Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Töövahendus »  10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 61, 62, 63  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Speefy
HV vaatleja

liitunud: 10.03.2014




sõnum 25.07.2016 22:52:44 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
Speefy kirjutas:
Tervist!

Sony Xperia Z1 compactil digitizeril mõrad, LCD tundub terve olevat. +tarvis tagumise kaane vahetust. Saaks ühe korraga ära teha ehk?

Ja ega mingil põhjusel micro USB laadija katet pole Xperia Z1 compactile? Enda oma kadus ära ja nüüd on laadija pesa rumalasti avatud.

Parimat


Tere,

*A digitizer+LCD+vahetus - tarne umbes kuu - 50€
*A digitizer+LCD+vahetus - KOHAPEAL - 65€
*OEM digitizer+LCD+vahetus - paari päeva kuni nädalaga saab korda. - 80€

Tagakaas 10€ kohapeal koos vahetusega.
USB kate 10€ , mõne päevase tellimusega.

Aga kõige selle jaoks vajalik teada, mis värvi telefoniga tegu? Aga üldiselt saab kõik korraga jah teostada.

Parimat,


Telefoni värvus must. Kaalun pakkumist!
Jõudu
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hashi
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 26.07.2016 16:47:44 vasta tsitaadiga

Heips!
Vaja oleks:
1. Nokia Lumia 535 puutetundlik ekraan/digitizer (täpsemalt ei tea hetkel)
2. LG Optimus G E975 nupud (helitugevus, on/off ja kõik teised, ka. micro-sd kaardi kate)
Paigaldamise/asendamisega saan ise hakkama.
Paluksin ülaltoodud asjadele hinnapakkumist ja sobivuse korral teeksin ka tellimuse.

_________________
Seniks...
---
Hashi
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lnxab
HV kasutaja
lnxab

liitunud: 26.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2016 22:48:11 vasta tsitaadiga

iPhone 6, ekraan ämblik, hall
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2016 23:32:39 vasta tsitaadiga

hashi kirjutas:
Heips!
Vaja oleks:
1. Nokia Lumia 535 puutetundlik ekraan/digitizer (täpsemalt ei tea hetkel)
2. LG Optimus G E975 nupud (helitugevus, on/off ja kõik teised, ka. micro-sd kaardi kate)
Paigaldamise/asendamisega saan ise hakkama.
Paluksin ülaltoodud asjadele hinnapakkumist ja sobivuse korral teeksin ka tellimuse.

Hei,

Lumia 535
*digitizer - tarne ca kuu - 15€
*A digitizer - tarne ca paar nädalat - 30€
Muidugi enne tellimust oleks vaja vaadata vana digi numbrit kaablilt.

LG heli flex, onoff nupp ja sim hoidja - tarne ca kuu - 20€
SD kaart peaks telefonil sees olema, ainuke välise osaga on sim pesa. Lisaks pean ma silmas hetkel plastik nuppe, mitte füüsilisi nuppe seadme seest.


Parimat,




lnxab kirjutas:
iPhone 6, ekraan ämblik, hall


Tere,
* LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 85€
* LCD+digitizer+vahetus - tarne ca paar nädalat - 95€
* LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 105€ - must
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca paar nädalat - 105€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sandra
HV Guru
Sandra

liitunud: 30.08.2006




sõnum 27.07.2016 10:11:19 vasta tsitaadiga

Tere!

Microsoft Lumia 550. Must. Vajab uut ekraani.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2016 10:20:30 vasta tsitaadiga

Sandra kirjutas:
Tere!

Microsoft Lumia 550. Must. Vajab uut ekraani.

Tere,

*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 55€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 62€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - tarne paar nädalat - 69€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hashi
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 28.07.2016 09:13:24 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
hashi kirjutas:
Heips!
Vaja oleks:
1. Nokia Lumia 535 puutetundlik ekraan/digitizer (täpsemalt ei tea hetkel)
2. LG Optimus G E975 nupud (helitugevus, on/off ja kõik teised, ka. micro-sd kaardi kate)
Paigaldamise/asendamisega saan ise hakkama.
Paluksin ülaltoodud asjadele hinnapakkumist ja sobivuse korral teeksin ka tellimuse.

Hei,
Lumia 535
*digitizer - tarne ca kuu - 15€
*A digitizer - tarne ca paar nädalat - 30€
Muidugi enne tellimust oleks vaja vaadata vana digi numbrit kaablilt.

