Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 117, 118, 119  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2016 14:32:28 vasta tsitaadiga

Kas selle uue EU sisese lisa raha eest lisatud üüber boonusega lisandus ka internetis surfamisele midagi lisaks?
Või on nagu varem, et maksid neile 5€ ja saad 100MB (oli vist nii)?

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi ja privas 3D Touch V3.2 15€ + varu nõelad 1€ tk
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2016 14:41:26 vasta tsitaadiga

kjaups, ainult kõned lisandusid, internet on nagu ikka.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 28.06.2016 12:36:46 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Kas selle uue EU sisese lisa raha eest lisatud üüber boonusega lisandus ka internetis surfamisele midagi lisaks?
Või on nagu varem, et maksid neile 5€ ja saad 100MB (oli vist nii)?


150MB on euroopas

Sai Lätis hiljuti käidud ja päeva jooksul lükkasin andmesidet iga natukese aja tagant sisse et isntagrami ja facbeooki pilte saata, messengeri tsekkida, natuke gpsi kasutada ja see 150mb täis ei saanud niiet saab hakkama küll. Kui sotsiaalmeediat ei kasuta ja ainult infot otsid jms siis jääb päris palju üle ilmselt. Mingit jalgpalli muidugi vaadata ühe 5euro eest ei saa...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.06.2016 12:51:55 vasta tsitaadiga

RustyZ, Mäletasin ise ka, et viieka eest arveldati, kuid naine kaevas Elisa lehelt välja sellised andmed:
Andmeside hind 0,06000€/MB
https://www.elisa.ee/et/eraklient/koned/rahvusvaheline-suhtlus/roaming#lv
Ühesõnaga värdäänid on on sellele ka hinda juurde kruvinud.

Suures pildis selle 1€ kohustusliku lisatasuga kõik läinud kallimaks. Saad küll iga kuu 30 mintsa sisse/välja kulutada soodsamalt, kuid kui aastas vaid maksimum kasutadki seda 30 mintsa kokku, lisaks kallinenud andmemaht ning 12*1€, siis oled igatepidi miinustes thumbs_up.gif

Tõsimeeli peab Nuppudega telefonile üle minema, hoiab aasta lõikes valusa summa kokku. Suurim kaotus on sellega vaba aja sisustamine, kus saab seebikaid vaadata, gmailis vastata kirjadele ja kahte mängu mängida, mis telefoni veel alles jäänud

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi ja privas 3D Touch V3.2 15€ + varu nõelad 1€ tk
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hardi76
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2006




sõnum 28.06.2016 23:13:43 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
RustyZ, Mäletasin ise ka, et viieka eest arveldati, kuid naine kaevas Elisa lehelt välja sellised andmed:
Andmeside hind 0,06000€/MB
https://www.elisa.ee/et/eraklient/koned/rahvusvaheline-suhtlus/roaming#lv
Ühesõnaga värdäänid on on sellele ka hinda juurde kruvinud.

Suures pildis selle 1€ kohustusliku lisatasuga kõik läinud kallimaks. Saad küll iga kuu 30 mintsa sisse/välja kulutada soodsamalt, kuid kui aastas vaid maksimum kasutadki seda 30 mintsa kokku, lisaks kallinenud andmemaht ning 12*1€, siis oled igatepidi miinustes thumbs_up.gif

Tõsimeeli peab Nuppudega telefonile üle minema, hoiab aasta lõikes valusa summa kokku. Suurim kaotus on sellega vaba aja sisustamine, kus saab seebikaid vaadata, gmailis vastata kirjadele ja kahte mängu mängida, mis telefoni veel alles jäänud


seda lehte vaadates, peaks asi justkui õige olema https://en.wikipedia.org/wiki/European_Union_roaming_regulations
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 28.06.2016 23:58:00 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
RustyZ, Mäletasin ise ka, et viieka eest arveldati, kuid naine kaevas Elisa lehelt välja sellised andmed:
Andmeside hind 0,06000€/MB
https://www.elisa.ee/et/eraklient/koned/rahvusvaheline-suhtlus/roaming#lv
Ühesõnaga värdäänid on on sellele ka hinda juurde kruvinud.

