Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 174, 175, 176  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2016 15:19:30 vasta tsitaadiga

Eestis HTC Vive ka kuskil müügil on? Tahaks ka mingi VR kogemuse millalgi saada. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agen008
HV kasutaja
agen008

liitunud: 05.01.2005




sõnum 11.07.2016 18:24:57 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
Eestis HTC Vive ka kuskil müügil on? Tahaks ka mingi VR kogemuse millalgi saada. icon_rolleyes.gif


Nagu ma aru saan hetkel pead ikka tellima väljamaalt kõva hinnaga.

Nt. link
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 12.07.2016 00:04:49 vasta tsitaadiga

Soomest, Eestisse saatmine maksab 31 Eurot. icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.07.2016 00:45:58 vasta tsitaadiga

Avot, proovisid?
https://www.youtube.com/watch?v=ZsuLujzHK7w

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 14.07.2016 12:14:03 vasta tsitaadiga

Aeron. Proovisin kohe kui se saadavale tuli, aga pean uuesti uurima, kuna kardan et tegin midagi valesti. Millegi pärast ei märganud mingit vahet pildis. icon_redface.gif

Oculus väidab, et järjekordi enam Rifti tellimisel ei ole. Saadavad kahe päeva jooksul teele. Kui tõesti nii on, siis peaks neid ligemal ajal ka tavalistest poodidest saama. icon_wink.gif

https://support.oculus.com/1561641360808317

Tellisin siis läätsed ära https://vr-lens-lab.com/ . Prillidega Rifti kasutamine on ikka päris ebamugav ja tihti jätsin lausa kasutamata, kuna mugava inimesena lihtsalt ei meeldi mingi sättimine/jama. Kõigele lisaks on ka oht vigastada Rifti enda läätse prillidega, kuna prillide toppimine õigesse asendisse ja nende liikumine Rifti kasutamisel on omaette "ooper".
Hinda kõik kokku tuli 104,-. Küsimus teistele “prillipapadele”, mida arvate sellest omadusest: “Blueguard Coating” (maksis minu tellimuses juures + 29,-). https://vr-lens-lab.com/blueguard-vr/ . Kas see on seda raha väärt, või on niisama reklaam?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Online

sõnum 15.07.2016 23:39:27 vasta tsitaadiga

Sai täna käidud Rally Estonia virtuaalreaalsuse telgis ning seal oli Oculus DK2 koos Audru rajaga, simumootori kohta ei osanud keegi midagi kosta aga võis olla järsku rFactor. Kel võimalus hüpake sealt läbi, sõit oli 5€-i 5minutit. Ütleme nii, et nüüd siis esimene selline peaaegu proper VR kogemus olemas lisaks Gear VR-ile. Tõsi, DK2 reso on nõrk ja SDE päris suur aga üllataval kombel oli elamus ikkagi väga hea. Ikka see sügavus ja positional tracking ning madal latentsus, lai FOV teevad oma töö ära. Sõidu poole pealt jah, DK2-ga ma saan aru küll, et sõita kannatab aga kes peaks sellega onlines võistlema või kiirelt sõitma njaa, siis mina seda ei suudaks. Kuigi seal instruktor ütles, et minu ringi aeg oli üsna hea võrreldes enamusega icon_smile.gif Ikka osasid kurve kaugelt ei näe korralikult, muidu oli täitsa enamvähem, peenikest teksti ei loe aga tahhomeeter ja spidomeeter armatuuris olid selgelt näha ning aru saada. Ilmselt kilometraaži armatuurist lugeda ei kannatakse enam icon_smile.gif Kusjuures jälle pean mainima, et SDE mõju kaob kuidagi väga kiirelt ikka ära, sa elad sinna maailma sisse ja hakkad sellest läbi vaatama, ilma, et sa mõtleks selle peale enam. Ju mul on siis vedanud võibolla, et SDEga nii probleemi ei ole, Avot näiteks ei suuda isegi CV1ga ikka rahul olla. Ütleme nii, et minu kui simusõitja jaoks on DK2-l hädad - tume pilt ja nõrk resolutsioon, muidu oli täitsa ok kogemus. Kasutatult DK2-te ilmselt ei ostaks, pigem ikka vaataks siis Rifti või Vive poole või odavama alternatiivina nüüd varsti ka OSVR HDK2 (mis pidi juulis välja tulema aga ikka veel ei ole, kuigi OSVRi mehed foorumis kirjutasid, et nüüd kohe-kohe lähipäevil peaks tulema launch). Ise mõtlen hetkel tugevalt OSVR HDK2 peale. Backup variant ilmselt Vive. Sobiks ka Rift aga Rifti lihtsalt ei ole saada normaalselt. Jah, Oculus kuulutas küll välja, et nüüd Euroopas peaks saama 2 päeva jooksul aga Saksa poodides oli täna näiteks 3 poest vaid 1 veel saada, teised kõik otsas, mis vabamüügist pakkusid, hinnad ~1000EURi. Vive pakutakse 13-16 poes samas ja hinnaga 899€ väga paljudest kohtadest. Nüüd vaid oodata HDK2 reviewd ära, hetkel tundub, et 500€ eest tuleb üsna ok seade (mis muidugi ei ole consumer seade siiski).
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
agen008
HV kasutaja
agen008

