Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia piiramatu mahuga 4G Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 147, 148, 149  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 30.07.2016 23:11:27 vasta tsitaadiga

Etz, tead... sitt hakkab keema.... mul hakkab juba HV foorumi missioon katkema
olgu... nagu eelnevates postides arvasin et kui Hirvli kylas mast käiku läeb siis tassin kõik oma pere nr jms Teliasse yle
vist enam ei tassi...
1. Telia ja Elektrilevi vaheline asjaajamine on hullem kui ikaduls (pettunud)
2. RCC on mind "vist" suutnud veenda, et minu senine netikasutamine pole suuremasi "SUUREMASI" (missioon puudub)
seega tiksun edasi, tehes mitte midagi....
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.07.2016 23:28:44 vasta tsitaadiga

OT: millal RCC AM saab? Laseb sama plaati nagu rikkis grammofon ......
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mnsr
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2009




sõnum 31.07.2016 07:26:05 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
urri, minu jaoks ei ole 60/10 vdsl ka piisavalt kiire, remote desktop 500/500 ühenduse taha ja töö lendab.



RCC kirjutas:
annan siinkohal ka indrekule nuumalöögi. radmin on selline hea asi, et see töötas ka kõu ajal nagu kulda. NT4 terminal (jaa töötab selline asi) 10 megase võrkariga suutis sealt kasutada vbl kusagil 128-200kilo. remote desktop = selle jaoks EI OLE VAJA 500/500 ühendust!
juutuub videostriim mängib väga edukalt ka 2mbps juures, tõsi siis vull aadee kvaliteeti vaadates peab riskima puhverdusega.

TELEVIISORIT vaatab iga mittetava inime satipanni, antenni või mõne muu erilahendusega ja ei HAKKA selleks otstarbeks üldse netti raiskamagi. ehk sisuliselt me ei suutnud tuvastada mitte AINSATKI missioonikriitilist teenust, mis PEAB saama igal ajal 10mbps. isegi terminal ei taha rohkem kui paar kilobaiti mrtg jaoks.

peaks tegema mingi HV väljasõidu kuhugi andmelattu, kus siis poisid saavad vaadata koormusi ja uurida, mis milleks ja siis saavad aru, et oi mu elisa netipulk või nagi antenn, ei saa isegi mitte nende varju.

ja kas sa usud või mitte, aga selle postituse tegin ma 300kbps mingi suvalise wifi levialast. ja ei olegi vaja selleks hypertunnelit 160TB/s kanalit.



Mis sa RCC jaurad.
Ma loen välja, et indrek soovitab teha oma "metsaonni ühenduse" tagant RDP kuhugi kiirema ühendusega masinasse (või VDI-sse) ning seal tööd tehes on näiteks 500/500 ühendus vabalt käes. Kuigi olgem ausalt, äriklientide kontoris on ikka 50/50, 100/100 või 200/200 tavaliselt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.07.2016 12:08:50 vasta tsitaadiga

indreku jutust tuli välja, et ta tahab ka metsaonnist 500 se tagant teha rd -d linna, kus on nagunii 500. aga vbl loobub ta sellest ititööst üldse. urri kas sa tõesti arvasid, et kui sa MAKSAD, siis sa tõesti ka SAAD seda? loe siis leping uuesti sõna sõnalt üle. sul ei ole GARANTEERITUD kiirust. seda sai atlas statuse ajal (püsiliin 64kb). seda enam, et tegu on wireless (virelemise) ühendusega.
missioonikriitiline on selline ühendus, kus on VÄHEMALT ühes DUUBLIS, ühendus, elekter, seadmed, jne. ja sealne lugu on selline, et kui kasvõi tunniks ajaks nett ära kaob, siis tõmmatakse sind "oksa" kui sa oma juutuubi vaatad tundaega hiljem, siis mitte midagi sellest ju ei juhtu. hetkel on sul ju oma 6 mbps, no ütle mida sa nüüd teha ei saanud? hakkame sind spetsiaalselt monitoorima ja uurime, mis krrdi jama seal on.

