Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 51, 52, 53  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 09:59:24 vasta tsitaadiga

https://www.techpowerup.com/reviews/ASUS/RX_480_STRIX_OC/
See Asuse kaart on küll katki..
Esiteks on fan profile vigane ja teiseks on temp kuidagi ebanormaalne.
Core on liiga väike ja puutub viiest heatpipest pmst ainult kahega kokku.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 10:22:26 vasta tsitaadiga

Load 68 pole ju hullu midagi ja fan curve pole hardcoded.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.07.2016 10:33:51 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
https://www.techpowerup.com/reviews/ASUS/RX_480_STRIX_OC/
See Asuse kaart on küll katki..
Esiteks on fan profile vigane ja teiseks on temp kuidagi ebanormaalne.
Core on liiga väike ja puutub viiest heatpipest pmst ainult kahega kokku.
irw, 1060 on voolutarbe, vendimüra graafikutelt välja jäetud icon_smile.gif

tegelikult ju mainitakse seal fan noise lehel ilusasti ära mis lahti, addresseerides mõlemat su välja toodud muret - temp target 65c.
miks krt nad selle nii on sättinud ma aru ei saa. mingi tavaline 80c ei tohiks ju probleemne olla ja see saavutataks sellise jahutuse juures väga vaikselt.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 10:37:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:
This is the exact same heatsink as on the ASUS GTX 1080 STRIX Gaming.

Tempid samad, 1080-l suurem voolutarve, 1080 33dB load, RX 39dB load.
Midagi on ikka katki
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.07.2016 10:42:57 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
tsitaat:
This is the exact same heatsink as on the ASUS GTX 1080 STRIX Gaming.
Tempid samad, 1080-l suurem voolutarve, 1080 33dB load, RX 39dB load.
Midagi on ikka katki
sul on õigus. midagi on (loodetavasti nende isendiga) nihu.

1080 tarbib 20-30w rohkem voolu, idle fan noise on 1 erinev mis äkki läheb mõõtevea alla aga load on 39 vs 33 dba.
loadis mõlemad 68c, idles on rx480 7c jahedam.

kes ise ei viitsi linke otsida:
https://www.techpowerup.com/reviews/ASUS/RX_480_STRIX_OC/27.html
https://www.techpowerup.com/reviews/ASUS/GTX_1080_STRIX/28.html

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 22.07.2016 10:44:11, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rlf
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 10:43:10 vasta tsitaadiga

W1z ütles ka ise ju:

"I did a quick test with the temperature target set to 75°C instead of 65°C, and here, the STRIX goes down to around 30 dBA, which is what I would have expected of the card. Let's hope ASUS addresses this with a BIOS update soon."
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.07.2016 10:54:39 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Core on liiga väike ja puutub viiest heatpipest pmst ainult kahega kokku.
neist samadest reviewdest pilte vaadates pigem ei tohiks see probleem olla. 1080 ei ole selles osas oluliselt parem. (ja nii vaadates ma vist saan aru, miks diagonaali keeratud gpu hea on)
Spoiler Spoiler Spoiler

ot:
selles valguses tahaks näha, kuidas sama jahutus 1060 peal käitub.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 12:02:53 vasta tsitaadiga

üks jahutus kõige jaoks ja odavam on sama radikas peale visata kui eraldi tootma hakata... icon_rolleyes.gif

Seega pole ime, et väiksema gpu kivi jaoks antud radikas liiga suur tundub. Soojus eraldus vist on sarnane 1080'ile seega visati sama torn peale icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 12:12:20 vasta tsitaadiga

Võtsin omale ikka RX 480-ne ära icon_biggrin.gif . Vähemalt on nüüd kaart olemas ja saab varsti jälle toimetama hakata.