LG heli flex, onoff nupp ja sim hoidja - tarne ca kuu - 20€
SD kaart peaks telefonil sees olema, ainuke välise osaga on sim pesa. Lisaks pean ma silmas hetkel plastik nuppe, mitte füüsilisi nuppe seadme seest.
Tänud info eest icon_smile.gif
Uurin Lumia digi-kaabli numbri järgi ja annan teada.
LG puhul pidasin minagi silmas just väliseid plastik-nuppe/SIM katet.
Eee... mis vahe on *digitizer vs *A digitizer, et hinnad nii drastiliselt erinevad?

_________________
Seniks...
---
Hashi
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2016 10:12:40 vasta tsitaadiga

hashi kirjutas:
mteachx kirjutas:
hashi kirjutas:
Heips!
Vaja oleks:
1. Nokia Lumia 535 puutetundlik ekraan/digitizer (täpsemalt ei tea hetkel)
2. LG Optimus G E975 nupud (helitugevus, on/off ja kõik teised, ka. micro-sd kaardi kate)
Paigaldamise/asendamisega saan ise hakkama.
Paluksin ülaltoodud asjadele hinnapakkumist ja sobivuse korral teeksin ka tellimuse.

Hei,
Lumia 535
*digitizer - tarne ca kuu - 15€
*A digitizer - tarne ca paar nädalat - 30€
Muidugi enne tellimust oleks vaja vaadata vana digi numbrit kaablilt.

LG heli flex, onoff nupp ja sim hoidja - tarne ca kuu - 20€
SD kaart peaks telefonil sees olema, ainuke välise osaga on sim pesa. Lisaks pean ma silmas hetkel plastik nuppe, mitte füüsilisi nuppe seadme seest.
Tänud info eest icon_smile.gif
Uurin Lumia digi-kaabli numbri järgi ja annan teada.
LG puhul pidasin minagi silmas just väliseid plastik-nuppe/SIM katet.
Eee... mis vahe on *digitizer vs *A digitizer, et hinnad nii drastiliselt erinevad?

Hei,
Vastus sinu digi küsimusele-
Hiina vs hiina. Üks kvaliteetsem ja originaali lähedasem, teine hiina mis hiina. Suurem tõenäosus, et touch pole sünkroonis ja kehvem kvaliteet klaasil.. Kuid nagu öeldakse, vahel on odavam parem ,kui kallim, ehk et on ka originaale, mis võivad vigased olla, sealjuures hiina oma töötab. Joppamise värk. Garantii mõlemal juhul- lihtsalt tõenäosus asja ajamisega, et asi venib- ainus kulu kliendile siis on aeg.

Jään ootele,
Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dataq
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2003




sõnum 28.07.2016 20:57:27 vasta tsitaadiga

Galaxy S7 edge kukkus maha. Ekraan oleks nagu füüsiliselt terve aga pilt virvendab ees ja koab kohati ära. Mis kakti ja palju võiks maksta?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hashi
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 28.07.2016 22:57:48 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
hashi kirjutas:
mteachx kirjutas:
hashi kirjutas:
Heips!
Vaja oleks:
1. Nokia Lumia 535 puutetundlik ekraan/digitizer (täpsemalt ei tea hetkel)
2. LG Optimus G E975 nupud (helitugevus, on/off ja kõik teised, ka. micro-sd kaardi kate)
Paigaldamise/asendamisega saan ise hakkama.
Paluksin ülaltoodud asjadele hinnapakkumist ja sobivuse korral teeksin ka tellimuse.

Hei,
Lumia 535
*digitizer - tarne ca kuu - 15€
*A digitizer - tarne ca paar nädalat - 30€
Muidugi enne tellimust oleks vaja vaadata vana digi numbrit kaablilt.

LG heli flex, onoff nupp ja sim hoidja - tarne ca kuu - 20€
SD kaart peaks telefonil sees olema, ainuke välise osaga on sim pesa. Lisaks pean ma silmas hetkel plastik nuppe, mitte füüsilisi nuppe seadme seest.
Tänud info eest icon_smile.gif
Uurin Lumia digi-kaabli numbri järgi ja annan teada.
LG puhul pidasin minagi silmas just väliseid plastik-nuppe/SIM katet.
Eee... mis vahe on *digitizer vs *A digitizer, et hinnad nii drastiliselt erinevad?

