Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1521, 1522, 1523 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 48 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 491

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 05.07.2016 13:23:15 vasta tsitaadiga

Mis siis viga on kui VIP1903 seisab ainult esimese palli peal ja see on punane?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.07.2016 14:02:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:
1. Punane
Tähendus: Puudub Ethernet ühendus. Põhjuseks on tavaliselt halvasti ühendatud kaabel või raudvaraline probleem.
Lahendus: Kontrolli, kas digiboksi ja ruuteri vaheline kaabel on korralikult ühendatud.

 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 05.07.2016 14:56:54 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
tsitaat:
1. Punane
Tähendus: Puudub Ethernet ühendus. Põhjuseks on tavaliselt halvasti ühendatud kaabel või raudvaraline probleem.
Lahendus: Kontrolli, kas digiboksi ja ruuteri vaheline kaabel on korralikult ühendatud.

 

Aga kas võib mingi teine kamm olla?
Kahe kaabliga olen proovinud, sama punane.
Täpsustan, et eile avastasin, et seisab viimase viienda palli peal, see vilgub ja edasi ei lähe. Võtsin menu nuppu all hoides Firmware Confirugation Menu ette ja sealt tegin enda arust Factory reseti ja peale seda ongi ainult esimene pall ja punane.
Mingi erilist äikest pole olnud ja paistab et Intenol kõik pesad töötavad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.07.2016 15:45:09 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Täpsustan, et eile avastasin, et seisab viimase viienda palli peal, see vilgub ja edasi ei lähe.

Vilkuv kollane peaks olema "rakenduse käivitamine", mida iganes see siis ka ei tähenda.

seeru kirjutas:
Võtsin menu nuppu all hoides Firmware Confirugation Menu ette ja sealt tegin enda arust Factory reseti ja...

Teed äkki veelkord?

seeru kirjutas:
Mingi erilist äikest pole olnud ja paistab et Intenol kõik pesad töötavad.

Boksil või selle toitel äkki kondensaatorid lekivad?

ot:
Minul läks näiteks eile õhtul Arris lolliks, tuli "meelespea" ette, klõpsasin OK ja oligi pilt kadunud. Võrguga suhtles, striim jooksis, teleriga ei mingit suhtlust. Aitas vaid boksi resett kõhu alla oleva nupu abil koos puldi resetiga.

 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 05.07.2016 15:52:55 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
seeru kirjutas:
Mingi erilist äikest pole olnud ja paistab et Intenol kõik pesad töötavad.

Boksil või selle toitel äkki kondensaatorid lekivad? 

Kas asja, mis muudab voolu (asi, mis muudab voolu ei saagi kirjutada icon_smile.gif) viga võib sellise seisu tekitada?
Kui võib, siis seda ma kahtlustaksi. Samas box ju voolu saab.
asi mis muudab voolu = doideplokk.
icon_biggrin.gif
irnu surnuks


viimati muutis seeru 05.07.2016 15:54:04, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.07.2016 15:58:28 vasta tsitaadiga

Voolu ta võib ju saada, endal Amino sai ka defektsest adapterist voolu, tulukene vilkus ja puha, käima vaid ei läinud.

E:
Ja kirjutada tuleb toiteplokk, mitte toiteblokk või kuidasiganes.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 05.07.2016 16:02:43 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Voolu ta võib ju saada, endal Amino sai ka defektsest adapterist voolu, tulukene vilkus ja puha, käima vaid ei läinud.

A.S. Kas sinu soovitus mulle oleks uus asi, mis muudab voolu tellida?
Telia poks
Swedpank
blokk õlut
asi, mis muudab voolu


viimati muutis seeru 05.07.2016 16:03:45, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.07.2016 16:21:22 vasta tsitaadiga

Minu soovitus oleks kindlaks teha, milles probleem. Ilma garanteeritult korras toiteplokita on seda tõesti ehk natukene keeruline teha, aga boksi karbi saab ju avada ja korra neid kondensaatoreid piiluda. Pole toiteplokki näinud, aga võin oletada, et selle avamine on veidikene tülikam.