liitunud: 05.01.2005




sõnum 16.07.2016 09:52:56 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Sai täna käidud Rally Estonia virtuaalreaalsuse telgis ning seal oli Oculus DK2 koos Audru rajaga, simumootori kohta ei osanud keegi midagi kosta aga võis olla järsku rFactor. Kel võimalus hüpake sealt läbi, sõit oli 5€-i 5minutit. Ütleme nii, et nüüd siis esimene selline peaaegu proper VR kogemus olemas lisaks Gear VR-ile. Tõsi, DK2 reso on nõrk ja SDE päris suur aga üllataval kombel oli elamus ikkagi väga hea. Ikka see sügavus ja positional tracking ning madal latentsus, lai FOV teevad oma töö ära. Sõidu poole pealt jah, DK2-ga ma saan aru küll, et sõita kannatab aga kes peaks sellega onlines võistlema või kiirelt sõitma njaa, siis mina seda ei suudaks. Kuigi seal instruktor ütles, et minu ringi aeg oli üsna hea võrreldes enamusega icon_smile.gif Ikka osasid kurve kaugelt ei näe korralikult, muidu oli täitsa enamvähem, peenikest teksti ei loe aga tahhomeeter ja spidomeeter armatuuris olid selgelt näha ning aru saada. Ilmselt kilometraaži armatuurist lugeda ei kannatakse enam icon_smile.gif Kusjuures jälle pean mainima, et SDE mõju kaob kuidagi väga kiirelt ikka ära, sa elad sinna maailma sisse ja hakkad sellest läbi vaatama, ilma, et sa mõtleks selle peale enam. Ju mul on siis vedanud võibolla, et SDEga nii probleemi ei ole, Avot näiteks ei suuda isegi CV1ga ikka rahul olla. Ütleme nii, et minu kui simusõitja jaoks on DK2-l hädad - tume pilt ja nõrk resolutsioon, muidu oli täitsa ok kogemus. Kasutatult DK2-te ilmselt ei ostaks, pigem ikka vaataks siis Rifti või Vive poole või odavama alternatiivina nüüd varsti ka OSVR HDK2 (mis pidi juulis välja tulema aga ikka veel ei ole, kuigi OSVRi mehed foorumis kirjutasid, et nüüd kohe-kohe lähipäevil peaks tulema launch). Ise mõtlen hetkel tugevalt OSVR HDK2 peale. Backup variant ilmselt Vive. Sobiks ka Rift aga Rifti lihtsalt ei ole saada normaalselt. Jah, Oculus kuulutas küll välja, et nüüd Euroopas peaks saama 2 päeva jooksul aga Saksa poodides oli täna näiteks 3 poest vaid 1 veel saada, teised kõik otsas, mis vabamüügist pakkusid, hinnad ~1000EURi. Vive pakutakse 13-16 poes samas ja hinnaga 899€ väga paljudest kohtadest. Nüüd vaid oodata HDK2 reviewd ära, hetkel tundub, et 500€ eest tuleb üsna ok seade (mis muidugi ei ole consumer seade siiski).


Esiteks palun kasuta paragraafie järgmine kord. icon_biggrin.gif

Aga anyway selle HDK ostu üle mõtleks ma ikka kaks korda, sest mängude compatibility on ikka nii nagu on. Kuigi steamvr mängud peaks isegi saama tööle ei ole teadagi millal nad mingid normaalsed kontrollereid juurde sellele ehitavad. Usu mind, et sa hakkaksid neist puudust tundma.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Online

sõnum 16.07.2016 11:37:46 vasta tsitaadiga

Sorry jah öösi väsinud peaga kirjutatud tekst icon_biggrin.gif Aga HDK toetab nüüd kõiki SteamVR mänge, sellega probleemi pole. Rifti tugi on läbi Revivei nagu Vivel, seal ka vahet pole. Paljud mängud toetavad OpenVRi ka nagunii.

