|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
13.06.2016 09:01:09
|
|
|
see sõltub pigem ikka telekal olemas olevatest sisenditest. reeglina dp sisendeid telekatel pole.
mis telekas ja videokaart? hdmi 2.0 oleks lihtne lahendus.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pang
HV veteran
liitunud: 14.05.2003
|
13.06.2016 11:04:37
|
|
|
Olen isegi ühe 55" TV otsingul ning valik on üsna kirju. Valikusse on jäänud LG ja Samsungi mudelid. On Samsungi nanocrystal (quantum dot?) või LG Super UHD lisaraha väärt?
Odavamatest nt Samsung UE55JU6872 mudel peaks olema nanocrystal (quantumdot?) displayga ja LG 55UF8607 nn Super UHD paneeliga.
Või annab rahuldava pildi ka mingi veelgi soodsam mudel? Nt 2016a LG 55UH600V on hetkel kõigest 663€ või siis 8nda seeria LG 55UF8007 834 euri. Kasutusse läheks (vähemalt esialgu) ainult elioni pilti näitama seega eriti vinge ei peaks olema aga olen nõus natuke juurde maksma kui selle eest saab oluliselt parema pildi.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
13.06.2016 12:00:01
|
|
|
Rääkige, kust saab HDMI v2.0 kaablit hea hinnaga ja on kohapeal olemas
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno266
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.07.2009
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
13.06.2016 12:15:26
|
|
|
VR53, technically on suvaline hdmi 1.4 kaabel sobilik 2.0 jaoks.
üle 2-3 meetri pikkuse kaabli leidmisel pole kindlust suht kusagilt võtta.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
13.06.2016 12:17:34
|
|
|
| VR53 kirjutas: |
Rääkige, kust saab HDMI v2.0 kaablit hea hinnaga ja on kohapeal olemas  |
Igasugune "High Speed" HDMI kaabel sobib. Ei ole vaja midagi erilist otsida.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
13.06.2016 12:39:32
|
|
|
Hakkab samuti telekavahetuse aeg peale tulema, soovid on ainult vähe tagasihoidlikumad kui eelkõnelejatel
Ühesõnaga oleks tarvis kõige odavamat telekat mis on 40" või suurem ja oleks valget värvi. Eeldan et täna on juba kõik telekad poes FHD ja dvb-c'ga.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.06.2016 12:48:45
|
|
|
| VR53 kirjutas: |
Rääkige, kust saab HDMI v2.0 kaablit hea hinnaga ja on kohapeal olemas  |
http://www.yeint.ee/
järgmisel päeval saad kätte
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inczp
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2014
|
13.06.2016 16:30:11
|
|
|
Tekkis mõte maakoju lähemal ajal miskit uuemat telekat soetada. Kuna seal internetiga on nagu on (mobiilne on suht kehva ja üle juhtme pole mõtet unistadagi), siis nõudmised on suht väikesed st võib nö loll-teler olla. Ning kuna ruumiga on ka kasinasti, siis vist 32" tuleb kõnealla
, äärmisel juhul 40", sest 37" enam ei tehta (enda 6 a vana 37" Sony mõtlesin ka vahepeal sinna küüditada, ja siia Tallinna koju miskit uut võtta, aga loobusin sellest plaanist). Kuna pilt tuleb Viasati pannipealt, siis suva mis tüünereid see sisaldab. Silma on jäänud miskid Philipsi 4100 seeria mudelid (Klick ja On-Off müüvad, hinna vahe pole netipoodidega nii suur), aga samas need 4100-d on erinevad (mõni HD Ready, mõni FHD), sest mis vahe on mudelil 4100/88 vs 4100/12, keegi pakkus ka 4101. Veel on kaalun ka Panasonicut (vähe saada seda suurust, kallim), sest seni seal vana Panasonic Quintrix kinekas, jääks ära Viasati puldi ümberkohandamine. Klick kaupleb ka Grundigi (hind mõistlik) ja sellise imeloomaga nagu HCS. Keegi selle HCS kohapealt oskab valgustada, mis hiina-imega (nagu ka TCL) tegu ka on, kas on enam-vähem asjalik või sellest targem kauge kaarega ümber minna. Sellistest vähelevinud, kuid üldteada kaubamärkidest (HCS, TCL, Grundig, Thomson, Shivaki, JVC, Hitachi, Sharp jne), siin teemas suht vähe käsitletud, keski targem (nt laurx) võiks neid tooteid pisut lahata siin teemas. Ja kuidas tõlgendada Philipsi puhul seda, mis aasta mudeliga tegu, sest tähekombinatsioone mida pakutakse on palju PFK, PFT, PFS jne
viimati muutis inczp 14.06.2016 09:35:13, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
14.06.2016 08:41:49
|
|
|
| pang kirjutas: |
Olen isegi ühe 55" TV otsingul ning valik on üsna kirju. Valikusse on jäänud LG ja Samsungi mudelid. On Samsungi nanocrystal (quantum dot?) või LG Super UHD lisaraha väärt?
