Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 348, 349, 350 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.06.2016 09:01:09 vasta tsitaadiga

see sõltub pigem ikka telekal olemas olevatest sisenditest. reeglina dp sisendeid telekatel pole.
mis telekas ja videokaart? hdmi 2.0 oleks lihtne lahendus.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2016 10:59:32 vasta tsitaadiga

Flab kirjutas:
4k telekaga tahaks arvuti ühendada. Kaardil 1.2 dpi ja hdmi. Tahan 60hz probleemivabalt 4k üle kanda.


http://www.club-3d.com/index.php/products/reader.en/product/displayport-12-to-hdmi-20-uhd-active-adapter.html
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003




sõnum 13.06.2016 11:04:37 vasta tsitaadiga

Olen isegi ühe 55" TV otsingul ning valik on üsna kirju. Valikusse on jäänud LG ja Samsungi mudelid. On Samsungi nanocrystal (quantum dot?) või LG Super UHD lisaraha väärt?
Odavamatest nt Samsung UE55JU6872 mudel peaks olema nanocrystal (quantumdot?) displayga ja LG 55UF8607 nn Super UHD paneeliga.

Või annab rahuldava pildi ka mingi veelgi soodsam mudel? Nt 2016a LG 55UH600V on hetkel kõigest 663€ või siis 8nda seeria LG 55UF8007 834 euri. Kasutusse läheks (vähemalt esialgu) ainult elioni pilti näitama seega eriti vinge ei peaks olema aga olen nõus natuke juurde maksma kui selle eest saab oluliselt parema pildi.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2016 12:00:01 vasta tsitaadiga

Rääkige, kust saab HDMI v2.0 kaablit hea hinnaga ja on kohapeal olemas icon_smile.gif
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2016 12:12:21 vasta tsitaadiga

Mida arvate neist mudelitest:

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/650153/
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/604609/
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/614930/

Küsimus muidugi selle tagamõttega, et üks selline koju vinnata sealt icon_smile.gif


viimati muutis Rauno266 13.06.2016 12:15:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.06.2016 12:15:26 vasta tsitaadiga

VR53, technically on suvaline hdmi 1.4 kaabel sobilik 2.0 jaoks.
üle 2-3 meetri pikkuse kaabli leidmisel pole kindlust suht kusagilt võtta.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2016 12:17:34 vasta tsitaadiga

VR53 kirjutas:
Rääkige, kust saab HDMI v2.0 kaablit hea hinnaga ja on kohapeal olemas icon_smile.gif


Igasugune "High Speed" HDMI kaabel sobib. Ei ole vaja midagi erilist otsida.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2016 12:31:10 vasta tsitaadiga

Mis vahe on Panasonic teleritel?

Näiteks

TX-40DS630 vs TX-40DS630E

Põgus googeldamine ei aidanud.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2016 12:34:45 vasta tsitaadiga

Peaks olema ainult regioonierinevus, ehk siis telekakarbis sisalduvate manuaalide keel.

edit: http://en.tab-tv.com/?page_id=7108 on hea leht.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2016 12:39:32 vasta tsitaadiga

Hakkab samuti telekavahetuse aeg peale tulema, soovid on ainult vähe tagasihoidlikumad kui eelkõnelejatel icon_lol.gif

Ühesõnaga oleks tarvis kõige odavamat telekat mis on 40" või suurem ja oleks valget värvi. Eeldan et täna on juba kõik telekad poes FHD ja dvb-c'ga.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2016 12:48:45 vasta tsitaadiga

VR53 kirjutas:
Rääkige, kust saab HDMI v2.0 kaablit hea hinnaga ja on kohapeal olemas icon_smile.gif

http://www.yeint.ee/
järgmisel päeval saad kätte

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inczp
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2016 16:30:11 vasta tsitaadiga

