
16.08.2016 14:12:27
|
|
|
Tere.
Samsung A3 (kuldne) ekraan läks kätki. Puutetundlikkus on kogu ekraani ulatuses säilinud ning ka pildil endal pole midagi viga.
Kui palju maksaks ja kui kaua läheks vahetuseks aega?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
16.08.2016 17:17:38
|
|
|
| lilleke125 kirjutas: |
Tere.
Samsung A3 (kuldne) ekraan läks kätki. Puutetundlikkus on kogu ekraani ulatuses säilinud ning ka pildil endal pole midagi viga.
Kui palju maksaks ja kui kaua läheks vahetuseks aega? |
Tere, palun täpsustage mudelit
Galaxy A3 (SM-A300) või SAMSUNG GALAXY A3 (2016)
Kahjuks aga tuleb üsna kallis mõlemal juhul, ca 95€ +-5€ .
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SvHu
HV vaatleja

liitunud: 02.11.2009
|
17.08.2016 15:52:44
|
|
|
Tere
Oneplus One 16GB klaas on katki ja puutetundlikkus ei tööta. Kui palju läheks maksma uued jupid koos vahetusega?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
17.08.2016 15:58:16
|
|
|
| SvHu kirjutas: |
Tere
Oneplus One 16GB klaas on katki ja puutetundlikkus ei tööta. Kui palju läheks maksma uued jupid koos vahetusega? |
Tere,
80€, hind sisaldab uut ekraanimoodulit koos raamiga ning tööd.
Tarne ca kolm-neli nädalat.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|