-Edit- Sain täna kasti ka käima, feels good man icon_cool.gif .



viimati muutis Diesel157 23.07.2016 22:01:32, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 19:30:32 vasta tsitaadiga


Link

Alates siis 300€ + 15-20€ shipping.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 23.07.2016 17:02:11 vasta tsitaadiga

http://www.pcworld.com/article/3098825/components-graphics/sapphire-nitro-rx-480-review-polaris-rethought-and-refined.html?page=10
paistab korralik kaart, kõrge müratase on? veel ülevaateid tilkunud(tekstiversioone)?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2016 23:17:48 vasta tsitaadiga

http://videocardz.com/62511/sapphire-radeon-rx-470-and-rx-460-pictured
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2016 10:14:55 vasta tsitaadiga

Kas rx480 või gtx1060?
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2016 10:36:41 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
Kas rx480 või gtx1060?
amputech. kirjutas:
Kui sul on on freesync monitor, võta 480, kui sul on gsync, võta 1060 või kõrgem. Kui sul on tavaline monitor ja ostad videokaardi lühikeseseks ajaks 1-2 aastat, võta 1060. Kui ostad pikemaks ajaks -- 2+ aastat -- võta 480. Nii ta käib. Pole mingit tiim vs tiim. On ainult ratsionaalsed valikud.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2016 10:41:47 vasta tsitaadiga

See, mille soodsamalt kätte saad.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 24.07.2016 11:09:09 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Wusses kirjutas:
Kas rx480 või gtx1060?
amputech. kirjutas:
Kui sul on on freesync monitor, võta 480, kui sul on gsync, võta 1060 või kõrgem. Kui sul on tavaline monitor ja ostad videokaardi lühikeseseks ajaks 1-2 aastat, võta 1060. Kui ostad pikemaks ajaks -- 2+ aastat -- võta 480. Nii ta käib. Pole mingit tiim vs tiim. On ainult ratsionaalsed valikud.
See Pascali teemast pärinev amputechi vastus on puhas kuld! Paremini enam öelda ei saagi. Selle peaks kohe kuidagi esile tõstma, kõigile "kumba kaarti võtta" küsijatele juhendiks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2016 11:12:16 vasta tsitaadiga

Reaalselt tuleb sellele lisada veel hinnakomponent, kui GTX1060 on kättesaadav €400 lähedase hinnaga ja RX480 €300 lähedase hinnaga siis pole mõtet maksta Nvidiale puuduliku saadavuse luksusmaksu.

USAs ja Kanadas on Nvidia hinnastrateegia/MSRP täielik farss, väidetavalt üsna tugevalt seotud väga puuduliku saadavusega. Euroopas olukord veidi parem.

"Meie kaardi MSRP on $250!!!!! Aga osta saate teda $400ga!!"
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 25.07.2016 01:26:59 vasta tsitaadiga

anubis, Kvaliteet paraku maksab.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2016 01:33:28 vasta tsitaadiga

Milline kvaliteet?

Me räägime olukorrast, kus ühe tootja "konkurent" ei ole tegelikult suurimal turul konkurentsis, kuna on peaaegu 2x kõrgema hinnaga. icon_smile.gif

"Ma võin sulle müüa kahte erinevat saia, mõlemad on täpselt sama maitsega ja või ning vorstiga maitsevad täpselt samamoodi, täidavad kõhtu üheselt, hommikukohvi kõrvale ei suuda sa neil erinevust teha. Ühe pakendil on hammustatud "õun", see on "palju kvaliteetsem" ja maksab kõigest 30% rohkem. Millise sa võtad?"
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2016 03:28:55 vasta tsitaadiga

ot:
anubis, Pole just parim asi võrrelda toideuainetega:

Mina võtan selle saia mis kodu lähedal poes olemas on kohapeal mitte ei hakka teise linna otsa sõitma, et 30% odavamat ostma või teisest linnast koju tellima ja järgmise nädalani ootama.

See käib siis selle kohta, et GTX 1060 on kallim aga vähemalt on see kohapeal olemas. RX 480 saab küll odavamalt, siis selleks tuleb kannatust varuda.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2016 09:02:42 vasta tsitaadiga

Alla 8GB kaarti ikka masinasse ei tasu enam paigaldada icon_cool.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.07.2016 10:23:48 vasta tsitaadiga

KrikU, on mõned settingud, mida 4gb kaardiga lihtsalt enableda ei saa nagu see doomi näide aga muus osas ju tõi video välja, et tegelikult ei olnud vahet?
pisikene aga mõõdetav vahe 4gb ja 8gb kaardi vahel on rx480 puhul pigem 4gb kaardi aeglasemast mälust.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2016 11:19:12 vasta tsitaadiga

https://www.galador.ee/1630-videokaardid/3663036-sapphire-nitro-radeon-rx-480-4g-4gb thumbs_up.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2016 11:23:51 vasta tsitaadiga