_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.07.2016 12:14:19 vasta tsitaadiga

RCC, sinu jutust jääb nagu mulje, et kui midagi missioonikriitilist ei jooksuta, siis võiks ju teenusepakkujale lihtsalt pappi üle kanda ja oleks äärmiselt ebaõiglane selle papi eest midagi vastu ka nõuda icon_biggrin.gif Tahad ma hakkan sulle ISP-ks, kiirus 0-100mbit/s..... hetkel pigem ikka 0 aga noh võibolla tulevikus hakkab mingit ühendust ka saama. Kuna sul midagi missioonikriitilist kodus ei jookse, siis peaks ju sobima icon_wink.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.07.2016 12:25:19 vasta tsitaadiga

ei sugugi mitte, arvuta lihtsalt välja kuluefektiivsus, sinu närvid ja lepingus suurem kiirus VERSUS natuke rahulikum olla, aga lepingus väiksem kiirus ja ka väiksem papp ISPILE. - usu mind magad öösel paremini. mul on isp olemas, ja see on hea nett. (www.hea.net)
_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 31.07.2016 12:27:25 vasta tsitaadiga

Arvestades asjaolu, et lisasaatjaid automaagiliselt lennu pealt püsti ei tule, siis leiaks ma KoduInterneti asemel a ) teenusepakkuja, kes on lähemal ja levib paremini b ) ostab ISPilt GARANTEERITUD bitikiiruse, mis MAKSAB rohkem , kui 21 eurot kuus.

Senikaua pean ma ülalpool nimetatud kirjutusi lihtsalt nutuks ja halaks.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanakukk
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2008




sõnum 31.07.2016 13:59:07 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
RCC, sinu jutust jääb nagu mulje, et kui midagi missioonikriitilist ei jooksuta, siis võiks ju teenusepakkujale lihtsalt pappi üle kanda ja oleks äärmiselt ebaõiglane selle papi eest midagi vastu ka nõuda icon_biggrin.gif Tahad ma hakkan sulle ISP-ks, kiirus 0-100mbit/s..... hetkel pigem ikka 0 aga noh võibolla tulevikus hakkab mingit ühendust ka saama. Kuna sul midagi missioonikriitilist kodus ei jookse, siis peaks ju sobima icon_wink.gif
Kui me lepime kokku, et ma toon sulle iga päev KUNI 20 kanamuna, aga mõnel päeval või koguni pikaaegselt juhtub, et ma toon 0 kanamuna, siis sa ei saa ju väita, et ma ei täida lepingut.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.07.2016 16:20:34 vasta tsitaadiga

ei väidagi, sa ju täidad lepingut, ses suhtes, et me mõlemad teame, et kuni, aga see võibki tähendada ka mõni päev nii, et ma ei saagi ühtegi muna. nii et elementaarne loogika. hea veel, et sa ei pea kulutatud netti elionile tagasi viima. (et leping läheb miinusesse)
_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.07.2016 17:17:52 vasta tsitaadiga

Kindlasti on ka neid, kes lihtsalt igavusest speedteste teevad ja foorumis vinguvad, aga üldiselt on vist pigem niipidi, et speedtesti hakatakse tegema siis kui on tunne, et ühendus ei tööta päris nii nagu peab. Umbes sama teema, et ei hakka ennast ju lambist iga päev kraadima ja virisema kui temp ükskõik kummale poole kasvõi 0.1 kraadi 36.6-st kõrvale kaldub vaid kraadid ikka siis kui enesetunne on selline, et kõik päris korras ei ole.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 31.07.2016 17:24:13 vasta tsitaadiga

Päris nii see ei ole, et kirjutad lepingusse "kuni" ja sellega on kõik vabandatav. Kõik saavad aru, et antud tehnoloogia puhul võib esineda kõikumisi. Küsimus on kõikumise ulatuses. Kui on tegu olulise kõikumisega, nagu nt siingi mõnel olnud vaid ~10% lubatust, siis see päris kindlasti ei ole normaalne ega vasta lubatud teenusele. "Kuni" klausli taha võib pugeda siis, kui kõikumised jäävad mõistlikesse piiridesse (lambist nt 10-15% hälve lubatust).

Kui teenust ei suudeta tagada, siis ei tohiks seda sellisena ka müüa, mitte propageerida siin suhtumist, et tarbija on loll.