Hei,
Vastus sinu digi küsimusele-
Hiina vs hiina. Üks kvaliteetsem ja originaali lähedasem, teine hiina mis hiina. Suurem tõenäosus, et touch pole sünkroonis ja kehvem kvaliteet klaasil.. Kuid nagu öeldakse, vahel on odavam parem ,kui kallim, ehk et on ka originaale, mis võivad vigased olla, sealjuures hiina oma töötab. Joppamise värk. Garantii mõlemal juhul- lihtsalt tõenäosus asja ajamisega, et asi venib- ainus kulu kliendile siis on aeg.

Jään ootele,
Parimat,

Heips!
Lääb siis tellimiseks...
1. Lumia digitizer nr CT2S1973FPC-A1-E (on siis Hiina või hiina, kama kaks, pea-asi, et kiiremini kohale jõuaks icon_wink.gif )
2. LG puhul oleks hea, kui saaks lausa kogu tagumise kaane koos nuppudega - keegi "meister" on juba proovinud sinna midagi aretada ja nupu-pesad on räbalateks.
Käib ka mõni kasutatud("used") LG tagakaas, ei pea olema tutikas, kuid soovitavalt valget värvi, kuigi ka see pole absoluutselt määrav.

Kas digitizeriga tuleb kaasa ka kleepe-teip või peab selle ise/eraldi hankima? Mingi õhuke kahepoolne teip on isegi olemas,
kuid see on 19mm lai ja üsna tülikas mõõtu lõikuda icon_wink.gif icon_rolleyes.gif
Samas saab ka sellega hakkama...

Jään kannatamatult tulemusi ootama

_________________
Seniks...
---
Hashi
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2016 00:21:59 vasta tsitaadiga

dataq kirjutas:
Galaxy S7 edge kukkus maha. Ekraan oleks nagu füüsiliselt terve aga pilt virvendab ees ja koab kohati ära. Mis kakti ja palju võiks maksta?

Tere,
Vajalik vahetada terve ekraani moodul.
Mis värvi telefoniga tegu.
OEM koos vahetusega peaks tulema olenevalt värvist 240€(+-10€) kanti , garantii jätkumine samuti siis. Umbes nädala ringis võiks arvestada, et tuleb ilma telefonita olla.

Parimat,






hashi kirjutas:
mteachx kirjutas:
hashi kirjutas:
mteachx kirjutas:
hashi kirjutas:
Heips!
Vaja oleks:
1. Nokia Lumia 535 puutetundlik ekraan/digitizer (täpsemalt ei tea hetkel)
2. LG Optimus G E975 nupud (helitugevus, on/off ja kõik teised, ka. micro-sd kaardi kate)
Paigaldamise/asendamisega saan ise hakkama.
Paluksin ülaltoodud asjadele hinnapakkumist ja sobivuse korral teeksin ka tellimuse.

Hei,
Lumia 535
*digitizer - tarne ca kuu - 15€
*A digitizer - tarne ca paar nädalat - 30€
Muidugi enne tellimust oleks vaja vaadata vana digi numbrit kaablilt.

LG heli flex, onoff nupp ja sim hoidja - tarne ca kuu - 20€
SD kaart peaks telefonil sees olema, ainuke välise osaga on sim pesa. Lisaks pean ma silmas hetkel plastik nuppe, mitte füüsilisi nuppe seadme seest.
Tänud info eest icon_smile.gif
Uurin Lumia digi-kaabli numbri järgi ja annan teada.
LG puhul pidasin minagi silmas just väliseid plastik-nuppe/SIM katet.
Eee... mis vahe on *digitizer vs *A digitizer, et hinnad nii drastiliselt erinevad?

Hei,
Vastus sinu digi küsimusele-
Hiina vs hiina. Üks kvaliteetsem ja originaali lähedasem, teine hiina mis hiina. Suurem tõenäosus, et touch pole sünkroonis ja kehvem kvaliteet klaasil.. Kuid nagu öeldakse, vahel on odavam parem ,kui kallim, ehk et on ka originaale, mis võivad vigased olla, sealjuures hiina oma töötab. Joppamise värk. Garantii mõlemal juhul- lihtsalt tõenäosus asja ajamisega, et asi venib- ainus kulu kliendile siis on aeg.

