Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 51, 52, 53  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 30.07.2016 18:34:01 vasta tsitaadiga

2013-2014 aastavahetus sai jamatud sellega.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 30.07.2016 20:11:31 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
Kunagi uued AMD draiverid põletasid mul ühe kaarti maha ka, tiksus teine 100C, seda märkasin alles hiljem ja peagi olid triibud ees, see omakorda tähendas 4 nädalat rma'd, mis omakorda tähendas seda , et pc´d ei saanud otstarbekalt kasutada....

Ära palun kujuta endale ette et ainult amd-l esineb probleeme, kõikidel firmadel esineb probleeme, ka nvidial: http://www.hardwarecanucks.com/news/video/nvidia-19675-driver-recall-overheating-problems-gpus/

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 30.07.2016 20:21:27 vasta tsitaadiga

Ei kujuta ju midagi ette, see oli lihtsalt väga ebameeldiv nn "juhus".
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2016 08:32:18 vasta tsitaadiga

friik1 kirjutas:
Enne jõuab vist päike solgiämbrist tõusta kui RX480 4GB või mõni RX470 eestisse... icon_confused.gif

Nii hull see asi ka nüüd ei ole. Võin teha masendavalt ülla teo SAPPHIRE Radeon RX 480 Nitro+ 4G €225 näol aga aftermarket mudelid tulevad augusti teises pooles müüki (mul on hinnakirjas olemas koos müügile jõudmise kuupäevadega). Annangi siin vaikselt pre-ordereid sisse, et ei peaks hiljem kuu aega vaevlema ootesabas, kui kaup turule jõuab. Näiteks kuulus lutsiferi märgiga PowerColor Radeon RX 480 RED DEVIL €289 on paari nädalapärast 4 tk tellitud

kas ainult minule tundub AMD reference 480 mudel aftermarket mudeliga võrreldes jõudluselt kuidagi jube kusine?
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2016 08:58:02 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
kas ainult minule tundub AMD reference 480 mudel aftermarket mudeliga võrreldes jõudluselt kuidagi jube kusine?
vastupidi tundub. aftermarket mudelitel on rida häid külgi aga isegi korraliku oc puhul, nagu selle devili 1330mhz boost, paraneb jõudlus kuidagi vähe.
edit: 1330mhz on 5% oc. icon_sad.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 01.08.2016 09:28:18, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2016 09:08:51 vasta tsitaadiga

liiv, 4GB reference käraks kah. Ma endale ei taha, teismelisest sugulane tahab ja eelarve nagu lastel ikka.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2016 09:30:17 vasta tsitaadiga

review: sapphire radeon rx 480 nitro 4gb and 8gb oc (hexus)
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2016 10:02:20 vasta tsitaadiga

friik1 kirjutas:
liiv, 4GB reference käraks kah. Ma endale ei taha, teismelisest sugulane tahab ja eelarve nagu lastel ikka.


Sellest odavamaks ei saa enam minna, et soovitaks ära vôtta. Mina saatsin oma rahad liivile teele thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2016 10:22:42 vasta tsitaadiga

225 selle Nitro eest on juba päris okei hind. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2016 11:27:46 vasta tsitaadiga

No ei ole nii mustvalge lugu. Kangem kaart tähendaks ka toiteploki vahetust, mis veelgi venitab eelarvet. Praegu on sees üks mõistlik 350W toide, millel ainult 6pin PCIe. Tundub, et mõttekam on hetkel RX470 ära oodata.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2016 11:55:04 vasta tsitaadiga

friik1, ostad moleksilt ülemineku 8 pinile, kunagi ostsin arvutitargast, ei maksnud väga midagi, endalgi vist 1 vedeleb kuskil. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2016 12:06:09 vasta tsitaadiga

350 peaks ära toitma küll. Endal 450w korralik gold toide vändanud ära nii i7+furyx kui ka i7+980ti.
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.08.2016 14:32:57 vasta tsitaadiga

Kunagi alles mõõtsin endal 227W - 232W Aida64 testiga(kõik linnukesed märgitud, ehk täis test).

i5-4590@stock
2x4GB ram

2x WD blue 1TB HDD
2x SSD

Sapphire RX 480 8GB (stock, compatibility mode ja power efficiency maas)
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2016 14:45:53 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et probleemi all ei pidanudki ta silmas toite võimsust, vaid seda et toitel on 1x6pin ainult, mida saaks ka lahendada ülemineku kaudu. Ei peaks uue kaardi jaoks tegelikult üldse uut toidet ostma hakkama.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 01.08.2016 15:40:12 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
friik1, ostad moleksilt ülemineku 8 pinile, kunagi ostsin arvutitargast, ei maksnud väga midagi, endalgi vist 1 vedeleb kuskil. thumbs_up.gif