Odavamatest nt Samsung UE55JU6872 mudel peaks olema nanocrystal (quantumdot?) displayga ja LG 55UF8607 nn Super UHD paneeliga.
Või annab rahuldava pildi ka mingi veelgi soodsam mudel? Nt 2016a LG 55UH600V on hetkel kõigest 663€ või siis 8nda seeria LG 55UF8007 834 euri. Kasutusse läheks (vähemalt esialgu) ainult elioni pilti näitama seega eriti vinge ei peaks olema aga olen nõus natuke juurde maksma kui selle eest saab oluliselt parema pildi. |
Nendest LG mudelitest on mõned LK-d tagasi juttu.
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xil
HV vaatleja
liitunud: 29.01.2009
|
14.06.2016 09:44:27
|
|
|
| Osadel "tarkadel" teleritel pole enam kõrvaklapi väljundit, aga see-eest on bluetooth audio tugi. Esmapilgul tundub hea omadus olevat, pole enam vaja kõrvaklapi juhet telerini vedada. Reaalsus on aga selline, et telerid toetavad vaid oma firma bluetooth adaptereid, vähemalt Samsung vaid Samsungi bluetooth audio vastuvõtjaid ja LG vaid LG omi. Hoituseks kirjutasin - ei maksa poodi minna suvalisi bluetooth kõrvaklappe ostma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
14.06.2016 09:58:55
|
|
|
| xil kirjutas: |
| Osadel "tarkadel" teleritel pole enam kõrvaklapi väljundit, aga see-eest on bluetooth audio tugi. Esmapilgul tundub hea omadus olevat, pole enam vaja kõrvaklapi juhet telerini vedada. Reaalsus on aga selline, et telerid toetavad vaid oma firma bluetooth adaptereid, vähemalt Samsung vaid Samsungi bluetooth audio vastuvõtjaid ja LG vaid LG omi. Hoituseks kirjutasin - ei maksa poodi minna suvalisi bluetooth kõrvaklappe ostma. |
Sarnane lugu nagu wifi valmidusega telekatega - sama tootja jubinad vaid sobisid (siis vist isegi vaid konkreetsed mudelid)
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
14.06.2016 10:08:18
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| Sarnane lugu nagu wifi valmidusega telekatega - sama tootja jubinad vaid sobisid (siis vist isegi vaid konkreetsed mudelid) |
mingil firma (äkki oli isegi LG) osadel telekatel oli algul võimalik pea suvaline wifi "dongle" külge pookida... hiljem firmware'i uuendusega võeti see võimalus ära
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.06.2016 10:30:30
|
|
|
Siis tuleks võtta telekas, millel juba wifi sees
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
14.06.2016 10:44:00
|
|
|
kuradi advokaadi mängimise korras, nende piirangute ja hilisemate karmimate piirangute kasutamise põhjus on tegelikult väga proosaline - keegi peab suvaliste pulkade mittetöötamisel või ikaldavalt töötamise korral tootetuge pakkuma. teleka tootjal pole enesestmõistetavatel põhjustel huvi sellise asjaga tegeleda. tavaliselt on selliste muudatuste otsustusprotsessis sees just see toe kulu (ja võib-olla mainekahju, sest "telekas ei tööta" olgugi et tegelikult on mingi suvaline sobimatu wifi-pulk) vs tagasilöök muudatusest.
tänaseks muidugi eilne teema, wifi lisamise kulu on nii alla läinud, et vist kõigil wifi-võimelistel telekatel on täna wifi sisse ehitatud.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
14.06.2016 13:47:11
|
|
|
| anubis kirjutas: |
| Igasugune "High Speed" HDMI kaabel sobib. Ei ole vaja midagi erilist otsida. |
Most HDMI cables that passed testing certification for v1.4 specifications will be suitable for MOST 4K UHTV, with one possible exception - support for 4K@60Hz. Support at 60Hz requires that the cable meet or exceed 18Gbps.
