Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2016 13:39:11 vasta tsitaadiga

Neid "nööpe" keegi tagasi ei taha kuid aastaid tagasi kasutas Lufthansa kõrvapealseid klappe ja need korjati lennu lõpus tagasi.
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2016 13:42:41 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Neid "nööpe" keegi tagasi ei taha kuid aastaid tagasi kasutas Lufthansa kõrvapealseid klappe ja need korjati lennu lõpus tagasi.


Need korjati, erandina, tõesti tagasi...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2016 14:32:54 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Neid "nööpe" keegi tagasi ei taha kuid aastaid tagasi kasutas Lufthansa kõrvapealseid klappe ja need korjati lennu lõpus tagasi.


Enda lendudel see tagasikorjamine oli pigem prügi kokku korjamise eesmärgil. Lennu alguses oli istmel kohe olemas kilekoti sees värsked klapid igal lennul.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 15.07.2016 15:10:49 vasta tsitaadiga

Ei oska heli kohta kommenteerida, aga üks uuem odava otsa DAP - Benjie K9

Penonaudio: http://penonaudio.com/BENJIE-K9
Aliexpress: http://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20160715040216&SearchText=Benjie+K9

Spoiler Spoiler Spoiler

Plaanis endal kingituseks tellida. Eks annan tagasisidet kuidas kärab selle ~22€ eest.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2016 15:15:16 vasta tsitaadiga

Ootan huviga Su tagasisidet. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.07.2016 16:54:08 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Mida see ühekordne kasutamine tähendab? Paned pistikusse saad kasutada ning kui pistikust välja tõmbad, lähevad katki?
ühekordsed sellesmõttes, et mingid seened ja muud kõrvanakkused nööpidega edasi ei kanduks järgmisele kuulajale.
klappe ei desinfitseerita, seega odavam on suur hange klappidele teha ja sent tüki eest maksta, kui mõne kliendiga hakata kõrvapõletiku pärast kohut käima

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 15.07.2016 21:31:10 vasta tsitaadiga

Kallimatel istmetel on vahest ikka Bose jne asju ka, need võetakse eranditult tagasi.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 15.07.2016 21:53:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Tänapäeval on nii suur valik nende special gamer klappide seas et ei tea mida võtta mida jätta icon_lol.gif igasugused


Sain just kätte Razer Krakenid. Mis ma öelda oskan, väga väga bassy, keskmised ja kõrged mudased. Soundstage on ahtake, kõik surutakse pähe keskele kokku. Õhku ja hingamist ei ole. Võibolla on see mänguklappide puhul taotluslik, ei tea, pole mängur. Samas, filmide ja mängude jaoks võibolla selline lähenemine isegi sobib, melomaanil pole nende klappidega igastahes mitte midagi teha. Surve peale on võibolla natukene liiga tugev, samas padjad on pehmed ja tunduvad mugavad. Pikemat kuulamissessiooni ei ole teinud, sestap ei tea, mis tunne on 4 tunni pärast. Heliisolatsioon on nagu mingitel avatud klappidel, samas seest välja ei leki. Tegin ebaausa võrdluse, kuulasin vaheldumisi Denon D600 ja Krakeneid ... tulemus oli ettearvatav, ei ole võimalik võrrelda võrreldamatuid asju.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 17.07.2016 20:57:52 vasta tsitaadiga

sony MDR-EX650AP ostsin omale. mingine 5-6 erisuurusega lutut kaasas, mulle sobivad need, mis kohe peal olid. küllalt mugavalt istuvad kõrvas ja niisama lihtsalt välja ei kuku. mikkriga süsteem täitsa toimib, vajutad nuppu, paneb spotify käima, vajutad veel, paneb kinni, kõne võtab vastu ja paneb ära, mis on suht mugav. heli on täitsa okei. alguses tundus, et bassi on justkui vähe võrreldes koss the plugidega, aga väga kiirelt harjus ümber sellega ja tegelikult on madal ots väga korralik, ei usu, et väga palju patemaks seda saakski. muu sageduskarakteristik tundub ka okei olema, vähemalt midagi kuskilt kriipima ei jää.

