Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 391, 392, 393 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
EESTISamur
HV vaatleja

liitunud: 06.07.2016




sõnum 08.07.2016 12:00:31 vasta tsitaadiga

mina kutsusin ainult sind ...thomak ei puudu asjase...sa pole nii kunn kes valib mulle kylla tulijaid eks....

ma jõuan sinna et sulle pole tõestada vaja midagi kna oled totaalne idioot:)

siia on vaja osapoolt kes ei ole ei sinu ega minu sõber icon_smile.gif

aga jah ei tõesta midagi sulle enam

sinu sõbrad arvaku minust mis tahavad,...minu sõbrad kes on ka minu poole mänginud arvavad teisiti:) hytt banana tonn peedokas uislanu jne icon_smile.gif


ja kõige 6igem on tulla kylla võistluse korraldaja ehk kr6llil siis...kes teeb mulle siis dopingu testi.....sina oled võistleja kes v6ttis sõna ....

kas sina korraldasid siin midagi? panid paika reeglid ja muud asjad? jagad auhindu vms?

näed vaeva millegagi?


viimati muutis EESTISamur 08.07.2016 12:05:32, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2016 12:04:30 vasta tsitaadiga

Vägisi kisub sedasi, et kui oled erickkust halvema WN8-ga, oled lihtsalt nõrk. Kui oled parema WN8-ga, oled lihtlabane tsiiter. Paraku selline mulje jääb. Tegelikult ei pea keegi midagi tõestama. Modid on WoTis lubatud ning kui WG ei suuda ise mingit ''anti-cheat'' asja peale ehitada, mis keelaks sellel nn aimbot modil töötada, siis pole midagi teha. Neid kes kasutavad seda on nagunii, tahame või ei. Rumal oleks mõelda, et igaüks kes minust parem on, on raudselt tsiiter. Oska kaotada väärikalt vähemalt.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EESTISamur
HV vaatleja

liitunud: 06.07.2016




sõnum 08.07.2016 12:11:18 vasta tsitaadiga

MA EI KASUTA AIMBOTI fuck...... palju pean tegema vidosid siis enda sihtimise kohta????kui inimene ei oska videos aru saada minu sihtimisest ja loeb väja aimboti on ta seda ise kasutanud kui tunneb mingeid tundemärke ja kõik. fuck mängus on ka RNG mis laseb osad lasud maase .......nagu tema väitis

olen pahane alatu laimu ja vale pärast......

kuidas selline mees reaalelus tahab veel kokku saada---kuidas ta läheb minu poolt minema kui saab aru et eksis a ma ei kasuta midagi.....ytleb sry ja kõik? mind see ei rahulda näiteks....peab saama sama kohtlemist...


JA ÜIGE TA ON MA EI PEA SULLE TOESTAMA MIDAGI...LAADISIN SULLE YLES VIDEO SAADA WG-le LAS TUVASTAVAD AIMBOTI JA KÕIK...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 08.07.2016 12:46:10 vasta tsitaadiga

MeaDz, kui inimene teeb ülikõrge tulemuse ja tal pole replaysid või ta ei suuda seda korrata kui replayd sees, siis on 100% tegemist illegaalsete modidega.

EESTISamur, milles siis nüüd probleem on, me oleme thomak28ga väga sõbralikud poisid päriselus, paljud siit teemastki on meiega kokku saanud. Võtame head-paremat kaasa ja saame sõbralikult kokku, et mõned mängud teha ja su tase üle vaadata. Kui suudad näidata KV1Siga 15 mängu keskmiseks WN8 6000+ sel ajal kui me seal oleme, siis valurahaks saad mult pooleaastase premiumi ja vabandan avalikult teemas. Võime isegi mitu võimalust sulle anda, kui aega on, aga pakun et esimese 15 mängu põhjal saab aru, kas sul on üldse lootust WN8 6000ni küündida või mitte. Eks võib ka mingeid järeleandmisi teha, olukord on tavatu ja kindlasti kerge nii mängida ei ole, et keegi vaatab üle õla.

