|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
The RED
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2015
|
16.05.2016 19:34:48
|
|
|
samsung galaxy young 2
Hall
digitizeriga(ühendus katki, ma tegin lahti) on problem
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
17.05.2016 08:02:16
|
|
|
| The RED kirjutas: |
samsung galaxy young 2
Hall
digitizeriga(ühendus katki, ma tegin lahti) on problem |
Hei,
*digitizer+vahetus -tarne ca kuu - 27€
*A digitizer+vahetus -tarne ca paar nädalat - 35€
*OEM digitizer+vahetus - tarne ca nädala ringis - 40€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jarmo2
HV vaatleja
liitunud: 21.05.2016
|
21.05.2016 15:31:49
|
|
|
| Tere .. soov uurida sony m2 ekraani vahetust ? ..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
21.05.2016 17:56:48
|
|
|
| jarmo2 kirjutas: |
| Tere .. soov uurida sony m2 ekraani vahetust ? .. |
Tere, palun täpsustage värv ning mis m2 tegu, kas m2 aqua või m2 dual?
M2 aqua hind oleks 75€ originaal jupile koos tööga. Umbes nädala ringis peaks korda saama. Dual versioon võib orienteeruvalt 10€ kallim olla, kuna OEM läheb koos raamiga vahetusse.
65€ on alternatiiv ekraan, koos tööga tarne ca kuu.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jarmo2
HV vaatleja
liitunud: 21.05.2016
|
21.05.2016 22:45:36
|
|
|
| Tegu on tavalise m2 .. ja värvus on must .
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
21.05.2016 23:47:28
|
|
|
| jarmo2 kirjutas: |
| Tegu on tavalise m2 .. ja värvus on must . |
Siis on hinnad nagu öeldud. Ühesõnaga pole kahe sim kaardiga mudel.
Jaksu,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jarmo2
HV vaatleja
liitunud: 21.05.2016
|
22.05.2016 09:17:07
|
|
|
Ei ole 2 simiga .
Noo olgu , vaatan kuna palka saan siis annan teada !
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
22.05.2016 10:26:39
|
|
|
| jarmo2 kirjutas: |
Ei ole 2 simiga .
Noo olgu , vaatan kuna palka saan siis annan teada ! |
Jään ootama. Võite helistada. Number profiilis.
Kõike kena seniks,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
addynol
HV kasutaja
liitunud: 03.02.2015
|
22.05.2016 16:45:10
|
|
|
Samsung Galaxy Tab 3 P5200
Vedelikukahjustus. Tundub, et ainult ekraan kahjustada saanud. (Ülejäänud komponendid puhtad). Ekraanil keskel vertikaalselt 1cm paksune tume triip, ülejäänud ekraan must.
Lisaks klaas digitizeriga katki.
Palju uus ekraan koos digitizeriga maksma läheks? On võimalik kontrollida, kas viga on ikka ainult ekraanis?
edit: Sain ise kindlaks tehtud, et muu töötab, ainult ekraan ja digitizer vaja vahetada (aku ka kahtlane).
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
23.05.2016 08:55:20
|
|
|
| addynol kirjutas: |
Samsung Galaxy Tab 3 P5200
Vedelikukahjustus. Tundub, et ainult ekraan kahjustada saanud. (Ülejäänud komponendid puhtad). Ekraanil keskel vertikaalselt 1cm paksune tume triip, ülejäänud ekraan must.
Lisaks klaas digitizeriga katki.
Palju uus ekraan koos digitizeriga maksma läheks? On võimalik kontrollida, kas viga on ikka ainult ekraanis?
edit: Sain ise kindlaks tehtud, et muu töötab, ainult ekraan ja digitizer vaja vahetada (aku ka kahtlane). |
Tere, oleks vajalik ka värv teada
*LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 86€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu 105€
*LCD+digitizer+vahetus - tarne ca paar nädalat - 105€
Aku 40€ paari nädala tarnega, originaal (vähekasut.)