Tekkis mõte maakoju lähemal ajal miskit uuemat telekat soetada. Kuna seal internetiga on nagu on (mobiilne on suht kehva ja üle juhtme pole mõtet unistadagi), siis nõudmised on suht väikesed st võib nö loll-teler olla. Ning kuna ruumiga on ka kasinasti, siis vist 32" tuleb kõnealla
, äärmisel juhul 40", sest 37" enam ei tehta (enda 6 a vana 37" Sony mõtlesin ka vahepeal sinna küüditada, ja siia Tallinna koju miskit uut võtta, aga loobusin sellest plaanist). Kuna pilt tuleb Viasati pannipealt, siis suva mis tüünereid see sisaldab. Silma on jäänud miskid Philipsi 4100 seeria mudelid (Klick ja On-Off müüvad, hinna vahe pole netipoodidega nii suur), aga samas need 4100-d on erinevad (mõni HD Ready, mõni FHD), sest mis vahe on mudelil 4100/88 vs 4100/12, keegi pakkus ka 4101. Veel on kaalun ka Panasonicut (vähe saada seda suurust, kallim), sest seni seal vana Panasonic Quintrix kinekas, jääks ära Viasati puldi ümberkohandamine. Klick kaupleb ka Grundigi (hind mõistlik) ja sellise imeloomaga nagu HCS. Keegi selle HCS kohapealt oskab valgustada, mis hiina-imega (nagu ka TCL) tegu ka on, kas on enam-vähem asjalik või sellest targem kauge kaarega ümber minna. Sellistest vähelevinud, kuid üldteada kaubamärkidest (HCS, TCL, Grundig, Thomson, Shivaki, JVC, Hitachi, Sharp jne), siin teemas suht vähe käsitletud, keski targem (nt laurx) võiks neid tooteid pisut lahata siin teemas. Ja kuidas tõlgendada Philipsi puhul seda, mis aasta mudeliga tegu, sest tähekombinatsioone mida pakutakse on palju PFK, PFT, PFS jne


viimati muutis inczp 14.06.2016 09:35:13, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 14.06.2016 08:41:49 vasta tsitaadiga

pang kirjutas:
Olen isegi ühe 55" TV otsingul ning valik on üsna kirju. Valikusse on jäänud LG ja Samsungi mudelid. On Samsungi nanocrystal (quantum dot?) või LG Super UHD lisaraha väärt?
Odavamatest nt Samsung UE55JU6872 mudel peaks olema nanocrystal (quantumdot?) displayga ja LG 55UF8607 nn Super UHD paneeliga.

Või annab rahuldava pildi ka mingi veelgi soodsam mudel? Nt 2016a LG 55UH600V on hetkel kõigest 663€ või siis 8nda seeria LG 55UF8007 834 euri. Kasutusse läheks (vähemalt esialgu) ainult elioni pilti näitama seega eriti vinge ei peaks olema aga olen nõus natuke juurde maksma kui selle eest saab oluliselt parema pildi.


Nendest LG mudelitest on mõned LK-d tagasi juttu.

_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xil
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2009




sõnum 14.06.2016 09:44:27 vasta tsitaadiga

Osadel "tarkadel" teleritel pole enam kõrvaklapi väljundit, aga see-eest on bluetooth audio tugi. Esmapilgul tundub hea omadus olevat, pole enam vaja kõrvaklapi juhet telerini vedada. Reaalsus on aga selline, et telerid toetavad vaid oma firma bluetooth adaptereid, vähemalt Samsung vaid Samsungi bluetooth audio vastuvõtjaid ja LG vaid LG omi. Hoituseks kirjutasin - ei maksa poodi minna suvalisi bluetooth kõrvaklappe ostma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2016 09:58:55 vasta tsitaadiga

xil kirjutas:
Osadel "tarkadel" teleritel pole enam kõrvaklapi väljundit, aga see-eest on bluetooth audio tugi. Esmapilgul tundub hea omadus olevat, pole enam vaja kõrvaklapi juhet telerini vedada. Reaalsus on aga selline, et telerid toetavad vaid oma firma bluetooth adaptereid, vähemalt Samsung vaid Samsungi bluetooth audio vastuvõtjaid ja LG vaid LG omi. Hoituseks kirjutasin - ei maksa poodi minna suvalisi bluetooth kõrvaklappe ostma.