Kontrollerid on jah eraldi teema, kuulu järgi on need ka kihe tulekul, samas roomscale mind ennast väga ei huvita.

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 16.07.2016 13:54:33 vasta tsitaadiga

Equinox. Minu soovitus, et mitte pärast kahetseda oma ostu ja muidu pead vaevata, oota veel hetk ja osta/telli Oculus Rift. Kui oleksid natukene aega Rifti ja Oculus Homet kasutanud, saaksid kohe aru mida silmas pean. icon_wink.gif Ainult kõige paremat soovides!

PS. Ise olen enda arvutist kogu SteamVRi üldse välja visanud. Oculus Home töötab nagu peab, igas mõttes ja et Steami VR mänge mängida pole "kiiksuga" SteamVRi üldse vaja! icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Serio
HV kasutaja
Serio

liitunud: 05.12.2004




sõnum 17.07.2016 11:01:55 vasta tsitaadiga

Arvan, et mingi hetkel võtan Vive ära aga viimastel päevadel on liikvel jutud, et tuleb Vive 2.0 aasta lõpus või järgmise alguses. Keegi muidugi ei tea, kui palju see erineb praegusest.
http://vrtalk.com/forum/showthread.php?3534-A-New-Vive-is-Coming-and-it-may-be-this-Year
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2016 12:33:33 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
FYI:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9122457#9122457

Täna saab läbi.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2016 17:42:29 vasta tsitaadiga

Serio kirjutas:
Arvan, et mingi hetkel võtan Vive ära aga viimastel päevadel on liikvel jutud, et tuleb Vive 2.0 aasta lõpus või järgmise alguses. Keegi muidugi ei tea, kui palju see erineb praegusest.
http://vrtalk.com/forum/showthread.php?3534-A-New-Vive-is-Coming-and-it-may-be-this-Year


Endal jääbki selline mulje, et Vive on ainuke tõsiselt võetav VR, ülejäänud on mingid poolikud käkerdised. Järsku ootangi Vive 2.0 ära ja saan parema esimese VR elamuse. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 21.07.2016 00:14:13 vasta tsitaadiga

OSVR HDK2 saab siis nüüd tellida ja saatmine algab 29.7.: http://www.roadtovr.com/osvr-hdk2-pre-order-live-price-release-date/
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 21.07.2016 10:09:34 vasta tsitaadiga

mis keiss selle vat'ga on ma õigesti ei saand aru, kas ma saangi selle asja reaalselt kätte 542,75€'ga, või hakkab keegi veel kottima midagi? siis ma ei saand veel aru sellest modulaarsüsteemist, seal oli kirjas et vanemale versioonile saab ägedama display ja et saab juurde osta ir faceplate positional trackingu jaoks ja mingist elevandi söest tihendi näo ja headseti vahele ja mingi optika asjad olid veel eraldi, kas see on kõik selle 499€ sees, või peab veel teist sama palju juurde maksma, et saaks täiskomplekti? isiklikult positional tracking on pohhui, aga no läätsed võiks ikka igaks juhuks kaasas olla ma arvan.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 22.07.2016 11:31:11 vasta tsitaadiga

NATAS999. Sinu arusaamatutele küsimustele vastan lühidalt. Kui tellid OSVR HDK2, siis alles algab (nagu ise mainisid) "kottimine". HDK2 ei ole valmis toode ja on mõeldud arendajatele! Ära oota sellelt rohkemat.
Kuna sina ei saanud tavalisest reklaamist aru, siis julgen arvata, et see toode ei sobi sinule üldse!
Ise jamasin kunagi Oculus DK2 ga ja enam ei võta isegi ilma rahatta mingit "poolikut" toodet kasutusele.