Tarne poodi 15-27 tp icon_sad.gif

Igasuguseid tekkinud thumbs_up.gif Saadavus samamoodi, olematu hetkel.
https://geizhals.eu/?cat=gra16_512&xf=1440_RX+480#xf_top
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2016 11:24:59 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Tarne poodi 15-27 tp icon_sad.gif

Igasuguseid tekkinud thumbs_up.gif
https://geizhals.eu/?cat=gra16_512&xf=1440_RX+480#xf_top

caseking.de-st peaks saama homsest alates UPS-ga 267.99€ Eestisse Nitro+ 4GB versiooni
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 25.07.2016 12:06:06 vasta tsitaadiga

Polaris 11, RX460 kohta ka infot
http://videocardz.com/amd/radeon-rx-400/radeon-rx-460

Also valikus olemas:
ASUS Radeon RX 460 2GB DUAL OC (DUAL-RX460-O2G)
Hinnaga 137,8 + km, tarne juuli lõpp/augusti algus.
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2016 12:07:43 vasta tsitaadiga

Ma selle mõttega enda RX 480 ära ostsin, et nüüd on aega oodata vaadata mis sealt veel tuleb ja vajadusel tulevikus mingi custom cooleriga variant võtta. Samas ei ütleks, et see reference ka väga halb oleks. Minul mängimise ajal kraadid alla 80C ja eriti midagi kuulda pole, aga kast pole mul ka eriti vaikne nkn icon_biggrin.gif . Tulevikus veel mingi freesync molu sinna juurde ja täitsa asjalik asi saab. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2016 22:00:03 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
KrikU, on mõned settingud, mida 4gb kaardiga lihtsalt enableda ei saa nagu see doomi näide aga muus osas ju tõi video välja, et tegelikult ei olnud vahet?
pisikene aga mõõdetav vahe 4gb ja 8gb kaardi vahel on rx480 puhul pigem 4gb kaardi aeglasemast mälust.

Nii et isegi 4gb kaardid mis on häkitud 8gb peale on siiski grammi võrra kehvemad kui õiged 8gb kaardid ?
Diesel157, selleks ajaks on ehk 480x või 485 saadaval.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2016 22:00:28 vasta tsitaadiga

Ei ole pointi seda 4GB kaarti võtta kui saad paarikümne euroga juba 8gb. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2016 22:02:38 vasta tsitaadiga

Evil14, paarikümne lisaeuroga mõtlesid vast...aga muidu tõesti jah +1
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2016 22:14:58 vasta tsitaadiga

Kahjuks on see hinnavahe aftermarket kaartidel natuke rohkem kui paarkümmend lisaeurot.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2016 22:23:48 vasta tsitaadiga

Psych0, seda küll. Aga hetkel on võimalik 3 gigastel kaartidel päris mitmes mängus mälu pilgeni täis sööta. Seetõttu see 4 gigane kaart ei oleks väga ahvatlev enam hetkeseisus niiehknaa?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2016 22:24:43 vasta tsitaadiga

Aah kirjutas:

Nii et isegi 4gb kaardid mis on häkitud 8gb peale on siiski grammi võrra kehvemad kui õiged 8gb kaardid ?


ei ole. mälukiibid ju samad ja biosi flashimisega tulevad samad mäluseaded pealekauba.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2016 22:38:20 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Evil14, paarikümne lisaeuroga mõtlesid vast...aga muidu tõesti jah +1


Täpselt jah, veits peale ja 8gb parem võtta.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2016 10:04:04 vasta tsitaadiga

Aah kirjutas:
londiste kirjutas:
KrikU, on mõned settingud, mida 4gb kaardiga lihtsalt enableda ei saa nagu see doomi näide aga muus osas ju tõi video välja, et tegelikult ei olnud vahet?
pisikene aga mõõdetav vahe 4gb ja 8gb kaardi vahel on rx480 puhul pigem 4gb kaardi aeglasemast mälust.

Nii et isegi 4gb kaardid mis on häkitud 8gb peale on siiski grammi võrra kehvemad kui õiged 8gb kaardid ?
Diesel157, selleks ajaks on ehk 480x või 485 saadaval.

