Korralikku heistide DLC-d oleks vaja - kasvõi tasulist. See oleks küll instabuy ning tõmbaks kohe mängu uuesti käima.
Ise oleks ka nõus mingi sümboolse summa maksma, kui tuleks heiste juurde ja mingit reaalselt contenti. PvP pärast ei hakka mängu käimagi panema ja seda tuleb aina.
See on hea jah, et tasuta tuleb mingit manti, aga tahaks midagi rammusamat . Kaua ma neid uusi kärusid ostan... peale käru ostmist timmin ära masina, vaatan mõni minut kuidas sõidab ja panen mängu kinni
need "eri masinad" võiks SP'sse kah tulla... vaadates hindasid neil siis pms jäädki seda raha grindimna 10k - 50k kaupa.
Stunts mode sai proovitud ja täitsa vägev on... pms säästu klassi trackmania koos autode kokkupõrkamisega. Sisuliselt see võidab kes suudab kõige ennem teiste eest ära põgeneda. Taga pool käib alati mingi räme rammimine ning aetakse teelt välja selleks, et mitte kõige viimane olla.
.. oleks see mõni teine tuntud bet.e,ub firma siis maksaksite selle stunt mode'i eest 20€ + lisad... seega hea seegi, et mängu algne investeering ära tasus...
Küsimus: kas algselt single player garaaži valikus oli rohkem valikuid autode osas kui see üks mida pakutakse (+ need PC custom race masinad)? Mõtlen lisa tasuta masinaid mitte enda poolt soetatud...
ongi osa asju puudu... kellelgi ideid kuidas tagasi saada? R* suppordist vast ei ole kasu abi küsida kuna ei viitsi bottiga vaielda... pms support'i ei ole. _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
eile sai lõpuks proovida seda stunt värki, päris huvitav, mulle meeldib
võibolla joppas ka sessiooniga, aga väga meeletut rammimist ei olnud, kõigil oli tegemist niisamagi raja peal püsimisega.
ütleks, et tasavägisem kui tavasõitudes on olukord, ja pikemates sõitudes on võimalik ka viimaselt kohalt esimeseks saada, sest failure protsent on suhteliselt suur teistel. _________________ ükskord me võidame niikuinii
keegi selle "autod puuduvad garaažis" single playeris midagi tarka oskab kosta? või on midagi kuulnud miks selline "puudulikus" esineb?
stunt mode on seni hea kui custom autod maha võtta ja tasavägisem sõit tuleb. _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
stunt mode on seni hea kui custom autod maha võtta ja tasavägisem sõit tuleb.
Eile oli tükk tegemist, et mängijaid enda lobbysse saada. Nii kui custom off panin, tuli kõigepealt ulg, et nad raiskavad muidu ilmaasjata raha autode peale ja peale seda oli lobby tühi. Kari eitesid
See kipub olema sedasi jah, et kui custom cars off panna, siis hakkab hala kohe pihta. Ise host olen, siis panen alati off, kuna muidu kaob igasugune mõte ära. Vuntsid cheat mony'iga on masinad ülesse ja normaalsetel tegelastel pole lootustki. _________________ Mu ainumas Twitch kanal: https://www.twitch.tv/m6hh
Küsimus, mul on gta5 selline probleem et labist mängimse ajal lockib fps 30 peale ära.
Aitab kui vsync korra off panna ja uuesti on peale aga mingi aja pärast jälle 30FPS/s
Miks nii teeb ? nividia kamm mingi ? _________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
kusagilt driveritest või mängu seadetest vsync, adaptive vsync peal ei ole? võid proovida videokaardi seaded nVidia menüüst defaulti panna korraks.
- Kas keegi saaks kontrollida, et kui ta SinglePlayer'is oma autode garaaži läheb (märgitud mapil vastavalt tegelase värvi) kas seal vaikimisi peale enda autode on peale Elegy RH8 veel mingeid autosid? Kui on siis millised. _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
peale viimast update ütleks et graafika lag oli tunduvalt väiksem ja pilt rahulikum, sätteid pole muutnud.
siis mul joppas eile selle sessiooniga pidevalt olid custom off, ja hoolimata sellest oli rahvast 15+ pidevalt sõidus.
ise üritasin hostida siis ei olnud kedagi joinimas. _________________ ükskord me võidame niikuinii
kusagilt driveritest või mängu seadetest vsync, adaptive vsync peal ei ole? võid proovida videokaardi seaded nVidia menüüst defaulti panna korraks.