Sellised jublakad siis:
6-pin
http://yeint.ee/it-multimeedia/arvutitarvikud/kaablid/arvuti-sisemised-toitekaablid-1/toitekaabel-2-x-525-pistik-pci-express-6-pin
8-pin
http://yeint.ee/it-multimeedia/arvutitarvikud/kaablid/arvuti-sisemised-toitekaablid-1/toitekaabel-2-x-525-pistik-pci-express-8-pin
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.08.2016 16:22:17 vasta tsitaadiga

http://yeint.ee/it-multimeedia/arvutitarvikud/kaablid/arvuti-sisemised-toitekaablid-1/toitekaabel-pci-express-6-pin-pci-express-8-pin-21cm
ju kõige lihtsam icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2016 17:11:08 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
http://yeint.ee/it-multimeedia/arvutitarvikud/kaablid/arvuti-sisemised-toitekaablid-1/toitekaabel-pci-express-6-pin-pci-express-8-pin-21cm
ju kõige lihtsam icon_rolleyes.gif

Ma ei saa selle juhtme mõttest aru.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2016 17:12:39 vasta tsitaadiga

See eeldab 6pin pcie juhtme olemasolu toitel. Teeb 6pin->8pin. Enamasti on muidugi häda, et pole üldse mingeid pci-e power kaableid, seal aitab molex to 6/8pin.
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2016 17:21:43 vasta tsitaadiga

Mõtlen seda et kas videokaart saab üldse aru, et pisteti 8pin asemel sisse 6pin?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.08.2016 17:27:05 vasta tsitaadiga

8pin-il on lihtsalt lisamaandus juures, muud vahet ei ole.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2016 17:29:38 vasta tsitaadiga

Kui sul on PSU millel pole ühtegi Pci-e 6p või 8p toidet siis oleks viimane aeg korralik PSU osta icon_wink.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.08.2016 17:33:36 vasta tsitaadiga

friik1 kirjutas:
Praegu on sees üks mõistlik 350W toide, millel ainult 6pin PCIe
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2016 18:31:51 vasta tsitaadiga

Kui jutt nii julgustav, võib vast proovi teha...
liiv, kätte saaks selle kah augusti teises pooles või millalgi varem?
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 02.08.2016 00:29:09 vasta tsitaadiga

alartt kirjutas:
Pankrott varsti käes. http://www.overclock.net/t/1607502/is-amd-graphic-card-tech-very-outdated-comparing-to-competitor/10#post_25399013
Misasi see nüüd oli? icon_biggrin.gif 12 postitusega teema 380x kaardist ajab AMD pankrotti?
Viimane postitus tabab naelapea pihta.
tsitaat:
Should probably lock this thread before silly arguments happen rolleyes.gif

Äkki tabab pankrott ka nVidiat? icon_razz1.gif Nad ju lubasid eelmisel nädalal, et maksavad kõigile 970 omanikele 30 dollarit pihu peale selle eest, et valetasid kaardile mälu juurde... kusjuures süüdi nad ennast ei tunnistanudki. icon_biggrin.gif Imelik, et nvidioodid seda nVidia ämbrit millekski ei pea, vaid jauravad hämmastava järjepidevusega AMD teemades edasi, ohkides halbadest draiveritest, vuhisevast vendist ja kurat teab millest veel.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 07:49:10 vasta tsitaadiga

Vondur, Ega AMD kasutajad ei saagi sõna võtta, 290x oli nii kuum , et põletas kõigi elamised maha, ja 480 tappis kõigi emaplaadid.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 02.08.2016 09:00:22 vasta tsitaadiga

Braien, Ja sa arvad, et see oleks super kui AMD kaoks turult?
Võiksid piiluda prosede maailma 7 aastat müüakse juba inteli poolt sama asja. Kõik ostavad ja kiidavad. Tahad, et videokaartidel sama juhtuks?

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 09:34:11 vasta tsitaadiga

Ei olnud midagi ta kuum, ei saa aru kuidas inimesed seda väita saavad, ise omanud mitmeid 290x/290 kaarte. Korralik korpus ja pastavahetused tehtud, siis tempid ikka päris madalad. Nvidia peale küll mingit põhjust kolida ei näe.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.08.2016 09:50:21 vasta tsitaadiga

Huvitav kas on valus ka nii loll olla kui sealne teemaalgataja
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Condamed
Kreisi kasutaja
Condamed

liitunud: 04.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 10:09:59 vasta tsitaadiga

Minu arust 90% bait või siis lihtsalt troll, teie meelitamiseks.
Ma ei saa aru, kuidas saab nii butthurt olla üle iga asja, koguaeg mingi nääklemine käib ja mõistliku arutelu vaja välja filtreerida.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 10:29:40 vasta tsitaadiga

Minu post oli naljaga. icon_rolleyes.gif
480 arvutis, probleeme pole esinenud nagu.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?


viimati muutis Braien 02.08.2016 10:33:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Condamed
Kreisi kasutaja
Condamed

liitunud: 04.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 10:32:10 vasta tsitaadiga

Braien kirjutas:
Minu post oli naljaga.