plussid:

+püsivad kõrvas
+nupuga mikker
+heli

miinused:

-hind
-L-otsikuga pistik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 18.07.2016 11:07:20 vasta tsitaadiga

-L-otsikuga pistik on miinus? Isiklikult pean seda just plussiks. Sirged otsikud kipuvad pesasid "lõhkuma" ja taskus kandes äärmiselt ebamugav icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 18.07.2016 12:27:27 vasta tsitaadiga

CoiL, L-otsik on taskus ebamugav ja kipub lagunema. telefoni taskusse paned ja taskust ära võtad, siis L-otsikut kruti nagu loll, et juhe kuskile ette tilbendama ei jääks, taskust välja võttes kipub vastu taskut otsikut murdma ja igale poole taha kinni jääma. tavalise otsikuga torkad lihtsalt taskusse püstipidi ja rahu majas. ja kui kasutad näiteks kas arvuti või ressi või välise helikaardi küljes, siis L-otsik jääb väga värdjalt paindesse, mida tavalise otsikuga ei juhtu kunagi. endal on just L-otsikud iga viimne kui üks lõpuks saba andnud, tavalistest mitte ükski.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2016 12:30:51 vasta tsitaadiga

Ilmselgelt on see täiesti individuaalne ning ilma põhjaliku selgituseta mõttetu miinuse alla panna. Minu jaoks on samuti L-otsik pigem pluss
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 18.07.2016 12:36:18 vasta tsitaadiga

markedmen, maitse asi vb tõesti, aga nii palju kui kokku olen nendega puutund, mitte ainult kõrvaklapid, siis ainus erand, kus tõesti L-otsik õigustatud on, on instrumendi kaablid ja ka siis vaid teatud juhtudel. minu teha oleks, siis L-otsiku leiutaja oleks tuleriidal lõpetand. icon_evil.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 18.07.2016 13:21:44 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
CoiL, L-otsik on taskus ebamugav ja kipub lagunema. telefoni taskusse paned ja taskust ära võtad, siis L-otsikut kruti nagu loll, et juhe kuskile ette tilbendama ei jääks, taskust välja võttes kipub vastu taskut otsikut murdma ja igale poole taha kinni jääma. tavalise otsikuga torkad lihtsalt taskusse püstipidi ja rahu majas. ja kui kasutad näiteks kas arvuti või ressi või välise helikaardi küljes, siis L-otsik jääb väga värdjalt paindesse, mida tavalise otsikuga ei juhtu kunagi. endal on just L-otsikud iga viimne kui üks lõpuks saba andnud, tavalistest mitte ükski.

Nojah, sul siis ristivastupidi kogemus minu kogemusele icon_rolleyes.gif Eks see ole väga individuaalne ja sõltub mis mängijaga, millises taskus jne. kasutada.
Mul oleks toolile istudes esimese asjana püstine/sirge pistik plõksti puru taskus icon_biggrin.gif
Aga on ka kuldne kesktee, mis ka mulle kõige paremini istub - ~30-45' otsik icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 18.07.2016 13:52:40 vasta tsitaadiga

CoiL, fakt on see, et kui on ikka head klapid, siis otsiku kuju deal breaker ei ole. eks aeg näitab, kust otsast need klapid lagunevad, kui lagunevad icon_biggrin.gif . mugavad ja hea saund on määrav siiski. kahjuks pole korralikust allikast nendega veel kuulanud, siiani piirdunud nexus 5 ja spotify "normal" kvaliteediga.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 21.07.2016 19:58:07 vasta tsitaadiga

Keegi Lasmex L-85 klappe ei taha proovida? https://www.massdrop.com/buy/lasmex-l-85-headphones
Spoiler Spoiler Spoiler

Omamoodi nagu Fidelio X1/X2 koopiaga disain (väga kenad minu arvates) ja tundub, et pidavat hea heliga ka olema.

