Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Mozilla Firefox arutlus/probleemid. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 320, 321, 322 ... 419, 420, 421  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.06.2016 15:34:56 vasta tsitaadiga

Allkirjastamine ongi probleem. Sisse saab igale poole logida.
_________________
Mobrog tasustatud küsitluste paneeli affiliate link: KUTSE
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.06.2016 16:17:08 vasta tsitaadiga

Mul toimis x86 47 täpselt nagu poleks EID add-on'i installitud.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.06.2016 16:31:11 vasta tsitaadiga

Kelle või mille poolel seekord probleem on - ID-kaardi tarkvara või brauseri? On seal mingi lahendus juba teada?
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.06.2016 17:47:30 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kelle või mille poolel seekord probleem on - ID-kaardi tarkvara või brauseri? On seal mingi lahendus juba teada?


+1
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merikes
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2007




sõnum 12.06.2016 22:54:21 vasta tsitaadiga

Kindel, et ID-kaardi plugin on lubatud? 47-ga muutus pluginate lubamine, kõik peale Flashi on click-to-play. Varem oli whitelist, kus ID-kaardi tarkvara jaoks erand oli: https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=982045
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 13.06.2016 10:29:59 vasta tsitaadiga

FF47 töötab ID-kaardiga nagu ikka, muutus ainult see jah, et pluginal pead valima "Always Activate" , ennem oli automaatselt lubatud.
seda muidugi x86 puhul, kuna x64 pole jätkuvalt plugina majandust, ainult 5tk mis on sisseehitatud.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 13.06.2016 14:35:03 vasta tsitaadiga

Ongi jah, ask to activate peale läinud firefox token signing plugin ja teised ka. Sh ka Linuxis.
WäntWõll, tänud vihje eest, võimalik et poleks ise märganudki.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 14.06.2016 15:43:57 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et proovin üle aasta korra ID-kaarti kasutada. SEB panka sisse logimisel vaatab kohe vastu teade "Secure Connection Failed" (telia.ee leht samas toimis). FF47 + hetkel viimane ID kaardi tarkvara. Paistab, et peab ikka mobiil-ID rüppe tagasi kolima. IE-ga probleemi polnud... seekord.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s6dalane
HV vaatleja

liitunud: 31.12.2004




sõnum 14.06.2016 16:13:43 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
Mõtlesin, et proovin üle aasta korra ID-kaarti kasutada. SEB panka sisse logimisel vaatab kohe vastu teade "Secure Connection Failed" (telia.ee leht samas toimis). FF47 + hetkel viimane ID kaardi tarkvara. Paistab, et peab ikka mobiil-ID rüppe tagasi kolima. IE-ga probleemi polnud... seekord.


Mul on ka viimasel ajal säärane veateade esimese korraga ette tulnud, tavaliselt 1-2 refreshi aitab.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 14.06.2016 17:35:08 vasta tsitaadiga

Ramones, kindel et FF 47 kasutusel? FF 46 muutis ühte sisemist vaikimisi senitoiminud loogikat mis FF 47 jaoks tagasi keerati ning sellega koos peaksid ka need "Secure Connection Failed" teated kadunud olema. Teoreetiliselt.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 14.06.2016 17:54:07 vasta tsitaadiga

bladerunner, ekstra enne siia postituse tegemist vaatasin versiooninumbrit, oli 47.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taf131
HV kasutaja
taf131

liitunud: 03.03.2009




sõnum 15.06.2016 09:35:21 vasta tsitaadiga

s6dalane kirjutas:
Ramones kirjutas:
Mõtlesin, et proovin üle aasta korra ID-kaarti kasutada. SEB panka sisse logimisel vaatab kohe vastu teade "Secure Connection Failed" (telia.ee leht samas toimis). FF47 + hetkel viimane ID kaardi tarkvara. Paistab, et peab ikka mobiil-ID rüppe tagasi kolima. IE-ga probleemi polnud... seekord.


Mul on ka viimasel ajal säärane veateade esimese korraga ette tulnud, tavaliselt 1-2 refreshi aitab.


Sama probleem Firefoxi ja SEB-ga, SEB viga siis?