- Kas keegi saaks kontrollida, et kui ta SinglePlayer'is oma autode garaaži läheb (märgitud mapil vastavalt tegelase värvi) kas seal vaikimisi peale enda autode on peale Elegy RH8 veel mingeid autosid? Kui on siis millised.
ei ole, panin nividia control paneli alt def.
Panin korra peale seal "triple buffering" mis googeldamisel vädetavalt pidi aitama
Selline kummaline kala _________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
kusagilt driveritest või mängu seadetest vsync, adaptive vsync peal ei ole? võid proovida videokaardi seaded nVidia menüüst defaulti panna korraks.
- Kas keegi saaks kontrollida, et kui ta SinglePlayer'is oma autode garaaži läheb (märgitud mapil vastavalt tegelase värvi) kas seal vaikimisi peale enda autode on peale Elegy RH8 veel mingeid autosid? Kui on siis millised.
ei ole, panin nividia control paneli alt def.
Panin korra peale seal "triple buffering" mis googeldamisel vädetavalt pidi aitama
Selline kummaline kala
mul endal sama kala vahepeal ,et lockib half refresh rate peale aitab kui nvidia control panelis paned vsync on ja uuesti off või vastupidi oleneb kuidas sul algselt oli.
mängule peab restardi ka tegema.
- Kas keegi saaks kontrollida, et kui ta SinglePlayer'is oma autode garaaži läheb (märgitud mapil vastavalt tegelase värvi) kas seal vaikimisi peale enda autode on peale Elegy RH8 veel mingeid autosid? Kui on siis millised.
Ehk kellelgi on viitsimist üle kontrollida _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Sul eelnev konto kah lisatud socialclub'is s.t RH8 ja Kirves jms nänn on olemas, mis tulid GTA5 PC versiooni kui eelneva PS/Xbox kontot omasid?
Ennem olid masinad lisaks listis aga nüüd puudu. Vaja jõuda järeldusele kas mingi pätsiga eemaldatud või ta siiani ei saa aru, et mul peaks olema "returning player" nänn valikutes. _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
kusagilt driveritest või mängu seadetest vsync, adaptive vsync peal ei ole? võid proovida videokaardi seaded nVidia menüüst defaulti panna korraks.
- Kas keegi saaks kontrollida, et kui ta SinglePlayer'is oma autode garaaži läheb (märgitud mapil vastavalt tegelase värvi) kas seal vaikimisi peale enda autode on peale Elegy RH8 veel mingeid autosid? Kui on siis millised.
ei ole, panin nividia control paneli alt def.
Panin korra peale seal "triple buffering" mis googeldamisel vädetavalt pidi aitama
Selline kummaline kala
tavaline vsync teeb selliseid lollusi, kui fps alla 60 kukub, siis tambib 30 peale
adaptive vsyng nvidial säästab sellest jamast, iseasi, kas sinu kaartidel seda on _________________ ☠
kusagilt driveritest või mängu seadetest vsync, adaptive vsync peal ei ole? võid proovida videokaardi seaded nVidia menüüst defaulti panna korraks.
- Kas keegi saaks kontrollida, et kui ta SinglePlayer'is oma autode garaaži läheb (märgitud mapil vastavalt tegelase värvi) kas seal vaikimisi peale enda autode on peale Elegy RH8 veel mingeid autosid? Kui on siis millised.
ei ole, panin nividia control paneli alt def.
Panin korra peale seal "triple buffering" mis googeldamisel vädetavalt pidi aitama
Selline kummaline kala
tavaline vsync teeb selliseid lollusi, kui fps alla 60 kukub, siis tambib 30 peale
adaptive vsyng nvidial säästab sellest jamast, iseasi, kas sinu kaartidel seda on
Olemas, hetkel pole veel proovinud kas ka aitab reaalselt _________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
AMD kaartide sellele adaptive v-sync lahendusele sarnast asja ka on? Kui v-sync OFF panen, siis gpu läheb kuumaks ja ventikas tahab koos kaardiga korpusest välja lennata
Piira fps driveri kaudu ära. Siis ei ole v-synci ja muud sellist tarvis kasutada.