PS, sain LZ A2S üleeile kätte ning olen neil lasnud nö. sisse mängida (ilma kuulamiseta). Otse-karbist-välja-kuulates vau-efekti ei tekkinud aga kesksagedused olid küll head ja naturaalsed. Varsti hakkan kuulama ja edastan rohkem muljeid.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.07.2016 20:09:46 vasta tsitaadiga

Massdropiga maksad ju shipping + tolli ja käibekaga haigeks ennast muidu telliks sealt tihtipeale midagi.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 21.07.2016 20:58:38 vasta tsitaadiga

Võid mujalt ka tellida, see oli lihtsalt link, mis esimesena kätte jäi.
http://www.shenzhenaudio.com/lasmex-l-85-50mm-drive-unit-wearing-hifi-headphones-stereo-headset.html
http://www.aliexpress.com/store/product/Lasmex-L-85-HiFi-Hi-Res-High-Performance-Stereo-Headphones/601461_32694902674.html
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2016 17:00:26 vasta tsitaadiga

CoiL kirjutas:
Kasvõi miski odav väline DAC/amp - neid terve nett täis. Näiteks Zorloo ZuperDAC ja HifimeDIY Sabre. Lisaks tasuks ka uurida modifikatsioonide ja erinevate patjade mõju kohta DIYaudioheaven lehelt: http://www.mediafire.com/download/av6k1rhkv5lwol6/Superlux_HD681_EVO.pdf
Kõige lihtsam ja odavam "mod" parendamaks sinu HD681 EVO heli on lihtsalt teatud patjade kasutamine (loe pdf`st kust osta ja millised).


Ostsin uued padjad. Sealt samast, mida kõige rohkem soovitati.
Ütleks nii, et kui klapp on 30 euri väärt ja 15 eurised padjad juurde osta, siis see 15 euri ei anna mitte midagi juurde. Vanad "uued" padjad on ka pdf kohaselt enam-vähem okeid. Veel vanem versioon nendest oli halb.
15 euri ja suts juurde osta korralik helikaart AMP-iga ja on märgatavam vahe. (Hetkel läpakas, ei saa oma kasutada)

Ehk kui kellelgi on tulevikus ka plaan upgradeda, siis pigem paiguta oma raha helikaarti/AMP-i.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.07.2016 18:20:03 vasta tsitaadiga

infect kirjutas:
CoiL kirjutas:
Kasvõi miski odav väline DAC/amp - neid terve nett täis. Näiteks Zorloo ZuperDAC ja HifimeDIY Sabre. Lisaks tasuks ka uurida modifikatsioonide ja erinevate patjade mõju kohta DIYaudioheaven lehelt: http://www.mediafire.com/download/av6k1rhkv5lwol6/Superlux_HD681_EVO.pdf
Kõige lihtsam ja odavam "mod" parendamaks sinu HD681 EVO heli on lihtsalt teatud patjade kasutamine (loe pdf`st kust osta ja millised).


Ostsin uued padjad. Sealt samast, mida kõige rohkem soovitati.
Ütleks nii, et kui klapp on 30 euri väärt ja 15 eurised padjad juurde osta, siis see 15 euri ei anna mitte midagi juurde. Vanad "uued" padjad on ka pdf kohaselt enam-vähem okeid. Veel vanem versioon nendest oli halb.
15 euri ja suts juurde osta korralik helikaart AMP-iga ja on märgatavam vahe. (Hetkel läpakas, ei saa oma kasutada)