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kanakukk
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2008




sõnum 31.07.2016 18:12:32 vasta tsitaadiga

Delta kirjutas:
Päris nii see ei ole, et kirjutad lepingusse "kuni" ja sellega on kõik vabandatav. Kõik saavad aru, et antud tehnoloogia puhul võib esineda kõikumisi. Küsimus on kõikumise ulatuses. Kui on tegu olulise kõikumisega, nagu nt siingi mõnel olnud vaid ~10% lubatust, siis see päris kindlasti ei ole normaalne ega vasta lubatud teenusele. "Kuni" klausli taha võib pugeda siis, kui kõikumised jäävad mõistlikesse piiridesse (lambist nt 10-15% hälve lubatust).

Kui teenust ei suudeta tagada, siis ei tohiks seda sellisena ka müüa, mitte propageerida siin suhtumist, et tarbija on loll.
Mulle teadaolevalt ei ole ma kohtunikuks nimetatud, nii et mulle ei ole vaja midagi tõestada. Või kui tingimata, siis vähemasti võiks seda teha veenvalt. Kust see 10-15% võetud on? "Võlaõigusseadusest"? "Tsiviilseadustiku üldosa seadusest"?

Kui teenus sulle ei sobi, siis on mõistlik teenusest loobuda. Mina näiteks ei osta TERE kaubamärgiga piima, sest ma põhimõtteliselt ei taha selle praegust omanikku, Oliver Kruudat, toetada. Ja mis sellest, et Alma piim maksab poes 7 senti rohkem.

Telia koduinterneti teenuse tingimused on siin: https://www.telia.ee/images/pages/era/internet/koduinternet/tt_koduinternet_2002.pdf. Ma ei saa küll aru, mis sulle seal täpselt lubatud on? Ehk tutvustaksid teistele ka, eriti seda kohta: "Täpsem info Teenuse kvaliteedi, ühenduskiiruste mõõtmiseks kasutatava metoodika ning muude tehniliste parameetrite (sh andmesideprotokollide ja teenusserverite) ja Koduinterneti kasutamise tingimuste kohta on toodud Kodulehel".
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 31.07.2016 18:22:19 vasta tsitaadiga

Ma kusjuures palusin kunagi lisada selguse loomiseks garanteeritud kiiruse lisa. Osades kohtades müüdi Levira ühenduse edasi, kus garanteeriti 25% 6/1 ühendusest. S.o , kuskil 1.5 Mbit/s alla.

Praeguses spetsifikatsioonis puudub igasugune garantii. Kui üldisi internetiühenduse tingimusi lugeda, siis leiab viimase lõigu.

tsitaat:
Väljareklaamitud kiirus on ühtlasi paketi maksimaalseks ja tavapäraseks kiiruseks, mida Klient saab
enamiku (s t vähemalt 60 %-i) ajast Telia Sidevõrgus kasutada. Minimaalseks interneti kiiruseks on,
sõltuvalt tehnoloogiast, mida kasutades Telia Kliendile internetiühenduse teenust pakub, 40-80%-i
Kliendi poolt kasutatava paketi Väljareklaamitud kiirusest.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 31.07.2016 18:59:53 vasta tsitaadiga

kanakukk kirjutas:
Delta kirjutas:
Päris nii see ei ole, et kirjutad lepingusse "kuni" ja sellega on kõik vabandatav. Kõik saavad aru, et antud tehnoloogia puhul võib esineda kõikumisi. Küsimus on kõikumise ulatuses. Kui on tegu olulise kõikumisega, nagu nt siingi mõnel olnud vaid ~10% lubatust, siis see päris kindlasti ei ole normaalne ega vasta lubatud teenusele. "Kuni" klausli taha võib pugeda siis, kui kõikumised jäävad mõistlikesse piiridesse (lambist nt 10-15% hälve lubatust).

Kui teenust ei suudeta tagada, siis ei tohiks seda sellisena ka müüa, mitte propageerida siin suhtumist, et tarbija on loll.

Mulle teadaolevalt ei ole ma kohtunikuks nimetatud, nii et mulle ei ole vaja midagi tõestada. Või kui tingimata, siis vähemasti võiks seda teha veenvalt. Kust see 10-15% võetud on? "Võlaõigusseadusest"? "Tsiviilseadustiku üldosa seadusest"?