HDMI v1.4 10.2Gbps
HDMI v2.0 18Gbps
Seal küll kirjas, et v1.4 võib ka põhimõtteiselt 18Gbps läbi lasta.
http://www.mycablemart.com/help/hdmi_which_one.php
HDMI 2.0: Increased maximum bitrate to 18 Gbps to support new formats such as Ultra High Definition 4K video (3840 x 2160 pixels) at up to 60 frames per second. (The 1.4 spec also supports 4K video but only up to 30 frames per second.) HDMI 2.0 also supports up to 32 audio channels, as well as dynamic auto lip-sync, plus new extensions to the CEC control set. Released September, 2013.
HDMI 2.0a: Added support for HDR (High Dynamic Range) video display. HDR provides enhanced picture quality by enabling greater detail for both the dark and bright parts of an image. The HDR information is encoded as additional metadata in HDR content such as streamed 4K video from Netflix®, or Ultra HD Blu-ray discs. HDMI 2.0a enables devices to transmit/receive this metadata. Released April, 2015.
http://www.crutchfield.com/S-qlBxww5vtyB/learn/learningcenter/home/cables/hdmi.html
http://yeint.ee/?route=product%2Fsearch&keyword=Premium+High+Speed+hdmi&category_id=0
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
14.06.2016 14:17:42
|
|
|
1.4 ja 2.0 kaablil ei ole vahet, bandwidth sõltub seadmetest.
1.8-2-3m ei ole reeglina probleem.
mu enda otsinguid sai kuskil postides kajastatud, siinsamas teemas.
tahtsin 5m kaablit, mis hdmi 2.0 ja uhd@60hz läbi lasta suvatseks.
yeintist vist 2 erinevat kaablit (vähemalt viimane olid päris korralik) sellega hakkama ei saanud.
lõpptulemus oli mingi täiesti lambikaabel arvutitargast, mis siiani ilusasti töötab.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pang
HV veteran
liitunud: 14.05.2003
|
14.06.2016 21:59:13
|
|
|
| strohher kirjutas: |
| pang kirjutas: |
Olen isegi ühe 55" TV otsingul ning valik on üsna kirju. Valikusse on jäänud LG ja Samsungi mudelid. On Samsungi nanocrystal (quantum dot?) või LG Super UHD lisaraha väärt?
Odavamatest nt Samsung UE55JU6872 mudel peaks olema nanocrystal (quantumdot?) displayga ja LG 55UF8607 nn Super UHD paneeliga.
Või annab rahuldava pildi ka mingi veelgi soodsam mudel? Nt 2016a LG 55UH600V on hetkel kõigest 663€ või siis 8nda seeria LG 55UF8007 834 euri. Kasutusse läheks (vähemalt esialgu) ainult elioni pilti näitama seega eriti vinge ei peaks olema aga olen nõus natuke juurde maksma kui selle eest saab oluliselt parema pildi. |
Nendest LG mudelitest on mõned LK-d tagasi juttu. |
Mainitud küll oli aga kasulikku infot. Küsimus oligi, et kas LG Color Prime/Samsung Nanocrystal on reaalselt seda lisaraha väärt. Nt 8nda seeria 55UH8007 ja 55UF8607 hinnavahe on 114 euri ning peamine vahe ongi Color Prime. Samas saavad odavamad Samsungid ülevaadetes rohkem kiita.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
14.06.2016 22:20:35
|
|
|
| xil kirjutas: |
| Osadel "tarkadel" teleritel pole enam kõrvaklapi väljundit, aga see-eest on bluetooth audio tugi. Esmapilgul tundub hea omadus olevat, pole enam vaja kõrvaklapi juhet telerini vedada. Reaalsus on aga selline, et telerid toetavad vaid oma firma bluetooth adaptereid, vähemalt Samsung vaid Samsungi bluetooth audio vastuvõtjaid ja LG vaid LG omi. Hoituseks kirjutasin - ei maksa poodi minna suvalisi bluetooth kõrvaklappe ostma. |
Mul LG bluetooth toetab küll igasugu klappe ja kõlareid, kasvõi Denoni ress ühenda üle bluetooth lingi.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
15.06.2016 01:12:08
|
|
|
Kui sellise raha eest 55" ostad, kas poleks siis mõttekam OLED endale vaadata?
