|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
06.07.2016 17:31:06
|
|
|
ma sõltuvalt faili mahust kasutan kas Google Drive või siis kaablit. kui juhtub, et BT adapter on arvutis sees ja üks tilluke fail vaja telefoni saata, siis ka BT.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
06.07.2016 19:57:08
|
|
|
| Ehk sain nüüd millestki valesti aru, aga mina olen aastaid võrgukaabliga ruuteri küljes olevast arvutist üle WiFi faile telefoni sikutanud. Päris mitu viimast telefoni pole mul kordagi USB-kaabliga arvuti küljes käinud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
06.07.2016 20:28:16
|
|
|
Päris ammu ei ole küll olnud vajadust niipidi midagi liigutada. Telefoniga tehtud pildid ja väga harvad videod süngivad pilve ja sealt vajadusel automaagiliselt arvutisse alla. Aga iseenesest ei ole probleemi ka niipidi liigutada, eeldusel et arvutis õige folder vastavate õigustega jagatud.
Vanasti kasutasin ka ES File Explorerit, aga peale seda, kuis see Hiinlastele müüdi ja kohutavaks muutus, kasutan Solid Explorerit.
Tegelikult läheb ka seda varianti vaja harva, enamasti siis kui tahan telefonis kasutada mõnda audioraamatut või sellist muussikat mida Spotifys ei ole.
E: tõstisn just paar pilti Solid Expolreriga telefonist arvutisse - pole probleemi
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
06.07.2016 20:31:48
|
|
|
Huh, sa vist ei saanud aru. Ma üldjuhul ei viitsi telefonis üldse faile vaadata, seda teen arvutis, kus on suur ekraan, kataloogide haldamine lihtne, failide kopeerimine hiire ja klaviatuuriga.
Ei mäleta millal viimati telefonis failihaldurit kasutasin...
Selle tõttu olekski väga mugav lahendus, et tulen koju, telefon ühendub wifisse ja arvutist pääse telefonisse ligi. Eks vaatan, mis võimalused eksisteerivad.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
06.07.2016 20:35:25
|
|
|
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
06.07.2016 21:06:59
|
|
|
A kus see wifi paaritamise koht nüüd on? Kui varem oli usb connectivity all siis 6.0 tulekuga kadus ta sealt ära
Muidu see ei sõltund ei lauakast ega läpakast ega isegi wifi võrgust, kui paaritataud masin oli sama wifi levis siis sai ka kontentile ligi.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wello
HV vaatleja
liitunud: 26.12.2007
|
07.07.2016 00:33:04
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| wello kirjutas: |
| faile saad üle wifi liigutada ilma ühegi progeta seo ainult arvuti ja telefon ära |
Toimib ainult sülearvuti puhul. Lauaarvutil tavaliselt oma Wi-Fi adapterit pole. Seega kasutan kaablit. |
ära aja ullu, kõik lani masinad võtab taha, peaasi et sama võrk mis wifi
https://www.upload.ee/image/5947690/2.jpg
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wello
HV vaatleja
liitunud: 26.12.2007
|
07.07.2016 13:51:37
|
|
|
telefonis : seaded- xperia ühenduvus - (kõige viimane) usb ühenduvus
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
07.07.2016 14:49:50
|
|
|
| 6.x on USB režiim Developer optionsi all.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wello
HV vaatleja
liitunud: 26.12.2007
|
08.07.2016 01:24:40
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| Ahnii, sul Android 5.xx, mitte 6.xx |
jätsin tegemata 6 ainult stamina pärast
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
15.07.2016 20:42:20
|
|
|
| See topelt/paralleelne programm oli üldse halb mõte... Kuna pätsid hakkasid beta programmis kiiremini ja sagedamalt tulema, siis ei viitsinud ka conceptis istuda (mis omakorda tegi uue community ja kaotas sellega kasutajaid) ning läksin tavalisele üle. Ainuke ving on, et tap to wake on liiga tundlik ja ei saa kõigi riietega ekraan keha poole kanda.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
17.07.2016 03:14:24
|
|
|
| Mis nupuga saab telefonil pilti teha ekraanil toimuvast? Näiteks kui mul on lõustaraamat lahti ja tahan momendil ekraanil olevast asjast pildi teha...
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
macmillan
HV vaatleja
liitunud: 24.04.2011
|
17.07.2016 03:40:48
|
|
|
| mteachx kirjutas: |
| Pigem 200€ kanti, kuna tegemist punasega, ehk juba valitud huvilisi vähem. Tundub reaalsem. 250€ oleks väga hästi saadud juba. |
Tellisin Aliexpress'i kaudu Hiinast uue, kulus umbes kuu aega ootamist ja ~230 € (192.23 € müüjale + 38.45 € tollile). Kaasas olnud lisad tundusid olevat vuhvlid, aga telefon ehtsamast ehtsam.