Ilmselgelt, ma hetkel pidasin silmas neid diehard AMD fänne, kes iga väikse tögamise peale tagajalgadele tõusevad.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amputech.
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 10:37:02 vasta tsitaadiga

Kuidas saab üldse mingi suurkorporatsiooni "fänn" olla? Sama hästi võiksin ma öelda, et olen Coca Cola die hard fänn. Ma identifitseerin end karastusjoogi kaudu.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 10:39:52 vasta tsitaadiga

AMD elas ilusti oma raske perioodi üle. Nüüd on Zen sisuliselt käes juba ja peaks olema smooth sailing. (vaadake AMD aktsia viimase aasta graafikut)
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 02.08.2016 12:00:44 vasta tsitaadiga

Braien kirjutas:
Vondur, Ega AMD kasutajad ei saagi sõna võtta, 290x oli nii kuum , et põletas kõigi elamised maha, ja 480 tappis kõigi emaplaadid.
Jah, ja ma lugesin veel kindlatest allikatest, et kliima soojenemine on samuti 290x süü... Aga üks lootus veel on, pokemonid võvad meid kõiki päästa AMD poolt põhjustatud kataklüsmide käest. icon_biggrin.gif Maa elanikud, ärge püüdke pokemone! Pokemonid ei kooserda tänavatel selle pärast, et teie neid püüda saaksite, nad võitlevad hoopis AMD kuumade kaartidega!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.08.2016 19:31:16 vasta tsitaadiga

Keegi RX 480 crossfire on proovinud ja juhuslikult ära mõõtnud, mis selline asi voolu ka võtab icon_question.gif Uut toidet vaatan, aga igaks juhuks arvestaks ka teise RX 480 sinna juurde juba parem ette ära icon_lol.gif .
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 19:34:02 vasta tsitaadiga

Diesel157 kirjutas:
Keegi RX 480 crossfire on proovinud ja juhuslikult ära mõõtnud, mis selline asi voolu ka võtab icon_question.gif Uut toidet vaatan, aga igaks juhuks arvestaks ka teise RX 480 sinna juurde juba parem ette ära icon_lol.gif .

Oleneb palju overclockida tahad.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 20:11:39 vasta tsitaadiga

Diesel157 kirjutas:
Keegi RX 480 crossfire on proovinud ja juhuslikult ära mõõtnud, mis selline asi voolu ka võtab icon_question.gif Uut toidet vaatan, aga igaks juhuks arvestaks ka teise RX 480 sinna juurde juba parem ette ära icon_lol.gif .


Kaks Sapphire RX480@default seades X99 plaadil ühe SSD ja 3x8GiB DDR4 2133 mäluga võttis 430W seinast Seasonicu SS-650KM3 toiteplokiga.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Condamed
Kreisi kasutaja
Condamed

liitunud: 04.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 20:19:07 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Diesel157 kirjutas:
Keegi RX 480 crossfire on proovinud ja juhuslikult ära mõõtnud, mis selline asi voolu ka võtab icon_question.gif Uut toidet vaatan, aga igaks juhuks arvestaks ka teise RX 480 sinna juurde juba parem ette ära icon_lol.gif .


Kaks Sapphire RX480@default seades X99 plaadil ühe SSD ja 3x8GiB DDR4 2133 mäluga võttis 430W seinast Seasonicu SS-650KM3 toiteplokiga.


Seega Sooniku M12II 520 EVO rebiks ühe SSD, i5 ja paar ventikat RX480 crossfire isegi ära? Hea teada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.08.2016 20:26:23 vasta tsitaadiga

Condamed kirjutas:
anubis kirjutas:
Diesel157 kirjutas:
Keegi RX 480 crossfire on proovinud ja juhuslikult ära mõõtnud, mis selline asi voolu ka võtab icon_question.gif Uut toidet vaatan, aga igaks juhuks arvestaks ka teise RX 480 sinna juurde juba parem ette ära icon_lol.gif .


Kaks Sapphire RX480@default seades X99 plaadil ühe SSD ja 3x8GiB DDR4 2133 mäluga võttis 430W seinast Seasonicu SS-650KM3 toiteplokiga.