Minu poolest võid ise ka mõne tuntud tankisti enda poolt sinna kutsuda, kui muidu tundub imelik thumbs_up.gif

Ega aimbot pole ainus illegaalne mod ka muidugi. Et poleks kahtlust, siis lubatud modidena panen ette Yasenkraseni session stats arvepidamiseks, XVM, ja hitlog (sinu valikul). Modid installime koos kõigi silme all, siis on täpselt teada, mis masinas on.


viimati muutis erick 08.07.2016 12:53:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2016 12:49:44 vasta tsitaadiga

võtke mõned õlled kah kaasa, reede ju siiski thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 08.07.2016 12:50:32 vasta tsitaadiga

kr6ll, ma ikka tahan et ta oleks tippkonditsioonis oma ürituse ajal. Muidu ei näe seal midagi, väga õllesed inimesed tanki hästi mängi.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2016 12:52:28 vasta tsitaadiga

No õltsi joote siis kui ta selle 7k sessi on ära teind ja teil suud kinni on beer_yum.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2016 12:54:06 vasta tsitaadiga

Noh, ma arvan et kui erick kaotab, siis arvestades siinset temapoolset süüdistuste laviini, oleks asjakohaseks "karistuseks" talle 15 mängu Mausiga "Swordfishi" https://www.youtube.com/watch?v=zfy5dFhw3ik stiilis. Ja seda kõike ikka avalikult striimides. Veebikaamera on erick-l ka kenasti olemas, oleme ta nägu striimis näinud. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 08.07.2016 12:58:38 vasta tsitaadiga

bladerunner, see nüüd küll suurem asi karistus ei ole ja tiba gay veel pealegi icon_biggrin.gif

Arvan, et saada pool aastat premmi ja avalik vabandus on hea küll icon_cool.gif

Anyway, süüdistuste laviin on liialdus, kõik mida ma palusin oli 15 mänguga replay pack selle kinnituseks, et ta suudab seda taset ausalt näidata, mida ta screenshottis (mina ju enda sessiooni kinnituseks andsin replayd). Oleks hämamise asemel kohe selle ära teinud, oleks väga lühike ja konkreetne teema olnud.


viimati muutis erick 08.07.2016 12:59:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2016 12:59:08 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
bladerunner, see nüüd küll suurem asi karistus ei ole ja tiba gay veel pealegi icon_biggrin.gif

Arvan, et saada pool aastat premmi ja avalik vabandus on hea küll icon_cool.gif


oot erick, ega ikka piisa küll. Sa pead ikka oluliselt rohkem karistada saama. Äkki me teeme hääletuse selle kohta? panem 3-4 varianti ja siis rahvas otsustab? See oleks palju ausam kui paar kympi kusagile pilduda ja pääseda. Sa pead ikka piinlema korralikult, ja seda lives nii et kõik näevad thumbs_up.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 08.07.2016 13:05:20 vasta tsitaadiga

kr6ll, hakkad siin näidispoomist korraldama? icon_biggrin.gif Kui keegi tahab näha, kuidas mina mängin (ja kas ikka mängin nii hästi?!) siis võib mulle külla tulla. kr6ll ise esirinnas, sa kõige rohkem kahtled mu oskustes siin, kui striimist jääb väheks tule istu mu diivanil ja vaata pealt.

Muidu su jutt kisub jõle sadistlikuks juba icon_lol.gif See pole siin mingi antiik-Rooma sul.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EESTISamur
HV vaatleja

liitunud: 06.07.2016




sõnum 08.07.2016 13:05:37 vasta tsitaadiga

kylalisi kutsun mina....ja sa ei tule kylla selleks et näha kv1 s mänge vms...mängin mida tahan....probleem on sul aimbotis retard:) isegi 140 mänguga sa rahule ei jäänud -..--et tier 8 mäng joppas jne...aga nagu neäd siis 4 tuhat tegin tier 10-nle....icon_biggrin.gif

minujaoks on teema lõpetatud...sinule ei tõesta ma midagi...arva mis tahad minust:)

ja las nüüd sellel foorumil rahulikult edasi minna....uued võistlused tulemas.