Mis kärbes sind hammustas? Kui juba seaduste nimed suutsid meelde jätta, siis oleks võinud leida ka tsitaadis rasvaseks ja punaseks tehtud osa. Ma muidu vastasin pigem RCC-le, kelle veendumuseks tundub olemat seisukoht, mille kohaselt sõna "kuni" lepingus vabastab teenuspakkuja igasusugusest kvaliteedi tagamise kohustusest.

Pailaps, hea leid thumbs_up.gif

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 31.07.2016 19:10:50 vasta tsitaadiga

Samas, random speedteste tehes ei tõesta kuidagi ära, et 60% ajast on kättesaadav vähemalt 40 kuni 80 % ressursist. Pean küsima, milline on ametlik testimismetoodika. Loodetavasti kärab PRTG/MRTG väljavõte.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.07.2016 19:14:44 vasta tsitaadiga

Delta, see Pailaps poolt leitud tsitaat on pärit siit kodu- ja äriinterneti osast. Teoorias peaks 4G koduneti puhul ka kehtima ja kohtus neile tingimustele viidates võidad, aga kui lihtsalt Telia poole pöördud, siis tõenäoliselt vastatakse tuimalt, et need tingimused on juhtmega ühenduse jaoks. Kohtusse minnes on jälle üks täiendav nüanss - võid panna palju vingema antenni ja palju vingemad seadmed kui Telia ise paneks, aga kui oled seda ise teinud, siis on äärmiselt lihtne selle taha pugeda, et traadita ühenduse korral ei ole võimalik mitte midagi garanteerida kui klient ise oma seadmed paigaldab ja seadistab(ja ega tegelikult ei ole ka, dumbuser võib oma ruuteri ilma välise antennita ju betoonseintega keldrisse ka panna ja siis vinguda, et mast on 100 meetrit majast, aga ikka ühendus jupsib icon_biggrin.gif).
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 31.07.2016 19:18:52 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Delta, see Pailaps poolt leitud tsitaat on pärit siit kodu- ja äriinterneti osast. Teoorias peaks 4G koduneti puhul ka kehtima ja kohtus neile tingimustele viidates võidad, aga kui lihtsalt Telia poole pöördud, siis tõenäoliselt vastatakse tuimalt, et need tingimused on juhtmega ühenduse jaoks. Kohtusse minnes on jälle üks täiendav nüanss - võid panna palju vingema antenni ja palju vingemad seadmed kui Telia ise paneks, aga kui oled seda ise teinud, siis on äärmiselt lihtne selle taha pugeda, et traadita ühenduse korral ei ole võimalik mitte midagi garanteerida kui klient ise oma seadmed paigaldab ja seadistab(ja ega tegelikult ei ole ka, dumbuser võib oma ruuteri ilma välise antennita ju betoonseintega keldrisse ka panna ja siis vinguda, et mast on 100 meetrit majast, aga ikka ühendus jupsib icon_biggrin.gif).


No mul on ühes olulises tarbimiskohas Äriinternet I Zyxel LTE 3131 ja antenn on paigaldatud Telia tehniku poolt. Viimase järel jookseb tulemüür. icon_cool.gif

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanakukk
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2008




sõnum 01.08.2016 01:24:15 vasta tsitaadiga

Delta kirjutas:
kanakukk kirjutas:
Delta kirjutas:
Päris nii see ei ole, et kirjutad lepingusse "kuni" ja sellega on kõik vabandatav. Kõik saavad aru, et antud tehnoloogia puhul võib esineda kõikumisi. Küsimus on kõikumise ulatuses. Kui on tegu olulise kõikumisega, nagu nt siingi mõnel olnud vaid ~10% lubatust, siis see päris kindlasti ei ole normaalne ega vasta lubatud teenusele. "Kuni" klausli taha võib pugeda siis, kui kõikumised jäävad mõistlikesse piiridesse (lambist nt 10-15% hälve lubatust).

Kui teenust ei suudeta tagada, siis ei tohiks seda sellisena ka müüa, mitte propageerida siin suhtumist, et tarbija on loll.

Mulle teadaolevalt ei ole ma kohtunikuks nimetatud, nii et mulle ei ole vaja midagi tõestada. Või kui tingimata, siis vähemasti võiks seda teha veenvalt. Kust see 10-15% võetud on? "Võlaõigusseadusest"? "Tsiviilseadustiku üldosa seadusest"?