E:
Vaatasin Motorola pilti ja seal justkui ei tundunud säherdusi lekkimisvõimelisi kondensaatoreid eriti olevat (üks vast siiski on), seega jääb vist tõesti toite probleem. Seega uue toite ostmisest/tellimisest vist pääsu pole.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
konstaabel
HV vaatleja

liitunud: 01.12.2010




sõnum 05.07.2016 16:25:20 vasta tsitaadiga

Küsimus tarkadele, kas LG 2016a mudelitel WebOS 3.0'ga on lootust Telia äpp saada? Telia tehniline tugi arvas, et "kunagi/midagi/äkki". Ehk siin kirjutajatel on paremat ligipääsu infole? Kahjuks võtsin lapsele kiirustades, ilma seda nüanssi varem uurimata, mudeli 49LH6047. Oleks teadnud et saan ilma äpita TV, oleks eelmise aasta mudeli võtnud, saadanas, 14 päeva tagastus sai ka läbi. Ette info eest tänulik!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 05.07.2016 17:07:47 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Minu soovitus oleks kindlaks teha, milles probleem. Ilma garanteeritult korras toiteplokita on seda tõesti ehk natukene keeruline teha, aga boksi karbi saab ju avada ja korra neid kondensaatoreid piiluda. Pole toiteplokki näinud, aga võin oletada, et selle avamine on veidikene tülikam.

E:
Vaatasin Motorola pilti ja seal justkui ei tundunud säherdusi lekkimisvõimelisi kondensaatoreid eriti olevat (üks vast siiski on), seega jääb vist tõesti toite probleem. Seega uue toite ostmisest/tellimisest vist pääsu pole.
 

Täna mul ei ole aega, aga ma vaatan homme või ülehomme, võtan selle boxi riiulist välja ja vaatan kui hästi see VIP lahti käib ja kas kondekate pealt on miskit näha.
Kui nüüd asi oleks toiteblokis (asi, mis muudab voolu), siis see oleks muidugi kõige õnnelikum lahendus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 05.07.2016 17:22:36 vasta tsitaadiga

kuna su enda teksti järgi sul pole toiteplokki vaid on voolu blokeerija, siis ära aega raiska foorumis, vaid otsi endale õigem tehnika icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 05.07.2016 17:38:18 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8984334&highlight=#8984334

konstaabel kirjutas:
Küsimus tarkadele, kas LG 2016a mudelitel WebOS 3.0'ga on lootust Telia äpp saada? Telia tehniline tugi arvas, et "kunagi/midagi/äkki". Ehk siin kirjutajatel on paremat ligipääsu infole? Kahjuks võtsin lapsele kiirustades, ilma seda nüanssi varem uurimata, mudeli 49LH6047. Oleks teadnud et saan ilma äpita TV, oleks eelmise aasta mudeli võtnud, saadanas, 14 päeva tagastus sai ka läbi. Ette info eest tänulik!
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 05.07.2016 17:40:41 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Mis siis viga on kui VIP1903 seisab ainult esimese palli peal ja see on punane?

Mul sama seis. Lisaks põleb võrgukaabli augus kollane tuluke ja muud miskit ei toimu. Prügikasti?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 05.07.2016 17:42:15 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
kuna su enda teksti järgi sul pole toiteplokki vaid on voolu blokeerija, siis ära aega raiska foorumis, vaid otsi endale õigem tehnika icon_wink.gif

icon_smile.gif
Mul endaarust on seda õigemat tehnikat ka natuke, aga ma rõõmuga ootan, et paku välja midagi selle VIP või siis selle asi, mis muudab voolu asemele icon_smile.gif
P.S. (Arrist ma ei taha) icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 06.07.2016 05:41:24 vasta tsitaadiga

Vip motorolleritega on kahjuks nii, et isegi kui lan kollane põleb aga roheline ei vilgu ja ekraanil esimene mumm punane siis sisuliselt võrguühendus puudub ja boks on tellis, riistvaraliselt. 99% äike mida mina näinud olen.

Tore on kui kõik muu on terve. Kui see küsimus oleks talvel tekkinud, kahtleksin sügavalt oma arvamuses.

Mis puudutab LG telereid, siis on ammu juttu olnud, et 2016 telerid seda äppi ei näe. Ostsin ise ka lapse tuppa eelmise aasta seeria samsa asemele, samsa ise leiab teises kohas rakendust.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
konstaabel
HV vaatleja

liitunud: 01.12.2010




sõnum 06.07.2016 08:18:40 vasta tsitaadiga

Six- tänud viite eest. beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 06.07.2016 14:44:43 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Vip motorolleritega on kahjuks nii, et isegi kui lan kollane põleb aga roheline ei vilgu ja ekraanil esimene mumm punane siis sisuliselt võrguühendus puudub ja boks on tellis, riistvaraliselt. 99% äike mida mina näinud olen.