Rohelistel on selline programm nagu Nvidia Inspector. Punaste kohapealt ei tea kaasa rääkida. _________________ SC: -huviline-
Steam: Huviline
Ei ole oluline vist. Pigem vaata, mis sul masin välja veab ja selle järgi pane see fps limiit paika. Mina enda masinal näiteks panin ta 75 peale - selliselt tundub hea sujuv ja madalamale ka ei kuku. _________________ SC: -huviline-
Steam: Huviline
Ei ole oluline vist. Pigem vaata, mis sul masin välja veab ja selle järgi pane see fps limiit paika. Mina enda masinal näiteks panin ta 75 peale - selliselt tundub hea sujuv ja madalamale ka ei kuku.
kui sul masin 75fps suudab hoida, soos pole suurt pointi üldse piirata, kuna tearing on endiselt (kui just gsync vms ei ole).
samas kui kaart lollitab, nagu omaaegne 8800GTS vms, kus jookseb ilusti, aga tõmbab mälu umbe ja siis hakkab lollitama
fps limit on eelkõige ikkagi vsynci asenduseks
ja noh seegi on ajast, mil kõik monitorid ei andnud vajalikku infot GPU'le, et vsync toimiks jne _________________ ☠
libe, ole hea ja räägi natuke lähemalt. Kisub täiesti OT-ks mänguteemas, aga ehk jõuan enne kustutamist ära lugeda. Mul masin hoiab v-sync OFF olekus 75-90 fps, aga GPU vent undab nagu "ratta peal". V-Sync ON peal on temp madalam ja kaart vaiksem, aga aegajalt viskab fps`i alla 30 juurde ja sinna see jääb. Samas OFF asendis on pildis üpris tihti selline nõme asi, et pildiread nagu "poolduvad". Või noh, ma ei oska vast seletada. Et nagu pea on koos ülakehaga paremal pool ja perse koos jalgadega vasakul. Nagu selline "venimise" moment on pildis sees. See ongi see "tearing"
libe, ole hea ja räägi natuke lähemalt. Kisub täiesti OT-ks mänguteemas, aga ehk jõuan enne kustutamist ära lugeda. Mul masin hoiab v-sync OFF olekus 75-90 fps, aga GPU vent undab nagu "ratta peal". V-Sync ON peal on temp madalam ja kaart vaiksem, aga aegajalt viskab fps`i alla 30 juurde ja sinna see jääb. Samas OFF asendis on pildis üpris tihti selline nõme asi, et pildiread nagu "poolduvad". Või noh, ma ei oska vast seletada. Et nagu pea on koos ülakehaga paremal pool ja <b>piix</b> koos jalgadega vasakul. Nagu selline "venimise" moment on pildis sees. See ongi see "tearing"
vsynk hoiab kaadrivahetust sünkroonis ekraanivärskendussagedusega, ehk siis need nö tearingud või ekraanipildi rebengud vms on tingitud sellest, et kaadrisagedus kaardil on kõrgem ekraani vertikaalse värskendussageduse võimekusest
mida rohkem su fps üle 60 on seda tihemini sul 60Hz ekraan rebib
neid ei pruugi märgata, kuid teravam silm kindlasti märkab
sisuliselt on see olukord, kus monitor näitab keset ekraani üht kaadrit, kuid gpu on sammu ette astunud ja näitab juba järgnevat kaadrit keset ekraani, ehk siis ekraani keskel on korraga nähtavad kaks erinevat kaadrit
need tulevad esile just kiirema liikumise korral _________________ ☠
libe, ehk siis mul see asi täpselt ongi, sest mul 60Hrz monitor. Nüüd on veel küsimus, et v-sync OFF oleks parem hoida, aga samas limiteerida 60 peale driveri abil, sest v-sync ON puhul võib kukkuda hetkeks alla poole 60 fps ja siis lukustub 30 juurde?
Ja aitäh kiire ja õpetliku vastuse eest! Ma selles vallas väga pädev pole veel
Image tearing esineb sageli ka siis kui frame limiter 60 peale panna (ekraanil 60Hz). Ise testinud paari mänguga kus fps on kogu aeg tootja poolt 60 pandud ja mõnega kus mängu seest saab valida ning imaga tearing oli täiesti olemas. Ainuke viis lahti saada oli nvidia adaptive vsync või siis mängu sees vsync peale panna. Või siis omada ekraani, mis üle 60Hz välja veab (120Hz etc). _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
libe, ehk siis mul see asi täpselt ongi, sest mul 60Hrz monitor. Nüüd on veel küsimus, et v-sync OFF oleks parem hoida, aga samas limiteerida 60 peale driveri abil, sest v-sync ON puhul võib kukkuda hetkeks alla poole 60 fps ja siis lukustub 30 juurde?
