Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia Z3 Compact märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 93, 94, 95 ... 110, 111, 112  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
macmillan
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2016 04:18:03 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
macmillan kirjutas:
Tellisin Aliexpress'i kaudu Hiinast uue, kulus umbes kuu aega ootamist ja ~230 € (192.23 € müüjale + 38.45 € tollile). Kaasas olnud lisad tundusid olevat vuhvlid, aga telefon ehtsamast ehtsam.


Viitsisid ikka jamada sellise asjaga ja veel kuu ootamist icon_biggrin.gif Ise tahtsin jah vahepeal kasutatud telefoni müüki panna 200 euriga, aga kuna kulumisjälgi pole ja asi nagu uus näeb välja, siis usun, et Eestis saab sellise raha ka selle eest.

Ps. Kes ütlesid, et punast ei taheta eriti, siis ma ei mõista miks, sest punane just väga uhke ja ilus icon_smile.gif (ok Oranz)

Kuna vahetan telefoni keskmiselt korra iga 4–5 aasta tagant, siis suhteliselt lühike ootamine. (: Värvi osas olen täiesti päri, mu eksemplar samuti punane.

_________________
..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 17.07.2016 04:21:04 vasta tsitaadiga

macmillan, thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2016 08:40:06 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Mis nupuga saab telefonil pilti teha ekraanil toimuvast? Näiteks kui mul on lõustaraamat lahti ja tahan momendil ekraanil olevast asjast pildi teha...

Hoia Power all, sealt Kuvatõmmis.

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi ja privas 3D Touch V3.2 15€ + varu nõelad 1€ tk
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2016 10:04:42 vasta tsitaadiga

Z2'l on ekraanipildi tegemiseks Power nupp+volume down nupu üheaegne vajutamine
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceVice
HV kasutaja
iceVice

liitunud: 13.07.2008




sõnum 23.07.2016 23:34:37 vasta tsitaadiga

kas sonyl endal mingit programmi ka mis kuvaks telefoni ekraani arvutis, ehk näiteks pool mobla ekraani ei tööta ja vaja mõned failid kätte saada, et arvuti ekraanil saaks ilusti asjad ära aetud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.07.2016 21:13:54 vasta tsitaadiga

iceVice kirjutas:
kas sonyl endal mingit programmi ka mis kuvaks telefoni ekraani arvutis, ehk näiteks pool mobla ekraani ei tööta ja vaja mõned failid kätte saada, et arvuti ekraanil saaks ilusti asjad ära aetud.


Kui USB kaabliga läpaka järgi panna ja õige ühendusrežiimi laseb valida siis saad ju arvutis näha nii sisemälu kui mälukaardi sisu ja ka kopeerida faile?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jksk
HV vaatleja

liitunud: 02.01.2008




sõnum 24.07.2016 21:57:40 vasta tsitaadiga

Kui ekraan on ämblik, aga pilti näitab, on mind aidanud OTG USB kaabel, sellele hiir järgi ja töötab!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008




sõnum 25.07.2016 01:05:39 vasta tsitaadiga

Viisin täna oma Z3C garantiiremonti. Kaamera lääts oli sellest polariseeritud kilest laiguline ja pildid oleks nagu läbi kilekoti tehtud.
Lisaks kõrvaklapi auk hakkas ka jaurama ja iga väiksema liigutuse peale katkestas mistahes kuulamise.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3nx
HV veteran

liitunud: 24.02.2004




sõnum 04.08.2016 16:38:24 vasta tsitaadiga

Sai ka jälle üks viidud. Ekraan lahti. Lähikonnas 5 z3c telefoni ja kokku 8 garantiikeissi. Nüüd kõik käind vähemalt korra, 3tk lausa 2x. Enam ei julgeks seda küll kellelegi soovitada, veel vähem järelturult osta (selle lausega tulistan küll omale jalga praegu, aga nii on icon_biggrin.gif)
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.08.2016 17:22:15 vasta tsitaadiga

Hakka või arvama, et mul on megaõnn osta tooteid mis väidetavalt istuvad rohkem aega garantiis, kui kasutuses (Z3C, PG279Q jne). Kui välja arvata USB pordi tihendi kulumine on minu oma juba üle aasta töötanud ilma probleemideta. Klaas on terve, on saanud higi, niiskust, vihma, pudenenud voodist radika vahele, kukkunud poes põrandale jne. Õhuke silikoonümbris on ümber parema haarde jaoks ja esiklaasil on panzerglass.
Olen siin mõelnud, et vaadates Sony viimase aja täiesti mõttetuid telefone, siis võiks veel ühe Z3C varuks võtta. Tundub, et lähiaastatel midagi paremat tulemas pole sellises kompaktses kestas ja Z3C muutub ka kogu aeg odavamaks. Kordagi pole ka tundunud, et jääks aeglaseks või mälu oleks vähe. Kaamera on ka minusuguse üksiku klõpsija jaoks enam kui hea.