Kuu tarnega uus aku 40€ (A varuosa)
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Toomas
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2003
|
23.05.2016 23:34:47
|
|
|
Sony Xperia Z2 (must) läks ogaraks, telefon elab oma elu, avab ise asju, valib numbreid jne. Telefon hästi hoitud, ekraan ilus, ei ole maha kukkunud, ei ole vett saanud vms. Guugeldades sain diagnoosiks "ghost touch" ja siin üks sarnase probleemiga näidisvideo ka https://www.youtube.com/watch?v=QjqKX_7mbg8
Kas võib tegu olla riistvaralise probleemiga, vigane digitizer? Kas saab vahetada ainult digitizer'i ja mis hinnaks?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
23.05.2016 23:47:09
|
|
|
| Toomas kirjutas: |
Sony Xperia Z2 (must) läks ogaraks, telefon elab oma elu, avab ise asju, valib numbreid jne. Telefon hästi hoitud, ekraan ilus, ei ole maha kukkunud, ei ole vett saanud vms. Guugeldades sain diagnoosiks "ghost touch" ja siin üks sarnase probleemiga näidisvideo ka https://www.youtube.com/watch?v=QjqKX_7mbg8
Kas võib tegu olla riistvaralise probleemiga, vigane digitizer? Kas saab vahetada ainult digitizer'i ja mis hinnaks? |
Hei,
Ekraani vahetus aitaks.
Kahjuks aga on see terve moodulina.
Parima tulemuse saab OEM puhul. Proovin homme päeva peale uurida, kas saan midagi veel välja pakkuda.
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 75€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 90€
*A LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 100€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - Telefon vaja ette saata, umbes nädalaga saab korda - 120€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Toomas
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2003
|
24.05.2016 10:15:33
|
|
|
| Tänud kaasa mõtlemast aga hetkeseisuga paistab, et läheb garantiisse. Telefon ostetud 1,5 aastat tagasi ärikliendina ja eeldasin, et ärikliendile garantii 1 aasta nagu tihtilugu ikka on aga sain just müüjalt vastuse, et võetakse vastu.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eq9999
HV vaatleja
liitunud: 21.03.2010
|
31.05.2016 19:05:37
|
|
|
Tere.Sony z3 compact must
Ees ekraan ülevalt kaamera juurest lahti,kõik muidu töötab.Lahendus???
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bob
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
31.05.2016 22:31:04
|
|
|
| eq9999 kirjutas: |
Tere.Sony z3 compact must
Ees ekraan ülevalt kaamera juurest lahti,kõik muidu töötab.Lahendus??? |
Tere, kui palju ta nüüd lahti on?
Üks variant on avatud osa alla suruda vastavat kahepoolset ja pressi alla panna, kui nii hoidma jääb, siis saaks 15€ hakkama, kui mitte, siis tuleks ekraan lahti demonteerida ja uus kahepoolse teibi ring panna, siis oleks tööd rohkem ja hind tuleks 30€.
Parimat
| bob kirjutas: |
| Sony Z1 compact ekraan ja vahetus. Garantii? |
Tere,
*A digitizer+LCD+vahetus - tarne umbes kuu - 60€
*digitizer+LCD+vahetus - KOHAPEAL - 60€ (1-2 surnud pixlit (võib olla aga ei pruugi))
*A digitizer+LCD+vahetus - KOHAPEAL - 70€
*OEM digitizer+LCD+vahetus - paari päeva kuni nädalaga saab korda. - 80€
Garantii kuu.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joosu77
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2011
|
01.06.2016 14:51:35
|
|
|
sony xperia z1
aku vahetus
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
01.06.2016 17:37:36
|
|
|
| joosu77 kirjutas: |
sony xperia z1
aku vahetus |
Hei,
Aku olemas?
Oem aku vahetusega 40€, ainult vahetus 15€.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
audio
HV vaatleja
liitunud: 01.09.2010
|
01.06.2016 23:46:28
|
|
|
Iphone 5C ekraanivahetus.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
02.06.2016 14:06:27
|
|
|
| audio kirjutas: |
| Iphone 5C ekraanivahetus. |
Tere,
Mis värvi?
*LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 55€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 60€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca paar nädalat - 65€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
audio
HV vaatleja
liitunud: 01.09.2010
|
02.06.2016 19:30:26
|
|
|
| mteachx kirjutas: |
| audio kirjutas: |
| Iphone 5C ekraanivahetus. |
Tere,
Mis värvi?
*LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 55€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 60€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca paar nädalat - 65€
Parimat, |
Telefon on roosa, kas kiiremini ei saa, näiteks ebay.co.uk kaudu varuosa tellides. Sealt tulevad paari päevaga, kui kaup euroopas ja pole kallim.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
02.06.2016 22:18:27
|
|
|
| audio kirjutas: |
| mteachx kirjutas: |
| audio kirjutas: |
| Iphone 5C ekraanivahetus. |
Tere,
Mis värvi?
*LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 55€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 60€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca paar nädalat - 65€
Parimat, |
Telefon on roosa, kas kiiremini ei saa, näiteks ebay.co.uk kaudu varuosa tellides. Sealt tulevad paari päevaga, kui kaup euroopas ja pole kallim. |
Hei,
Noh, umbes nädalaga saaks ka, kuid kiiremini küll kätte ei saa lubada. Hinna saaks 65€ peale jätta.