Ja aitäh kiire ja õpetliku vastuse eest! Ma selles vallas väga pädev pole veel
AMD kaartidest ei tea midagi, kuid nvidia adaptive sync on selles osas lahenduseks
monitori vertikaalne sagedus võib olla ka mingi 59,94 vms , ehk siis 60 fps piirangumääramisel oled ikka hädas, sel juhul võid proovida 59fps piirangut _________________ ☠
Ei ole oluline vist. Pigem vaata, mis sul masin välja veab ja selle järgi pane see fps limiit paika. Mina enda masinal näiteks panin ta 75 peale - selliselt tundub hea sujuv ja madalamale ka ei kuku.
kui sul masin 75fps suudab hoida, soos pole suurt pointi üldse piirata, kuna tearing on endiselt (kui just gsync vms ei ole).
samas kui kaart lollitab, nagu omaaegne 8800GTS vms, kus jookseb ilusti, aga tõmbab mälu umbe ja siis hakkab lollitama
fps limit on eelkõige ikkagi vsynci asenduseks
ja noh seegi on ajast, mil kõik monitorid ei andnud vajalikku infot GPU'le, et vsync toimiks jne
Piiramise point on mul pigem see, et pole tarvis kaardil lasta täis viledega töötada, kui see sisuliselt midagi juurde ei anna. Teine probleem oli otseselt selles, et ilma piiramata pani mäng pange siis kui neid tegelasi seal vahetad SP-s ja MP-s ka kui mingid missioonide vahetused ja lobbyd vahetusid. Piirasin ära - kaart vaiksem ja pangestumisi ka pole olnud peale seda. _________________ SC: -huviline-
Steam: Huviline
Veider kaart, endal nViid ei ole kunagi segaseks läinud kui peaks vsync jms piirajad maha võtma... laseb lihtsatl fps'i kõrgemale ja kõik. vent käib ikka vanaviisi ning tempid normis. Tarkvaraga vaadates on paljudes asjades gpu kasutus 100% ja probleeme ei ole. Pigem jääb jõudluses puudu kui üle. _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
sest v-sync ON puhul võib kukkuda hetkeks alla poole 60 fps ja siis lukustub 30 juurde?
Vanasti oli abiks kaadrite triple-buffering osadel mängudel võimalik mis elimineerisi selle 30 peale kukkumise, kuid põhjustas samas pisut enam input lagi.
Tänapäeval on selle tarbeks adaptive v-syncid (v-sync lülitatakse sisse suure fps korral, ning vähema puhul lülitatakse välja automaatselt vastavalt olukorrale) ning muidugi nvidia g-sync ja AMD FreeSync, kus monitor on ise ka aktiivseks elemendiks niiöelda pildi sujuval korrektsel näitamisel. Need viimased on parimad lahendused.
You paljud siin oleksid huvitatud car -showst?
Nii palju ägedaid autosid mängu tulnud vahepeal.
Idee poolest siis mingi kindel auto tüüp näiteks : muskel autod, siis teeks listi mis sinna klassi kuuluvad ja ainult nende autodega saab osaleda. Muidugi ainult invite only servus. See eeldab jällegi, et kõik osalejad on vähemalt korraldaja sõbralisis.
Ma jooksutasin täna gta5 hd4600(4690k)
Min graafikaga jooksis 30-35fps _________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kas keegi teab milles võib asi olla?
Kühveldasin bõrsil hirmsa hunniku raha kokku ja tahaks nüüd korralikult laristada aga ma ei saa maju osta kummagi kinnisvara büroo kaudu.
Lenny Avery lehelt saan maju vaadata ja juhised, et kohale minna aga kohale minnes ei saa osta, sest seal ei ole silte.
Sildid sai muidugi suht alguses mingis kõrvalmissioonis puruks lastud aga kas see päriselt mõjutab seda, et enam tehinguid teha ei saa?
Teine kinnisvara lehekülg, ei tööta üldse: Under Construction.
Single playeris siis jändan.
Single playeris maju osta ei saa, või on sul mõni näide, et kuskil keegi sai selle majaostuga hakkama, Franklin sai omale selle uhke maja teatud misiooni järel, ta ei ostnud seda. _________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.