Ehk kui kellelgi on tulevikus ka plaan upgradeda, siis pigem paiguta oma raha helikaarti/AMP-i.
ma paigutaks raha klappidesse
30€ on ikka paras prügi
siin nende nööpidega võib ehk jopata, kuid need superluxid ei ole liha ega kala
isegi siin teemas põhipromootor soovitab neid "modides" kasutada. Selleks peab aga ostja olema mingi tehnikahuviline ja jootejaama ja oskusi omama

kui füüri napib, siis peab koguma ja tõsiselt uurima ja valima, kui veidi rohkem ülejääki, siis tasub kindla peale minna thumbs_up.gif
muidugi tasub endale selgeks teha avatud ja kinnise klapi heli iseärasused, et oma eelistustega puhtalt hinna järgi rappa ei jookseks icon_idea.gif

tänapäeval on arvutiemaplaatidelgi korralikud helikaardid koos võimendiga, ühel isegi oli creative ZxR otse emaplaadil icon_razz.gif
AMPi on siiski vaja klappidel üle 32Ohm, eriti kui vaja mussi valjemalt kuulata, muidu pole kuni 80Ohm vajagi

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2016 18:52:12 vasta tsitaadiga

Superlux EVO-d on vägagi korralikud klapid oma hinna eest. Ja keskmine kasutaja ei vaja enamat.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Levelxer
HV veteran
Levelxer

liitunud: 27.11.2011




sõnum 26.07.2016 18:56:38 vasta tsitaadiga

Kaks korda pidanud garantiioskonda tülitama HD 681 EVO lagunemise pärast, ent heli ise on väga hea.
Seega tänud pillipood.ee suunas
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 26.07.2016 19:04:16 vasta tsitaadiga

On vahepeal EVO'de kõrvale midagi uut ka tekkinud, mis madala hinna juures on võrdväärsed/paremed kui EVO?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.07.2016 20:08:30 vasta tsitaadiga

infect kirjutas:
Superlux EVO-d on vägagi korralikud klapid oma hinna eest. Ja keskmine kasutaja ei vaja enamat.
kui nüüd kõlarisüsteemide hinnaga võrrelda, siis 100-200€ ei ole klapisüsteemi jaoks palju ja see 200€ ei ole ka 600€ teeniva inimese jaoks just summa, mida koguda ei jaksa - kõik sõltub sellest, kas heli soovitakse kuulata või mitte
tuleks mainida veel, et head heli kannatab vaid nooruses nautida, sest hiljem on kõrvad anyway peetis, kuigi head klapid kõlavad igavesti hästi thumbs_up.gif

eks see ole prioriteetide küsimus
isiklikult autot ei oma ja sealt tulenevad kulud on vaba raha
klappe kasutan küll harva, kuid kui kasutan, siis unustan ennast

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2016 20:29:46 vasta tsitaadiga

100-200€ on palju kõrvaklappide jaoks. Eriti su 600 eurose palgaga inimesele
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.07.2016 21:09:00 vasta tsitaadiga

infect kirjutas:
100-200€ on palju kõrvaklappide jaoks. Eriti su 600 eurose palgaga inimesele
nu koguda või järelmaksu saab ka kahe aasta peale võtta
nagu ütlesin, prioriteedid ja kui ikka raha napib, siis aeg tasuvam töökoht otsida - hetkel pakutakse ikka hulka paremaid kohti ka väheharitud inimesele, kel käed otsas
viimane on kasuks hoolimata prioriteetidest thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 26.07.2016 22:02:48 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
infect kirjutas:
100-200€ on palju kõrvaklappide jaoks. Eriti su 600 eurose palgaga inimesele
nu koguda või järelmaksu saab ka kahe aasta peale võtta
nagu ütlesin, prioriteedid ja kui ikka raha napib, siis aeg tasuvam töökoht otsida - hetkel pakutakse ikka hulka paremaid kohti ka väheharitud inimesele, kel käed otsas
viimane on kasuks hoolimata prioriteetidest thumbs_up.gif


Tahaks näha neid tööpakkumisi kuhu ilma baka ja B katita ligi saab?

mis 100+n kõrvaklappidesse puutub siis...

https://pood.elion.ee/productInfo/381/korvaklapid-audio-technica-ath-m50x-(must)/ATH-M50X