_________________
Teen Ebay tellimusi
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.06.2016 10:26:12 vasta tsitaadiga

Sama täheldasin SEB-ga just eile lauaka peal 45-ga. Mõtlesin, et ehk on brauser jälle liiga kaua lahti olnud ja mingi protsess hapuks läinud, samas ei sobinud see hetk restarti ka teha. Proovisin läpakaga, kus peal 44 ja FF uptime üle kuu aja, toimis kenasti.

Auto update on mul alati kõikjal kinni.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 15.06.2016 14:27:34 vasta tsitaadiga

Ja mul millegipärast ei ole SEB-ga midagi sellist ette tulnud.
See refreshimise asi tundub näitavat, et tegemist on mingi cache'imise probleemiga, mida mina ei kasuta. Näiteks ei kasuta ma Windowsi DNS Cache'i ega ühtegi proxyt.
Kuidas teiega on, kellel seda ette on tulnud? DNS Cache teenus töötab või mitte?

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 15.06.2016 15:51:32 vasta tsitaadiga

Pigem on küsimus, kuidas ainult SEB-is portaalis seda tekib.
Ikka veebiserveri konf vms. kalab kuskil.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 15.06.2016 16:11:23 vasta tsitaadiga

Minu FF 46 kohta käivad küsimused olid sellest ajendatud - https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=1271301

Aga kuna siin mõned ütlevad, et sama teade on tulnud neil nii FF 45, kui ka osadel hetkel uusimat FF 47 kasutades, siis järelikult on põhjus mujal.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 15.06.2016 18:20:14 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Pigem on küsimus, kuidas ainult SEB-is portaalis seda tekib.
Ikka veebiserveri konf vms. kalab kuskil.

Oled sa proovinud DNS Cache'i välja lülitada? Kui sul see probleem siis kaob, saab kinnitust puhtalt laest võetud oletus, et mingi IP-aadress seal aeg-ajalt muutub (mingit tüüpi rünnete vähendamiseks/tõrjumiseks?).

Muidugi etem oleks SEB külastamisel brauseri developer tools pealt jälgida, mida brauser ja server omavahel lobisevad. Saaks ehk jälile sellele tõrkele.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 15.06.2016 22:51:05 vasta tsitaadiga

Mul on mingi kahtlane kotermann tekkinud peale FF47 peale uuendamist.
Nimelt php2 foorumites on tekkinud olukord, kus mingi teema uute postituste lugemisel (mine esimese lugemata postituseni) saab märgituks ka selle kohal olev teema. Justkui oleks kahte teemat korraga avanud. Ühtegi nähtamatut tabi ei ole, safe mode'is on sama efekt. Viirustest jms asjadest olen juba otsinud aga poel veel ükski asi silma hakanud.
Ühtegi asja peale FF pole installinud viimasel ajal. Teamvieweri logi on ka korras kuigi see ei lähe mul automaatselt töölen nagunii.
What the hell?

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.06.2016 23:11:39 vasta tsitaadiga

See FF47 ja ID-kaardi teema on küll äärmiselt huvitav.
Tegin katseid ja puhta FF47 profiili ja viimase ID tarkvaraga ei õnnesti mul üldse asja hetkel tööle saada. Sisuliselt puudub igasugune side kaardiga, sest Security Devices alla ei teki "Estonian ID card" ridagi.
Samal ajal on ID-kaardi extension kenasti enabletud olekus. Proovisin kahe erineva masina peal - mõlemiga täpselt sama keiss. IE'ga töötab, ehk viga konkreetselt Firefoxis.
(Täiesti puhas Win7 masin, viimane ID-tarkvara peale, FF47 peale, esimesel käivitusel Enable ID Extension, restart FF - ja ei toimi!)

Kui võtsin 47 maha ja paigaldasin 45 ESR'i, hakkas asi tööle. Nüüd kui tegin uuenduse 47 peale, töötas samuti edasi. Niipea, kui aga profiil AppData alt ära kustutada, siis on ka asi kohe pekkis.
Proovige keegi - või on minul mingi must maagia siin lahti icon_confused.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 15.06.2016 23:45:11 vasta tsitaadiga

Saan väita, et puhas FF47 on hetkel ikaldus, proovisin samuti.
ESR-iga ei ole proovinud, usun et see ei mängigi rolli, kuna baseerub vanal töötaval versioonil.

DNS cache asja tudeerin.