Suures pildis selle 1€ kohustusliku lisatasuga kõik läinud kallimaks. Saad küll iga kuu 30 mintsa sisse/välja kulutada soodsamalt, kuid kui aastas vaid maksimum kasutadki seda 30 mintsa kokku, lisaks kallinenud andmemaht ning 12*1€, siis oled igatepidi miinustes thumbs_up.gif

Tõsimeeli peab Nuppudega telefonile üle minema, hoiab aasta lõikes valusa summa kokku. Suurim kaotus on sellega vaba aja sisustamine, kus saab seebikaid vaadata, gmailis vastata kirjadele ja kahte mängu mängida, mis telefoni veel alles jäänud


Eee...andmeside euroliidus läks just odabamaks ehk siis selle 6 sendi peale MB. 150mb 5 eur eest on ju odavam. Sai käidud ja toimib kenasti. Aktiveerimiseks lihtsalt kasuta, üle 5euri ilma loata ei tiksu. Ehk siis kust pärineb info et välismaal andmemaht kallinenud on?

Edit: niikaua kui sa kasutad 5 euro täitumiseni on datapõhine. Ehk kasutad 1mb siis ongi 6 senti. Kui 5 eur tõitub siis raha juurde ei lähe aga netti saad kasutada 150mb täitumiseni ja siis pead juurde tellima. Kallimaks ei ole kuskilt otsast midagi läinud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.06.2016 15:54:28 vasta tsitaadiga

Logisin täna juhuslikult Elisa iseteenindusse sisse ja näen müstilist arvet, nagu mingi võlg oleks mul. icon_eek.gif icon_mad.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Ma ei ole seda oma kunagist Bravocom numbrit vist üle 5 aastat kasutanud, SIM kaartki on ära visatud, seega mingit tarbimist ei saa olla.
Kirjutasin Elisale, et selgitagu välja, mis jama see on ja tühistagu arve, kuna ma ei kavatse mingi inkassofirma „kliendiks“ hakata.

Soovitan kõigil senistel kuumaksuta Elisa/Bravocom SIM kaartide omanikel iseteenindusest hilisemate üllatuste vältimiseks üle kontrollida.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.06.2016 15:58:16 vasta tsitaadiga

Tanel, see peaks olema see 30 mintsa soodsat elu euroopa liidus thumbs_up.gif
_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi ja privas 3D Touch V3.2 15€ + varu nõelad 1€ tk
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.06.2016 16:00:26 vasta tsitaadiga

Nojah, ma ei teadnud et see SIM üldse aktiivnegi on icon_biggrin.gif

Poleks vaadanud, siis kunagi äkki mõnus inkassolaks terendamas icon_razz.gif

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 29.06.2016 16:08:54 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Nojah, ma ei teadnud et see SIM üldse aktiivnegi on icon_biggrin.gif

Poleks vaadanud, siis kunagi äkki mõnus inkassolaks terendamas icon_razz.gif


Ma juba ütlesin, et pean sahtlist ema Elisa 0€ kuumaksega seeniorikaardi välja otsima, et uurida kas sellele on ka lisatud euro hinnale otsa. Kuna arved olid vahepeal igast august tasulised siis pole saanud Elisalt ühtegi teadet ei arve ega võla kohta, samas ilmselt tulebki jälle Elisalt inkassoteade enne kui info, et midagi maksta vaja on.
Sellega on vitsad juba varasemast käes.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oompa
HV vaatleja
Oompa

liitunud: 18.03.2009




sõnum 29.06.2016 16:28:29 vasta tsitaadiga

Kunagi vanaisale tellitud seeniorpaketis vanaema nimele samuti 96 senti otsa poogitud, tegelikkuses pole kasutuselgi, niisama korjanud 1 euro kuus. Nüüd lõpuks tuli ka meelde see ja lasen kinni panna.
_________________
icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 29.06.2016 17:31:38 vasta tsitaadiga

Te jätate niiviisi elisakese pooltest klientidest ilma
Tuleb läbi hägu meelde ühe vene kirjandusklassiku teos "surnud hingedest" icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 29.06.2016 18:15:57 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Tanel kirjutas:
Nojah, ma ei teadnud et see SIM üldse aktiivnegi on icon_biggrin.gif