Jään ootele,
Parimat,

Heips!
Lääb siis tellimiseks...
1. Lumia digitizer nr CT2S1973FPC-A1-E (on siis Hiina või hiina, kama kaks, pea-asi, et kiiremini kohale jõuaks icon_wink.gif )
2. LG puhul oleks hea, kui saaks lausa kogu tagumise kaane koos nuppudega - keegi "meister" on juba proovinud sinna midagi aretada ja nupu-pesad on räbalateks.
Käib ka mõni kasutatud("used") LG tagakaas, ei pea olema tutikas, kuid soovitavalt valget värvi, kuigi ka see pole absoluutselt määrav.

Kas digitizeriga tuleb kaasa ka kleepe-teip või peab selle ise/eraldi hankima? Mingi õhuke kahepoolne teip on isegi olemas,
kuid see on 19mm lai ja üsna tülikas mõõtu lõikuda icon_wink.gif icon_rolleyes.gif
Samas saab ka sellega hakkama...

Jään kannatamatult tulemusi ootama

Siis nokia puhul see kahe nädalane variant- teip on taga olemas jah. - 30€
Ja kui nüüd LG asju edasi ajada, siis saada on ise-enesest terve tagumine valge kaas nii valge kui must, samuti on saada nii valget kui musta sim pesa, kuid nuppe on saada musti ainult, seega kas ja kuidas see kokku sobib, küsitav. Valged nupud tulevad utoopilised 20+20€ koos saatmisega, on ainult saksast saada.
Seega pean mõistlikuks musta taguse kasuks otsustada, kuid saab soovil, vajadusel kombineerida, nuppu ja sim pesa.
Hetkel siis must/valge tagakaas uus + sim pesa must/valge + nupud mustad - 40€ kokku. Tarne kuu kanti, kui kõik kohal.

Et tellida, siis küsin 25€ ettemaksu ning ka nüüd kinnitust. icon_smile.gif

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lauipla
HV vaatleja

liitunud: 30.07.2016




sõnum 30.07.2016 13:20:02 vasta tsitaadiga

Tere!
Samsung Galaxy S5 - ekraan katki. Kiire. Ekraani saaksin osta täna vajadusel ise. Seega sooviks teada, kas ainult vahetust saaks kiirelt või ekrran + vahetus kiirelt (kui teil endal olemas ekraan)?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2016 15:29:39 vasta tsitaadiga

lauipla kirjutas:
Tere!
Samsung Galaxy S5 - ekraan katki. Kiire. Ekraani saaksin osta täna vajadusel ise. Seega sooviks teada, kas ainult vahetust saaks kiirelt või ekrran + vahetus kiirelt (kui teil endal olemas ekraan)?


Nii, sellega sai juba korda. thumbs_up.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2016 16:30:34 vasta tsitaadiga

kas sellie asjaga ka tegelksid ?
samsung a3 demo unit, vaja lahti võtta(ekraan siis tervelt kätte saada) ja panna sinna teine emaplaat(endal olemas)
Olen mitmelt inimeselt uurinud ja nemad ei anna garantiid, et ekraani tervelt kätte saavad. Kuidas sinuga lood ? kas teed ära, kui paljuga ja kas võib arvestada, et saab pärast tagasi terve ja töötava telefoni ilma mõrades lcd või klaasita ?
2015 metallist versiooniga tegu, kui see midagi määrab
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eq9999
HV vaatleja

liitunud: 21.03.2010




sõnum 30.07.2016 21:29:39 vasta tsitaadiga

Tere.Sony Z2 valge.palju mikrofoni vahetus maksma läheb,tagaklaas on ka mõradega
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AneteN
HV vaatleja

liitunud: 31.07.2016




sõnum 31.07.2016 10:24:01 vasta tsitaadiga

Mudel: Sony Z1 compact (valge)
Mure: Kukkus maha, esiklaas on katki ja puutetundlikkus ei tööta.

Kui palju oleks hind vahetusele? Kui palju tuleks juurde kui vahetada tagumine klaas ka ära?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 01:22:36 vasta tsitaadiga

kakukeo kirjutas:
kas sellie asjaga ka tegelksid ?
samsung a3 demo unit, vaja lahti võtta(ekraan siis tervelt kätte saada) ja panna sinna teine emaplaat(endal olemas)
Olen mitmelt inimeselt uurinud ja nemad ei anna garantiid, et ekraani tervelt kätte saavad. Kuidas sinuga lood ? kas teed ära, kui paljuga ja kas võib arvestada, et saab pärast tagasi terve ja töötava telefoni ilma mõrades lcd või klaasita ?
2015 metallist versiooniga tegu, kui see midagi määrab

Hei. Kahjuks ei saa samuti garanteerida seda.


eq9999 kirjutas:
Tere.Sony Z2 valge.palju mikrofoni vahetus maksma läheb,tagaklaas on ka mõradega

Hei,
25€ mikrofoni vahetus, kohapeal.
15€ tagakaane vahetus, kohapeal.