_________________ .. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
17.07.2016 03:48:22
|
|
|
| macmillan kirjutas: |
| mteachx kirjutas: |
| Pigem 200€ kanti, kuna tegemist punasega, ehk juba valitud huvilisi vähem. Tundub reaalsem. 250€ oleks väga hästi saadud juba. |
Tellisin Aliexpress'i kaudu Hiinast uue, kulus umbes kuu aega ootamist ja ~230 € (192.23 € müüjale + 38.45 € tollile). Kaasas olnud lisad tundusid olevat vuhvlid, aga telefon ehtsamast ehtsam. |
Viitsisid ikka jamada sellise asjaga ja veel kuu ootamist Ise tahtsin jah vahepeal kasutatud telefoni müüki panna 200 euriga, aga kuna kulumisjälgi pole ja asi nagu uus näeb välja, siis usun, et Eestis saab sellise raha ka selle eest.
Ps. Kes ütlesid, et punast ei taheta eriti, siis ma ei mõista miks, sest punane just väga uhke ja ilus (ok Oranz)
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
macmillan
HV vaatleja
liitunud: 24.04.2011
|
17.07.2016 04:18:03
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
| macmillan kirjutas: |
| Tellisin Aliexpress'i kaudu Hiinast uue, kulus umbes kuu aega ootamist ja ~230 € (192.23 € müüjale + 38.45 € tollile). Kaasas olnud lisad tundusid olevat vuhvlid, aga telefon ehtsamast ehtsam. |
Viitsisid ikka jamada sellise asjaga ja veel kuu ootamist Ise tahtsin jah vahepeal kasutatud telefoni müüki panna 200 euriga, aga kuna kulumisjälgi pole ja asi nagu uus näeb välja, siis usun, et Eestis saab sellise raha ka selle eest.
Ps. Kes ütlesid, et punast ei taheta eriti, siis ma ei mõista miks, sest punane just väga uhke ja ilus (ok Oranz) |
Kuna vahetan telefoni keskmiselt korra iga 4–5 aasta tagant, siis suhteliselt lühike ootamine. (: Värvi osas olen täiesti päri, mu eksemplar samuti punane.
_________________ .. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
17.07.2016 04:21:04
|
|
|
macmillan,
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
17.07.2016 08:40:06
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
| Mis nupuga saab telefonil pilti teha ekraanil toimuvast? Näiteks kui mul on lõustaraamat lahti ja tahan momendil ekraanil olevast asjast pildi teha... |
Hoia Power all, sealt Kuvatõmmis.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markedmen
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2009
|
17.07.2016 10:04:42
|
|
|
| Z2'l on ekraanipildi tegemiseks Power nupp+volume down nupu üheaegne vajutamine
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iceVice
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2008
|
23.07.2016 23:34:37
|
|
|
| kas sonyl endal mingit programmi ka mis kuvaks telefoni ekraani arvutis, ehk näiteks pool mobla ekraani ei tööta ja vaja mõned failid kätte saada, et arvuti ekraanil saaks ilusti asjad ära aetud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
24.07.2016 21:13:54
|
|
|
| iceVice kirjutas: |
| kas sonyl endal mingit programmi ka mis kuvaks telefoni ekraani arvutis, ehk näiteks pool mobla ekraani ei tööta ja vaja mõned failid kätte saada, et arvuti ekraanil saaks ilusti asjad ära aetud. |
Kui USB kaabliga läpaka järgi panna ja õige ühendusrežiimi laseb valida siis saad ju arvutis näha nii sisemälu kui mälukaardi sisu ja ka kopeerida faile?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jksk
HV vaatleja
liitunud: 02.01.2008
|
24.07.2016 21:57:40
|
|
|
| Kui ekraan on ämblik, aga pilti näitab, on mind aidanud OTG USB kaabel, sellele hiir järgi ja töötab!
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
25.07.2016 01:05:39
|
|
|
Viisin täna oma Z3C garantiiremonti. Kaamera lääts oli sellest polariseeritud kilest laiguline ja pildid oleks nagu läbi kilekoti tehtud.