Tore on kui kõik muu on terve. Kui see küsimus oleks talvel tekkinud, kahtleksin sügavalt oma arvamuses.

Ongi nii, et kollane lan põleb 1903 motorolal (ja ainult esimene punane pall ees). Inteno poolt lan vilgutab natuke rohelist ja jääb põlema. Ja nüüd selgus, et paar päeva varem oli juba pilti kinni tõmmanud kuid peale kanalivahetust töötas kõik ilusti edasi. Sama võrgukaabli otsa pistsin Amino ja see töötab.
Ühelgi teisel seadmel, mis pidevalt järel, igast ruuterid ja arvutid, pole miskit viga näha. Katuse reha pealt ka töötab.
Kas siis ikkagi võib asi toiteblokis olla nagu A.S. pakkus või pole mõtet seda asja (asi, mis muudab voolu) enam ostma hakata?
Mul muidugi kahju sellest boxist tegelikult.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2016 15:15:27 vasta tsitaadiga

Toidet korraks kellegi käest prooviks laenata ei saa? Sest Amino adapter jääb kardetavasti veidikene lahjaks.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 06.07.2016 15:15:42 vasta tsitaadiga

Toitesploski viga mina ei kahtlustaks aga kui võimalik võid proovida kellegi juures. Muidugi see on kahtlane, et ruuteri lani see digiboks põlema võttis.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 06.07.2016 16:16:10 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Toitesploski viga mina ei kahtlustaks aga kui võimalik võid proovida kellegi juures. Muidugi see on kahtlane, et ruuteri lani see digiboks põlema võttis.

Ma olen vist ainuke siin ümbruskonnas, kel just see VIP1903 on. (kõigil on 1003 või arris või amino)
Aga jah, kui panen selle boxi vooluvõrku, siis Inteno lan roheline läheb tööle. Alguses natuke katsub ja siis jääb pidevalt põlema. Boxi lan on kollane ja seal midagi ei muutu.
Mul on aminosid ja arriseid aga ma tahaks just seda 1903 kasutada, seepärast ma siin torgin.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummy
HV veteran

liitunud: 02.07.2011




sõnum 06.07.2016 16:25:52 vasta tsitaadiga

ma panin enda motorola emaplaadi ahju ja sain pildi ette icon_biggrin.gif kahjuks mõnda aega hiljem pidin uuesti panema ahju
_________________
https://www.nöf.ee
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2016 16:32:57 vasta tsitaadiga

Aga jätagi siis ahju, pilt kogu aeg ees. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummy
HV veteran

liitunud: 02.07.2011




sõnum 06.07.2016 16:37:51 vasta tsitaadiga

mainiks veel ära igaks juhuks, et scart pistik sulab ära (kui seda ei eemalda kuidagi)
ennast see ei mõjutanud kuna kasutan hdmi

_________________
https://www.nöf.ee
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 06.07.2016 20:46:11 vasta tsitaadiga

ummy kirjutas:
ma panin enda motorola emaplaadi ahju ja sain pildi ette icon_biggrin.gif kahjuks mõnda aega hiljem pidin uuesti panema ahju

Proovi külmkappi pista, ma sain nii kunagi ühelt kolksuvalt kõvakettalt andmed kätte, mida arvutifirma, kelle poole abipalvega pöördusin, lootusetuks ülesandeks nimetas, igasugune kiiksuga eksperimenteerimine võib tulu tuua. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 07.07.2016 11:11:38 vasta tsitaadiga

ummy kirjutas:
ma panin enda motorola emaplaadi ahju ja sain pildi ette icon_biggrin.gif kahjuks mõnda aega hiljem pidin uuesti panema ahju

Kui kaua ja mis temperatuuri peal hoidsid?

harakas kirjutas:
ummy kirjutas:
ma panin enda motorola emaplaadi ahju ja sain pildi ette icon_biggrin.gif kahjuks mõnda aega hiljem pidin uuesti panema ahju

Proovi külmkappi pista, ma sain nii kunagi ühelt kolksuvalt kõvakettalt andmed kätte, mida arvutifirma, kelle poole abipalvega pöördusin, lootusetuks ülesandeks nimetas, igasugune kiiksuga eksperimenteerimine võib tulu tuua. icon_biggrin.gif

Ma olen seda nalja huvi pärast proovinud mõned korrad ja üks juhtum isegi töötas, tõmbas lugemispea õieti tööle.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1521, 1522, 1523 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.