Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1525, 1526, 1527 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 49 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 492

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006




sõnum 17.07.2016 23:24:39 vasta tsitaadiga

Samsung U7100 Telia apiga.
Tehtud omajagu juba neid tehase seadmete taastamisi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 597 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 20.07.2016 22:36:50 vasta tsitaadiga

Kas vip1003 hdmi järsku tummaks jäämine on mingi teada viga või ongi lihtsalt surnud?

Scarti august veel pilti tuleb.

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estdata
Kreisi kasutaja
estdata

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2016 23:04:58 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Kas vip1003 hdmi järsku tummaks jäämine on mingi teada viga või ongi lihtsalt surnud?

Scarti august veel pilti tuleb.


Kas ei tule hdmist ainult pilti ja scart kaablist tuleb ?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 20.07.2016 23:33:21 vasta tsitaadiga

Jah.
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 20.07.2016 23:39:17 vasta tsitaadiga

Factory resettida võid proovida S2 puldil peituva MENU nupu abiga. Muidu katki jah.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 20.07.2016 23:49:08 vasta tsitaadiga

Pailaps, otsides leidsin: Voolujuhe välja, hoida pildi MENUU nuppu all ning voolujuhe tagasi. Tekkinud menüüst SYSTEM ja sealt FACTORY RESET.

Kas nii või on mingi peenem protseduur veel. Seadete alt tehaste seadete taastamine vms ei muutnud midagi.

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 20.07.2016 23:54:17 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Pailaps, otsides leidsin: Voolujuhe välja, hoida pildi MENUU nuppu all ning voolujuhe tagasi. Tekkinud menüüst SYSTEM ja sealt FACTORY RESET.

Kas nii või on mingi peenem protseduur veel. Seadete alt tehaste seadete taastamine vms ei muutnud midagi.


Nii on õige jah. Võid REMOVE SOFTWARE ka igaksjuhuks teha. TV SYSTEM all peab kindlasti olema PAL B/G/D. Ma olen varemgi tarkvaralisi tummaksminemisi näinud.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 21.07.2016 10:47:34 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Minu soovitus oleks kindlaks teha, milles probleem. Ilma garanteeritult korras toiteplokita on seda tõesti ehk natukene keeruline teha, aga boksi karbi saab ju avada ja korra neid kondensaatoreid piiluda. Pole toiteplokki näinud, aga võin oletada, et selle avamine on veidikene tülikam.

E:
Vaatasin Motorola pilti ja seal justkui ei tundunud säherdusi lekkimisvõimelisi kondensaatoreid eriti olevat (üks vast siiski on), seega jääb vist tõesti toite probleem. Seega uue toite ostmisest/tellimisest vist pääsu pole.
 

Lihtsalt infoks, et selles juhtumis asja, mis muudab voolu viga ei olnud.
Sama toiteplokiga teine samasugune box töötab ja teise toitekaga esimene box ikka ei tööta. (st vool on sees aga boxi võrgupesa tuluke põleb kollaselt, kuid ruuteri poolne on roheline)
Visuaalselt on kõik boxi emaplaadi kondekad korras.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 23.07.2016 11:27:58 vasta tsitaadiga

Paistab et peab lastetuppa uue teleri vaatama ja sellega seoses küsimus. Mis seis on LG telerite ja Telia äpiga? Siit on meelde jäänud et kõik peale subtiitrite toimib normaalselt? Mind huvitab just järelevaatamise osa.

Ja veel paar küsimust. Kas 2015 LG teleritel local dimming toimub ikka äppides ka (samsungil ei toiminud vanematel kui 2015)?

Kas see tõenäosus et mõni selle aasta teler äpi saab on olematu? Ma üldiselt väldin vana tehnika ostmist, aga hetkel paistab et pole varianti...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2016 11:33:50 vasta tsitaadiga

JazZ, mina sinu asemel võtaks ok teleka ja peidaks selle boksi kusagile ära. Anyway saad uue nuti, millest pääsu pole.
Selle aasta paaril mudelil on äpp olemas, alumise otsa omadel, millel webos 2 mitte 3

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 23.07.2016 12:01:00 vasta tsitaadiga

Jeesus: No selle raha eest mis ma olen nõus laste tuppa investeerima ei saa nagunii normaalse pildiga telekat. Teiseks, see tähendaks et pean boksi eest ka 100 euri lisaks maksma (no üldse ei taha selle veniva karbi eest maksta). Kolmandaks ei koosne kahjuks (või õnneks) mu laste elu ka ainult Telia vaatamisest, mis tähendaks et peaks veel ~100 euri mingisse universaalpulti investeerima. Seega see ei tundu mulle parem plaan isegi kui ma mõtlen sellele palju ma Samsungi äppidega telekaid ostes mööda perset olen saanud...