Kokku saan teha 35€

Parimat,


AneteN kirjutas:
Mudel: Sony Z1 compact (valge)
Mure: Kukkus maha, esiklaas on katki ja puutetundlikkus ei tööta.

Kui palju oleks hind vahetusele? Kui palju tuleks juurde kui vahetada tagumine klaas ka ära?


Hei,

*digitizer+LCD+vahetus - tarne umbes kuu - 45€ (1-2 surnud pixlit (võib olla aga ei pruugi))
*A digitizer+LCD+vahetus - tarne umbes kuu - 50€
*A digitizer+LCD+vahetus - KOHAPEAL - 60€
*OEM digitizer+LCD+vahetus - paari päeva kuni nädalaga saab korda. - 80€

Tagakaas tavaline 10€ koos vahetusega- kohapeal.

Tagakaas ja ekraan koos vahetades 65€ (kohapealse variandiga.)
Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 21:17:22 vasta tsitaadiga

Tablet z, must, digitizer ämblik.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 21:23:05 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Tablet z, must, digitizer ämblik.

Hei,
*LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 90€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 105€
*A LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 115€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2016 21:37:27 vasta tsitaadiga

galaxy s plus ehk gt i9001, kas sellele mingit klaasi on võimalik saada ?
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2016 08:23:11 vasta tsitaadiga

Hei kõik see pere. Olen pühapäevani eemal, seega pakkumistega saan tegeleda nädala lõpupoole, kui vahepeal arvuti võimalust just ei teki. Vabandan
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 04.08.2016 10:54:23 vasta tsitaadiga

Sony Xperia Z2 digitizer ämblikuks, display ise töötab. Palju varuosad + remont läheks maksma?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pahalane
HV vaatleja

liitunud: 04.08.2016




sõnum 04.08.2016 16:29:31 vasta tsitaadiga

Tere.
Palju maksab Microsoft Lumia 640 XL ekraanivahetus?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasparis
HV vaatleja

liitunud: 03.06.2015




sõnum 04.08.2016 22:32:16 vasta tsitaadiga

Kunagi lasin mõlemad pooled vahetada, nüüd uuesti abi vaja. Z3 compact eesmise klaasi vahetuse hind ja kaua läheb/ootamisaeg?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toataim
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2016 22:34:23 vasta tsitaadiga

sony Xperia Z3+ ekraanil mõra, puutetundlikus nagu töötab, hetkel näib, et mõra avaldab survet ja
üritab ise puutekäsklusi anda. Model : E6553
halli raamiga. (aqua green vist värviks)
mis remont maksab, kas arve võimalus ka on ?

_________________
...midagi võiks siin olla....
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiit26
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2003




sõnum 05.08.2016 14:16:37 vasta tsitaadiga

Samsung A5 ekraan pime, palju uus ekraan koos vahetusega ?
_________________
www.akud24.ee/ Sülearvuti akud korralike elementidega ja sülearvuti laadijad. Palju originaal akusid ja laadijaid kohe laos.
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 288
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veiks112
HV vaatleja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 06.08.2016 08:38:48 vasta tsitaadiga

Tervist!

Mis hinnaga saaks musta NOTE 4 ekraani?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
triinulii
HV vaatleja

liitunud: 06.08.2016




sõnum 06.08.2016 19:31:54 vasta tsitaadiga

Seadme mudel: Huawei Ascend G 300 (U8815)
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraani klaas ämblik ja killuta. Puutetundlikus töötab hetkel justkui hästi. Pilti kuvab vaid pool LCD-ekraani.



