Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 134, 135, 136 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2016 19:20:36 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
Korralikku heistide DLC-d oleks vaja - kasvõi tasulist. See oleks küll instabuy ning tõmbaks kohe mängu uuesti käima.
Ise oleks ka nõus mingi sümboolse summa maksma, kui tuleks heiste juurde ja mingit reaalselt contenti. PvP pärast ei hakka mängu käimagi panema ja seda tuleb aina.
See on hea jah, et tasuta tuleb mingit manti, aga tahaks midagi rammusamat icon_rolleyes.gif. Kaua ma neid uusi kärusid ostan... peale käru ostmist timmin ära masina, vaatan mõni minut kuidas sõidab ja panen mängu kinni icon_lol.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2016 09:17:44 vasta tsitaadiga

need "eri masinad" võiks SP'sse kah tulla... vaadates hindasid neil siis pms jäädki seda raha grindimna 10k - 50k kaupa.

Stunts mode sai proovitud ja täitsa vägev on... pms säästu klassi trackmania koos autode kokkupõrkamisega. Sisuliselt see võidab kes suudab kõige ennem teiste eest ära põgeneda. Taga pool käib alati mingi räme rammimine ning aetakse teelt välja selleks, et mitte kõige viimane olla.

.. oleks see mõni teine tuntud bet.e,ub firma siis maksaksite selle stunt mode'i eest 20€ + lisad... seega hea seegi, et mängu algne investeering ära tasus...


Küsimus: kas algselt single player garaaži valikus oli rohkem valikuid autode osas kui see üks mida pakutakse (+ need PC custom race masinad)? Mõtlen lisa tasuta masinaid mitte enda poolt soetatud... icon_exclaim.gif

-edit-

https://www.youtube.com/watch?v=SyC-HjrKFiQ

ongi osa asju puudu... kellelgi ideid kuidas tagasi saada? R* suppordist vast ei ole kasu abi küsida kuna ei viitsi bottiga vaielda... pms support'i ei ole.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2016 01:01:19 vasta tsitaadiga

selle finance ja felonyga tuleb päris korralikult klotsi sisse
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2016 10:05:06 vasta tsitaadiga

eile sai lõpuks proovida seda stunt värki, päris huvitav, mulle meeldib icon_biggrin.gif
võibolla joppas ka sessiooniga, aga väga meeletut rammimist ei olnud, kõigil oli tegemist niisamagi raja peal püsimisega.

ütleks, et tasavägisem kui tavasõitudes on olukord, ja pikemates sõitudes on võimalik ka viimaselt kohalt esimeseks saada, sest failure protsent on suhteliselt suur teistel.

_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2016 10:07:13 vasta tsitaadiga

keegi selle "autod puuduvad garaažis" single playeris midagi tarka oskab kosta? või on midagi kuulnud miks selline "puudulikus" esineb?


stunt mode on seni hea kui custom autod maha võtta ja tasavägisem sõit tuleb.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2016 12:57:21 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
stunt mode on seni hea kui custom autod maha võtta ja tasavägisem sõit tuleb.


Eile oli tükk tegemist, et mängijaid enda lobbysse saada. Nii kui custom off panin, tuli kõigepealt ulg, et nad raiskavad muidu ilmaasjata raha autode peale ja peale seda oli lobby tühi. Kari eitesid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lewis
HV kasutaja
Lewis

liitunud: 09.01.2005




sõnum 14.07.2016 13:08:11 vasta tsitaadiga

See kipub olema sedasi jah, et kui custom cars off panna, siis hakkab hala kohe pihta. Ise host olen, siis panen alati off, kuna muidu kaob igasugune mõte ära. Vuntsid cheat mony'iga on masinad ülesse ja normaalsetel tegelastel pole lootustki.
_________________
Mu ainumas Twitch kanal: https://www.twitch.tv/m6hh
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2016 13:52:29 vasta tsitaadiga

Küsimus, mul on gta5 selline probleem et labist mängimse ajal lockib fps 30 peale ära.

Aitab kui vsync korra off panna ja uuesti on peale aga mingi aja pärast jälle 30FPS/s


Miks nii teeb ? nividia kamm mingi ?

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2016 14:10:09 vasta tsitaadiga

kusagilt driveritest või mängu seadetest vsync, adaptive vsync peal ei ole? võid proovida videokaardi seaded nVidia menüüst defaulti panna korraks.