Sarnane lugu nagu wifi valmidusega telekatega - sama tootja jubinad vaid sobisid (siis vist isegi vaid konkreetsed mudelid)
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2016 10:08:18 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Sarnane lugu nagu wifi valmidusega telekatega - sama tootja jubinad vaid sobisid (siis vist isegi vaid konkreetsed mudelid)

mingil firma (äkki oli isegi LG) osadel telekatel oli algul võimalik pea suvaline wifi "dongle" külge pookida... hiljem firmware'i uuendusega võeti see võimalus ära

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2016 10:30:30 vasta tsitaadiga

Siis tuleks võtta telekas, millel juba wifi sees icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.06.2016 10:44:00 vasta tsitaadiga

kuradi advokaadi mängimise korras, nende piirangute ja hilisemate karmimate piirangute kasutamise põhjus on tegelikult väga proosaline - keegi peab suvaliste pulkade mittetöötamisel või ikaldavalt töötamise korral tootetuge pakkuma. teleka tootjal pole enesestmõistetavatel põhjustel huvi sellise asjaga tegeleda. tavaliselt on selliste muudatuste otsustusprotsessis sees just see toe kulu (ja võib-olla mainekahju, sest "telekas ei tööta" olgugi et tegelikult on mingi suvaline sobimatu wifi-pulk) vs tagasilöök muudatusest.

tänaseks muidugi eilne teema, wifi lisamise kulu on nii alla läinud, et vist kõigil wifi-võimelistel telekatel on täna wifi sisse ehitatud.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2016 13:47:11 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Igasugune "High Speed" HDMI kaabel sobib. Ei ole vaja midagi erilist otsida.

Most HDMI cables that passed testing certification for v1.4 specifications will be suitable for MOST 4K UHTV, with one possible exception - support for 4K@60Hz. Support at 60Hz requires that the cable meet or exceed 18Gbps.

HDMI v1.4 10.2Gbps
HDMI v2.0 18Gbps

Seal küll kirjas, et v1.4 võib ka põhimõtteiselt 18Gbps läbi lasta.

http://www.mycablemart.com/help/hdmi_which_one.php


HDMI 2.0: Increased maximum bitrate to 18 Gbps to support new formats such as Ultra High Definition 4K video (3840 x 2160 pixels) at up to 60 frames per second. (The 1.4 spec also supports 4K video but only up to 30 frames per second.) HDMI 2.0 also supports up to 32 audio channels, as well as dynamic auto lip-sync, plus new extensions to the CEC control set. Released September, 2013.

HDMI 2.0a: Added support for HDR (High Dynamic Range) video display. HDR provides enhanced picture quality by enabling greater detail for both the dark and bright parts of an image. The HDR information is encoded as additional metadata in HDR content such as streamed 4K video from Netflix®, or Ultra HD Blu-ray discs. HDMI 2.0a enables devices to transmit/receive this metadata. Released April, 2015.


http://www.crutchfield.com/S-qlBxww5vtyB/learn/learningcenter/home/cables/hdmi.html


http://yeint.ee/?route=product%2Fsearch&keyword=Premium+High+Speed+hdmi&category_id=0

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.06.2016 14:17:42 vasta tsitaadiga

1.4 ja 2.0 kaablil ei ole vahet, bandwidth sõltub seadmetest.

1.8-2-3m ei ole reeglina probleem.

mu enda otsinguid sai kuskil postides kajastatud, siinsamas teemas.
tahtsin 5m kaablit, mis hdmi 2.0 ja uhd@60hz läbi lasta suvatseks.
yeintist vist 2 erinevat kaablit (vähemalt viimane olid päris korralik) sellega hakkama ei saanud.
lõpptulemus oli mingi täiesti lambikaabel arvutitargast, mis siiani ilusasti töötab.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2016 15:19:41 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif Ok, sean sammud siis Arvutitarga poole icon_biggrin.gif
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2016 16:24:47 vasta tsitaadiga

Mida selles telekast arvata? https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/696260/

Jäi ükspäev silm peale. Pole veel viitsinud poodi vaatama minna aga teab keegi kui palju see ekraan vastu läigib? Või on seal üldse klaasi kasutatud?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003




sõnum 14.06.2016 21:59:13 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
pang kirjutas:
Olen isegi ühe 55" TV otsingul ning valik on üsna kirju. Valikusse on jäänud LG ja Samsungi mudelid. On Samsungi nanocrystal (quantum dot?) või LG Super UHD lisaraha väärt?
Odavamatest nt Samsung UE55JU6872 mudel peaks olema nanocrystal (quantumdot?) displayga ja LG 55UF8607 nn Super UHD paneeliga.

