|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
30.07.2016 18:34:01
|
|
|
| 2013-2014 aastavahetus sai jamatud sellega.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sant
HV veteran

liitunud: 04.08.2003
|
30.07.2016 20:11:31
|
|
|
| busta kirjutas: |
| Kunagi uued AMD draiverid põletasid mul ühe kaarti maha ka, tiksus teine 100C, seda märkasin alles hiljem ja peagi olid triibud ees, see omakorda tähendas 4 nädalat rma'd, mis omakorda tähendas seda , et pc´d ei saanud otstarbekalt kasutada.... |
Ära palun kujuta endale ette et ainult amd-l esineb probleeme, kõikidel firmadel esineb probleeme, ka nvidial: http://www.hardwarecanucks.com/news/video/nvidia-19675-driver-recall-overheating-problems-gpus/
_________________ So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity... |
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
30.07.2016 20:21:27
|
|
|
| Ei kujuta ju midagi ette, see oli lihtsalt väga ebameeldiv nn "juhus".
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
01.08.2016 08:32:18
|
|
|
| friik1 kirjutas: |
Enne jõuab vist päike solgiämbrist tõusta kui RX480 4GB või mõni RX470 eestisse...  |
Nii hull see asi ka nüüd ei ole. Võin teha masendavalt ülla teo SAPPHIRE Radeon RX 480 Nitro+ 4G €225 näol aga aftermarket mudelid tulevad augusti teises pooles müüki (mul on hinnakirjas olemas koos müügile jõudmise kuupäevadega). Annangi siin vaikselt pre-ordereid sisse, et ei peaks hiljem kuu aega vaevlema ootesabas, kui kaup turule jõuab. Näiteks kuulus lutsiferi märgiga PowerColor Radeon RX 480 RED DEVIL €289 on paari nädalapärast 4 tk tellitud
kas ainult minule tundub AMD reference 480 mudel aftermarket mudeliga võrreldes jõudluselt kuidagi jube kusine?
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
01.08.2016 08:58:02
|
|
|
| liiv kirjutas: |
| kas ainult minule tundub AMD reference 480 mudel aftermarket mudeliga võrreldes jõudluselt kuidagi jube kusine? |
vastupidi tundub. aftermarket mudelitel on rida häid külgi aga isegi korraliku oc puhul, nagu selle devili 1330mhz boost, paraneb jõudlus kuidagi vähe.
edit: 1330mhz on 5% oc.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
viimati muutis londiste 01.08.2016 09:28:18, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
01.08.2016 09:08:51
|
|
|
| liiv, 4GB reference käraks kah. Ma endale ei taha, teismelisest sugulane tahab ja eelarve nagu lastel ikka.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
01.08.2016 10:02:20
|
|
|
| friik1 kirjutas: |
| liiv, 4GB reference käraks kah. Ma endale ei taha, teismelisest sugulane tahab ja eelarve nagu lastel ikka. |
Sellest odavamaks ei saa enam minna, et soovitaks ära vôtta. Mina saatsin oma rahad liivile teele .
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
01.08.2016 10:22:42
|
|
|
225 selle Nitro eest on juba päris okei hind.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
01.08.2016 11:27:46
|
|
|
| No ei ole nii mustvalge lugu. Kangem kaart tähendaks ka toiteploki vahetust, mis veelgi venitab eelarvet. Praegu on sees üks mõistlik 350W toide, millel ainult 6pin PCIe. Tundub, et mõttekam on hetkel RX470 ära oodata.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
01.08.2016 11:55:04
|
|
|
friik1, ostad moleksilt ülemineku 8 pinile, kunagi ostsin arvutitargast, ei maksnud väga midagi, endalgi vist 1 vedeleb kuskil.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
01.08.2016 12:06:09
|
|
|
| 350 peaks ära toitma küll. Endal 450w korralik gold toide vändanud ära nii i7+furyx kui ka i7+980ti.