Kui millesti puudust tunnen, siis kiiremast LTE kategooria toest.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 04.08.2016 17:28:15 vasta tsitaadiga

Mul tundub, et olen vist samuti õnnega koos...
Kui vahepealne aku suremise probleem kõrvale jätta, siis füüsiliselt ja tehniliselt on telefon täitsa korras.
Aku peab tavalise kasutuse juures 3+ päeva vastu, intensiivsemalt üle 1 päeva mitte (YouTube, Pokemon icon_biggrin.gif )

Mis asi on kiirem LTE? Mul muidugi pakett piiratud, aga teised telefonid saavutavad siis kiiremaid 4G kiiruseid?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010




sõnum 04.08.2016 17:34:40 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Olen siin mõelnud, et vaadates Sony viimase aja täiesti mõttetuid telefone, siis võiks veel ühe Z3C varuks võtta. Tundub, et lähiaastatel midagi paremat tulemas pole sellises kompaktses kestas ja Z3C muutub ka kogu aeg odavamaks. Kordagi pole ka tundunud, et jääks aeglaseks või mälu oleks vähe. Kaamera on ka minusuguse üksiku klõpsija jaoks enam kui hea.


Endal ka õnneks siiani pole ühtki probleemi tekkinud... ptui-ptui-ptui.

Aga miks mitte võtta juba Z5 Compact? Uuem (ehk tuleb kauem uuendusi?), laadimispesal ei ole katet (kui sa just Z3C-t hetkel kogu aeg magnetiga ei lae, kuid mille laadimisaeg on pikem), olemas sõrmejäljelugeja ning andmete järgi ka natuke võimsam ja parem kaameragi. Pole just kuigi palju kallim ka.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.08.2016 17:45:10 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Mul tundub, et olen vist samuti õnnega koos...
Kui vahepealne aku suremise probleem kõrvale jätta, siis füüsiliselt ja tehniliselt on telefon täitsa korras.
Aku peab tavalise kasutuse juures 3+ päeva vastu, intensiivsemalt üle 1 päeva mitte (YouTube, Pokemon icon_biggrin.gif )

Mis asi on kiirem LTE? Mul muidugi pakett piiratud, aga teised telefonid saavutavad siis kiiremaid 4G kiiruseid?

Kaua sul läks enne kui aku väsimuse märke hakkas ilmutama? Hetkel aastase kasutamise järel veel probleeme pole siinpool.
LTE kategooriad:
Spoiler Spoiler Spoiler

Z3C on Cat4
Z5C on Cat6
Hetke kiireimad on Cat9
Siim159 kirjutas:
Aga miks mitte võtta juba Z5 Compact? Uuem (ehk tuleb kauem uuendusi?), laadimispesal ei ole katet (kui sa just Z3C-t hetkel kogu aeg magnetiga ei lae, kuid mille laadimisaeg on pikem), olemas sõrmejäljelugeja ning andmete järgi ka natuke võimsam ja parem kaameragi. Pole just kuigi palju kallim ka.

Ei meeldi. Mõõtmed on suuremad, veidi raskem, sees on faildragon 810 (ilmselt üks kehvemaid qualcommi soc-e üldse), aku vastupidavus on kehvem jne. Ei imponeeri ütleme nii.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 04.08.2016 17:48:05 vasta tsitaadiga

Mul kusjuures aku väsimuse märke polnudki - ühel hommikul lihtsalt ei võtnud enam pilti ette ning kaabliga ühendades ei läinud laadimise tuli ka põlema.
Loogiline järeldus oli see, et aku jooksis tühjaks.

Tegin igasugu resette jne ning hoidsin kaablit taga. Mingil ajal lihtsalt laadijat taga hoides hakkas uuesti laadima (1% näitas) ja siis nüüdsest töötab jälle.
Võib-olla peab aku kehvemini vastu - mina erinevust ei märka.

See LTE kategooriate tabel thumbs_up.gif eks siis nüüd tean, et ka erinevused selle vahel.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wrx123
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.08.2016 19:17:37 vasta tsitaadiga

Mul tuli ka peale aasta ja 8 kuud kasutamist esipaneel ühest nurgast lahti. Garantiiga pole ka ilmselt lootustki seda korda saada kuna telefoni ümbritseva halli plastiku peal on kahes kohas üliväikesed mõrad näha. Lisaks tagumist kaamerat kattev klaas ka suht hägusaks kulunud. Peaks mingi aeg kätte võtma ja välismaalt originaal raami koos tagumise kaanega tellima (~40€ kui õigesti mäletan) ning ise ümber vahetama. Siinsete postituste ning ka google tulemuste põhjal võib arvata, et lihtsalt seda originaal liimiriba kasutades polegi lootust esipaneeli jäädavalt kinni püsima saada. Paaris kohas soovitati esipaneelile epoxy liimi täiendavalt juurde plätserdada.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008




sõnum 04.08.2016 21:07:50 vasta tsitaadiga

kriist kirjutas:
Viisin täna oma Z3C garantiiremonti. Kaamera lääts oli sellest polariseeritud kilest laiguline ja pildid oleks nagu läbi kilekoti tehtud.
Lisaks kõrvaklapi auk hakkas ka jaurama ja iga väiksema liigutuse peale katkestas mistahes kuulamise.