- Kas keegi saaks kontrollida, et kui ta SinglePlayer'is oma autode garaaži läheb (märgitud mapil vastavalt tegelase värvi) kas seal vaikimisi peale enda autode on peale Elegy RH8 veel mingeid autosid? Kui on siis millised.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2016 14:11:23 vasta tsitaadiga

peale viimast update ütleks et graafika lag oli tunduvalt väiksem ja pilt rahulikum, sätteid pole muutnud.
siis mul joppas eile selle sessiooniga pidevalt olid custom off, ja hoolimata sellest oli rahvast 15+ pidevalt sõidus.
ise üritasin hostida siis ei olnud kedagi joinimas.

_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2016 14:14:25 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
kusagilt driveritest või mängu seadetest vsync, adaptive vsync peal ei ole? võid proovida videokaardi seaded nVidia menüüst defaulti panna korraks.


- Kas keegi saaks kontrollida, et kui ta SinglePlayer'is oma autode garaaži läheb (märgitud mapil vastavalt tegelase värvi) kas seal vaikimisi peale enda autode on peale Elegy RH8 veel mingeid autosid? Kui on siis millised.



ei ole, panin nividia control paneli alt def.
Panin korra peale seal "triple buffering" mis googeldamisel vädetavalt pidi aitama


Selline kummaline kala

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2016 02:07:25 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
angel kirjutas:
kusagilt driveritest või mängu seadetest vsync, adaptive vsync peal ei ole? võid proovida videokaardi seaded nVidia menüüst defaulti panna korraks.


- Kas keegi saaks kontrollida, et kui ta SinglePlayer'is oma autode garaaži läheb (märgitud mapil vastavalt tegelase värvi) kas seal vaikimisi peale enda autode on peale Elegy RH8 veel mingeid autosid? Kui on siis millised.



ei ole, panin nividia control paneli alt def.
Panin korra peale seal "triple buffering" mis googeldamisel vädetavalt pidi aitama

Selline kummaline kala


mul endal sama kala vahepeal ,et lockib half refresh rate peale aitab kui nvidia control panelis paned vsync on ja uuesti off või vastupidi oleneb kuidas sul algselt oli.
mängule peab restardi ka tegema.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2016 08:56:08 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:

- Kas keegi saaks kontrollida, et kui ta SinglePlayer'is oma autode garaaži läheb (märgitud mapil vastavalt tegelase värvi) kas seal vaikimisi peale enda autode on peale Elegy RH8 veel mingeid autosid? Kui on siis millised.


Ehk kellelgi on viitsimist üle kontrollida icon_rolleyes.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2016 13:00:29 vasta tsitaadiga

mul polnud
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2016 14:02:35 vasta tsitaadiga

Sul eelnev konto kah lisatud socialclub'is s.t RH8 ja Kirves jms nänn on olemas, mis tulid GTA5 PC versiooni kui eelneva PS/Xbox kontot omasid?

Ennem olid masinad lisaks listis aga nüüd puudu. Vaja jõuda järeldusele kas mingi pätsiga eemaldatud või ta siiani ei saa aru, et mul peaks olema "returning player" nänn valikutes.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2016 15:57:36 vasta tsitaadiga

Kuidas Inteno DG200A ruuteril porte suunata?
Teliast on teenus tellitud.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2016 17:09:14 vasta tsitaadiga

Keegi Pac Standardit, Headhunterit või midagi muud soovib farmida?
https://socialclub.rockstargames.com/member/rogan.kayle/
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.07.2016 17:17:09 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
angel kirjutas:
kusagilt driveritest või mängu seadetest vsync, adaptive vsync peal ei ole? võid proovida videokaardi seaded nVidia menüüst defaulti panna korraks.


- Kas keegi saaks kontrollida, et kui ta SinglePlayer'is oma autode garaaži läheb (märgitud mapil vastavalt tegelase värvi) kas seal vaikimisi peale enda autode on peale Elegy RH8 veel mingeid autosid? Kui on siis millised.



ei ole, panin nividia control paneli alt def.
Panin korra peale seal "triple buffering" mis googeldamisel vädetavalt pidi aitama


Selline kummaline kala
tavaline vsync teeb selliseid lollusi, kui fps alla 60 kukub, siis tambib 30 peale
adaptive vsyng nvidial säästab sellest jamast, iseasi, kas sinu kaartidel seda on

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 16.07.2016 17:39:15 vasta tsitaadiga

V-sync = input lag. Input lag = missed shots. Missed shots = u ded. u ded = lol whata noob.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2016 18:51:33 vasta tsitaadiga

mingit heisti viitsib keegi teha?
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmarta
HV kasutaja
mcmarta

liitunud: 07.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2016 21:12:12 vasta tsitaadiga

You mis seis on, kes igapäevaselt veel mängivad, kuidas mooderitega on? Kas olete näinud neid raha jagamas ?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teepak
HV kasutaja
Teepak

liitunud: 01.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2016 21:55:11 vasta tsitaadiga

mcmarta kirjutas:
You mis seis on, kes igapäevaselt veel mängivad, kuidas mooderitega on? Kas olete näinud neid raha jagamas ?