saa yle juba .....

sa pole siiamaani rääginud kuidas tuvastad sina AIMBOTI:D

lepime kokku sina mängi nii nagu mängid

mina mängin nii nagu mina mängin

ma pole kordagi nimetanud ennast eesti parimaks vms

nagu sina seda korduvalt rõhutad kui hea sa oled jne...

ma ei tõsta ennast esile kuna ei näe põhjust selles

ela oma elu.ja keskendu enda arendamisele nii nagu sina oskad.

kr6ll pane see teema lukku ...

kui järgi ei jäeta määra mingid karistused vms

aeg on edasi minna...

las saab oma auhinna tõesti on kõik rahul..mina ei kaota midagi. ja pole kurb...

annan loobumis avalduse sisse
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2016 13:18:48 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
kui striimist jääb väheks tule istu mu diivanil ja vaata pealt.


Ei tea, ehk tulengi. Aga oleneb muidugi kui mugav see diivan on ja kas õlleke mida kavatsed mulle pakkuda on ikka piisavalt jahe. Kui sa kinnitad, et õlleke on jahe ja seda on palju ja diivan on mugav siis tõesti, ma võin isegi tulla ehk. Kuigi vaevalt see diivan nii mugav on kui see mis mul kodus on. Kuid ok, ma võin yhe õhtukese ohverdada rahva nimel icon_cool.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2016 13:20:52 vasta tsitaadiga

Olen juba mitmendat lehekülge kaasa lugenud ja tundub nagu erick on see, kellest mitte keegi paremini ei tohi mängida, muidu on kohe aimbotid jne peal. Ma arvan, et on veel siin maailmas paremaid mängijaid kui erick, . icon_biggrin.gif kr6ll on lahe jällegi, naiivitar ja täielik positiivsus ise, lillelaps. icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 08.07.2016 13:24:19 vasta tsitaadiga

kr6ll, mul on väga, väga mugav diivan, kus saab kaks inimest pikali visata, nägu ekraani poole icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Udunägu seal pildil on andrez3d, meie artiäss või artiandres nagu me teda kutsume icon_smile.gif Ta on pikk poiss, aga isegi tema saab mugavalt selitada seal.


viimati muutis erick 08.07.2016 17:03:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2016 13:24:58 vasta tsitaadiga

Üldiselt võtke rahulikult, minusugune "kollase" WN8-g noob tegi ka eile paar WN8 5000-6000 mängu KV-1S'ga, 1600+ DMG ja 3+ killi on selleks piisav.
20-st mängust 2-3 tulid mul sellised, ülejäänud olid kas 1-2 lasku ja garaazi. Vaatasin need EESTISamur replayd ka ära, laseb suht tavapäraselt, kahur troll nagu igal teiselgi, aga kogu ümbritseva jälgimine on siis "kollasega" võrreldes ikka hoopis teisest klassist (nagu erick-lgi) ja sealt need lisatabamused enamasti tulevadki.

Täiskasvanud mehed aga tulemöll siin selline mida isegi "mirko28" ei suutnud tekitada. icon_lol.gif
Peaks paluma tal äkki paar "rahustavat" postitust siia teha enne kui valdkond saab püsivalt kahjustada. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2016 13:25:41 vasta tsitaadiga

aga õllest pilti? Muide see õllekese jahedus on isegi olulisem kui see diivani mugavus. Ma tean küll et sa seda ei usu aga nii on, tegelt icon_redface.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 08.07.2016 13:30:41 vasta tsitaadiga

Evil14, absoluutselt on paremaid mängijaid Eestis kui mina, ma oskan neid peast nimetada. Lihtsalt neid pole väga palju, ilma rerolle arvesse võtmata 4 aktiivset ongi. Kui inaktiivsed lisada, tuleb 1 juurde.

bladerunner kirjutas:
Üldiselt võtke rahulikult, minusugune "kollase" WN8-g noob tegi ka eile paar WN8 5000-6000 mängu KV-1S'ga, 1600+ DMG ja 3+ killi on selleks piisav.