Sain teisipäeval telefoni garantiist tagasi. Tagaklaas oli välja vahetatud ja kõrvaklapi auguga ei oldud midagi ette võetud, kuigi see probleem asi ilusti kirja.
Mis muud üle jäi, kui et saatsin tagasi. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 05.08.2016 06:19:18 vasta tsitaadiga

r3nx kirjutas:
Sai ka jälle üks viidud. Ekraan lahti. Lähikonnas 5 z3c telefoni ja kokku 8 garantiikeissi. Nüüd kõik käind vähemalt korra, 3tk lausa 2x. Enam ei julgeks seda küll kellelegi soovitada, veel vähem järelturult osta (selle lausega tulistan küll omale jalga praegu, aga nii on icon_biggrin.gif)

Kuna remodni valmimist lubati?? Pidavat varosa tootmisraskusi olema. 2 nädalat juba klaasi ootel icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3nx
HV veteran

liitunud: 24.02.2004




sõnum 05.08.2016 09:03:51 vasta tsitaadiga

Ei öeldud midagi, küsimuse peale, "Läheb ikka nädal?" vastati, et "Jah, kuskil nii jah". Sul telefon seal ja varuosa puudu? Krt tundub, et peaks lihtsalt uue telefoni ostma.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2016 14:09:07 vasta tsitaadiga

Mul ka õnneks C3C pea aasta ilma hädadeta vastu pidanud.

Ainuke jama mis on - peale android 6 pealepanekut peab aku kehvemini vastu sama kasutamisharjumuste juures.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2016 15:20:53 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
PCman kirjutas:
Mul ka õnneks C3C pea aasta ilma hädadeta vastu pidanud.
Ainuke jama mis on - peale android 6 pealepanekut peab aku kehvemini vastu sama kasutamisharjumuste juures.
Mina pole siiani seda uuendust ära teinud ja ei tundnud sellest puudust ka.
olen ka 1,5a kasutanud ilma ekraani lahtitulemise ja mõrade probleemideta, küll aga microSD ei püsi pesas enam (korpuse nurgas täke ja garantii vist saadab pikalt)
ning pigem 3+ päeva saan akuga hakkama 5.1.1 ja ei julge 6 panna, aku pärast.

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 05.08.2016 16:10:25 vasta tsitaadiga

mu oma 8 kuud vana - kolmandal nädalal käis garantiis (tagakaas hakkas ühest nurgast irvitama), aga peale seda kõik kena. MM ka peal ning ma pole küll tajunud aku pidamises mingit erinevust. ei tea, vbl STAMINA-mehed mingit vahet tunnevad. pole seda kunagi kasutanud, ega hakka ka...
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokemongo
HV vaatleja

liitunud: 02.08.2016




sõnum 06.08.2016 09:38:48 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
mu oma 8 kuud vana - kolmandal nädalal käis garantiis (tagakaas hakkas ühest nurgast irvitama), aga peale seda kõik kena. MM ka peal ning ma pole küll tajunud aku pidamises mingit erinevust. ei tea, vbl STAMINA-mehed mingit vahet tunnevad. pole seda kunagi kasutanud, ega hakka ka...


5.1.1 Stamina kasutamises erilist vahet ei tunne, kuid aku kestab räigelt paremini. Marshmallow on täiega tüng selle koha pealt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 06.08.2016 10:13:09 vasta tsitaadiga

pokemongo kirjutas:
arm2004 kirjutas:
mu oma 8 kuud vana - kolmandal nädalal käis garantiis (tagakaas hakkas ühest nurgast irvitama), aga peale seda kõik kena. MM ka peal ning ma pole küll tajunud aku pidamises mingit erinevust. ei tea, vbl STAMINA-mehed mingit vahet tunnevad. pole seda kunagi kasutanud, ega hakka ka...


5.1.1 Stamina kasutamises erilist vahet ei tunne, kuid aku kestab räigelt paremini. Marshmallow on täiega tüng selle koha pealt.


omaette tase on Z3C MM aku pidamise kirumiseks eraldi kasutaja teha icon_lol.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.08.2016 19:55:55 vasta tsitaadiga

Varsti peaks saama tagasi stamina:
http://www.gizmobolt.com/2016/08/04/xperia-z3-23-5-1-291-firmware-update-rolling-stamina-mode-back/

.291 on ka Z3C saadaval, kuid mitte veel "Customized BAL". "Customized RU" on näiteks juba saadaval.

Changelog Z2 osas, kuid peaks suht sama teema olema:

23.5.A.1.291 firmware Changelog:
-New Xperia Home Launcher (supports landscape mode)
-Soft Charging Support
-Stable firmware
-More Responsive UI

Saadavuse info siin:
https://xpericheck.com/device/D5803
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wazaabi
HV kasutaja
wazaabi

liitunud: 23.10.2006




sõnum 09.08.2016 12:38:33 vasta tsitaadiga

Keegi AliExpressist kaitseklaase teab soovitada Z3C'e. Tellisin mingid odavad, aga ei olnud just päris sobiva suurusega.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia Z3 Compact mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 93, 94, 95 ... 110, 111, 112  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.