Poleks vaadanud, siis kunagi äkki mõnus inkassolaks terendamas icon_razz.gif


Ma juba ütlesin, et pean sahtlist ema Elisa 0€ kuumaksega seeniorikaardi välja otsima, et uurida kas sellele on ka lisatud euro hinnale otsa. Kuna arved olid vahepeal igast august tasulised siis pole saanud Elisalt ühtegi teadet ei arve ega võla kohta, samas ilmselt tulebki jälle Elisalt inkassoteade enne kui info, et midagi maksta vaja on.
Sellega on vitsad juba varasemast käes.


Aga miks üldse jätta asi viimasele hetkele ja siis hakata siin karjuma? Terve see foorum pasundas kui muudatus tuli. Lisaks oli siin ka pressiteade kus kõik siin sõna võtnud kodanikud samuti sõna võtsid. Seal samas oli KKK jne kus oli sõnaselgelt kirjas et kõigile pakettidele lisatakse 30min ja 0,96eur. Ka e-mail saadeti või kui seda pold siis paberkiri, endagi peres selle saajaid.

Nüüd järsku müstiline mingi arve. Tanel ka naljamees... Ei tea, et sim kaart enam aktiivne.. Kui sa ise oma lepingut ei lõpeta siis ega keegi ei tule sinu eest lepingut lõpetama. Nalja teete või?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.06.2016 19:20:38 vasta tsitaadiga

See ei ole normaalne igatahes.
Mäletamist mööda saigi kunagi ära lõpetatud, kuna kuutasuta Bravocom lõppes ammu ära ja ei kavatsenud tühja maksta.
Sellest vist ikka pigem 10 aastat möödas, aga nähtavasti hoidsid ilma kuutasuta hingekirjas. Lasin nüüd lõpuks kinni panna ja arve tühistada. Absurd.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 29.06.2016 21:45:03 vasta tsitaadiga

Absurd on see, et mina pole ühtegi teavitusmeili Elisast saanud, et midagi muutub.
Mõistetav, kõik teenuse tarbijad kellel oli 1, 2 või 6 € kõneside ja või internetipakett said teavituse, et hind tõuseb vastavas mahus.
Samas Elisa tegi 0€ kuumaksuga pakkumise mulle eriliselt kõrge minutihinnaga paketina, milleks oli mingi Ekstrapakett vms. Kui sellele hakkas kehtima kuutasu oleks mingi teavitus pidanud ikka kohale tulema.
Eks kappan ikka enne iseteenindusse kui inkasso tuleb.

Viimane keiss mille siia kirja panin algas Radiolinjaga aastal 2000 ja lõppes sel kevadel kui inkasso tülitas mind iga 3-5 aasta tagant. Probleemi allikaks oli lepinguline 3 kuu ettemaksukaart mille olin lõpetanud korrektselt kuid Radiolinja mitte, saabus arve mida ma vanalt aadressilt kätte ei saanud ja siis inkassoteade mille sain kunagi hiljem kätte läbi tuttavate.
Sel kevadel lubasin Julianuse ja Elisa meediale ette sööta ja saatsin neile kõik dokumendid mida varasemalt hoidnud olin (oli juba arvuti ja skännerite ajastu). Seepeale kinnitati, et olematu võlg on kustutatud ja enam ei tülitata. Säilitan veel 10 aastat andmeid igaks juhuks.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 29.06.2016 22:54:36 vasta tsitaadiga

No kui sa pole meili saanud on sul seal meil vale. Või pole meil üldse kirjas aga seljuhul tuli paberkiri. Miks oodata inkassot? Iseteenindusse võiks ju kohe kapata kui sa siin juba aimad ammmuilma et miskit toimub. Milleks lollitada ja pärast kuri olla..
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.06.2016 22:59:55 vasta tsitaadiga

Mul meil õige, aga mingit teavitust ei tulnud.
Õnneks tühistavad mu arve. Vastasel juhul oleks läinud kurjaks.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 29.06.2016 23:15:40 vasta tsitaadiga