Või annab rahuldava pildi ka mingi veelgi soodsam mudel? Nt 2016a LG 55UH600V on hetkel kõigest 663€ või siis 8nda seeria LG 55UF8007 834 euri. Kasutusse läheks (vähemalt esialgu) ainult elioni pilti näitama seega eriti vinge ei peaks olema aga olen nõus natuke juurde maksma kui selle eest saab oluliselt parema pildi.


Nendest LG mudelitest on mõned LK-d tagasi juttu.


Mainitud küll oli aga kasulikku infot. Küsimus oligi, et kas LG Color Prime/Samsung Nanocrystal on reaalselt seda lisaraha väärt. Nt 8nda seeria 55UH8007 ja 55UF8607 hinnavahe on 114 euri ning peamine vahe ongi Color Prime. Samas saavad odavamad Samsungid ülevaadetes rohkem kiita.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 14.06.2016 22:20:35 vasta tsitaadiga

xil kirjutas:
Osadel "tarkadel" teleritel pole enam kõrvaklapi väljundit, aga see-eest on bluetooth audio tugi. Esmapilgul tundub hea omadus olevat, pole enam vaja kõrvaklapi juhet telerini vedada. Reaalsus on aga selline, et telerid toetavad vaid oma firma bluetooth adaptereid, vähemalt Samsung vaid Samsungi bluetooth audio vastuvõtjaid ja LG vaid LG omi. Hoituseks kirjutasin - ei maksa poodi minna suvalisi bluetooth kõrvaklappe ostma.


Mul LG bluetooth toetab küll igasugu klappe ja kõlareid, kasvõi Denoni ress ühenda üle bluetooth lingi.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 15.06.2016 01:12:08 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Mida selles telekast arvata? https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/696260/

Jäi ükspäev silm peale. Pole veel viitsinud poodi vaatama minna aga teab keegi kui palju see ekraan vastu läigib? Või on seal üldse klaasi kasutatud?


Kui sellise raha eest 55" ostad, kas poleks siis mõttekam OLED endale vaadata?

VR53 kirjutas:

Ma tellisin 65UF800V ära, kuna 55" hind oli 930EUR/m2, 65" 1065EUR/m2 ja 75" 2800EUR/m2, siis tundus 65" mõistlik (40% suurem kui 55") icon_biggrin.gif


No oled rahul? Ma ise kaldun ka selle poole, aga kirutakse neid selle mudeli mustasi toone ikkagi.

Või oskab keegi öelda kas Eesti turul on mõnda paremat 65" telerit mis maksab alla 1400.-?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2016 02:21:34 vasta tsitaadiga

Unholy kirjutas:
VR53 kirjutas:

Ma tellisin 65UF800V ära, kuna 55" hind oli 930EUR/m2, 65" 1065EUR/m2 ja 75" 2800EUR/m2, siis tundus 65" mõistlik (40% suurem kui 55") icon_biggrin.gif


No oled rahul? Ma ise kaldun ka selle poole, aga kirutakse neid selle mudeli mustasi toone ikkagi.

Või oskab keegi öelda kas Eesti turul on mõnda paremat 65" telerit mis maksab alla 1400.-?

Sain 65UF800V eile kätte, pole väga katsetada jõudnud. Vaikimisi on värviseadistus üsna paigast ära, aga pärast kalibreerimist on tunduvalt parem. Default valikutest "cinema" seadistus tundus kõige parem. Musta värvi osas ei kurda, pigem tunduvad teised värvid veidike liiga heledad (vb vajab harjumist, et teleka taga enam ambilighti pole). Nüüd backlight 40%, brightness 50%, contrast 75%.

Negatiivse poolena võiks nimetada seda, et täiesti mustal pildil on servadest näha taustavalguse kuma, aga see ongi edge-lit telekate eripära. LED local dimmingu low peale seadistades paraneb see veidike.