Kuidas ja mis summa eest korda saab? icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2016 08:03:23 vasta tsitaadiga

Pakkumised tänase jooksul. Vabandan.
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
StormXS
HV vaatleja

liitunud: 16.05.2004




sõnum 08.08.2016 17:47:27 vasta tsitaadiga

Seadme mudel: Sony xperia z
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraan katki, mõra sees, ja puutetundlikus ei tööta. (kukkus maha)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BaSSaller
HV vaatleja

liitunud: 08.08.2016




sõnum 08.08.2016 21:32:40 vasta tsitaadiga

Seadme mudel: Sony Xperia Z3 (D6603)
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraan mõrane, puutetundlikus ei tööta (v.a ekraani vasakus ääres keskelt, SIM parooli sisestamisel töötab ainult nr 4) Ekraani ja selle vahetuse hind? Küsiks veel, kas USB-pordi kaanele (Cover for charger/USB cable port) uue tihendi saaksite panna samuti? Kui eraldi tihendit ei müüda, võib ka terve kaane vahetuse teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2016 00:40:58 vasta tsitaadiga

kakukeo kirjutas:
galaxy s plus ehk gt i9001, kas sellele mingit klaasi on võimalik saada ?

Hei,
Ainult klaas ilma vahetuseta tellimise peale 10€, nii must kui valge.
Vahetada võib üritada, kuid alla 30€ ei toimu see.

Ekraani moodul, must 40€, valge 50€.
Vahetus 15€ vajadusel.
Tarne kuu.

Jaksu,






Andykas kirjutas:
Sony Xperia Z2 digitizer ämblikuks, display ise töötab. Palju varuosad + remont läheks maksma?


Hei,
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 80€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 90€
*A LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 100€
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - Telefon vaja ette saata, umbes nädalaga saab korda - 110€

Parimat,





Pahalane kirjutas:
Tere.
Palju maksab Microsoft Lumia 640 XL ekraanivahetus?


Hei,
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 59€
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 68€
A ekraan+lcd+vahetus - tarne umbes kuu - 75€
A+ ekraan+lcd+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 85€

Parimat,





kasparis kirjutas:
Kunagi lasin mõlemad pooled vahetada, nüüd uuesti abi vaja. Z3 compact eesmise klaasi vahetuse hind ja kaua läheb/ootamisaeg?

Hei,
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 80€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 85€
*A LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 95€
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - KOHAPEAL - 120€
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - 110€ - telefon vaja ette saata, umbes nädal töö teostus.

Kohapealsed saab üsna ruttu tehtud. Üks-kaks päeva.

Parimat,





toataim kirjutas:
sony Xperia Z3+ ekraanil mõra, puutetundlikus nagu töötab, hetkel näib, et mõra avaldab survet ja
üritab ise puutekäsklusi anda. Model : E6553
halli raamiga. (aqua green vist värviks)
mis remont maksab, kas arve võimalus ka on ?

Hei,
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 95€
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 100€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 115€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - töö teostus umbes nädala jooksul - 120€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - töö teostus umbes nädala jooksul - 130€ (garantii jääb kehtima, kui see on telefonil alles) - Saab Tallinnas teostada.
Arve võimalus teoreetiliselt on, kuid pigem tegeleks eraisikuliselt. Aga saab kokku leppida.

Parimat,




tiit26 kirjutas:
Samsung A5 ekraan pime, palju uus ekraan koos vahetusega ?

Tere, oleks vaja täpsustada, mis versiooniga tegemist, 2016 või SM-A500 ning ka värv. Sellegi poolest hind on üsna krõbe, 99€ keerus originaal koos vahetusega. Mis täpsemalt juhtus?

Parimat,







veiks112 kirjutas:
Tervist!

Mis hinnaga saaks musta NOTE 4 ekraani?


Tere.
OEM uus ekraani paneel, 148€ - töö teostus umbes nädala ringis.
Parimat,




triinulii kirjutas:
Seadme mudel: Huawei Ascend G 300 (U8815)
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraani klaas ämblik ja killuta. Puutetundlikus töötab hetkel justkui hästi. Pilti kuvab vaid pool LCD-ekraani.



Kuidas ja mis summa eest korda saab? icon_wink.gif

Hei,
Tarne ca kuu, uus klaas, ekraan ja vahetus 40€

Parimat,




StormXS kirjutas:
Seadme mudel: Sony xperia z
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraan katki, mõra sees, ja puutetundlikus ei tööta. (kukkus maha)

Hei,
*LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes kuu - 55€
*LCD+digitizer+vahetus- KOHAPEAL - 60€
*A LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes kuu - 60€
*A LCD+digitizer+vahetus- KOHAPEAL - 65€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - Remont umbes nädala ringis - 90€

Parimat,





BaSSaller kirjutas:
Seadme mudel: Sony Xperia Z3 (D6603)
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraan mõrane, puutetundlikus ei tööta (v.a ekraani vasakus ääres keskelt, SIM parooli sisestamisel töötab ainult nr 4) Ekraani ja selle vahetuse hind? Küsiks veel, kas USB-pordi kaanele (Cover for charger/USB cable port) uue tihendi saaksite panna samuti? Kui eraldi tihendit ei müüda, võib ka terve kaane vahetuse teha.