Ei ole silma hakanud. Pigem on neid money beggereid juurde tekkinud.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2016 00:03:27 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Wusses kirjutas:
angel kirjutas:
kusagilt driveritest või mängu seadetest vsync, adaptive vsync peal ei ole? võid proovida videokaardi seaded nVidia menüüst defaulti panna korraks.


- Kas keegi saaks kontrollida, et kui ta SinglePlayer'is oma autode garaaži läheb (märgitud mapil vastavalt tegelase värvi) kas seal vaikimisi peale enda autode on peale Elegy RH8 veel mingeid autosid? Kui on siis millised.



ei ole, panin nividia control paneli alt def.
Panin korra peale seal "triple buffering" mis googeldamisel vädetavalt pidi aitama


Selline kummaline kala
tavaline vsync teeb selliseid lollusi, kui fps alla 60 kukub, siis tambib 30 peale
adaptive vsyng nvidial säästab sellest jamast, iseasi, kas sinu kaartidel seda on



Olemas, hetkel pole veel proovinud kas ka aitab reaalselt

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2016 08:13:16 vasta tsitaadiga

AMD kaartide sellele adaptive v-sync lahendusele sarnast asja ka on? Kui v-sync OFF panen, siis gpu läheb kuumaks ja ventikas tahab koos kaardiga korpusest välja lennata thumbs_down.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 19.07.2016 09:02:42 vasta tsitaadiga

Piira fps driveri kaudu ära. Siis ei ole v-synci ja muud sellist tarvis kasutada.
Rohelistel on selline programm nagu Nvidia Inspector. Punaste kohapealt ei tea kaasa rääkida.

_________________
SC: -huviline-
Steam: Huviline
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amputech.
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2016 10:05:52 vasta tsitaadiga

RadeonPro oli vist selline programm, millega saab fpsi piirata ja asju injectida.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sannukas00
HV kasutaja
sannukas00

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2016 19:09:44 vasta tsitaadiga

AMD driverites ka selline asi täiesti olemas.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2016 19:54:13 vasta tsitaadiga

sannukas00 kirjutas:
AMD driverites ka selline asi täiesti olemas.


Frame rate target control ja see siis 60 FPS panna näiteks eks? icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 19.07.2016 22:06:51 vasta tsitaadiga

Ei ole oluline vist. Pigem vaata, mis sul masin välja veab ja selle järgi pane see fps limiit paika. Mina enda masinal näiteks panin ta 75 peale - selliselt tundub hea sujuv ja madalamale ka ei kuku.
_________________
SC: -huviline-
Steam: Huviline
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.07.2016 22:11:44 vasta tsitaadiga

-huviline- kirjutas:
Ei ole oluline vist. Pigem vaata, mis sul masin välja veab ja selle järgi pane see fps limiit paika. Mina enda masinal näiteks panin ta 75 peale - selliselt tundub hea sujuv ja madalamale ka ei kuku.
kui sul masin 75fps suudab hoida, soos pole suurt pointi üldse piirata, kuna tearing on endiselt (kui just gsync vms ei ole).
samas kui kaart lollitab, nagu omaaegne 8800GTS vms, kus jookseb ilusti, aga tõmbab mälu umbe ja siis hakkab lollitama

fps limit on eelkõige ikkagi vsynci asenduseks
ja noh seegi on ajast, mil kõik monitorid ei andnud vajalikku infot GPU'le, et vsync toimiks jne

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2016 22:33:37 vasta tsitaadiga