Muidu tundub tegu olevat väga 65UF778V sarnase telekaga. Isegi karbis olnud penoplastide peal on kirjas 65UF778. Andmete järgi tundub ka kõik sama.

Teistest plussidest on telekal hea välimus, asjalik pult ja menüüd toimetavad väga kiiresti. Alla 1600EUR ei leidnud paremat, va 65UF850V, aga peale 3D ei tea mis neil erinevust on.

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 15.06.2016 12:39:25 vasta tsitaadiga

Unholy kirjutas:
pois11 kirjutas:
Mida selles telekast arvata? https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/696260/

Jäi ükspäev silm peale. Pole veel viitsinud poodi vaatama minna aga teab keegi kui palju see ekraan vastu läigib? Või on seal üldse klaasi kasutatud?


Kui sellise raha eest 55" ostad, kas poleks siis mõttekam OLED endale vaadata?


pole ju saada korralikku OLED-i selle raha eest, min 2,6K mida kõlbaks koju tuua https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/642673/

Aga kui OLED-i jaoks jääb eelarve lahjaks, siis selle philipsi võtaks iga kell, sest miski ei asenda Ambilighti icon_wink.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2016 14:35:05 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
Unholy kirjutas:
pois11 kirjutas:
Mida selles telekast arvata? https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/696260/

Jäi ükspäev silm peale. Pole veel viitsinud poodi vaatama minna aga teab keegi kui palju see ekraan vastu läigib? Või on seal üldse klaasi kasutatud?


Kui sellise raha eest 55" ostad, kas poleks siis mõttekam OLED endale vaadata?


pole ju saada korralikku OLED-i selle raha eest, min 2,6K mida kõlbaks koju tuua https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/642673/

Aga kui OLED-i jaoks jääb eelarve lahjaks, siis selle philipsi võtaks iga kell, sest miski ei asenda Ambilighti icon_wink.gif


Hetkel kodus Ambilight 3 ja tekkis välk mõtte Ambilight 4 proovida aga kuna hetkel suvi siis jääb talve poole. Aga muidu see telekas tundub suht prostalt tehtud olevat. Must karp ümber LCD ja mingid pikad kõlarid magnetiga külje peal kinni. Androidi sisu on huvitav aga kas ikka õigustab ennast? Hakkavad kindlasti kokku jooksmised kummitama? Suureks miinuseks on läikiv ekraan, käisin poes vaatamas.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2016 14:52:10 vasta tsitaadiga

Keegi midagi LG 47LB650 kalibreerimise kohta oskab öelda? Ei ole tegelikult ühtegi telerit kunagi kalibreerinud, kas tavalise Elioni kvaliteedi pealt pärast mingit vahet ka teeb? Või millise mudeli järgi sellele settinguid otsida tasub, on mingit sama paneeliga mudelit millele lihtsam leida juhendit?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2016 15:11:34 vasta tsitaadiga

Tee sisseehitatud pildikalibreerimine ära, sellest paremaks on koduste vahenditega raske saada. Kellegi teise kalibreering ei anna märgatavalt paremat tulemust.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2016 20:00:18 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Tee sisseehitatud pildikalibreerimine ära, sellest paremaks on koduste vahenditega raske saada. Kellegi teise kalibreering ei anna märgatavalt paremat tulemust.
Seda vist uuemates telekates enam pole?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2016 20:38:02 vasta tsitaadiga

Minu 32LB650v's on.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2016 20:43:42 vasta tsitaadiga

UH850 seda küll silma ei jäänud
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2016 20:50:53 vasta tsitaadiga

Pildiseadete all "pildiviisard III" nimeline valik.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2016 20:53:05 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Pildiseadete all "pildiviisard III" nimeline valik.
ok, homme vaatab üle thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2016 21:46:24 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2016 21:53:26 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Käisin läbi selle ja, ei oska öelda kas midagi väga hullult muutus, tunde järgi timmisin.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2016 21:54:55 vasta tsitaadiga

Ega midagi keerulist polegi, lülitad kõik pildiparandused välja, värvid paika, gamma ja kontrast ja taustavalgus toa valgustingimustele sobivaks ja profit.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2016 23:37:46 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler
Minu 2015. aasta telekal ei ole seda pildiviisardit.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 16.06.2016 00:32:31 vasta tsitaadiga

VR53 kirjutas:
Unholy kirjutas:
VR53 kirjutas:

Ma tellisin 65UF800V ära, kuna 55" hind oli 930EUR/m2, 65" 1065EUR/m2 ja 75" 2800EUR/m2, siis tundus 65" mõistlik (40% suurem kui 55") icon_biggrin.gif


No oled rahul? Ma ise kaldun ka selle poole, aga kirutakse neid selle mudeli mustasi toone ikkagi.