Seega Sooniku M12II 520 EVO rebiks ühe SSD, i5 ja paar ventikat RX480 crossfire isegi ära? Hea teada thumbs_up.gif

Idee poolest nagu küll, et ise ka sama asja hetkel plaanin üldiselt.

tsitaat:
CPU : i5-4590 + GeminII M4
MBO: MSI H81M PRO-VD
RAM: 2x KINGSTON Savage 1866MHz 4GB
VGA: SAPPHIRE Radeon RX 480 8GB
SSD: 120GB Kingston V300
SSD: 250GB Samsung 840 EVO
HDD: 1TB WD Blue
HDD: 1TB WD Blue

232W sain aida64 testiga(kui õige see asjapulk olla ka võib icon_rolleyes.gif ), seega 400W peaks idee poolest tulema kahe kaardiga mul... emaplaadi muidugi peab enne veel ära vahetama icon_smile.gif .
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 20:28:11 vasta tsitaadiga

ot:
Mul jääb RX480 üle, liiv'i käest ostetud Sapphire.

Sain hea hinnaga FuryX ja Fury Nano... icon_redface.gif ...ja GTX1060.


viimati muutis anubis 02.08.2016 20:29:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 20:29:11 vasta tsitaadiga

Kaisukarudeks ostad neid kaarte icon_biggrin.gif ?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 20:30:01 vasta tsitaadiga

Ahh..mänguasjad. Annan pärast edasi headesse kätesse hea hinnaga.

Omal ka avastamisrõõmu.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Condamed
Kreisi kasutaja
Condamed

liitunud: 04.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 20:32:12 vasta tsitaadiga

Võid hea hinna PSi panna icon_cool.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spooky
HV kasutaja
Spooky

liitunud: 25.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2016 11:38:01 vasta tsitaadiga

ot:
anubis kirjutas:
Ahh..mänguasjad. Annan pärast edasi headesse kätesse hea hinnaga.

Omal ka avastamisrõõmu.


Soovin ka Fury X ja Futy Nano hea hinna PS'i beer_yum.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2016 16:12:27 vasta tsitaadiga

asus radeon rx 470 strix oc 4 gb (techpowerup)
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2016 16:27:44 vasta tsitaadiga

Tuli klient, prillid kaasas, sellised: Oculus Rift https://et.wikipedia.org/wiki/Oculus_Rift
Ma pole sellise kraamiga varemalt kokku puutunud. Ma arvan, et Gigabyte RX 480 on neile piisav, või kuidas?
Probleem selles, et ülejäänud kraam on socketil 1156. Ma olen moodsama arhitektuuri veendunud pooldaja, antiigiga kokkupuuted puuduvad.
Hiina vähempakkumise võitnud toiteka tehase otsad annavad vaid 2x6 pin. Kas hakata vanakest vägistama, või mis? Pisut nõutu

Arvamusi?
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 04.08.2016 16:45:18 vasta tsitaadiga

rx 480~ 390\gtx970, mis min specid VR jaoks, peaks kobadega välja vedama... GTX1060 toetab SMP, ei leidnud benche sellele, kas ka päriselt tasub ära? Edit, võiks VR teemasse kolida?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2016 16:57:43 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Edit, võiks VR teemasse kolida?


Ma just punaste teemas tegin sellepärast, et RX 480 kaart pidi hakkama "vanakest" vedama (Arvutikeskus soovitas talle GTX 970, mida ta käima ei saanud sest kaart tahtis 8+6 pin). Mina olen ebakindel, tal olla mingi kaardiga siiski mängud töötanud prillide ja selle konfiga, kui mul õieti meeles siis konfis olnud GPU olla maha põlenud
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2016 17:02:06 vasta tsitaadiga

Rifti jõudis osta aga 100 euri arvuti kõige tähtsama komponendi eest on palju? icon_eek.gif
Ostku kõigepealt korralik toide.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2016 17:10:31 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
Tuli klient, prillid kaasas, sellised: Oculus Rift https://et.wikipedia.org/wiki/Oculus_Rift
Ma pole sellise kraamiga varemalt kokku puutunud. Ma arvan, et Gigabyte RX 480 on neile piisav, või kuidas?
Probleem selles, et ülejäänud kraam on socketil 1156. Ma olen moodsama arhitektuuri veendunud pooldaja, antiigiga kokkupuuted puuduvad.
Hiina vähempakkumise võitnud toiteka tehase otsad annavad vaid 2x6 pin. Kas hakata vanakest vägistama, või mis? Pisut nõutu

Arvamusi?
Eks siin on väike mõtlemise koht selles suhtes, et kui tuleb mingi jama kas ta süüdistab Sind või mitte. Äkki on parem mitte riskida.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 51, 52, 53  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.