Jaksu,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toataim
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2008
|
05.06.2016 21:43:08
|
|
|
samsung galaxy core GT-I8260, valge, vasakult paremal üleval jookseb mõra. Puutetundlikus puudub.
_________________ ...midagi võiks siin olla.... |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
06.06.2016 20:08:40
|
|
|
| toataim kirjutas: |
| samsung galaxy core GT-I8260, valge, vasakult paremal üleval jookseb mõra. Puutetundlikus puudub. |
Tere,
Nagu aru saan, pilti aga kuvab telefon kenasti?
Kui nii, siis hind koos vahetusega 35€, tarne ca 3 nädalat.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
geek
HV kasutaja
liitunud: 07.04.2004
|
08.06.2016 13:58:07
|
|
|
Palju maksab Ipad mini 2 must, LCD vahetus? Pealmine klaas on terve ja tundub, et puutetundlikus töötab.
Kas oma varuosadega vahetate ka?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kirsika84
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2008
|
08.06.2016 21:53:36
|
|
|
Tere
Seadme mudel: Sony M5
Seadme värv: Kuldne
Mure/Muu info: klaas katki, tleo muidu toimib., KIIRE! Hind?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
08.06.2016 22:24:13
|
|
|
| geek kirjutas: |
Palju maksab Ipad mini 2 must, LCD vahetus? Pealmine klaas on terve ja tundub, et puutetundlikus töötab.
Kas oma varuosadega vahetate ka? |
Tere,
Ainult ekraani vahetus, kui teie poolt asjad 50€, kui tellida siis tavaline ekraan koos vahetusega 100€, kvaliteetsem A varuosa 110€ - tarne kolme nädala kanti.
Soovitavalt enne seade minuni toimetada, et see töösse panna.
Parimat,
| kirsika84 kirjutas: |
Tere
Seadme mudel: Sony M5
Seadme värv: Kuldne
Mure/Muu info: klaas katki, tleo muidu toimib., KIIRE! Hind? |
Tere,
Originaal varuosa 85€ koos tööga. Umbes nädalaga saab valmis.
Vajadusel saab pakkuda ka garantii olemasolul garantii jätkumist, siis soovil aga täpsustan hinda veel üle.
Hiina ekraan, tarnega umbes 3 nädalat - kokku 70€, ekraan võib pisut nõtke jääda, kuid kõik töötab ja kasutuse osas on nagu peab.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Garry_
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2012
|
08.06.2016 22:57:41
|
|
|
Hei,
iPhone 5, valge, ekraan päris mõras, aga puutekas toimib. Hinnapakkumine?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
09.06.2016 08:05:15
|
|
|
| Garry_ kirjutas: |
Hei,
iPhone 5, valge, ekraan päris mõras, aga puutekas toimib. Hinnapakkumine? |
Tere,
*LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 50€
*LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 60€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 60€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca paar nädalat - 65€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
climatix
HV vaatleja
liitunud: 01.05.2010
|
09.06.2016 15:27:46
|
|
|
Seadme mudel: LG G2
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraanil ämblik, pilt on ees aga puutetundlik on ainult parem pool ekraanist, vasak pool ei toimi.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
09.06.2016 22:25:39
|
|
|
| climatix kirjutas: |
Seadme mudel: LG G2
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraanil ämblik, pilt on ees aga puutetundlik on ainult parem pool ekraanist, vasak pool ei toimi. |
Tere,
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 70€
*A LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 90€
*A+ LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 90€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
valter4
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2009
|
10.06.2016 12:27:42
|
|
|
Tere
Sony Xperia Z1 Compact, ekraanis mõra, puutetundlikus ei tööta.
Sama viga ka Sony Xperia V.
Palju maksab parandus?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
10.06.2016 12:38:00
|
|
|
| valter4 kirjutas: |
Tere
Sony Xperia Z1 Compact, ekraanis mõra, puutetundlikus ei tööta.
Sama viga ka Sony Xperia V.
Palju maksab parandus? |
Tere,
z1c
*A digitizer+LCD+vahetus - tarne umbes kuu - 50€
*digitizer+LCD+vahetus - KOHAPEAL - 50€ (1-2 surnud pixlit (võib olla aga ei pruugi))
*A digitizer+LCD+vahetus - KOHAPEAL - 60€
*OEM digitizer+LCD+vahetus - paari päeva kuni nädalaga saab korda. - 80€
xperia v
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 40€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 45€
*A LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 50€ (vähekasutatud)
*OEM LCD+digitizer+vahetus - tarne 1-3 nädalat - 70€ (telefon vaja ette saata (võib minna kolm päeva, võib minna kolm nädalat).)