Või oskab keegi öelda kas Eesti turul on mõnda paremat 65" telerit mis maksab alla 1400.-?

Sain 65UF800V eile kätte, pole väga katsetada jõudnud. Vaikimisi on värviseadistus üsna paigast ära, aga pärast kalibreerimist on tunduvalt parem. Default valikutest "cinema" seadistus tundus kõige parem. Musta värvi osas ei kurda, pigem tunduvad teised värvid veidike liiga heledad (vb vajab harjumist, et teleka taga enam ambilighti pole). Nüüd backlight 40%, brightness 50%, contrast 75%.

Negatiivse poolena võiks nimetada seda, et täiesti mustal pildil on servadest näha taustavalguse kuma, aga see ongi edge-lit telekate eripära. LED local dimmingu low peale seadistades paraneb see veidike.

Muidu tundub tegu olevat väga 65UF778V sarnase telekaga. Isegi karbis olnud penoplastide peal on kirjas 65UF778. Andmete järgi tundub ka kõik sama.

Teistest plussidest on telekal hea välimus, asjalik pult ja menüüd toimetavad väga kiiresti. Alla 1600EUR ei leidnud paremat, va 65UF850V, aga peale 3D ei tea mis neil erinevust on.


Ah sitta kah, tellisin ka selle pilli ära. Kus sa võtsid ta muidu? rde.ee? Sul tuli ta 8 päeva umbes kohale? Mulle Tartusse siis vist läheb veel tiba kauem.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2016 01:34:49 vasta tsitaadiga

Unholy kirjutas:
Ah sitta kah, tellisin ka selle pilli ära. Kus sa võtsid ta muidu? rde.ee? Sul tuli ta 8 päeva umbes kohale? Mulle Tartusse siis vist läheb veel tiba kauem.

Võtsin Bixbogist, kuna sai tasuta nutikella icon_biggrin.gif ja tol hetkel oli RDE-s kallim.

5 tööpäeva tuli.

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2016 09:59:46 vasta tsitaadiga

Mis sellest pakkumisest arvate? https://www.hinnavaatlus.ee/specials/1102/
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omang
HV kasutaja
omang

liitunud: 29.01.2005




sõnum 18.06.2016 13:55:12 vasta tsitaadiga

Tere,

Kui keegi natuke rohkem Samsungitest teab siis ehk oskab nõu anda:

https://www.euronics.ee/t/66030/televiisorid/3d-55-nogus-suhd-4k-led-lcd-teler-samsung/ue55js8502txxh

Samsung JS8500

vs

Samsung JS9002

https://www.euronics.ee/t/65505/televiisorid/3d-55-nogus-uhd-4k-led-lcd-teler-samsung/ue55js9002txxh


Kas on märkimisväärne vahe 8 vs 9 seeria?Tasub see 300 lisaeurot ära ? ning mis vahe on nt 8000 vs 8500 mudelitel?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2016 13:59:05 vasta tsitaadiga

Aaaga https://www.euronics.ee/t/68998/televiisorid/3d-55-nogus-full-hd-oled-teler-lg/55eg910v ? Ma isiklikult, olles poolteist aastat UHD telerit kasutanud, võtaks sellise eelarve juures fullHD OLEDi pigem.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omang
HV kasutaja
omang

liitunud: 29.01.2005




sõnum 18.06.2016 14:39:31 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Aaaga https://www.euronics.ee/t/68998/televiisorid/3d-55-nogus-full-hd-oled-teler-lg/55eg910v ? Ma isiklikult, olles poolteist aastat UHD telerit kasutanud, võtaks sellise eelarve juures fullHD OLEDi pigem.