Hei,

*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 90€
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 90€
*A LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 100€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - töö teostus umbes nädala jooksul - 115€

OEM puhul tuleb ekraan koos raamiga, seega on antud tihend/cover hinna sees. icon_smile.gif

Parimat,







Nii, said vist kõik. icon_smile.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sirelisuru
HV vaatleja

liitunud: 04.08.2015




sõnum 09.08.2016 20:53:34 vasta tsitaadiga

Tere!

Umbes aasta tagasi tekkis Xperia Z ekraani kotis mõra, tellisin mingist suvalisest Eesti IT-kaupu müüvast firmast sobiva ekraani ja lasin tuttaval ära vahetada. Kuigi värvid olid palju heledamad, töötas telefon umbes kuu normaalselt, siis märkasin esimest korda, et pilt n.ö virvendab (vt. pilte siit: http://imgur.com/a/3DkyO ). Kas oleks mõttekas ekraan originaali vastu ära vahetada või on viga hoopis paigalduses ja saaks praeguse ekraani kuidagi korda?
Vabandan, kui küsimus siia ei sobi ja tänan juba ette.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2016 20:59:25 vasta tsitaadiga

sirelisuru kirjutas:
Tere!

Umbes aasta tagasi tekkis Xperia Z ekraani kotis mõra, tellisin mingist suvalisest Eesti IT-kaupu müüvast firmast sobiva ekraani ja lasin tuttaval ära vahetada. Kuigi värvid olid palju heledamad, töötas telefon umbes kuu normaalselt, siis märkasin esimest korda, et pilt n.ö virvendab (vt. pilte siit: http://imgur.com/a/3DkyO ). Kas oleks mõttekas ekraan originaali vastu ära vahetada või on viga hoopis paigalduses ja saaks praeguse ekraani kuidagi korda?
Vabandan, kui küsimus siia ei sobi ja tänan juba ette.

Tere,
Originaal ekraani hind 70€ kanti koos vahetusega, see on aga pea telefoni enda väärtus.
Antud ekraan vireleb, kuna tegemist "praak" hiinakaga. Olen neid näinud küll ja küll, ehk et ekraani vahetus aitaks.
Võib ka vahetada mitte originaali vastu, ekraani saab toimima, toonid tõsi jäävad heledamad tsipa, kuid toimib nagu peab edasi. Muidugi garanteerida ei saa, kas ja kuidas vahetatu peab vastu, kuid 45€ eest ekraan koos vahetusega saaks tehtud.

Edasi Teie otsustada, mis ja kuidas soovite teha.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mr Ilves
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2016




sõnum 09.08.2016 23:27:53 vasta tsitaadiga

LG G2 (LG-D802, 16GB) Must

Ekraan ja puutekas katki, hind, nii kiire tellimusega, kui ka aeglasega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2016 23:38:07 vasta tsitaadiga

Mr Ilves kirjutas:
LG G2 (LG-D802, 16GB) Must

Ekraan ja puutekas katki, hind, nii kiire tellimusega, kui ka aeglasega.

Hei,
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 65€
*A LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 75€
*A+ LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 75€

Parimat

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sashkenzo
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2016




sõnum 10.08.2016 14:15:41 vasta tsitaadiga

Tere.
S4 i9506. Lcd ja touch katki.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2016 17:35:13 vasta tsitaadiga

Sashkenzo kirjutas:
Tere.
S4 i9506. Lcd ja touch katki.

Tere,
Mis värvi?
Hind ca 75€ ja tarne umbes kuu. Raam hinna sees.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2016 15:56:46 vasta tsitaadiga

Sony xperia Z3 compact tablet must. Peal erkaan katki, muidu töötab. Mis hinnaks kujuneks? Kunagi juba uurisin Teilt originaali hinda, kuid nüüd uuriks, et kas B osa ekraani saaks sellele odavamalt?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2016 16:19:04 vasta tsitaadiga

Samsung Galaxy J5 kuldne J500FN LCD ekraan?
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2016 21:53:59 vasta tsitaadiga

MeaDz kirjutas:
Sony xperia Z3 compact tablet must. Peal erkaan katki, muidu töötab. Mis hinnaks kujuneks? Kunagi juba uurisin Teilt originaali hinda, kuid nüüd uuriks, et kas B osa ekraani saaks sellele odavamalt?