Mis kärbes sind hammustas? Kui juba seaduste nimed suutsid meelde jätta, siis oleks võinud leida ka tsitaadis rasvaseks ja punaseks tehtud osa. Ma muidu vastasin pigem RCC-le, kelle veendumuseks tundub olemat seisukoht, mille kohaselt sõna "kuni" lepingus vabastab teenuspakkuja igasusugusest kvaliteedi tagamise kohustusest.
Aga miks sa talle privaatsõnumit ei kirjutanud, kui mina sinu postitusi ei tohi tsiteerida?

Ma ei saa aru, miks sa osutad mingile rasvases kirjas tekstile, kui sa juba järgmises lauses pöördud tagasi juba oma varasema väite juurde, et sõnast kuni tuleb aru saada selliselt, et mingi väljavalitud seltskond (sinu revolutsiooniline südametunnistus) otsustab selle normaalse arvväärtuste vahemiku? Saad ju isegi aru, et kui operaator kirjutaks hinnakirja, et pakub teenust 0 kuni 20 Mbit/s, siis seda ei rabataks nii innukalt. Või ei saa?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 01.08.2016 01:34:21 vasta tsitaadiga

"Piiramatu" mahu eest maksad topelt. Seepärast ongi vaja vaadata kui palju mahtu kuus kasutad.
_________________
Haruldane Mazda oksjonil: link
Kommentaarid: 867 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 654
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arkoko
HV vaatleja
arkoko

liitunud: 12.07.2007




sõnum 01.08.2016 16:21:53 vasta tsitaadiga

netmaster kirjutas:
Lisasagedustest rääkides, siis ma võtsin ratta ja sõitsin sinna masti alla. Pole seal mingeid muid antenne ega kaableid, kui ainult 800Mhz omad ja sellele vastavad ka praktikas tehtud katsetused, mille tulemusel on 1800Mhz signaal praktiliselt olematu. Selle sageduse peale fikseerides ta aegajalt küll näitab signaaliks (RSRP) -108dBm, aga ühendust käima (IP aadressi) ei saa. 800Mhz peal on -78 kuni -82. Ilma välisantennita (kuid ruuter õues maja otsa küljes) oli umbes -95dBm. Toas oli pigem -100dBm.
Oled sa kindel, et õige masti alla väntasid? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2016 20:25:08 vasta tsitaadiga

Lahendus on tegelikult väga lihtne, kuid Telia kui eraettevõte kindlasti seda teostama ei hakka.
Kui lepingus on lubatud "kuni 20MB/s" kiirust, siis oleks ilmselt igati võrdväärne kohaldada sama "kuni" loogikat ka makstavale kuutasule.
Ehk kui kogu ajast on 20MB või selle ligidal, siis tuleb maksta täishinnaga kuutasu.
Kui aga kuuperioodi jooksul on keskmiseks kiiruseks 10MB, siis kuutasu on 50% odavam.
Oleks kliendi suhtes õiglane kui arvestada "kuni" lubatud kiiruse loogikat.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2016 20:57:10 vasta tsitaadiga

Sa hakkad monitoorima 24/7 ja telia aksepteerib seda? icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2016 21:03:19 vasta tsitaadiga

telia näeb ju ise ka kui puccis kõik on icon_neutral.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2016 21:10:19 vasta tsitaadiga

no snmpd saad rakendada igalepoole ja igal ajal. aga vaevalt et ta 50% hinnaga nõus oleks. muidu võtaks isegi selle paketi. aga 21 euri on veidike kallis.
_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2016 21:30:05 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
no snmpd saad rakendada igalepoole ja igal ajal. aga vaevalt et ta 50% hinnaga nõus oleks. muidu võtaks isegi selle paketi. aga 21 euri on veidike kallis.


Sul pole seda paketti vaja. Isegi kui 10mbit/s kätte saad, ei ole sul ju vaja ööpäevas 80-90GB andmeid liigutada.

Teistele: enne kui kommenteerima hakkate, lugege RCC varasemaid sõnavõtte ja saate pihta, miks just nii vastasin icon_wink.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia piiramatu mahuga 4G Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 147, 148, 149  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.