libe, ole hea ja räägi natuke lähemalt. Kisub täiesti OT-ks mänguteemas, aga ehk jõuan enne kustutamist ära lugeda. Mul masin hoiab v-sync OFF olekus 75-90 fps, aga GPU vent undab nagu "ratta peal". V-Sync ON peal on temp madalam ja kaart vaiksem, aga aegajalt viskab fps`i alla 30 juurde ja sinna see jääb. Samas OFF asendis on pildis üpris tihti selline nõme asi, et pildiread nagu "poolduvad". Või noh, ma ei oska vast seletada. Et nagu pea on koos ülakehaga paremal pool ja perse koos jalgadega vasakul. Nagu selline "venimise" moment on pildis sees. See ongi see "tearing" icon_redface.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.07.2016 22:44:16 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
libe, ole hea ja räägi natuke lähemalt. Kisub täiesti OT-ks mänguteemas, aga ehk jõuan enne kustutamist ära lugeda. Mul masin hoiab v-sync OFF olekus 75-90 fps, aga GPU vent undab nagu "ratta peal". V-Sync ON peal on temp madalam ja kaart vaiksem, aga aegajalt viskab fps`i alla 30 juurde ja sinna see jääb. Samas OFF asendis on pildis üpris tihti selline nõme asi, et pildiread nagu "poolduvad". Või noh, ma ei oska vast seletada. Et nagu pea on koos ülakehaga paremal pool ja <b>piix</b> koos jalgadega vasakul. Nagu selline "venimise" moment on pildis sees. See ongi see "tearing" icon_redface.gif
vsynk hoiab kaadrivahetust sünkroonis ekraanivärskendussagedusega, ehk siis need nö tearingud või ekraanipildi rebengud vms on tingitud sellest, et kaadrisagedus kaardil on kõrgem ekraani vertikaalse värskendussageduse võimekusest

mida rohkem su fps üle 60 on seda tihemini sul 60Hz ekraan rebib
neid ei pruugi märgata, kuid teravam silm kindlasti märkab

sisuliselt on see olukord, kus monitor näitab keset ekraani üht kaadrit, kuid gpu on sammu ette astunud ja näitab juba järgnevat kaadrit keset ekraani, ehk siis ekraani keskel on korraga nähtavad kaks erinevat kaadrit

need tulevad esile just kiirema liikumise korral

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2016 22:49:04 vasta tsitaadiga

libe, ehk siis mul see asi täpselt ongi, sest mul 60Hrz monitor. Nüüd on veel küsimus, et v-sync OFF oleks parem hoida, aga samas limiteerida 60 peale driveri abil, sest v-sync ON puhul võib kukkuda hetkeks alla poole 60 fps ja siis lukustub 30 juurde?

Ja aitäh kiire ja õpetliku vastuse eest! Ma selles vallas väga pädev pole veel icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2016 23:04:31 vasta tsitaadiga

Image tearing esineb sageli ka siis kui frame limiter 60 peale panna (ekraanil 60Hz). Ise testinud paari mänguga kus fps on kogu aeg tootja poolt 60 pandud ja mõnega kus mängu seest saab valida ning imaga tearing oli täiesti olemas. Ainuke viis lahti saada oli nvidia adaptive vsync või siis mängu sees vsync peale panna. Või siis omada ekraani, mis üle 60Hz välja veab (120Hz etc).
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.07.2016 23:21:11 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
libe, ehk siis mul see asi täpselt ongi, sest mul 60Hrz monitor. Nüüd on veel küsimus, et v-sync OFF oleks parem hoida, aga samas limiteerida 60 peale driveri abil, sest v-sync ON puhul võib kukkuda hetkeks alla poole 60 fps ja siis lukustub 30 juurde?

Ja aitäh kiire ja õpetliku vastuse eest! Ma selles vallas väga pädev pole veel icon_smile.gif
AMD kaartidest ei tea midagi, kuid nvidia adaptive sync on selles osas lahenduseks
monitori vertikaalne sagedus võib olla ka mingi 59,94 vms , ehk siis 60 fps piirangumääramisel oled ikka hädas, sel juhul võid proovida 59fps piirangut

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 19.07.2016 23:50:18 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
-huviline- kirjutas:
Ei ole oluline vist. Pigem vaata, mis sul masin välja veab ja selle järgi pane see fps limiit paika. Mina enda masinal näiteks panin ta 75 peale - selliselt tundub hea sujuv ja madalamale ka ei kuku.
kui sul masin 75fps suudab hoida, soos pole suurt pointi üldse piirata, kuna tearing on endiselt (kui just gsync vms ei ole).
samas kui kaart lollitab, nagu omaaegne 8800GTS vms, kus jookseb ilusti, aga tõmbab mälu umbe ja siis hakkab lollitama

fps limit on eelkõige ikkagi vsynci asenduseks
ja noh seegi on ajast, mil kõik monitorid ei andnud vajalikku infot GPU'le, et vsync toimiks jne


Piiramise point on mul pigem see, et pole tarvis kaardil lasta täis viledega töötada, kui see sisuliselt midagi juurde ei anna. Teine probleem oli otseselt selles, et ilma piiramata pani mäng pange siis kui neid tegelasi seal vahetad SP-s ja MP-s ka kui mingid missioonide vahetused ja lobbyd vahetusid. Piirasin ära - kaart vaiksem ja pangestumisi ka pole olnud peale seda.