Kiire neti otsing näitas et Rootsis toetab Telia android äpp Chromecasti ja Apple TV'le arendatakse ka vist äppi? Eestis on kuidagi vaikne, siin pole midagi uut tulemas?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2016 12:07:04 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
Kiire neti otsing näitas et Rootsis toetab Telia android äpp Chromecasti ja Apple TV'le arendatakse ka vist äppi? Eestis on kuidagi vaikne, siin pole midagi uut tulemas?


MinuTV äpp väidetavalt jookseb Android TV peal aga pole mõeldud puldiga opereerimsieks... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 23.07.2016 12:14:01 vasta tsitaadiga

Etz: jep, proovisin Nvidia Shield TV peal ja toimib tõesti. Kaks probleemi, hiirega kasutamine ei ole variant ja TV3 seal pole. Kuna lapsed kõige rohkem just tv3 salvestusi vaadata tahavad, siis see pole paraku variant.

Kusjuures STV GO äpp reageerib android tv peal ka puldi nuppudele (kas pilti ka näitab ma ei tea, sest mul ei õnnestunud nende tasuta paketti prooviks tellida ja klienditugi pole mulle nädala jooksul veel vastanud). Aga paraku pole ka seal TV3'e.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2016 12:48:02 vasta tsitaadiga

JazZ, no siis võta selle aasta webOS 2.0 mudel. Samas suure tõenäosusega on need eelmise aasta face liftitud mudelid. Pead natuke võrdlema ja guugeldama
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 23.07.2016 13:40:07 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
Paistab et peab lastetuppa uue teleri vaatama ja sellega seoses küsimus. Mis seis on LG telerite ja Telia äpiga? Siit on meelde jäänud et kõik peale subtiitrite toimib normaalselt? Mind huvitab just järelevaatamise osa.
Ja veel paar küsimust. Kas 2015 LG teleritel local dimming toimub ikka äppides ka (samsungil ei toiminud vanematel kui 2015)?
Kas see tõenäosus et mõni selle aasta teler äpi saab on olematu? Ma üldiselt väldin vana tehnika ostmist, aga hetkel paistab et pole varianti...


Võtsin just lapse tuppa 32 samsa äpiga teleri asemele 40 LG äpiga:
https://pood.elion.ee/productInfo/55/40-led-teler-lg-uf7727/40UF7727.AEE?filter=1458-17293
oleks võinud ju ka 32 lihtsama versiooni võtta aga vaja oli nutikamat hiirega pulti ja see oli esimene suurus millel see olemas oli.

Sisu korras, ma isegi ei tea kas see aegajalt nurka tekkiv nooleke on veel alles või juba kandunud, teemas oli sellest juttu.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 23.07.2016 13:51:47 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
JazZ kirjutas:
Paistab et peab lastetuppa uue teleri vaatama ja sellega seoses küsimus. Mis seis on LG telerite ja Telia äpiga? Siit on meelde jäänud et kõik peale subtiitrite toimib normaalselt? Mind huvitab just järelevaatamise osa.
Ja veel paar küsimust. Kas 2015 LG teleritel local dimming toimub ikka äppides ka (samsungil ei toiminud vanematel kui 2015)?
Kas see tõenäosus et mõni selle aasta teler äpi saab on olematu? Ma üldiselt väldin vana tehnika ostmist, aga hetkel paistab et pole varianti...


Võtsin just lapse tuppa 32 samsa äpiga teleri asemele 40 LG äpiga:
https://pood.elion.ee/productInfo/55/40-led-teler-lg-uf7727/40UF7727.AEE?filter=1458-17293
oleks võinud ju ka 32 lihtsama versiooni võtta aga vaja oli nutikamat hiirega pulti ja see oli esimene suurus millel see olemas oli.

Sisu korras, ma isegi ei tea kas see aegajalt nurka tekkiv nooleke on veel alles või juba kandunud, teemas oli sellest juttu.

Tänud Indrek. Viitsid Sa korra testida kas local dimming ikka toimib äppides?


Six vist kasutas ka LG Telia äppi? Ehk kommenteerib tema ka kuidas järelevaatamine toimib seal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 23.07.2016 14:26:15 vasta tsitaadiga

JazZ, kuidas seda local dimmingut kõige lihtsam katsetada on?
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 23.07.2016 14:59:10 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
JazZ, kuidas seda local dimmingut kõige lihtsam katsetada on?

Ilmselt pimedas toas ja mõne video äpiga paned video pausile kohas kus mustal taustal oleks väiksem hele koht (filmi lõputiitrid näiteks) ja siis lülitad local dimming'u menüüs sisse ja välja, vaatad kas must taust läheb tumedamaks kui local dimming sees on või on sama hall kui siis kui local dimming väljas on. LG ilmselt kasutab menüüs sellel mingit muud nime, ma ausalt öeldes ei teagi mis nime LG kasutab, Samsungil on Smart LED näiteks.