5€ kuus ei ole miski eriline summa. mida kokkuhoitud ei saa.
tagasi üles
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 26.07.2016 23:38:20 vasta tsitaadiga

Headesse klappidesse tasub raha paigutada küll. Tegemist on ju kestvuskaubaga, tihti sa neid ikka ostad, 10a jooksul korra ehk, kui just mingi poweruser ei ole ja mehaaniliselt ära ei lõhu. Samas on kallima otsa klappidel paljud tükid asendatavad ka. Odavad klapid lähevad mehaaniliselt suhteliselt kergelt katki, niiet kokkuvõttes ei ole üldse kindel, mis päeva lõpuks odavam tuleb, kas kohe korralik või iga aasta uued odavad. Mul on klapimajandusele kulunud aastate jooksul ligi 1000 euri, sisaldab siis ühte komplekti high-end klappe, dac'i, võimu, paari korralikke raadioklappe telekavaatamiseks ja mobiilsed bt klapid. Praktika näitab, et kõige enam kasutan just wireless ja bt klappe, high-endi haruharva.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.07.2016 23:57:53 vasta tsitaadiga

ma kasutan ka high endi haruharva, kuna pea eranditult jään ma peale pähepanekut päevalõpuni muusikat kuulama
pelgan seda nõiavärki icon_lol.gif

samas mugavus ja heli on sellised, mille eest tunnen väärt raha maksnud

kokku olen ka circa 1200€ investeerinud, viimased klapid võtsid lõviosa - see kulutus siis alates 2008, poleks vanu klappe ära lõhkunud, oleks kulutus pisut alla poole thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2016 23:59:40 vasta tsitaadiga

Aga millised üldse oleksid head Bluetooth klapid?
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 27.07.2016 00:50:51 vasta tsitaadiga

Sõltub, milliseid sa eelistad, in-eare, on-eare, over eare ja palju oled nõus maksma. Mingid Sennheiseri MM X500'd on head, aga maksavad nagu pommilennuk. Paarisaja euro eest saab viisakad in-earid ka. Ma tegin pulli ja ostsin Alist 10 eurised Awei in-earid ja ei suuda ära imestada, kuivõrd bang4buck tootega tegemist on. Praegust igapäevases kasutuses. Laen üle kahe päeva.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2016 09:06:07 vasta tsitaadiga

No ma muidu neid Sennheisereid muidu piilusingi... icon_rolleyes.gif
Ise eelistan ülidselt Overeare ja mingi kuni 500€ oleks täitsa okei, kallimatel ei näe enam isiklikku kõrvakuulmist arvestades mõtet.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 27.07.2016 09:58:58 vasta tsitaadiga

No, kui rahakott võimaldab, siis 500X või 550X (noise cancelling) võiksid olla täitsa teema. Hea seegi, et vajadusel saab ka juhtmega kasutada, st ei pea muretsema, kui aku saab tühjaks. Mul filmiklappidega RS-160, on alatasa see jant, et kunagi ei tea, palju akut järel on ja no tühjaks saab ta ju ikka kõige põnevama koha peal alati icon_smile.gif Mitte, et toiteadapteriga koos edasi vaadata ei saaks, aga paraku on see nii ebamugavas kohas, et lihtsam on juhtmega klappide peale üle minna.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2016 13:16:49 vasta tsitaadiga

Markos, no sinihammas olekski just teema (RS160 seda pole), sest enamus seadmetel on see tänapäeval built-in.
Seda juhtme asja vaatasin kah, kõikidel seadmetel BT liidest siiski endal pole, siis viskaks lihtsalt juhtme sappa ja mure lahendatud.
Oleks sellised suht universaalsed kodu kasutuse klapid... icon_rolleyes.gif

High-Endikad on mul anyway endal eraldi olemas ja reisimiseks ka mingid Sennheiseri juhtmega in-earid.