Hei, ei mingit A ega B varuosa kahjuks.
Ainult originaal ja nüüdseks hind 125€.

Jaksu,


sixkiller kirjutas:
Samsung Galaxy J5 kuldne J500FN LCD ekraan?

Hei,
63€ koos tööga ja tarne umbes kuu hiinast.
75€ OEM, umbes nädala jooksul valmib.

Parimat

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
svepik
HV vaatleja

liitunud: 15.03.2013




sõnum 13.08.2016 19:48:47 vasta tsitaadiga

mteachx, mteachx,
Klaas purunes lapse Samsung Galaxy S3 Neo valgel telefonil. Pilti kuvab ja puutetundlikkus osaliselt säilinud, aga klaas täiesti pragusid täis.
Asukoht Tartus. Paluksin hinda ja võimalikku töö tähtaega. Vastust võimalusel telefonile või mailile, sest siin foorumis ei käi igapäevaselt. Aitäh !
Sven 56766992
svepik@hotmail.com
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronn
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2005




sõnum 14.08.2016 13:28:33 vasta tsitaadiga

Nexus 5 valge vajaks ekraani vahetust.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2016 21:56:50 vasta tsitaadiga

svepik kirjutas:
mteachx, mteachx,
Klaas purunes lapse Samsung Galaxy S3 Neo valgel telefonil. Pilti kuvab ja puutetundlikkus osaliselt säilinud, aga klaas täiesti pragusid täis.
Asukoht Tartus. Paluksin hinda ja võimalikku töö tähtaega. Vastust võimalusel telefonile või mailile, sest siin foorumis ei käi igapäevaselt. Aitäh !
Sven 56766992
svepik@hotmail.com

Tere,
80€ ja tarne umbes kuu.
Emailile ka vastatud.
Parimat,





ronn kirjutas:
Nexus 5 valge vajaks ekraani vahetust.


Tere,
*LCD+digitizer+korpus+vahetus - tarne umbes kuu - 70€
*A LCD+digitizer+korpus+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 80€
*A LCD+digitizer+korpus+vahetus - KOHAPEAL - 90€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ronn
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2005




sõnum 15.08.2016 12:19:22 vasta tsitaadiga

Palju maksaks ainult ekraani vahetus?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2016 15:53:27 vasta tsitaadiga

ronn kirjutas:
Palju maksaks ainult ekraani vahetus?

30€

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lilleke125
HV vaatleja

liitunud: 16.08.2016




sõnum 16.08.2016 14:12:27 vasta tsitaadiga

Tere.

Samsung A3 (kuldne) ekraan läks kätki. Puutetundlikkus on kogu ekraani ulatuses säilinud ning ka pildil endal pole midagi viga.

Kui palju maksaks ja kui kaua läheks vahetuseks aega?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2016 17:17:38 vasta tsitaadiga

lilleke125 kirjutas:
Tere.

Samsung A3 (kuldne) ekraan läks kätki. Puutetundlikkus on kogu ekraani ulatuses säilinud ning ka pildil endal pole midagi viga.

Kui palju maksaks ja kui kaua läheks vahetuseks aega?

Tere, palun täpsustage mudelit
Galaxy A3 (SM-A300) või SAMSUNG GALAXY A3 (2016)

Kahjuks aga tuleb üsna kallis mõlemal juhul, ca 95€ +-5€ .

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SvHu
HV vaatleja
SvHu

liitunud: 02.11.2009




sõnum 17.08.2016 15:52:44 vasta tsitaadiga

Tere

Oneplus One 16GB klaas on katki ja puutetundlikkus ei tööta. Kui palju läheks maksma uued jupid koos vahetusega?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2016 15:58:16 vasta tsitaadiga

SvHu kirjutas:
Tere

Oneplus One 16GB klaas on katki ja puutetundlikkus ei tööta. Kui palju läheks maksma uued jupid koos vahetusega?

Tere,
80€, hind sisaldab uut ekraanimoodulit koos raamiga ning tööd.
Tarne ca kolm-neli nädalat.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Töövahendus »  10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 61, 62, 63  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.