EDIT: tegin kiire otsingu et leida kuidas LG local dimming'ut nimetab, aga sattusin hoopis global dimmingu probleemi otsa > http://www.avsforum.com/forum/166-lcd-flat-panel-displays/1582153-anybody-know-how-turn-off-lg-s-global-dimming.html
Kui 2015 aasta telerid ka LG'l sellised on, siis läks mul igasugune isu ära, kohutav. Ja ma arvasin et Samsung'i telerid on kehvad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 23.07.2016 15:02:43 vasta tsitaadiga

Järelvaatamine toimib igati OK.
5.12 fw-ga kaob ka see nooleke ülevalt vasakult nurgast (hetkel fw 5.11.1).
Ainuke kamm on jah supakatega, mis aegajalt ära unustatakse.
Mõnel kanalil (Sony Ent) aitab ainult Seaded alt subtiitrid uuesti sisse lülitada mõne kanali korral (ETV, ETV2, ETV+) lihtsalt vahetada korraks mõnele muule kanalile ja siis tagasi.

P.S. See LCD-de global dimmingu jama parandati minu teada fw uuendusega ära. Vähemalt kuskilt meenub midagi. Vbla eksin...

JazZ kirjutas:


Six vist kasutas ka LG Telia äppi? Ehk kommenteerib tema ka kuidas järelevaatamine toimib seal.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estdata
Kreisi kasutaja
estdata

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2016 17:25:05 vasta tsitaadiga

Mis arvate või akke kellelgil on juba. Kas antud mudel on ok ?
https://pood.elion.ee/productInfo/55/49-led-teler-lg-lf631v/49LF631V.AEE?filter=806-44807
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
666xxx
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.08.2003




sõnum 23.07.2016 22:16:18 vasta tsitaadiga

Mul peale vanalt Telia nutitv-lt üleminekut uuele on selline anomaalia,et pilt jõnksutab,aga samas mitte koguaeg,eriti hull on kui uudistesaadete all jookseb see lisainfo banner paremalt vasakule,see jõnksutab ikka päris palju.Kasutan Motorola vip1003 digibokse ja Asus RT-AC68U ruuterit.
Kas kellelgi on veel sellist jõnksutamist?
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 24.07.2016 07:03:40 vasta tsitaadiga

Pakun, et jõnksutab sul telekas.
Kas Motion Plus (Samsung), Motionflow (Sony), TruMotion (LG) on sisse lülitatud?

666xxx kirjutas:
Mul peale vanalt Telia nutitv-lt üleminekut uuele on selline anomaalia,et pilt jõnksutab,aga samas mitte koguaeg,eriti hull on kui uudistesaadete all jookseb see lisainfo banner paremalt vasakule,see jõnksutab ikka päris palju.Kasutan Motorola vip1003 digibokse ja Asus RT-AC68U ruuterit.
Kas kellelgi on veel sellist jõnksutamist?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 24.07.2016 09:10:00 vasta tsitaadiga

666xxx, määra telia tv seadete menüüst ka ekraanisätted 1080p50 ja vaata eelmainitud pildiparandussätted telerist üle.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
666xxx
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.08.2003




sõnum 24.07.2016 11:35:20 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Pakun, et jõnksutab sul telekas.
Kas Motion Plus (Samsung), Motionflow (Sony), TruMotion (LG) on sisse lülitatud?

666xxx kirjutas:
Mul peale vanalt Telia nutitv-lt üleminekut uuele on selline anomaalia,et pilt jõnksutab,aga samas mitte koguaeg,eriti hull on kui uudistesaadete all jookseb see lisainfo banner paremalt vasakule,see jõnksutab ikka päris palju.Kasutan Motorola vip1003 digibokse ja Asus RT-AC68U ruuterit.
Kas kellelgi on veel sellist jõnksutamist?

Mul kaks Philipsit 47PFS7189/12 ja 55PUS7600,mõlemal Perfect natural motion sisse lülitatud.Tegin ka nüüd katse ja lülitasin välja,aga ikka jõnksutab.
Eile tehnilise toega rääkides soovitati Motorolal just 1080p24,kuna boks ei toeta 1080p50,aga Arris on uuem ja seal peaks olema pandud 1080p50,või sain ma millegist vaesti aru?
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.07.2016 11:48:24 vasta tsitaadiga

666xxx kirjutas:
Eile tehnilise toega rääkides soovitati Motorolal just 1080p24

Huvitav, miks Telia boksid ei suuda edastada striimi sellisel kujul, nagu see sisse tuleb, miks on vaja seda tingimata boksis konverteerida? Arrise boksil mina igatahes sellist võimalust ei leidnud.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1525, 1526, 1527 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.