Millest nad teevad sul selle 480x või 485, kui 480 on juba full Polaris 10?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 26.07.2016 20:15:57 vasta tsitaadiga

RX460 ja 470 ka peagi kohal:
http://videocardz.com/62642/amd-radeon-rx-470-to-launch-on-august-4th-rx-460-on-july-28th


kaspar737 kirjutas:
Millest nad teevad sul selle 480x või 485, kui 480 on juba full Polaris 10?

rx485 on rx480 rev2

http://videocardz.com/61721/amd-radeon-rx-400-series-naming-scheme-explained
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 27.07.2016 01:46:39 vasta tsitaadiga

http://www.tomshardware.com/news/amd-radeon-ssg-1tb-gpu-memory,32325.html mis imeloom see veel on?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.07.2016 05:51:09 vasta tsitaadiga

SSD'l põhinev mälu. Aga tore kaardike professionaalidele.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 27.07.2016 16:41:54 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
SSD'l põhinev mälu. Aga tore kaardike professionaalidele.
kommides oli jah, aga AMD ise pole ju andmeid avaldanud kaardi kohta?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.07.2016 17:03:27 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
SSD'l põhinev mälu. Aga tore kaardike professionaalidele.
kommides oli jah, aga AMD ise pole ju andmeid avaldanud kaardi kohta?


Ma oleksin päris üllatunud, kui nad suudavad sellele plaadile kuidagi muudmoodi TB mälu paigutada. Lisaks see hind...

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.07.2016 17:18:10 vasta tsitaadiga

detaile on kole vähe.
rendering kui videotöötlus, mitte 3d. ilmselt.
ilma radeon pro ssg-ta tähendab ilma gpu-ta? see üksi teeb väga suure vahe olenevalt kasutusjuhust.

anandi kajastus asjast paistab päris hea olema.
http://www.anandtech.com/show/10518/amd-announces-radeon-pro-ssg-fiji-with-m2-ssds-onboard

ehk siis lihtsalt suurem dataset mitme sammu ja bottlenecki võrra lähemal gpu-le, mis on kindlasti hea asi.
väga nisitööde muidugi.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2016 17:26:31 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Vael kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
SSD'l põhinev mälu. Aga tore kaardike professionaalidele.
kommides oli jah, aga AMD ise pole ju andmeid avaldanud kaardi kohta?


Ma oleksin päris üllatunud, kui nad suudavad sellele plaadile kuidagi muudmoodi TB mälu paigutada. Lisaks see hind...


8gb ram kiibid olid juba aastal 2014 olemas, kui nad kasutavad 8gb kiipe, siis selleks on vaja neid 128tk. Terve kaardi tagakülg mälukiipe täis icon_lol.gif ?
Lihtsalt umbes ligikaudne arvutus ütles, et sellisel juhul võib 20 000 eur workstation kaart tulla.

_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2016 18:35:12 vasta tsitaadiga

SSD ja ram kiibid on erinevad asjad ju...või saan ma jälle millestki valesti aru icon_redface.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2016 18:43:55 vasta tsitaadiga

M.2 slot peaks olema kaardil küljes lihtsalt, kogu muusika.
Isegi 2tk...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2016 19:38:14 vasta tsitaadiga

2tk 512GiB Samsung 950Pro NVMe on küljes RAID0 konfis, 4,5GB/s.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmu5123
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2016 08:50:09 vasta tsitaadiga

Hakkab looma icon_biggrin.gif alla 300.-
http://www.arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutikomponendid-Graafikakaardid-VGA-AMD-Radeon-Radeon-Rx-400-Series
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2016 11:27:54 vasta tsitaadiga

Rasmu5123, see on reference, keegi ei osta reference endale, kes teab mis asi see on...
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.07.2016 11:41:33 vasta tsitaadiga

amd radeon rx 470 and rx 460 official specifications leaked (techpowerup)
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2016 11:52:43 vasta tsitaadiga

Reference kaardil pole viga midagi. Enamike kasutajate jaoks täpselt see mis vaja.

Veidi nokitsed konkreetse isendi kallal saad kiiremaks / jahedamaks / väiksemaks/ voolusäästlikumaks.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2016 12:28:07 vasta tsitaadiga

Vulkani arendusplaanid.
Spoiler Spoiler Spoiler


Amazoni Sapphire Nitro+ RX 480 võib hilineda septembrini
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 51, 52, 53  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.