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel157
HV Guru
liitunud: 03.08.2009

|
01.08.2016 14:32:57
|
|
|
Kunagi alles mõõtsin endal 227W - 232W Aida64 testiga(kõik linnukesed märgitud, ehk täis test).
i5-4590@stock
2x4GB ram
2x WD blue 1TB HDD
2x SSD
Sapphire RX 480 8GB (stock, compatibility mode ja power efficiency maas)
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
146 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
01.08.2016 14:45:53
|
|
|
| Ma arvan, et probleemi all ei pidanudki ta silmas toite võimsust, vaid seda et toitel on 1x6pin ainult, mida saaks ka lahendada ülemineku kaudu. Ei peaks uue kaardi jaoks tegelikult üldse uut toidet ostma hakkama.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
01.08.2016 17:11:08
|
|
|
Ma ei saa selle juhtme mõttest aru.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
01.08.2016 17:12:39
|
|
|
| See eeldab 6pin pcie juhtme olemasolu toitel. Teeb 6pin->8pin. Enamasti on muidugi häda, et pole üldse mingeid pci-e power kaableid, seal aitab molex to 6/8pin.
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
01.08.2016 17:21:43
|
|
|
| Mõtlen seda et kas videokaart saab üldse aru, et pisteti 8pin asemel sisse 6pin?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
01.08.2016 17:27:05
|
|
|
| 8pin-il on lihtsalt lisamaandus juures, muud vahet ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
01.08.2016 17:29:38
|
|
|
Kui sul on PSU millel pole ühtegi Pci-e 6p või 8p toidet siis oleks viimane aeg korralik PSU osta
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
01.08.2016 17:33:36
|
|
|
| friik1 kirjutas: |
| Praegu on sees üks mõistlik 350W toide, millel ainult 6pin PCIe |
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
01.08.2016 18:31:51
|
|
|
Kui jutt nii julgustav, võib vast proovi teha...
liiv, kätte saaks selle kah augusti teises pooles või millalgi varem?
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
02.08.2016 00:29:09
|
|
|
Misasi see nüüd oli? 12 postitusega teema 380x kaardist ajab AMD pankrotti?
Viimane postitus tabab naelapea pihta.
| tsitaat: |
| Should probably lock this thread before silly arguments happen rolleyes.gif |
Äkki tabab pankrott ka nVidiat? Nad ju lubasid eelmisel nädalal, et maksavad kõigile 970 omanikele 30 dollarit pihu peale selle eest, et valetasid kaardile mälu juurde... kusjuures süüdi nad ennast ei tunnistanudki. Imelik, et nvidioodid seda nVidia ämbrit millekski ei pea, vaid jauravad hämmastava järjepidevusega AMD teemades edasi, ohkides halbadest draiveritest, vuhisevast vendist ja kurat teab millest veel.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
02.08.2016 07:49:10
|
|
|
Vondur, Ega AMD kasutajad ei saagi sõna võtta, 290x oli nii kuum , et põletas kõigi elamised maha, ja 480 tappis kõigi emaplaadid.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
02.08.2016 09:00:22
|
|
|
Braien, Ja sa arvad, et see oleks super kui AMD kaoks turult?
Võiksid piiluda prosede maailma 7 aastat müüakse juba inteli poolt sama asja. Kõik ostavad ja kiidavad. Tahad, et videokaartidel sama juhtuks?
_________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein |
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
02.08.2016 09:34:11
|
|
|
| Ei olnud midagi ta kuum, ei saa aru kuidas inimesed seda väita saavad, ise omanud mitmeid 290x/290 kaarte. Korralik korpus ja pastavahetused tehtud, siis tempid ikka päris madalad. Nvidia peale küll mingit põhjust kolida ei näe.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
02.08.2016 09:50:21
|
|
|
| Huvitav kas on valus ka nii loll olla kui sealne teemaalgataja
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Condamed
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2011
|
02.08.2016 10:09:59
|
|
|
Minu arust 90% bait või siis lihtsalt troll, teie meelitamiseks.
Ma ei saa aru, kuidas saab nii butthurt olla üle iga asja, koguaeg mingi nääklemine käib ja mõistliku arutelu vaja välja filtreerida.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
02.08.2016 10:29:40
|
|
|
Minu post oli naljaga.
480 arvutis, probleeme pole esinenud nagu.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
viimati muutis Braien 02.08.2016 10:33:16, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Condamed
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2011
|
02.08.2016 10:32:10
|
|
|
| Braien kirjutas: |
| Minu post oli naljaga. |
Ilmselgelt, ma hetkel pidasin silmas neid diehard AMD fänne, kes iga väikse tögamise peale tagajalgadele tõusevad.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
amputech.