Aga meie räägime 15-mängulise sessiooni keskmisest, kus keskmine dämm on üle 2000 tier 5s. See pole enam "paar head mängu õhtu jooksul".

kr6ll kirjutas:
aga õllest pilti? Muide see õllekese jahedus on isegi olulisem kui see diivani mugavus. Ma tean küll et sa seda ei usu aga nii on, tegelt icon_redface.gif


Mul on täitsa viisakas külmkapp, kui sa seda küsid icon_razz1.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2016 13:33:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Mul on täitsa viisakas külmkapp, kui sa seda küsid


ei ma ei kysind seda erick icon_lol.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 08.07.2016 13:34:04 vasta tsitaadiga

kr6ll, tuled siis tood enda omad kaasa, nagu härrale sobib icon_wink.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2016 13:35:02 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
kr6ll, tuled siis tood enda omad kaasa, nagu härrale sobib icon_wink.gif


seda ma arvasin, et sa kavatsed veel koonerdama ka hakata icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2016 13:44:22 vasta tsitaadiga

erick, jah, aga mul pole veel isegi korralikku meeskonda seal KV-1S peal (repair 94%). BIA (+ toit) ja oskaja mängija lisa siia juurde, sest minu WR & WN8 on selline, mille pealt sina oma uunikumi statse farmid.
Mul jookseb enamasti mängides telekas + 2 last ka veel samas toas ringi. Klappe pole ka alati seetõttu peas, ehk mängin helita.
Lisaks kuna kasutan hiirt vasaku käega ja 25a+ juba harjunud kõiki mänge ainult nooleklahvidega mängima siis seetõttu on kõik liigutused mõnevõrra aeglasemad.
Pole enam viitsimist end vanas eas WASD peale ringi õppida. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 08.07.2016 13:49:54 vasta tsitaadiga

Ei taha sellele teemale asjatult õli juurde valada, aga praegune lõhe siin teemas tuleb võibolla sellest, et tanksis pole otseselt olnud põhjust kunagi sel teemal kedagi luubi alla võtta. Lihtsalt asi on selles, et kõikide skenede peale kokku mul, 5a(rtcw) + 3a(q3) + 5a(sc2) + kõik eesti suurimad CSi lannid, on sama muster kommuunifoorumis tähendanud pigem cheatimist ja erick on sellest ka rohkem teadlik kui teised tankistid. Seal maailmas on see replay'de teema nii tavapärane, 3nda osapoole ladderites peab tegema kindla programmiga videosalvestuse veel jne. Cheat ei ole kunagi tähendanud aimlocki või terminaatori kätt. Üks suurimaid draamasi e-spordi skenes on Flusha, kes suure tõenäosusega häkkis offline turniiril.


EESTISamur. Võta seda kõike kui võistluslikku nöökimist ja sõbralikku komplimenti. Saad ise ka aru, et see on kahtlane kui mingi vend teeb eile konto, postitab väga võimsa skoori ja siis replay küsimuse peale hakkab pikalt seletama. See ei ole üldse isiklik sellesosas. Igatahes see drama on mind kui mittetankisti seda threadi aktiivselt jälgima kutsunud, sest Ericku beatimine on omaette teema juba. icon_biggrin.gifD

edit:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2016 13:52:51 vasta tsitaadiga

lighT, no aga tee omale WOT konto nüüd kiirelt ja jõuad veel meil asja kinnigi panna, aega ju veel on täitsa tublisti thumbs_up.gif icon_rolleyes.gif
ja kui sa seda piisavalt kiirelt teed siis ehk saad veel 2 etapi kah kinni pandud ja sa võid päris uhkelt alustada oma teed WOT -is koos vaata et WOT kõikse olulisema turniiri võiduga thumbs_up.gif

raske isegi ette kujutada mingit paremat karjääri algust, kui aus olla thumbs_up.gif icon_eek.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tnis33
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2006




sõnum 08.07.2016 14:52:08 vasta tsitaadiga

Küsimus: Millist equptmenti soovitate isu-152'le?
Hetkel kasutan camonet, gun rammer ja vents.