Ise olen Chrome Canary channelis igapäevaselt.
FF asju uurin nö (tarbija huvides).
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 17.06.2016 23:35:52 vasta tsitaadiga

Palju õnne, mul tuli ka nüüd SEB netipanka sisselogimisel kõigepealt ette "secure connection failed" ja refreshi tegemisel oli kohe laksti netipangas sees. icon_lol.gif
Nõustun, et probleemil ei ole midagi tegemist dns cache'iga ja soovin ainult, et mul oleks tulnud meelde enne SEB-sse logimist web developeri konsool ette võtta ja brauseri liiklust jälgida.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanakukk
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2008




sõnum 20.06.2016 12:13:28 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Firefox 47 Lõppversioon nüüd saadaval!

Eile just installisin ühele puhtale masinale, uusim ID kaardi soft ei ole veel järele jõudnud ja ei toimi. Läks käepärast olnud 45 asemele.

kanakukk kirjutas:
Mul probleem.

See oli vist FF 45 v 46, kui Mozilla hakkas pärast uuendust mingi aja peale meeletult RAM-i sööma (1 800 000K). Tarbin mozillat selliselt, et mul on pidevalt mõnikümmend tabi lahti ja ööseks läheb hibernate peale (vahel harva saab ka päris ilma tabideta hibernate ja korra kuus teen ka restarti). Enne uuendust ei olnud mingeid probleeme. Võis vabalt olla miski 50 tabi lahti. Kusjuures, kui FF kinni panna, uuesti tööle ja siis restore previous session teha, siis saab jälle mingi paar päeva normaalselt tarbida. Addonides ei tohiks viga olla, st peale adblocki midagi ei kasuta. Pluginatest on flash disabled. Arvuti ise töötab okeilt, st teised programmid jooksevad normaalselt, samamoodi võin kõrvale Chrome'i lahti võtta ja see jookseb normaalselt.

Win 7, DELL E6410, RAM-i 4 giga.

Kui kellelgi ideid, siis astuge lavale!
Sama siin. Mõne päevaga hakkab kuskil 2 giga õgima ja ikaldama. 2,3 või 2,5 olen vist täheldanud, enne kui konkreetselt crashib. Kui on end juba täis õginud, ei aita suurt enam ka ainult 1 akna / 1 tab'i allesjätmine, tuleb täielikult kinni panna.

Ma kasutasin päris pikalt 28-t (vanem UI), sealt tulin vist 41 või 42 peale. 28-ga tuli crash juba enne 2 giga.

Aga kummaline, et nii toimib ainult lauakas (andmed profiilis), Thinkpad'is on brauser vist juba kuu avatud olnud (sliibib ja hilberneerub vahepeal kordamööda) ja mälukasutus tiksub 300-400 mega juures. Ver. 44 on seal hetkel. Lauakal on RAM ka paar korda täielikult vahetunud, nii et vigaseid mooduleid ka ei süüdistaks.

Aga ikkagi etem kui Chrome.

PS. AdBlock Plus ise on üsna ressursiahne. Mul parandas olukorda natuke uBlock'ile üleminek.
Adblock oli juba ammu enne probleemi tekkimist peal. Firefox läks konkreetselt aeglaseks pärast uuenduse tegemist. Ma ei mäleta enam, mis versioon, ei saa ka järele vaadata, sest olen paar korda juba selle maha lasknud ja proovinud uuesti peale panna. Mäletan, et mulle pakuti signing plugina uuendust, ja et ma aprillis olen Chromes käinud, siis vist oli 45.0.2. See igatahes ei aidanud, et ma FFi maha installisin ja %APPDATA% nime ära muutsin ja vanema versiooni peale installisin.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 30.06.2016 21:26:46 vasta tsitaadiga

47.0.1 kellelgi peal juba ka on? On stabiilsem ja parem?
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 30.06.2016 22:48:04 vasta tsitaadiga

softis, kuidas mõõta FF-i stabiilsust, kui seda ei ole juba aastaid icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 30.06.2016 22:52:02 vasta tsitaadiga

Nevermind, ghostklikid on tagasi. Peab jälle 46 tagasi peale panema ja arvestama, et lampi crashida otsustab icon_biggrin.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Mozilla Firefox arutlus/probleemid. mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 320, 321, 322 ... 419, 420, 421  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.