| VR53 kirjutas: |
Ma tellisin 65UF800V ära, kuna 55" hind oli 930EUR/m2, 65" 1065EUR/m2 ja 75" 2800EUR/m2, siis tundus 65" mõistlik (40% suurem kui 55")  |
No oled rahul? Ma ise kaldun ka selle poole, aga kirutakse neid selle mudeli mustasi toone ikkagi.
Või oskab keegi öelda kas Eesti turul on mõnda paremat 65" telerit mis maksab alla 1400.-?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
15.06.2016 02:21:34
|
|
|
| Unholy kirjutas: |
| VR53 kirjutas: |
Ma tellisin 65UF800V ära, kuna 55" hind oli 930EUR/m2, 65" 1065EUR/m2 ja 75" 2800EUR/m2, siis tundus 65" mõistlik (40% suurem kui 55")  |
No oled rahul? Ma ise kaldun ka selle poole, aga kirutakse neid selle mudeli mustasi toone ikkagi.
Või oskab keegi öelda kas Eesti turul on mõnda paremat 65" telerit mis maksab alla 1400.-? |
Sain 65UF800V eile kätte, pole väga katsetada jõudnud. Vaikimisi on värviseadistus üsna paigast ära, aga pärast kalibreerimist on tunduvalt parem. Default valikutest "cinema" seadistus tundus kõige parem. Musta värvi osas ei kurda, pigem tunduvad teised värvid veidike liiga heledad (vb vajab harjumist, et teleka taga enam ambilighti pole). Nüüd backlight 40%, brightness 50%, contrast 75%.
Negatiivse poolena võiks nimetada seda, et täiesti mustal pildil on servadest näha taustavalguse kuma, aga see ongi edge-lit telekate eripära. LED local dimmingu low peale seadistades paraneb see veidike.
Muidu tundub tegu olevat väga 65UF778V sarnase telekaga. Isegi karbis olnud penoplastide peal on kirjas 65UF778. Andmete järgi tundub ka kõik sama.
Teistest plussidest on telekal hea välimus, asjalik pult ja menüüd toimetavad väga kiiresti. Alla 1600EUR ei leidnud paremat, va 65UF850V, aga peale 3D ei tea mis neil erinevust on.