Vaatasin korra seda varianti ka kuid tuleviku mõttes ikka pigem 4k?

Live-s pole ise seda OLED-i kaemas käinud, kuid on märkimisväärselt parem kui nt see sama Samsa 8 seeria?

Euronics muidugi oskab küsida ka selle teleka eest icon_wink.gif mujalt saab 1500-ga kätte icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2016 14:41:50 vasta tsitaadiga

Mida muidu Philips 55PUS7101'est arvata? :Roll:
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2016 17:40:28 vasta tsitaadiga

omang kirjutas:
anubis kirjutas:
Aaaga https://www.euronics.ee/t/68998/televiisorid/3d-55-nogus-full-hd-oled-teler-lg/55eg910v ? Ma isiklikult, olles poolteist aastat UHD telerit kasutanud, võtaks sellise eelarve juures fullHD OLEDi pigem.


Vaatasin korra seda varianti ka kuid tuleviku mõttes ikka pigem 4k?

Live-s pole ise seda OLED-i kaemas käinud, kuid on märkimisväärselt parem kui nt see sama Samsa 8 seeria?

Euronics muidugi oskab küsida ka selle teleka eest icon_wink.gif mujalt saab 1500-ga kätte icon_biggrin.gif


4K on vahva, loomulikult. Ja paari meetri pealt tugitoolist vaadata on vahe täitsa olemas.

Samas OLED on iga nurgaalt palju parema pildiga. Suurusjärgu võrra parem pilt, minu isiklik arvamus. Väga head plasmad on OLEDi kõrval kehvakesed, väga head LCDd on plasma kõrval kehvakesed.

Mine ja vaata üle, muidu hakkad hiljem kahetsema.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omang
HV kasutaja
omang

liitunud: 29.01.2005




sõnum 18.06.2016 20:03:39 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
omang kirjutas:
anubis kirjutas:
Aaaga https://www.euronics.ee/t/68998/televiisorid/3d-55-nogus-full-hd-oled-teler-lg/55eg910v ? Ma isiklikult, olles poolteist aastat UHD telerit kasutanud, võtaks sellise eelarve juures fullHD OLEDi pigem.


Vaatasin korra seda varianti ka kuid tuleviku mõttes ikka pigem 4k?

Live-s pole ise seda OLED-i kaemas käinud, kuid on märkimisväärselt parem kui nt see sama Samsa 8 seeria?

Euronics muidugi oskab küsida ka selle teleka eest icon_wink.gif mujalt saab 1500-ga kätte icon_biggrin.gif


4K on vahva, loomulikult. Ja paari meetri pealt tugitoolist vaadata on vahe täitsa olemas.

Samas OLED on iga nurgaalt palju parema pildiga. Suurusjärgu võrra parem pilt, minu isiklik arvamus. Väga head plasmad on OLEDi kõrval kehvakesed, väga head LCDd on plasma kõrval kehvakesed.

Mine ja vaata üle, muidu hakkad hiljem kahetsema.


Käisin täna ONOFFis (hind oli seal 1999.- icon_biggrin.gif ) üle vaatamas. Pilt oli OK , kuid suurt vahet kõrvaloleva LG 8 seeriaga küll ausalt öeldes ei näinud. Ning selle 8 seeria pilt oli palju sujuvam ( proovisime seal erinevaid videosi) .

Pole ju võimalik , et 8 seerial võimsam paneel on... ? icon_biggrin.gif

Ja mis värk sellega on , et Samsungi telekatel nad muud contenti näidata ei taha, peale nende Samsungi oma videote? Nii euronicsis kui ka onoffis sama teema...

Tahaks ikka need 8000 ja 9000 Samsad ka üle vaadata.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2016 20:13:08 vasta tsitaadiga

Pildisätteid vaatasid?

OLEDi pilt ei saa IPSist halvem olla kui just väga palju sellenimel vaeva ei näe videofailide valikul/pildisätetes.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.06.2016 20:17:36 vasta tsitaadiga

oledi peamine eelis on must ja sellest tulenev kontrast.
eredalt valgustatud poes, kus telekad on kõik hästi kirkaks keeratud, ei pruugi vahet tõesti näha.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 348, 349, 350 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.