Lisaks kõrvaklapi auk hakkas ka jaurama ja iga väiksema liigutuse peale katkestas mistahes kuulamise.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
r3nx
HV veteran
liitunud: 24.02.2004
|
04.08.2016 16:38:24
|
|
|
Sai ka jälle üks viidud. Ekraan lahti. Lähikonnas 5 z3c telefoni ja kokku 8 garantiikeissi. Nüüd kõik käind vähemalt korra, 3tk lausa 2x. Enam ei julgeks seda küll kellelegi soovitada, veel vähem järelturult osta (selle lausega tulistan küll omale jalga praegu, aga nii on )
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
04.08.2016 17:22:15
|
|
|
Hakka või arvama, et mul on megaõnn osta tooteid mis väidetavalt istuvad rohkem aega garantiis, kui kasutuses (Z3C, PG279Q jne). Kui välja arvata USB pordi tihendi kulumine on minu oma juba üle aasta töötanud ilma probleemideta. Klaas on terve, on saanud higi, niiskust, vihma, pudenenud voodist radika vahele, kukkunud poes põrandale jne. Õhuke silikoonümbris on ümber parema haarde jaoks ja esiklaasil on panzerglass.
Olen siin mõelnud, et vaadates Sony viimase aja täiesti mõttetuid telefone, siis võiks veel ühe Z3C varuks võtta. Tundub, et lähiaastatel midagi paremat tulemas pole sellises kompaktses kestas ja Z3C muutub ka kogu aeg odavamaks. Kordagi pole ka tundunud, et jääks aeglaseks või mälu oleks vähe. Kaamera on ka minusuguse üksiku klõpsija jaoks enam kui hea.
Kui millesti puudust tunnen, siis kiiremast LTE kategooria toest.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
04.08.2016 17:34:40
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Olen siin mõelnud, et vaadates Sony viimase aja täiesti mõttetuid telefone, siis võiks veel ühe Z3C varuks võtta. Tundub, et lähiaastatel midagi paremat tulemas pole sellises kompaktses kestas ja Z3C muutub ka kogu aeg odavamaks. Kordagi pole ka tundunud, et jääks aeglaseks või mälu oleks vähe. Kaamera on ka minusuguse üksiku klõpsija jaoks enam kui hea. |
Endal ka õnneks siiani pole ühtki probleemi tekkinud... ptui-ptui-ptui.
Aga miks mitte võtta juba Z5 Compact? Uuem (ehk tuleb kauem uuendusi?), laadimispesal ei ole katet (kui sa just Z3C-t hetkel kogu aeg magnetiga ei lae, kuid mille laadimisaeg on pikem), olemas sõrmejäljelugeja ning andmete järgi ka natuke võimsam ja parem kaameragi. Pole just kuigi palju kallim ka.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
04.08.2016 17:45:10
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Mul tundub, et olen vist samuti õnnega koos...
Kui vahepealne aku suremise probleem kõrvale jätta, siis füüsiliselt ja tehniliselt on telefon täitsa korras.
Aku peab tavalise kasutuse juures 3+ päeva vastu, intensiivsemalt üle 1 päeva mitte (YouTube, Pokemon )
Mis asi on kiirem LTE? Mul muidugi pakett piiratud, aga teised telefonid saavutavad siis kiiremaid 4G kiiruseid? |
Kaua sul läks enne kui aku väsimuse märke hakkas ilmutama? Hetkel aastase kasutamise järel veel probleeme pole siinpool.
LTE kategooriad:
Spoiler 
Z3C on Cat4
Z5C on Cat6
Hetke kiireimad on Cat9
| Siim159 kirjutas: |
| Aga miks mitte võtta juba Z5 Compact? Uuem (ehk tuleb kauem uuendusi?), laadimispesal ei ole katet (kui sa just Z3C-t hetkel kogu aeg magnetiga ei lae, kuid mille laadimisaeg on pikem), olemas sõrmejäljelugeja ning andmete järgi ka natuke võimsam ja parem kaameragi. Pole just kuigi palju kallim ka. |
Ei meeldi. Mõõtmed on suuremad, veidi raskem, sees on faildragon 810 (ilmselt üks kehvemaid qualcommi soc-e üldse), aku vastupidavus on kehvem jne. Ei imponeeri ütleme nii.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wrx123
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2006
|
04.08.2016 19:17:37
|
|
|
| Mul tuli ka peale aasta ja 8 kuud kasutamist esipaneel ühest nurgast lahti. Garantiiga pole ka ilmselt lootustki seda korda saada kuna telefoni ümbritseva halli plastiku peal on kahes kohas üliväikesed mõrad näha. Lisaks tagumist kaamerat kattev klaas ka suht hägusaks kulunud. Peaks mingi aeg kätte võtma ja välismaalt originaal raami koos tagumise kaanega tellima (~40€ kui õigesti mäletan) ning ise ümber vahetama. Siinsete postituste ning ka google tulemuste põhjal võib arvata, et lihtsalt seda originaal liimiriba kasutades polegi lootust esipaneeli jäädavalt kinni püsima saada. Paaris kohas soovitati esipaneelile epoxy liimi täiendavalt juurde plätserdada.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
04.08.2016 21:07:50
|
|
|
| kriist kirjutas: |
Viisin täna oma Z3C garantiiremonti. Kaamera lääts oli sellest polariseeritud kilest laiguline ja pildid oleks nagu läbi kilekoti tehtud.