HV vaatleja
liitunud: 20.07.2006
|
02.08.2016 10:37:02
|
|
|
| Kuidas saab üldse mingi suurkorporatsiooni "fänn" olla? Sama hästi võiksin ma öelda, et olen Coca Cola die hard fänn. Ma identifitseerin end karastusjoogi kaudu.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
02.08.2016 10:39:52
|
|
|
| AMD elas ilusti oma raske perioodi üle. Nüüd on Zen sisuliselt käes juba ja peaks olema smooth sailing. (vaadake AMD aktsia viimase aasta graafikut)
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
02.08.2016 12:00:44
|
|
|
| Braien kirjutas: |
| Vondur, Ega AMD kasutajad ei saagi sõna võtta, 290x oli nii kuum , et põletas kõigi elamised maha, ja 480 tappis kõigi emaplaadid. |
Jah, ja ma lugesin veel kindlatest allikatest, et kliima soojenemine on samuti 290x süü... Aga üks lootus veel on, pokemonid võvad meid kõiki päästa AMD poolt põhjustatud kataklüsmide käest. Maa elanikud, ärge püüdke pokemone! Pokemonid ei kooserda tänavatel selle pärast, et teie neid püüda saaksite, nad võitlevad hoopis AMD kuumade kaartidega!
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel157
HV Guru
liitunud: 03.08.2009

|
02.08.2016 19:31:16
|
|
|
Keegi RX 480 crossfire on proovinud ja juhuslikult ära mõõtnud, mis selline asi voolu ka võtab Uut toidet vaatan, aga igaks juhuks arvestaks ka teise RX 480 sinna juurde juba parem ette ära .
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
146 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
02.08.2016 19:34:02
|
|
|
| Diesel157 kirjutas: |
Keegi RX 480 crossfire on proovinud ja juhuslikult ära mõõtnud, mis selline asi voolu ka võtab Uut toidet vaatan, aga igaks juhuks arvestaks ka teise RX 480 sinna juurde juba parem ette ära . |
Oleneb palju overclockida tahad.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
02.08.2016 20:11:39
|
|
|
| Diesel157 kirjutas: |
Keegi RX 480 crossfire on proovinud ja juhuslikult ära mõõtnud, mis selline asi voolu ka võtab Uut toidet vaatan, aga igaks juhuks arvestaks ka teise RX 480 sinna juurde juba parem ette ära . |
Kaks Sapphire RX480@default seades X99 plaadil ühe SSD ja 3x8GiB DDR4 2133 mäluga võttis 430W seinast Seasonicu SS-650KM3 toiteplokiga.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Condamed
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2011
|
02.08.2016 20:19:07
|
|
|
| anubis kirjutas: |
| Diesel157 kirjutas: |
Keegi RX 480 crossfire on proovinud ja juhuslikult ära mõõtnud, mis selline asi voolu ka võtab Uut toidet vaatan, aga igaks juhuks arvestaks ka teise RX 480 sinna juurde juba parem ette ära . |
Kaks Sapphire RX480@default seades X99 plaadil ühe SSD ja 3x8GiB DDR4 2133 mäluga võttis 430W seinast Seasonicu SS-650KM3 toiteplokiga. |
Seega Sooniku M12II 520 EVO rebiks ühe SSD, i5 ja paar ventikat RX480 crossfire isegi ära? Hea teada
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel157
HV Guru
liitunud: 03.08.2009

|
02.08.2016 20:26:23
|
|
|
| Condamed kirjutas: |
| anubis kirjutas: |
| Diesel157 kirjutas: |
Keegi RX 480 crossfire on proovinud ja juhuslikult ära mõõtnud, mis selline asi voolu ka võtab Uut toidet vaatan, aga igaks juhuks arvestaks ka teise RX 480 sinna juurde juba parem ette ära . |
Kaks Sapphire RX480@default seades X99 plaadil ühe SSD ja 3x8GiB DDR4 2133 mäluga võttis 430W seinast Seasonicu SS-650KM3 toiteplokiga. |
Seega Sooniku M12II 520 EVO rebiks ühe SSD, i5 ja paar ventikat RX480 crossfire isegi ära? Hea teada  |
Idee poolest nagu küll, et ise ka sama asja hetkel plaanin üldiselt.
| tsitaat: |
CPU : i5-4590 + GeminII M4
MBO: MSI H81M PRO-VD
RAM: 2x KINGSTON Savage 1866MHz 4GB
VGA: SAPPHIRE Radeon RX 480 8GB
SSD: 120GB Kingston V300
SSD: 250GB Samsung 840 EVO
HDD: 1TB WD Blue
HDD: 1TB WD Blue |
232W sain aida64 testiga(kui õige see asjapulk olla ka võib ), seega 400W peaks idee poolest tulema kahe kaardiga mul... emaplaadi muidugi peab enne veel ära vahetama .
