Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kalastus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 68, 69, 70  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui tihti sa kalal käid?
Polegi kunagi käinud
50%
 50%  [ 1 ]
Kunagi lapsena isaga/vanaisaga
0%
 0%  [ 0 ]
Korra paari aasta jooksul
0%
 0%  [ 0 ]
Mõned korrad aastas
0%
 0%  [ 0 ]
Kord kuus, või tihemini
50%
 50%  [ 1 ]
hääli kokku : 2

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2015 22:41:49 vasta tsitaadiga

Täna üks sõber kesksoomes tõmbas 13+kg. haugi välja.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 13.10.2015 01:02:11 vasta tsitaadiga

Küsitluses osalemine tibake tagasihoidlik icon_smile.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2015 08:54:00 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
Täna üks sõber kesksoomes tõmbas 13+kg. haugi välja.
Spoiler Spoiler Spoiler


Soome kohta norm haug thumbs_up.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2015 22:59:05 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
Täna üks sõber kesksoomes tõmbas 13+kg. haugi välja.
Spoiler Spoiler Spoiler


Tundub, et kalal käiakse miski suurema kandilise "ämbri" sees..mootor ka taha " kruvityd " icon_lol.gif

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2015 23:56:14 vasta tsitaadiga

metskotkas,
Krt, ega ma ei teagi millega nad seal püüavad.... aga elukaid seal mail jagub. Eile tõmmati samast jõest+järvest veel üks 10+ kg haug välja.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2016 12:18:11 vasta tsitaadiga

Keegi jääl ka juba käinud on ?
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2016 14:06:11 vasta tsitaadiga

Mis jääl, 11 päeva pärast saab jõekale minna icon_razz.gif

Võtsin esimeseks veebruari nädalaks puhkuse icon_lol.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2016 16:24:16 vasta tsitaadiga

Eelmine nv käisin Peipsil. Peale lõunat leidsin kala. ca 7kg ahvenat. Pidin lihtsalt ära tulema, minust jäi kala sinna võtma. Homme jälle otsima (: Cant wait.
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 22.01.2016 16:25:18 vasta tsitaadiga

metsakotkas, isegi järgmised 2 päeva veedan Peipsi peal.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2016 17:12:55 vasta tsitaadiga

Korra köisin lahe peal, kala jube laiali merel.... ei viitsi kõmpida niipalju. 8 kilo sai ikka koju ka toodud.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 24.01.2016 22:17:34 vasta tsitaadiga

k2isin 2ra peipsi peal, kuid kahjuks oli enamus kiisad .. kahjuks ahvenaid j2id v2hemusse. Aga muidu ilm oli ilus ja kalamehi oli k6vasti kohal.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 05.02.2016 20:34:58 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
Keegi jääl ka juba käinud on ?


Jää? icon_lol.gif

http://www.viljandikalapidu.ee/ - hetkel tundub väga kahtlane, sest üleeile oli Viljandi järv väga kesise jääga, kaldast lahti:

Spoiler Spoiler Spoiler



Hetkeseisuga ei usu küll, et mingi ime tuleb ja mitut tuhandet "kalastajat" kandev jää sinna järsku tekib....
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fujitsu
HV kasutaja
fujitsu

liitunud: 05.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2016 21:30:55 vasta tsitaadiga

noh seltsimehed kaaskannatajad. millised on saagid 1 veebruari seisuga?
ise tillitasin esmaspäeval ära 33cm, 38cm ja 42cm. Kõik läksid loomulikult tagasi kasvama.

_________________
Uus ärialane vanasõna: Minu tankisti tankist ei ole minu tankist.
in CoD - V3R1V0R5T
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2016 22:25:15 vasta tsitaadiga


Link



Link
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2016 22:50:04 vasta tsitaadiga

ceemic, sa püüad jõed tühjaks icon_neutral.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2016 22:52:32 vasta tsitaadiga

Winterwind, ei maksa seda küll karta icon_smile.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2016 23:46:23 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
ceemic, sa püüad jõed tühjaks icon_neutral.gif
thumbs_down.gif icon_evil.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 06.02.2016 00:02:17 vasta tsitaadiga

Miks nii kadedalt? Tehke järgi icon_razz1.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 06.02.2016 00:36:31 vasta tsitaadiga

Mida sa enam teed kui jõgi tühi.
tagasi üles
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2016 01:16:50 vasta tsitaadiga

Järgmine kord kui kalalt tulete ilma kalata, siis süüdistage ceemic'ut
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2016 07:08:50 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2016 17:58:05 vasta tsitaadiga

ceemicul kõriseb sidur nii ilusasti, mõnus (:

Ise käin endiselt jää peal. Eile suurel järvel 12kg ahvenat.
Miks ma küll jõekat püüdmas ei käi?? On mille üle mõelda, nüüd kus load ja auto ka olemas, miks??? icon_lol.gif
Vägaväga mõnus tundub icon_smile.gif

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2016 18:59:50 vasta tsitaadiga

Kalapüük ongi väga lõbus. Igaüks leiab omale meeldivaima püügiviisi, püügikalad ja kohad.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2016 22:25:53 vasta tsitaadiga

Natukene särje nodi icon_rolleyes.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2016 08:46:27 vasta tsitaadiga

"Nendega särge küll ei saa, norrast turska ja paltust saab"...... suve keskel on mul minek sinna. Piletid, varustus ja "vaba aeg" on juba valmis pandud.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2016 10:08:24 vasta tsitaadiga

Mitu korda teil nii on juhtunud?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 05.05.2016 12:56:19 vasta tsitaadiga

Türi-Paide-Järva-Jaani! Motonetis olid avamise puhul 3 laagriga kenad rullikud 1€/tk. üle kahe kärsa peale ei müüdud. Mitmed taadid käisid kaks korda, kolmandal korral hakkas turva juba asja reguleerima icon_smile.gif

Ilmselt varsti ilmuvad Ostasse ja Okidokisse "odavad" 30-50€ uued kettad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2016 21:03:22 vasta tsitaadiga

Kas keegi kunagi kaks haugi on ühe viskega saanud?

Täna sai käidud sellel aastal esimest korda haugi kiusamas, peale paari esimest viset oli kala otsas ja oli tunda, et kala pole just suur (~400g). Kala vaikselt kalda poole kerides hakkas aga möll peale, sest kerimine läks raskeks ja vastupanu oli järsku hoopis teist masti.

Kui kala vee peale tõusis, siis oli ka põhjus näha.. 1,5kg haug oli väiksemale kalale hambad selga löönud ja ennem lahti ei lasknud, kui mõlemad kalad korraga kaldal oli.

Väiksem kala läks vette tagasi (seljast kõvasti lõhkine) ja suurem kala kotti. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2016 21:07:18 vasta tsitaadiga

Ma ei suuda kalal kàia. Organism ei talu sellises koguses alkoholi mis seal tarbitakse
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2016 21:11:52 vasta tsitaadiga

Ma olen ühe viskega kaks forelli saanud. Üks oli vobleri ühe kolmiku, teine teise otsas icon_smile.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2016 21:23:48 vasta tsitaadiga

ceemic, tõesta!
Ma olen saanud kaks viidikat, kumbki eri konksu otsas icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2016 21:39:00 vasta tsitaadiga

Kunagi õnnestus pärnu muuli pealt donkaga haug välja tirida.

Super AMOLED, võib ka "kuivalt" kalal käia,
joomase peaga kipub varustust kaduma minema..... on juhtunud(spinningurull, pool landikasti sisust, plätud, päikeseprillid.... oli viimane häving).
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2016 21:47:14 vasta tsitaadiga

Hiid, ei hakanud pilti tegema, mõlemad olid ~20cm junnid...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2016 22:31:24 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2016 22:22:20 vasta tsitaadiga

Keila-Joas on joast mereni keeluala?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 17.07.2016 22:33:34 vasta tsitaadiga

http://www.kalaportaal.ee/kalastusinfo/keeluajad-ja-keelualad

Selle järgi küll
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2016 00:29:16 vasta tsitaadiga

Kõige ajakohasema ja õigema info jaoks on kalapüügieeskiri: https://www.riigiteataja.ee/akt/904618?leiaKehtiv
Keila-Joast mereni tõesti keeld. Isegi "lõhelubasid" ei müüda sinna sügisel.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2016 05:50:41 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Kõige ajakohasema ja õigema info jaoks on kalapüügieeskiri: https://www.riigiteataja.ee/akt/904618?leiaKehtiv
Keila-Joast mereni tõesti keeld. Isegi "lõhelubasid" ei müüda sinna sügisel.


thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus39
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2014




sõnum 18.07.2016 16:24:03 vasta tsitaadiga

Kunagi pisikesena sai isaga mingil määral kaasas käidud ja viimasel ajal siuke suurem matkamisesoon tekkinud, täpsemalt rattamatkamise. Tekkis mõte ühk kompaktne kalastuskompekt muretseda. Vabalt võib kasutatud olla. Hinna-kval suhe peaks thumbs_up.gif olema. Keegi oskab nõu anda mida üldse vajan? Kuna enamasti püük toimuks kaldalt, siis kujutan ette et jõeääres landi loopimine oleks põhiline. Kui pikk ritv võiks olla ? Mida ritva ja rulli valikul silmas pidada? Eks andke märku, kui see juba kõik korduvalt läbi nämmutatud teema on. Siis ma hakkan neid vanemaid lehekülgi läbi töötama. Leatherman multitool olemas, seega nuga-näpitsad taskus olemas.
_________________
Ostan Tartu linnas Garaaźi!
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2016 19:42:06 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Mul on sama idee, et võtaks mingi õnge ligi, et veekogu äärde sattudes saaks 1€ tasu eest kala püüda. Milline see peaks amatööril olema?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 18.07.2016 19:46:09 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Mul on sama idee, et võtaks mingi õnge ligi, et veekogu äärde sattudes saaks 1€ tasu eest kala püüda. Milline see peaks amatööril olema?

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 18.07.2016 19:47:31 vasta tsitaadiga

Rasmus39, rulliks mistahes shimano või daiwa. ridvaks ca 1,8m teleskoop.

//ise pole landiga mitte kunagi, mitte ühtegi kala saanud ainult donka töötab.
tagasi üles
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2016 19:48:21 vasta tsitaadiga

no kui spinna ja haug, siis võtad 2.7m ridva ja 3 suurusega rulli. 0.18 nöör peale , lant otsa ja tuld. Kogukulu uuena <50 eur.
Võid ka üritada kuulutada kalale.ee's äkki keegi annab niisama ära või pooliku eest icon_lol.gif
Pmst käib iga komplekt ka toidu või ehituspoest, kui vaja 1x püüda.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2016 19:52:51 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
no kui spinna ja haug, siis võtad 2.7m ridva ja 3 suurusega rulli. 0.18 nöör peale , lant otsa ja tuld. Kogukulu uuena <50 eur.
Võid ka üritada kuulutada kalale.ee's äkki keegi annab niisama ära või pooliku eest icon_lol.gif
Pmst käib iga komplekt ka toidu või ehituspoest, kui vaja 1x püüda.
Mulle meeldivad kvaliteetsed asjad. Seetõttu toidupoodi seda ostma ei läheks.
2,7m on ritv väljatõmmatult, jah? Kokku käib ikka umbes meetriseks?
3 erineva suurusega rulli? Miks ühest ei piisa? Erinevaid lante ja konkse ka vaja vist. Olenevalt tujust tahaks mõnikord ussikest ujutada, teine kord lanti loopida...
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2016 19:54:35 vasta tsitaadiga

eem
kui kvaliteetne, siis mitte teleskoop.
rulli suurused on 1-5 haspelrullid.
Kvaliteet teema on rull 1000, ritv samapalju. Nöör ja landid 100eur.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 18.07.2016 20:02:05 vasta tsitaadiga

kui mitte telskoop siis tuleb unustada kompaktsus.

kvaliteet ridvad on transpordi asendis ca 1.5 meetrit pikad ja koosnevad kahest või kolmest osast.

1.80 telskoop käib poolemeetriseks kokku.
tagasi üles
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 18.07.2016 20:15:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Läksin kalale.
Kaotasin ära oma sigaretipaki ja pidin kaasa võtma poja omad.
Tunni aja pärast püüdsin kinni kaks delfiini, viis haid ja ühe Loch Nessi koletise…
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2016 20:15:40 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
eem
kui kvaliteetne, siis mitte teleskoop.
rulli suurused on 1-5 haspelrullid.
Kvaliteet teema on rull 1000, ritv samapalju. Nöör ja landid 100eur.
No siis natuke parem kvaliteet, kui toidupoe asjadel. 1000+ eest pole mul küll mõtet õnge osta. Kalastustarvete poest peaks ikka mingi päris asja ostma. Ilmselt tark minna kohapeale küsima ja lasta endale midagi maha müüa.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2016 20:17:41 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Ilmselt tark minna kohapeale küsima ja lasta endale midagi maha müüa.

Usutavasti saad hea asja, kui oma olukorda kirjeldad. Ära unusta lisamast, et armastad kvaliteeti, muidu ei pruugita sulle anda piisavalt head riista icon_idea.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus39
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2014




sõnum 18.07.2016 21:59:11 vasta tsitaadiga

Tänud olavsu1 ja Hiid. Kindlasti võtan ridva, mille saan kokku pakkida.
_________________
Ostan Tartu linnas Garaaźi!
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kalastus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 68, 69, 70  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.