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
15.06.2016 12:39:25
|
|
|
| Unholy kirjutas: |
Kui sellise raha eest 55" ostad, kas poleks siis mõttekam OLED endale vaadata? |
pole ju saada korralikku OLED-i selle raha eest, min 2,6K mida kõlbaks koju tuua https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/642673/
Aga kui OLED-i jaoks jääb eelarve lahjaks, siis selle philipsi võtaks iga kell, sest miski ei asenda Ambilighti
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
15.06.2016 14:35:05
|
|
|
| MaxPower kirjutas: |
| Unholy kirjutas: |
Kui sellise raha eest 55" ostad, kas poleks siis mõttekam OLED endale vaadata? |
pole ju saada korralikku OLED-i selle raha eest, min 2,6K mida kõlbaks koju tuua https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/642673/
Aga kui OLED-i jaoks jääb eelarve lahjaks, siis selle philipsi võtaks iga kell, sest miski ei asenda Ambilighti  |
Hetkel kodus Ambilight 3 ja tekkis välk mõtte Ambilight 4 proovida aga kuna hetkel suvi siis jääb talve poole. Aga muidu see telekas tundub suht prostalt tehtud olevat. Must karp ümber LCD ja mingid pikad kõlarid magnetiga külje peal kinni. Androidi sisu on huvitav aga kas ikka õigustab ennast? Hakkavad kindlasti kokku jooksmised kummitama? Suureks miinuseks on läikiv ekraan, käisin poes vaatamas.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
15.06.2016 14:52:10
|
|
|
| Keegi midagi LG 47LB650 kalibreerimise kohta oskab öelda? Ei ole tegelikult ühtegi telerit kunagi kalibreerinud, kas tavalise Elioni kvaliteedi pealt pärast mingit vahet ka teeb? Või millise mudeli järgi sellele settinguid otsida tasub, on mingit sama paneeliga mudelit millele lihtsam leida juhendit?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
15.06.2016 15:11:34
|
|
|
| Tee sisseehitatud pildikalibreerimine ära, sellest paremaks on koduste vahenditega raske saada. Kellegi teise kalibreering ei anna märgatavalt paremat tulemust.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
15.06.2016 20:00:18
|
|
|
| anubis kirjutas: |
| Tee sisseehitatud pildikalibreerimine ära, sellest paremaks on koduste vahenditega raske saada. Kellegi teise kalibreering ei anna märgatavalt paremat tulemust. |
Seda vist uuemates telekates enam pole?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
15.06.2016 20:38:02
|
|
|
| Minu 32LB650v's on.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.06.2016 20:43:42
|
|
|
UH850 seda küll silma ei jäänud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
15.06.2016 20:50:53
|
|
|
| Pildiseadete all "pildiviisard III" nimeline valik.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.06.2016 20:53:05
|
|
|
| anubis kirjutas: |
| Pildiseadete all "pildiviisard III" nimeline valik. |
ok, homme vaatab üle
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
15.06.2016 21:46:24
|
|
|
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
15.06.2016 21:53:26
|
|
|
| anubis kirjutas: |
Spoiler 
|
Käisin läbi selle ja, ei oska öelda kas midagi väga hullult muutus, tunde järgi timmisin.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
15.06.2016 21:54:55
|
|
|
| Ega midagi keerulist polegi, lülitad kõik pildiparandused välja, värvid paika, gamma ja kontrast ja taustavalgus toa valgustingimustele sobivaks ja profit.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
15.06.2016 23:37:46
|
|
|
| anubis kirjutas: |
Spoiler 
|
Minu 2015. aasta telekal ei ole seda pildiviisardit.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
16.06.2016 00:32:31
|
|
|
| VR53 kirjutas: |
| Unholy kirjutas: |
| VR53 kirjutas: |
Ma tellisin 65UF800V ära, kuna 55" hind oli 930EUR/m2, 65" 1065EUR/m2 ja 75" 2800EUR/m2, siis tundus 65" mõistlik (40% suurem kui 55")  |
No oled rahul? Ma ise kaldun ka selle poole, aga kirutakse neid selle mudeli mustasi toone ikkagi.
Või oskab keegi öelda kas Eesti turul on mõnda paremat 65" telerit mis maksab alla 1400.-? |
Sain 65UF800V eile kätte, pole väga katsetada jõudnud. Vaikimisi on värviseadistus üsna paigast ära, aga pärast kalibreerimist on tunduvalt parem. Default valikutest "cinema" seadistus tundus kõige parem. Musta värvi osas ei kurda, pigem tunduvad teised värvid veidike liiga heledad (vb vajab harjumist, et teleka taga enam ambilighti pole). Nüüd backlight 40%, brightness 50%, contrast 75%.
Negatiivse poolena võiks nimetada seda, et täiesti mustal pildil on servadest näha taustavalguse kuma, aga see ongi edge-lit telekate eripära. LED local dimmingu low peale seadistades paraneb see veidike.
Muidu tundub tegu olevat väga 65UF778V sarnase telekaga. Isegi karbis olnud penoplastide peal on kirjas 65UF778. Andmete järgi tundub ka kõik sama.