Aga sattusin praegu lugema ühest foorumist ja öeldi, et ventid suht mõttetud sellel tankil ja pigem kasutada Enhanced Gun Laying Drive.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatwalker
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2006




sõnum 08.07.2016 14:53:56 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
thomak28 kirjutas:
Väike Grille 15 mäng vahele Teie toredale vaidlusele! Agressiivne stiil!
Pole lihtsalt tagant snipimine (stiilis põõsast onamine pool mängu).


Link


Kui see mäng on tehtud samal päeval kui sa selle siia postitasid siis sa juhid 2 etappi ja arvatavasti napsad omale viisaka preemia. Kuigi sa oled rämedalt reegleid rikkunud ja skriini asemel terve video pannud siis seekord saad andeks ja panen su tulemuse kirja. Aga see olgu ka viimane kord kui sa reegleid nii rämedalt rikud, eks? icon_rolleyes.gif


Puudus gun traverse ja pidin hulli liigutama. LOL. icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 08.07.2016 15:03:37 vasta tsitaadiga

Kui ma õigesti mäletan, siis gun laying drive hakkab tööle kui tank on veidi aega juba paigal püsinud. Seepärast seda tavaliselt ei soovitata mobiilsetele tankidele, aga suurte ebatäpsete kahurite puhul, millega nagunii sihid paigal 3-3.5s, see võib õigustatud olla küll.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
8fly8
HV vaatleja
8fly8

liitunud: 05.07.2016




sõnum 08.07.2016 15:17:10 vasta tsitaadiga

Viies tiir on ikka masendav kui vähe peab tegema, et Ace kätte saada ...
http://wotreplays.com/site/2801530#malinovka-8fly8-pz_kpfw_iii_iv

Lisaks tahan veel seda öelda, et alkoholi tarbimise juures ei ole ma täheldanud mingit pärssivat toimet tankide mängimisel ... seda võivad nii mõnedki mu sõbrad omadest kogemustest kinnitada ... icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2016 16:14:37 vasta tsitaadiga

Esimene mees, kes postitab siia replay kus vähemalt 1 korra teda mängu ajal sõimatakse vastasmeeskonna osaleja poolt goldnoobrerolleriks võib mulle privva oma pangakonto numbri panna ja ma kannan sinna kohe 6 kylma õlle, max. 6 euri, raha peale thumbs_up.gif

Kui seda tehakse 3 korda erinevate inimeste poolt siis kasti õlle raha, maksimaalselt 20 euro eest, sest ma ei kavatse mingite gurmaanide roppkalleid õllesi kinni taguda icon_razz.gif

ja see pakkumine kehtib homse hommikuni, 8.00 beer_yum.gif
ja mäng ei tohi olla varem tehtud kui alates 15.20 tänasest
ja see sõimaja ei tohi olla eestlane kah icon_razz.gif

vakk ohv rsk. Siinkohal ma kinnitan teile mehed et artyga mängimine on selline ääretult tänamatu asi. Meeskonnad on lihtsalt nii kohutavad, et noh tahaks lausa ropendada bläääd icon_evil.gif
ja rsk ma ei saa arty sessi ka resettida siis kaob see t44 stat ka ära ja rsk seal on jällegi selline suht hea põhi icon_mad.gif
Тank Wins AvgDmg WN8

T-44 1/1 3 014 6 634
leFH18B2 0/3 588 1 052

ahhaa, asi läks paremaks icon_razz.gif

5 killi bananadance2.gif

Victory
Malinovka
105 leFH18B2
Experience received:2 395 (x2 for the first victory each day) Credits earned 34 752
Battle achievements High Caliber, Mastery Badge: "II Class"

Ammunition: -3 200
Consumables: -20 000
Total: 11 552 WN8: 2 907 (94)


viimati muutis kr6ll 08.07.2016 16:00:56, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 08.07.2016 16:33:09 vasta tsitaadiga