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
146 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
02.08.2016 20:28:11
|
|
|
| ot: |
Mul jääb RX480 üle, liiv'i käest ostetud Sapphire.
Sain hea hinnaga FuryX ja Fury Nano... ...ja GTX1060. |
viimati muutis anubis 02.08.2016 20:29:20, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
02.08.2016 20:29:11
|
|
|
Kaisukarudeks ostad neid kaarte ?
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
02.08.2016 20:30:01
|
|
|
Ahh..mänguasjad. Annan pärast edasi headesse kätesse hea hinnaga.
Omal ka avastamisrõõmu.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Condamed
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2011
|
02.08.2016 20:32:12
|
|
|
Võid hea hinna PSi panna
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spooky
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2005
|
03.08.2016 11:38:01
|
|
|
| ot: |
| anubis kirjutas: |
Ahh..mänguasjad. Annan pärast edasi headesse kätesse hea hinnaga.
Omal ka avastamisrõõmu. |
Soovin ka Fury X ja Futy Nano hea hinna PS'i  |
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
04.08.2016 16:27:44
|
|
|
Tuli klient, prillid kaasas, sellised: Oculus Rift https://et.wikipedia.org/wiki/Oculus_Rift
Ma pole sellise kraamiga varemalt kokku puutunud. Ma arvan, et Gigabyte RX 480 on neile piisav, või kuidas?
Probleem selles, et ülejäänud kraam on socketil 1156. Ma olen moodsama arhitektuuri veendunud pooldaja, antiigiga kokkupuuted puuduvad.
Hiina vähempakkumise võitnud toiteka tehase otsad annavad vaid 2x6 pin. Kas hakata vanakest vägistama, või mis? Pisut nõutu
Arvamusi?
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
04.08.2016 16:45:18
|
|
|
| rx 480~ 390\gtx970, mis min specid VR jaoks, peaks kobadega välja vedama... GTX1060 toetab SMP, ei leidnud benche sellele, kas ka päriselt tasub ära? Edit, võiks VR teemasse kolida?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
04.08.2016 16:57:43
|
|
|
| Vael kirjutas: |
| Edit, võiks VR teemasse kolida? |
Ma just punaste teemas tegin sellepärast, et RX 480 kaart pidi hakkama "vanakest" vedama (Arvutikeskus soovitas talle GTX 970, mida ta käima ei saanud sest kaart tahtis 8+6 pin). Mina olen ebakindel, tal olla mingi kaardiga siiski mängud töötanud prillide ja selle konfiga, kui mul õieti meeles siis konfis olnud GPU olla maha põlenud
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
04.08.2016 17:02:06
|
|
|
Rifti jõudis osta aga 100 euri arvuti kõige tähtsama komponendi eest on palju?
Ostku kõigepealt korralik toide.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkel7
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.10.2012
|
04.08.2016 17:10:31
|
|
|
| liiv kirjutas: |
Tuli klient, prillid kaasas, sellised: Oculus Rift https://et.wikipedia.org/wiki/Oculus_Rift
Ma pole sellise kraamiga varemalt kokku puutunud. Ma arvan, et Gigabyte RX 480 on neile piisav, või kuidas?
Probleem selles, et ülejäänud kraam on socketil 1156. Ma olen moodsama arhitektuuri veendunud pooldaja, antiigiga kokkupuuted puuduvad.
Hiina vähempakkumise võitnud toiteka tehase otsad annavad vaid 2x6 pin. Kas hakata vanakest vägistama, või mis? Pisut nõutu
Arvamusi? |
Eks siin on väike mõtlemise koht selles suhtes, et kui tuleb mingi jama kas ta süüdistab Sind või mitte. Äkki on parem mitte riskida.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|