Koos töösse pannes teeb -5€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marx818
HV vaatleja
liitunud: 12.06.2016
|
12.06.2016 09:30:42
|
|
|
Tere.
Nexus 5 (must) ekraani + aku vahetus.
Lg Optimus L7 (P700) (must) ekraan mõraline, puutetundlikus töötab. Palju remont maksab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
12.06.2016 22:56:27
|
|
|
| marx818 kirjutas: |
Tere.
Nexus 5 (must) ekraani + aku vahetus.
Lg Optimus L7 (P700) (must) ekraan mõraline, puutetundlikus töötab. Palju remont maksab? |
Tere,
Nexus 5
*LCD+digitizer+korpus+vahetus - tarne umbes kuu - 75€
*A LCD+digitizer+korpus+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 85€
*OEM LCD+digitizer+korpus+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 98€
Aku- 20€ ja paar nädalat tarne
LG
Täpsustaks, kas ekraan on mõrane, ehk et pilti telefon ei näita või lihtsalt pealt klaas katki?
Hind tuleks aga ca 40€ kanti paranudusel. +-5€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-steven--
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2007
|
13.06.2016 16:19:34
|
|
|
Seadme mudel: iPhone 5C
Seadme värv: Kollane
Mure/Muu info: Puutetundlikkus jamab vahepeal, pealmisel klaasil mõre, pilt ise on laitmatu. Eesmise kaamera ees on mingi jura ja seega kvaliteet kannatab, aga selle vist saab puhtaks teha kui klaas ära vahetada.
_________________ mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
14.06.2016 00:46:49
|
|
|
| -steven-- kirjutas: |
Seadme mudel: iPhone 5C
Seadme värv: Kollane
Mure/Muu info: Puutetundlikkus jamab vahepeal, pealmisel klaasil mõre, pilt ise on laitmatu. Eesmise kaamera ees on mingi jura ja seega kvaliteet kannatab, aga selle vist saab puhtaks teha kui klaas ära vahetada. |
Tere,
*LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 55€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 60€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca paar nädalat - 65€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightFly
HV vaatleja
liitunud: 26.03.2009
|
14.06.2016 01:09:50
|
|
|
Tere,
Seadme mudel: Samsung Galaxy Alpha
Seadme värv: Must (hall)
Mure/Muu info: Telefon kukkus maha, klaas on mõrane, mõned tükid ka pudenenud servast. Muidu töökorras, puutetundlikkus alles ja pilt ees. Palju klaasi vahetus läheks maksma?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
14.06.2016 21:20:16
|
|
|
| NightFly kirjutas: |
Tere,
Seadme mudel: Samsung Galaxy Alpha
Seadme värv: Must (hall)
Mure/Muu info: Telefon kukkus maha, klaas on mõrane, mõned tükid ka pudenenud servast. Muidu töökorras, puutetundlikkus alles ja pilt ees. Palju klaasi vahetus läheks maksma? |
Tere,
Kahjuks vajalik terve ekraani mooduli vahetus. Ehk ainult klaasi vahetusega vähemalt mina ei saa aidata.
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca 3 nädalat - 105€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - umbes nädalaga saab korda - 115€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
14.06.2016 22:08:23
|
|
|
Ipad air A1475
6 aastane lõi laual olnud tahvli ekraani ämblikuks, tahvel muidu käib ja tuutepundlik ka.
Ekraanivahetus?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
14.06.2016 22:33:36
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Ipad air A1475
6 aastane lõi laual olnud tahvli ekraani ämblikuks, tahvel muidu käib ja tuutepundlik ka.
Ekraanivahetus? |
Hei,
Klaasi vahetust siis jah, mis värvi?