Teistest plussidest on telekal hea välimus, asjalik pult ja menüüd toimetavad väga kiiresti. Alla 1600EUR ei leidnud paremat, va 65UF850V, aga peale 3D ei tea mis neil erinevust on. |
Ah sitta kah, tellisin ka selle pilli ära. Kus sa võtsid ta muidu? rde.ee? Sul tuli ta 8 päeva umbes kohale? Mulle Tartusse siis vist läheb veel tiba kauem.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
17.06.2016 01:34:49
|
|
|
| Unholy kirjutas: |
| Ah sitta kah, tellisin ka selle pilli ära. Kus sa võtsid ta muidu? rde.ee? Sul tuli ta 8 päeva umbes kohale? Mulle Tartusse siis vist läheb veel tiba kauem. |
Võtsin Bixbogist, kuna sai tasuta nutikella ja tol hetkel oli RDE-s kallim.
5 tööpäeva tuli.
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno266
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.07.2009
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omang
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omang
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2005
|
18.06.2016 14:39:31
|
|
|
Vaatasin korra seda varianti ka kuid tuleviku mõttes ikka pigem 4k?
Live-s pole ise seda OLED-i kaemas käinud, kuid on märkimisväärselt parem kui nt see sama Samsa 8 seeria?
Euronics muidugi oskab küsida ka selle teleka eest mujalt saab 1500-ga kätte
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
18.06.2016 14:41:50
|
|
|
Mida muidu Philips 55PUS7101'est arvata? :Roll:
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
18.06.2016 17:40:28
|
|
|
| omang kirjutas: |
Vaatasin korra seda varianti ka kuid tuleviku mõttes ikka pigem 4k?
Live-s pole ise seda OLED-i kaemas käinud, kuid on märkimisväärselt parem kui nt see sama Samsa 8 seeria?
Euronics muidugi oskab küsida ka selle teleka eest mujalt saab 1500-ga kätte  |
4K on vahva, loomulikult. Ja paari meetri pealt tugitoolist vaadata on vahe täitsa olemas.
Samas OLED on iga nurgaalt palju parema pildiga. Suurusjärgu võrra parem pilt, minu isiklik arvamus. Väga head plasmad on OLEDi kõrval kehvakesed, väga head LCDd on plasma kõrval kehvakesed.
Mine ja vaata üle, muidu hakkad hiljem kahetsema.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omang
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2005
|
18.06.2016 20:03:39
|
|
|
| anubis kirjutas: |
| omang kirjutas: |
Vaatasin korra seda varianti ka kuid tuleviku mõttes ikka pigem 4k?
Live-s pole ise seda OLED-i kaemas käinud, kuid on märkimisväärselt parem kui nt see sama Samsa 8 seeria?
Euronics muidugi oskab küsida ka selle teleka eest mujalt saab 1500-ga kätte  |
4K on vahva, loomulikult. Ja paari meetri pealt tugitoolist vaadata on vahe täitsa olemas.
Samas OLED on iga nurgaalt palju parema pildiga. Suurusjärgu võrra parem pilt, minu isiklik arvamus. Väga head plasmad on OLEDi kõrval kehvakesed, väga head LCDd on plasma kõrval kehvakesed.
Mine ja vaata üle, muidu hakkad hiljem kahetsema. |
Käisin täna ONOFFis (hind oli seal 1999.- ) üle vaatamas. Pilt oli OK , kuid suurt vahet kõrvaloleva LG 8 seeriaga küll ausalt öeldes ei näinud. Ning selle 8 seeria pilt oli palju sujuvam ( proovisime seal erinevaid videosi) .
Pole ju võimalik , et 8 seerial võimsam paneel on... ?
Ja mis värk sellega on , et Samsungi telekatel nad muud contenti näidata ei taha, peale nende Samsungi oma videote? Nii euronicsis kui ka onoffis sama teema...
Tahaks ikka need 8000 ja 9000 Samsad ka üle vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
18.06.2016 20:13:08
|
|
|
Pildisätteid vaatasid?
OLEDi pilt ei saa IPSist halvem olla kui just väga palju sellenimel vaeva ei näe videofailide valikul/pildisätetes.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
18.06.2016 20:17:36
|
|
|
oledi peamine eelis on must ja sellest tulenev kontrast.
eredalt valgustatud poes, kus telekad on kõik hästi kirkaks keeratud, ei pruugi vahet tõesti näha.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|