_________________
SC: -huviline-
Steam: Huviline
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2016 08:23:22 vasta tsitaadiga

Veider kaart, endal nViid ei ole kunagi segaseks läinud kui peaks vsync jms piirajad maha võtma... laseb lihtsatl fps'i kõrgemale ja kõik. vent käib ikka vanaviisi ning tempid normis. Tarkvaraga vaadates on paljudes asjades gpu kasutus 100% ja probleeme ei ole. Pigem jääb jõudluses puudu kui üle.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2016 11:47:07 vasta tsitaadiga

Proovin täna ära selle piiramise AMD kaardi puhul siis. Muidu võiksin vabas jooksus ka hoida fps`i, aga ventikate lärm läheb jubedaks gpu-l.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2016 12:57:40 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
sest v-sync ON puhul võib kukkuda hetkeks alla poole 60 fps ja siis lukustub 30 juurde?


Vanasti oli abiks kaadrite triple-buffering osadel mängudel võimalik mis elimineerisi selle 30 peale kukkumise, kuid põhjustas samas pisut enam input lagi.

Tänapäeval on selle tarbeks adaptive v-syncid (v-sync lülitatakse sisse suure fps korral, ning vähema puhul lülitatakse välja automaatselt vastavalt olukorrale) ning muidugi nvidia g-sync ja AMD FreeSync, kus monitor on ise ka aktiivseks elemendiks niiöelda pildi sujuval korrektsel näitamisel. Need viimased on parimad lahendused.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2016 13:18:55 vasta tsitaadiga

KrikU, AMD-l ei ole adaptivet.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmarta
HV kasutaja
mcmarta

liitunud: 07.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2016 15:58:13 vasta tsitaadiga

You paljud siin oleksid huvitatud car -showst?
Nii palju ägedaid autosid mängu tulnud vahepeal.
Idee poolest siis mingi kindel auto tüüp näiteks : muskel autod, siis teeks listi mis sinna klassi kuuluvad ja ainult nende autodega saab osaleda. Muidugi ainult invite only servus. See eeldab jällegi, et kõik osalejad on vähemalt korraldaja sõbralisis.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2016 22:06:33 vasta tsitaadiga

keegi praegu ei taha teha midagi?
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2016 12:24:17 vasta tsitaadiga

Keegi heiste tahab teha siis võib lisada, SC: RickyEST
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2016 16:26:11 vasta tsitaadiga

Mul läks checklist katki. EI lae enam ära. Kuradi jama. icon_razz.gif
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2016 13:38:09 vasta tsitaadiga

Ma jooksutasin täna gta5 hd4600(4690k)
Min graafikaga jooksis 30-35fps icon_biggrin.gif

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmarta
HV kasutaja
mcmarta

liitunud: 07.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2016 19:56:48 vasta tsitaadiga

Panin uue video kokku icon_biggrin.gif vol 2:

Link
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bastard
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2016 16:57:36 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab milles võib asi olla?
Kühveldasin bõrsil hirmsa hunniku raha kokku ja tahaks nüüd korralikult laristada aga ma ei saa maju osta kummagi kinnisvara büroo kaudu.
Lenny Avery lehelt saan maju vaadata ja juhised, et kohale minna aga kohale minnes ei saa osta, sest seal ei ole silte.
Sildid sai muidugi suht alguses mingis kõrvalmissioonis puruks lastud aga kas see päriselt mõjutab seda, et enam tehinguid teha ei saa?
Teine kinnisvara lehekülg, ei tööta üldse: Under Construction.
Single playeris siis jändan.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 31.07.2016 17:02:54 vasta tsitaadiga

Single playeris maju osta ei saa, või on sul mõni näide, et kuskil keegi sai selle majaostuga hakkama, Franklin sai omale selle uhke maja teatud misiooni järel, ta ei ostnud seda.
_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bastard
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2016 17:09:56 vasta tsitaadiga

Asi selge.
Ei teadnud lihtsalt.
Trevorile tahaks paremat elupaika kui stripiklubi diivan icon_smile.gif.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snakefan
HV vaatleja
snakefan

liitunud: 01.12.2003




sõnum 01.08.2016 13:10:41 vasta tsitaadiga

Kust mul oleks kõige mõistlikum soetada GTA V steami võti?

Ettetänades,
Martin
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 134, 135, 136 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.