Varsti mängite tanki selliselt icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif turbo ventilaatoriga

Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2016 16:40:36 vasta tsitaadiga

kr6ll, sa oma õllega ajad tanki pelamise isu peale.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2016 16:49:16 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
kr6ll, sa oma õllega ajad tanki pelamise isu peale.


aga see oligi plaanis icon_lol.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 08.07.2016 17:09:13 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Kui ma õigesti mäletan, siis gun laying drive hakkab tööle kui tank on veidi aega juba paigal püsinud. Seepärast seda tavaliselt ei soovitata mobiilsetele tankidele, aga suurte ebatäpsete kahurite puhul, millega nagunii sihid paigal 3-3.5s, see võib õigustatud olla küll.


Gun laying drive peaks siis töötama kui ei liigutata turretit ega hull'i icon_biggrin.gif
Kuna Grille 15's pole turretit, võite tsekkida järgi kliendist. Siis peaks gun laying drive töötama siis kui hull seisab icon_smile.gif

But, i've been wrong before!

Lisaks peaks see kvalifitseeruma Kr6lli teise mängu ->

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2016 17:14:16 vasta tsitaadiga

Ma ootan nüüd pilti erick, EESTISamur ja kr6ll -st koos tolle mugava diivani peal, pärast tõe selgeks tegemist, jahedate märjukeste ja rõõmsate nägudega.
Ise tanki küll ei pane, aga põnev teema sellegi poolest. Loodetavasti on see kõigest mäng ja internetisisene vimm virtuaalsuse piire ei ületa. beer_yum.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 08.07.2016 17:21:41 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Täiskasvanud mehed aga tulemöll siin selline mida isegi "mirko28" ei suutnud tekitada. icon_lol.gif
Peaks paluma tal äkki paar "rahustavat" postitust siia teha enne kui valdkond saab püsivalt kahjustada. icon_lol.gif


Erickut, tema juhendit ja klanni ongi alati ja alati peetud valdkonda kahjustavaks, seekordne lisatõestus tema siinsete hiljutiste postituste näol lisakinnituseks.

Ise küsiks lisateemana, et kas see Intact on BB4 klannis olnud või? Sest tema videodes Youtu bes on äärmiselt negativistlik valdkonda kahjustav jutt, mis on aga omane justnimelt BB4-le kõigile teadaolevalt. Kui nii, siis küsiks, et kes või mis seal BB4 sees see põhijuur on, kes niivõrd haigeks sealsed liikmed muudab? icon_biggrin.gif Ja kas saaks kuidagi BB4 main et parandada, juure isoleerida?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2016 17:43:07 vasta tsitaadiga

no krt no ma ei tea, aga see artyga mängimine on mõeldud vist neile kellel on absull kama2 mis nende winrate on. Pruugib mul isegi mõelda selle peale, et teha artyga mäng kui käib "klõps" nagu maatrix -i filmis, ja mu winrate langeb isegi siis kui ma mängin näiteks heavyt.
See on ikka nii krdi rigged et mul pole lihtsalt sõnu krt icon_evil.gif
täiesti võimatu teha selle krdi asjaga mingit kuradima tulemust thumbs_down.gif

No vaadake ise. Ma oleks ilma selle artyta ilusti oma wr graafikus aga näed, tutkit, wg otsustab et pastoi prat, ime näppu kr6ll thumbs_down.gif
Тank Wins AvgDmg WN8

T-44 2/2 2 588 4 769
KV-2 1/1 1 494 3 593
JPanther II 0/1 2 175 2 715
Hetzer 0/1 654 1 716
leFH18B2 1/6 571 1 016
KV-13 2/2 720 1 016
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2016 17:47:16 vasta tsitaadiga