Nagu selgus, siis 500X on EOL, ainult 550X on tootmises... icon_neutral.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 27.07.2016 16:35:14 vasta tsitaadiga

Jah, ma tõin selle lihsalt näiteks, milleks juhtmega ühendamise võimalus hea on, ehk, kui aku peaks ootamatult tühjenema.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 27.07.2016 18:20:11 vasta tsitaadiga

Kui kuni 50 rublaseid bluetooth over-eare klappe telekast filmide vaatamiseks otsida, siis sobivad ka suvalised alist tellitud? Telekas on LG UF8607
Ma ei ole absoluutselt kursis selle asjaga, aga kiunuv naabrimutt hakkab üle viskama lihtsalt thumbs_down.gif

_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2016 19:15:27 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
Kui kuni 50 rublaseid bluetooth over-eare klappe telekast filmide vaatamiseks otsida, siis sobivad ka suvalised alist tellitud? Telekas on LG UF8607
Ma ei ole absoluutselt kursis selle asjaga, aga kiunuv naabrimutt hakkab üle viskama lihtsalt thumbs_down.gif


Tehniliselt sobivad ka suvalised, iseasi mis su kõrvad asjast arvavad ja kui pikaealised nad on.

Markos kirjutas:
Jah, ma tõin selle lihsalt näiteks, milleks juhtmega ühendamise võimalus hea on, ehk, kui aku peaks ootamatult tühjenema.


No ~250€ eest tundub seal klappe olema enam kui küll, 550X on kerge overkill kuna "Active Noise Cancellation" mulle erilist huvi ei paku, ega mul kodus nii mürarohke nüüd kah ei ole.
Klapid on mul ikka pigem selleks, et mitte ise teisi häirida...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 27.07.2016 20:42:57 vasta tsitaadiga

Vaata siis http://www.soundshop.ee/?id=1832&toode=Sennheiser%20PXC%20360%20BT seal ale ja puha. On klass madalamad, kui 550 aga võiks kärada küll.



tsitaat:
ui kuni 50 rublaseid bluetooth over-eare klappe telekast filmide vaatamiseks otsida, siis sobivad ka suvalised alist tellitud? Telekas on LG UF8607


Teleka bt'sse võiks reserveeringuga suhtuda, alati ei pruugi toimida, st ei ühenda seadmega ära. Alist ehk Bluedio T3 tasuks proovimist.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2016 21:08:56 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
Vaata siis http://www.soundshop.ee/?id=1832&toode=Sennheiser%20PXC%20360%20BT seal ale ja puha. On klass madalamad, kui 550 aga võiks kärada küll.


Vaatab, hetkel sai ValiHeli`ga suheldud 500X teemadel.. icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 28.07.2016 12:00:59 vasta tsitaadiga

Olen seda ka varem siia postitanud juhtmeta-fännidele aga miks ka mitte selline asjandus osta ja kombineerida odavama kuid hea heliga klappidega? http://www.head-fi.org/t/784505/review-of-voxoa-btunes-vxb-bluetooth-4-0-apt-x-adapter-don-t-just-cut-your-headphones-wire-get-rid-of-it
https://thebtunes.com/products/the-btunes

~70€ adapteri eest + miskised ~100-150€ hea heli ja koostekvaliteediga klapid? icon_rolleyes.gif
Isiklikult pean seda paremaks lahenduseks kuna kui osta ühed kindlad juhtmeta klapid, siis oledki nende "helis kinni".
Adapteri eelis on see, et valid enda kuulmisele, muusikale, mugavusele jne. sobilikud klapid ja lükkad lihtsalt selle julla taha.
Heli pidavad ainult kübekene muutuma kuid üldine klapi helikvaliteet ja signatuur pidi samaks jääma.
Kahjuks ise veel ei ole proovinud kuna olen rohkem IEM lainel olnud.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 28.07.2016 13:18:01 vasta tsitaadiga