Otsisin postkastist ja meili nimi oli "Elisa loob esimesena võimaluse Euroopas reisides rääkida nagu kodus". Ja noh pressiteates mida sa ise ju postitasid ilmselt, oli ka kõik kirjas... Ma ei saa su "teavitust ei saanud" frustratsioonist eriti selletõttu aru icon_biggrin.gif seda raha lisandumise meelepaha mõistan aga kui kasutu sim kaart on siis tuletaski meelde et pane kinni..
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.06.2016 23:18:43 vasta tsitaadiga

ot:
Bravocomiga seoses meenub mulle alati koheselt see:

http://reporter.postimees.ee/3490919/mobiilioperaatori-bravocom-klient-sai-miljonikroonise-arve

icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 29.06.2016 23:23:10 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Otsisin postkastist ja meili nimi oli "Elisa loob esimesena võimaluse Euroopas reisides rääkida nagu kodus"

Ehk siis kiri, mis pealkirja järgi on puhas spämm, sisaldab hoopis igakuise arve suurenemise teavitust? icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 29.06.2016 23:29:50 vasta tsitaadiga

Kelle jaoks spämm kelle jaoks mitte. Tavalisi pakkumiskirju ma ei ava aga see pani avama eniveis.. Ano vahet pole, siin jääbki vaidlema. Fakt on see et rahvas kes siin on vihastanjd on tegelikult asjast teadlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.06.2016 23:45:30 vasta tsitaadiga

RustyZ, kas sa saad aru, et kui ma kunagi ürgajas Bravocomiga liitusin, siis ei olnud mingit e-mailiga liitumist/teavitamist vms.
Kui kuskil 10 aastat vms tagasi Bravocom lõpetas tegevus ja Elisa asja üle võttis, ei tulnud sellest mulle mingit teavitust.
Nüüd, kus 10 aastat hiljem hakatakse raha välja pommima kuu varem osutamata teenuse eest, kuigi SIM ammu ära visatud, on perverssus kuubis.
Selle vastu ma võitlen ja võidan ka.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 29.06.2016 23:52:34 vasta tsitaadiga

Eino ma saan aru jah et sa toimetad mingi põhimõtte ajendil aga kui sa oled teadlik et sul mingi sim vedeleb ja pole ise lepingut lõpetanud siis miks enda elu keerulisemaks elada üldse? Mina näen seda sii seda, et olid pidevalt teadlik ja nüüd läksid iseteenindusse selle asemel et juba varem asi kinni panna... No offence aga nii ignorantne ei saa endasõlmitud lepingute suhtes ju olla...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.06.2016 23:56:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

olid pidevalt teadlik ja nüüd läksid iseteenindusse

ei olnud teadlik ja iseteenindusse logisin puhtjuhuslikult, et vaadata mis netipakette pakutakse uuele liitujale. icon_idea.gif
Kordan, oma teada lõpetasin Bravocom lepingu juba ca 10 aastat tagasi ära, kui nad tahtsid selle kuutasuliseks teha.
Selline tagantjärgi kirve selga viskamine on roppus kuubis. Ja Elisa saab ka selle eest.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 30.06.2016 08:26:51 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

olid pidevalt teadlik ja nüüd läksid iseteenindusse

ei olnud teadlik ja iseteenindusse logisin puhtjuhuslikult, et vaadata mis netipakette pakutakse uuele liitujale. icon_idea.gif
Kordan, oma teada lõpetasin Bravocom lepingu juba ca 10 aastat tagasi ära, kui nad tahtsid selle kuutasuliseks teha.
Selline tagantjärgi kirve selga viskamine on roppus kuubis. Ja Elisa saab ka selle eest.


eino kui sa nüüd väidad et sa reaalselt lepingu ära lõpetasid siis ma saan aru. Enne sain aru, et viskasid lihtsalt simi sahtlisse siis kui kuutasuliseks muutus. See ei ole lepingu lõpetamine. Kuidas saab üldse juhuslikult logida iseteenindusse? Midagi pead ju aimama? Vähemalt ma loen sellest nii välja
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 117, 118, 119  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.