Err, 1 ööpäevaga ca 270 uut postitust teemas, mis on muidu vaikne nagu vesi. Raisk, peab otsast lugema hakkama, äkki on midagi väga põnevat vahepeal juhtunud. Või väga hullu. Või mäng üldse kinni pandud. icon_smile.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2016 17:55:13 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Err, 1 ööpäevaga ca 270 uut postitust teemas, mis on muidu vaikne nagu vesi. Raisk, peab otsast lugema hakkama, äkki on midagi väga põnevat vahepeal juhtunud. Või väga hullu. Või mäng üldse kinni pandud. icon_smile.gif


võta yks õlu kõrvale sest ma võin kohe sulle öelda, et kaine peaga sellest aru ei saa mis siin juhtus icon_razz.gif
ma sain kah kõigest siis alles aru kui ma omale esimesed õlled täna sisse valasin icon_rolleyes.gif
samas ma usun et lõpplik tõde selgub siis kui ma öösel kell 2 omale sellele õllelaari peale esimsed shotid peale võtan icon_lol.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EESTISamur
HV vaatleja

liitunud: 06.07.2016




sõnum 08.07.2016 18:19:38 vasta tsitaadiga

https://www.twitch.tv/hantelboy
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 08.07.2016 18:31:08 vasta tsitaadiga

EESTISamur kirjutas:
https://www.twitch.tv/hantelboy


Viis pluss thumbs_up.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 08.07.2016 18:56:07 vasta tsitaadiga

EESTISamur kirjutas:
https://www.twitch.tv/hantelboy


Hullult mode on sul, silme eest kirjuks ei lähe? icon_lol.gif icon_lol.gif
Oot jutt oli ju super unicumidest, aga ma ei näe või sain millegist valesti aru?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2016 19:07:14 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:


Lisaks peaks see kvalifitseeruma Kr6lli teise mängu ->

Spoiler Spoiler Spoiler


kas silmad olid kinni?
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2016 19:28:49 vasta tsitaadiga

Bishop'iga 15 mängu.


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2016 19:30:57 vasta tsitaadiga

andrez3d kirjutas:
Bishop'iga 15 mängu.


Spoiler Spoiler Spoiler


tulemus kirjas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2016 21:38:42 vasta tsitaadiga

thomak28 saabki 2 etapi vahe-auhinna omale ja saab nüüd palju rohkem tasuta lobiseda kui ta seda varem sai thumbs_up.gif

Auhinna saab kätte siis kui härra tanel on õllesummeril omale piisavalt õlut sisse valand ja suvatsenud koju minna. Kuna see juhtub? Krt seda teab aga kindlasti mitte varem kui seal õlut veel saada on icon_razz.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 08.07.2016 21:47:30 vasta tsitaadiga

Meile aitab, kõik hüpake välja
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2016 21:55:54 vasta tsitaadiga

p6kk kirjutas:
Meile aitab, kõik hüpake välja


Põkk, ära enam peale võta täna. icon_smile.gif
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 08.07.2016 21:59:38 vasta tsitaadiga

Tankimängus mehed ütlesid nii kui pauk käis. Jube päev on täna, väga vähe mänge võidab kuidagi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 08.07.2016 22:28:43 vasta tsitaadiga

Täitsa huvitav, mängisin oma vana kontoga ja seal oli missioon nimega Ma olen võitja ja kui võitsin mängu, siis sain 100k krediiti pluss kogemus 5 (ei ole jalgpalliga seotud). Ja teisel kontol seda missiooni ei ole. Jumalast imelik.

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis p6kk 08.07.2016 22:33:10, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2016 22:29:41 vasta tsitaadiga

p6kk kirjutas:
Täitsa huvitav, mängisin oma vana kontoga ja seal oli missioon nimega Võitja ja kui võitsin mängu, siis sain 100k krediiti pluss kogemus 5 (ei ole jalgpalliga seotud). Ja teisel kontol seda missiooni ei ole. Jumalast imelik.


neid said random kontod. Ma seekord ei saanud midagi aga eelmine kord mingi sain mida samuti osad ei saanud ja siis oli wot foorumis korralik hädaldamine


viimati muutis kr6ll 08.07.2016 23:04:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 391, 392, 393 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.