Tellisin Alist Bluedio T3 klapid prooviks ära. Seal kirjelduses on miskit uut ja huvitavat minu jaoks. Ehk siis tuleks klapid nö sisse töötada valge heliga ja siis roosa heliga...? Mõistlik tegevus või?
Et lasen järjepanu https://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_449145&feature=iv&src_vid=WSCU_t3o7KI&v=CCnCMHNyny8 20h ja siis https://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_3791174041&feature=iv&src_vid=CCnCMHNyny8&v=ZXtimhT-ff4 150h või icon_biggrin.gif

_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 28.07.2016 13:40:38 vasta tsitaadiga

strohher, http://www.tested.com/tech/accessories/459117-science-and-myth-burning-headphones/

mina selle lollitamise asemel pigem hakkaks kohe kasutama, mitte mingite lollustega tegelema. see sissepõletamisest tekkiv efekt on minimaalne, kui mitte olematu võrreldes sellega, kuidas sul aju üks või teine päev heli kokku paneb, samuti ilmastikutingimused: õhurõhk, niiskus, temperatuur.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 28.07.2016 14:58:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Olen seda ka varem siia postitanud juhtmeta-fännidele aga miks ka mitte selline asjandus osta ja kombineerida odavama kuid hea heliga klappidega?


Mulle näib, et out of box lahendusena eeldab see konkreetset tüüpi klappe, ehk selliseid, milllel on ÜKS eemaldatav juhe. Mul pole ühtegi paari selliseid klappe, high-endidel läheb kummagi can'i sisse eraldi monopistikuga juhe. Sinna peaks siis ülemineku aretama ja kõige lühem juhe, mis mul on, ca meeter pikk, oleks siis rullis taskus või ümber kaela icon_smile.gif Ok, juhtmeid saab ise teha nii pikki, kui vaja, see pole kindlasti probleem, kuid kompaktsus kaob. Ma olen mingeid klipp/bt vastuvõtjaid ka näinud ca 15 euri eest, mis mõeldudki juhtmega klappidele.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 22:21:25 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Markos kirjutas:
Vaata siis http://www.soundshop.ee/?id=1832&toode=Sennheiser%20PXC%20360%20BT seal ale ja puha. On klass madalamad, kui 550 aga võiks kärada küll.


Vaatab, hetkel sai ValiHeli`ga suheldud 500X teemadel.. icon_wink.gif


Läheb ilmselt hoopis PCX 550 loosi, 500X ja 550X saadavus on igalpool 0, eks need ole juba 4 aastat vana mudelid kah... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 03.08.2016 22:25:37 vasta tsitaadiga

Varsti tulekul sellised nööbid:


Ja lisaks saadetakse mulle ühe kasutaja poolt niisama tasuta Magaosi BK50.

Eks annan tagasisidet kui käes.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2016 01:06:29 vasta tsitaadiga

Ehk keegi oskab öelda kust võiks saada kummist otsi nööpidele?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 05.08.2016 10:57:15 vasta tsitaadiga

Markokene, kui kannatad oodata, siis Aliexpress või eBay. Siin Eestis ma nagu ei teaks ühtegi poodi, kus oleks suur valik kummilutte.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vinski
HV vaatleja
vinski

liitunud: 10.12.2002




sõnum 05.08.2016 11:21:20 vasta tsitaadiga

Milliseid klappe te jooksmiseks kasutate, mis püsivad hästi kõrvas?

Varem olid Sennheiseri mx680 aga need on kolimise käigus kaotsi läinud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkraav
Kreisi kasutaja
lkraav

liitunud: 23.08.2002




sõnum 05.08.2016 12:14:43 vasta tsitaadiga

Kas Xiaomi Pistoneid saab kuskilt Tallinna teada kohast päevasiseselt ka osta, teab keegi?
_________________
TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter".
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revilo
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2011




sõnum 05.08.2016 12:47:56 vasta tsitaadiga

Kas kellelegi HyperX Cloud II omanikest tundub ka, et heli kvaliteet läbi USB on kehvem kui otse? 7.1 3d heli emulatsioon peal või mitte, mulle tundub, et see "internal soundcard" kõrvaklappidel teeb heli kehvemaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.