Proovin täpsustada, kas ja mida kohapeal on ja mis tellimisele siis.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lilander
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2007
|
14.06.2016 23:28:27
|
|
|
Seadme mudel: Nokia Lumia 925
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraan kildudeks, koos vahetusega.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muhv007
HV vaatleja
liitunud: 22.11.2007
|
16.06.2016 15:41:39
|
|
|
Seadme mudel: Meizu M2 Note
Seadme värv: hall
Mure/Muu info: Ekraan ja puutekas ämblik, ilma ja koos vahetusega.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
18.06.2016 12:48:59
|
|
|
| lilander kirjutas: |
Seadme mudel: Nokia Lumia 925
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraan kildudeks, koos vahetusega. |
Tere,
*LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 60€ (raamiga 65€, plastraam)
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 70€ (raamiga 75€, plastraam)
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca paar nädalat - 90€ (raamiga 98€, plast või metall, hetk ei tea täpsustada)
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - tarne ca paar nädalat - 115€
Parimat,
| muhv007 kirjutas: |
Seadme mudel: Meizu M2 Note
Seadme värv: hall
Mure/Muu info: Ekraan ja puutekas ämblik, ilma ja koos vahetusega. |
Tere,
*LCD+digitizer+raam - tarne ca kuu - 35€
*LCD+digitizer+raam+vahetus - tarne ca kuu - 50€
*LCD+digitizer - tarne ca kuu - 30€
*LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 50€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakukeo
HV Guru
liitunud: 24.04.2013
|
19.06.2016 09:14:17
|
|
|
| samsung s5 g900f lcd ja klaasi vahetus ?
|
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
19.06.2016 16:55:45
|
|
|
| kakukeo kirjutas: |
| samsung s5 g900f lcd ja klaasi vahetus ? |
Hei, mis värvi?
*A LCD+digitizer+raam+vahetus - Tarne ca 3 nädala kanti - 125€
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - umbes nädala ringis saab tehtud - 135€ (Tallinnas võimalik käest kätte)
Jaksu,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tartukriss
HV vaatleja
liitunud: 24.09.2015
|
20.06.2016 17:48:06
|
|
|
Seadme mudel: Sony Xperia Z3
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Pool ekraani ei tööta, all väikene mõra, taga kaanel läbiv mõra.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-steven--
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2007
|
20.06.2016 18:18:28
|
|
|
Seadme mudel: Lumia 625
Seadme värv: Kollane
Mure/Muu info: pealmine klaas ämblikkus, puutetundlikkus ja ekraan töökorras.
_________________ mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JoosepL
HV vaatleja
liitunud: 20.12.2011
|
20.06.2016 22:45:59
|
|
|
Seadme mudel: Samsung Galaxy S3 GT-i9300
Seadme värv: Valge
Mure/Muu info: Pealmine klaas ämblik, lisaks paremal all ääres auk läbi klaasi. Puutetundlikkus ja ekraan ise korras.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
21.06.2016 08:50:28
|
|
|
| Tartukriss kirjutas: |
Seadme mudel: Sony Xperia Z3
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Pool ekraani ei tööta, all väikene mõra, taga kaanel läbiv mõra. |
Tere,
*LCD+digitizer+vahetus+tagakaas - tarne umbes kuu - 90€
*A LCD+digitizer+vahetus+tagakaas - tarne umbes kuu - 85€
*A LCD+digitizer+vahetus+tagakaas - KOHAPEAL - 105€
*OEM LCD+digitizer+raam+tagakaas+vahetus - KOHAPEAL - 120€
*OEM LCD+digitizer+raam+tagakaas+vahetus - 115€ - telefon vaja ette saata, umbes nädal töö teostamise aeg.
*OEM LCD+digitizer+raam+tagakaas+vahetus+garantii jätkumine - 125€ - telefon vaja ette saata, umbes nädal töö teostamise aeg. (Tallinnas võimalik käest-kätte)
Parimat,
| -steven-- kirjutas: |
Seadme mudel: Lumia 625
Seadme värv: Kollane
Mure/Muu info: pealmine klaas ämblikkus, puutetundlikkus ja ekraan töökorras. |
Tere,
*digitizer + vahetus - tarne umbes kuu - 25€
*A digitizer + vahetus - tarne umbes kuu - 30€
*A digitizer + vahetus - tarne umbes 2 nädalat - 35€
*OEM digitizer + vahetus - tarne umbes 2 nädalat - 40€
Vahetusega kaua ei lähe, ümmargune tund.
Parimat,
| JoosepL kirjutas: |
Seadme mudel: Samsung Galaxy S3 GT-i9300
Seadme värv: Valge
Mure/Muu info: Pealmine klaas ämblik, lisaks paremal all ääres auk läbi klaasi. Puutetundlikkus ja ekraan ise korras. |
Tere.
*Klaas+vahetus - tarne ca kuu - 35€
*Klaas+vahetus - KOHAPEAL - 40€
Töö teostamisel kliendi vastutus. 75% tõeneosus, et õnnestub edukalt, 25% on riski. Senini kõik s3 olnud edukad sellegi poolest.
Mida see auk kujutab endast, et seal klaasi all olevat kaablit lõhkunud pole vms, need on ka veel omaette küsimused. Justkui peaks üle vaatama.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|