Lisaks kõrvaklapi auk hakkas ka jaurama ja iga väiksema liigutuse peale katkestas mistahes kuulamise. |
Sain teisipäeval telefoni garantiist tagasi. Tagaklaas oli välja vahetatud ja kõrvaklapi auguga ei oldud midagi ette võetud, kuigi see probleem asi ilusti kirja.
Mis muud üle jäi, kui et saatsin tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
05.08.2016 06:19:18
|
|
|
| r3nx kirjutas: |
Sai ka jälle üks viidud. Ekraan lahti. Lähikonnas 5 z3c telefoni ja kokku 8 garantiikeissi. Nüüd kõik käind vähemalt korra, 3tk lausa 2x. Enam ei julgeks seda küll kellelegi soovitada, veel vähem järelturult osta (selle lausega tulistan küll omale jalga praegu, aga nii on ) |
Kuna remodni valmimist lubati?? Pidavat varosa tootmisraskusi olema. 2 nädalat juba klaasi ootel
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
r3nx
HV veteran
liitunud: 24.02.2004
|
05.08.2016 09:03:51
|
|
|
| Ei öeldud midagi, küsimuse peale, "Läheb ikka nädal?" vastati, et "Jah, kuskil nii jah". Sul telefon seal ja varuosa puudu? Krt tundub, et peaks lihtsalt uue telefoni ostma.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
05.08.2016 14:09:07
|
|
|
Mul ka õnneks C3C pea aasta ilma hädadeta vastu pidanud.
Ainuke jama mis on - peale android 6 pealepanekut peab aku kehvemini vastu sama kasutamisharjumuste juures.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
05.08.2016 15:20:53
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
| PCman kirjutas: |
Mul ka õnneks C3C pea aasta ilma hädadeta vastu pidanud.
Ainuke jama mis on - peale android 6 pealepanekut peab aku kehvemini vastu sama kasutamisharjumuste juures. |
Mina pole siiani seda uuendust ära teinud ja ei tundnud sellest puudust ka. |
olen ka 1,5a kasutanud ilma ekraani lahtitulemise ja mõrade probleemideta, küll aga microSD ei püsi pesas enam (korpuse nurgas täke ja garantii vist saadab pikalt)
ning pigem 3+ päeva saan akuga hakkama 5.1.1 ja ei julge 6 panna, aku pärast.
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
05.08.2016 16:10:25
|
|
|
mu oma 8 kuud vana - kolmandal nädalal käis garantiis (tagakaas hakkas ühest nurgast irvitama), aga peale seda kõik kena. MM ka peal ning ma pole küll tajunud aku pidamises mingit erinevust. ei tea, vbl STAMINA-mehed mingit vahet tunnevad. pole seda kunagi kasutanud, ega hakka ka...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pokemongo
HV vaatleja
liitunud: 02.08.2016
|
06.08.2016 09:38:48
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| mu oma 8 kuud vana - kolmandal nädalal käis garantiis (tagakaas hakkas ühest nurgast irvitama), aga peale seda kõik kena. MM ka peal ning ma pole küll tajunud aku pidamises mingit erinevust. ei tea, vbl STAMINA-mehed mingit vahet tunnevad. pole seda kunagi kasutanud, ega hakka ka... |
5.1.1 Stamina kasutamises erilist vahet ei tunne, kuid aku kestab räigelt paremini. Marshmallow on täiega tüng selle koha pealt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
06.08.2016 10:13:09
|
|
|
| pokemongo kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
| mu oma 8 kuud vana - kolmandal nädalal käis garantiis (tagakaas hakkas ühest nurgast irvitama), aga peale seda kõik kena. MM ka peal ning ma pole küll tajunud aku pidamises mingit erinevust. ei tea, vbl STAMINA-mehed mingit vahet tunnevad. pole seda kunagi kasutanud, ega hakka ka... |
5.1.1 Stamina kasutamises erilist vahet ei tunne, kuid aku kestab räigelt paremini. Marshmallow on täiega tüng selle koha pealt. |
omaette tase on Z3C MM aku pidamise kirumiseks eraldi kasutaja teha
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wazaabi
HV kasutaja

liitunud: 23.10.2006
|
09.08.2016 12:38:33
|
|
|
| Keegi AliExpressist kaitseklaase teab soovitada Z3C'e. Tellisin mingid odavad, aga ei olnud just päris sobiva suurusega.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|