PS. Soovitan soojalt Oculus Rifti CV1, või Vivet. Muidugi peab arvesse võtma ka Gear VR ja tuleva Sony.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 22.07.2016 12:48:00 vasta tsitaadiga

Avot, facebooki lollustega ma kaasa ei lähe ja vive on jube kallis. kottimise all pidasin silmas käibe ja tolli jne maksusi.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 22.07.2016 14:43:36 vasta tsitaadiga

NATAS999. Mina Oculus Rifti kasutajana ei ole märganud Riftiga seoses mingeid facebook lollusi? Kuigi kasutan igapäev ka facebooki, ei saa üldse aru, kus sina seal lollusi näed? Facebook on üks tänapäevane suhtlemise nähtus, mis sellel alal juhtival positsioonil. Loomulikult eksib sinna ka lolle icon_wink.gif. Aga kuna facebook ei ole siinne teema, siis laseme asjal olla.
Osta Rift ja sina ei kahetse, või oota Sony ära. Vive hinnaga saad Sony kogu komplekti (uue PS4+Sony Headset+ VR controllerid)! Säästad närve ja oma raha. thumbs_up.gif


viimati muutis Avot 24.07.2016 19:50:43, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Online

sõnum 28.07.2016 12:50:35 vasta tsitaadiga

OSVR HDK2-d paistab, et lähevad nagu soojad saiad.
Estimated shipping period OSVR HDK 2: Ships from 12 August 2016

Edit: HTC Vive HinnaVaatluses ka olemas, hind on krõbe.
Link: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Varia+lisaseadmed/752118/

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 28.07.2016 19:49:32 vasta tsitaadiga

http://uploadvr.com/samsung-showcases-4k-uhd-display-vr/
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Online

sõnum 28.07.2016 20:53:56 vasta tsitaadiga

Küsimus HMD omanikele, et kas kasutate veel seadet või on asju juba jäänud kapi peale tolmu koguma?
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 28.07.2016 21:08:05 vasta tsitaadiga

Equinox. Kuigi kasutasin vahepeal Rifti vägagi palju, siis tänaseks jääb Rift tihti sinna riiulile tolmu koguma. Ootame ja vaatame veel, järgmine nädal peaksid ka minu silmadele optimeeritud läätsed saabuma. Prillidega kasutamine on üks igavene kepp. Sõpradele ja muidu külalistele on tore näidata/demoda. Kahjuks on aga kahtlane tunne, et see riiulis vedelemine on minu Rifti tulevik. Vähemalt senini, kuni mingit uut mängitavat sisu sellele välja lastakse.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aphextwin
HV vaatleja

liitunud: 06.08.2005




sõnum 28.07.2016 22:24:39 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Küsimus HMD omanikele, et kas kasutate veel seadet või on asju juba jäänud kapi peale tolmu koguma?


Assetto Corsa ja HTC Vive sobivad väga hästi kokku. Ei viitsiks enam tavamonitoril autosimulaatoreid mängida. Muidu väga tõmbavad ka Automobilista ja rFactor 2 - mõlemad mul ammu ostetud ka -, aga kuna nendes VR support puudub, siis pole neid mänginud.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 30.07.2016 16:42:13 vasta tsitaadiga

Proovimist väärt: https://www.youtube.com/watch?v=IreEK-abHio
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dolph
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2003




sõnum 30.07.2016 22:28:32 vasta tsitaadiga

aphextwin kirjutas:
Equinox kirjutas:
Küsimus HMD omanikele, et kas kasutate veel seadet või on asju juba jäänud kapi peale tolmu koguma?


Assetto Corsa ja HTC Vive sobivad väga hästi kokku. Ei viitsiks enam tavamonitoril autosimulaatoreid mängida. Muidu väga tõmbavad ka Automobilista ja rFactor 2 - mõlemad mul ammu ostetud ka -, aga kuna nendes VR support puudub, siis pole neid mänginud.


Assetto Corsa toetab Vive'i? Kodulehel on ainult Oculus CV1, DK2.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 31.07.2016 04:08:53 vasta tsitaadiga

Dolph, unustage ära simud.. täiesti mõttetu sõita neid võidusõidu mänge kui midagi ei näe. Täielik ruubikukuubik ja siis pixlid ka veel silme ees, eriti Vive puhul. Mõne aasta pärast nii 3-4 pigem.. kui mingid väga korralikud... 6-8k ekraanid silme ees.. siis vast võib juba mõelda.
Terve VR teema on nii toores veel, pm nagu Kinecti jura oli või Move. Aga noh kui paremad ekraanid tulevad ja mõistavad, et vahet pole kui lahe tehnoloogia on siis 700-1000€ eest on ta surnud projekt. PS kuidagi pääseb ehk.. aga ilma naljata see nn lelu ei tohiks tulevikus rohkem kui 100-150€ maksta.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 174, 175, 176  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.